Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2019

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová11984,911212/12 záv.
2Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová11881,0699/9 záv.
3Veselý JanKB Letohrad10794,7788/8 záv.
4Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí10790,988/8 záv.
5Veselý JakubKB Letohrad10741,2188/8 záv.
6Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová11620,9188/8 záv.
7Pirkl VítIscarex Junior Team10559,6866/6 záv.
8Dušek OndřejKB Letohrad10411,655/5 záv.
9Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad11355,4944/4 záv.
10Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun11321,7333/3 záv.
11Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ10289,6333/3 záv.
12Skalický PetrDejvice10208,7944/4 záv.
13Stejskal PetrJablonné nad Orlicí11183,5922/2 záv.
14Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí10181,1533/3 záv.
15Halas HynekOrel Šitbořice10172,3922/2 záv.
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová101151,081212/12 záv.
2Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová101125,791111/11 záv.
3Gregorová AnnaActivity Lanškroun101078,321111/11 záv.
4Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun11941,881312/13 záv.
5Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová10762,9388/8 záv.
6Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová10748,551212/12 záv.
7Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou10708,0988/8 záv.
8Simonová KristýnaISCAREX Junior Team Č.Třebová11649,0999/9 záv.
9Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun11595,481111/11 záv.
10Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl11448,588/8 záv.
11Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí10380,7966/6 záv.
12Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová10377,1255/5 záv.
13Málková LucieTJ Spartak Letohrad10361,4244/4 záv.
14Menzelová DenisaSK Letohrad / Žampach310230,9244/4 záv.
15Stratilová AnnaTJ SPARTAK Letohrad10199,6433/3 záv.
Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun081241,11412/14 záv.
2Řehák LubomírActivity Lanškroun091150,651312/13 záv.
3Rašner JiříTJ Šumperk081091,141111/11 záv.
4Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09769,441111/11 záv.
5Razým DanielTJ Dlouhá Třebová08664,3999/9 záv.
6Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí09510,6388/8 záv.
7Vinkler ŠtěpánMistrovice08426,4155/5 záv.
8Gregora LukášActivity Lanškroun08414,0788/8 záv.
9Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí09387,5455/5 záv.
10Vinkler MatoušMistrovice09363,7555/5 záv.
11Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad08350,1744/4 záv.
12Brychta JakubCerekvice nad Loučnou08346,8355/5 záv.
13Ducháček VítTJ Dlouhá Třebová08345,6655/5 záv.
14Jansa MatějSpartak Letohrad08327,5244/4 záv.
15Moskva VojtěchOrel Letohrad08276,9855/5 záv.
Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová091236,571312/13 záv.
2Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová091112,451212/12 záv.
3Steklá BarboraTJ Svitavy08775,6177/7 záv.
4Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí08657,8499/9 záv.
5Svobodová KláraKB Letohrad09603,6677/7 záv.
6Urbanová AnnaKB Letohrad09302,344/4 záv.
7Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová09276,1733/3 záv.
8Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová08270,9233/3 záv.
9Mikysková DarjaTJ SPARTAK Letohrad08259,3933/3 záv.
10Šedová KamilaAC Vysoké Mýto08257,833/3 záv.
11Faltusová EmaTJ SPARTAK Letohrad08228,9733/3 záv.
12Kubová KláraKB Letohrad09198,4533/3 záv.
13Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad09181,0933/3 záv.
14Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová08168,9922/2 záv.
15Kostelecká JulieJS Ginabela08168,6722/2 záv.
Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun07648,6277/7 záv.
2Bureš JosefISCAREX Junior team ČT06631,2766/6 záv.
3Fajfr MarekOB Žamberk06596,866/6 záv.
4Hájek DominikCET Česká Třebová06512,1866/6 záv.
5Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí07407,1544/4 záv.
6Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí07352,9744/4 záv.
7Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad06296,6833/3 záv.
8Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad06282,3633/3 záv.
9Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07270,4533/3 záv.
10Klas ŠtěpánAC Choceň07179,8222/2 záv.
11Zeman JindřichAC Choceň07175,7822/2 záv.
12Zicha JakubSokol Klášterec nad Orlicí06174,3233/3 záv.
13Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07172,7233/3 záv.
14Kraus ŠimonTJ Svitavy07109,8511/1 záv.
15Kuhn FrantišekMaratonstav Úpice06101,1211/1 záv.
Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun071032,651212/12 záv.
2Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun07984,381212/12 záv.
3Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová06875,9899/9 záv.
4Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová07871,9399/9 záv.
5Kubešová KláraActivity Lanškroun06845,61010/10 záv.
6Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová06806,2288/8 záv.
7Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy07461,1855/5 záv.
8Vetchá RozálieIscarex junior team07209,2222/2 záv.
9Čejková BarboraAC Choceň06204,322/2 záv.
10Kubíčková NinaTJ SPARTAK Letohrad07196,5522/2 záv.
11Svobodová BarboraTJ Jiskra Ústí nad Orlicí06158,3222/2 záv.
12Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí07155,8522/2 záv.
13Kosíková MichaelaOrel Domanín06135,0222/2 záv.
14Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun07130,9922/2 záv.
15Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad06114,0633/3 záv.
Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí041247,211212/12 záv.
2Bukáček MarekAtletika Polička041023,381010/10 záv.
3Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř04652,3777/7 záv.
4Havlík LukášSKI klub Hlinsko04510,1655/5 záv.
5Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04486,1999/9 záv.
6Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová05278,4333/3 záv.
7Akak OndřejAtletika Žamberk05236,4733/3 záv.
8Seidl LukášDobruška05235,7244/4 záv.
9Vetchý KryštofIscarex Junior ČT04193,4522/2 záv.
10Koblovský JakubAK Moravská Třebová05180,9422/2 záv.
11Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř04168,3522/2 záv.
12Zoicas DanielTJ Svitavy04106,7811/1 záv.
13Pavlík MojmírTJ Sokol Kolín - atletika04103,1311/1 záv.
14Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0497,411/1 záv.
15Štefan JanTJ Sokol Studenec0596,8911/1 záv.
Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová04690,2866/6 záv.
2Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT04585,6166/6 záv.
3Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad05502,0555/5 záv.
4Kumpoštová AndreaISCAREX Junior Team ČT05277,5833/3 záv.
5Macanová MarieJakubovice 3605224,0822/2 záv.
6Hamplová TerezaActivity Lanškroun05200,1522/2 záv.
7Dolečková LucieAK Slovan Moravská Třebová05191,922/2 záv.
8Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová05185,2422/2 záv.
9Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad05152,1722/2 záv.
10Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí05135,3733/3 záv.
11Kosíková MarkétaOrel Domanín04127,4522/2 záv.
12Vlková AndreaSokol Kolín atletika04104,8711/1 záv.
13Macháčková PetraOrel Dolní Čermná04104,3411/1 záv.
14Navrátilová MarikaTJ Svitavy05104,3111/1 záv.
15Šípková KarolínaNMMOR04102,411/1 záv.
Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí02579,0366/6 záv.
2Moravec JanJM Team Letohrad02494,0366/6 záv.
3Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí03439,0644/4 záv.
4Šimůnek JanIscarex Junior ČT03429,5944/4 záv.
5Kapoun JanVencl tým Ústí nad Orlicí03349,8744/4 záv.
6Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč03184,5722/2 záv.
7Abrahám LuděkJablonné n. O.02109,0911/1 záv.
8Hejzlar MartinLO Choceň0210011/1 záv.
8Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0210011/1 záv.
8Marek JakubKonrad Tools Team0310011/1 záv.
8Faltejsek Martin-0210011/1 záv.
12Preissler TomášSokol Skuhrov0396,7311/1 záv.
13Vondráček JakubJablonné n. O.0388,2411/1 záv.
14Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0387,8711/1 záv.
15Vacek PetrMistrovice0284,3711/1 záv.
Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02720,911010/10 záv.
2Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí02718,5677/7 záv.
3Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03605,2366/6 záv.
4Kubešová EliškaActivity Lanškroun03576,4177/7 záv.
5Stránská VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí03542,5755/5 záv.
6Macanová AnežkaJakubovice 360320022/2 záv.
7Halasová AnnaOrel Vyškov03173,7122/2 záv.
8Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk03152,0922/2 záv.
9Janíčková PatrícieVýprachtice02116,4522/2 záv.
10Hanáková KláraActivity Lanškroun02116,3311/1 záv.
11Válková SimonaDolní Morava02113,8411/1 záv.
12Haufová Zuzananeuvedeno02106,7811/1 záv.
13Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín Atletika03105,2611/1 záv.
14Grossmannová TerezaK'B Letohrad0294,6111/1 záv.
15Motlová LucieKB Letohrad0292,6611/1 záv.
Junioři 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí001066,721111/11 záv.
2Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí01643,1266/6 záv.
3Hájek MartinPasivity Žamberk01551,7177/7 záv.
4Urban Matyáš00286,7733/3 záv.
5Bílek DavidVencl tým Ústí n.O.03223,0622/2 záv.
6Kovář LukášCET (OB Česká Třebová)01215,9822/2 záv.
7Kolář JakubTJ Svitavy01123,311/1 záv.
8Pastor PatrikPASIVITY Žamberk01123,0311/1 záv.
9Pazdera RomanTJ Sokol Kolín atletika01110,9911/1 záv.
10Ručka MartinSSK Vítkovice00109,2811/1 záv.
11Pešava JanHvězda Pardubice z.s.00108,1311/1 záv.
12Ristovský JanTJ Šumperk00107,1711/1 záv.
13Urban MatyášSalomon Suunto04106,7211/1 záv.
14Kolomý AdamLanškroun00106,6211/1 záv.
15Bednarský VáclavKolovna01106,2711/1 záv.
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Adamec LukášHoro Česká Třebová871033,791212/12 záv.
2Tlapák JaroslavČeská Třebová87932,091010/10 záv.
3Hübl RadekRunSport Team88648,3366/6 záv.
4Chaloupka JanMladkov - Široký důl90532,9599/9 záv.
5Novák JosefBrzdy Horní Čermná97453,3755/5 záv.
6Dryml MojmírHvězda Pardubice86430,0855/5 záv.
7Krunka KamilSK Nové Město nad Metují86409,1444/4 záv.
8Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87407,266/6 záv.
9Dvořák PavelAC Prostějov82375,7644/4 záv.
10Slabý JanTvoje máma90339,1355/5 záv.
11Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná86338,3377/7 záv.
12Kapalčík ŠimonMistrovice95312,6344/4 záv.
13Jor MartinRunSport team87308,0533/3 záv.
14Kouba TomášSokol Česká Třebová80305,011010/10 záv.
15Křivohlávek TomášSalomon/Suunto95296,5833/3 záv.
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejl RadekLetohrad721446,361313/13 záv.
2Vacek JiříDlouhá Třebová771095,192015/20 záv.
3Borek PetrBrzdy Horní Čermná70767,82315/23 záv.
4Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74644,6988/8 záv.
5Doucha JiříHvězda Pardubice71616,8366/6 záv.
6Němec RadekLitomyšl77495,471010/10 záv.
7Dvořák PavelČeská Třebová75464,6266/6 záv.
8Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk72433,5355/5 záv.
9Kalousek Jan-71418,477/7 záv.
10Simon PetrPolička72417,7188/8 záv.
11Mařík Jiří3D Fitness Raceteam72410,7655/5 záv.
12Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí72390,9144/4 záv.
13Šutera JosefAtletika Polička79379,9244/4 záv.
14Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová76334,0555/5 záv.
15Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun75325,9733/3 záv.
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hruban JanČeská Třebová66980,041414/14 záv.
2Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69860,9888/8 záv.
3Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60847,2988/8 záv.
4Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65791,7488/8 záv.
5Belobrad IvanPasivity Žamberk66739,071212/12 záv.
6Sedláček RomanActivity Lanškroun64578,7966/6 záv.
7Hanuš PetrChládek a Tintěra64461,3455/5 záv.
8Dostálek PetrMy Od Kopřivy Těchonín67448,2255/5 záv.
9Ožana Václavzakisova-skolabehu.com64360,5344/4 záv.
10Rautenkranc MiroslavDONOCYKL Vysoké Mýto64359,4244/4 záv.
11Jančík BořekSVARTES Hořice64324,4633/3 záv.
12Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun62322,8544/4 záv.
13Novotný Luděk3D Fitness Raceteam62300,8655/5 záv.
14Svoboda MojmírHvězda Pardubice66299,6433/3 záv.
15Nemšák MiroslavRUNSPORT TEAM69257,8622/2 záv.
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacarda VladimírEleven Run Team591621,021414/14 záv.
2Šolc VítězslavBKL Machov571465,651815/18 záv.
3Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53793,999/9 záv.
4Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53667,7877/7 záv.
5Švec MiroslavDědkostav Potštejn52556,6388/8 záv.
6Grätz LuděkÚstí nad Orlicí58451,881010/10 záv.
7Dostál LadislavMoravská Třebová56387,844/4 záv.
8Bílý ZdeněkChalupáři Dolní Čermná59369,9555/5 záv.
9Bláha MilanAF Křovice57304,733/3 záv.
10Knápek LubomírLK Šumperk59216,2622/2 záv.
11Ráb PavelČeská Třebová52198,3722/2 záv.
12Štyndl MiroslavAtletika Polička57191,7422/2 záv.
13Pullman MiroslavJablonec nad Nisou50186,4422/2 záv.
14Brožek RadmilKRB Chrudim54177,7122/2 záv.
15Bříza VladimírKRB Chrudim51167,5722/2 záv.
Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krumer MiroslavMK Ostrov491423,131313/13 záv.
2Leszkow PetrMK Hlinsko441318,761212/12 záv.
3Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48945,391515/15 záv.
4Šponar JosefSokol Žamberk OB47541,4766/6 záv.
5Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice48528,0444/4 záv.
6Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice48426,9444/4 záv.
7Krátký FrantišekJiskra Králíky43380,8733/3 záv.
8Divácký PřemyslOREL Židenice49226,2622/2 záv.
9Bielčik JindřichElma Tým40202,1333/3 záv.
10Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice39161,6355/5 záv.
11Chocholouš DaliborDubina Pardubice46150,1811/1 záv.
12Doležal StanislavBK Pardubice38142,2622/2 záv.
13Hájek FrantišekFGT Stolany49132,0611/1 záv.
14Doleček FrantišekAtletika Stará Boleslav43122,511/1 záv.
15Kunrt MiroslavTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.4910011/1 záv.
Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0259888/8 záv.
2Šilarová MichaelaOrel Letohrad01305,6333/3 záv.
3Dušková LindaHvězda Pardubice01279,5922/2 záv.
4Šedová TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.03212,4222/2 záv.
5Neradová SylvaMozarťák00209,4822/2 záv.
6Lerchová KateřinaActivity Lanškroun03193,6822/2 záv.
7Maráková BlankaOREL Židenice00187,0822/2 záv.
8Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí02130,8811/1 záv.
9Vávrová Anna-01110,4111/1 záv.
10Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová05107,7811/1 záv.
11Poživilová BarboraRun4Fun Hradec Králové00106,511/1 záv.
12Havelková KristýnaAC Moravská Slavia Brno, spolek00106,0811/1 záv.
13Kliková EliškaKolín01105,911/1 záv.
14Jánešová MichaelaLanškroun01102,2211/1 záv.
15Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk00101,2411/1 záv.
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sontáková LenkaActivity Lanškroun91634,788/8 záv.
2Hronová MarkétaObec Čistá90536,0355/5 záv.
3Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí98527,4255/5 záv.
4Vévodová MartinaTJ Lokomotiva Břeclav90358,7733/3 záv.
5Rábová MartinaČeská Třebová92334,7644/4 záv.
6Otevřelová KristýnaColumbia Montrail87201,3822/2 záv.
7Schauerová LenkaATLETIKA Polička, spolek88190,4722/2 záv.
8Průšová RadkaSvitavy96166,7922/2 záv.
9Křížová TerezaDraci Šumperk87159,0222/2 záv.
10Hlavatá JanaMladějov na Mor.96150,5622/2 záv.
11Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná93148,0422/2 záv.
12Stránská AdélaISCAREX / INOV-8 Czech republic91144,2611/1 záv.
13Ženčáková Barbora-88129,8622/2 záv.
14Klimešová PavlínaČelákovice94128,8311/1 záv.
15Hauptová AliceHasiči Kunčice97127,4122/2 záv.
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun791298,541313/13 záv.
2Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80735,5899/9 záv.
3Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84642,1877/7 záv.
4Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80526,755/5 záv.
5Nováková BarboraSokol Kunvald83462,2144/4 záv.
6Švestková Stružková HanaAK Račí údolí83456,6344/4 záv.
7Kozáková DenisaHvězda Pardubice79433,6944/4 záv.
8Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77410,7576/6 záv.
9Koubová MarcelaRybník80356,0488/8 záv.
10Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná79353,1244/4 záv.
11Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78350,9655/5 záv.
12Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)75341,844/4 záv.
13Peterková VeronikaTJ Svitavy84327,2577/7 záv.
14Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí76319,966/6 záv.
15Pazderová AlenaVysoké Mýto75304,1577/7 záv.
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí651522,281414/14 záv.
2Krátká AnnaHvězda Pardubice691483,041715/17 záv.
3Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701151,181212/12 záv.
4Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí72906,7699/9 záv.
5Cinková JitkaAC Pardubice68195,3644/4 záv.
6Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť68179,1622/2 záv.
7Krčová MartinaKVS Šumperk72178,3322/2 záv.
8Skřivánková DanaOREL Vyškov67139,4122/2 záv.
9Jetmarová EsterSokol Hylváty70133,3122/2 záv.
10Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují72122,0711/1 záv.
11Klimešová JanaUSK Praha70116,5811/1 záv.
12Bulvová HanaSK OB Chrast66100,1811/1 záv.
13Wawrzyczková ZuzanaŠanov7410011/1 záv.
14Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7199,4911/1 záv.
15Háková MichaelaSokol Valteřice7194,2611/1 záv.
Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice641689,171515/15 záv.
2Pešlová IvanaTJ Svitavy631607,891515/15 záv.
3Nechvílová MiroslavaChoceň60766,91313/13 záv.
4Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63708,4788/8 záv.
5Jonášová ZdeňkaHradecký Spinnig Klub64322,0233/3 záv.
6Kostřicová BlankaČeská Třebová61271,8444/4 záv.
7Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí64246,6622/2 záv.
8Šternerová HanaHradec Králové63175,622/2 záv.
9Sekyrová JanaSvitavy63126,822/2 záv.
10Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54119,4711/1 záv.
11Pštrossová MarieSNB Praha59116,0811/1 záv.
12Chlubnová ZdeňkaPardubice62103,5211/1 záv.
13Šefcová EvaSKI Police nad Metují6498,8511/1 záv.
14Dvořáková EvaProstějov5596,9811/1 záv.
15Houdková Ludmila-6295,2211/1 záv.
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hejl RadekLetohrad721195,141313/13 záv.
2Adamec LukášHoro Česká Třebová871007,681212/12 záv.
3Tlapák JaroslavČeská Třebová87899,221010/10 záv.
4Vacarda VladimírEleven Run Team59816,81212/12 záv.
5Vacek JiříDlouhá Třebová77665,12015/20 záv.
6Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69635,8188/8 záv.
7Hübl RadekRunSport Team88629,0666/6 záv.
8Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60605,0388/8 záv.
9Šolc VítězslavBKL Machov57574,061715/17 záv.
10Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí00527,9999/9 záv.
11Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65516,6288/8 záv.
12Chaloupka JanMladkov - Široký důl90507,8699/9 záv.
13Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74496,0288/8 záv.
14Hruban JanČeská Třebová66447,181414/14 záv.
15Novák JosefBrzdy Horní Čermná97446,8755/5 záv.
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí651338,981414/14 záv.
2Krátká AnnaHvězda Pardubice691284,871715/17 záv.
3Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun791166,791313/13 záv.
4Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70986,181212/12 záv.
5Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí72779,3999/9 záv.
6Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64711,621313/13 záv.
7Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80644,7699/9 záv.
8Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84593,4977/7 záv.
9Pešlová IvanaTJ Svitavy63551,691313/13 záv.
10Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80496,7455/5 záv.
11Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí98468,5655/5 záv.
12Švestková Stružková HanaAK Račí údolí83443,8544/4 záv.
13Kozáková DenisaHvězda Pardubice79427,6944/4 záv.
14Nováková BarboraSokol Kunvald83404,5844/4 záv.
15Hronová MarkétaObec Čistá90401,7555/5 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.3.201910 jarních kilometrů185
17.3.2019Běh za břehem158
30.3.2019Svitavská 10172
3.4.20191. Pekelný kilometr137
7.4.2019Jaroměřský kros366
10.4.2019Jarní hodinovka na dráze15
12.4.20191. Zemská míle128
20.4.2019Běh Javorkou201
24.4.20192. Pekelný kilometr159
26.4.2019Běh na Rozálku181
27.4.2019Svitavský stýpl10
28.4.2019Memoriál Q. Štěpánka177
1.5.2019Běh kolem poličských hradeb321
4.5.2019Letohradská pětka316
8.5.2019Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození87
12.5.2019Běh Choceňskými sady151
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka76
18.5.2019Běh do Zámeckého vrchu275
19.5.2019Nekořský kros128
26.5.2019Půlmaraton údolím Moravské Sázavy127
1.6.2019Běh Dobroučským krajem433
5.6.20193. Pekelný kilometr133
9.6.2019Běh alejí83
12.6.2019Memoriál Václava Čevony46
14.6.20192. Zemská míle93
15.6.2019Běh přes Červený vrch245
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
29.6.2019Kros okolo Žampachu a přes Kozince86
30.6.2019Pardubická pětka na dráze34
3.7.20194. Pekelný kilometr124
14.7.2019Jeřáb 1003105

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
3.8.2019Králický Sněžník - potichu
9.8.2019Svinnský ISCAREX kros
11.8.2019Běh údolím řeky Bělé
18.8.2019Černovírský kros
28.8.20195. Pekelný kilometr
30.8.20193. Zemská míle
31.8.2019Výprachtice - Buková hora
1.9.2019Sázava - Lázek
4.9.2019Běh na Kuňku
7.9.2019Strážný - nahoru a dolů
8.9.2019Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch
14.9.2019Kopaběh
15.9.2019Králický Lískovec
21.9.2019Cross po lyžařských tratích
28.9.20194. Zemská míle
29.9.2019Heřmanická osmička
5.10.2019Lubenská 10 cross
6.10.2019Běh údolím Orlice
9.10.2019Pardubická desítka na dráze
13.10.2019Přespolní běh lyžařů v Letohradě
19.10.2019Sokolský půlmaraton
28.10.2019Týnišťská desítka
2.11.2019Malá Pardubická cross-country
9.11.2019Perníková devítka
17.11.2019Běh 17. listopadu
7.12.2019Čertovský běh
14.12.2019Vánoční běh okolo Zlatého pásku

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999
Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč