Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

6.7.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 6.7.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

před budovou VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10.00 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin v budově VDA

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Celá trať vede po silnici z města Česká Třebová alejí Maxe Švabinského až na Kozlovský kopec.
Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v jednotlivých kategoriích:
Muži A: 800,- 600,- 400,- 300,- 200,- 100,-
Muži B: 500,- 300,- 200,- 100,-
Muži C: 400,- 300,- 200,- 100,-
Muži D: 300,- 200,- 100,-
Ženy A: 500,- 300,- 200,-
Ženy B: 300.- 200,- 100,-
Ženy C: 300,- 200,- 100,-
Junioři: 300,- 200,- 100,-
Juniorky: 300,- 200,- 100,-

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex Česká Třebová
Chorinova 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214, fax 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec80
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 2538

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6920
Stránský Aleš6019
Keprtová Miloslava4818
Šimůnek Jan8217
Mannlová Jana8017
Jirásková Eva6417
Zajíc Jan5317
Horáček Michal7516
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan4916
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Kalous Petr7715
Javůrek Jiří4814
Vodička Jan4514
Krsek Miroslav4914
Leszkow Petr4413
Tučný Jan4713
Borek Petr7013
Šimůnková Pavla7713
Červ Miloslav5013
Merta Jaroslav3512
Vraštilová Miloslava5612
Šafář Jaroslav5112
Matyášová Jana6512
Hofmanová Veronika7812
Sedlák Jiří5812
Ducháček Bedřich5911
Šrůtek Stanislav5811
Vacarda Vladimír5911
Razým Jan5711
Kubišta Oto5311
Wendlig Miroslav5310
Velechovský Jiří5510
Stránská Adéla9110
Hrdina Pavel8810
Hanuš Petr6410
Brádle Václav3710
Pečenka Libor6110
Bielčik Jindřich4010
Zajíc Jakub8910
Šebek Michal8410
Nechvílová Miroslava6010
Jirásková Hanka899
Razým Lukáš799
Živný Marek919
Pilgr Luděk769
Jelínek Matěj429
Dvořák Pavel829

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,100 km, 234,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ738Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:19:20105,85
2MJ1018Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:19:49100,91
3MJ1816Holec PavelAK Zlín8500:20:3593,24
4MJ229Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:20:4890,99
5MJ2347Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:5290,37
6MJ2670Hordějčuk VáclavSMC Fort Ústí nad Orlicí8700:21:0488,40
7MJ3989Sejkora KarelAtletika Polička8800:22:0977,43
8MJ4091Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:22:1077,38
9MJ4190Tomášek LukášAtletika Polička8800:22:1077,33
10MJ5164Bartoň EduardSK Štíty8500:23:1965,78
11MJ5288Červ JakubAtletika Polička8900:23:2165,35
12MJ5792Večeře TomášAtletika Polička9000:23:4162,12
13MJ6120Kozel MartinLoko Trutnov8900:23:5160,37
14MJ6893Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:24:1157,13
15MJ8182Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:25:1147,03
16MJ86111Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:25:3542,95
17MJ10560Knap ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl9000:27:4521,23
18MJ10886Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:28:1815,71
19MJ11811Szafranski BartoszPolsko8700:29:510,13
20MJ12027Přívětivý PavelBranky9000:31:000,00
Muži A (trať 5,100 km, 234,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1105Dobšíček PavelSK Hronov8000:18:28103,98
2MA374Brýdl PavelHotárek Hronov8000:18:5699,03
3MA4106Kula MilanDTC Saucony Litomyšl7800:19:0797,00
4MA537Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:1695,40
5MA650Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:1895,03
6MA914Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:3891,60
7MA1257Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:0487,03
8MA1323Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:20:1485,14
9MA15130Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:2283,83
10MA1733Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:2683,10
11MA2522Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:21:0376,54
12MA27110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:1374,80
13MA2965Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:21:2173,38
14MA3097Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:21:2472,72
15MA3176Grycman KazimierzCiechowice Polsko7200:21:2872,13
16MA32123Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:3171,54
17MA3369Bielčik PetrLichkov7100:21:3371,23
18MA3467Dostálek PetrTěchonín6700:21:3770,48
19MA3710Nachaczewski AndrejPolsko6700:22:0565,52
20MA42120Moštěk JanKokořín8200:22:2562,06
21MA4524Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:4957,73
22MA46115Kalous PetrSK Žamberk7700:22:5656,46
23MA63132Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:23:5546,11
24MA70103Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:1941,87
25MA77124Kolář PetrČeská Třebová6700:24:4537,18
26MA97118Tykva JosefROB Česká Třebová7200:27:0712,00
27MA1033Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6500:27:347,22
28MA11654Černý AlešSKI Klub Česká Třebová6700:29:200,00
29MA124128Tomšů PetrMlýn Janderov6400:31:350,00
Muži B (trať 5,100 km, 234,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB298Moravčík ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6200:18:47106,05
2MB8100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:2499,67
3MB111Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:5594,28
4MB14101Čechal JaroslavTS Letohrad6100:20:2090,05
5MB1677Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:2389,40
6MB1913Gombita JosefMost5800:20:4086,60
7MB2045Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:20:4286,17
8MB2146Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:20:4485,77
9MB36117Šlajs TomášCC Choceň6000:21:5473,85
10MB3817Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:22:0871,39
11MB475Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:23:0262,17
12MB49119Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:23:1460,09
13MB5049Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:1759,55
14MB54133Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:23:3057,23
15MB557Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:23:3256,88
16MB5612Szafranski MarekPolsko6000:23:3556,41
17MB582Pečenka LiborKHB Radegast6100:23:4554,66
18MB6066Krejčí StanislavTěchonín6300:23:5153,73
19MB6543Chroust Janzeměměřická kancelář Krásná Lípa6000:24:0052,07
20MB6661Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:24:0151,86
21MB71121Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:24:2348,21
22MB7535Mocker FrantišekASK Děčín5800:24:3046,87
23MB76116Sedlák JiříSK Přelouč5800:24:4244,95
24MB8026Klejch MiroslavXXX6100:25:0940,25
25MB84125Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:25:2737,13
26MB9572Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:26:4523,66
27MB11041Velechovský JiříKráliky5500:28:236,88
28MB12284Přívětivý JiříBranky6100:31:340,00
Muži C (trať 5,100 km, 234,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2439Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:20:56103,51
2MC288Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:21:17100,17
3MC3540Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:4296,32
4MC4387Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:22:2689,34
5MC4481Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:4386,74
6MC4829Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:23:0683,10
7MC5936Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:4776,75
8MC6752Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5200:24:0773,59
9MC7463Leicht JiříASPV Těchonín4900:24:2770,56
10MC7915Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:25:0564,46
11MC82122Lerch VladislavŽST Olomouc4800:25:1762,68
12MC8595Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:2860,92
13MC88112Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:25:4957,59
14MC9221Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:26:2751,65
15MC9380Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:26:3450,65
16MC96127Ehrig RudolfSemanín4800:26:4748,64
17MC9956Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:27:1044,95
18MC10030Tučný JanMK Pardubice4700:27:1544,23
19MC106113Pšenička JiříTesla Pardubice4600:28:0436,49
20MC109131Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:1834,30
21MC112126Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:28:3232,20
22MC11596Novotný JiříLetohrad4500:29:1625,32
23MC11919Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:30:1815,58
24MC125102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:120,00
Muži D (trať 5,100 km, 234,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6462Fiala JaroslavENJO Trusnov3800:23:58108,60
2MD786Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:24:54101,17
3MD9175Bielčik JindřichLichkov4000:26:1690,24
4MD9448Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:26:4386,59
5MD10434Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4200:27:4278,77
6MD10731Hrubý MilanASK Blansko3800:28:1574,36
7MD11328Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:28:4869,96
8MD12199Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:31:1550,31
9MD12771Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:32:2241,45
10MD129109Kalousek JanSK Žamberk4100:33:1534,41
11MD13178Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:35:5612,99
12MD132108Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:38:250,00
13MD133114Kalous VladimírSK Žamberk4300:46:540,00
Juniorky (trať 5,100 km, 234,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7242Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:24:23116,58
2ŽJ9085Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:09103,32
3ŽJ11451Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:29:1480,10
4ŽJ11753Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:29:3078,09
5ŽJ126107Čechalová HanaTS Letohrad8600:32:1657,36
Ženy A (trať 5,100 km, 234,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6994Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:11104,76
2ZA7332Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:24:26102,79
3ZA8755Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:4392,46
4ZA8925Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:25:5790,51
5ZA101104Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:2279,06
6ZA10259Dušková LenkaLanškroun8000:27:2478,81
7ZA123129Zvolánková MarieMlýn Janderov7100:31:3545,05
8ZA12879Krňávková KláraXXX8000:32:3337,25
Ženy B (trať 5,100 km, 234,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5344Paulů BlankaVrchlabí5400:23:23107,12
2ZB624Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:23:54102,79
3ZB8373Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:25:2790,09
4ZB11158Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:3064,91
5ZB13083Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:35:0610,40
Ženy C (trať 5,100 km, 234,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB9868Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:0876,13
Trať 5,100 km, 234,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1105Dobšíček PavelSK Hronov8000:18:28103,98
1MB298Moravčík ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6200:18:47106,05
2MA374Brýdl PavelHotárek Hronov8000:18:5699,03
3MA4106Kula MilanDTC Saucony Litomyšl7800:19:0797,00
4MA537Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:1695,40
5MA650Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:1895,03
1MJ738Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:19:20105,85
2MB8100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:2499,67
6MA914Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:3891,60
2MJ1018Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:19:49100,91
3MB111Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:5594,28
7MA1257Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:0487,03
8MA1323Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:20:1485,14
4MB14101Čechal JaroslavTS Letohrad6100:20:2090,05
9MA15130Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:2283,83
5MB1677Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:2389,40
10MA1733Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:2683,10
3MJ1816Holec PavelAK Zlín8500:20:3593,24
6MB1913Gombita JosefMost5800:20:4086,60
7MB2045Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:20:4286,17
8MB2146Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:20:4485,77
4MJ229Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:20:4890,99
5MJ2347Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:5290,37
1MC2439Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:20:56103,51
11MA2522Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:21:0376,54
6MJ2670Hordějčuk VáclavSMC Fort Ústí nad Orlicí8700:21:0488,40
12MA27110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:1374,80
2MC288Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:21:17100,17
13MA2965Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:21:2173,38
14MA3097Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:21:2472,72
15MA3176Grycman KazimierzCiechowice Polsko7200:21:2872,13
16MA32123Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:3171,54
17MA3369Bielčik PetrLichkov7100:21:3371,23
18MA3467Dostálek PetrTěchonín6700:21:3770,48
3MC3540Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:4296,32
9MB36117Šlajs TomášCC Choceň6000:21:5473,85
19MA3710Nachaczewski AndrejPolsko6700:22:0565,52
10MB3817Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:22:0871,39
7MJ3989Sejkora KarelAtletika Polička8800:22:0977,43
8MJ4091Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:22:1077,38
9MJ4190Tomášek LukášAtletika Polička8800:22:1077,33
20MA42120Moštěk JanKokořín8200:22:2562,06
4MC4387Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:22:2689,34
5MC4481Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:4386,74
21MA4524Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:4957,73
22MA46115Kalous PetrSK Žamberk7700:22:5656,46
11MB475Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:23:0262,17
6MC4829Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:23:0683,10
12MB49119Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:23:1460,09
13MB5049Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:1759,55
10MJ5164Bartoň EduardSK Štíty8500:23:1965,78
11MJ5288Červ JakubAtletika Polička8900:23:2165,35
1ZB5344Paulů BlankaVrchlabí5400:23:23107,12
14MB54133Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:23:3057,23
15MB557Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:23:3256,88
16MB5612Szafranski MarekPolsko6000:23:3556,41
12MJ5792Večeře TomášAtletika Polička9000:23:4162,12
17MB582Pečenka LiborKHB Radegast6100:23:4554,66
7MC5936Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:4776,75
18MB6066Krejčí StanislavTěchonín6300:23:5153,73
13MJ6120Kozel MartinLoko Trutnov8900:23:5160,37
2ZB624Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:23:54102,79
23MA63132Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:23:5546,11
1MD6462Fiala JaroslavENJO Trusnov3800:23:58108,60
19MB6543Chroust Janzeměměřická kancelář Krásná Lípa6000:24:0052,07
20MB6661Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:24:0151,86
8MC6752Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5200:24:0773,59
14MJ6893Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:24:1157,13
1ZA6994Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:11104,76
24MA70103Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:1941,87
21MB71121Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:24:2348,21
1ŽJ7242Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:24:23116,58
2ZA7332Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:24:26102,79
9MC7463Leicht JiříASPV Těchonín4900:24:2770,56
22MB7535Mocker FrantišekASK Děčín5800:24:3046,87
23MB76116Sedlák JiříSK Přelouč5800:24:4244,95
25MA77124Kolář PetrČeská Třebová6700:24:4537,18
2MD786Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:24:54101,17
10MC7915Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:25:0564,46
24MB8026Klejch MiroslavXXX6100:25:0940,25
15MJ8182Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:25:1147,03
11MC82122Lerch VladislavŽST Olomouc4800:25:1762,68
3ZB8373Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:25:2790,09
25MB84125Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:25:2737,13
12MC8595Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:2860,92
16MJ86111Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:25:3542,95
3ZA8755Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:4392,46
13MC88112Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:25:4957,59
4ZA8925Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:25:5790,51
2ŽJ9085Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:09103,32
3MD9175Bielčik JindřichLichkov4000:26:1690,24
14MC9221Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:26:2751,65
15MC9380Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:26:3450,65
4MD9448Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:26:4386,59
26MB9572Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:26:4523,66
16MC96127Ehrig RudolfSemanín4800:26:4748,64
26MA97118Tykva JosefROB Česká Třebová7200:27:0712,00
1ŽB9868Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:0876,13
17MC9956Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:27:1044,95
18MC10030Tučný JanMK Pardubice4700:27:1544,23
5ZA101104Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:2279,06
6ZA10259Dušková LenkaLanškroun8000:27:2478,81
27MA1033Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6500:27:347,22
5MD10434Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4200:27:4278,77
17MJ10560Knap ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl9000:27:4521,23
19MC106113Pšenička JiříTesla Pardubice4600:28:0436,49
6MD10731Hrubý MilanASK Blansko3800:28:1574,36
18MJ10886Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:28:1815,71
20MC109131Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:1834,30
27MB11041Velechovský JiříKráliky5500:28:236,88
4ZB11158Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:3064,91
21MC112126Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:28:3232,20
7MD11328Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:28:4869,96
3ŽJ11451Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:29:1480,10
22MC11596Novotný JiříLetohrad4500:29:1625,32
28MA11654Černý AlešSKI Klub Česká Třebová6700:29:200,00
4ŽJ11753Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:29:3078,09
19MJ11811Szafranski BartoszPolsko8700:29:510,13
23MC11919Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:30:1815,58
20MJ12027Přívětivý PavelBranky9000:31:000,00
8MD12199Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:31:1550,31
28MB12284Přívětivý JiříBranky6100:31:340,00
7ZA123129Zvolánková MarieMlýn Janderov7100:31:3545,05
29MA124128Tomšů PetrMlýn Janderov6400:31:350,00
24MC125102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:120,00
5ŽJ126107Čechalová HanaTS Letohrad8600:32:1657,36
9MD12771Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:32:2241,45
8ZA12879Krňávková KláraXXX8000:32:3337,25
10MD129109Kalousek JanSK Žamberk4100:33:1534,41
5ZB13083Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:35:0610,40
11MD13178Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:35:5612,99
12MD132108Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:38:250,00
13MD133114Kalous VladimírSK Žamberk4300:46:540,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 93%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Tento závod řadím mezi nejlepší v Orlickém regionu. Iscarex prostě závod udělat umí.
kalousv
Souhlasím , že Iscarex závody udělat umí. Zejména ocenují, že výsledky jsou hned k dispozici. Na rozdíl od některých závodu, kde vám výsledky pošlou za měsíc.
skapamarek
---------

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód