Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svitavská 10

30.3.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Svitavská 10
  • datum konání: 30.3.2019
  • zobrazeno již 536x
  • místo konání: Atletický stadion Svitavy
  • GPS: 49.751N, 16.46286E
  • pořadatel: Atletika Svitavy

Sociální sítě

Místo konání

Svitavský stadion
10:00 - 11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

100 Kč (10 a 5 km, ostatní 20 Kč)

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
silniční běh na in-line okruhu Svitavského stadionu a cyklostezce do Vendolí a zpět

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Rostislav STŘÍTESKÝ
tel. 775 395 595

Propozice závodu ve formátu PDF

Plakát závodu ve formátu PNG

Internetové stránky

http://www.atletikasvitavy.cz/

E-mailová adresa

svitavskadesitka@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11337Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:02:11100,61
2M1144Veselý JanKB Letohrad1000:02:11100,31
3M11738Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:02:1299,08
4M1182Veselý JakubKB Letohrad1000:02:1396,48
5M1198Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:02:1496,17
6M12456Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:1987,60
7M12743Šmíd AdamHradec nad Svitavou1100:02:2382,39
8M12866Kuchyňka OndřejTJ Svitavy1000:02:2381,93
9M12926Loder FandaTJ Svitavy1000:02:2676,72
10M13142Havránek MatějTJ Svitavy1100:02:2874,73
11M13717Marek LukášTJ Svitavy1100:02:3267,53
12M13814Skalický PetrPraha 61000:02:3366,62
13M13933Váně JakubAtletika Lanškroun1000:02:3366,00
14M14113Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:02:3563,25
14M14127Hirko SebastiánOpatov1000:02:3563,25
16M14834Prudil MartinTJ Svitavy1100:03:135,21
Nejmladší žákyně I (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1920Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:02:07106,09
2Z11530Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:1199,49
3Z12028Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:1494,42
4Z12248Crhová ŠarlotaTJ Svitavy1100:02:1691,50
5Z13232Pavlíčková RozálieTJ Svitavy1100:02:2972,01
6Z13359Skalická NelaAtletika Lanškroun1100:02:2971,39
7Z1341Baráková KateřinaTJ Svitavy1000:02:3070,62
8Z14019Simonová KristýnaIscarex Česká Třebová 1100:02:3563,41
9Z1436Vejdová TerezaIscarex ČT1000:02:3661,72
10Z14451Kaplanová KateřinaAC Vysoké Mýto1000:02:3759,26
11Z14562Roidlová ViktorieTJ Svitavy1200:02:3758,96
12Z14671Novotná EllaSvitavy1000:02:4350,05
13Z14731Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:5039,76
Nejmladší žáci II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2136Heger ŠimonAtletika Lanškroun0800:01:58102,08
2M2246Janků TomášTJ Svitavy0800:01:5999,72
3M2344Šmíd VojtěchTJ Svitavy0800:02:0098,20
4M2445Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:0098,03
5M2541Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:0294,32
6M2629Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:0590,10
7M21122Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:1080,82
8M22654Resler FilipAtletika Lanškroun0900:02:1965,80
Nejmladší žákyně II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2711Koubová ElenIscarex ČT0900:02:05102,06
2Z2839Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová0900:02:0799,84
3Z21053Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:0898,10
4Z21216Novotná TerezaTJ Svitavy0900:02:1193,49
5Z21612Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:1192,38
6Z2213Svobodová KláraKB Letohrad0900:02:1586,83
7Z22310Urbánková EvaAK Moravská Třebová0800:02:1684,29
8Z22424Loderová MagdalenaTJ Svitavy0800:02:1979,84
9Z23061Jandová VendulaTJ Svitavy0800:02:2768,10
10Z23540Fišarová KateřinaTJ Dlouhá Třebová0900:02:3062,70
11Z23625Hirková NatálieTJ Svitavy0800:02:3260,00
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3167Kraus ŠimonTJ Svitavy0700:03:11109,85
2M3318Marek JiříTJ Svitavy0700:03:20100,67
3M3664Marek Lukáš4 sport team0700:03:3189,48
4M379Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:3288,38
5M31363Zelinka MarekTJ Svitavy0700:03:4575,90
-M3-72Novotný JiříSvitavy07DNF-
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3215Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:03:19103,20
2Z3435Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:22100,92
3Z3570Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:2795,88
4Z3857Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:3389,84
5Z3947Janků BarboraTJ Svitavy0700:03:3389,64
6Z3105Svobodová BarboraJiskra ÚO0600:03:3587,76
7Z31155Marešová TerezaAtletika Lanškroun0700:03:4182,12
8Z31260Skalická NikolAtletika Lanškroun0700:03:4478,86
Starší žáci (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4165Zoicas DanielTJ Svitavy0400:04:04106,78
2M4323Seidl LukášSK Dobruška0500:04:1796,61
2M4350Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:04:1796,61
Starší žákyně (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4268Navrátilová MarikaTJ Svitavy0500:04:15104,31
2Z4558Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:04:19100,92
3Z4621Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:04:2794,77
4Z477Stodolová VeronikaTJ Svitavy0500:04:4183,84
5Z4849Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:04:4282,99
6Z4952Renzová KristinaTJ Svitavy0500:04:4481,84
7Z41069Motlová KateřinaTJ Svitavy0500:04:4580,99
Dorostenky (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z59505Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:26:39100,00
Junioři 18-19 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ523Kolář JakubTJ Svitavy0100:36:56123,30
2MJ1951Kovář LukášOB Česká Třebová0100:40:21107,00
3MJ5226Motl JakubFbk TJ Svitavy0100:48:0869,70
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA182Dvořák PavelAC Prostějov8200:34:11103,97
2MA284Jor MartinRunsport team8700:34:28102,35
3MA445Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:5993,68
4MA718Novák JosefHorní Čermná9700:37:2285,76
5MA855Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:37:3384,72
6MA970Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:37:3984,17
7MA1075Kramář MichalSokol Janov9500:37:4283,86
8MA1350Kapalčík ŠimonMistrovice9500:39:2873,72
9MA146Klička OndřejTJ Svitavy8800:39:3073,51
10MA1569Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:3373,24
11MA1630Richter VladislavFbK Svitavy9200:39:3573,00
12MA177Štábl JiříVranová Lhota8600:40:1569,22
13MA188Štábl MartinVranová Lhota8600:40:1569,21
14MA2121Madejewský RadekLubná9600:40:3267,58
15MA2280Řemínek MatějAC Choceň8600:40:3767,15
16MA2919Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:42:2856,54
17MA3278Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:43:5648,11
18MA3354Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:43:5947,79
19MA3440Kern Andrij-9300:44:1346,50
20MA4714Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:46:3233,17
21MA4810Kabrhel TomášLitomyšl9200:46:3532,92
22MA5935Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:49:5014,26
23MA6341Vrba LukášMoravská Třebová8500:50:3010,45
24MA6764Brýdl LukášFbK Svitavy8600:50:567,93
25MA70115Mohelský TomášAIR Jordan Brno8900:53:223,00
26MA7932Řehůřek Martin-8000:57:043,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB347Hejl RadekLetohrad7200:35:35113,38
2MB1242Nováček PetrLinhartice7900:38:2798,30
3MB2024Dvořáček JanTrailrun.cz7900:40:2188,32
4MB2363Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:41:0084,93
5MB2462Dvořák PavelČeská Třebová7500:41:4581,02
6MB2631Kaplan OndřejSDH Vysoká u Holic7400:42:1678,29
7MB3733Řezníček RomanŽďár nad Sázavou7700:44:1867,65
8MB3846Blaška DušanSvitavy7600:44:4065,71
9MB4366Stečínský MartinOpatov7500:45:3461,00
10MB4437Simon PetrPolička7200:45:4160,41
11MB4574Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:4160,37
12MB4616Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:46:1057,84
13MB5053Šperka PavelSvitavy7300:47:2151,67
14MB5458Němec RadekLitomyšl7700:49:3340,10
15MB5744Trusina PetrExtrem F. Runners7800:49:3939,56
16MB602Navrátil IvoSvitavy7300:50:0537,26
17MB6956Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:1930,80
18MB8468Novotný JiříSvitavy7301:03:093,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC613Nemšák MiroslavRunsport team6900:37:17109,73
2MC1167Moravčík ZdeněkTrisport Shop6200:38:27103,74
3MC2512Holický MilanPardubice6500:41:4986,53
4MC2736Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:42:2283,78
5MC2885Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:2583,48
6MC629Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:50:2542,68
7MC6425Horký VítězslavSvitavy6900:50:3142,14
8MC7717Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:56:2711,86
9MC8148Rozlívka LiborJavorník6800:58:293,00
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD301Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:46104,00
2MD4071Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:45:0398,22
3MD415Bělehrádek PavelTJ Čolek5800:45:0997,79
4MD5172Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:47:4885,88
5MD5683Kobliha MilanLRS Vyškov5700:49:3677,85
6MD5829Bílý ZdeněkMaraton klub Pce5900:49:4577,18
7MD8565Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:07:213,00
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6509Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:15122,54
2ME10512Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:28:0294,85
3ME13504Bielčik JindřichLichkov4000:29:4382,62
4ME14506Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:5814,89
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3979Hronová MarkétaCzech tri k team9000:44:42110,91
2ZA4981Tomášová BarboraTK Choceň9600:46:54101,57
3ZA6152Rábová MartinaČeská Třebová9200:50:1387,52
4ZA6660Hlavatá JanaMladějov na Mor.9600:50:3685,95
5ZA734Hauptová AliceLetohrad - Kunčice9700:54:2070,10
6ZA8077Filipová DenisaMoravičany9100:57:4056,04
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3173Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:43:49109,02
2ZB3634Bojanovská AlenaŽďár nad Sázavou7500:44:18106,95
3ZB5549Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:49:3384,02
4ZB653Navrátilová Petra-7500:50:3279,73
5ZB6857Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:51:0277,56
6ZB7159Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:53:3266,68
7ZB7211Hrubá Michaela3D fitness racing team7800:54:1563,55
8ZB7527Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:56:1454,94
9ZB7615Koubová MarcelaRybník8000:56:1454,92
10ZB7839Lipská Lucie-8100:57:0151,49
11ZB8276Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:59:5538,87
12ZB8322Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:00:3535,92
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3538Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:14109,01
2ZC4261Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:21104,20
3ZC5320Nakládalová RadkaVoleyball Svitavy7100:49:2386,80
4ZC7428Cinková JitkaAC Pardubice6800:54:2465,08
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2514Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:49107,23
2ZD3513Dvořáková EvaProstějov5500:24:0296,98
3ZD4507Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:1195,79
4ZD5503Houdková Ludmila-6200:24:1595,22
5ZD8501Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:5290,04
6ZD11511Nechvílová MiroslavaChoceň6000:28:5156,34
7ZD12508Sekyrová JanaSvitavy6300:28:5455,85
Hobby Muži (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HM7502Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:24:18-
Hobby Ženy (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HZ1500Holiská MartinaPardubice9300:21:08-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2136Heger ŠimonAtletika Lanškroun0800:01:58102,08
2M2246Janků TomášTJ Svitavy0800:01:5999,72
3M2344Šmíd VojtěchTJ Svitavy0800:02:0098,20
4M2445Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:0098,03
5M2541Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:0294,32
6M2629Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:0590,10
1Z2711Koubová ElenIscarex ČT0900:02:05102,06
2Z2839Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová0900:02:0799,84
1Z1920Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:02:07106,09
3Z21053Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:0898,10
7M21122Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:1080,82
4Z21216Novotná TerezaTJ Svitavy0900:02:1193,49
1M11337Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:02:11100,61
2M1144Veselý JanKB Letohrad1000:02:11100,31
2Z11530Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:1199,49
5Z21612Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:1192,38
3M11738Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:02:1299,08
4M1182Veselý JakubKB Letohrad1000:02:1396,48
5M1198Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:02:1496,17
3Z12028Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:02:1494,42
6Z2213Svobodová KláraKB Letohrad0900:02:1586,83
4Z12248Crhová ŠarlotaTJ Svitavy1100:02:1691,50
7Z22310Urbánková EvaAK Moravská Třebová0800:02:1684,29
6M12456Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:02:1987,60
8Z22424Loderová MagdalenaTJ Svitavy0800:02:1979,84
8M22654Resler FilipAtletika Lanškroun0900:02:1965,80
7M12743Šmíd AdamHradec nad Svitavou1100:02:2382,39
8M12866Kuchyňka OndřejTJ Svitavy1000:02:2381,93
9M12926Loder FandaTJ Svitavy1000:02:2676,72
9Z23061Jandová VendulaTJ Svitavy0800:02:2768,10
10M13142Havránek MatějTJ Svitavy1100:02:2874,73
5Z13232Pavlíčková RozálieTJ Svitavy1100:02:2972,01
6Z13359Skalická NelaAtletika Lanškroun1100:02:2971,39
7Z1341Baráková KateřinaTJ Svitavy1000:02:3070,62
10Z23540Fišarová KateřinaTJ Dlouhá Třebová0900:02:3062,70
11Z23625Hirková NatálieTJ Svitavy0800:02:3260,00
11M13717Marek LukášTJ Svitavy1100:02:3267,53
12M13814Skalický PetrPraha 61000:02:3366,62
13M13933Váně JakubAtletika Lanškroun1000:02:3366,00
8Z14019Simonová KristýnaIscarex Česká Třebová 1100:02:3563,41
14M14113Skalický JiříTJ Slavoj Suchdol1200:02:3563,25
14M14127Hirko SebastiánOpatov1000:02:3563,25
9Z1436Vejdová TerezaIscarex ČT1000:02:3661,72
10Z14451Kaplanová KateřinaAC Vysoké Mýto1000:02:3759,26
11Z14562Roidlová ViktorieTJ Svitavy1200:02:3758,96
12Z14671Novotná EllaSvitavy1000:02:4350,05
13Z14731Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:5039,76
16M14834Prudil MartinTJ Svitavy1100:03:135,21
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3167Kraus ŠimonTJ Svitavy0700:03:11109,85
1Z3215Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:03:19103,20
2M3318Marek JiříTJ Svitavy0700:03:20100,67
2Z3435Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:22100,92
3Z3570Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:2795,88
3M3664Marek Lukáš4 sport team0700:03:3189,48
4M379Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:3288,38
4Z3857Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:3389,84
5Z3947Janků BarboraTJ Svitavy0700:03:3389,64
6Z3105Svobodová BarboraJiskra ÚO0600:03:3587,76
7Z31155Marešová TerezaAtletika Lanškroun0700:03:4182,12
8Z31260Skalická NikolAtletika Lanškroun0700:03:4478,86
5M31363Zelinka MarekTJ Svitavy0700:03:4575,90
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4165Zoicas DanielTJ Svitavy0400:04:04106,78
1Z4268Navrátilová MarikaTJ Svitavy0500:04:15104,31
2M4323Seidl LukášSK Dobruška0500:04:1796,61
2M4350Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:04:1796,61
2Z4558Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:04:19100,92
3Z4621Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:04:2794,77
4Z477Stodolová VeronikaTJ Svitavy0500:04:4183,84
5Z4849Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:04:4282,99
6Z4952Renzová KristinaTJ Svitavy0500:04:4481,84
7Z41069Motlová KateřinaTJ Svitavy0500:04:4580,99
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1HZ1500Holiská MartinaPardubice9300:21:08-
1ZD2514Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:22:49107,23
2ZD3513Dvořáková EvaProstějov5500:24:0296,98
3ZD4507Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:24:1195,79
4ZD5503Houdková Ludmila-6200:24:1595,22
1ME6509Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:15122,54
1HM7502Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:24:18-
5ZD8501Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:5290,04
1Z59505Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:26:39100,00
2ME10512Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:28:0294,85
6ZD11511Nechvílová MiroslavaChoceň6000:28:5156,34
7ZD12508Sekyrová JanaSvitavy6300:28:5455,85
3ME13504Bielčik JindřichLichkov4000:29:4382,62
4ME14506Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:5814,89
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA182Dvořák PavelAC Prostějov8200:34:11103,97
2MA284Jor MartinRunsport team8700:34:28102,35
1MB347Hejl RadekLetohrad7200:35:35113,38
3MA445Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:5993,68
1MJ523Kolář JakubTJ Svitavy0100:36:56123,30
1MC613Nemšák MiroslavRunsport team6900:37:17109,73
4MA718Novák JosefHorní Čermná9700:37:2285,76
5MA855Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:37:3384,72
6MA970Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:37:3984,17
7MA1075Kramář MichalSokol Janov9500:37:4283,86
2MC1167Moravčík ZdeněkTrisport Shop6200:38:27103,74
2MB1242Nováček PetrLinhartice7900:38:2798,30
8MA1350Kapalčík ŠimonMistrovice9500:39:2873,72
9MA146Klička OndřejTJ Svitavy8800:39:3073,51
10MA1569Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:3373,24
11MA1630Richter VladislavFbK Svitavy9200:39:3573,00
12MA177Štábl JiříVranová Lhota8600:40:1569,22
13MA188Štábl MartinVranová Lhota8600:40:1569,21
2MJ1951Kovář LukášOB Česká Třebová0100:40:21107,00
3MB2024Dvořáček JanTrailrun.cz7900:40:2188,32
14MA2121Madejewský RadekLubná9600:40:3267,58
15MA2280Řemínek MatějAC Choceň8600:40:3767,15
4MB2363Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:41:0084,93
5MB2462Dvořák PavelČeská Třebová7500:41:4581,02
3MC2512Holický MilanPardubice6500:41:4986,53
6MB2631Kaplan OndřejSDH Vysoká u Holic7400:42:1678,29
4MC2736Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:42:2283,78
5MC2885Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:2583,48
16MA2919Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:42:2856,54
1MD301Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:46104,00
1ZB3173Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:43:49109,02
17MA3278Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:43:5648,11
18MA3354Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:43:5947,79
19MA3440Kern Andrij-9300:44:1346,50
1ZC3538Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:14109,01
2ZB3634Bojanovská AlenaŽďár nad Sázavou7500:44:18106,95
7MB3733Řezníček RomanŽďár nad Sázavou7700:44:1867,65
8MB3846Blaška DušanSvitavy7600:44:4065,71
1ZA3979Hronová MarkétaCzech tri k team9000:44:42110,91
2MD4071Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:45:0398,22
3MD415Bělehrádek PavelTJ Čolek5800:45:0997,79
2ZC4261Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:21104,20
9MB4366Stečínský MartinOpatov7500:45:3461,00
10MB4437Simon PetrPolička7200:45:4160,41
11MB4574Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:4160,37
12MB4616Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:46:1057,84
20MA4714Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:46:3233,17
21MA4810Kabrhel TomášLitomyšl9200:46:3532,92
2ZA4981Tomášová BarboraTK Choceň9600:46:54101,57
13MB5053Šperka PavelSvitavy7300:47:2151,67
4MD5172Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:47:4885,88
3MJ5226Motl JakubFbk TJ Svitavy0100:48:0869,70
3ZC5320Nakládalová RadkaVoleyball Svitavy7100:49:2386,80
14MB5458Němec RadekLitomyšl7700:49:3340,10
3ZB5549Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:49:3384,02
5MD5683Kobliha MilanLRS Vyškov5700:49:3677,85
15MB5744Trusina PetrExtrem F. Runners7800:49:3939,56
6MD5829Bílý ZdeněkMaraton klub Pce5900:49:4577,18
22MA5935Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:49:5014,26
16MB602Navrátil IvoSvitavy7300:50:0537,26
3ZA6152Rábová MartinaČeská Třebová9200:50:1387,52
6MC629Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:50:2542,68
23MA6341Vrba LukášMoravská Třebová8500:50:3010,45
7MC6425Horký VítězslavSvitavy6900:50:3142,14
4ZB653Navrátilová Petra-7500:50:3279,73
4ZA6660Hlavatá JanaMladějov na Mor.9600:50:3685,95
24MA6764Brýdl LukášFbK Svitavy8600:50:567,93
5ZB6857Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:51:0277,56
17MB6956Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:1930,80
25MA70115Mohelský TomášAIR Jordan Brno8900:53:223,00
6ZB7159Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:53:3266,68
7ZB7211Hrubá Michaela3D fitness racing team7800:54:1563,55
5ZA734Hauptová AliceLetohrad - Kunčice9700:54:2070,10
4ZC7428Cinková JitkaAC Pardubice6800:54:2465,08
8ZB7527Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:56:1454,94
9ZB7615Koubová MarcelaRybník8000:56:1454,92
8MC7717Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:56:2711,86
10ZB7839Lipská Lucie-8100:57:0151,49
26MA7932Řehůřek Martin-8000:57:043,00
6ZA8077Filipová DenisaMoravičany9100:57:4056,04
9MC8148Rozlívka LiborJavorník6800:58:293,00
11ZB8276Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:59:5538,87
12ZB8322Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:00:3535,92
18MB8468Novotný JiříSvitavy7301:03:093,00
7MD8565Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:07:213,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA182Dvořák PavelAC Prostějov8200:34:11103,21
2MA284Jor MartinRunsport team8700:34:28101,58
3MB347Hejl RadekLetohrad7200:35:3595,20
4MA445Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:5992,88
5MJ523Kolář JakubTJ Svitavy0100:36:5687,39
6MC613Nemšák MiroslavRunsport team6900:37:1785,44
7MA718Novák JosefHorní Čermná9700:37:2284,93
8MA855Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:37:3383,89
9MA970Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:37:3983,33
10MA1075Kramář MichalSokol Janov9500:37:4283,03
11MC1167Moravčík ZdeněkTrisport Shop6200:38:2778,69
12MB1242Nováček PetrLinhartice7900:38:2778,66
13MA1350Kapalčík ŠimonMistrovice9500:39:2872,85
14MA146Klička OndřejTJ Svitavy8800:39:3072,63
15MA1569Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:3372,37
16MA1630Richter VladislavFbK Svitavy9200:39:3572,13
17MA177Štábl JiříVranová Lhota8600:40:1568,33
18MA188Štábl MartinVranová Lhota8600:40:1568,32
19MJ1951Kovář LukášOB Česká Třebová0100:40:2167,77
20MB2024Dvořáček JanTrailrun.cz7900:40:2167,70
21MA2121Madejewský RadekLubná9600:40:3266,68
22MA2280Řemínek MatějAC Choceň8600:40:3766,24
23MB2363Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:41:0063,98
24MB2462Dvořák PavelČeská Třebová7500:41:4559,69
25MC2512Holický MilanPardubice6500:41:4959,28
26MB2631Kaplan OndřejSDH Vysoká u Holic7400:42:1656,70
27MC2736Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:42:2256,18
28MC2885Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:2555,84
29MA2919Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:42:2855,59
30MD301Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:4648,10
31MA3278Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:43:5647,13
32MA3354Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:43:5946,81
33MA3440Kern Andrij-9300:44:1345,52
34MB3733Řezníček RomanŽďár nad Sázavou7700:44:1845,02
35MB3846Blaška DušanSvitavy7600:44:4042,89
36MD4071Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:45:0340,67
37MD415Bělehrádek PavelTJ Čolek5800:45:0940,12
38MB4366Stečínský MartinOpatov7500:45:3437,72
39MB4437Simon PetrPolička7200:45:4137,08
40MB4574Vacek JiříDlouhá Třebová7700:45:4137,03
41MB4616Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:46:1034,25
42MA4714Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:46:3232,13
43MA4810Kabrhel TomášLitomyšl9200:46:3531,88
44MB5053Šperka PavelSvitavy7300:47:2127,48
45MD5172Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:47:4824,81
46MJ5226Motl JakubFbk TJ Svitavy0100:48:0822,89
47MB5458Němec RadekLitomyšl7700:49:3314,79
48MD5683Kobliha MilanLRS Vyškov5700:49:3614,50
49MB5744Trusina PetrExtrem F. Runners7800:49:3914,20
50MD5829Bílý ZdeněkMaraton klub Pce5900:49:4513,63
51MA5935Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:49:5013,15
52MB602Navrátil IvoSvitavy7300:50:0511,67
53MC629Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:50:259,83
54MA6341Vrba LukášMoravská Třebová8500:50:309,33
55MC6425Horký VítězslavSvitavy6900:50:319,23
56MA6764Brýdl LukášFbK Svitavy8600:50:566,80
57MB6956Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:51:194,59
58MA70115Mohelský TomášAIR Jordan Brno8900:53:223,00
59MC7717Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:56:273,00
60MA7932Řehůřek Martin-8000:57:043,00
61MC8148Rozlívka LiborJavorník6800:58:293,00
62MB8468Novotný JiříSvitavy7301:03:093,00
63MD8565Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:07:213,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3173Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:43:49101,34
2ZC3538Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:44:1499,46
3ZB3634Bojanovská AlenaŽďár nad Sázavou7500:44:1899,19
4ZA3979Hronová MarkétaCzech tri k team9000:44:4297,39
5ZC4261Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:45:2194,42
6ZA4981Tomášová BarboraTK Choceň9600:46:5487,37
7ZC5320Nakládalová RadkaVoleyball Svitavy7100:49:2376,14
8ZB5549Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:49:3375,34
9ZA6152Rábová MartinaČeská Třebová9200:50:1372,32
10ZB653Navrátilová Petra-7500:50:3270,88
11ZA6660Hlavatá JanaMladějov na Mor.9600:50:3670,63
12ZB6857Hrušková DarinaISCAREX Česká Třebová7500:51:0268,62
13ZB7159Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:53:3257,30
14ZB7211Hrubá Michaela3D fitness racing team7800:54:1554,04
15ZA734Hauptová AliceLetohrad - Kunčice9700:54:2053,65
16ZC7428Cinková JitkaAC Pardubice6800:54:2453,34
17ZB7527Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:56:1445,09
18ZB7615Koubová MarcelaRybník8000:56:1445,07
19ZB7839Lipská Lucie-8100:57:0141,50
20ZA8077Filipová DenisaMoravičany9100:57:4038,59
21ZB8276Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:59:5528,37
22ZB8322Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:00:3525,31

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 75%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 78%
Vyhlášení výsledků: 64%
Zpracování výsledků: 65%
Ceny vítězům: 87%
Celkový dojem ze závodu: 68%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
76%

Názory na závod

Přihlásil jsem se předem, v 9:34 jsem byl na prezentaci a pán mě uvítal "lidi, už běžte do háje, prezentace je do 9:30..." OK, moje chyba, ale končit prezentaci na hlavní závod 1,5 předem, s tímto uvítáním a ještě startovné 100Kč perník+číslo mě teda úplně nenadchlo. Jsem rád, že se pro nás závody pořádají, ale nejde přeci o MS a přesný harmonogram kvůli TV...jinak to bylo fajn.
ladamec
Omlouvám se, výše uvedená reakce byla z mé strany nešťastná a neprofesionální a nebyla myšlena osobně vůči Vám. Bylo to povzdechnutí nad tím, že potřebuji připravit a tisknout startovky pro běhy dětí a rodiče mi stále přiváděli nové závodníky. Posledního závodníka pro běh na 10 km jsme registrovali těsně před 10:40, tedy dávno po oficiálním ukončení prezentace. Na změnách pro příští ročník pracujeme, určitě posuneme možnost prezentace na hlavní závod na pozdější dobu.
Přátelé, sportovci, můj první závod v takto komorním stylu. Trať jsem neznala, kousek si prošla před startem a spoléhala na pomocníky na trati, skoro u konce nám prvním nevěnovali pozornost, mobilovali a bavili se a bylo jim jedno, že běžíme jinam. Já se vracela jednou ale někteří i 2x. Trať skvělá, počasí luxus. Největší zklamání se zpracováním výsledků, ač jsem doběhla 4, měla jsem a někde ještě mám stále DNF, po upozornění na chybu se nic nedělo a výsledky vyvěšeny na stránkách atletika Svitavy už po kategoriích a já opět DNF .Přes omluvu a výmluvy opět nic. Pak si výsledek dohledali v notebooku a nakonec opravili. A tak nevím, proč výsledky raději nevyvěsili o hodinu déle, ale správně. Mám v tom hledat nějaký záměr? Běžela jsem za sebe a v kategorii jediná neregistrovaná. Body nesbírám....Závěr: Nikomu nevadí, že stále jsou ještě někde prezentovány neplatné výsledky ? "nechtějjte, abych si myslela, že manipulujete s výsledky v závodech O pohár Iscarexu. Kdybych doběhla ve skupině 20-30 osob, tak to snad i pochopím. Ale určitě ne takto. A stále mě chybí vysvětlení, proč u mého jména je DNF.
lida.houdkova
Hezká trať závodu. Počasí se vyvedlo nejlépe za poslední roky.
nakupyaregistrace
Paní Houdková, nikdo nejsme neomylní a tak se i zde bohužel stala chyba, došlo k záměně startovních čísel při přepisu. Ještě jednou se Vám omlouváme, k opravě výsledků došlo hned, jak to bylo technicky možné. Směrodatné jsou výsledky po korekcích, které visí zde na webu a v nichž je vše opravené, stejně tak bodování Iscarex Cupu. Skutečně v tom nehledejte záměr, žádný pořadatel nedělá rád chyby. Děkujeme za pochopení a za účast v závodě!
ondrej.klicka
Dobrý den, prosím o podrobnější vysvětlení Vaší údajné chyby, že " došlo k záměně startovních čísel při přepisu". A nikde jsem nedohledala, kdo je tedy DNF. Už se mě neomlouvejte. Děkuji
ludmila.houdkova
koukám, že to tam bylo tentokrát nějak husté, škoda, že jsem nemohl přijet :
bezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód