Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník

27.9.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník
  • datum konání: 27.9.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI klub a Orel Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

areál Hory u České Třebové
od 10.00 hodin, start hlavního závodu v 11.45 hodin

Přihlášky

v místě startu
od 8.00 - 9.30 hodin žactvo, dorost
od 11.15 hodin dospělí

Startovné

dospělí 20 Kč

Popis tratě

Lyžařské tratě. Hlavní závod na profilově dosti náročném 3 km okruhu.
Žáci a žákyně r. 96 a mladší - 150 m
Žákyně r. 94-95 - 500 m
Žáci r.94-95 a žákyně r. 92-93 - 800 m
Žáci r. 92-93 a žákyně r. 90-91 - 1.000 m
Žáci r. 90-91 a žákyně r. 88-89 - 2.000 m
Žáci r. 88-89 a dorostenky r. 86-87 - 3.000 m
Dorostenci r. 86-87 a juniorky r. 84-85 - 4.000 m
Junioři r. 84-85, ženy A,B, muži C,D - 6.000 m
Muži A,B - 9.000 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + děti a dorost

Kontakt:

Jiří Zapletal, mobil 602 141 946
Petr Voleský, mobil 603 495 061

E-mailová adresa

skiklub.cenkovice@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277

Statistika závodu Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3633

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šafář Jaroslav5114
Vacek Martin6914
Sadílek Ota4613
Jirásková Eva6412
Smoláková Alexandra9812
Šimůnek Jan8211
Gregora Filip0211
Keprtová Miloslava4811
Bielčik Jindřich4011
Marek Jiří4311
Smoláková Valérie9310
Smoláková Dominika0010
Dušková Lenka8010
Stránský Aleš6010
Smolák Petr9410
Černá Kristýna939
Hofmanová Veronika789
Stránská Adéla919
Čáp Bohuslav519
Šimůnková Pavla779
Hronek Jaroslav919
Stránská Michaela979
Limburská Eliška999
Smoláková Jiřina699
Gregorová Michaela048
Preislerová Agáta Nela098
Brusenbauchová Nela088
Borková Agáta028
Pavel Jan958
Borek Viktor048
Červ Miloslav508
Šimůnek Jan498
Klaclová Šárka938
Kessnerová Martina768
Sejkorová Lenka638
Šebek Michal848
Mlynář Vojtěch988
Kebrle Milan758
Krunčík Pavel858
Buriánek Tomáš898
Čerenkova Petra998
Šimůnek Jan038
Limburský Jan018
Kačerovský Michal987
Dudková Kateřina887
Horáček Michal757
Vondra Vojtěch987
Vytlačilová Lenka847
Nechvíl Petr917
Mannlová Jana807

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně 96 a mladší (trať 150 m - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11112Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:38-
2Ž12122Maříková SimonaKB Letohrad9600:00:39-
3Ž1361Adámková JanaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:00:40-
4Ž1614Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:43-
5Ž17180Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:00:43-
6Ž1974Tichá RůženaOrel Semily9600:00:45-
7Ž11011Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:45-
8Ž113116Karlová MarkétaHradec Králové9600:00:50-
9Ž115146Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:52-
10Ž11650Kotrašová MarieOrel Troubelice9700:00:52-
11Ž12041Rabková AdélkaOrel Troubelice9700:00:59-
12Ž12213Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:01:05-
13Ž12310Sabolčíková AdélaOrel Vysoké Mýto9900:01:05-
14Ž12419Skybová KateřinaOrel Zlín0000:01:20-
15Ž1282Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:03:08-
Předžáci 96 a mladší (trať 150 m - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M14154Chroust RobinKozlov9600:00:41-
2M1560Hejna IvanOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:00:41-
3M1852Jambor BohumilOrel Troubelice9600:00:44-
4M11148Obšil BenOrel Troubelice9600:00:46-
5M112168Šalda MichalČeské Libchavy9700:00:46-
6M11444Pospíšil FrantišekOrel Troubelice9600:00:50-
7M11754Šedivý MatějOrel Obřany9700:00:53-
8M11855Fučík PavelOrel Obřany9700:00:55-
9M11959Hejna PatrikOrel Rtyně v Podkrkonoší9800:00:56-
10M12175Tichý DavidOrel Semily9800:01:01-
11M125151Heger FilipKozlov9900:01:22-
12M126167Tropp Marekneregistrován0100:01:24-
13M127157Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:01:28-
Žákyně nejmladší 94-95 (trať 500 m - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž213Holznerová ZuzanaOrel Valašské Klobouky9500:02:38-
2Ž2262Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší9400:02:47-
3Ž23118Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:02:49-
4Ž24120Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:54-
5Ž25113Troppová KateřinaHradec Králové9400:02:59-
6Ž2643Pavelková AdélkaOrel Troubelice9500:03:07-
7Ž27158Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:03:24-
8Ž2879Karlíková EvaOrel Moravské Budějovice9500:03:43-
9Ž2951Jamborová ZuzanaOrel Troubelice9400:04:03-
Žáci nejmladší 94-95 (trať 800 m - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2663Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:15-
2M2718Jurásek ŠimonOrel Brno Židenice9400:03:18-
3M2915Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:03:19-
4M21182Saidl ŠtepánOrel Moravské Budějovice9500:03:29-
5M212125Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:31-
6M214107Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:32-
7M216156Heger VojtěchKozlov9500:03:33-
8M221160Klimeš JakubGymnázium9400:03:53-
9M22224Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:03:54-
10M2244Fojtů OndřejOrel Valašské Klobouky9400:03:58-
11M22646Kotráš JanOrel Troubelice9500:03:59-
12M22823Marcinčín DanielOrel Orlice9500:04:06-
13M22964Císař JiříOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:04:06-
14M23139Živný AntonínOrel Orlice9400:04:42-
15M23247Polák PavelOrel Troubelice9500:04:49-
Žáci mladší 92-93 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31177Siegel JakubAC Choceň9200:03:50-
2M33155Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:56-
3M34137Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:56-
4M376Holzner PetrOrel Valašské Klobouky9200:04:03-
5M38173Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:04-
6M310108Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:09-
7M311111Chalupný VáclavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:16-
8M312134Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:22-
9M31434Kintr DavidOrel Olešnice9300:04:25-
10M3168Štěpánek ZdeněkOrel Valašské Klobouky9200:04:29-
11M31773Drahný StanislavOrel Semily9300:04:31-
12M31969Kašpar PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:35-
13M320136Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:04:36-
14M32265Adámek PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:40-
15M323139Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:04:42-
16M3247Filák MichalOrel Valašské Klobouky9200:04:43-
17M327153Chroust KubaKozlov9300:04:59-
18M32825Skalický MarekOrel Dolní Dobrouč9300:05:03-
19M32926Kristl ŠimonOrel Dolní Dobrouč9200:05:08-
20M33081Tvrdý PavelOrel Moravské Budějovice9300:05:19-
21M33145Obšil MartinOrel Troubelice9300:05:30-
22M332135Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:05:35-
23M33438Švec DavidOrel Orlice9200:07:29-
Žákyně mladší 90-91 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2132Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:03:55-
2ŽM5169Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:00-
3ŽM6131Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:03-
4ŽM9117Karlová VeronikaHradec Králové9000:04:09-
5ŽM13133Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:04:22-
6ŽM15148Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:28-
7ŽM18149Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:04:34-
8ŽM2166Hejnová GabrielaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:04:36-
9ŽM2542Pavelková MichaelaOrel Troubelice9000:04:50-
10ŽM26152Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:51-
11ŽM3372Kneblová KláraOrel9000:07:06-
Žáci mladší 90-91 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM117Jurásek VojtěchOrel Brno Židenice9000:08:06-
2MM2130Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:08:13-
3MM3129Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:08:31-
4MM6105Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:08:44-
5MM728Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč9100:09:08-
6MM9124Vytlačil MarekČeská Třebová9100:09:12-
7MM1131Kozel TomášOrel Olešnice9000:09:26-
8MM13115Dudek MilanAC Vysoké Mýto9100:09:36-
9MM1422Marcinčin MartinOrel Orlice9000:09:43-
10MM17106Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:10:09-
11MM2049Obšil ZbyněkOrel Troubelice9000:11:31-
Žákyně starší 88-89 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS4166Schauerová LenkaAtletika Polička8800:08:36-
2ŽS5114Dudková KateřinaAC Vysoké Mýto8800:08:36-
3ŽS868Hejnová LucieOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:09:10-
4ŽS1067Hejnová TerezaOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:09:25-
5ŽS1232Palinková IlonaOrel Olešnice8800:09:27-
6ŽS15110Fáberová JanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:09:45-
7ŽS1656Staňková KateřinaOrel Blažovice8800:10:01-
8ŽS18109Chalupná AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:10:31-
9ŽS1980Jelečková MonikaOrel Moravské Budějovice8900:11:18-
Žáci starší 88-89 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1147Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:11:31-
2MS258Kubínek FrantišekOrel Blažovice8800:11:43-
3MS3103Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:11:51-
4MS4104Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:11:51-
5MS5178Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:12:06-
6MS6128Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:12:57-
7MS7159Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:13:35-
8MS883Karlík JanOrel Moravské Budějovice8900:14:02-
9MS970Knebl PavelOrel Blovice8900:14:57-
10MS1035Kintr LukášOrel Olešnice8900:15:16-
Dorostenky 86-87 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD11191Čechalová HanaTS Letohrad8600:16:06-
2ŽD1233Novotná EliškaOrel Olešnice8700:16:23-
Dorostenci 86-87 (trať 4 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD121Marcinčin JakubOrel Orlice8600:14:59-
2MD2164Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:15:22-
3MD39Ondroušek PetrOrel Čebín8700:15:47-
4MD41Horesta PetrOrel Blansko8600:15:53-
5MD5176Siegel JosefAC Choceň8600:17:56-
Juniorky (trať 4 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6123Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:06100,00
Junioři (trať 6 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2195Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:24:39109,74
2MJ5162Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:26:1497,46
3MJ6172Bartoň EduardSK Štíty8500:26:5192,80
Muži A (trať 9 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1190Dobšíček PavelSK Hronov8000:33:02103,45
2MA2181Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:4699,06
3MA389Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:34:0297,48
4MA5161Pross DavidTJ PORKERT Skuhrov n. B.7500:35:1590,23
5MA686Kříž MichalOrel Pozořice8100:35:2489,29
6MA7165Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:35:4886,92
7MA918Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:36:4281,61
8MA1219Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:0179,73
9MA13184Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:3476,40
10MA14170Šutera JosefAtletika Polička7900:37:4275,60
11MA15102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:1172,75
12MA16199Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:38:3570,33
13MA173Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:38:4569,38
14MA1829Mařík JiříOrel Dolní Dobrouč7200:38:5168,80
15MA1910Částek MichalCyklotour Česká Třebová7500:39:0167,77
16MA2198Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:39:5862,14
17MA23163Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:40:2959,07
18MA24100Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:41:2153,88
19MA26126Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:42:2747,31
20MA2796Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:42:4345,77
21MA2890Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:4345,77
22MA29188Půža Michalna pohodu8000:44:5932,23
Muži B (trať 9 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4175Siegel JosefSpartak Choceň5800:35:05105,81
2MB887Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:36:2998,05
3MB10193Čechal JaroslavTS Letohrad6100:36:5096,14
4MB112Keller AntonínOrel Veřovice6300:36:5196,07
5MB2088Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:2082,28
6MB22194Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:40:0478,20
7MB2593Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:5767,85
8MB3057Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:46:3741,95
9MB3176Drahný StanislavOrel Semily5801:02:370,00
-MB-101Čechal MilanISCAREX Česká Třebová59DNF-
Muži C (trať 6 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1196Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:24:34104,18
2MC3197Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:24:47102,34
3MC4171Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:25:5493,48
4MC985Plánka VojtěchOrel Velké Karlovice4800:27:5477,57
5MC11198Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:27:5777,15
6MC12189Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:28:5070,13
7MC1384Nechvátal FrantišekOrel Kněžice5300:28:5569,44
8MC15179Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:1267,16
9MC16186Koblížek JindřichŽamberk4800:29:2565,48
10MC1736Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:29:5561,48
11MC1992Krumer MiroslavOstrov4900:30:4355,07
12MC2320Zbořil AntonínOrel Zlín4900:32:5637,42
Muži D (trať 6 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD10174Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:27:57118,11
2MD2091Bielčik JindřichLichkov4000:32:0291,50
3MD2194Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:32:1290,39
4MD2477Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:33:5479,34
5MD25192Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:34:1676,97
6MD28182Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:34:4873,49
7MD30200Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:0932,18
Ženy A (trať 6 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7185Fořtová IvetaSokol Kolín7200:27:07105,41
2ZA895Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:31102,60
3ZA1413Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:28:5991,99
4ZA18183Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:1283,29
5ZA22187Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:32:1568,61
6ZA2612Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:34:2353,24
7ZA2997Bartošová PetraLibchavy7300:35:4443,56
Ženy B (trať 6 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2799Zapletalová DanaČeská Třebová6300:34:37132,13
2ZB3153Fučíková HanaOrel Obřany6700:44:0486,30
3ZB3278Tichá BohdanaOrel Semily6100:45:0281,57
Trať 150 m - oranžová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11112Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:38-
2Ž12122Maříková SimonaKB Letohrad9600:00:39-
3Ž1361Adámková JanaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:00:40-
1M14154Chroust RobinKozlov9600:00:41-
2M1560Hejna IvanOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:00:41-
4Ž1614Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:43-
5Ž17180Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:00:43-
3M1852Jambor BohumilOrel Troubelice9600:00:44-
6Ž1974Tichá RůženaOrel Semily9600:00:45-
7Ž11011Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:45-
4M11148Obšil BenOrel Troubelice9600:00:46-
5M112168Šalda MichalČeské Libchavy9700:00:46-
8Ž113116Karlová MarkétaHradec Králové9600:00:50-
6M11444Pospíšil FrantišekOrel Troubelice9600:00:50-
9Ž115146Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:00:52-
10Ž11650Kotrašová MarieOrel Troubelice9700:00:52-
7M11754Šedivý MatějOrel Obřany9700:00:53-
8M11855Fučík PavelOrel Obřany9700:00:55-
9M11959Hejna PatrikOrel Rtyně v Podkrkonoší9800:00:56-
11Ž12041Rabková AdélkaOrel Troubelice9700:00:59-
10M12175Tichý DavidOrel Semily9800:01:01-
12Ž12213Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:01:05-
13Ž12310Sabolčíková AdélaOrel Vysoké Mýto9900:01:05-
14Ž12419Skybová KateřinaOrel Zlín0000:01:20-
11M125151Heger FilipKozlov9900:01:22-
12M126167Tropp Marekneregistrován0100:01:24-
13M127157Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:01:28-
15Ž1282Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:03:08-
Trať 500 m - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž213Holznerová ZuzanaOrel Valašské Klobouky9500:02:38-
2Ž2262Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší9400:02:47-
3Ž23118Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:02:49-
4Ž24120Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:54-
5Ž25113Troppová KateřinaHradec Králové9400:02:59-
6Ž2643Pavelková AdélkaOrel Troubelice9500:03:07-
7Ž27158Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:03:24-
8Ž2879Karlíková EvaOrel Moravské Budějovice9500:03:43-
9Ž2951Jamborová ZuzanaOrel Troubelice9400:04:03-
Trať 800 m - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31138Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:00-
2Ž32141Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:06-
3Ž33145Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:03:08-
4Ž34140Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:11-
5Ž35143Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:12-
1M2663Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:15-
2M2718Jurásek ŠimonOrel Brno Židenice9400:03:18-
6Ž38144Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:03:18-
3M2915Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:03:19-
7Ž31016Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:03:28-
4M21182Saidl ŠtepánOrel Moravské Budějovice9500:03:29-
5M212125Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:31-
8Ž313150Matějková LucieAtletika Albrechtice9200:03:31-
6M214107Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:32-
9Ž315119Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:32-
7M216156Heger VojtěchKozlov9500:03:33-
10Ž317142Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:03:37-
11Ž3185Filáková LenkaOrel Valašské Klobouky9200:03:37-
12Ž319127Pilnáčková KláraAC Choceň9200:03:45-
13Ž32027Dušková DominikaOrel Dolní Dobrouč9200:03:51-
8M221160Klimeš JakubGymnázium9400:03:53-
9M22224Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:03:54-
14Ž323121Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:56-
10M2244Fojtů OndřejOrel Valašské Klobouky9400:03:58-
15Ž32537Redererová LudmilaOrel Hradec Králové9200:03:59-
11M22646Kotráš JanOrel Troubelice9500:03:59-
16Ž32771Burešová LucieOrel9200:04:01-
12M22823Marcinčín DanielOrel Orlice9500:04:06-
13M22964Císař JiříOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:04:06-
17Ž33040Böhmová ZuzanaOrel Orlice9300:04:24-
14M23139Živný AntonínOrel Orlice9400:04:42-
15M23247Polák PavelOrel Troubelice9500:04:49-
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31177Siegel JakubAC Choceň9200:03:50-
1ŽM2132Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:03:55-
2M33155Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:56-
3M34137Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:56-
2ŽM5169Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:00-
3ŽM6131Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:03-
4M376Holzner PetrOrel Valašské Klobouky9200:04:03-
5M38173Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:04-
4ŽM9117Karlová VeronikaHradec Králové9000:04:09-
6M310108Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:09-
7M311111Chalupný VáclavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:16-
8M312134Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:22-
5ŽM13133Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:04:22-
9M31434Kintr DavidOrel Olešnice9300:04:25-
6ŽM15148Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:28-
10M3168Štěpánek ZdeněkOrel Valašské Klobouky9200:04:29-
11M31773Drahný StanislavOrel Semily9300:04:31-
7ŽM18149Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:04:34-
12M31969Kašpar PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:35-
13M320136Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:04:36-
8ŽM2166Hejnová GabrielaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:04:36-
14M32265Adámek PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:40-
15M323139Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:04:42-
16M3247Filák MichalOrel Valašské Klobouky9200:04:43-
9ŽM2542Pavelková MichaelaOrel Troubelice9000:04:50-
10ŽM26152Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:51-
17M327153Chroust KubaKozlov9300:04:59-
18M32825Skalický MarekOrel Dolní Dobrouč9300:05:03-
19M32926Kristl ŠimonOrel Dolní Dobrouč9200:05:08-
20M33081Tvrdý PavelOrel Moravské Budějovice9300:05:19-
21M33145Obšil MartinOrel Troubelice9300:05:30-
22M332135Hübl DavidSKI Klub Česká Třebová9300:05:35-
11ŽM3372Kneblová KláraOrel9000:07:06-
23M33438Švec DavidOrel Orlice9200:07:29-
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1147Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:11:31-
2MS258Kubínek FrantišekOrel Blažovice8800:11:43-
3MS3103Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:11:51-
4MS4104Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:11:51-
5MS5178Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:12:06-
6MS6128Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:12:57-
7MS7159Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:13:35-
8MS883Karlík JanOrel Moravské Budějovice8900:14:02-
9MS970Knebl PavelOrel Blovice8900:14:57-
10MS1035Kintr LukášOrel Olešnice8900:15:16-
1ŽD11191Čechalová HanaTS Letohrad8600:16:06-
2ŽD1233Novotná EliškaOrel Olešnice8700:16:23-
Trať 4 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD121Marcinčin JakubOrel Orlice8600:14:59-
2MD2164Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:15:22-
3MD39Ondroušek PetrOrel Čebín8700:15:47-
4MD41Horesta PetrOrel Blansko8600:15:53-
5MD5176Siegel JosefAC Choceň8600:17:56-
1ŽJ6123Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:18:06100,00
Trať 6 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1196Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:24:34104,18
1MJ2195Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:24:39109,74
2MC3197Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:24:47102,34
3MC4171Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:25:5493,48
2MJ5162Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:26:1497,46
3MJ6172Bartoň EduardSK Štíty8500:26:5192,80
1ZA7185Fořtová IvetaSokol Kolín7200:27:07105,41
2ZA895Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:31102,60
4MC985Plánka VojtěchOrel Velké Karlovice4800:27:5477,57
1MD10174Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:27:57118,11
5MC11198Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:27:5777,15
6MC12189Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:28:5070,13
7MC1384Nechvátal FrantišekOrel Kněžice5300:28:5569,44
3ZA1413Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:28:5991,99
8MC15179Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:1267,16
9MC16186Koblížek JindřichŽamberk4800:29:2565,48
10MC1736Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:29:5561,48
4ZA18183Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:1283,29
11MC1992Krumer MiroslavOstrov4900:30:4355,07
2MD2091Bielčik JindřichLichkov4000:32:0291,50
3MD2194Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:32:1290,39
5ZA22187Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:32:1568,61
12MC2320Zbořil AntonínOrel Zlín4900:32:5637,42
4MD2477Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:33:5479,34
5MD25192Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:34:1676,97
6ZA2612Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:34:2353,24
1ZB2799Zapletalová DanaČeská Třebová6300:34:37132,13
6MD28182Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:34:4873,49
7ZA2997Bartošová PetraLibchavy7300:35:4443,56
7MD30200Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:0932,18
2ZB3153Fučíková HanaOrel Obřany6700:44:0486,30
3ZB3278Tichá BohdanaOrel Semily6100:45:0281,57
Trať 9 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1190Dobšíček PavelSK Hronov8000:33:02103,45
2MA2181Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:4699,06
3MA389Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:34:0297,48
1MB4175Siegel JosefSpartak Choceň5800:35:05105,81
4MA5161Pross DavidTJ PORKERT Skuhrov n. B.7500:35:1590,23
5MA686Kříž MichalOrel Pozořice8100:35:2489,29
6MA7165Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:35:4886,92
2MB887Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:36:2998,05
7MA918Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:36:4281,61
3MB10193Čechal JaroslavTS Letohrad6100:36:5096,14
4MB112Keller AntonínOrel Veřovice6300:36:5196,07
8MA1219Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:37:0179,73
9MA13184Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:3476,40
10MA14170Šutera JosefAtletika Polička7900:37:4275,60
11MA15102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:1172,75
12MA16199Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:38:3570,33
13MA173Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:38:4569,38
14MA1829Mařík JiříOrel Dolní Dobrouč7200:38:5168,80
15MA1910Částek MichalCyklotour Česká Třebová7500:39:0167,77
5MB2088Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:2082,28
16MA2198Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:39:5862,14
6MB22194Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:40:0478,20
17MA23163Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:40:2959,07
18MA24100Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:41:2153,88
7MB2593Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:5767,85
19MA26126Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:42:2747,31
20MA2796Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:42:4345,77
21MA2890Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:4345,77
22MA29188Půža Michalna pohodu8000:44:5932,23
8MB3057Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:46:3741,95
9MB3176Drahný StanislavOrel Semily5801:02:370,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód