Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2001

Celkové pořadí poháru

Junioři (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vinzens OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí831202,391111/11 záv.
2Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová821190,521412/14 záv.
3Vacek TomášAC Jablonné83950,091111/11 záv.
4Groš VojtěchPohorská Jednota Radhošť85384,8955/5 záv.
5Moravec MartinISCAREX Česká Třebová84332,9844/4 záv.
6Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí87308,3455/5 záv.
7Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí83270,7833/3 záv.
8Růžička MartinŘetězárna Česká Ves83269,133/3 záv.
9Novák JanSKI Klub Šumperk82266,9233/3 záv.
10Bartoň EduardSK Štíty85235,4144/4 záv.
11Kaválek OndřejOrel Orlice83217,9733/3 záv.
12Pechek PetrMaratonstav Úpice83208,4422/2 záv.
13Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová82188,8533/3 záv.
14Cacek TomášJiskra Litomyšl83184,3522/2 záv.
15Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí84183,9922/2 záv.
Muži A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dobšíček PavelSK Hronov801202,021412/14 záv.
2Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691071,721312/13 záv.
3Adamec JosefNekoř81993,061312/13 záv.
4Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová74914,091312/13 záv.
5Kolář RadimISCAREX Česká Třebová69841,221212/12 záv.
6Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí63719,5199/9 záv.
7Zoubek ZdeněkABK Liberec69595,3766/6 záv.
8Pilgr LuděkOB Česká Třebová76519,9266/6 záv.
9Doleček JosefISCAREX Česká Třebová79512,5299/9 záv.
10Kaválek TomášOrel Orlice81499,6255/5 záv.
11Razým LukášISCAREX Česká Třebová79477,3365/5 záv.
12Kalous PetrSK Žamberk77477,0188/8 záv.
13Strnad VladimírATC Letohrad77454,4566/6 záv.
14Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí70437,5177/7 záv.
15Kratochvíl MilošCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí75404,0966/6 záv.
Muži B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601278,551612/16 záv.
2Čechal JaroslavTS Letohrad611047,461812/18 záv.
3Čechal MilanISCAREX Česká Třebová591003,731111/11 záv.
4Razým JanISCAREX Česká Třebová57922,31412/14 záv.
5Zajíc JanAFK SKP Pardubice53666,731212/12 záv.
6Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice53553,041010/10 záv.
7Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí56539,0277/7 záv.
8Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové55532,8277/7 záv.
9Filip LubošAC Choceň59502,7255/5 záv.
10Macíček MiroslavDODO Kopřivnice61466,9755/5 záv.
11Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov58434,6566/6 záv.
12Papáček JanOseva Choceň54423,9855/5 záv.
13Pechek FrantišekMaratonstav Úpice53404,0844/4 záv.
14Kolínek FrantišekAK Perná56397,0144/4 záv.
15Groš ŠtefanFoto Morava61376,8855/5 záv.
Muži C (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí511210,691212/12 záv.
2Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.511074,171111/11 záv.
3Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí511054,271812/18 záv.
4Sadílek OtaAtletika Albrechtice46941,621712/17 záv.
5Krumer MiroslavOstrov49702,921712/17 záv.
6Skalický JiříSokol Žamberk50636,2677/7 záv.
7Novotný JiříLetohrad45613,861312/13 záv.
8Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová50612,3777/7 záv.
9Sadílek VáclavAtletika Albrechtice50519,7177/7 záv.
10Javůrek JiříJiskra Horní Maršov48513,0155/5 záv.
11Koblížek JindřichŽamberk48460,9477/7 záv.
12Krátký FrantišekViking Králiky43426,3644/4 záv.
13Šalplachta JindřichUZSVM FENIX Jeseník47376,9744/4 záv.
14Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice50365,8655/5 záv.
15Vodička JanŠela Sport Přerov45341,3444/4 záv.
Muži D (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bielčík JindřichISCAREX Česká Třebová1396,711612/16 záv.
2Král JosefISCAREX Česká Třebová40970,741111/11 záv.
3Kalousek JanSK Žamberk41883,41512/15 záv.
4Marek FrantišekTJ Červený Kostelec41511,5155/5 záv.
5Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová34489,2777/7 záv.
6Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí35463,1955/5 záv.
7Zálešák FrantišekKD Havířov37297,7933/3 záv.
8Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová37227,5433/3 záv.
9Herbst ManfredJeseník41169,9922/2 záv.
10Domanský IvoAVC Praha3814544/4 záv.
11Fiala JaroslavENJO Trusnov38121,1911/1 záv.
12Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice38114,9722/2 záv.
13Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37103,2111/1 záv.
14Straka JosefŠumperk39101,9711/1 záv.
15Bittner KurtŽamberk3990,9711/1 záv.
Juniorky (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová84693,2699/9 záv.
2Skybová LucieARC Brno87690,3377/7 záv.
3Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84564,1277/7 záv.
4Zabloudilová LenkaACP Junior Brno82536,8855/5 záv.
5Ptáčková LenkaAC Škoda Plzeň85318,4433/3 záv.
6Čechalová HanaTS Letohrad86309,3555/5 záv.
7Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová89286,7655/5 záv.
8Hrubá KamilaAFK SKP Pardubice83216,5122/2 záv.
9Johanidiesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí89190,822/2 záv.
10Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad85174,222/2 záv.
11Škodová PetraKOB Choceň83169,1522/2 záv.
12Pechková JanaMaratonstav Úpice85152,6422/2 záv.
13Hildebrandová MarikaOrel Česká Třebová82124,6511/1 záv.
14Przyczková MichaelaTJ TŽ Třinec84104,6411/1 záv.
15Stejskalová JanaFenix ski team Jeseník8399,9411/1 záv.
Ženy A (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová811011,811312/13 záv.
2Čtvrtečková PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí69949,111212/12 záv.
3Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78582,8566/6 záv.
4Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov80530,5355/5 záv.
5Šedová JanaAC Choceň73468,6955/5 záv.
6Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí79426,854/4 záv.
7Červová PavlaISCAREX Česká Třebová374,3566/6 záv.
8Mertová MichaelaAtletika Albrechtice76360,3844/4 záv.
9Vojtová JanaLO Žamberk79256,2833/3 záv.
10Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice70241,2333/3 záv.
11Antošová IrenaTesla Brno220,5322/2 záv.
12Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí80200,422/2 záv.
13Faltusová RadkaKUS Jablonné nad Orlicí72198,9922/2 záv.
14Svobodová VeronikaHolice81180,0733/3 záv.
15Hebelková DitaLIAZ Jablonec76121,3511/1 záv.
Ženy B (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Novotná EvaLetohrad481170,331212/12 záv.
2Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová641039,531412/14 záv.
3Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová895,341111/11 záv.
4Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové63738,9377/7 záv.
5Jorová LudmilaLK Lanškroun62713,9377/7 záv.
6Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová64297,333/3 záv.
7Klimešová AlenaSokol Bukovice63189,6833/3 záv.
8Přívětivá SvatavaKHB Radegast64133,0822/2 záv.
9Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové56119,9511/1 záv.
10Hanáková MiroslavaSokol Bučovice66109,4911/1 záv.
11Paulů BlankaMaratonstav Úpice54102,7511/1 záv.
12Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6497,7711/1 záv.
13Schejbalová EvaTJ PORKERT Skuhrov n. B.6496,3411/1 záv.
14Havlová JaroslavaKB Letohrad6595,3411/1 záv.
15Vacková HanaSK Hronov5692,9311/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
10.3.2001Choceňský běh61
22.4.2001Běh Javorkou260
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239
27.5.200119. ročník, Za zlatým klíčem Rokytenky62
9.6.2001CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník132
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2001Sázava - Lázek90
28.9.2001Miňon kros - běh na Suchý vrch106
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
27.10.20012. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky64
2.12.20019. ročník, Malá cena Velké Verandy177
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
9.12.2001Vánoční běh Parníkem93

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník