Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh choceňskými sady, 26. ročník

11.5.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh choceňskými sady, 26. ročník
  • datum konání: 11.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Místo konání

sady u zámku v Chocni
10.00 hodin

Přihlášky

písemně na adresu:
Jiří Hejzlar ml.
Revoluční 1421
565 01 Choceň

nebo přímo na místě v den konání

Startovné

30,- Kč (pouze hlavní závod)

Popis tratě

Tratě vedou po parkových cestách, místy s asfaltovým povrchem.
Hlavní závod na 15 km se běží z větší části po lesních cestách, částečně po asfaltu.
Pro žádnou trať nelze použít treter s hřeby.
Všechny tratě mají vlastní označení a pořadatelskou službu.

Ceny pro vítěze

První tři v rámcových závodech obdrží diplom a drobnou věcnou cenu.
V hlavním závodě obdrží první tři v každé kategorii diplom s vyznačeným časem a finanční cenu ve výši:
absolutní vítěz - 1.500,- Kč
ostatní vítězové v kategorii - 750,- Kč
2. pořadí v kategorii - 500,- Kč
3. pořadí v kategorii - 250,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie hlavního závodu na 15 km (započítává se do ISCAREX POHÁRU 2003):
A - muži do 39 let - r. 64 a mladší
B - muži 40-49 let - r. 63-54
C - muži 50-59 let - r. 53-44
D - muži nad 60 let - r. 43 a mladší
E - ženy do 35 let - r. 68 a mladší
F - ženy nad 35 let - r. 67 a starší

Kategorie:
předžákyně I. - 97 a mladší - 150 m
předžáci I. - 97 a mladší - 150 m
předžákyně II. - 94-96 - 150 m
předžáci II. - 94-96 - 150 m
nejmladší žákyně - 92-93 - 300 m
nejmladší žáci - 92-93 - 600 m
mladší žákyně - 90-91 - 600 m
mladší žáci - 90-91 - 1.000 m
starší žákyně - 88-89 - 1.000 m
starší žáci - 88-89 - 1.000 m
dorostenky - 86-87 - 2.000 m
dorostenci - 86-87 - 3.000 m
ženy - 85 a starší - 3.000 m
muži do 39 let - 64 a mladší - 3.000 m
veteráni - 63 a starší - 3.000 m

Časový rozvrh:
8.00 - 8.45 ..... prezentace všech kategorií
8.00 - 9.30 ..... prezentace závodu na 15 km
8.50 ............. zahájení závodů
9.00 ............. start závodů nejmladších kategorií
10.00 ........... start hlavního závodu
10.10 ........... pokračování rámcových závodů
11.30 ........... ukončení závodů, vyhlášení výsledků

Různé:
V budově Technických služeb města Chocně budou k dispozici převlékárny a sprchy.
Tyto prostory nejsou v průběhu závodu uzamčeny ani střeženy.
Výsledky budou zájemcům zasílány poštou.
Každý účastník hlavního závodu na 15 km obdrží po doběhu drobné občerstvení (čaj, tatranka).
Protesty do 30 minut po oznámení neoficiálních výsledků se vkladem 100,- Kč.

Činovníci závodu:
ředitel závodu: Jiří Hejzlar ml., tel. 602 341 121, zam. 465 471 707
hlavní rozhodčí: Ing. Jiří Hejzlar, tel. 465 483 219, zam. 465 471 707

E-mailová adresa

bhprojekt@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2019Běh Choceňskými sady151
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh choceňskými sady, 26. ročník

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 3676

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Nechvíl Petr9116
Hejzlar Martin0215
Myšák Milan6615
Hübl Radek8814
Šlajs Tomáš6013
Vorel Milan4013
Razým Jan5713
Kopecký Libor5612
Šedová Tereza0312
Borovec Alexandr7612
Ožana Václav6412
Hejzlar David0612
Smoláková Alexandra9812
Hanuš Petr6412
Novotný Luděk6211
Bielčik Jindřich4011
Siegel Josef5811
Metelková Táňa7210
Marhold Petr7810
Šváb František5710
Sadílek Ota4610
Frydrychová Eliška0110
Bajer Milan5510
Vacek Martin6910
Řemínek Matěj8610
Smolák Petr949
Červ Miloslav509
Sedlák Jiří589
Dostálek Petr679
Zajíc Jan539
Svoboda Mojmír669
Javůrek Jiří489
Smoláková Valérie939
Lakota Antonín959
Čechal Jaroslav619
Serbousková Sára049
Keprtová Miloslava489
Bříza Vladimír519
Šafář Jaroslav519
Chlubna Jan849
Kubišta Oto539
Martincová Kristýna939
Boháč Pankrác068
Bogdał Paweł768
Gregora Filip028
Filip Luboš598
Metelka Ondřej018
Kubrová Dagmar638
Gregora Jan008
Rautenkranc Miroslav648

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně 97 a mladší (trať 0,150 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11461Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:00:34-
2Ž11562Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:36-
3Ž11763Košťálková JulieLO Choceň9700:00:42-
4Ž11864Sabolčíková DagmarBK Vysoké Mýto9900:00:42-
5Ž11965Bílá ZdeňkaČeská Třebová9900:00:43-
6Ž12066Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:50-
7Ž12167Dostálková KateřinaTěchonín0000:01:11-
8Ž12268Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:57-
Předžákyně 94-96 (trať 0,150 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2169Skalická ZuzanaLO Choceň9400:00:25-
2Ž2370Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:00:29-
3Ž2671Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:30-
4Ž2772Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:00:31-
5Ž2973Skalická AlžbětaVSK Valašské Meziříčí9600:00:31-
6Ž21074Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:00:32-
7Ž21175Smolová DenisaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:32-
8Ž21276Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:00:32-
9Ž21677Unzeitigová NikolaChoceň9600:00:39-
Předžáci 94-96 (trať 0,150 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2278Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:00:28-
2M2479Červinka VáclavBK Vysoké Mýto9400:00:29-
3M2580Kůžel MartinFC Plzeň - Letná9400:00:30-
4M2781Novotný OtaPardubice9600:00:31-
5M21382Lakota AntonínAC Choceň9500:00:34-
Žáci nejmladší 92-93 (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3395Siegel JakubAC Choceň9200:02:40-
2M3496Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:41-
3M3597Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:02:43-
4M3898Mohelník PetrAtletika Polička9200:02:50-
5M3999Samek OndřejDDM Týniště nad Orlicí9200:02:57-
6M310100Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:57-
7M312101Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:58-
8M313102Bartůněk DavidČeská Třebová9300:02:58-
9M314103Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:06-
10M315104Skalický MatějVSK Valašské Meziříčí9200:03:07-
11M318105Barton JindřichDDM Týniště nad Orlicí9200:03:30-
12M319106Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:03:31-
13M320107Leier TomášChoceň9300:03:32-
Žákyně mladší 90-91 (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1108Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:29-
2ŽM2109Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:40-
3ŽM6110Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:02:43-
4ŽM7111Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:02:48-
5ŽM11112Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:57-
6ŽM16113Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:03:07-
7ŽM17114Novotná EditaPardubice9100:03:21-
8ŽM21115Dvořáková LucieAtletika Albrechtice9100:03:53-
-ŽM-116Štanclová HanaBK Vysoké Mýto91DNF-
Žáci mladší 90-91 (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM9117Večeře TomášAtletika Polička9000:03:23-
2MM11118Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:03:30-
3MM12119Tománek FilipAtletika Polička9000:03:32-
4MM15120Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:03:45-
5MM20121Dudek MilanAC Vysoké Mýto9100:04:03-
6MM21122Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:04:04-
7MM23123Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:09-
Žákyně starší 88-89 (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS13124Dudková KateřinaAC Vysoké Mýto8800:03:34-
1ŽS13125Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:34-
3ŽS16126Fáberová JanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:46-
4ŽS17127Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:03:50-
5ŽS19128Skalická KristýnaVSK Valašské Meziříčí8900:03:51-
6ŽS24129Szüllöová MonikaSKI Klub Česká Třebová8900:04:29-
Žáci starší 88-89 (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1130Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:06-
2MS2131Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:08-
3MS3132Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:09-
4MS4133Tomášek LukášMIP Polička8800:03:11-
5MS5134Víšek MartinAtletika Polička8800:03:12-
6MS6135Jiříček LukášAO Vysoké Mýto8800:03:13-
7MS7136Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:03:16-
8MS8137Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:20-
9MS10138Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:03:26-
10MS17139Kunst MichalSKI Klub Česká Třebová8900:03:50-
11MS22140Novotný AdamPardubice8900:04:07-
Dorostenci 86-87 (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3142Petronjuk AlexAC Kovošrot8600:09:54-
2MD5143Novotný MichalATC Nekoř8700:12:03-
Dorostenky 86-87 (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD10141Jiskrová VeronikaAC Vysoké Mýto8600:13:24-
Muži A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:49:16106,40
2MA32Ulich PetrMaterial Technology6800:51:3597,29
3MA53Musil JiříMK Hlinsko7200:51:5096,31
4MA74Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:52:0295,52
5MA145Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:55:3681,51
6MA156Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:56:0579,61
7MA167Alexa JaroslavKRB Chrudim & Cottage Soun7400:56:1678,89
8MA178Dostálek PetrTěchonín6700:56:1978,69
9MA209Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:2574,37
10MA2610Švadlena PavelKOB Choceň7500:59:2266,71
11MA2711Šlajs TomášChoceň8300:59:3365,99
12MA3012Pátek MichalKOB Choceň8601:00:40102,30
13MA3213Bartoň EduardSK Štíty8501:00:45102,03
14MA3814Pešek OndřejKOB Choceň8501:02:4295,67
15MA3915Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6401:03:1651,38
16MA4216Borovec AlexandrChoceň7601:04:2446,93
Muži B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB217Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:50:14104,05
2MB318Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:3598,79
3MB619Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:52:0097,16
4MB820Siegel JosefChoceň5800:53:0293,13
5MB921Filip LubošAC Choceň5900:53:1092,61
6MB1122Čechal JaroslavTS Letohrad6100:54:0389,16
7MB1223Kašpar ZdeněkFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:54:3587,08
8MB1324Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:4686,37
9MB1825Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:56:4078,96
10MB1926Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:57:1376,81
11MB2127Šlajs TomášCC Choceň6000:57:5873,89
12MB2228Brožek RadmilKRB Chrudim5400:58:0673,37
13MB2329Hrdina VilémHO Banka Praha5600:58:1372,91
14MB2530Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:1868,69
15MB2831Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:00:0265,83
16MB3332Hůlka RadomírAFK Chrudim6201:00:5862,18
17MB3533Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:01:4659,06
18MB4134Novotný LuděkŽamberk6201:03:3452,04
19MB4335Pečenka LiborKHB Radegast6101:04:3648,01
20MB5136Páriš AttilaKRB Chrudim6001:08:4731,69
21MB5337Skalický KarelVSK Valašské Meziříčí6301:10:5823,18
22MB5438Kopecký LiborVysoké Mýto5601:11:2621,36
23MB5739Sedlák JiříPřelouč5801:13:3313,10
Muži C (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1040Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:53:51113,78
2MC2441Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:58:5796,14
3MC3142Švadlena JiříKOB Choceň4601:00:4290,09
4MC3443Bříza VladimírChrudim5101:01:4386,57
5MC3644Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:02:1085,01
6MC4645Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:06:2970,09
7MC4746Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5101:07:1367,55
8MC5047Krumer MiroslavOstrov4901:08:0164,78
9MC5248Zajíc JanAFK SKP Pardubice5301:09:3859,19
10MC5549Černý MilanAC Choceň4801:11:5051,59
-MC-50Čepelka OldřichTima Liberec48DNF-
Muži D (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3751Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:02:20106,25
2MD4052Fiala JaroslavNV Triatlon Trusno3801:03:20103,14
3MD4853Bielčik JindřichLichkov4001:07:2290,61
4MD4954Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:07:4389,52
5MD5655Vorel MilanSlatiňany4001:13:2271,96
6MD5856Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:23:1941,03
7MD5957Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:40:210,00
Muži 3000 (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1144Dejdar LukášAC Pardubice8100:09:49-
2MA2145Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:09:52-
3MA4146Schejbal JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.6400:11:48-
4MA6124Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:12:20-
5MA7147Večeře JosefAtletika Polička6400:12:30-
Veteráni 3000 (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB840Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:12:40-
2MB9148Tománek JiříAtletika Polička6200:12:52-
Ženy A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2958Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:00:13100,00
Ženy B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4459Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:04:41100,87
2ZB4560Paulů BlankaSK Velká Bystřice5401:05:1599,13
Ženy 3000 (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1059Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:13:24-
2ZA1295Schejbalová AlenaSkuhrov nad Bělou9300:14:32-
3ZA1396Schejbalová EvaTJ PORKERT Skuhrov n. B.6400:14:35-
Trať 3,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1144Dejdar LukášAC Pardubice8100:09:49-
2MA2145Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:09:52-
1MD3142Petronjuk AlexAC Kovošrot8600:09:54-
3MA4146Schejbal JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.6400:11:48-
2MD5143Novotný MichalATC Nekoř8700:12:03-
4MA6124Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:12:20-
5MA7147Večeře JosefAtletika Polička6400:12:30-
1MB840Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:12:40-
2MB9148Tománek JiříAtletika Polička6200:12:52-
1ZA1059Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:13:24-
1ŽD10141Jiskrová VeronikaAC Vysoké Mýto8600:13:24-
2ZA1295Schejbalová AlenaSkuhrov nad Bělou9300:14:32-
3ZA1396Schejbalová EvaTJ PORKERT Skuhrov n. B.6400:14:35-
Trať 15,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:49:16106,40
1MB217Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:50:14104,05
2MB318Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:3598,79
2MA32Ulich PetrMaterial Technology6800:51:3597,29
3MA53Musil JiříMK Hlinsko7200:51:5096,31
3MB619Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:52:0097,16
4MA74Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:52:0295,52
4MB820Siegel JosefChoceň5800:53:0293,13
5MB921Filip LubošAC Choceň5900:53:1092,61
1MC1040Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:53:51113,78
6MB1122Čechal JaroslavTS Letohrad6100:54:0389,16
7MB1223Kašpar ZdeněkFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:54:3587,08
8MB1324Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:4686,37
5MA145Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:55:3681,51
6MA156Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:56:0579,61
7MA167Alexa JaroslavKRB Chrudim & Cottage Soun7400:56:1678,89
8MA178Dostálek PetrTěchonín6700:56:1978,69
9MB1825Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:56:4078,96
10MB1926Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:57:1376,81
9MA209Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:57:2574,37
11MB2127Šlajs TomášCC Choceň6000:57:5873,89
12MB2228Brožek RadmilKRB Chrudim5400:58:0673,37
13MB2329Hrdina VilémHO Banka Praha5600:58:1372,91
2MC2441Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:58:5796,14
14MB2530Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:1868,69
10MA2610Švadlena PavelKOB Choceň7500:59:2266,71
11MA2711Šlajs TomášChoceň8300:59:3365,99
15MB2831Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:00:0265,83
1ZA2958Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7201:00:13100,00
12MA3012Pátek MichalKOB Choceň8601:00:40102,30
3MC3142Švadlena JiříKOB Choceň4601:00:4290,09
13MA3213Bartoň EduardSK Štíty8501:00:45102,03
16MB3332Hůlka RadomírAFK Chrudim6201:00:5862,18
4MC3443Bříza VladimírChrudim5101:01:4386,57
17MB3533Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5601:01:4659,06
5MC3644Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5101:02:1085,01
1MD3751Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:02:20106,25
14MA3814Pešek OndřejKOB Choceň8501:02:4295,67
15MA3915Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6401:03:1651,38
2MD4052Fiala JaroslavNV Triatlon Trusno3801:03:20103,14
18MB4134Novotný LuděkŽamberk6201:03:3452,04
16MA4216Borovec AlexandrChoceň7601:04:2446,93
19MB4335Pečenka LiborKHB Radegast6101:04:3648,01
1ZB4459Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:04:41100,87
2ZB4560Paulů BlankaSK Velká Bystřice5401:05:1599,13
6MC4645Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:06:2970,09
7MC4746Vilhelm VáclavTIS Vilhelm F-M5101:07:1367,55
3MD4853Bielčik JindřichLichkov4001:07:2290,61
4MD4954Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4101:07:4389,52
8MC5047Krumer MiroslavOstrov4901:08:0164,78
20MB5136Páriš AttilaKRB Chrudim6001:08:4731,69
9MC5248Zajíc JanAFK SKP Pardubice5301:09:3859,19
21MB5337Skalický KarelVSK Valašské Meziříčí6301:10:5823,18
22MB5438Kopecký LiborVysoké Mýto5601:11:2621,36
10MC5549Černý MilanAC Choceň4801:11:5051,59
5MD5655Vorel MilanSlatiňany4001:13:2271,96
23MB5739Sedlák JiříPřelouč5801:13:3313,10
6MD5856Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:23:1941,03
7MD5957Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:40:210,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

-----------

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč