Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

7.9.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 7.9.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OA TJ Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Sázava u Lanškrouna
9.30 hodin

Přihlášky

od 8.00 hodin v místě startu

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

První kilometr po asfaltu, dále polní a lesní cesty s největším stoupáním na posledním kilometru.
Délka 7,9 km
Převýšení 375 m

Ceny pro vítěze

první 3 v každé kategorii získají finanční cenu, pro účastníky běhu bude připravena tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:

Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
tel.: 465 323 336

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.9.2019Sázava - Lázek-
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 1967

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Vacek Martin6919
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6418
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Stránský Tomáš6514
Keprtová Miloslava4814
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Dostálek Petr6713
Zdeněk Bílý5913
Žák Jiří7113
Zajíc Jan5313
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Mannlová Jana8012
Rys Jaromír6412
Horáček Michal7511
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Vraštilová Miloslava5611
Matyášová Jana6510
Novotný Jiří4510
Doležal Martin7010
Šrutek Stanislav5810
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Král Josef4010
Čechal Milan599
Marek Dalimil609
Stránská Adéla919
Ehrig Rudolf489
Javůrek Jiří489
Špacír Ladislav559
Zálešák František378
Mazač Jaroslav688
Borek Petr708
Tempír František498
Chaloupková Marie538
Ouřecká Renáta708

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ732Pavlišta VítAFK Chrudim8500:33:01106,57
2MJ1045Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:2798,18
3MJ1358Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:34:5795,25
4MJ1835Zapalač MartinFenix Jeseník8600:35:5589,59
5MJ3466Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:41:2157,75
6MJ4744Siegel JosefAC Choceň8600:46:0929,63
Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Dobšíček PavelSK Hronov8000:31:26103,51
2MA27Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:31:59100,07
3MA331Michl PetrDukla Liberec7000:32:3496,42
4MA429Abrahám LuděkSK Hronov7500:32:3896,01
5MA620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:5694,13
6MA830Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:1392,36
7MA1126Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:4183,19
8MA153Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:35:3477,67
9MA1933Stránský TomášSparta Praha6500:36:0474,54
10MA204Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:3871,00
11MA211Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:5868,92
12MA2249Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:37:2566,11
13MA2418Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:38:0162,35
14MA2551Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:38:0761,73
15MA2763Novotný JiříKateřinky7100:38:5756,52
16MA2940Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:39:4351,73
17MA3021Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:3746,10
Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB513Kolínek FrantišekAK Perná5600:32:50104,98
2MB922Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:20102,01
3MB1243Siegel JosefSpartak Choceň5800:34:5193,00
4MB1412Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:35:2789,44
5MB1615Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:3888,35
6MB2657Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:38:4969,44
7MB336Eppert RomanCanis Lupus City5900:41:2054,50
8MB3655Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:41:4452,12
9MB469Pečenka LiborKHB Radegast6100:45:0532,22
Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1711Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:35:49118,90
2MC3147Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:40:4394,13
3MC3946Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:42:0886,97
4MC4150Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:42:5782,84
5MC4260Ehrig RudolfSemanín4800:43:1881,07
6MC4456Lerch VladislavŽST Olomouc4800:44:0177,44
7MC5641Volf BřetislavLanškroun5200:49:4748,29
8MC5848Tučný JanMK Pardubice4700:51:0142,05
9MC5910Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4900:51:1940,53
10MC6265Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:52:5632,36
11MC632Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:1520,65
Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2338Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:540,00
2MD3762Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:42:010,00
3MD4954Bielčik JindřichLichkov4000:47:290,00
4MD5517Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:49:230,00
5MD6061Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:52:180,00
6MD6434Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:55:570,00
7MD6537Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:56:380,00
8MD6664Kalousek JanSK Žamberk4100:57:340,00
Juniorky (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ578Vícenová KarolínaAK Kroměříž8600:50:23100,00
Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2859Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:39:02108,79
2ZA3525Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:2697,03
3ZA3719Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:42:0194,18
4ZA4052Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:42:4290,83
5ZA4542Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:44:0584,05
6ZA5053Dostálková LenkaTěchonín7700:47:4666,01
7ZA5136Piteráková MonikaPálenice Veřovice7400:47:5964,95
8ZA525Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:48:1763,48
9ZA6123Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:52:2643,15
Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3239Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:50113,74
2ZB4314Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:43:44100,51
3ZB4828Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:46:5885,76
4ZB5327Janečková AnežkaAK Zlín4700:48:3478,46
5ZB5424Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:4277,85
Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Dobšíček PavelSK Hronov8000:31:26103,51
2MA27Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:31:59100,07
3MA331Michl PetrDukla Liberec7000:32:3496,42
4MA429Abrahám LuděkSK Hronov7500:32:3896,01
1MB513Kolínek FrantišekAK Perná5600:32:50104,98
5MA620Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:5694,13
1MJ732Pavlišta VítAFK Chrudim8500:33:01106,57
6MA830Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:1392,36
2MB922Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:20102,01
2MJ1045Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:34:2798,18
7MA1126Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:34:4183,19
3MB1243Siegel JosefSpartak Choceň5800:34:5193,00
3MJ1358Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:34:5795,25
4MB1412Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:35:2789,44
8MA153Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:35:3477,67
5MB1615Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:3888,35
1MC1711Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:35:49118,90
4MJ1835Zapalač MartinFenix Jeseník8600:35:5589,59
9MA1933Stránský TomášSparta Praha6500:36:0474,54
10MA204Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:3871,00
11MA211Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:5868,92
12MA2249Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:37:2566,11
1MD2338Biemann GötzSKI Harrachov4300:37:540,00
13MA2418Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:38:0162,35
14MA2551Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:38:0761,73
6MB2657Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:38:4969,44
15MA2763Novotný JiříKateřinky7100:38:5756,52
1ZA2859Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:39:02108,79
16MA2940Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:39:4351,73
17MA3021Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:3746,10
2MC3147Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:40:4394,13
1ZB3239Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:50113,74
7MB336Eppert RomanCanis Lupus City5900:41:2054,50
5MJ3466Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:41:2157,75
2ZA3525Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:41:2697,03
8MB3655Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:41:4452,12
3ZA3719Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:42:0194,18
2MD3762Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:42:010,00
3MC3946Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:42:0886,97
4ZA4052Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:42:4290,83
4MC4150Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:42:5782,84
5MC4260Ehrig RudolfSemanín4800:43:1881,07
2ZB4314Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:43:44100,51
6MC4456Lerch VladislavŽST Olomouc4800:44:0177,44
5ZA4542Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:44:0584,05
9MB469Pečenka LiborKHB Radegast6100:45:0532,22
6MJ4744Siegel JosefAC Choceň8600:46:0929,63
3ZB4828Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:46:5885,76
3MD4954Bielčik JindřichLichkov4000:47:290,00
6ZA5053Dostálková LenkaTěchonín7700:47:4666,01
7ZA5136Piteráková MonikaPálenice Veřovice7400:47:5964,95
8ZA525Krňávková EvaSalón Zdena - Ruda nad Moravou7500:48:1763,48
4ZB5327Janečková AnežkaAK Zlín4700:48:3478,46
5ZB5424Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:4277,85
4MD5517Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:49:230,00
7MC5641Volf BřetislavLanškroun5200:49:4748,29
1ZJ578Vícenová KarolínaAK Kroměříž8600:50:23100,00
8MC5848Tučný JanMK Pardubice4700:51:0142,05
9MC5910Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4900:51:1940,53
5MD6061Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:52:180,00
9ZA6123Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:52:2643,15
10MC6265Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:52:5632,36
11MC632Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:1520,65
6MD6434Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:55:570,00
7MD6537Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:56:380,00
8MD6664Kalousek JanSK Žamberk4100:57:340,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 70%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

Pekny zavod, kupodivu se mi bezelo celkem dobre. Akorat me stve, ze me Namka zase vomastila... :)
bahen

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód