27.9.2003, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
23.9.2023 | Cross po lyžařských tratích | 170 |
24.9.2022 | Cross po lyžařských tratích | 216 |
25.9.2021 | Cross po lyžařských tratích | 177 |
19.9.2020 | Cross po lyžařských tratích | 190 |
21.9.2019 | Cross po lyžařských tratích | 239 |
22.9.2018 | Cross po lyžařských tratích | 192 |
23.9.2017 | Cross po lyžařských tratích | 229 |
24.9.2016 | Cross po lyžařských tratích | 235 |
26.9.2015 | Cross po lyžařských tratích | 299 |
27.9.2014 | Cross po lyžařských tratích | 290 |
28.9.2013 | Cross po lyžařských tratích | 251 |
22.9.2012 | Cross po lyžařských tratích | 178 |
24.9.2011 | Cross po lyžařských tratích | 224 |
26.9.2009 | Cross po lyžařských tratích | 170 |
27.9.2008 | Cross po lyžařských tratích | 169 |
29.9.2007 | Cross po lyžařských tratích | 196 |
23.9.2006 | Cross po lyžařských tratích | 231 |
24.9.2005 | Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry | 188 |
25.9.2004 | Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry | 237 |
6.10.2002 | 3. ročník, Kros po lyžařských tratích | 267 |
29.9.2001 | Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory | 277 |
24.9.2000 | Cross po lyžařských tratích | 276 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 17 |
Šafář Jaroslav | 51 | 15 |
Sadílek Ota | 46 | 14 |
Jirásková Eva | 64 | 14 |
Šimůnek Jan | 82 | 13 |
Keprtová Miloslava | 48 | 13 |
Smoláková Alexandra | 98 | 13 |
Stránský Aleš | 60 | 13 |
Smoláková Valérie | 93 | 13 |
Hronek Jaroslav | 91 | 13 |
Čáp Bohuslav | 51 | 13 |
Šebek Michal | 84 | 12 |
Smolák Petr | 94 | 12 |
Smoláková Jiřina | 69 | 12 |
Gregora Filip | 02 | 12 |
Stránská Michaela | 97 | 12 |
Borek Viktor | 04 | 11 |
Bielčik Jindřich | 40 | 11 |
Marek Jiří | 43 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Brusenbauchová Nela | 08 | 11 |
Mannlová Jana | 80 | 11 |
Limburský Jan | 01 | 11 |
Kaválek Ondřej | 83 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | 10 |
Sontáková Lenka | 91 | 10 |
Šimůnek Jan | 03 | 10 |
Hofmanová Veronika | 78 | 10 |
Buriánek Roman | 65 | 10 |
Limburská Eliška | 99 | 10 |
Stránská Adéla | 91 | 10 |
Dušková Lenka | 80 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Černá Kristýna | 93 | 10 |
Kessnerová Martina | 76 | 10 |
Smoláková Dominika | 00 | 10 |
Halasová Anežka | 11 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Fojt Leoš | 57 | 9 |
Lužová Karolína | 05 | 9 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 9 |
Šimůnek Jan | 49 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Dušek Pavel | 70 | 9 |
Klaclová Šárka | 93 | 9 |
Pavel Jan | 95 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 8 |
Adamec Milan | 77 | 8 |
Dušek Jakub | 03 | 8 |
Krunčík Pavel | 85 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 112 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:38 | - |
2 | Ž1 | 2 | 122 | Maříková Simona | KB Letohrad | 96 | 00:00:39 | - |
3 | Ž1 | 3 | 61 | Adámková Jana | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:00:40 | - |
4 | Ž1 | 6 | 14 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 00:00:43 | - |
5 | Ž1 | 7 | 180 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:00:43 | - |
6 | Ž1 | 9 | 74 | Tichá Růžena | Orel Semily | 96 | 00:00:45 | - |
7 | Ž1 | 10 | 11 | Sabolčíková Natalie | Orel Vysoké Mýto | 97 | 00:00:45 | - |
8 | Ž1 | 13 | 116 | Karlová Markéta | Hradec Králové | 96 | 00:00:50 | - |
9 | Ž1 | 15 | 146 | Bílá Zdeňka | SKI Klub Česká Třebová | 99 | 00:00:52 | - |
10 | Ž1 | 16 | 50 | Kotrašová Marie | Orel Troubelice | 97 | 00:00:52 | - |
11 | Ž1 | 20 | 41 | Rabková Adélka | Orel Troubelice | 97 | 00:00:59 | - |
12 | Ž1 | 22 | 13 | Smoláková Dominika | Orel Vysoké Mýto | 00 | 00:01:05 | - |
13 | Ž1 | 23 | 10 | Sabolčíková Adéla | Orel Vysoké Mýto | 99 | 00:01:05 | - |
14 | Ž1 | 24 | 19 | Skybová Kateřina | Orel Zlín | 00 | 00:01:20 | - |
15 | Ž1 | 28 | 2 | Vacková Kristýna | ISCAREX Česká Třebová | 02 | 00:03:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 4 | 154 | Chroust Robin | Kozlov | 96 | 00:00:41 | - |
2 | M1 | 5 | 60 | Hejna Ivan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:00:41 | - |
3 | M1 | 8 | 52 | Jambor Bohumil | Orel Troubelice | 96 | 00:00:44 | - |
4 | M1 | 11 | 48 | Obšil Ben | Orel Troubelice | 96 | 00:00:46 | - |
5 | M1 | 12 | 168 | Šalda Michal | České Libchavy | 97 | 00:00:46 | - |
6 | M1 | 14 | 44 | Pospíšil František | Orel Troubelice | 96 | 00:00:50 | - |
7 | M1 | 17 | 54 | Šedivý Matěj | Orel Obřany | 97 | 00:00:53 | - |
8 | M1 | 18 | 55 | Fučík Pavel | Orel Obřany | 97 | 00:00:55 | - |
9 | M1 | 19 | 59 | Hejna Patrik | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 98 | 00:00:56 | - |
10 | M1 | 21 | 75 | Tichý David | Orel Semily | 98 | 00:01:01 | - |
11 | M1 | 25 | 151 | Heger Filip | Kozlov | 99 | 00:01:22 | - |
12 | M1 | 26 | 167 | Tropp Marek | neregistrován | 01 | 00:01:24 | - |
13 | M1 | 27 | 157 | Glaser Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:01:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 3 | Holznerová Zuzana | Orel Valašské Klobouky | 95 | 00:02:38 | - |
2 | Ž2 | 2 | 62 | Hejnová Marie | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 94 | 00:02:47 | - |
3 | Ž2 | 3 | 118 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:02:49 | - |
4 | Ž2 | 4 | 120 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:02:54 | - |
5 | Ž2 | 5 | 113 | Troppová Kateřina | Hradec Králové | 94 | 00:02:59 | - |
6 | Ž2 | 6 | 43 | Pavelková Adélka | Orel Troubelice | 95 | 00:03:07 | - |
7 | Ž2 | 7 | 158 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:03:24 | - |
8 | Ž2 | 8 | 79 | Karlíková Eva | Orel Moravské Budějovice | 95 | 00:03:43 | - |
9 | Ž2 | 9 | 51 | Jamborová Zuzana | Orel Troubelice | 94 | 00:04:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 6 | 63 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:03:15 | - |
2 | M2 | 7 | 18 | Jurásek Šimon | Orel Brno Židenice | 94 | 00:03:18 | - |
3 | M2 | 9 | 15 | Smolák Petr | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:03:19 | - |
4 | M2 | 11 | 82 | Saidl Štepán | Orel Moravské Budějovice | 95 | 00:03:29 | - |
5 | M2 | 12 | 125 | Pilnáček Radomír | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:31 | - |
6 | M2 | 14 | 107 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:32 | - |
7 | M2 | 16 | 156 | Heger Vojtěch | Kozlov | 95 | 00:03:33 | - |
8 | M2 | 21 | 160 | Klimeš Jakub | Gymnázium | 94 | 00:03:53 | - |
9 | M2 | 22 | 24 | Skalický Filip | Orel Dolní Dobrouč | 95 | 00:03:54 | - |
10 | M2 | 24 | 4 | Fojtů Ondřej | Orel Valašské Klobouky | 94 | 00:03:58 | - |
11 | M2 | 26 | 46 | Kotráš Jan | Orel Troubelice | 95 | 00:03:59 | - |
12 | M2 | 28 | 23 | Marcinčín Daniel | Orel Orlice | 95 | 00:04:06 | - |
13 | M2 | 29 | 64 | Císař Jiří | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:04:06 | - |
14 | M2 | 31 | 39 | Živný Antonín | Orel Orlice | 94 | 00:04:42 | - |
15 | M2 | 32 | 47 | Polák Pavel | Orel Troubelice | 95 | 00:04:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 138 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:00 | - |
2 | Ž3 | 2 | 141 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:06 | - |
3 | Ž3 | 3 | 145 | Šteflová Pavlína | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:08 | - |
4 | Ž3 | 4 | 140 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:11 | - |
5 | Ž3 | 5 | 143 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:12 | - |
6 | Ž3 | 8 | 144 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:18 | - |
7 | Ž3 | 10 | 16 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 00:03:28 | - |
8 | Ž3 | 13 | 150 | Matějková Lucie | Atletika Albrechtice | 92 | 00:03:31 | - |
9 | Ž3 | 15 | 119 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:32 | - |
10 | Ž3 | 17 | 142 | Kopecká Denisa | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:37 | - |
11 | Ž3 | 18 | 5 | Filáková Lenka | Orel Valašské Klobouky | 92 | 00:03:37 | - |
12 | Ž3 | 19 | 127 | Pilnáčková Klára | AC Choceň | 92 | 00:03:45 | - |
13 | Ž3 | 20 | 27 | Dušková Dominika | Orel Dolní Dobrouč | 92 | 00:03:51 | - |
14 | Ž3 | 23 | 121 | Střihavková Andrea | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:56 | - |
15 | Ž3 | 25 | 37 | Redererová Ludmila | Orel Hradec Králové | 92 | 00:03:59 | - |
16 | Ž3 | 27 | 71 | Burešová Lucie | Orel | 92 | 00:04:01 | - |
17 | Ž3 | 30 | 40 | Böhmová Zuzana | Orel Orlice | 93 | 00:04:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 132 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:03:55 | - |
2 | ŽM | 5 | 169 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:04:00 | - |
3 | ŽM | 6 | 131 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:03 | - |
4 | ŽM | 9 | 117 | Karlová Veronika | Hradec Králové | 90 | 00:04:09 | - |
5 | ŽM | 13 | 133 | Zapletalová Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:04:22 | - |
6 | ŽM | 15 | 148 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:04:28 | - |
7 | ŽM | 18 | 149 | Uhlířová Zuzana | Atletika Albrechtice | 91 | 00:04:34 | - |
8 | ŽM | 21 | 66 | Hejnová Gabriela | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 91 | 00:04:36 | - |
9 | ŽM | 25 | 42 | Pavelková Michaela | Orel Troubelice | 90 | 00:04:50 | - |
10 | ŽM | 26 | 152 | Pospíšilová Kateřina | Atletika Albrechtice | 90 | 00:04:51 | - |
11 | ŽM | 33 | 72 | Kneblová Klára | Orel | 90 | 00:07:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 17 | Jurásek Vojtěch | Orel Brno Židenice | 90 | 00:08:06 | - |
2 | MM | 2 | 130 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:08:13 | - |
3 | MM | 3 | 129 | Voleský Martin | Orel Česká Třebová | 91 | 00:08:31 | - |
4 | MM | 6 | 105 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:08:44 | - |
5 | MM | 7 | 28 | Plíva Vladimír | Orel Dolní Dobrouč | 91 | 00:09:08 | - |
6 | MM | 9 | 124 | Vytlačil Marek | Česká Třebová | 91 | 00:09:12 | - |
7 | MM | 11 | 31 | Kozel Tomáš | Orel Olešnice | 90 | 00:09:26 | - |
8 | MM | 13 | 115 | Dudek Milan | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:09:36 | - |
9 | MM | 14 | 22 | Marcinčin Martin | Orel Orlice | 90 | 00:09:43 | - |
10 | MM | 17 | 106 | Smola Zdeněk | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:10:09 | - |
11 | MM | 20 | 49 | Obšil Zbyněk | Orel Troubelice | 90 | 00:11:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 166 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:08:36 | - |
2 | ŽS | 5 | 114 | Dudková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:08:36 | - |
3 | ŽS | 8 | 68 | Hejnová Lucie | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 88 | 00:09:10 | - |
4 | ŽS | 10 | 67 | Hejnová Tereza | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 89 | 00:09:25 | - |
5 | ŽS | 12 | 32 | Palinková Ilona | Orel Olešnice | 88 | 00:09:27 | - |
6 | ŽS | 15 | 110 | Fáberová Jana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:09:45 | - |
7 | ŽS | 16 | 56 | Staňková Kateřina | Orel Blažovice | 88 | 00:10:01 | - |
8 | ŽS | 18 | 109 | Chalupná Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:10:31 | - |
9 | ŽS | 19 | 80 | Jelečková Monika | Orel Moravské Budějovice | 89 | 00:11:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 147 | Jeníček Ondřej | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 88 | 00:11:31 | - |
2 | MS | 2 | 58 | Kubínek František | Orel Blažovice | 88 | 00:11:43 | - |
3 | MS | 3 | 103 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:11:51 | - |
4 | MS | 4 | 104 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:11:51 | - |
5 | MS | 5 | 178 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:12:06 | - |
6 | MS | 6 | 128 | Morkes Radek | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:12:57 | - |
7 | MS | 7 | 159 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:13:35 | - |
8 | MS | 8 | 83 | Karlík Jan | Orel Moravské Budějovice | 89 | 00:14:02 | - |
9 | MS | 9 | 70 | Knebl Pavel | Orel Blovice | 89 | 00:14:57 | - |
10 | MS | 10 | 35 | Kintr Lukáš | Orel Olešnice | 89 | 00:15:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 11 | 191 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:16:06 | - |
2 | ŽD | 12 | 33 | Novotná Eliška | Orel Olešnice | 87 | 00:16:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 21 | Marcinčin Jakub | Orel Orlice | 86 | 00:14:59 | - |
2 | MD | 2 | 164 | Hordějčuk Václav | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 87 | 00:15:22 | - |
3 | MD | 3 | 9 | Ondroušek Petr | Orel Čebín | 87 | 00:15:47 | - |
4 | MD | 4 | 1 | Horesta Petr | Orel Blansko | 86 | 00:15:53 | - |
5 | MD | 5 | 176 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:17:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 6 | 123 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:18:06 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 195 | Šebek Michal | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 84 | 00:24:39 | 109,74 |
2 | MJ | 5 | 162 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:26:14 | 97,46 |
3 | MJ | 6 | 172 | Bartoň Eduard | SK Štíty | 85 | 00:26:51 | 92,80 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 175 | Siegel Josef | Spartak Choceň | 58 | 00:35:05 | 105,81 |
2 | MB | 8 | 87 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:36:29 | 98,05 |
3 | MB | 10 | 193 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:36:50 | 96,14 |
4 | MB | 11 | 2 | Keller Antonín | Orel Veřovice | 63 | 00:36:51 | 96,07 |
5 | MB | 20 | 88 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:39:20 | 82,28 |
6 | MB | 22 | 194 | Šebek Jindřich | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:40:04 | 78,20 |
7 | MB | 25 | 93 | Zdeněk Bílý | MK Pardubice | 59 | 00:41:57 | 67,85 |
8 | MB | 30 | 57 | Kubínek František | Orel Blažovice | 58 | 00:46:37 | 41,95 |
9 | MB | 31 | 76 | Drahný Stanislav | Orel Semily | 58 | 01:02:37 | 0,00 |
- | MB | - | 101 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 1 | 196 | Krsek Jaroslav | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 51 | 00:24:34 | 104,18 |
2 | MC | 3 | 197 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:24:47 | 102,34 |
3 | MC | 4 | 171 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:25:54 | 93,48 |
4 | MC | 9 | 85 | Plánka Vojtěch | Orel Velké Karlovice | 48 | 00:27:54 | 77,57 |
5 | MC | 11 | 198 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:27:57 | 77,15 |
6 | MC | 12 | 189 | Ráb Pavel | TBH Sokol Parník | 52 | 00:28:50 | 70,13 |
7 | MC | 13 | 84 | Nechvátal František | Orel Kněžice | 53 | 00:28:55 | 69,44 |
8 | MC | 15 | 179 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:29:12 | 67,16 |
9 | MC | 16 | 186 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:29:25 | 65,48 |
10 | MC | 17 | 36 | Čáp Bohuslav | Orel Hradec Králové | 51 | 00:29:55 | 61,48 |
11 | MC | 19 | 92 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:30:43 | 55,07 |
12 | MC | 23 | 20 | Zbořil Antonín | Orel Zlín | 49 | 00:32:56 | 37,42 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 10 | 174 | Fiala Jaroslav | Nový Věk Trusnov | 38 | 00:27:57 | 118,11 |
2 | MD | 20 | 91 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:32:02 | 91,50 |
3 | MD | 21 | 94 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 00:32:12 | 90,39 |
4 | MD | 24 | 77 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:33:54 | 79,34 |
5 | MD | 25 | 192 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:34:16 | 76,97 |
6 | MD | 28 | 182 | Gaman Jaroslav | AVANTI Havířov | 35 | 00:34:48 | 73,49 |
7 | MD | 30 | 200 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:41:09 | 32,18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 7 | 185 | Fořtová Iveta | Sokol Kolín | 72 | 00:27:07 | 105,41 |
2 | ZA | 8 | 95 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:27:31 | 102,60 |
3 | ZA | 14 | 13 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:28:59 | 91,99 |
4 | ZA | 18 | 183 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:30:12 | 83,29 |
5 | ZA | 22 | 187 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:32:15 | 68,61 |
6 | ZA | 26 | 12 | Smoláková Jiřina | Orel Vysoké Mýto | 69 | 00:34:23 | 53,24 |
7 | ZA | 29 | 97 | Bartošová Petra | Libchavy | 73 | 00:35:44 | 43,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 27 | 99 | Zapletalová Dana | Česká Třebová | 63 | 00:34:37 | 132,13 |
2 | ZB | 31 | 53 | Fučíková Hana | Orel Obřany | 67 | 00:44:04 | 86,30 |
3 | ZB | 32 | 78 | Tichá Bohdana | Orel Semily | 61 | 00:45:02 | 81,57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 3 | Holznerová Zuzana | Orel Valašské Klobouky | 95 | 00:02:38 | - |
2 | Ž2 | 2 | 62 | Hejnová Marie | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 94 | 00:02:47 | - |
3 | Ž2 | 3 | 118 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:02:49 | - |
4 | Ž2 | 4 | 120 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:02:54 | - |
5 | Ž2 | 5 | 113 | Troppová Kateřina | Hradec Králové | 94 | 00:02:59 | - |
6 | Ž2 | 6 | 43 | Pavelková Adélka | Orel Troubelice | 95 | 00:03:07 | - |
7 | Ž2 | 7 | 158 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:03:24 | - |
8 | Ž2 | 8 | 79 | Karlíková Eva | Orel Moravské Budějovice | 95 | 00:03:43 | - |
9 | Ž2 | 9 | 51 | Jamborová Zuzana | Orel Troubelice | 94 | 00:04:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 147 | Jeníček Ondřej | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 88 | 00:11:31 | - |
2 | MS | 2 | 58 | Kubínek František | Orel Blažovice | 88 | 00:11:43 | - |
3 | MS | 3 | 103 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:11:51 | - |
4 | MS | 4 | 104 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:11:51 | - |
5 | MS | 5 | 178 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:12:06 | - |
6 | MS | 6 | 128 | Morkes Radek | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:12:57 | - |
7 | MS | 7 | 159 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:13:35 | - |
8 | MS | 8 | 83 | Karlík Jan | Orel Moravské Budějovice | 89 | 00:14:02 | - |
9 | MS | 9 | 70 | Knebl Pavel | Orel Blovice | 89 | 00:14:57 | - |
10 | MS | 10 | 35 | Kintr Lukáš | Orel Olešnice | 89 | 00:15:16 | - |
1 | ŽD | 11 | 191 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:16:06 | - |
2 | ŽD | 12 | 33 | Novotná Eliška | Orel Olešnice | 87 | 00:16:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 21 | Marcinčin Jakub | Orel Orlice | 86 | 00:14:59 | - |
2 | MD | 2 | 164 | Hordějčuk Václav | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 87 | 00:15:22 | - |
3 | MD | 3 | 9 | Ondroušek Petr | Orel Čebín | 87 | 00:15:47 | - |
4 | MD | 4 | 1 | Horesta Petr | Orel Blansko | 86 | 00:15:53 | - |
5 | MD | 5 | 176 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:17:56 | - |
1 | ŽJ | 6 | 123 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:18:06 | 100,00 |
27.7.2024 (sobota), svátek má Věroslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.07.2024 - Fotogalerie MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
03.07.2024 - Výsledky závodu MČR veteránů v běhu do vrchu na Trojmořský vrch.
02.07.2024 - Výsledky závodu Králický Sněžník 'beze stopy'.
19.06.2024 - Fotogalerie 4. Pekelný kilometr.
19.06.2024 - Výsledky závodu 4. Pekelný kilometr.
15.06.2024 - Fotogalerie Běh na Kozlovský kopec.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.