Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jablonné n/O - Jamné n/O, 1. ročník

14.9.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné n/O - Jamné n/O, 1. ročník
  • datum konání: 14.9.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ABK-BRAVO Jablonné nad Orlící

Sociální sítě

Místo konání

od základní školy Jablonné nad Orlicí
10.30 hodin

Přihlášky

8.30 - 10.00 hodin v jídelně ZŠ v Jablonném nad Orlicí

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Silniční běh do vrchu. Běží se dvakrát okruh kolem jablonského sídliště, vždy v první části okruhu výběh do kopce, který zdoláváte během závodu celkem třikrát. Vlastní trať kopíruje žlutou turistickou značku, stoupání k dolnímu kravínu v Jamném, mírný seběh na silnici a vpravo stálé stoupání, serpentiny až na konečnou bus zastávku v Jamném tzv. Brod.
Délka 6 km
Převýšení 286 m

Ceny pro vítěze

dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + děti a dorost

Kontakt:

Vojmír Dobšíček
Na Výsluní 459
Jabloné nad Orlicí
mobil 737 474 721

Ing. Petra Čtvrtečková
Na Výsluní 465
Jablonné nad Orlicí
mobil 603 598 469

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.9.2004Jablonné n/O - Jamné n/O57

Statistika závodu Jablonné n/O - Jamné n/O, 1. ročník

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 57

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šimůnek Jan492
Krsek Jaroslav512
Jeníček Ondřej882
Razým Jan572
Šebek Michal842
Stránský Aleš602
Šafář Jaroslav512
Ehrig Rudolf482
Kalousek Jan412
Čechal Jaroslav612
Jirásková Eva642
Bielčik Jindřich402
Razým Lukáš792
Vytlačilová Lenka842
Šimůnek Jan822
Šebek Jindřich562
Ouřecká Renáta702
Velechovský Jiří552
Hordějčuk Václav872
Mannlová Jana802
Čechalová Hana862
Hrdina Pavel882
Dobšíček Pavel802

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ63Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:24:21103,13
2MJ74Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:24:21103,09
3MJ1020Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:25:3093,78
4MJ1474Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:26:1288,23
5MJ1639Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:27:2578,30
6MJ2035Krunčík MichalJablonné nad Orlicí8500:28:4267,92
7MJ3634Novotný MichalATC Nekoř8700:33:2629,70
Muži A (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Dobšíček PavelSK Hronov8000:22:21106,06
2MA210Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:23:0799,38
3MA35Kratochvíl MilošCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:23:4094,55
4MA521Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:24:0690,78
5MA811Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:3586,59
6MA111Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:25:3178,49
7MA1325Bielčik PetrLichkov7100:25:5774,82
8MA1742Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:27:4259,56
9MA2612Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:30:1737,12
Muži B (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB413Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:55106,56
2MB919Čechal JaroslavTS Letohrad6100:24:43100,06
3MB1214Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:25:3393,38
4MB189Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:3568,84
5MB192Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:28:4168,04
6MB2217Eppert RomanCanis Lupus City5900:28:4667,32
7MB3336Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:2338,02
8MB357Velechovský JiříKráliky5500:33:0832,00
Muži C (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1529Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:26:14115,48
2MC238Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:28:5796,27
3MC2530Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:0688,24
4MC2816Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:30:4184,11
5MC3128Krumer MiroslavOstrov4900:31:3977,30
6MC4237Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:0525,05
Muži D (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3827Bielčik JindřichLichkov4000:34:15118,60
2MD4126Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:1997,07
3MD4338Kalousek JanSK Žamberk4100:40:4484,33
Juniorky (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ306Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:31:37117,74
2ŽJ3923Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:34:29101,19
3ŽJ4018Čechalová HanaTS Letohrad8600:37:5981,07
Ženy A (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2131Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:28:45106,04
2ZA2424Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:30100,99
3ZA2732Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:4192,98
4ZA2940Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:31:1389,38
Ženy B (trať 6 km, 286 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3241Novotná EvaLetohrad4800:31:43105,54
2ZB3415Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:35100,22
3ZB3722Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:3494,25
Trať 6 km, 286 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Dobšíček PavelSK Hronov8000:22:21106,06
2MA210Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:23:0799,38
3MA35Kratochvíl MilošCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:23:4094,55
1MB413Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:55106,56
4MA521Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:24:0690,78
1MJ63Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:24:21103,13
2MJ74Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:24:21103,09
5MA811Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:3586,59
2MB919Čechal JaroslavTS Letohrad6100:24:43100,06
3MJ1020Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:25:3093,78
6MA111Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:25:3178,49
3MB1214Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:25:3393,38
7MA1325Bielčik PetrLichkov7100:25:5774,82
4MJ1474Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:26:1288,23
1MC1529Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:26:14115,48
5MJ1639Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:27:2578,30
8MA1742Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:27:4259,56
4MB189Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:28:3568,84
5MB192Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:28:4168,04
6MJ2035Krunčík MichalJablonné nad Orlicí8500:28:4267,92
1ZA2131Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:28:45106,04
6MB2217Eppert RomanCanis Lupus City5900:28:4667,32
2MC238Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:28:5796,27
2ZA2424Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:30100,99
3MC2530Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:0688,24
9MA2612Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:30:1737,12
3ZA2732Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:4192,98
4MC2816Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:30:4184,11
4ZA2940Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:31:1389,38
1ŽJ306Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:31:37117,74
5MC3128Krumer MiroslavOstrov4900:31:3977,30
1ZB3241Novotná EvaLetohrad4800:31:43105,54
7MB3336Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:2338,02
2ZB3415Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:32:35100,22
8MB357Velechovský JiříKráliky5500:33:0832,00
7MJ3634Novotný MichalATC Nekoř8700:33:2629,70
3ZB3722Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:3494,25
1MD3827Bielčik JindřichLichkov4000:34:15118,60
2ŽJ3923Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:34:29101,19
3ŽJ4018Čechalová HanaTS Letohrad8600:37:5981,07
2MD4126Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:1997,07
6MC4237Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:0525,05
3MD4338Kalousek JanSK Žamberk4100:40:4484,33

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód