Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

19.5.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 19.5.2019
  • zobrazeno již 410x
  • místo konání: Nekořský stadion
  • GPS: 50.05981N, 16.54626E
  • pořadatel: TJ Sokol Nekoř

Sociální sítě

Místo konání

sportoviště Nekoř
9:30 - 11:40 hodin

Přihlášky

na místě od 8:45 hodin

Startovné

50 Kč a méně

Popis tratě

Délka: 3,4 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Růžena Dušková
tel. 603 180 211

E-mailová adresa

duskova.ruzenka@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 1977

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4014
Matyášová Jana6513
Borek Viktor0412
Nechvíl Petr9111
Dostálek Petr6710
Smoláková Valérie9310
Borková Agáta0210
Gregora Filip0210
Smolák Petr9410
Sadílek Ota469
Borek Petr709
Krejčí Stanislav639
Smoláková Alexandra989
Smoláková Jiřina699
Abrahám Luděk028
Nechvílová Miroslava608
Sejkorová Lenka638
Gregora Jan008
Vondra Vojtěch988
Jandejsek Zdeněk618
Gregorová Michaela048
Gregorová Monika008
Jadrný Lubomír738
Sontáková Lenka918
Marhold Petr788
Krejsa Josef597
Dostálek Vojtěch027
Smoláková Dominika007
Moskvová Agáta057
Krejčí Stanislav917
Šilarová Michaela017
Krátký Luboš627
Koblížek Jindřich487
Buriánek Roman657
Bezstarosti Jan946
Novotná Michaela016
Navrátilová Darja016
Šafář Jaroslav516
Kubelka Tomáš936
Moravec Jan026
Borková Adéla756
Gregora Jakub986
Krátká Anna696
Marholdová Lucie836
Mlynář Vojtěch986
Abrahámová Tereza006
Mikulová Karolína016
Mikyska Tomáš006
Derková Martina016
Kumpoštová Andrea056

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11515Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:04:11101,32
2M11650Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:04:1399,74
3M11748Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:04:1498,94
4M12254Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:04:1994,99
5M12582Stejskal PetrJablonné nad Orlicí1100:04:2193,40
6M13310Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:04:2987,07
7M14724Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:0260,95
8M14890Kubíček OndřejNekoř1000:05:1550,66
9M14975Dostálek Šimon JosefMY od KOPŘIVY / Těchonín1000:05:1947,49
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1111Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:11101,01
1Z1165Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:02:11101,01
3Z1313Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:1397,97
4Z149Dejdarová TerezaIscarex Junior Team ČT1000:02:1496,46
5Z1547Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:02:2579,75
6Z1612Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:3170,63
7Z1755Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:3466,08
8Z1846Stratilová AnnaTJ Spartak Letohrad1000:02:3663,04
9Z1928Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:02:3761,52
10Z1108Simonová KristýnaIscarex Junior Team ČT1100:02:3860,00
10Z11061Marholdová NikolaChoceň1000:02:3860,00
12Z1123Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:02:4056,96
13Z11395Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:4155,44
14Z11414Kubátová AnnaISCAREX Junior Česká Třebová1100:02:4549,37
15Z11576Knápková AnežkaKB Letohrad1000:02:4746,33
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M212Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:42104,12
2M2263Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:44102,35
3M2379Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:03:5493,53
4M2433Hanuš AdamKB Letohrad0800:03:5691,76
5M2531Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:03:5989,12
5M2516Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:5989,12
7M21058Marhold JanChoceň0800:04:0385,59
8M21132Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:04:0583,82
9M21322Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:0980,29
10M21480Vinkler MatoušMistrovice0900:04:1079,41
11M22460Ulrich MatějChoceň0800:04:2070,59
12M22649Křivka AdamTJ Spartak Letohard0800:04:2268,82
13M22764Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:2367,94
14M22921Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:2566,18
15M23292Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:2863,53
16M23642Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:04:3260,00
17M23837Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:04:3755,59
18M24094Moskva VojtěchOrel Letohrad0800:04:4052,94
19M24183Stejskal PavelJablonné nad Orlicí0900:04:4152,06
20M24339Palán ŠimonTJ Spartak Letohrad0800:04:4449,41
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2127Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:04:07104,74
2Z21745Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:04:1499,21
3Z22172Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:04:1896,05
4Z22235Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:04:1995,26
5Z22936Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:04:2590,51
6Z23329Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:2987,35
6Z23334Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:04:2987,35
8Z23940Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:04:3979,45
9Z24438Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:04:5566,80
10Z24541Stratilová EliškaTJ Spartak Letohrad0900:04:5765,22
11Z24644Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:05:0162,06
12Z25043Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:05:5221,74
Mladší žáci (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3187Fajfr MarekOB Žamberk0600:05:34103,53
2M324Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:05:4199,41
3M3386Hájek DominikCET Česká Třebová0600:05:4597,06
4M3691Rous MatějKlášterec nad Orlicí0700:06:5158,24
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3796Hejlová KateřinaIscarex Junior Team ČT0600:04:00100,83
2Z3874Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:04:01100,00
3Z3971Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team ČT0600:04:0299,17
4Z31967Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:04:1588,38
5Z3201Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1687,55
6Z32856Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:2480,91
7Z329109Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:2580,08
8Z33797Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:04:3373,44
9Z34152Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:04:4166,80
Starší žáci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41120Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:06:52110,14
2M4288Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:07:02105,53
3M4477Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:07:4884,33
4M48118Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:2766,36
5M412113Seidl LukášDobruška0500:09:0847,47
Starší žákyně (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4493Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:06:02112,11
2Z4578Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:06:21102,25
3Z4751Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:06:5385,64
4Z4868Bednářová KláraNekoř0500:07:2370,07
Dorostenci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M53100Gregora FilipVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:07:12108,85
2M55135Moravec JanJM Team Letohrad0200:07:5291,15
Dorostenky (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z520110Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:10:25111,04
2Z524117Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:11:3888,96
Junioři 18-19 let (trať 1,7 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ10128Šilarová MichaelaOrel Letohrad0100:08:34108,92
2ZJ13111Stejskalová MichaelaSDH Mistrovice0100:09:2291,08
Muži A 20-39 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1121Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:13:32105,20
2MA2134Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:13:35104,48
3MA3140Kapalčík ŠimonMistrovice9500:14:3490,32
4MA4138Slabý JanTvoje máma9000:15:0682,65
5MA8147Šípek VladimírSokol Nekoř8500:16:4858,18
6MA10137Fišer DavidTvoje máma8000:17:0254,82
7MA12124Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:2349,78
8MA1669Marhold JanChoceň9800:18:5427,95
9MA2170Ulrich MatějChoceň9800:20:383,00
Muži B 40-49 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5146Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:15:19116,81
2MB989Vacek JiříDlouhá Třebová7700:16:5098,67
3MB1499Němec RadekLitomyšl7700:18:0184,52
4MB1859Marhold PetrChoceň7800:19:0671,56
5MB19116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:2168,57
6MB2025Kvaček LukášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:19:5861,20
7MB23141Kalous PetrSK Žamberk7700:21:1246,45
8MB2423Rous JosefTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7800:21:2344,25
9MB25108Šafr JiříVysoké Mýto7700:22:3729,50
Muži C 50-59 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC6106Dostálek PetrMy od kopřivy6700:15:48108,16
2MC7144Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:16:3199,46
3MC11127Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:17:0692,38
4MC13119Hruban JanČeská Třebová6600:17:4185,30
5MC17142Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:18:5670,12
Muži D 60-69 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15122Ráb PavelČeská Třebová5200:18:26112,46
2MD22143Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:20:5387,54
Muži E 70 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME16130Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:59112,81
2ME17139Leszkow PetrMK Hlinsko4400:10:06110,63
3ME25125Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:5576,56
4ME26129Bielčik JindřichElma Tým4000:12:4361,56
5ME30126Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:49:043,00
Ženy A 20-34 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14123Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:38106,69
2ZA19133Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:1893,31
Ženy B 35-44 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11131Fabová SylvaSPINNING EVA Lanškroun7900:08:38130,72
2ZB2118Faltusová KateřinaTJ Sokol Klášterec8000:10:5585,95
3ZB2217Kristejnová IvanaTJ Sokol Klášterec8000:11:0383,33
4ZB23107Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:11:0981,37
5ZB2720Kvačková KateřinaTJ Sokol Klášterec7900:13:1141,50
6ZB2819Rousová PavlínaTJ Sokol Klášterec8100:13:4131,70
Ženy C 45-54 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6136Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:08:01106,70
2ZC785Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:08:2497,45
3ZC9115Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:08:2895,85
Ženy D 55 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD15132Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:09:46140,83
2ZD18114Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:13133,50
3ZD29145Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:16:5025,67
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1111Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:11101,01
1Z1165Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:02:11101,01
3Z1313Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:1397,97
4Z149Dejdarová TerezaIscarex Junior Team ČT1000:02:1496,46
5Z1547Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:02:2579,75
6Z1612Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:3170,63
7Z1755Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:3466,08
8Z1846Stratilová AnnaTJ Spartak Letohrad1000:02:3663,04
9Z1928Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:02:3761,52
10Z1108Simonová KristýnaIscarex Junior Team ČT1100:02:3860,00
10Z11061Marholdová NikolaChoceň1000:02:3860,00
12Z1123Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:02:4056,96
13Z11395Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:4155,44
14Z11414Kubátová AnnaISCAREX Junior Česká Třebová1100:02:4549,37
15Z11576Knápková AnežkaKB Letohrad1000:02:4746,33
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M212Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:42104,12
2M2263Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:44102,35
3M2379Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:03:5493,53
4M2433Hanuš AdamKB Letohrad0800:03:5691,76
5M2531Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:03:5989,12
5M2516Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:5989,12
1Z3796Hejlová KateřinaIscarex Junior Team ČT0600:04:00100,83
2Z3874Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:04:01100,00
3Z3971Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team ČT0600:04:0299,17
7M21058Marhold JanChoceň0800:04:0385,59
8M21132Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:04:0583,82
1Z2127Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:04:07104,74
9M21322Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:0980,29
10M21480Vinkler MatoušMistrovice0900:04:1079,41
1M11515Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:04:11101,32
2M11650Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:04:1399,74
3M11748Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:04:1498,94
2Z21745Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:04:1499,21
4Z31967Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:04:1588,38
5Z3201Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:04:1687,55
3Z22172Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:04:1896,05
4M12254Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:04:1994,99
4Z22235Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:04:1995,26
11M22460Ulrich MatějChoceň0800:04:2070,59
5M12582Stejskal PetrJablonné nad Orlicí1100:04:2193,40
12M22649Křivka AdamTJ Spartak Letohard0800:04:2268,82
13M22764Gregora LukášActivity Lanškroun0800:04:2367,94
6Z32856Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:2480,91
5Z22936Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:04:2590,51
7Z329109Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:2580,08
14M22921Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:2566,18
15M23292Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:2863,53
6M13310Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:04:2987,07
6Z23329Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:04:2987,35
6Z23334Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:04:2987,35
16M23642Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:04:3260,00
8Z33797Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:04:3373,44
17M23837Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:04:3755,59
8Z23940Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:04:3979,45
18M24094Moskva VojtěchOrel Letohrad0800:04:4052,94
19M24183Stejskal PavelJablonné nad Orlicí0900:04:4152,06
9Z34152Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad0600:04:4166,80
20M24339Palán ŠimonTJ Spartak Letohrad0800:04:4449,41
9Z24438Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:04:5566,80
10Z24541Stratilová EliškaTJ Spartak Letohrad0900:04:5765,22
11Z24644Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:05:0162,06
7M14724Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:0260,95
8M14890Kubíček OndřejNekoř1000:05:1550,66
9M14975Dostálek Šimon JosefMY od KOPŘIVY / Těchonín1000:05:1947,49
12Z25043Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:05:5221,74
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3187Fajfr MarekOB Žamberk0600:05:34103,53
2M324Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:05:4199,41
3M3386Hájek DominikCET Česká Třebová0600:05:4597,06
1Z4493Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:06:02112,11
2Z4578Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:06:21102,25
4M3691Rous MatějKlášterec nad Orlicí0700:06:5158,24
3Z4751Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:06:5385,64
4Z4868Bednářová KláraNekoř0500:07:2370,07
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41120Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:06:52110,14
2M4288Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:07:02105,53
1M53100Gregora FilipVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:07:12108,85
3M4477Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:07:4884,33
2M55135Moravec JanJM Team Letohrad0200:07:5291,15
1ZC6136Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:08:01106,70
2ZC785Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:08:2497,45
4M48118Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:2766,36
3ZC9115Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:08:2895,85
1ZJ10128Šilarová MichaelaOrel Letohrad0100:08:34108,92
1ZB11131Fabová SylvaSPINNING EVA Lanškroun7900:08:38130,72
5M412113Seidl LukášDobruška0500:09:0847,47
2ZJ13111Stejskalová MichaelaSDH Mistrovice0100:09:2291,08
1ZA14123Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:38106,69
1ZD15132Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:09:46140,83
1ME16130Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:59112,81
2ME17139Leszkow PetrMK Hlinsko4400:10:06110,63
2ZD18114Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:13133,50
2ZA19133Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:1893,31
1Z520110Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:10:25111,04
2ZB2118Faltusová KateřinaTJ Sokol Klášterec8000:10:5585,95
3ZB2217Kristejnová IvanaTJ Sokol Klášterec8000:11:0383,33
4ZB23107Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:11:0981,37
2Z524117Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:11:3888,96
3ME25125Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:5576,56
4ME26129Bielčik JindřichElma Tým4000:12:4361,56
5ZB2720Kvačková KateřinaTJ Sokol Klášterec7900:13:1141,50
6ZB2819Rousová PavlínaTJ Sokol Klášterec8100:13:4131,70
3ZD29145Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:16:5025,67
5ME30126Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:49:043,00
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1121Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:13:32105,20
2MA2134Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:13:35104,48
3MA3140Kapalčík ŠimonMistrovice9500:14:3490,32
4MA4138Slabý JanTvoje máma9000:15:0682,65
1MB5146Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:15:19116,81
1MC6106Dostálek PetrMy od kopřivy6700:15:48108,16
2MC7144Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:16:3199,46
5MA8147Šípek VladimírSokol Nekoř8500:16:4858,18
2MB989Vacek JiříDlouhá Třebová7700:16:5098,67
6MA10137Fišer DavidTvoje máma8000:17:0254,82
3MC11127Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:17:0692,38
7MA12124Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:2349,78
4MC13119Hruban JanČeská Třebová6600:17:4185,30
3MB1499Němec RadekLitomyšl7700:18:0184,52
1MD15122Ráb PavelČeská Třebová5200:18:26112,46
8MA1669Marhold JanChoceň9800:18:5427,95
5MC17142Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:18:5670,12
4MB1859Marhold PetrChoceň7800:19:0671,56
5MB19116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:2168,57
6MB2025Kvaček LukášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:19:5861,20
9MA2170Ulrich MatějChoceň9800:20:383,00
2MD22143Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:20:5387,54
7MB23141Kalous PetrSK Žamberk7700:21:1246,45
8MB2423Rous JosefTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7800:21:2344,25
9MB25108Šafr JiříVysoké Mýto7700:22:3729,50
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1121Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:13:32105,20
2MA2134Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:13:35104,48
3MA3140Kapalčík ŠimonMistrovice9500:14:3490,32
4MA4138Slabý JanTvoje máma9000:15:0682,65
5MB5146Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:15:1979,53
6MC6106Dostálek PetrMy od kopřivy6700:15:4872,57
7MC7144Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:16:3162,26
8MA8147Šípek VladimírSokol Nekoř8500:16:4858,18
9MB989Vacek JiříDlouhá Třebová7700:16:5057,70
10MA10137Fišer DavidTvoje máma8000:17:0254,82
11MC11127Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:17:0653,86
12MA12124Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:17:2349,78
13MC13119Hruban JanČeská Třebová6600:17:4145,46
14MB1499Němec RadekLitomyšl7700:18:0140,66
15MD15122Ráb PavelČeská Třebová5200:18:2634,67
16MA1669Marhold JanChoceň9800:18:5427,95
17MC17142Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:18:5627,47
18MB1859Marhold PetrChoceň7800:19:0625,07
19MB19116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:19:2121,47
20MB2025Kvaček LukášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:19:5812,59
21MA2170Ulrich MatějChoceň9800:20:383,00
22MD22143Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:20:533,00
23MB23141Kalous PetrSK Žamberk7700:21:123,00
24MB2423Rous JosefTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7800:21:233,00
25MB25108Šafr JiříVysoké Mýto7700:22:373,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6136Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:08:01106,70
2ZC785Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:08:2497,45
3ZC9115Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:08:2895,85
4ZJ10128Šilarová MichaelaOrel Letohrad0100:08:3493,44
5ZB11131Fabová SylvaSPINNING EVA Lanškroun7900:08:3891,83
6ZJ13111Stejskalová MichaelaSDH Mistrovice0100:09:2274,15
7ZA14123Rábová MartinaČeská Třebová9200:09:3867,72
8ZD15132Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:09:4664,50
9ZD18114Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:10:1353,65
10ZA19133Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:10:1851,64
11Z520110Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:10:2548,83
12ZB2118Faltusová KateřinaTJ Sokol Klášterec8000:10:5536,77
13ZB2217Kristejnová IvanaTJ Sokol Klášterec8000:11:0333,56
14ZB23107Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:11:0931,15
15Z524117Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:11:3819,49
16ZB2720Kvačková KateřinaTJ Sokol Klášterec7900:13:113,00
17ZB2819Rousová PavlínaTJ Sokol Klášterec8100:13:413,00
18ZD29145Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:16:503,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Hlavně, že to všechno dobře dopadlo :- Díky a za rok zase.
ladamec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód