Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh Parníkem, 13. ročník

13.12.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh Parníkem, 13. ročník
  • datum konání: 13.12.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Ústecká - Parník, Česká Třebová
od 10.00 (nejmladší) do 11.15 hodin (hlavní závod)

Přihlášky

od 8.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
děti 10 Kč

Popis tratě

Začátek závodu vede po rovinaté místní silnici, pak přijde kratší stoupání, další rovina po asfaltu a klesání po silnici do cíle.
Délka: 5,3 km

Ceny pro vítěze

Finanční ceny pro dospělé, věcné ceny pro děti.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

PO ZÁVODĚ DOJDE K VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ISCAREX POHÁRU 2003 V TĚLOCVIČNĚ ZŠ - PŘEZŮVKY S SEBOU!!!.

Iscarex Česká Třebová
Chorinova 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214, fax 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.12.2008Vánoční běh Parníkem151
8.12.2007Vánoční běh Parníkem147
9.12.2006Vánoční běh Parníkem, Česká Třebová178
10.12.2005Vánoční běh Parníkem - nebodován-
11.12.2004Vánoční běh Parníkem115
8.12.200212. ročník, Vánoční běh Parníkem141
9.12.2001Vánoční běh Parníkem93
9.12.2000Vánoční běh Parníkem133
11.12.1999Vánoční běh Parníkem128

Statistika závodu Vánoční běh Parníkem, 13. ročník

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 1086

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šebek Michal849
Zajíc Jan539
Šimůnek Jan829
Nechvíl Petr918
Klášterecký Tomáš818
Sadílek Ota468
Stránský Aleš607
Razým Lukáš797
Čechal Jaroslav617
Stránská Adéla917
Frydrych Jakub957
Dobšíček Pavel807
Šimůnek Jan497
Neruda Michal937
Plocek Jaroslav687
Vacek Martin697
Šafář Jaroslav517
Keprtová Miloslava487
Razým Jan576
Červ Miloslav506
Kolek Petr756
Rychtaříková Iva856
Pilgr Luděk766
Vytlačilová Lenka846
Bielčik Petr716
Sejkora Karel886
Sontáková Lenka916
Krňávek Vojtěch546
Krsek Miroslav496
Večeře Tomáš906
Zajíc Jakub896
Jelínek Matěj425
Horáček Michal755
Rábová Martina925
Kebrle Milan755
Král Josef405
Pilgr Bohuslav515
Svatoš Otakar345
Stránská Michaela975
Hrdina Pavel885
Lakota Antonín955
Kolář Radim695
Šachová Šárka915
Bielčik Jindřich405
Voleský Martin915
Řemínek Matěj865
Krumer Miroslav495
Bubeníček Jiří515
Jirásková Eva645
Ehrig Rudolf485

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti do 5 let (trať 70 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1171Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:12-
2Ž1257Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:14-
3Ž1372Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:17-
4Ž1491Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:00:27-
5Ž1540Provazník JosefVrchlabí9900:00:47-
Žákyně 6-7 let (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1139Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:12-
2Ž1233Špičková NatálieXXX9600:01:14-
3Ž1581Voleská IvetaXXX9700:01:21-
4Ž1634Špičková SáraXXX9600:01:23-
5Ž1842Prachařová EvaChoceň9700:01:24-
Žáci do 6-7 let (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M133Novák JakubXXX9600:01:14-
2M1430Tomeš MarekXXX9600:01:18-
3M1735Vích RadimXXX9600:01:23-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2951Skalická ZuzanaAC Choceň9400:02:44-
2Ž2139Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:02:58-
3Ž21522Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:03:13-
4Ž21892Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:03:47-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2870Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:40-
2M21175Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:52-
3M21245Prachař DavidChoceň9400:02:53-
4M21644Frydrych JakubAC Choceň9500:03:13-
5M21737Kunst DanielČeská Třebová9500:03:14-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3114Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:26-
2Ž3217Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:29-
3Ž3318Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:29-
4Ž3420Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:02:31-
5Ž3510Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:36-
6Ž3616Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:40-
7Ž3759Kubínová VeronikaAtletika Polička9200:02:40-
8Ž31025Matějíčková LucieAtletika Albrechtice9200:02:48-
9Ž31460Machová KristýnaAtletika Polička9200:02:59-
Žáci mladší 10-11 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3946Siegel JakubAC Choceň9200:03:59-
2M31015Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:04:02-
3M31324Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:09-
4M31667Jukl JiříAtletika Polička9200:04:14-
5M31823Král KristiánXXX9200:04:16-
6M32019Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:19-
7M32176Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:20-
8M32564Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:29-
9M32747Kůta RobertAC Choceň9200:04:43-
10M3327Hejl FilipXXX9300:05:10-
11M33590Herman JakubXXX9300:05:25-
12M34085Kovář PetrXXX9200:07:52-
13M34128Tomeš RadekXXX9300:07:52-
14M34229Pánek JiříXXX9300:07:57-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1248Šedová TerezaAC Choceň9000:04:07-
2ŽM1521Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:13-
3ŽM1712Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:14-
4ŽM2358Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:23-
5ŽM2426Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:23-
6ŽM3049Kužílková JanaAC Choceň9000:04:49-
7ŽM3850Sisrová TerezaAC Choceň9100:05:39-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM553Večeře TomášAtletika Polička9000:03:36-
2MM755Tománek FilipAtletika Polička9000:03:44-
3MM854Koutný MartinAtletika Polička9000:03:44-
4MM1413Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:13-
5MM1983Bilotskij DmitrijABK Bravo Jablonné nad Orlicí9000:04:18-
6MM2643Bašarin TomášAC Choceň9000:04:30-
7MM2931Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:45-
8MM318Hejl AlešXXX9100:04:51-
9MM335Fater VláďaFK Česká Třebová9000:05:11-
10MM346Fater MatějTenisové kuty9000:05:14-
11MM36101Plocek JaroslavXXX9100:05:28-
12MM37102Lux PetrXXX9100:05:34-
13MM3932Szüllö MartinXXX9100:06:09-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1161Schauerová LenkaAtletika Polička8800:04:03-
2ŽS2838Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:04:44-
Žáci starší 14-15 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS162Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:17-
2MS265Kocálek JaroslavAtletika Polička8800:03:19-
3MS382Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:24-
4MS463Červ JakubAtletika Polička8900:03:24-
5MS636Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:36-
6MS2256Coufal DavidAtletika Polička8900:04:22-
Muži B (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB893Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:39-
2MB13118Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:52-
3MB2098Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:18:57-
4MB21125Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:59-
5MB27111Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:24-
6MB33112Tomanec PetrTJ Svitavy5600:20:17-
7MB3586Korenyev VolodymyrPIM Praha - Ukrajina5900:20:26-
8MB51100Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:30-
9MB5268Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:22:36-
Muži C (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC17124Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:18:26-
2MC24108Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:19:06-
3MC29106Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:19:27-
4MC3069Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:38-
5MC3284Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:09-
6MC34131Ráb PavelSokol Parník5200:20:19-
7MC4380Dušek JanSokol Verměřovice5100:21:14-
8MC44135Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:21:26-
9MC4627Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:36-
10MC47103Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:43-
11MC54123Krumer MiroslavOstrov4900:22:53-
12MC55136Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:23:26-
13MC57133Novotný JiříKB Letohrad4500:23:56-
14MC59128Volf BřetislavLanškroun5200:24:05-
Muži D (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD45134Ollé LudvíkKD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:21:32-
2MD5096Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:21:58-
3MD56105Bielčik JindřichLichkov4000:23:27-
4MD6087Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:24:07-
5MD64137Kalousek JanSK Žamberk4100:28:50-
Ženy A (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3641Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:20:32-
2ZA40127Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:07-
3ZA41114Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:21:12-
4ZA4274Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:13-
5ZA4897Havlíková HanaSK Chotěboř7200:21:44-
6ZA4979Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:21:45-
7ZA5873Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:24:03-
8ZA61120Čechalová HanaTS Letohrad8600:24:24-
9ZA62132Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:25:09-
10ZA6352Rychtaříková IvaAC Choceň8500:26:49-
Ženy B (trať 5,3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 70 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1171Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:12-
2Ž1257Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:14-
3Ž1372Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:17-
4Ž1491Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:00:27-
5Ž1540Provazník JosefVrchlabí9900:00:47-
Trať 300 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1139Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:12-
2Ž1233Špičková NatálieXXX9600:01:14-
1M133Novák JakubXXX9600:01:14-
2M1430Tomeš MarekXXX9600:01:18-
3Ž1581Voleská IvetaXXX9700:01:21-
4Ž1634Špičková SáraXXX9600:01:23-
3M1735Vích RadimXXX9600:01:23-
5Ž1842Prachařová EvaChoceň9700:01:24-
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS162Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:17-
2MS265Kocálek JaroslavAtletika Polička8800:03:19-
3MS382Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:24-
4MS463Červ JakubAtletika Polička8900:03:24-
1MM553Večeře TomášAtletika Polička9000:03:36-
5MS636Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:36-
2MM755Tománek FilipAtletika Polička9000:03:44-
3MM854Koutný MartinAtletika Polička9000:03:44-
1M3946Siegel JakubAC Choceň9200:03:59-
2M31015Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:04:02-
1ŽS1161Schauerová LenkaAtletika Polička8800:04:03-
1ŽM1248Šedová TerezaAC Choceň9000:04:07-
3M31324Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:09-
4MM1413Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:13-
2ŽM1521Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:13-
4M31667Jukl JiříAtletika Polička9200:04:14-
3ŽM1712Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:14-
5M31823Král KristiánXXX9200:04:16-
5MM1983Bilotskij DmitrijABK Bravo Jablonné nad Orlicí9000:04:18-
6M32019Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:19-
7M32176Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:20-
6MS2256Coufal DavidAtletika Polička8900:04:22-
4ŽM2358Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:23-
5ŽM2426Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:23-
8M32564Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:29-
6MM2643Bašarin TomášAC Choceň9000:04:30-
9M32747Kůta RobertAC Choceň9200:04:43-
2ŽS2838Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:04:44-
7MM2931Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:45-
6ŽM3049Kužílková JanaAC Choceň9000:04:49-
8MM318Hejl AlešXXX9100:04:51-
10M3327Hejl FilipXXX9300:05:10-
9MM335Fater VláďaFK Česká Třebová9000:05:11-
10MM346Fater MatějTenisové kuty9000:05:14-
11M33590Herman JakubXXX9300:05:25-
11MM36101Plocek JaroslavXXX9100:05:28-
12MM37102Lux PetrXXX9100:05:34-
7ŽM3850Sisrová TerezaAC Choceň9100:05:39-
13MM3932Szüllö MartinXXX9100:06:09-
12M34085Kovář PetrXXX9200:07:52-
13M34128Tomeš RadekXXX9300:07:52-
14M34229Pánek JiříXXX9300:07:57-
Trať 5,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1121Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:14-
2MA2126Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:23-
3MA377Kratochvíl MilošCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:16:37-
4MA4117Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:00-
5MA5115Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:03-
6MA694Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:17:17-
7MA799Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:20-
1MB893Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:39-
8MA989Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:17:43-
9MA1095Doleček JosefCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:17:44-
10MA114Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:17:51-
11MA12113Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:17:51-
2MB13118Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:52-
12MA14129Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:18:02-
13MA1566Mach JakubAtletika Polička8500:18:19-
14MA16130Částek MichalCyklotour Česká Třebová7500:18:19-
1MC17124Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:18:26-
15MA18122Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:18:28-
16MA19138Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:35-
3MB2098Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:18:57-
4MB21125Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:59-
17MA221Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:19:01-
18MA23107Bartoň EduardSK Štíty8500:19:03-
2MC24108Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:19:06-
19MA2588Siegel JosefAC Choceň8600:19:10-
20MA26104Bielčik PetrLichkov7100:19:17-
5MB27111Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:24-
21MA2878Korenčík MartinASK Slavia Praha8400:19:25-
3MC29106Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:19:27-
4MC3069Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:19:38-
22MA31119Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:19:51-
5MC3284Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:09-
6MB33112Tomanec PetrTJ Svitavy5600:20:17-
6MC34131Ráb PavelSokol Parník5200:20:19-
7MB3586Korenyev VolodymyrPIM Praha - Ukrajina5900:20:26-
1ZA3641Mikásková MichaelaTJ Krkonoše Vrchlabí7100:20:32-
23MA37109Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:04-
24MA38139Večeře TomášAtletika Polička9000:21:05-
25MA39110Červ JakubAtletika Polička8900:21:05-
2ZA40127Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:07-
3ZA41114Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:21:12-
4ZA4274Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:13-
7MC4380Dušek JanSokol Verměřovice5100:21:14-
8MC44135Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:21:26-
1MD45134Ollé LudvíkKD OS KOVO Škoda Mladá Boleslav3900:21:32-
9MC4627Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:36-
10MC47103Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:43-
5ZA4897Havlíková HanaSK Chotěboř7200:21:44-
6ZA4979Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:21:45-
2MD5096Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:21:58-
8MB51100Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:30-
9MB5268Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:22:36-
26MA53116Plocek JaroslavFK Česká Třebová6800:22:48-
11MC54123Krumer MiroslavOstrov4900:22:53-
12MC55136Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:23:26-
3MD56105Bielčik JindřichLichkov4000:23:27-
13MC57133Novotný JiříKB Letohrad4500:23:56-
7ZA5873Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:24:03-
14MC59128Volf BřetislavLanškroun5200:24:05-
4MD6087Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:24:07-
8ZA61120Čechalová HanaTS Letohrad8600:24:24-
9ZA62132Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:25:09-
10ZA6352Rychtaříková IvaAC Choceň8500:26:49-
5MD64137Kalousek JanSK Žamberk4100:28:50-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód