Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jeřáb 1003

14.7.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jeřáb 1003
  • datum konání: 14.7.2019
  • zobrazeno již 521x
  • pořadatel: B. O. Račí Údolí

Sociální sítě

Místo konání

Areál TJ Jiskra - fotb. hriště, Červená Voda
11:00 hodin

Přihlášky

on-line na jerab1003.webnode.cz do 13.7. 22:00 (snížené startovné 100 Kč pouze do 1.7.)

Startovné

na místě - 150 Kč (při on-line registraci do 1.7. - 100 Kč)

Popis tratě

Délka: 11,1 km
Převýšení: 630 m
žádný asfalt, polní cesty a lesní pěšiny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

David Švestka
tel. 605 840 449

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

https://jerab1003.webnode.cz

E-mailová adresa

svestkadavid@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.7.2020Běh na Jeřáb83

Statistika závodu Jeřáb 1003

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 83

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šimek Vladimír752
Krobot Petr882
Jirásková Eva642
Kos Roman782
Jetmarová Ester702
Bulguri Pavlína822
Kaniová Eliška852
Chaloupka Jan902
Šesták Karel712
Sedláček Roman642
Ludvíková Martina932
Sadílek Ota462
Křivohlávek Tomáš952
Hruban Jan662
Gombita Josef582
Pecháček Miroslav482
Jančík Bořek642
Ježek Přemysl822
Dušek Pavel702
Fabová Sylva792
Šolc Vítězslav572
Otevřel Vít882
Hoško Marek902
Škeřík Filip862
Švestková Stružková Hana832
Vacarda Vladimír592
Fabián Tomáš962
Matyášová Jana652
Pryjmak Zorjana912

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3078Urban MatyášSalomon Suunto0400:58:30106,72
2MJ3320Havlík LukášSki Klub Hlinsko0000:58:51105,56
3MJ5348Moravec JanJM Team Letohrad0201:04:1587,72
4MJ7563Hájek MartinPasivity Žamberk0101:12:1561,29
Juniorky 19 let a mladší (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:47:03101,94
2MA213Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:47:28100,19
3MA395Otevřel VítColumbia8800:48:0197,87
4MA421Novák DavidSalomon / Suunto9800:48:4295,00
5MA692Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:50:0689,10
6MA962Dvořák PavelAC Prostějov8200:52:1580,05
7MA1046Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:3079,00
8MA1145Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:52:3778,51
9MA1234Herda JanSKP Nymburk8300:52:4278,16
10MA1357Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:2475,21
11MA2038Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:54:3770,09
12MA2118Benbenek JanTJ Sokol Plesná8800:55:2966,44
13MA2447Moravec JiříJM Team Letohrad9600:56:4061,46
14MA2851Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:58:0255,71
15MA2916Sléžka MichalAtletika Zábřeh8300:58:0855,29
16MA37102Petr RadekKrálíky8500:59:4648,41
17MA3849Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:59:5048,13
18MA4258Kalousek JiříČervená Voda9501:00:4044,62
19MA77105Chamlar LukášZábřeh8801:14:033,00
20MA8386Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8601:15:213,00
21MA86101Kysilko FilipŠanov8501:16:223,00
22MA9384Krobot PetrČervená Voda8801:19:113,00
22MA9385Hoško MarekČervená Voda9001:19:113,00
Muži B 40-49 let (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB565Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:48:45109,28
2MB791Hejl RadekLetohrad7200:50:53100,93
3MB1541Helleší JiříAtletika Zábřeh7900:53:4489,78
4MB1622Doucha JiříHvězda Pardubice7100:53:5788,94
5MB1810Vymazal PetrOlomouc7500:54:1387,89
6MB1937Jakeš MilošRunsport7200:54:3386,59
7MB2527Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:56:4877,79
8MB2611Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:57:3674,66
9MB3089Ředina MilanMK Prostějov7100:58:3071,14
10MB3952Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:59:5665,53
11MB4460Záruba JanStudenec7701:01:0960,77
12MB487Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:02:3255,36
13MB526Kos RomanJiskra 20087801:04:0549,29
14MB5854Simon PetrPolička7201:05:3143,69
15MB6014Vacek JiříDlouhá Třebová7701:05:5042,45
16MB6161Pražák TomášJiskra Hylváty7101:06:1041,14
17MB6977Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:09:3627,71
18MB7098Smrčka StanislavVege jídelna Zahrada7901:10:0625,76
19MB7270Bulguri PetrAK Račí údolí7901:10:2924,26
20MB798Kolda JiříOpatov7301:14:437,69
21MB8188Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:15:036,39
22MB9081Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:17:433,00
23MB9119Lacina PavelLibhošť7501:18:313,00
Muži C 50-59 let (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC815Jančík BořekSVARTES Hořice6400:51:39105,50
2MC1444Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:3198,47
3MC1740Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:1096,03
4MC2355Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:56:0988,56
5MC2725Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:5681,84
6MC3626Pšenica JúliusIvor-Solne6700:59:2976,00
7MC4693Hanuš PetrChládek a Tintěra6401:01:2968,47
8MC51104Tichý PavelAC Náchod6301:03:5259,50
9MC54100Lipina TomášMK Seitl Ostrava6601:04:3556,80
10MC5729Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6301:05:3053,35
11MC5928Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:05:4152,66
12MC62103Hruban JanČeská Třebová6601:06:2350,02
13MC7631Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:12:5925,17
14MC10371Krátký JosefHvězda Pardubice6501:41:573,00
Muži D 60-69 let (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3423Vacarda VladimírEleven Run Team5900:58:55108,92
2MD455Muck ArnoštHranice5901:01:14101,41
3MD554Šolc VítězslavBKL Machov5701:04:5189,68
4MD6736Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:08:5776,38
5MD719Gombita JosefMost5801:10:1172,38
6MD7833Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:14:3957,89
7MD9899Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:28:2713,14
8MD9968Sedlák JiříPřelouč5801:31:024,76
Muži E 70 let a starší (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4339Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:01:02127,18
2ME7435Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:11:5996,18
3ME9250Krumer MiroslavMK Ostrov4901:18:5376,64
4ME9712Vodička JanMK Radslavice4501:24:2760,88
5ME10090Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:33:0136,62
6ME10424Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:45:033,00
7ME10532Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:53:463,00
Ženy A 20-34 let (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3076Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:58:30109,72
2ZA4794Otevřelová KristýnaColumbia Montrail8701:02:2996,77
3ZA5030Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:03:2993,51
4ZA5642Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:05:1987,55
5ZA7317Kulichová ŽanetaBěžci sobě8601:10:3970,20
6ZA8287Šilarová PetraActivity Lanškroun8701:15:2054,97
7ZA873Vaculinová EvaČervená Voda9201:17:0649,22
8ZA8980Ludvíková MartinaHanušovice9301:17:3847,49
9ZA9556Pryjmak ZorjanaČervená Voda9101:20:2738,33
10ZA10182Wawrzycková HanaČervená Voda9901:33:583,00
Ženy B 35-44 let (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB221Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:55:36109,23
2ZB3553Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:0397,39
3ZB402Bluchová KateřinaTJ Sokol Maxičky8301:00:1393,39
4ZB6467Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:07:4067,82
5ZB6564Delingerová MarieSKI Fortex Moravský Beroun7601:08:3864,51
6ZB6669Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:08:5363,65
7ZB8596Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:16:1938,14
8ZB9674Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:22:1617,73
Ženy C 45-54 let (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4159Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:00:23111,40
2ZC4997Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7201:02:36104,48
3ZC6872Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:09:0784,12
4ZC8475Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:16:1361,95
5ZC10283Wawrzicková ZuzanaČervená Voda7401:35:153,00
Ženy D 55 let a starší (trať 11,1 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6343Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:26115,71
2ZD8066Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:5095,49
3ZD8873Pešlová IvanaTJ Svitavy6301:17:1788,80
Trať 11,1 km, 630 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:47:03101,94
2MA213Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:47:28100,19
3MA395Otevřel VítColumbia8800:48:0197,87
4MA421Novák DavidSalomon / Suunto9800:48:4295,00
1MB565Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:48:45109,28
5MA692Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:50:0689,10
2MB791Hejl RadekLetohrad7200:50:53100,93
1MC815Jančík BořekSVARTES Hořice6400:51:39105,50
6MA962Dvořák PavelAC Prostějov8200:52:1580,05
7MA1046Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:3079,00
8MA1145Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:52:3778,51
9MA1234Herda JanSKP Nymburk8300:52:4278,16
10MA1357Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:2475,21
2MC1444Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:3198,47
3MB1541Helleší JiříAtletika Zábřeh7900:53:4489,78
4MB1622Doucha JiříHvězda Pardubice7100:53:5788,94
3MC1740Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:1096,03
5MB1810Vymazal PetrOlomouc7500:54:1387,89
6MB1937Jakeš MilošRunsport7200:54:3386,59
11MA2038Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:54:3770,09
12MA2118Benbenek JanTJ Sokol Plesná8800:55:2966,44
1ZB221Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:55:36109,23
4MC2355Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:56:0988,56
13MA2447Moravec JiříJM Team Letohrad9600:56:4061,46
7MB2527Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:56:4877,79
8MB2611Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:57:3674,66
5MC2725Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:5681,84
14MA2851Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:58:0255,71
15MA2916Sléžka MichalAtletika Zábřeh8300:58:0855,29
1MJ3078Urban MatyášSalomon Suunto0400:58:30106,72
1ZA3076Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:58:30109,72
9MB3089Ředina MilanMK Prostějov7100:58:3071,14
2MJ3320Havlík LukášSki Klub Hlinsko0000:58:51105,56
1MD3423Vacarda VladimírEleven Run Team5900:58:55108,92
2ZB3553Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:0397,39
6MC3626Pšenica JúliusIvor-Solne6700:59:2976,00
16MA37102Petr RadekKrálíky8500:59:4648,41
17MA3849Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:59:5048,13
10MB3952Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:59:5665,53
3ZB402Bluchová KateřinaTJ Sokol Maxičky8301:00:1393,39
1ZC4159Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:00:23111,40
18MA4258Kalousek JiříČervená Voda9501:00:4044,62
1ME4339Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:01:02127,18
11MB4460Záruba JanStudenec7701:01:0960,77
2MD455Muck ArnoštHranice5901:01:14101,41
7MC4693Hanuš PetrChládek a Tintěra6401:01:2968,47
2ZA4794Otevřelová KristýnaColumbia Montrail8701:02:2996,77
12MB487Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:02:3255,36
2ZC4997Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7201:02:36104,48
3ZA5030Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:03:2993,51
8MC51104Tichý PavelAC Náchod6301:03:5259,50
13MB526Kos RomanJiskra 20087801:04:0549,29
3MJ5348Moravec JanJM Team Letohrad0201:04:1587,72
9MC54100Lipina TomášMK Seitl Ostrava6601:04:3556,80
3MD554Šolc VítězslavBKL Machov5701:04:5189,68
4ZA5642Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:05:1987,55
10MC5729Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6301:05:3053,35
14MB5854Simon PetrPolička7201:05:3143,69
11MC5928Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:05:4152,66
15MB6014Vacek JiříDlouhá Třebová7701:05:5042,45
16MB6161Pražák TomášJiskra Hylváty7101:06:1041,14
12MC62103Hruban JanČeská Třebová6601:06:2350,02
1ZD6343Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:26115,71
4ZB6467Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:07:4067,82
5ZB6564Delingerová MarieSKI Fortex Moravský Beroun7601:08:3864,51
6ZB6669Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:08:5363,65
4MD6736Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:08:5776,38
3ZC6872Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:09:0784,12
17MB6977Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:09:3627,71
18MB7098Smrčka StanislavVege jídelna Zahrada7901:10:0625,76
5MD719Gombita JosefMost5801:10:1172,38
19MB7270Bulguri PetrAK Račí údolí7901:10:2924,26
5ZA7317Kulichová ŽanetaBěžci sobě8601:10:3970,20
2ME7435Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:11:5996,18
4MJ7563Hájek MartinPasivity Žamberk0101:12:1561,29
13MC7631Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:12:5925,17
19MA77105Chamlar LukášZábřeh8801:14:033,00
6MD7833Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:14:3957,89
20MB798Kolda JiříOpatov7301:14:437,69
2ZD8066Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:5095,49
21MB8188Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:15:036,39
6ZA8287Šilarová PetraActivity Lanškroun8701:15:2054,97
20MA8386Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8601:15:213,00
4ZC8475Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:16:1361,95
7ZB8596Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:16:1938,14
21MA86101Kysilko FilipŠanov8501:16:223,00
7ZA873Vaculinová EvaČervená Voda9201:17:0649,22
3ZD8873Pešlová IvanaTJ Svitavy6301:17:1788,80
8ZA8980Ludvíková MartinaHanušovice9301:17:3847,49
22MB9081Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:17:433,00
23MB9119Lacina PavelLibhošť7501:18:313,00
3ME9250Krumer MiroslavMK Ostrov4901:18:5376,64
22MA9385Hoško MarekČervená Voda9001:19:113,00
22MA9384Krobot PetrČervená Voda8801:19:113,00
9ZA9556Pryjmak ZorjanaČervená Voda9101:20:2738,33
8ZB9674Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:22:1617,73
4ME9712Vodička JanMK Radslavice4501:24:2760,88
7MD9899Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:28:2713,14
8MD9968Sedlák JiříPřelouč5801:31:024,76
5ME10090Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:33:0136,62
10ZA10182Wawrzycková HanaČervená Voda9901:33:583,00
5ZC10283Wawrzicková ZuzanaČervená Voda7401:35:153,00
14MC10371Krátký JosefHvězda Pardubice6501:41:573,00
6ME10424Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:45:033,00
7ME10532Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:53:463,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9500:47:03101,94
2MA213Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:47:28100,19
3MA395Otevřel VítColumbia8800:48:0197,87
4MA421Novák DavidSalomon / Suunto9800:48:4295,00
5MB565Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:48:4594,78
6MA692Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:50:0689,10
7MB791Hejl RadekLetohrad7200:50:5385,80
8MC815Jančík BořekSVARTES Hořice6400:51:3982,58
9MA962Dvořák PavelAC Prostějov8200:52:1580,05
10MA1046Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:52:3079,00
11MA1145Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:52:3778,51
12MA1234Herda JanSKP Nymburk8300:52:4278,16
13MA1357Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:53:2475,21
14MC1444Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:3174,72
15MB1541Helleší JiříAtletika Zábřeh7900:53:4473,81
16MB1622Doucha JiříHvězda Pardubice7100:53:5772,90
17MC1740Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:1071,98
18MB1810Vymazal PetrOlomouc7500:54:1371,77
19MB1937Jakeš MilošRunsport7200:54:3370,37
20MA2038Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:54:3770,09
21MA2118Benbenek JanTJ Sokol Plesná8800:55:2966,44
22MC2355Ožana Václavzakisova-skolabehu.com6400:56:0963,63
23MA2447Moravec JiříJM Team Letohrad9600:56:4061,46
24MB2527Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:56:4860,90
25MB2611Skopalík ZbyněkKVS Olomouc7800:57:3657,53
26MC2725Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:57:5656,13
27MA2851Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:58:0255,71
28MA2916Sléžka MichalAtletika Zábřeh8300:58:0855,29
29MB3089Ředina MilanMK Prostějov7100:58:3053,74
29MJ3078Urban MatyášSalomon Suunto0400:58:3053,74
31MJ3320Havlík LukášSki Klub Hlinsko0000:58:5152,27
32MD3423Vacarda VladimírEleven Run Team5900:58:5551,99
33MC3626Pšenica JúliusIvor-Solne6700:59:2949,60
34MA37102Petr RadekKrálíky8500:59:4648,41
35MA3849Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:59:5048,13
36MB3952Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:59:5647,71
37MA4258Kalousek JiříČervená Voda9501:00:4044,62
38ME4339Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:01:0243,08
39MB4460Záruba JanStudenec7701:01:0942,59
40MD455Muck ArnoštHranice5901:01:1442,24
41MC4693Hanuš PetrChládek a Tintěra6401:01:2941,18
42MB487Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:02:3236,76
43MC51104Tichý PavelAC Náchod6301:03:5231,15
44MB526Kos RomanJiskra 20087801:04:0530,24
45MJ5348Moravec JanJM Team Letohrad0201:04:1529,54
46MC54100Lipina TomášMK Seitl Ostrava6601:04:3528,13
47MD554Šolc VítězslavBKL Machov5701:04:5127,01
48MC5729Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6301:05:3024,28
49MB5854Simon PetrPolička7201:05:3124,20
50MC5928Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6201:05:4123,50
51MB6014Vacek JiříDlouhá Třebová7701:05:5022,87
52MB6161Pražák TomášJiskra Hylváty7101:06:1021,47
53MC62103Hruban JanČeská Třebová6601:06:2320,56
54MD6736Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:08:579,75
55MB6977Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:09:367,02
56MB7098Smrčka StanislavVege jídelna Zahrada7901:10:064,91
57MD719Gombita JosefMost5801:10:114,56
58MB7270Bulguri PetrAK Račí údolí7901:10:293,30
59ME7435Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:11:593,00
60MJ7563Hájek MartinPasivity Žamberk0101:12:153,00
61MC7631Belobrad IvanPasivity Žamberk6601:12:593,00
62MA77105Chamlar LukášZábřeh8801:14:033,00
63MD7833Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:14:393,00
64MB798Kolda JiříOpatov7301:14:433,00
65MB8188Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:15:033,00
66MA8386Škeřík FilipTJ Sokol Jehnědí8601:15:213,00
67MA86101Kysilko FilipŠanov8501:16:223,00
68MB9081Šimek VladimírDOLS Šumperk7501:17:433,00
69MB9119Lacina PavelLibhošť7501:18:313,00
70ME9250Krumer MiroslavMK Ostrov4901:18:533,00
71MA9384Krobot PetrČervená Voda8801:19:113,00
71MA9385Hoško MarekČervená Voda9001:19:113,00
73ME9712Vodička JanMK Radslavice4501:24:273,00
74MD9899Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:28:273,00
75MD9968Sedlák JiříPřelouč5801:31:023,00
76ME10090Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:33:013,00
77MC10371Krátký JosefHvězda Pardubice6501:41:573,00
78ME10424Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:45:033,00
79ME10532Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:53:463,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB221Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8300:55:36107,33
2ZA3076Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:58:3097,29
3ZB3553Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:59:0395,38
4ZB402Bluchová KateřinaTJ Sokol Maxičky8301:00:1391,34
5ZC4159Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:00:2390,76
6ZA4794Otevřelová KristýnaColumbia Montrail8701:02:2983,48
7ZC4997Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7201:02:3683,08
8ZA5030Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:03:2980,02
9ZA5642Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9301:05:1973,66
10ZD6343Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:07:2666,33
11ZB6467Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:07:4065,52
12ZB6564Delingerová MarieSKI Fortex Moravský Beroun7601:08:3862,17
13ZB6669Bulguri PavlínaAK Račí údolí8201:08:5361,31
14ZC6872Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:09:0760,50
15ZA7317Kulichová ŽanetaBěžci sobě8601:10:3955,18
16ZD8066Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:14:5040,69
17ZA8287Šilarová PetraActivity Lanškroun8701:15:2038,95
18ZC8475Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:16:1335,89
19ZB8596Jarešová RadmilaJablonné nad Orlicí7601:16:1935,55
20ZA873Vaculinová EvaČervená Voda9201:17:0632,83
21ZD8873Pešlová IvanaTJ Svitavy6301:17:1732,20
22ZA8980Ludvíková MartinaHanušovice9301:17:3830,98
23ZA9556Pryjmak ZorjanaČervená Voda9101:20:2721,22
24ZB9674Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:22:1614,93
25ZA10182Wawrzycková HanaČervená Voda9901:33:583,00
26ZC10283Wawrzicková ZuzanaČervená Voda7401:35:153,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Skvěle zorganizované, trasa závodu byla taky pěkná! Na prvním ročníku jste si nastavili laťku hodně vysoko :- Díky
ladamec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód