hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


ISCAREX CUP

ročník 2018

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Řehák LubomírActivity Lanškroun091060,861010/10 záv.
2Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09899,91111/11 záv.
3Resler FilipAtletika TJ Lanškroun09826,7499/9 záv.
4Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí10753,8599/9 záv.
5Veselý JanBiatlon Letohrad10708,2488/8 záv.
6Veselý JakubKlub biatlonu Letohrad10648,9699/9 záv.
7Topinka TobiášActivity Lanškroun10480,2677/7 záv.
8Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun09447,3888/8 záv.
9Zářecký MarekISCAREX junior TEAM09393,655/5 záv.
10Brusenbauch AlanIscarex Junior Team ČT11320,4544/4 záv.
11Špatenka MatějActivity Lanškroun09307,6833/3 záv.
12Fajfr Aleš-09303,3344/4 záv.
13Kreidl VáclavOrel Židenice09298,5933/3 záv.
14Marek JakubBrzdy Horní Čermná10270,9233/3 záv.
15Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad10246,7944/4 záv.

Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová091305,251313/13 záv.
3Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová10882,161212/12 záv.
8Václavíková DitaAK Mor.Třebová10480,6755/5 záv.
10Krejčí MagdalénaAK M.Třebová10313,544/4 záv.
11Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad10245,5133/3 záv.
12Kořínková LucieAtletika Žamberk10211,9366/6 záv.
16Kubová KláraTJ Spartak Letohrad09172,6122/2 záv.
17Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad09165,7622/2 záv.
18Kroupová DominikaOrel Obřany10162,9722/2 záv.
19Tomanová MajaOrel Vyškov10151,6822/2 záv.
20Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř10143,9822/2 záv.
22Rybičková DenisaČeská Třebová09127,5955/5 záv.
23Formánková JohankaFORMAT Verměřovice10117,5922/2 záv.
24Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad09114,8122/2 záv.
26Konosová BarboraAtletika TJ Lanškroun09111,5722/2 záv.

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
3Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80898,3299/9 záv.
4Matyášová JanaSilvita Ústí nad Orlicí65897,821010/10 záv.
7Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84636,2888/8 záv.
8Šedová Jana-73596,541212/12 záv.
9Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80548,8888/8 záv.
11Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77325,0355/5 záv.
12Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64319,6577/7 záv.
14Vévodová MartinaAK Perná90318,2533/3 záv.
17Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91267,0366/6 záv.
18Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové72234,1322/2 záv.
19Horáková ŠárkaOrel Silůvky77232,7533/3 záv.
22Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou79209,511111/11 záv.
24Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63204,9599/9 záv.
27Rábová MartinaČeská Třebová92192,8233/3 záv.
32Jetmarová EsterSokol Hylváty70172,4133/3 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.3.201810 jarních kilometrů93
18.3.2018Běh za břehem150
31.3.2018Svitavská 10138
4.4.20181. Pekelný kilometr104
8.4.2018Jaroměřský kros408
11.4.2018Jarní hodinovka na dráze19
13.4.20181. Zemská míle173
14.4.2018Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!!0
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2018Jarní půlmaraton126
25.4.2018Pardubická devítka336
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2018Svitavský stýpl14
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
2.5.20182. Pekelný kilometr136
5.5.2018Letohradská pětka305
8.5.2018Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození108
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2018Nekořský kros161
27.5.2018Půlmaraton údolím Moravské Sázavy141
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.6.2018Běh Dobroučským krajem343
6.6.2018Běh na Kuňku - 6.6.201826
9.6.2018Knířovský běh269
13.6.2018Memoriál Václava Čevony44
15.6.20182. Zemská míle128
17.6.2018Běh přes Červený vrch276

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec
1.7.2018Pardubická pětka na dráze
11.7.20184. Pekelný kilometr
27.7.2018Svinnský ISCAREX kros
5.8.2018Černovírský kros
11.8.2018Běh údolím řeky Bělé
24.8.20183. Zemská míle
25.8.2018Horský čtvrtmaraton
26.8.2018Výprachtice - Buková hora
29.8.20185. Pekelný kilometr
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů
2.9.2018Sázava - Lázek
5.9.2018Běh na Kuňku - 5.9.2018
8.9.2018Kopaběh
15.9.2018Králický Lískovec
22.9.2018Cross po lyžařských tratích
29.9.20184. Zemská míle
30.9.2018Heřmanická osmička
3.10.2018Běh na Kuňku - 3.10.2018
7.10.2018Běh údolím Orlice
10.10.2018Pardubická desítka na dráze
13.10.2018Velká Pardubická cross-country
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě
20.10.2018Sokolský půlmaraton
27.10.2018Kros okolo Žampachu a přes Kozince
28.10.2018Týnišťská desítka
3.11.2018Malá Pardubická cross-country
10.11.2018Perníková devítka
17.11.2018Běh 17. listopadu
1.12.2018Čertovský běh
15.12.2018Vánoční běh okolo Zlatého pásku