Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Královský běh Kujebinou, 2. ročník

21.9.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Královský běh Kujebinou, 2. ročník
  • datum konání: 21.9.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Javornického, Vysoké Mýto
první kategorie v 10.00 hodin
hlavní závod ve 13.00 hodin

Přihlášky

od 9.00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 50,- Kč
junioři a dorost 30,- Kč
žactvo 20,- Kč

Popis tratě

Vede historickou částí města, převážně asfalt a dlažební kostky.
Délka 5 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + děti a dorost

Kontakt:

Lukáš Dejdar
Jiráskova 245
566 01 Vysoké Mýto
tel. byt 465 423 854
mobil 777 075 050

E-mailová adresa

lukasdejdar@seznam.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Královský běh Kujebinou, 2. ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší děti (trať 0,060 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P11Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:19-
2P22Martinec JakubVysoké Mýto9800:00:21-
3P33Grygar AdamChrudim9800:00:21-
4P44Kučera MartinAO Vysoké Mýto9800:00:22-
5P55Totínová BarunkaChrudim9800:00:22-
6P66Foglová AdélaVysoké Mýto9900:00:23-
7P77Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:25-
8P88Jetmarová MonikaVysoké Mýto9800:00:25-
9P99Brychta AlešVysoké Mýto9800:00:26-
10P1010Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:28-
11P1111Doskočilová EliškaVysoké Mýto0000:00:31-
12P1212Votřelová AlenaVysoké Mýto9900:00:32-
13P1313Indráčková ZuzanaPardubice0100:00:38-
14P1414Marešová TerezaVysoké Mýto0000:00:38-
15P1515Dejdarová LucieVysoké Mýto0000:00:39-
16P1616Knapovský TomášVysoké Mýto0000:00:43-
Předžákyně 6-7 let (trať 0,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1195Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:42-
2Ž1296Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:00:43-
3Ž1497Flídrová KláraSruby9700:00:44-
4Ž1598Jokešová SabinaVysoké Mýto9600:00:44-
5Ž1699Smolová DenisaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:45-
6Ž17100Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:00:50-
7Ž19101Kvapilová HanaVysoké Mýto9700:00:50-
8Ž110102Karlová MarkétaHradec Králové9600:00:51-
9Ž111103Jetmarová MichaelaVysoké Mýto9600:00:52-
Předžáci 6-7 let (trať 0,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1317Novák DavidVysoké Mýto9700:00:44-
2M1818Hynek TomášVysoké Mýto9700:00:50-
3M11219Kouřil VojtěchVysoké Mýto9700:00:53-
4M11320Sekanina JiříVysoké Mýto9700:01:02-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,720 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž26104Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:11-
2Ž27105Civišová AnnaVysoké Mýto9500:03:15-
3Ž28106Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:03:17-
4Ž210107Kučerová LenkaAC Vysoké Mýto9500:03:45-
5Ž211108Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:03:58-
6Ž212109Nováková LenkaVysoké Mýto9500:04:01-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,720 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2121Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:45-
2M2222Jiříček JanAC Vysoké Mýto9500:02:48-
3M2323Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:48-
4M2424Kheil DušanVysoké Mýto9400:02:55-
5M2525Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:02:58-
6M2926Dejdar JanVysoké Mýto9500:03:24-
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,980 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3127Siegel JakubAC Choceň9200:03:18-
2M3228Vomočil MichalAC Vysoké Mýto9200:03:20-
3M3329Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:24-
4M3430Běloušek PetrAC Vysoké Mýto9200:03:31-
5M3531Kabrhel TomášTJ Jiskra Litomyšl9200:03:32-
6M3632Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:38-
7M3833Zahálka MartinAC Vysoké Mýto9300:03:43-
8M3934Hájek PavelOrel Vysoké Mýto9200:03:43-
9M31135Sekanina JaroslavVysoké Mýto9200:03:59-
10M31236Novák OndřejVysoké Mýto9300:04:03-
11M31337Rautenkranc MiroslavVysoké Mýto9300:04:05-
12M31438Jiskra OndřejBK Vysoké Mýto9200:04:06-
13M31639Adámek MichalChoceň9300:04:33-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,980 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž37110Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:38-
2Ž310111Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:45-
3Ž315112Sekaninová RenataVysoké Mýto9300:04:25-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,280 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM8113Karlová VeronikaHradec Králové9000:05:33-
2ŽM9114Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:33-
3ŽM17115Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:06:24-
4ŽM18116Benešová HanaAC Vysoké Mýto9100:06:46-
5ŽM19117Rautenkrancová GabrielaVysoké Mýto9100:06:47-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,280 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM140Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:04:58-
2MM241Divoký RomanAC Vysoké Mýto9000:05:01-
3MM442Kysilka MichalAC Vysoké Mýto9000:05:18-
4MM543Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:28-
5MM644Dudek MilanAC Vysoké Mýto9100:05:30-
6MM745Švarc OndřejVysoké Mýto9100:05:31-
7MM1146Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:40-
8MM1247Halousek JanAC Vysoké Mýto9100:05:45-
9MM1348Nechvíl PetrAC Choceň9100:05:52-
10MM1549Smola JakubVysoké Mýto9100:06:07-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,280 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS3118Dudková KateřinaAC Vysoké Mýto8800:05:05-
2ŽS10119Fáberová JanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:05:39-
3ŽS14120Oupicová IrenaAC Vysoké Mýto8800:05:53-
4ŽS16121Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:06:20-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS150Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:41-
2MS251Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:07:51-
3MS352Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:08:16-
4MS453Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:08:29-
4MS454Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:08:29-
6MS655Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:08:54-
7MS756Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:08:57-
8MS1057Novák RomanAC Vysoké Mýto8900:10:01-
9MS1358Rozlívka RomanAC Vysoké Mýto8900:10:26-
10MS1459Pešina JanSokol Vysoké Mýto8900:11:13-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 2,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD160Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:09:22-
2MD261Martinek PetrAC Pardubice8700:09:33-
3MD362Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:09:40-
4MD463Lánský MartinŠAK Chrudim8800:09:45-
5MD564Šopa DanielAC Choceň8600:09:55-
6MD665Novotný MichalATC Nekoř8700:11:24-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 2,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD9122Kopecká NelaAC Pardubice8700:09:47-
2ŽD11123Jiskrová VeronikaAC Vysoké Mýto8600:10:02-
3ŽD12124Čechalová HanaTS Letohrad8600:10:19-
Junioři (trať 3,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ166Málek MichalSprint klub Čáslav8400:17:21127,91
2MJ267Žák TomášAC Pardubice8500:21:2587,62
3MJ368Kopecký LukášAC Vysoké Mýto8400:21:4484,48
Muži A (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:16:31101,17
2MA270Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:34100,65
3MA371Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:16:4698,18
4MA472Kratochvíl MilošCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:16:5895,77
5MA573Mlateček PetrAC Pardubice7800:17:1991,54
6MA674Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:17:4286,84
7MA1375Munster PavelAC Vysoké Mýto7800:19:1568,17
8MA1476Bielčik PetrLichkov7100:19:4163,14
9MA1577Brožek JanAC Pardubice8100:20:2454,46
10MA2278Fišter ŠtefanSprint klub Čáslav6400:22:0733,79
11MA2579Indráček TomášAC Vysoké Mýto6600:23:0023,05
Muži B (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB780Siegel JosefSpartak Choceň5800:17:49102,18
2MB881Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:57100,78
3MB982Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:18:1797,04
4MB1083Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:18:2296,19
Muži C (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1184Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:55107,56
2MC1285Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:19:05105,78
3MC1786Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:5886,66
4MC1887Němec JanDlažba Vysoké Mýto5100:20:5886,62
5MC2388Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:0774,86
6MC2689Krumer MiroslavOstrov4900:23:0664,89
Muži D (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1990Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:21:53114,81
2MD2791Bielčik JindřichLichkov4000:23:5297,96
3MD2892Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:25:0887,23
4MD3193Frinta VladimírLuže3800:27:0470,85
5MD3394Kalousek JanSK Žamberk4100:28:2559,53
Juniorky (trať 2,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8125Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:09:23120,60
2ŽJ15126Rychtaříková IvaAC Choceň8500:11:3279,40
Ženy A (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16127Fousková PetraSprint klub Čáslav8100:20:28109,44
2ZA20128Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:5695,77
3ZA21129Havlíková HanaSK Chotěboř7200:22:0394,79
4ZA24130Jarkovská JitkaPardubice7600:22:5586,66
5ZA29131Knobová GabrielaSK Chotěboř8400:25:4759,94
6ZA30118Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:0447,98
Ženy B (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32132Červenková JanaSprint klub Čáslav5500:27:52100,00
Trať 0,060 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P11Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:19-
2P22Martinec JakubVysoké Mýto9800:00:21-
3P33Grygar AdamChrudim9800:00:21-
4P44Kučera MartinAO Vysoké Mýto9800:00:22-
5P55Totínová BarunkaChrudim9800:00:22-
6P66Foglová AdélaVysoké Mýto9900:00:23-
7P77Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:25-
8P88Jetmarová MonikaVysoké Mýto9800:00:25-
9P99Brychta AlešVysoké Mýto9800:00:26-
10P1010Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:28-
11P1111Doskočilová EliškaVysoké Mýto0000:00:31-
12P1212Votřelová AlenaVysoké Mýto9900:00:32-
13P1313Indráčková ZuzanaPardubice0100:00:38-
14P1414Marešová TerezaVysoké Mýto0000:00:38-
15P1515Dejdarová LucieVysoké Mýto0000:00:39-
16P1616Knapovský TomášVysoké Mýto0000:00:43-
Trať 0,200 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1195Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:42-
2Ž1296Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:00:43-
1M1317Novák DavidVysoké Mýto9700:00:44-
3Ž1497Flídrová KláraSruby9700:00:44-
4Ž1598Jokešová SabinaVysoké Mýto9600:00:44-
5Ž1699Smolová DenisaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:45-
6Ž17100Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:00:50-
2M1818Hynek TomášVysoké Mýto9700:00:50-
7Ž19101Kvapilová HanaVysoké Mýto9700:00:50-
8Ž110102Karlová MarkétaHradec Králové9600:00:51-
9Ž111103Jetmarová MichaelaVysoké Mýto9600:00:52-
3M11219Kouřil VojtěchVysoké Mýto9700:00:53-
4M11320Sekanina JiříVysoké Mýto9700:01:02-
Trať 0,720 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2121Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:45-
2M2222Jiříček JanAC Vysoké Mýto9500:02:48-
3M2323Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:48-
4M2424Kheil DušanVysoké Mýto9400:02:55-
5M2525Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:02:58-
1Ž26104Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:11-
2Ž27105Civišová AnnaVysoké Mýto9500:03:15-
3Ž28106Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:03:17-
6M2926Dejdar JanVysoké Mýto9500:03:24-
4Ž210107Kučerová LenkaAC Vysoké Mýto9500:03:45-
5Ž211108Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:03:58-
6Ž212109Nováková LenkaVysoké Mýto9500:04:01-
Trať 0,980 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3127Siegel JakubAC Choceň9200:03:18-
2M3228Vomočil MichalAC Vysoké Mýto9200:03:20-
3M3329Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:24-
4M3430Běloušek PetrAC Vysoké Mýto9200:03:31-
5M3531Kabrhel TomášTJ Jiskra Litomyšl9200:03:32-
6M3632Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:38-
1Ž37110Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:38-
7M3833Zahálka MartinAC Vysoké Mýto9300:03:43-
8M3934Hájek PavelOrel Vysoké Mýto9200:03:43-
2Ž310111Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:45-
9M31135Sekanina JaroslavVysoké Mýto9200:03:59-
10M31236Novák OndřejVysoké Mýto9300:04:03-
11M31337Rautenkranc MiroslavVysoké Mýto9300:04:05-
12M31438Jiskra OndřejBK Vysoké Mýto9200:04:06-
3Ž315112Sekaninová RenataVysoké Mýto9300:04:25-
13M31639Adámek MichalChoceň9300:04:33-
Trať 1,280 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM140Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:04:58-
2MM241Divoký RomanAC Vysoké Mýto9000:05:01-
1ŽS3118Dudková KateřinaAC Vysoké Mýto8800:05:05-
3MM442Kysilka MichalAC Vysoké Mýto9000:05:18-
4MM543Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:28-
5MM644Dudek MilanAC Vysoké Mýto9100:05:30-
6MM745Švarc OndřejVysoké Mýto9100:05:31-
1ŽM8113Karlová VeronikaHradec Králové9000:05:33-
2ŽM9114Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:33-
2ŽS10119Fáberová JanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:05:39-
7MM1146Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:40-
8MM1247Halousek JanAC Vysoké Mýto9100:05:45-
9MM1348Nechvíl PetrAC Choceň9100:05:52-
3ŽS14120Oupicová IrenaAC Vysoké Mýto8800:05:53-
10MM1549Smola JakubVysoké Mýto9100:06:07-
4ŽS16121Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:06:20-
3ŽM17115Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:06:24-
4ŽM18116Benešová HanaAC Vysoké Mýto9100:06:46-
5ŽM19117Rautenkrancová GabrielaVysoké Mýto9100:06:47-
Trať 2,200 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS150Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:41-
2MS251Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:07:51-
3MS352Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:08:16-
4MS453Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:08:29-
4MS454Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:08:29-
6MS655Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:08:54-
7MS756Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:08:57-
1ŽJ8125Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:09:23120,60
1ŽD9122Kopecká NelaAC Pardubice8700:09:47-
8MS1057Novák RomanAC Vysoké Mýto8900:10:01-
2ŽD11123Jiskrová VeronikaAC Vysoké Mýto8600:10:02-
3ŽD12124Čechalová HanaTS Letohrad8600:10:19-
9MS1358Rozlívka RomanAC Vysoké Mýto8900:10:26-
10MS1459Pešina JanSokol Vysoké Mýto8900:11:13-
2ŽJ15126Rychtaříková IvaAC Choceň8500:11:3279,40
Trať 2,700 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD160Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:09:22-
2MD261Martinek PetrAC Pardubice8700:09:33-
3MD362Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:09:40-
4MD463Lánský MartinŠAK Chrudim8800:09:45-
5MD564Šopa DanielAC Choceň8600:09:55-
6MD665Novotný MichalATC Nekoř8700:11:24-
Trať 3,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ166Málek MichalSprint klub Čáslav8400:17:21127,91
2MJ267Žák TomášAC Pardubice8500:21:2587,62
3MJ368Kopecký LukášAC Vysoké Mýto8400:21:4484,48
Trať 5,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA169Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:16:31101,17
2MA270Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:34100,65
3MA371Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:16:4698,18
4MA472Kratochvíl MilošCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7500:16:5895,77
5MA573Mlateček PetrAC Pardubice7800:17:1991,54
6MA674Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:17:4286,84
1MB780Siegel JosefSpartak Choceň5800:17:49102,18
2MB881Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:57100,78
3MB982Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:18:1797,04
4MB1083Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:18:2296,19
1MC1184Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:18:55107,56
2MC1285Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:19:05105,78
7MA1375Munster PavelAC Vysoké Mýto7800:19:1568,17
8MA1476Bielčik PetrLichkov7100:19:4163,14
9MA1577Brožek JanAC Pardubice8100:20:2454,46
1ZA16127Fousková PetraSprint klub Čáslav8100:20:28109,44
3MC1786Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:5886,66
4MC1887Němec JanDlažba Vysoké Mýto5100:20:5886,62
1MD1990Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:21:53114,81
2ZA20128Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:21:5695,77
3ZA21129Havlíková HanaSK Chotěboř7200:22:0394,79
10MA2278Fišter ŠtefanSprint klub Čáslav6400:22:0733,79
5MC2388Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:22:0774,86
4ZA24130Jarkovská JitkaPardubice7600:22:5586,66
11MA2579Indráček TomášAC Vysoké Mýto6600:23:0023,05
6MC2689Krumer MiroslavOstrov4900:23:0664,89
2MD2791Bielčik JindřichLichkov4000:23:5297,96
3MD2892Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:25:0887,23
5ZA29131Knobová GabrielaSK Chotěboř8400:25:4759,94
6ZA30118Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:0447,98
4MD3193Frinta VladimírLuže3800:27:0470,85
1ZB32132Červenková JanaSprint klub Čáslav5500:27:52100,00
5MD3394Kalousek JanSK Žamberk4100:28:2559,53

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód