Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

18.8.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 18.8.2019
  • zobrazeno již 640x
  • místo konání: Černovír
  • GPS: 49.9838778N, 16.4342922E
  • pořadatel: TJ Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

hostinec U Bobše, Černovír
od 10:00 hodin (hlavní závod v 11:30 hodin)

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

Dospělí 50 Kč
Mládež 10 Kč

Popis tratě

Délka: 4,77 km a méně
smíšený povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Nemšák
tel. 607 558 436

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

nemsak.miroslav@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.8.2020Černovírský kros-
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros49
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 2389

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8817
Bielčik Jindřich4013
Krupička Miroslav5312
Nemšáková Anna0212
Šafář Jaroslav5112
Svatoš Otakar3412
Borek Viktor0412
Jirásková Eva6412
Jelínek Matěj4212
Borková Agáta0212
Mannlová Jana8012
Jelínková Magdalena4511
Keprtová Miloslava4811
Sejkorová Lenka6311
Matyášová Jana6511
Vacek Martin6911
Borek Petr7011
Nemšák Miroslav6911
Vondra Vojtěch9810
Šimůnek Jan039
Brychta Jakub089
Stránský Aleš609
Bubeníček Jiří519
Nechvíl Petr919
Elčkner Lukáš019
Frydrychová Eliška019
Červ Miloslav509
Krátká Anna699
Boháč Bonifác019
Tomíšek Jindřich399
Ing. Moravec Martin849
Sadílek Ota468
Serbousková Sára048
Bogdał Paweł768
Kubišta Oto538
Vacarda Vladimír598
Hrdinová Kateřina008
Marhold Luboš778
Hruša Zdeněk468
Boháč Pankrác068
Šimůnek Jan498
Frydrych Bedřich038
Horáček Michal757
Ouřecká Renáta707
Kubelka Petr957
Volf Břetislav527
Razým Jan577
Ducháček Bedřich597
Cejnarová Eliška997
Vítek Miroslav727

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dětii 3 roky a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C0177Bielčiková GeorgaLichkov1600:00:01-
2C0256Svojanovská NikolRudoltice1600:00:01-
3C0360Závodní MatějTýniště n.O.1700:00:01-
Děti 4-5 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1631Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:27-
2C1790Teplá JustýnaBučina1500:00:27-
3C1851Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:29-
4C11228Venclová EliškaPřívrat1400:00:32-
5C11341Dušek TomášČeská Třebová1500:00:35-
6C11442Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:37-
Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2123Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:00:23-
1C2199Teplý TobiášBučina1200:00:23-
3C2382Kalousek JanOREL Dolní Dobrouč1300:00:23-
4C2920Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:00:29-
Děvčata 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2491Dušková TerezaČeská Třebová1200:00:24-
2D2593Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:24-
3D21083Závodní AndreaTýniště n.O.1200:00:30-
4D21180Dufková MariePardubice1300:00:30-
Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1655Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:18107,47
2M1897Kalousek JiříOREL Dolní Dobrouč1000:01:2198,51
3M11034Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2394,02
Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1758Dejdarová TerezaISCAREX Junior Team1000:01:21105,24
2Z11289Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:2498,95
3Z11436Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2595,81
4Z12238Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:3766,53
5Z12394Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:01:3961,45
Nejmladší žáci II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2135Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:07106,20
2M2253Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:09100,97
3M2376Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:1292,83
4M2586Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:1486,44
5M21362Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:01:2555,64
6M21669Vaníček OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0900:01:2554,48
7M21778Moskva VojtěchOREL Letohrad0800:01:2553,03
8M21865Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:2652,15
9M21949Rybička DominikISCAREX Junior Team0900:01:2650,99
10M22061Kalousek JosefOREL Dolní Dobrouč0900:01:2749,25
Nejmladší žákyně II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2459Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:12117,13
2Z2975Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior Team0900:01:2293,22
3Z21052Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:2389,66
4Z21470Jedličková TerezaSK Žamberk0800:01:2585,33
5Z22130Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:01:2779,48
Mladší žáci (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3147Bureš JosefISCAREX Junior Team0600:02:16106,56
2M3246Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:2298,86
3M3381Hájek DominikOB Česká Třebová0600:02:2594,58
4M3432Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:02:2594,30
5M31195Vaníček VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:5946,12
Mladší žákyně (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3518Hejlová KateřinaISCAREX Junior Team0600:02:26104,04
2Z3666Preislerová Elena MarieISCAREX Junior Team0600:02:3098,92
3Z3748Matějková Viktoria ElaAtletika Svitavy0700:02:3197,04
4Z3845Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:3296,09
5Z3943Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:02:3987,07
6Z31040Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:02:3986,94
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:28120,21
2M4272Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:40110,26
3M4598Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2769,53
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4357Serbousková SáraISCAREX Junior Team0400:03:59123,27
2Z4473Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:15111,48
3Z4639Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:05:1765,25
Muži A 39 let a mladší (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA188Hübl RadekVencl tým8800:17:39108,79
2MA2170Ing. Moravec MartinVencl tým ÚO8400:18:2899,94
3MA363Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:18:45100,00
4MA583Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:19:1691,27
5MA7108Picka MatějSK Brádlerovy boudy8900:20:0382,79
6MA9145Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:20:4874,66
7MA14111Slabý JanTvoje máma9000:21:5063,47
8MA1671Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:22:0960,04
9MA1789Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:22:2756,79
10MA2854Svojanovský MartinRudoltice8700:24:0539,09
11MA31109Fišer DavidTvoje máma8000:24:2335,84
12MA3670Kapoun JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:25:00100,00
13MA37169Živný Marek3D Fitness race team9100:25:1426,63
14MA41157Vencl JanDolní Čermná9100:26:2214,35
Muži B 40-49 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4171Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:19:13108,37
2MB6164Hejl RadekLetohrad7200:19:25106,37
3MB1259Závodní LukášTýniště n.O.7900:21:3285,26
4MB1396Kovář MilanČeské Budějovice7400:21:4183,77
5MB1885Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:22:3075,62
6MB19173Vacek JiříDlouhá Třebová7700:23:0469,97
7MB2164Šimek PetrŘetůvka7700:23:2466,65
8MB2594Kalousek Jan-7100:23:4163,82
9MB33143Němec RadekLitomyšl7700:24:4553,19
10MB37174Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:25:1448,37
11MB4977Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:4722,94
Muži C 50-59 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC899Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:06114,37
2MC1098Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:50107,59
3MC2787Hruban JanČeská Třebová6600:24:0278,04
4MC5461Jedlička VáclavSK Žamberk6100:28:5133,56
Muži D 60-69 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11166Vacarda VladimírEleven Run Team5900:21:16113,95
2MD2293Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:2894,70
3MD2691Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:5191,35
4MD3265Šolc VítězslavBKL Machov5700:24:3285,37
5MD3473Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:24:4783,18
6MD3980Ráb PavelČeská Třebová5200:25:2677,50
7MD4676Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:27:3358,98
8MD5366Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:2751,11
9MD56168Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:29:0545,57
10MD6484Červ MiloslavAtletika Polička5000:34:583,00
Muži E 70 let a starší (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME47165Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:42109,33
2ME5295Krumer MiroslavMK Ostrov4900:28:14105,66
3ME59144Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:31:1485,01
4ME62158Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:32:5673,31
5ME6367Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:32:5773,19
6ME6581Bielčik JindřichLichkov4000:35:1057,93
Ženy A 34 let a mladší (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2055Stránská VendulaJiskra Ústí n.O.0300:23:14107,46
2ZA23172Klímová IvanaAtletika Polička8700:23:37131,71
3ZA24142Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:23:40103,87
4ZA40139Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:25:3088,67
5ZA5082Rábová MartinaČeská Třebová9200:28:02100,24
6ZA61146Hlaváčová PavlaÚstí nad Orlicí9200:32:3368,05
7ZA6675Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:37:403,00
Ženy B 35-44 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB30105Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:24:17107,95
2ZB3569Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:58102,55
3ZB42137Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:26:3789,50
4ZB4458Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:5487,26
5ZB51176Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:28:0478,03
6ZB5857Koubová MarcelaRybník8000:29:5163,93
7ZB6056Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:31:1852,46
Ženy C 45 let a starší (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1579Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:59124,33
2ZC29175Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:24:08107,15
3ZC43200Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:26:48103,86
4ZC4586Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:27:2599,35
5ZC48167Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:27:4696,79
6ZC55141Šedová Jana-7300:28:5868,52
7ZC5768Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:1685,81
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C0177Bielčiková GeorgaLichkov1600:00:01-
2C0256Svojanovská NikolRudoltice1600:00:01-
3C0360Závodní MatějTýniště n.O.1700:00:01-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2199Teplý TobiášBučina1200:00:23-
1C2123Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:00:23-
3C2382Kalousek JanOREL Dolní Dobrouč1300:00:23-
1D2491Dušková TerezaČeská Třebová1200:00:24-
2D2593Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:24-
1C1631Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:27-
2C1790Teplá JustýnaBučina1500:00:27-
3C1851Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:29-
4C2920Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:00:29-
3D21083Závodní AndreaTýniště n.O.1200:00:30-
4D21180Dufková MariePardubice1300:00:30-
4C11228Venclová EliškaPřívrat1400:00:32-
5C11341Dušek TomášČeská Třebová1500:00:35-
6C11442Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:37-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3147Bureš JosefISCAREX Junior Team0600:02:16106,56
2M3246Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:2298,86
3M3381Hájek DominikOB Česká Třebová0600:02:2594,58
4M3432Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:02:2594,30
1Z3518Hejlová KateřinaISCAREX Junior Team0600:02:26104,04
2Z3666Preislerová Elena MarieISCAREX Junior Team0600:02:3098,92
3Z3748Matějková Viktoria ElaAtletika Svitavy0700:02:3197,04
4Z3845Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:3296,09
5Z3943Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:02:3987,07
6Z31040Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:02:3986,94
5M31195Vaníček VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:5946,12
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4125Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:28120,21
2M4272Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:40110,26
1Z4357Serbousková SáraISCAREX Junior Team0400:03:59123,27
2Z4473Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:15111,48
3M4598Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:2769,53
3Z4639Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:05:1765,25
Trať 4,77 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA188Hübl RadekVencl tým8800:17:39108,79
2MA2170Ing. Moravec MartinVencl tým ÚO8400:18:2899,94
3MA363Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:18:45100,00
1MB4171Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:19:13108,37
4MA583Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:19:1691,27
2MB6164Hejl RadekLetohrad7200:19:25106,37
5MA7108Picka MatějSK Brádlerovy boudy8900:20:0382,79
1MC899Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:06114,37
6MA9145Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:20:4874,66
2MC1098Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:50107,59
1MD11166Vacarda VladimírEleven Run Team5900:21:16113,95
3MB1259Závodní LukášTýniště n.O.7900:21:3285,26
4MB1396Kovář MilanČeské Budějovice7400:21:4183,77
7MA14111Slabý JanTvoje máma9000:21:5063,47
1ZC1579Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:59124,33
8MA1671Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:22:0960,04
9MA1789Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:22:2756,79
5MB1885Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:22:3075,62
6MB19173Vacek JiříDlouhá Třebová7700:23:0469,97
1ZA2055Stránská VendulaJiskra Ústí n.O.0300:23:14107,46
7MB2164Šimek PetrŘetůvka7700:23:2466,65
2MD2293Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:2894,70
2ZA23172Klímová IvanaAtletika Polička8700:23:37131,71
3ZA24142Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:23:40103,87
8MB2594Kalousek Jan-7100:23:4163,82
3MD2691Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:5191,35
3MC2787Hruban JanČeská Třebová6600:24:0278,04
10MA2854Svojanovský MartinRudoltice8700:24:0539,09
2ZC29175Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:24:08107,15
1ZB30105Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:24:17107,95
11MA31109Fišer DavidTvoje máma8000:24:2335,84
4MD3265Šolc VítězslavBKL Machov5700:24:3285,37
9MB33143Němec RadekLitomyšl7700:24:4553,19
5MD3473Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:24:4783,18
2ZB3569Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:58102,55
12MA3670Kapoun JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:25:00100,00
10MB37174Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:25:1448,37
13MA37169Živný Marek3D Fitness race team9100:25:1426,63
6MD3980Ráb PavelČeská Třebová5200:25:2677,50
4ZA40139Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:25:3088,67
14MA41157Vencl JanDolní Čermná9100:26:2214,35
3ZB42137Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:26:3789,50
3ZC43200Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:26:48103,86
4ZB4458Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:5487,26
4ZC4586Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:27:2599,35
7MD4676Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:27:3358,98
1ME47165Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:42109,33
5ZC48167Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:27:4696,79
11MB4977Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:4722,94
5ZA5082Rábová MartinaČeská Třebová9200:28:02100,24
5ZB51176Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:28:0478,03
2ME5295Krumer MiroslavMK Ostrov4900:28:14105,66
8MD5366Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:2751,11
4MC5461Jedlička VáclavSK Žamberk6100:28:5133,56
6ZC55141Šedová Jana-7300:28:5868,52
9MD56168Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:29:0545,57
7ZC5768Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:1685,81
6ZB5857Koubová MarcelaRybník8000:29:5163,93
3ME59144Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:31:1485,01
7ZB6056Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:31:1852,46
6ZA61146Hlaváčová PavlaÚstí nad Orlicí9200:32:3368,05
4ME62158Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:32:5673,31
5ME6367Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:32:5773,19
10MD6484Červ MiloslavAtletika Polička5000:34:583,00
6ME6581Bielčik JindřichLichkov4000:35:1057,93
7ZA6675Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:37:403,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA188Hübl RadekVencl tým8800:17:39106,99
2MA2170Ing. Moravec MartinVencl tým ÚO8400:18:2898,06
3MA363Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:18:4594,96
4MB4171Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:19:1389,85
5MA583Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:19:1689,31
6MB6164Hejl RadekLetohrad7200:19:2587,67
7MA7108Picka MatějSK Brádlerovy boudy8900:20:0380,74
8MC899Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:0680,19
9MA9145Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:20:4872,54
10MC1098Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:20:5072,17
11MD11166Vacarda VladimírEleven Run Team5900:21:1667,44
12MB1259Závodní LukášTýniště n.O.7900:21:3264,52
13MB1396Kovář MilanČeské Budějovice7400:21:4162,88
14MA14111Slabý JanTvoje máma9000:21:5061,24
15MA1671Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:22:0957,78
16MA1789Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:22:2754,50
17MB1885Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:22:3053,95
18MB19173Vacek JiříDlouhá Třebová7700:23:0447,75
19MB2164Šimek PetrŘetůvka7700:23:2444,11
20MD2293Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:2843,38
21MB2594Kalousek Jan-7100:23:4141,01
22MD2691Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:23:5139,19
23MC2787Hruban JanČeská Třebová6600:24:0237,18
24MA2854Svojanovský MartinRudoltice8700:24:0536,63
25MA31109Fišer DavidTvoje máma8000:24:2333,35
26MD3265Šolc VítězslavBKL Machov5700:24:3231,71
27MB33143Němec RadekLitomyšl7700:24:4529,34
28MD3473Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:24:4728,98
29MA3670Kapoun JanVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:25:0026,61
30MA37169Živný Marek3D Fitness race team9100:25:1424,06
30MB37174Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:25:1424,06
32MD3980Ráb PavelČeská Třebová5200:25:2621,87
33MA41157Vencl JanDolní Čermná9100:26:2211,66
34MD4676Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:27:333,00
35ME47165Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:423,00
36MB4977Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:473,00
37ME5295Krumer MiroslavMK Ostrov4900:28:143,00
38MD5366Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:273,00
39MC5461Jedlička VáclavSK Žamberk6100:28:513,00
40MD56168Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:29:053,00
41ME59144Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:31:143,00
42ME62158Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:32:563,00
43ME6367Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:32:573,00
44MD6484Červ MiloslavAtletika Polička5000:34:583,00
45ME6581Bielčik JindřichLichkov4000:35:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1579Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:21:59108,38
2ZA2055Stránská VendulaJiskra Ústí n.O.0300:23:1497,48
3ZA23172Klímová IvanaAtletika Polička8700:23:3794,14
4ZA24142Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:23:4093,70
5ZC29175Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:24:0889,64
6ZB30105Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:24:1788,33
7ZB3569Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:24:5882,37
8ZA40139Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:25:3077,72
9ZB42137Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:26:3767,99
10ZC43200Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:26:4866,39
11ZB4458Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:26:5465,52
12ZC4586Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:27:2561,02
13ZC48167Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:27:4657,97
14ZA5082Rábová MartinaČeská Třebová9200:28:0255,64
15ZB51176Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:28:0455,35
16ZC55141Šedová Jana-7300:28:5847,51
17ZC5768Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:1644,89
18ZB5857Koubová MarcelaRybník8000:29:5139,81
19ZB6056Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:31:1827,17
20ZA61146Hlaváčová PavlaÚstí nad Orlicí9200:32:3316,27
21ZA6675Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:37:403,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód