Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2020

Vzhledem k malému počtu závodů letos nebudou vyhlášeni vítězové Iscarex poháru. Závody ale budou pro zvýšení atraktivity bodovány podle pravidel Iscarex poháru.

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová11453,7644/4 záv.
2Stejskal AdamAtetika Jablonné nad Orlicí12287,533/3 záv.
3Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová11203,5622/2 záv.
4Stejskal PetrAtletika Jablonné11195,8322/2 záv.
5Krištof VojtěchAtletika Polička12185,1622/2 záv.
6Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad11102,0111/1 záv.
7Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol12101,8411/1 záv.
8Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1299,4311/1 záv.
9Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1198,5711/1 záv.
10Grec JosefOrel Vyškov1198,4811/1 záv.
11Vácha JanTJ Spartak Letohrad1197,711/1 záv.
12Křepela JiříWikov SKI Skuhrov nad Bělou1196,0211/1 záv.
13Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1193,3811/1 záv.
14Elich OndřejApache Loko Trutnov1289,1711/1 záv.
15Strnad JanTJ Spartak Letohrad1188,2411/1 záv.
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun11617,6866/6 záv.
2Němcová NatálieJiskra Litomyšl11320,4644/4 záv.
3Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová11198,1522/2 záv.
4Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí11184,7922/2 záv.
5Kupková ZinaFenix Ski Team Jeseník12107,8311/1 záv.
6Hanáková MarkétaOrel Vyškov12107,3111/1 záv.
7Svatá DominikaSvinná11107,2511/1 záv.
8Hartmannová EliškaTJ Spartak Letohrad1199,2911/1 záv.
9Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1197,1111/1 záv.
10Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1196,7411/1 záv.
11Válková VendulaSvinná1193,6511/1 záv.
12Matuchová TerezieSK TROPS Brno1293,6411/1 záv.
13Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1290,7511/1 záv.
14Švestková EliškaAK Račí údolí1290,1711/1 záv.
15Valentová NelaWikov SKI Skuhrov n.B.1188,7411/1 záv.
Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Řehák LubomírActivity Lanškroun09556,5255/5 záv.
2Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09193,8322/2 záv.
3Veselý JanTJ Spartak Letohrad10187,7222/2 záv.
4Veselý JakubTJ Spartak Letohrad10184,2622/2 záv.
5Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí09161,4922/2 záv.
6Štancl RomanSKI klub Deštné v Orlických horách10145,0922/2 záv.
7Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ10106,7711/1 záv.
8Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí09105,7811/1 záv.
9Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0999,7311/1 záv.
10Kalousek JiříOrel Dolní Dobrouč1099,0611/1 záv.
11Šabata FrantišekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0998,1511/1 záv.
12Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0997,4211/1 záv.
13Miláček LadislavSvinná099711/1 záv.
14Nový JakubTJ Spartak Letohrad1094,4911/1 záv.
15Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1092,0811/1 záv.
Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová09335,8433/3 záv.
2Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová10219,4122/2 záv.
3Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad09202,4522/2 záv.
4Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová09197,4222/2 záv.
5Pirklová PatricieŠneci v běhu09174,2722/2 záv.
6Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová10159,6322/2 záv.
7Faltusová ŠtěpánkaSokol Klášterec nad Orlicí10133,5822/2 záv.
8Lipenská KristýnaTJ - Svitavy0911611/1 záv.
9Málková LucieTJ Spartak Letohrad1099,4211/1 záv.
10Jakešová LucieTJ Spartak Letohrad1098,5411/1 záv.
11Elichová NoemiApache Loko Trutnov0997,3611/1 záv.
12Rudolecká AnnaOrel Žatčany1096,2611/1 záv.
13Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0995,9111/1 záv.
14Stratilová AnnaTJ Spartak Letohrad1093,2811/1 záv.
15Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0991,0511/1 záv.
Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krištof JanAtletika Polička07206,422/2 záv.
2Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová07202,9822/2 záv.
3Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí07192,4222/2 záv.
4Razým DanielTJ Dlouhá Třebová08148,9122/2 záv.
5Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun07101,711/1 záv.
6Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou08101,6511/1 záv.
7Cenek TomášFenix Ski Team Jeseník07101,611/1 záv.
8Křepela JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou07101,4711/1 záv.
9Tůma TomášAtletika Šumperk08101,411/1 záv.
10Knápek ŠimonSpartak Letohrad0799,7311/1 záv.
11Kupka MikulášFenix Ski Team Jeseník0898,6611/1 záv.
12Málek MichaelSpartak Letohrad0797,8611/1 záv.
13Stejskal MatějAtletika Dobruška0896,8811/1 záv.
14Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0895,9911/1 záv.
15Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0795,111/1 záv.
Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun07399,6855/5 záv.
2Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun07386,2144/4 záv.
3Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová07222,6922/2 záv.
4Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová07204,2622/2 záv.
5Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí08157,3122/2 záv.
6Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová08107,311/1 záv.
7Jančaříková KarolínaOrel Židenice - VSK Brno08105,6111/1 záv.
8Michlová AdélaWikov SKI Skuhrov nad Bělou07102,9911/1 záv.
9Holíková VeronikaWikov SKI Skuhrov08102,8511/1 záv.
10Kouřilová JulieFenix Ski Team Jeseník0896,8111/1 záv.
11Vršanová JulieFenix Ski Team Jeseník0894,7411/1 záv.
12Kulichová BarboraWikov SKI Skuhrov n.B.0894,1611/1 záv.
13Ramacciotti GaiaFenix Ski Team Jeseník0792,6611/1 záv.
14Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0887,0511/1 záv.
15Poskerová NelaFenix Ski Team Jeseník0886,8411/1 záv.
Starší žáci 14-15 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hájek DominikOB Česká Třebová06233,222/2 záv.
2Kopecký MatějDobroběh Vysoké Mýto06153,7922/2 záv.
3Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová06124,1611/1 záv.
4Vašátko JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou05118,6211/1 záv.
5Fajfr MarekOrientační běh Žamberk06111,8511/1 záv.
6Barvínek DanielSpartak Letohrad0696,4711/1 záv.
7Steiger AlexanderFenix Ski Team Jeseník0691,6811/1 záv.
8Laba MatyášDobroběh Vysoké Mýto0688,8511/1 záv.
9Akak OndřejAtletika Žamberk0583,6911/1 záv.
10Hanuš TobiášSolnice0681,3811/1 záv.
11Suchodol ŠtěpánSpartak Letohrad0681,2911/1 záv.
Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová05221,2422/2 záv.
2Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová06203,5522/2 záv.
3Čípová AnetaIscarex Junior Česká Třebová06193,7822/2 záv.
4Kouřilová EmaFenix Ski Team Jeseník05110,9311/1 záv.
5Stejskalová TerezaAtletika Dobruška0610011/1 záv.
5Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0510011/1 záv.
7Cenková EmaFenix Ski Team Jeseník0595,7611/1 záv.
8Macurová BáraFenix Ski Team Jeseník0693,3111/1 záv.
9Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0691,5211/1 záv.
10Bandíková MonikaFenix Ski Team Jeseník0687,9311/1 záv.
11Lánová TerezaSpartak Letohrad0685,4911/1 záv.
12Horká LucieOrel Domanín0681,4311/1 záv.
13Chaloupková PetraKostelec nad Orlicí0579,7511/1 záv.
14Kosíková MichaelaOrel Domanín0667,5811/1 záv.
15Janischová NikolAtletika TJ Lanškroun0662,2511/1 záv.
Dorostenci 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Havlík LukášHvězda Pardubice04467,7444/4 záv.
2Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí04333,3844/4 záv.
3Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT03236,4722/2 záv.
4Juřík MarekFenix Ski Team Jeseník04111,9911/1 záv.
5Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0698,711/1 záv.
6Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1079,1111/1 záv.
7Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0772,611/1 záv.
8Miškolci TadeášSTG Česká Třebová1068,5411/1 záv.
9Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0367,5211/1 záv.
10Zadina VáclavTřemošnice0465,8711/1 záv.
11Miškolci TomášSTG Česká Třebová0638,7711/1 záv.
12Borek ViktorBrzdy Horní Čermná048,7411/1 záv.
Dorostenky 16-17 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šedová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí03337,533/3 záv.
2Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová04242,3133/3 záv.
3Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí03112,3711/1 záv.
4Štěpánková LindaSTG Česká Třebová11108,8211/1 záv.
5Serbousková SáraIscarex Junior team Česká Třebová04107,8311/1 záv.
6Bártová AdélaLPU03101,9911/1 záv.
7Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0410011/1 záv.
8Dehnerová VeronikaSTG Česká Třebová1189,1911/1 záv.
9Halasová AnnaOrel Vyškov0366,5211/1 záv.
10Kosíková MarkétaOrel Domanín0451,6911/1 záv.
Junioři 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovář LukášOrientační běh Česká Třebová01777,188/8 záv.
2Hájek MartinPasivity Žamberk01337,5244/4 záv.
3Havlík LukášSKI klub Hlinsko04311,533/3 záv.
4Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí04231,3833/3 záv.
5Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.04212,822/2 záv.
6Kulda JiříTJ Maratonstav Úpice02128,0811/1 záv.
7Smuzny LukaszMad Runners02107,2311/1 záv.
8Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí01105,9211/1 záv.
9Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.03105,111/1 záv.
10Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou02104,7911/1 záv.
11Kučera LukášLubná02104,3511/1 záv.
12Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT03104,3211/1 záv.
13Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou01103,3411/1 záv.
14Medek JakubFenix Ski Team Jeseník02101,4311/1 záv.
15Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0410022/2 záv.
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kyral JiříÚstí nad Orlicí911014,561313/13 záv.
2Novák JosefExtreme Obstacle Runners97473,9655/5 záv.
3Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová87457,9255/5 záv.
4Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93418,3844/4 záv.
5Adamec LukášHoro Česká Třebová87375,4644/4 záv.
6Krunka KamilBěžecký klub Náchod86330,5433/3 záv.
7Tmej PatrikFARMTEC - TEAM91286,5533/3 záv.
8Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto99282,7644/4 záv.
9Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod91278,2433/3 záv.
10Šebek MichalČeská Třebová84274,0455/5 záv.
11Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl93246,7133/3 záv.
12Pešava JanTJ Jablonné nad Orlicí00221,4322/2 záv.
13Záveský JanOrel Česká Třebová95217,7433/3 záv.
14Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl90217,1455/5 záv.
15Křivohlávek TomášSalomon/Suunto95208,9722/2 záv.
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šimek PetrŘetůvka77657,9488/8 záv.
2Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí77622,2399/9 záv.
3Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74591,0566/6 záv.
4Němec RadekLitomyšl77532,299/9 záv.
5Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.71433,955/5 záv.
6Kalousek JanMalšovice71419,4277/7 záv.
7Kyncl TomášPáni kluci Holice74362,1444/4 záv.
8Hejl RadekLetohrad72319,0733/3 záv.
9Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky76310,433/3 záv.
10Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk72306,5733/3 záv.
11Malátek AntonínPardubice77295,5233/3 záv.
12Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová72285,4944/4 záv.
13Rohlík VáclavAC Pardubice80284,2633/3 záv.
14Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky80262,5333/3 záv.
15Kouba TomášSokol Česká Třebová80262,1144/4 záv.
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl64771,188/8 záv.
2Hruban JanČeská Třebová66770,751111/11 záv.
3Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65636,4166/6 záv.
4Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69613,555/5 záv.
5Borek PetrBrzdy Horní Čermná70404,4699/9 záv.
6Číhař TomášChvojenec70343,7244/4 záv.
7Hanuš Petr3D Fittness RT64317,1633/3 záv.
8Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč70290,5455/5 záv.
9Milata PavelLOKO Trutnov61201,3822/2 záv.
10Ožana VáclavNové Město na Moravě64196,5922/2 záv.
11Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí69195,9422/2 záv.
12Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí67188,6622/2 záv.
13Nádhera PetrHradec Králové67141,4822/2 záv.
14Vanta JosefTriclub Dobruška62128,9622/2 záv.
15Buřil FrantišekVidochov66121,6811/1 záv.
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM591039,8199/9 záv.
2Ráb PavelČeská Třebová5285499/9 záv.
3Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53761,2388/8 záv.
4Šolc VítězslavBKL Machov57528,5166/6 záv.
5Prchal PavelGP Kolín59453,9744/4 záv.
6Grätz LuděkÚstí nad Orlicí58451,5499/9 záv.
7Bílý ZdeněkMK Pardubice59427,466/6 záv.
8Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53396,2444/4 záv.
9Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice60194,9622/2 záv.
10Bajer MilanCafe Bajer Pardubice55193,1833/3 záv.
11Bláha MilanAF Křovice57187,6622/2 záv.
12Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice58178,6422/2 záv.
13Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice53177,5422/2 záv.
14Nečas JosefÚpice58156,1222/2 záv.
15Procházka JanT.O. Mňouci Brno60128,0911/1 záv.
Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šmída OldřichMaratonstav Úpice48522,644/4 záv.
2Leszkow PetrMK Hlinsko44444,544/4 záv.
3Červ MiloslavAtletika Polička50335,0944/4 záv.
4Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48287,2633/3 záv.
5Sadílek OtaActivity Lanškroun46275,1233/3 záv.
6Pullman MiroslavJablonec nad Nisou50236,5622/2 záv.
7Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48202,7622/2 záv.
8Pšenička JiříPardubice46181,8844/4 záv.
9Vodička JanM.K. Radslavice45155,8222/2 záv.
10Bielčik JindřichLichkov40139,6233/3 záv.
11Divácký PřemyslOrel Židenice49134,0411/1 záv.
12Doležal StanislavBK Pardubice38121,6733/3 záv.
13Bednář JosefPočáply50121,3611/1 záv.
14Svoboda Václavplnej pupek cb49116,9711/1 záv.
15Šponar JosefSokol Žamberk OB47109,222/2 záv.
Juniorky 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí02680,2466/6 záv.
2Kovářová JanaOrientační běh Pardubice02490,5866/6 záv.
3Janíčková PatricieVencl Tým Ústí nad Orlicí02462,8455/5 záv.
4Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03262,0122/2 záv.
5Brožková TerezaOK Lokomotiva Pardubice04111,6311/1 záv.
6Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí03108,7111/1 záv.
7Klobásková MartaJAC Brno03105,3111/1 záv.
8Válková SimonaDolní Morava0210011/1 záv.
9Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0497,411/1 záv.
10Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0188,3711/1 záv.
11Kuncová MartinaOrel Vyškov0176,8711/1 záv.
12Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0467,6311/1 záv.
13Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0261,6611/1 záv.
14Kuchařová LucieOrel Domanín0159,0411/1 záv.
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechová HelenaRozběháme Svratku93220,9622/2 záv.
2Tomášová BarboraTK Choceň96193,1722/2 záv.
3Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí92187,8344/4 záv.
4Pouzarová MariaVýprachtice89137,1611/1 záv.
5Veigertova GabrielaSK Slavia Jičín00136,7911/1 záv.
6Stránská AdélaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.91136,1611/1 záv.
7Janyšková RadkaRunSport Team88130,2611/1 záv.
8Kulhavá ŠárkaOK Lokomotiva Pardubice93127,4711/1 záv.
9Severová Kamila-92113,211/1 záv.
10Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín00109,2211/1 záv.
11Kleiberová EliškaOrel Židenice99108,511/1 záv.
12Brandejsová MartinaOrel Orlice88107,411/1 záv.
13Holická MartinaPardubice93105,0911/1 záv.
14Beranová AnnaSKI Police nad Metují91100,8211/1 záv.
15Týčová AnnaBrno87100,0211/1 záv.
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun791092,911111/11 záv.
2Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80754,9288/8 záv.
3Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí83499,8744/4 záv.
4Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.77349,0744/4 záv.
5Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78222,833/3 záv.
6Kozáková DenisaHvězda Pardubice z.s.79215,2822/2 záv.
7Kaniová EliškaTeam LightBIKE85188,9922/2 záv.
8Pirklová KateřinaŠneci v běhu76179,9822/2 záv.
9Machalíková VeronikaČeská Třebová84172,7722/2 záv.
10Dostálková LenkaLetohrad77131,3422/2 záv.
11Šimáková KláraHradec Králové83131,2211/1 záv.
12Grec RadkaOrel Vyškov84117,2411/1 záv.
13Brydlová Jananeregistrován77111,4111/1 záv.
14Fenclová MartaAC Pardubice76107,711/1 záv.
15Jiroušková JanaPrestige Cycling Team Česká Třebová79106,0511/1 záv.
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Cinková JitkaAC Pardubice68623,8766/6 záv.
2Kovářová AnnaOrientační běh Česká Třebová75608,9866/6 záv.
3Krátká AnnaHvězda Pardubice69543,3855/5 záv.
4Šedová JanaSruby73410,9655/5 záv.
5Hájková LudmilaOB Česká Třebová75302,6933/3 záv.
6Kábrtová JitkaSokol Studnice71198,1222/2 záv.
7Eliášová PetraVysoké Mýto74189,4822/2 záv.
8Brugerová MartinaKopřivnice73185,5522/2 záv.
9Jančaříková LenkaOrel Židenice70131,3711/1 záv.
10Mikulecká MarcelaRUN Sport team73111,8911/1 záv.
11Uherová JanaPřibyslav72106,5411/1 záv.
12Skalická DitaPardubice75102,6411/1 záv.
13Hájková LudmilaOB Česká Třebová75100,6311/1 záv.
14Jetmarová EsterSokol Hylváty7010011/1 záv.
15Jurošová OlgaMARAS team6799,3211/1 záv.
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice641030,391010/10 záv.
2Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65943,277/7 záv.
3Pešlová IvanaTJ Svitavy63552,7666/6 záv.
4Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub64538,3155/5 záv.
5Kostřicová BlankaČeská Třebová61288,2455/5 záv.
6Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63252,5733/3 záv.
7Šternerová HanaHradec Králové63196,4133/3 záv.
8Hellerová HanaHradec Králové61171,1433/3 záv.
9Nechvílová MiroslavaChoceň60140,0755/5 záv.
10Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí64118,4611/1 záv.
11Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5286,9211/1 záv.
12Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6084,9311/1 záv.
13Kafková BlankaZŠ Dolní Ředice6279,6511/1 záv.
14Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6266,8511/1 záv.
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kyral JiříÚstí nad Orlicí91936,571313/13 záv.
2Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM59537,2799/9 záv.
3Kovář LukášOrientační běh Česká Třebová01521,3277/7 záv.
4Havlík LukášSKI klub Hlinsko04474,6166/6 záv.
5Novák JosefExtreme Obstacle Runners97469,8155/5 záv.
6Šimek PetrŘetůvka77467,0588/8 záv.
7Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74444,2866/6 záv.
8Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl64443,4788/8 záv.
9Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová87442,7855/5 záv.
10Vacek JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí77434,7199/9 záv.
11Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93410,6144/4 záv.
12Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6940355/5 záv.
13Doucha JiříHvězda Pardubice z.s.71367,2855/5 záv.
14Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65363,0155/5 záv.
15Adamec LukášHoro Česká Třebová87360,1844/4 záv.
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun79918,221111/11 záv.
2Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65661,5377/7 záv.
3Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80606,288/8 záv.
4Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí83462,9944/4 záv.
5Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64446,399/9 záv.
6Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí02425,0255/5 záv.
7Cinková JitkaAC Pardubice68419,7866/6 záv.
8Krátká AnnaHvězda Pardubice6939555/5 záv.
9Kovářová AnnaOrientační běh Česká Třebová75382,2966/6 záv.
10Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub64339,4555/5 záv.
11Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03296,7333/3 záv.
12Kovářová JanaOrientační běh Pardubice02248,6255/5 záv.
13Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.77248,2844/4 záv.
14Pešlová IvanaTJ Svitavy63235,8266/6 záv.
15Pechová HelenaRozběháme Svratku93232,2822/2 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.3.2020Velká Pardubická Cross Country70
14.3.202010 jarních kilometrů0
22.3.2020Běh za břehem0
28.3.2020Svitavská 100
1.4.20201. Pekelný kilometr0
10.4.20201. Zemská míle0
18.4.2020Běh Javorkou0
24.4.2020Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse0
26.4.2020Memoriál Q. Štěpánka0
1.5.2020Běh kolem poličských hradeb0
2.5.2020Letohradská pětka0
6.5.20202. Pekelný kilometr0
10.5.2020Běh Choceňskými sady0
16.5.2020Běh do Zámeckého vrchu0
23.5.2020Memoriál Ivana Belobrada0
24.5.2020Půlmaraton údolím Moravské Sázavy0
30.5.2020Běh Dobroučským krajem0
31.5.2020Nekořský kros0
3.6.20203. Pekelný kilometr0
5.6.20202. Zemská míle0
6.6.2020Kvalifikace na ME Peklák0
7.6.2020Běh alejí0
13.6.2020Knířovský běh0
14.6.2020Běh přes Červený vrch0
17.6.2020Memoriál Václava Čevony 3 km dráha40
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka0
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec80
1.7.20204. Pekelný kilometr0
11.7.2020Králický Sněžník - potichu87
12.7.2020Běh na Jeřáb83
19.7.2020Širokodolský kros68
2.8.2020Sádecká pila33
7.8.2020Svinnský ISCAREX kros148
8.8.2020Běh kolem Ostrova97
16.8.2020Černovírský kros0
19.8.20205. Pekelný kilometr124
28.8.20203. Zemská míle0
29.8.2020Výprachtice - Buková hora143
30.8.2020Sázava - Lázek41
2.9.2020Běh na Kuňku - 2.9.25
5.9.2020Lubenská 10 cross38
6.9.2020Jablonné - Jamné - Suchý vrch49
12.9.2020Kopa kros0
13.9.2020Králický Lískovec0
17.9.2020Pardubická devítka111
19.9.2020Cross po lyžařských tratích190
26.9.20204. Zemská míle0
27.9.2020Heřmanická osmička0
3.10.2020Strážný - nahoru a dolů0
4.10.2020Běh údolím Orlice 202
7.10.2020Běh na Kuňku22
10.10.2020Memoriál Q. Štěpánka - na dráze0
10.10.2020Českotřebovská trojka na dráze0
18.10.2020Přespolní běh lyžařů v Letohradě0
24.10.2020Sokolský půlmaraton0
25.10.2020Jaroměřský kros - MČR veteránů0
28.10.2020Týnišťská desítka0

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
7.11.2020Malá Pardubická cross-country
14.11.2020Perníková devítka
17.11.2020Běh 17. listopadu
5.12.2020Čertovský běh
12.12.2020Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení Iscarex poháru 2020

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2019
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999