Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Údolím Orlice, 15. ročník

12.10.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Údolím Orlice, 15. ročník
  • datum konání: 12.10.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SOKOL Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

pila v Klášterci nad Orlicí
10.00 hodin

Přihlášky

od 8.30 do 9.30 hodin v místě startu

Startovné

děti 10,- Kč
dospělí 20,- Kč

Popis tratě

Trať vede po lesních cestách a loukách v kopcovitém terénu.
Délka 5 a 10 km
Převýšení cca 50 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + děti a dorost

Kontakt:

Kalous Jindřich
Klášterec nad Orlicí 196
tel. 465 637 385

Faltus František
Klášterec nad Orlicí 214
tel. 465 637 200

E-mailová adresa

kalous.jindra@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice193
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice, 16. ročník181
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh Údolím Orlice, 15. ročník

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3209

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip0212
Novotný Luděk6212
Fajfr František7211
Šroler Zdeněk8011
Šroler Zdeněk5211
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Nechvílová Miroslava6010
Krátká Anna6910
Sejkorová Lenka6310
Borková Agáta0210
Borek Petr7010
Martincová Kristýna9310
Strnad Adam009
Divíšek Jan009
Mikyska Tomáš009
Gregorová Monika009
Matyášová Jana659
Novotný Přemysl599
Sontáková Lenka919
Bielčik Jindřich409
Koblížek Jindřich489
Hanuš Petr649
Borek Viktor049
Leicht Jiří499
Stránská Adéla918
Nechvíl Petr918
Stránská Michaela978
Keprtová Miloslava488
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Kopecký Libor568
Strnad Tomáš698
Dušková Lenka808
Kristejn Jiří098
Faltusová Kateřina998
Krunčík Pavel858
Kubelka Tomáš938
Kalousová Jitka088
Šimůnek Jan498
Novotná Dora978
Vacek Martin698
Gregorová Michaela048
Kalous Zdeněk048
Kristejnová Aneta078
Gregor Jan047
Serbousková Sára047
Gregora Zdenek737
Fáberová Zuzana967
Štumpf Eduard807

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽP167Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:26-
2ŽP268Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:27-
3ŽP769Novotná DoraSK Žamberk9700:01:49-
4ŽP970Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:02:00-
Předžaci (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MP267Neugebauer TomášSokol Žamberk9600:01:27-
2MP468Kavka LukášKB OEZ Letohrad9700:01:31-
3MP569Karásek JakubKB OEZ Letohrad9600:01:35-
4MP670Vávra TomášKB OEZ Letohrad9600:01:44-
5MP871Lauterbach DavidSokol Žamberk9800:01:51-
6MP1072Mikyska TomášSokol Žamberk0000:02:34-
Nejmladší žákyně (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1480Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:03:04-
2Ž1681Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:05-
3Ž1882Henclová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:07-
4Ž1983Kalousová PavlaSokol Klášterec nad Orlicí9500:03:13-
5Ž11084Knápková MonikaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:23-
6Ž11285Vávrová VilmaBK OEZ Letohrad9400:04:06-
7Ž11486Poláčková KláraSokol Klášterec nad Orlicí9500:04:15-
Nejmladší žáci (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1173Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:51-
2M1274Vondra DavidKB OEZ Letohrad9400:02:52-
3M1375Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:02:55-
4M1476Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:04-
5M1677Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:05-
6M11178Laňka FrantišekKB OEZ Letohrad9400:03:30-
7M11379Borový SebastiánKB OEZ Letohrad9500:04:11-
Žáci mladší 12-13 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM187Siegel JakubAC Choceň9200:06:46-
2MM488Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:06:57-
3MM689Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:07:02-
4MM790Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:07:07-
5MM991Řehák AdamKB OEZ Letohrad9200:07:11-
6MM1192Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:07:13-
7MM1393Stempel AdamTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:07:17-
8MM1494Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:07:18-
9MM1695Kolda OndřejSokol Klášterec nad Orlicí9200:07:34-
10MM1796Adamec MarekKB OEZ Letohrad9300:07:37-
11MM1897Šabata JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:07:38-
12MM2198Fišer MichalSokol Klášterec nad Orlicí9300:07:52-
13MM2299Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:07:53-
14MM23100Turianica RostislavTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:07:55-
15MM25101Exler LiborSK Žamberk9200:08:10-
16MM26102Fiala ŠimonSK Žamberk9200:08:18-
17MM27103Kalous JakubSokol Klášterec nad Orlicí9200:08:25-
18MM28104Karásek MichalKB OEZ Letohrad9300:10:14-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS2136Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:06:51-
2ŽS3137Rýznarová MarkétaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:06:55-
3ŽS5138Karlová VeronikaTriatlon Holice9000:07:00-
4ŽS8139Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:07:09-
5ŽS9140Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:11-
6ŽS11141Havlová MichaelaKB OEZ Letohrad9100:07:13-
7ŽS15142Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:07:22-
8ŽS19143Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:07:41-
9ŽS20144Lipenská RadkaKB OEZ Letohrad9000:07:46-
10ŽS24145Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:08:03-
Žáci starší 14-15 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1120Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:14:04-
2MS2121Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:14:14-
3MS3122Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:14:25-
4MS4123Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:14:33-
5MS5124Kroutil JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:14:40-
6MS6125Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:14:45-
7MS7126Kroupa OndřejKB OEZ Letohrad9100:14:47-
8MS8127Janeček PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:14:51-
9MS9128Faltus LukášKB OEZ Letohrad9000:15:00-
10MS10129Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:15:23-
11MS11130Horák TomášKB OEZ Letohrad9000:15:36-
12MS12131Marx VítTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:15:57-
13MS13132Ďurán TomášKB OEZ Letohrad9100:16:20-
14MS14133Novotný JanKB OEZ Letohrad9000:16:35-
15MS15134Marcinčin MartinOrel Orlice9000:16:41-
16MS17135Šembera JiříKB OEZ Letohrad9100:17:51-
Dorostenci mladší 14-15 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM1146Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:19:14-
2DM2147Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:20:31-
3DM3148Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:20:44-
4DM4149Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:21:32-
5DM5150Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:21:56-
6DM6151Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:22:27-
7DM7152Bílek MartinSokol Klášterec nad Orlicí8800:24:48-
8DM8153Franěk JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8900:25:23-
9DM9154Šimek JiříSokol Klášterec nad Orlicí8900:27:00-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD425Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:22:11-
2MD726Honzák TomášSK TESS Žamberk8600:23:21-
3MD1827Novotný MichalATC Nekoř8700:25:45-
4MD2128Siegel JosefAC Choceň8600:26:38-
Dorostenky mladší 14-15 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
11641Rýznarová JanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:17:14-
21842Fáberová JanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:18:11-
31943Stempelová AnetaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:19:02-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dobšíček PavelSK Hronov8000:42:00101,16
2MA22Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:09100,45
3MA33Bogdał PawełMiędzygórze Polska7600:42:3598,40
4MA44Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:42:4098,00
5MA55Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:43:26108,45
6MA66Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:4088,53
7MA77Pross DavidTJ PORKERT Skuhrov n. B.7500:44:4688,06
8MA88Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:45:1985,46
9MA99Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:45:3684,11
10MA1010Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:45:4383,56
11MA1111Krejčí JaromírSokol Klášterec nad Orlicí6600:45:5582,61
12MA1212Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:5682,54
13MA1313Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:46:0896,55
14MA1414Mařík JiříMP Žamberk7200:46:1181,35
15MA1515Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:46:2380,41
16MA1616Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:46:2995,00
17MA1717Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:46:3579,46
18MA1818Bielčik PetrLichkov7100:47:1176,62
19MA1919Částek MichalCyklotour Česká Třebová7500:47:1975,99
20MA2020Hovad FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí7000:48:4569,20
21MA2121Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:49:3665,18
22MA2222Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:50:4859,50
23MA2323Šplíchal JanTJ Starkoč8300:51:4555,00
24MA2424Pilnáček PetrBKVM Vysoké Mýto6500:52:1152,95
Muži nad 40 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB141Siegel JosefSpartak Choceň5800:20:53108,99
2MB242Čechal JaroslavSpartak Letohrad6100:21:52100,00
3MB343Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:22:10107,62
4MB544Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:22:17106,61
5MB645Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:5191,01
6MB846Novotný LuděkSK Žamberk6200:24:0679,57
7MB947Knápek LadislavARECO Hradec Králové6100:24:2077,44
8MB1048Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:4185,78
9MB1249Ehrenberger JaroslavKB OEZ Letohrad5500:24:4773,32
10MB1350Krejčí StanislavTěchonín6300:24:4973,02
11MB1451Koblížek JindřichSokol Líšnice4800:25:1680,71
12MB1752Leicht JiříASPV Těchonín4900:25:2479,56
13MB2053Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:0473,77
14MB2254Jeníček PavelHK Ústí nad Orlicí5900:26:4056,10
15MB2355Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:4168,49
16MB2556Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:27:0764,66
17MB2857Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:27:5245,12
18MB3258Bielčik JindřichLichkov4000:28:53113,72
19MB3359Velechovský JiříKráliky5500:28:5635,37
20MB3460Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:29:0447,73
21MB3561Novotný JiříKB Letohrad4500:29:2744,41
22MB3662Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:29:40108,67
23MB3863Exler PavelSK Žamberk5800:30:5617,07
24MB4064Kalousek JanSK Žamberk4100:34:2977,61
25MB4165Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:36:4163,42
26MB4266Kalous VladimírSK Žamberk4300:56:490,00
Ženy (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1129Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:24:43118,37
2ZA1530Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:18101,83
3ZA1631Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:25:21101,44
4ZA1932Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:5796,74
5ZA2433Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:4190,99
6ZA2634Čtvrtečková PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí6900:27:1886,16
7ZA2735Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:4682,51
8ZA2936Novotná EvaLetohrad4800:27:53107,20
9ZA3037Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:1292,77
10ZA3138Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:28:4488,85
11ZA3739Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:5892,80
12ZA3940Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:31:1470,48
Trať 400 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽP167Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:26-
2ŽP268Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:27-
1MP267Neugebauer TomášSokol Žamberk9600:01:27-
2MP468Kavka LukášKB OEZ Letohrad9700:01:31-
3MP569Karásek JakubKB OEZ Letohrad9600:01:35-
4MP670Vávra TomášKB OEZ Letohrad9600:01:44-
3ŽP769Novotná DoraSK Žamberk9700:01:49-
5MP871Lauterbach DavidSokol Žamberk9800:01:51-
4ŽP970Bílá ZdeňkaSKI Klub Česká Třebová9900:02:00-
6MP1072Mikyska TomášSokol Žamberk0000:02:34-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM187Siegel JakubAC Choceň9200:06:46-
1ŽS2136Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:06:51-
2ŽS3137Rýznarová MarkétaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:06:55-
2MM488Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:06:57-
3ŽS5138Karlová VeronikaTriatlon Holice9000:07:00-
3MM689Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:07:02-
4MM790Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:07:07-
4ŽS8139Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:07:09-
5ŽS9140Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:11-
5MM991Řehák AdamKB OEZ Letohrad9200:07:11-
6MM1192Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:07:13-
6ŽS11141Havlová MichaelaKB OEZ Letohrad9100:07:13-
7MM1393Stempel AdamTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:07:17-
8MM1494Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:07:18-
7ŽS15142Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:07:22-
9MM1695Kolda OndřejSokol Klášterec nad Orlicí9200:07:34-
10MM1796Adamec MarekKB OEZ Letohrad9300:07:37-
11MM1897Šabata JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:07:38-
8ŽS19143Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:07:41-
9ŽS20144Lipenská RadkaKB OEZ Letohrad9000:07:46-
12MM2198Fišer MichalSokol Klášterec nad Orlicí9300:07:52-
13MM2299Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:07:53-
14MM23100Turianica RostislavTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:07:55-
10ŽS24145Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:08:03-
15MM25101Exler LiborSK Žamberk9200:08:10-
16MM26102Fiala ŠimonSK Žamberk9200:08:18-
17MM27103Kalous JakubSokol Klášterec nad Orlicí9200:08:25-
18MM28104Karásek MichalKB OEZ Letohrad9300:10:14-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB141Siegel JosefSpartak Choceň5800:20:53108,99
2MB242Čechal JaroslavSpartak Letohrad6100:21:52100,00
3MB343Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:22:10107,62
1MD425Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:22:11-
4MB544Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:22:17106,61
5MB645Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:5191,01
2MD726Honzák TomášSK TESS Žamberk8600:23:21-
6MB846Novotný LuděkSK Žamberk6200:24:0679,57
7MB947Knápek LadislavARECO Hradec Králové6100:24:2077,44
8MB1048Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:24:4185,78
1ZA1129Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:24:43118,37
9MB1249Ehrenberger JaroslavKB OEZ Letohrad5500:24:4773,32
10MB1350Krejčí StanislavTěchonín6300:24:4973,02
11MB1451Koblížek JindřichSokol Líšnice4800:25:1680,71
2ZA1530Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:25:18101,83
3ZA1631Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:25:21101,44
12MB1752Leicht JiříASPV Těchonín4900:25:2479,56
3MD1827Novotný MichalATC Nekoř8700:25:45-
4ZA1932Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:5796,74
13MB2053Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:0473,77
4MD2128Siegel JosefAC Choceň8600:26:38-
14MB2254Jeníček PavelHK Ústí nad Orlicí5900:26:4056,10
15MB2355Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:4168,49
5ZA2433Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:26:4190,99
16MB2556Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:27:0764,66
6ZA2634Čtvrtečková PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí6900:27:1886,16
7ZA2735Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:27:4682,51
17MB2857Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:27:5245,12
8ZA2936Novotná EvaLetohrad4800:27:53107,20
9ZA3037Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:28:1292,77
10ZA3138Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:28:4488,85
18MB3258Bielčik JindřichLichkov4000:28:53113,72
19MB3359Velechovský JiříKráliky5500:28:5635,37
20MB3460Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:29:0447,73
21MB3561Novotný JiříKB Letohrad4500:29:2744,41
22MB3662Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:29:40108,67
11ZA3739Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:5892,80
23MB3863Exler PavelSK Žamberk5800:30:5617,07
12ZA3940Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:31:1470,48
24MB4064Kalousek JanSK Žamberk4100:34:2977,61
25MB4165Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:36:4163,42
26MB4266Kalous VladimírSK Žamberk4300:56:490,00
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Dobšíček PavelSK Hronov8000:42:00101,16
2MA22Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:09100,45
3MA33Bogdał PawełMiędzygórze Polska7600:42:3598,40
4MA44Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:42:4098,00
5MA55Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:43:26108,45
6MA66Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:4088,53
7MA77Pross DavidTJ PORKERT Skuhrov n. B.7500:44:4688,06
8MA88Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:45:1985,46
9MA99Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:45:3684,11
10MA1010Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:45:4383,56
11MA1111Krejčí JaromírSokol Klášterec nad Orlicí6600:45:5582,61
12MA1212Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:5682,54
13MA1313Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:46:0896,55
14MA1414Mařík JiříMP Žamberk7200:46:1181,35
15MA1515Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:46:2380,41
16MA1616Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:46:2995,00
17MA1717Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:46:3579,46
18MA1818Bielčik PetrLichkov7100:47:1176,62
19MA1919Částek MichalCyklotour Česká Třebová7500:47:1975,99
20MA2020Hovad FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí7000:48:4569,20
21MA2121Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:49:3665,18
22MA2222Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:50:4859,50
23MA2323Šplíchal JanTJ Starkoč8300:51:4555,00
24MA2424Pilnáček PetrBKVM Vysoké Mýto6500:52:1152,95

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 70%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
74%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód