Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lesní běh v Rokytnici v Orl. horách, 16. ročník

13.9.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Lesní běh v Rokytnici v Orl. horách, 16. ročník
  • datum konání: 13.9.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Outdoor Sport Rokytnice v O. h.

Sociální sítě

Místo konání

městský park, Rokytnice v Orlických horách
10.00 hodin

Přihlášky

od 8.30 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20,- Kč

Popis tratě

Tratě vedou městském parku. Hlavní závod na 3 km okruhu.
Délka 400 m až 9 km (hlavní závod).

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + děti a dorost

Kontakt:

Miroslav Rücker
Horská 211
517 61 Rokytnice v O. h.
tel. 494 595 248

E-mailová adresa

outdoor@rokytnice.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Lesní běh v Rokytnici v Orl. horách, 16. ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žactvo r. 96 a ml. (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž112Veselý MichalBiatlon Letohrad9600:01:38-
2Ž123Kavka LukášBiatlon Letohrad9700:01:50-
3Ž1310Michalcová EliškaRokytnický Medvěd9700:01:55-
4Ž144Krásek JakubBiatlon Letohrad 00:02:00-
5Ž159Štefková MichaelaRokytnický Medvěd9800:02:38-
6Ž167Kánský PetrBiatlon Letohrad0000:03:55-
7Ž178Levý DavidRokytnický Medvěd0000:04:05-
Žákyně nejmladší r. 94-95 (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž221Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:56-
Žáci nejmladší r. 94-95 (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Vondra DavidBiatlon Letohrad9400:01:45-
2M235Levý TomášBiatlon Letohrad9400:02:05-
Žáci mladší r. 92-93 (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3143Řehák AdamBiatlon Letohrad9200:04:12-
2M3227Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:04:17-
3M3463Partl DavidRokytnický Medvěd 00:04:22-
4M3626Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:23-
5M3941Adamec MarekBiatlon Letohrad9300:04:31-
6M31266Levý LukášRokytnický Medvěd9300:04:53-
7M31342Velič LukášBiatlon Letohrad9300:04:55-
8M31540Krásek MichalBiatlon Letohrad 00:06:51-
Žákyně mladší r. 92-93 (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3128Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:10-
2Ž3230Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:03:13-
3Ž3345Satoriová MartinaBiatlon Letohrad9200:03:16-
4Ž3450Adamcová MartinaBiatlon Letohrad9300:03:22-
5Ž3534Voleská VeronikaSKI Česká Třebová9200:03:24-
6Ž3649Vávrová MarkétaBiatlon Letohrad9200:03:26-
7Ž3729Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:27-
8Ž3833Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:03:30-
9Ž3932Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:03:31-
10Ž31047Tomanová VeronikaBiatlon Letohrad9300:03:40-
11Ž31151Faltisová KristínaBiatlon Letohrad 00:03:43-
12Ž31244Kavková MichaelaBiatlon Letohrad9200:03:47-
13Ž31331Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:03:51-
14Ž31446Moravcová EliškaBiatlon Letohrad9200:03:52-
15Ž31552Bárnetová MartinaBiatlon Letohrad 00:03:57-
16Ž31648Motyčková LucieBiatlon Letohrad9300:04:23-
Žákyně starší r. 90-91 (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM338Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:04:18-
2ŽM437Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:22-
3ŽM760Levá NikolaBiatlon Letohrad9000:04:24-
4ŽM862Vacková MichaelaBiatlon Letohrad9000:04:27-
5ŽM1059Havlová MichaelaBiatlon Letohrad9100:04:41-
6ŽM1139Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:04:48-
7ŽM1461Lipenská RadkaBiatlon Letohrad9000:04:57-
Žáci starší r. 90-91 (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM156Faltus LukášBiatlon Letohrad9000:06:02-
2MM257Vávra VlastimilBiatlon Letohrad9100:06:03-
3MM336Morkes MichalSKI Česká Třebová9100:06:08-
4MM458Kroupa OndřejBiatlon Letohrad9100:06:12-
5MM564Partl MatějRokytnický Medvěd 00:06:13-
6MM635Voleský MartinSKI Česká Třebová9100:06:18-
7MM754Ďuran TomášBiatlon Letohrad9100:06:42-
8MM853Novotný JanBiatlon Letohrad9000:06:45-
9MM955Šembera JiříBiatlon Letohrad9100:07:16-
Dorostenky mladší r. 88-89 (trať 1,500 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci mladší r. 88-89 (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS14Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:10:54-
2MS23Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:11:01-
3MS31Morkes RadekSKI Česká Třebová8900:11:50-
Dorostenci starší r. 86-87 (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD22Hordějčuk VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí8700:22:52-
2MD145Řemínek MatějAC Choceň8600:27:17-
Dorostenky starší r. 86-87 (trať 3,000 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 9,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:31:42101,53
2MA221Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:0199,55
3MA320Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:32:0798,92
4MA49Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:0792,66
5MA51Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:2178,68
6MA66Částek MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:3277,53
7MA75Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:1167,20
8MA817Kalous PetrSK Žamberk7700:37:1566,78
Muži B (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:33112,79
2MB23Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:22:52101,35
3MB616Novotný LuděkŽamberk6200:24:3985,86
Muži C (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC415Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:54108,90
2MC519Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:23:5999,86
3MC714Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:25:0191,24
4MC1027Koblížek JindřichŽamberk4800:26:3578,16
5MC1518Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:27:2571,21
6MC1626Krumer MiroslavOstrov4900:28:3761,20
7MC1813Kalousek JanSK Žamberk4100:34:51100,00
Juniorky (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ137Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:05100,00
Ženy A (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA811Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:48102,68
2ZA925Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:01101,02
3ZA1123Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:3896,30
4ZA1210Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:4795,16
5ZA172Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:29:3873,36
-ZA-28Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 477DNF-
Ženy B (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB424Novotná EvaLetohrad4800:13:25106,72
2ZB54Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:13:30105,52
3ZB612Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:14:4487,76
Trať 0,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž112Veselý MichalBiatlon Letohrad9600:01:38-
2Ž123Kavka LukášBiatlon Letohrad9700:01:50-
3Ž1310Michalcová EliškaRokytnický Medvěd9700:01:55-
4Ž144Krásek JakubBiatlon Letohrad 00:02:00-
5Ž159Štefková MichaelaRokytnický Medvěd9800:02:38-
6Ž167Kánský PetrBiatlon Letohrad0000:03:55-
7Ž178Levý DavidRokytnický Medvěd0000:04:05-
Trať 0,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M216Vondra DavidBiatlon Letohrad9400:01:45-
1Ž221Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:56-
2M235Levý TomášBiatlon Letohrad9400:02:05-
Trať 1,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3143Řehák AdamBiatlon Letohrad9200:04:12-
2M3227Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:04:17-
1ŽM338Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:04:18-
3M3463Partl DavidRokytnický Medvěd 00:04:22-
2ŽM437Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:22-
4M3626Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:23-
3ŽM760Levá NikolaBiatlon Letohrad9000:04:24-
4ŽM862Vacková MichaelaBiatlon Letohrad9000:04:27-
5M3941Adamec MarekBiatlon Letohrad9300:04:31-
5ŽM1059Havlová MichaelaBiatlon Letohrad9100:04:41-
6ŽM1139Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:04:48-
6M31266Levý LukášRokytnický Medvěd9300:04:53-
7M31342Velič LukášBiatlon Letohrad9300:04:55-
7ŽM1461Lipenská RadkaBiatlon Letohrad9000:04:57-
8M31540Krásek MichalBiatlon Letohrad 00:06:51-
Trať 1,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM156Faltus LukášBiatlon Letohrad9000:06:02-
2MM257Vávra VlastimilBiatlon Letohrad9100:06:03-
3MM336Morkes MichalSKI Česká Třebová9100:06:08-
4MM458Kroupa OndřejBiatlon Letohrad9100:06:12-
5MM564Partl MatějRokytnický Medvěd 00:06:13-
6MM635Voleský MartinSKI Česká Třebová9100:06:18-
7MM754Ďuran TomášBiatlon Letohrad9100:06:42-
8MM853Novotný JanBiatlon Letohrad9000:06:45-
9MM955Šembera JiříBiatlon Letohrad9100:07:16-
Trať 3,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS14Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:10:54-
2MS23Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:11:01-
3MS31Morkes RadekSKI Česká Třebová8900:11:50-
1ZB424Novotná EvaLetohrad4800:13:25106,72
2ZB54Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:13:30105,52
3ZB612Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:14:4487,76
Trať 6,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:33112,79
1MD22Hordějčuk VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí8700:22:52-
2MB23Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:22:52101,35
1MC415Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:54108,90
2MC519Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:23:5999,86
3MB616Novotný LuděkŽamberk6200:24:3985,86
3MC714Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:25:0191,24
1ZA811Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:48102,68
2ZA925Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:01101,02
4MC1027Koblížek JindřichŽamberk4800:26:3578,16
3ZA1123Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:26:3896,30
4ZA1210Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:4795,16
1ŽJ137Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:27:05100,00
2MD145Řemínek MatějAC Choceň8600:27:17-
5MC1518Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:27:2571,21
6MC1626Krumer MiroslavOstrov4900:28:3761,20
5ZA172Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:29:3873,36
7MC1813Kalousek JanSK Žamberk4100:34:51100,00
Trať 9,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA18Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:31:42101,53
2MA221Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:0199,55
3MA320Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:32:0798,92
4MA49Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:0792,66
5MA51Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:2178,68
6MA66Částek MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:3277,53
7MA75Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:1167,20
8MA817Kalous PetrSK Žamberk7700:37:1566,78

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód