Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh, 20. ročník

6.12.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh, 20. ročník
  • datum konání: 6.12.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Mgr. Jana Malichová

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10.30 hodin

Přihlášky

9.00 - 10.15 hodin v místě startu

Startovné

20,- Kč

Popis tratě

Kratší silniční běh do vrchu, cíl v Anenské Studánce. Asfalt (sníh, led).
Délka 4,2 km
Převýšení 315 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Jana Malichová
Damníkov 78
561 23
tel. zam. 465 394 135

E-mailová adresa

zsdamn@inlan.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.12.2020Čertovský běh-
7.12.2019Čertovský běh96
1.12.2018Čertovský běh80
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh, 20. ročník

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 1593

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4620
Vacek Martin6917
Stránský Aleš6017
Šebek Michal8417
Keprtová Miloslava4817
Ptáček Ondřej8917
Krupička Miroslav5316
Doleček Josef7914
Červ Miloslav5014
Švec Miroslav5214
Šafář Jaroslav5114
Svatoš Otakar3414
Šimůnek Jan4912
Král Jindřich7312
Krsek Miroslav4912
Štyndl Miroslav5712
Šimůnek Jan8212
Nechvíl Petr9112
Jirásková Eva6412
Sejkorová Lenka6311
Dušková Lenka8011
Bielčik Jindřich4010
Šimůnková Pavla7710
Ptáček Jakub969
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Kubišta Oto539
Kačerovský Michal699
Ptáček František919
Vítek Miroslav728
Sedláček Roman648
Kopecký Jan908
Wendlig Miroslav538
Borek Petr708
Ráb Pavel528
Ptáček Josef878
Dobšíček Pavel808
Živný Marek918
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Horáček Michal758
Scheuer Jan667
Stránská Michaela977
Buriánek Roman657
Šembera Petr517
Šimůnková Zdena587
Kovář Jáchym967
Pilgr Luděk767
Černá Markéta707
Matyášová Jana657

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ47Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:15:10102,53
2MJ529Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:15:18100,77
3MJ745Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:15:3796,69
4MJ1252Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:16:1787,94
5MJ185Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:17:0278,10
6MJ2142Bartoň EduardSK Štíty8500:17:2074,17
7MJ2258Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:17:2174,13
8MJ254Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:17:4668,53
9MJ3157Víšek MartinAtletika Polička8800:18:4755,39
10MJ4316Vytlačil MarekČeská Třebová9100:19:5839,93
11MJ5555Ptáček JosefAnenská Studánka8700:22:375,33
12MJ5662Coufal DavidAtletika Polička8900:22:424,27
13MJ6254Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:27:270,00
Muži A (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Dobšíček PavelSK Hronov8000:14:25105,18
2MA248Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:14:5498,73
3MA359Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:15:0596,09
4MA841Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:3888,66
5MA937Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:5385,44
6MA106Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:16:1081,63
7MA119Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:16:1580,34
8MA1419Bielčik PetrLichkov7100:16:2478,29
9MA1714Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:5471,71
10MA2743Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:0156,59
11MA4130Kaválek OndřejOrel Orlice8300:19:5131,65
12MA5856Ptáček JosefAnenská Studánka6400:24:550,00
Muži B (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB612Kolínek FrantišekAK Perná5600:15:25108,63
2MB1326Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:1997,41
3MB1532Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:16:3693,96
4MB2039Skyba MartinBrno6200:17:1984,95
5MB2449Štyndl MiroslavTJ Masokombinát Polička5700:17:3980,89
6MB3047Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:4367,62
7MB3450Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:19:0662,88
8MB4860Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:21:1835,47
Muži C (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1628Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:16:38105,13
2MC1918Švec MiroslavSokol Potštejn5200:17:1198,70
3MC2351Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:17:2496,16
4MC2861Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:0987,32
5MC2925Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:18:3382,69
6MC363Dušek JanSokol Verměřovice5100:19:2372,96
7MC3953Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:2871,90
8MC402Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:19:5167,45
9MC4223Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:5666,53
10MC4638Krumer MiroslavOstrov4900:20:5255,53
11MC5146Volf BřetislavLanškroun5200:21:4245,83
12MC5936Šembera PetrTJ Sokol Damníkov5100:25:460,00
Muži D (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4924Bielčik JindřichLichkov4000:21:26114,49
2MD5233Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:21:54110,53
3MD6020Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:26:0074,98
4MD618Kalousek JanSK Žamberk4100:26:3569,90
Juniorky (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ261Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:17:53112,00
2ŽJ3540Skybová LucieARC Brno8700:19:1398,04
3ŽJ4410Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:19:5989,96
4ŽJ5034Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:21:4172,16
5ŽJ5421Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:22:0168,58
Ženy A (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3217Švecová TerezaSokol Potštejn7700:18:56102,10
2ZA3322Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:19:03100,95
3ZA3711Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:19:2696,94
4ZA3831Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:19:2796,65
Ženy B (trať 4,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4515Jorová LudmilaTJ Lanškroun6200:20:04108,74
2ZB4744Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:20:58100,16
3ZB5313Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:5591,10
4ZB5735Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:0380,30
Trať 4,200 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA127Dobšíček PavelSK Hronov8000:14:25105,18
2MA248Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:14:5498,73
3MA359Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:15:0596,09
1MJ47Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:15:10102,53
2MJ529Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:15:18100,77
1MB612Kolínek FrantišekAK Perná5600:15:25108,63
3MJ745Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:15:3796,69
4MA841Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:3888,66
5MA937Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:5385,44
6MA106Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:16:1081,63
7MA119Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:16:1580,34
4MJ1252Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:16:1787,94
2MB1326Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:1997,41
8MA1419Bielčik PetrLichkov7100:16:2478,29
3MB1532Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:16:3693,96
1MC1628Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:16:38105,13
9MA1714Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:16:5471,71
5MJ185Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:17:0278,10
2MC1918Švec MiroslavSokol Potštejn5200:17:1198,70
4MB2039Skyba MartinBrno6200:17:1984,95
6MJ2142Bartoň EduardSK Štíty8500:17:2074,17
7MJ2258Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:17:2174,13
3MC2351Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:17:2496,16
5MB2449Štyndl MiroslavTJ Masokombinát Polička5700:17:3980,89
8MJ254Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:17:4668,53
1ŽJ261Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:17:53112,00
10MA2743Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:0156,59
4MC2861Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:18:0987,32
5MC2925Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:18:3382,69
6MB3047Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:4367,62
9MJ3157Víšek MartinAtletika Polička8800:18:4755,39
1ZA3217Švecová TerezaSokol Potštejn7700:18:56102,10
2ZA3322Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:19:03100,95
7MB3450Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:19:0662,88
2ŽJ3540Skybová LucieARC Brno8700:19:1398,04
6MC363Dušek JanSokol Verměřovice5100:19:2372,96
3ZA3711Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:19:2696,94
4ZA3831Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:19:2796,65
7MC3953Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:2871,90
8MC402Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:19:5167,45
11MA4130Kaválek OndřejOrel Orlice8300:19:5131,65
9MC4223Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:19:5666,53
10MJ4316Vytlačil MarekČeská Třebová9100:19:5839,93
3ŽJ4410Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:19:5989,96
1ZB4515Jorová LudmilaTJ Lanškroun6200:20:04108,74
10MC4638Krumer MiroslavOstrov4900:20:5255,53
2ZB4744Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:20:58100,16
8MB4860Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:21:1835,47
1MD4924Bielčik JindřichLichkov4000:21:26114,49
4ŽJ5034Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:21:4172,16
11MC5146Volf BřetislavLanškroun5200:21:4245,83
2MD5233Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:21:54110,53
3ZB5313Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:5591,10
5ŽJ5421Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:22:0168,58
11MJ5555Ptáček JosefAnenská Studánka8700:22:375,33
12MJ5662Coufal DavidAtletika Polička8900:22:424,27
4ZB5735Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:0380,30
12MA5856Ptáček JosefAnenská Studánka6400:24:550,00
12MC5936Šembera PetrTJ Sokol Damníkov5100:25:460,00
3MD6020Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:26:0074,98
4MD618Kalousek JanSK Žamberk4100:26:3569,90
13MJ6254Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:27:270,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód