Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů - Letohrad

19.10.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů - Letohrad
  • datum konání: 19.10.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Spartak Letohrad

Sociální sítě

Místo konání

areál biatlonu, Letohrad
od 9.30 hodin

Přihlášky

od 8.00 - 9.00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20,- Kč (junioři a starší)

Popis tratě

Lesní cesty, částečně asfaltový povrch.

Časový rozpis, kategorie a délka tratí:

9.30 - žákyně 96 a mladší - 500 m
9.35 - žáci 96 a mladší - 500 m
9.45 - žákyně 94-95 - 800 m
9.50 - žáci 94-95 - 800 m
10.00 - žákyně 92-93 - 1.200 m
10.05 - muži A, junioři - 8.000 m
10.10 - žáci 92-93 - 2.000 m
10.20 - žákyně 90-91 - 2.000 m
10.30 - žáci 90-91 - 3.000 m
10.35 - mladší a starší dorostenky 88-89 a 86-87, ženy A, juniorky - 3.000 m
10.40 - mladší dorostenci 88-89 - 4.000 m
10.45 - starší dorostenci 86-87, muži B, muži C, muži D - 6.000 m

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží diplom a věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + děti a dorost

Kontakt:

František Majvald
Družstevní 592
561 51 Letohrad
tel. byt 465 620 558

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě331
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů - Letohrad

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 2480

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mikyska Tomáš009
Maříková Simona968
Bielčik Jindřich408
Fáberová Zuzana968
Gregora Filip027
Schreierová Anna007
Procházka Jakub967
Leicht Jiří497
Krejčí Stanislav637
Keprtová Miloslava487
Černá Kristýna937
Novotný Luděk627
Vinduška Petr937
Kavka Lukáš977
Novotná Dora977
Sadílek Ota467
Ducháček Bedřich597
Kánský Petr007
Klaclová Šárka937
Kalous Petr777
Dušková Lenka807
Polák Daniel987
Moravec Jan026
Cimr Tomáš966
Teplá Eliška996
Kubíčková Nikita026
Večeř Petr996
Strnad Adam006
Moravec Jiří966
Fajfrová Markéta976
Exler Ondřej906
Vondra Vojtěch986
Šebek Michal846
Vávrová Markéta926
Marek Jiří436
Žalčík Kim996
Šabata Josef936
Hermann Jakub036
Vávra Vlastimil916
Novotný Jan906
Stránská Michaela976
Moravec Martin846
Remeš Petr946
Poulíková Tereza976
Jonáš Matěj976
Poulíková Karolína006
Večeř Milan966
Koblížek Jindřich486
Stránská Adéla916
Mikysková Svatava036

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž111Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:02:30-
2Ž142Maříková SimonaTJ Spartak Letohrad9600:02:40-
3Ž183Krchová SimonaTJ Spartak Letohrad9600:02:54-
4Ž1104Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:59-
5Ž1115Stráníková BarboraTJ Spartak Letohrad 00:03:48-
6Ž1126Richtrová NicolaTJ Spartak Letohrad 00:03:50-
7Ž1147Adamcová DominikaSpartak Letohrad9900:04:07-
Předžáci do 7 let (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M128Neugebauer TomášSK Žamberk9600:02:34-
2M139Karásek JakubTJ Spartak Letohrad9600:02:38-
3M1510Kavka LukášTJ Spartak Letohrad9700:02:42-
4M1611Chmelíček JordanTJ Spartak Letohrad9700:02:49-
5M1712Remeš VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:02:53-
6M1913Maixner JakubTJ Spartak Letohrad 00:02:55-
7M11314Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:55-
8M11515Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:05:21-
9M11616Levý DavidTJ Spartak Letohrad0000:06:36-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2517Remešová HanaPORKERT Skuhrov n. B.9400:04:45-
2Ž2718Henclová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:05:01-
3Ž2919Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:05:19-
4Ž21020Knápková MonikaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:05:31-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2121Remeš PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:04:25-
2M2222Vondra DavidTJ Spartak Letohrad9400:04:27-
3M2323Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:04:35-
4M2424Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:04:43-
5M2525Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:45-
6M2826Laňka FrantišekTJ Spartak Letohrad9400:05:16-
Žákyně starší 12-13 let (trať 2,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM766Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:09:54-
2ŽM867Havlová MichaelaTJ Spartak Letohrad9100:09:59-
3ŽM1168Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:09-
4ŽM1469Válková MarcelaSK Žamberk9100:10:38-
5ŽM1870Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:10:53-
6ŽM2071Šponarová LucieSokol Žamberk9100:11:12-
7ŽM2472Hejdušková AdrianaTJ Spartak Letohrad9000:11:56-
Žáci starší 12-13 let (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM173Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:14:12-
2MM274Exler OndřejTJ Spartak Letohrad9000:14:16-
3MM375Faltus LukášTJ Spartak Letohrad9000:14:17-
4MM476Janeček PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:14:26-
5MM577Kroutil JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:14:29-
6MM978Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:14:55-
7MM1279Marx VítTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:15:15-
8MM1380Horák TomášTJ Spartak Letohrad9000:15:27-
9MM1681Ďuran TomášTJ Spartak Letohrad9100:15:39-
10MM1982Novotný JanTJ Spartak Letohrad9000:16:12-
11MM2183Zatloukal LukášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:16:31-
12MM2284Vlček LiborTJ Spartak Letohrad9000:16:43-
13MM2385Šembera JiříTJ Spartak Letohrad9100:16:59-
14MM2786Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:18:08-
Dorostenky mladší 14-15 let (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1887Bartošová SimonaTJ Spartak Letohrad8800:16:11-
2ŽS2988Černohorská ŽanetaTJ Spartak Letohrad8900:19:05-
Dorostenci mladší 14-15 let (trať 4,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS189Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:16:27-
2MS290Kristejn LukášTJ Spartak Letohrad8900:16:44-
3MS391Žďárek RomanTJ Spartak Letohrad8800:16:49-
4MS492Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:16:58-
5MS593Poláček AntonínTJ Spartak Letohrad8900:17:45-
6MS694Zatloukal MarekTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:18:43-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD396Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:25:52-
2MD897Honzák Tomᚎamberk8600:27:32-
3MD1098Müller MichalTJ Spartak Letohrad8600:27:49-
4MD1299Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:28:16-
5MD15100Mikula MartinTJ Spartak Letohrad8700:30:07-
6MD16101Novotný MichalATC Nekoř8700:31:10-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD995Hlavsová TerezaTJ Spartak Letohrad8600:14:55-
Junioři (trať 8,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14104Moravec OndřejTJ Spartak Letohrad8400:31:05104,20
2MJ18105Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:31:5898,64
3MJ19106Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:32:1297,17
4MJ21107Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:32:3494,86
5MJ22108Přikryl MilanTJ Spartak Letohrad8500:32:3894,44
6MJ31109Bartoň EduardSK Štíty8500:34:5280,37
Muži A (trať 8,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA6120Bednarkiewicz KrzysztofLKS Iskra Jaszkowa - Polsko8100:29:23104,36
2MA9121Šlesingr MichalTJ Spartak Letohrad8300:30:02100,04
3MA11122Bogdał PawełMiędzygórze Polska7600:30:4295,60
4MA13123Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:5094,71
5MA15124Faltus JiříTJ Spartak Letohrad8100:31:1292,27
6MA16125Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:4089,16
7MA20126Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:32:2584,17
8MA23127Částek MichalCyklotour Česká Třebová7500:32:4182,39
9MA24128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:4382,17
10MA25129Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:32:4482,06
11MA26130Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:32:5580,84
12MA27131Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:33:5074,74
13MA29132Kolacki StanislavMaraton Nowa Ruda 00:34:3769,52
14MA30133Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7800:34:4768,41
15MA32134Levý TomášTJ Spartak Letohrad6700:35:1565,30
16MA33135Strnad TomášNO+BL Žamberk6900:35:2064,75
17MA34136Suchodol JosefNO+BL Žamberk6700:36:0359,98
18MA35137Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:36:0759,53
19MA36138Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:36:1558,65
20MA37139Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:36:3256,76
21MA38140Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:37:1352,21
Muži B (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1141Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:23107,46
2MB2142Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:05101,93
3MB4143Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:26:3190,61
4MB5144Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:27:2084,16
5MB6145Strachota JaroslavSeverka Šumperk5600:27:2383,77
6MB7146Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:27:2883,11
7MB9147Novotný LuděkŽamberk6200:27:4580,87
8MB11148Ehrenberger JaroslavTJ Spartak Letohrad5500:27:5779,29
9MB13149Knápek LadislavARECO Hradec Králové6100:28:2775,35
10MB14150Krejčí StanislavTěchonín6300:28:5671,53
11MB17151Kotkica BogdanPolsko 00:31:4848,89
12MB21152Exler PavelSK Žamberk5800:36:3311,38
13MB22153Novotný PřemyslPastviny5900:38:530,00
Muži C (trať 8,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1154Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:25:59108,83
2MC2155Strelczak HenrykMaraton Nowa Ruda 00:27:2798,04
3MC3156Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:28:0793,13
4MC4157Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:28:3589,70
5MC5158Leicht JiříASPV Těchonín4900:29:2283,94
6MC7159Koblížek JindřichŽamberk4800:29:3881,97
7MC8160Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:5979,40
8MC10161Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:30:2676,09
9MC12162Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:4873,39
10MC17163Krumer MiroslavOstrov4900:31:4166,89
11MC28164Novotný JiříTJ Spartak Letohrad4500:34:0848,87
Muži D (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD18165Bielčik JindřichLichkov4000:33:34102,77
2MD19166Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:34:1398,96
3MD20167Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:34:2098,27
4MD23168Kalousek JanSK Žamberk4100:40:1963,11
5MD24169Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:0635,01
Juniorky (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7102Dušková LadaTJ Spartak Letohrad8500:14:52112,34
2ŽJ15103Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:38102,66
3ŽJ2473Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:17:0284,99
Ženy A (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6110Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:14:43102,39
2ZA8111Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:14:5499,93
3ZA11112Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:15:0497,69
4ZA14113Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:15:3391,20
5ZA17114Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:16:0584,04
6ZA28115Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:18:3350,91
Ženy B (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB20116Novotná EvaLetohrad4800:16:22107,33
2ZB25117Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:17:0898,30
3ZB26118Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:17:2894,38
4ZB30119Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.5700:21:3446,11
Trať 0,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2121Remeš PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:04:25-
2M2222Vondra DavidTJ Spartak Letohrad9400:04:27-
3M2323Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:04:35-
4M2424Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:04:43-
5M2525Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:45-
1Ž2517Remešová HanaPORKERT Skuhrov n. B.9400:04:45-
2Ž2718Henclová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:05:01-
6M2826Laňka FrantišekTJ Spartak Letohrad9400:05:16-
3Ž2919Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:05:19-
4Ž21020Knápková MonikaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:05:31-
Trať 2,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3146Siegel JakubAC Choceň9200:09:27-
2M3247Hlava JiříPORKERT Skuhrov n. B.9200:09:32-
3M3348Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:09:33-
4M3449Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:09:44-
5M3550Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:09:48-
6M3651Řehák AdamTJ Spartak Letohrad9200:09:51-
1ŽM766Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:09:54-
2ŽM867Havlová MichaelaTJ Spartak Letohrad9100:09:59-
7M3952Stempel AdamTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:10:01-
8M31053Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:10:06-
9M31154Kabrhel TomášCyklo Stratílek Litomyšl9200:10:09-
3ŽM1168Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:10:09-
10M31355Šabata JosefTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:10:34-
4ŽM1469Válková MarcelaSK Žamberk9100:10:38-
11M31556Turianica RostislavTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:10:41-
12M31657Exler LiborSK Žamberk9200:10:42-
13M31758Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:10:51-
5ŽM1870Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:10:53-
14M31959Adamec MarekTJ Spartak Letohrad9300:10:55-
6ŽM2071Šponarová LucieSokol Žamberk9100:11:12-
15M32160Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:11:16-
16M32261Velič LukášTJ Spartak Letohrad9300:11:42-
17M32362Fišer MichalSokol Klášterec nad Orlicí9300:11:48-
7ŽM2472Hejdušková AdrianaTJ Spartak Letohrad9000:11:56-
18M32563Suchodol JiříTJ Spartak Letohrad9200:12:05-
19M32664Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:12:07-
20M32765Karásek MichalTJ Spartak Letohrad9300:14:18-
Trať 3,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM173Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:14:12-
2MM274Exler OndřejTJ Spartak Letohrad9000:14:16-
3MM375Faltus LukášTJ Spartak Letohrad9000:14:17-
4MM476Janeček PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:14:26-
5MM577Kroutil JanTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:14:29-
1ZA6110Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:14:43102,39
1ŽJ7102Dušková LadaTJ Spartak Letohrad8500:14:52112,34
2ZA8111Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:14:5499,93
1ŽD995Hlavsová TerezaTJ Spartak Letohrad8600:14:55-
6MM978Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:14:55-
3ZA11112Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:15:0497,69
7MM1279Marx VítTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:15:15-
8MM1380Horák TomášTJ Spartak Letohrad9000:15:27-
4ZA14113Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:15:3391,20
2ŽJ15103Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:38102,66
9MM1681Ďuran TomášTJ Spartak Letohrad9100:15:39-
5ZA17114Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:16:0584,04
1ŽS1887Bartošová SimonaTJ Spartak Letohrad8800:16:11-
10MM1982Novotný JanTJ Spartak Letohrad9000:16:12-
1ZB20116Novotná EvaLetohrad4800:16:22107,33
11MM2183Zatloukal LukášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:16:31-
12MM2284Vlček LiborTJ Spartak Letohrad9000:16:43-
13MM2385Šembera JiříTJ Spartak Letohrad9100:16:59-
3ŽJ2473Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:17:0284,99
2ZB25117Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:17:0898,30
3ZB26118Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:17:2894,38
14MM2786Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:18:08-
6ZA28115Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:18:3350,91
2ŽS2988Černohorská ŽanetaTJ Spartak Letohrad8900:19:05-
4ZB30119Hlavová SoňaPORKERT Skuhrov n. B.5700:21:3446,11
Trať 4,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS189Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:16:27-
2MS290Kristejn LukášTJ Spartak Letohrad8900:16:44-
3MS391Žďárek RomanTJ Spartak Letohrad8800:16:49-
4MS492Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:16:58-
5MS593Poláček AntonínTJ Spartak Letohrad8900:17:45-
6MS694Zatloukal MarekTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:18:43-
Trať 6,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1141Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:24:23107,46
2MB2142Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:05101,93
1MD396Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:25:52-
3MB4143Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:26:3190,61
4MB5144Syrovátka MilošTJ Autoškoda6300:27:2084,16
5MB6145Strachota JaroslavSeverka Šumperk5600:27:2383,77
6MB7146Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:27:2883,11
2MD897Honzák Tomᚎamberk8600:27:32-
7MB9147Novotný LuděkŽamberk6200:27:4580,87
3MD1098Müller MichalTJ Spartak Letohrad8600:27:49-
8MB11148Ehrenberger JaroslavTJ Spartak Letohrad5500:27:5779,29
4MD1299Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:28:16-
9MB13149Knápek LadislavARECO Hradec Králové6100:28:2775,35
10MB14150Krejčí StanislavTěchonín6300:28:5671,53
5MD15100Mikula MartinTJ Spartak Letohrad8700:30:07-
6MD16101Novotný MichalATC Nekoř8700:31:10-
11MB17151Kotkica BogdanPolsko 00:31:4848,89
1MD18165Bielčik JindřichLichkov4000:33:34102,77
2MD19166Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:34:1398,96
3MD20167Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:34:2098,27
12MB21152Exler PavelSK Žamberk5800:36:3311,38
13MB22153Novotný PřemyslPastviny5900:38:530,00
4MD23168Kalousek JanSK Žamberk4100:40:1963,11
5MD24169Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:0635,01
Trať 8,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1154Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:25:59108,83
2MC2155Strelczak HenrykMaraton Nowa Ruda 00:27:2798,04
3MC3156Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:28:0793,13
4MC4157Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:28:3589,70
5MC5158Leicht JiříASPV Těchonín4900:29:2283,94
1MA6120Bednarkiewicz KrzysztofLKS Iskra Jaszkowa - Polsko8100:29:23104,36
6MC7159Koblížek JindřichŽamberk4800:29:3881,97
7MC8160Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:29:5979,40
2MA9121Šlesingr MichalTJ Spartak Letohrad8300:30:02100,04
8MC10161Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:30:2676,09
3MA11122Bogdał PawełMiędzygórze Polska7600:30:4295,60
9MC12162Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:4873,39
4MA13123Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:5094,71
1MJ14104Moravec OndřejTJ Spartak Letohrad8400:31:05104,20
5MA15124Faltus JiříTJ Spartak Letohrad8100:31:1292,27
6MA16125Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:4089,16
10MC17163Krumer MiroslavOstrov4900:31:4166,89
2MJ18105Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:31:5898,64
3MJ19106Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:32:1297,17
7MA20126Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:32:2584,17
4MJ21107Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:32:3494,86
5MJ22108Přikryl MilanTJ Spartak Letohrad8500:32:3894,44
8MA23127Částek MichalCyklotour Česká Třebová7500:32:4182,39
9MA24128Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:4382,17
10MA25129Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:32:4482,06
11MA26130Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:32:5580,84
12MA27131Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:33:5074,74
11MC28164Novotný JiříTJ Spartak Letohrad4500:34:0848,87
13MA29132Kolacki StanislavMaraton Nowa Ruda 00:34:3769,52
14MA30133Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7800:34:4768,41
6MJ31109Bartoň EduardSK Štíty8500:34:5280,37
15MA32134Levý TomášTJ Spartak Letohrad6700:35:1565,30
16MA33135Strnad TomášNO+BL Žamberk6900:35:2064,75
17MA34136Suchodol JosefNO+BL Žamberk6700:36:0359,98
18MA35137Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:36:0759,53
19MA36138Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:36:1558,65
20MA37139Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:36:3256,76
21MA38140Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:37:1352,21

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód