Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

28.8.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 28.8.2019
  • zobrazeno již 333x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 18:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 20:15 hodin

POZOR - PARKOVÁNÍ NA PARKOVIŠTI POD PEKLÁKEM NENÍ MOŽNÉ! MOŽNOST PARKOVÁNÍ JE: PARKOVIŠTĚ POD FOTBALOVÝM STADIONEM, PARKOVIŠTĚ U BAZÉNU, PARKOVIŠTĚ U TESCA.

Přihlášky

na místě od 17:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

Propozice závodu v PDF

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.20225. Pekelný kilometr-
18.8.20215. Pekelný kilometr105
19.8.20205. Pekelný kilometr124
29.8.20185. Pekelný kilometr124
30.8.20175. Pekelný kilometr125
31.8.20165. Pekelný kilometr163
29.8.20155. Pekelný kilometr133
23.8.20145. Pekelný kilometr131
25.8.20125. Pekelný kilometr138
24.8.20115. Pekelný kilometr100
25.8.20105. Pekelný kilometr97
1.10.20085. Pekelný kilometr63

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1303

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4612
Sejkorová Lenka6312
Borek Petr7011
Šimůnek Jan8211
Keprtová Miloslava4810
Pilgr Luděk769
Červ Miloslav509
Matyášová Jana658
Borková Agáta028
Šimůnková Pavla778
Serbousková Sára048
Borek Viktor048
Kubišta Oto538
Šimůnek Jan037
Preislerová Agáta Nela097
Vacek Martin697
Grätz Luděk587
Stránský Aleš607
Cvrček Martin796
Vacek Michal046
Šimůnek Jan496
Gregora Jan006
Cvrček Jáchym106
Černá Markéta706
Pazderová Alena756
Broulíková Anežka086
Burešová Markéta046
Radiměřský Karel876
Záveský Filip936
Koubová Elen095
Gregorová Michaela045
Buriánek Roman655
Flídrová Lenka845
Gregora Filip025
Tlapák Jaroslav875
Hruban Jan665
Vetchá Rozálie075
Kovářová Anna755
Kouba Radim115
Bureš Martin745
Pilgr Bohuslav515
Turek Martin805
Stránská Michaela975
Königová Tereza085
Marhold Luboš775
Hofmanová Veronika785
Kovář Lukáš015
Němcová Natálie115
Sedláček Roman645
Mannlová Jana804

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2218Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:00:29-
2C2513Stránský Tomáš-1200:00:31-
3C2817Machalík JaroslavTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:34-
4C21026Cvček KristiánPraha planeta Země1400:00:35-
5C2123Bernard JakubČeská Třebová1300:00:37-
6C21320Obadálek Lukáš-1300:00:39-
7C2155Horáček FilipČeská Třebová1300:00:40-
8C21824Petráž JiříČeská Třebová1400:00:42-
9C22123Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:45-
10C22329Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:50-
11C22430Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:52-
12C22521Michal Matěj-1500:00:54-
13C22612Skalický JanSokol Dejvice1600:00:55-
14C22714Stránský Lukáš-1400:00:57-
15C22810Koutný Tobiáš-1600:00:58-
16C22919Obadálek Michal-1400:01:37-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2115Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:29-
2D239Koutná Dorota-1200:00:30-
3D2422Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:31-
4D2627Havlíková TerezaHlinsko1300:00:32-
5D272Broulíková Amálie-1200:00:33-
6D291Broulíková Alžběta-1200:00:34-
7D2117Pávíčková EmaTaneční škola Česká Třebová1300:00:36-
8D2146Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:40-
9D21616Machalíková ViktorieTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:41-
10D2178Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:42-
11D21928Dufková MariePardubice1300:00:44-
12D22025Kolářová Elena-1300:00:44-
13D22211Šimková KristýnaŘetůvka1400:00:45-
-D2-4Svojanovská NikolRudoltice16DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1530Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:15-
2M166Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:16-
3M1107Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:22-
4M1159Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:27-
5M1164Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:27-
6M11718Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:28-
7M12024Skalický PetrDejvice1000:01:35-
8M12110Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:01:35-
9M1232Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:37-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2115Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:02-
2M2311Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:06-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M325Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:20-
2M331Hájek DominikOB Česká Třebová0600:03:25-
3M353Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:31-
4M369Jaroš JosefAtletika Žamberk0600:03:31-
5M388Hanik MaximISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:34-
6M3104Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:04:04-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3413Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:25-
2Z377Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:33-
3Z31112Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:07-
4Z3122Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:04:19-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4111Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:02:41-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z496Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:57-
2Z41310Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:04:39-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5369Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:05:58-
2M5943Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:28-
3M51115Klosse JanKB Plzeň - Litice0500:06:30-
4M52737Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:25-
5M5379Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:44-
6M55810Stanislav JanNUTMI0200:09:18-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54257Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:08:15-
2Z5558Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:09:09-
3Z56228Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:09:39-
4Z56449Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:09:46-
5Z56512Svobodová AnnaNUTMI0300:09:58-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1029Kovář LukášCET (OB Česká Třebová)0100:06:29-
2MJ1756Hájek MartinPasivity Žamberk0100:06:58-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:05:37-
2MA247Turek MartinAC Sparta Praha8000:05:40-
3MA470Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:07-
4MA734Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:25-
5MA863Telecký Josef-8200:06:27-
6MA2039Stránský MilanVMK8300:07:05-
7MA2246Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:14-
8MA2341Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:07:15-
9MA2516Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:21-
10MA2664Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:07:21-
11MA304Machalík StanislavSKB Česká Třebová8000:07:35-
12MA3161Lampárek JiříSTG Svitavy8400:07:36-
13MA3248Schenk MartinČeská Třebová8500:07:37-
14MA3353Marko Tibor-8900:07:39-
15MA4874Spilko OndřejBJB Vysoké Mýto9800:08:25-
16MA526Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:08:51-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB567Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:17-
2MB632Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:18-
3MB1235Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:35-
4MB1352Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:47-
5MB1440Dušek Vladimír-7900:06:49-
6MB1642Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:57-
7MB1819Šimek PetrŘetůvka7700:07:02-
8MB2118Simon PetrPolička7200:07:08-
9MB2413Svoboda LudvíkNUTMI7300:07:17-
10MB2945Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:33-
11MB3836Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:49-
12MB4466Škop Jiří-7400:08:17-
13MB4922Kalous PetrSK Žamberk7700:08:38-
14MB5144Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:50-
15MB5471Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:09-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1938Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:04-
2MC2858Hruban JanČeská Třebová6600:07:28-
3MC5620Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:13-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3451Ráb PavelČeská Třebová5200:07:39-
2MD6368Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:44-
3MD6623Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:07-
4MD6830Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:28-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6059Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:33-
2ME7324Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:10:46-
3ME741Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:57-
4ME765Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:19-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4354Hauptová Kristýnaneregistrována9700:08:16-
2ZA4650Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:21-
3ZA5975Petráž IlonaČeská Třebová8800:09:30-
4ZA6925Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:28-
5ZA7262Telecká PetraSRTG Svitavy8800:10:43-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3533Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:40-
2ZB3672Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:07:42-
3ZB3976Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:07-
4ZB403Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:13-
5ZB4117Sklenářová EvaLetohrad8100:08:14-
6ZB4526Haiková LidaOB Česká Třebová7500:08:18-
7ZB4727Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:25-
8ZB5721Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:13-
9ZB6131Pilgrová NataliaČeská Třebová8400:09:33-
10ZB6765Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:22-
11ZB7011Svobodová RenataNUTMI7600:10:30-
12ZB7114Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:38-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1560Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:49-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5073Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:08:48-
2ZD532Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:05-
3ZD757Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:15-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2115Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:29-
1C2218Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:00:29-
2D239Koutná Dorota-1200:00:30-
3D2422Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:31-
2C2513Stránský Tomáš-1200:00:31-
4D2627Havlíková TerezaHlinsko1300:00:32-
5D272Broulíková Amálie-1200:00:33-
3C2817Machalík JaroslavTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:34-
6D291Broulíková Alžběta-1200:00:34-
4C21026Cvček KristiánPraha planeta Země1400:00:35-
7D2117Pávíčková EmaTaneční škola Česká Třebová1300:00:36-
5C2123Bernard JakubČeská Třebová1300:00:37-
6C21320Obadálek Lukáš-1300:00:39-
8D2146Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:40-
7C2155Horáček FilipČeská Třebová1300:00:40-
9D21616Machalíková ViktorieTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:41-
10D2178Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:42-
8C21824Petráž JiříČeská Třebová1400:00:42-
11D21928Dufková MariePardubice1300:00:44-
12D22025Kolářová Elena-1300:00:44-
9C22123Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:45-
13D22211Šimková KristýnaŘetůvka1400:00:45-
10C22329Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:50-
11C22430Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:52-
12C22521Michal Matěj-1500:00:54-
13C22612Skalický JanSokol Dejvice1600:00:55-
14C22714Stránský Lukáš-1400:00:57-
15C22810Koutný Tobiáš-1600:00:58-
16C22919Obadálek Michal-1400:01:37-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2115Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:02-
1Z2229Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:05-
2M2311Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:06-
2Z2416Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:14-
1M1530Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:15-
2M166Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:16-
3Z2717Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:17-
1Z1822Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:18-
2Z1920Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:21-
3M1107Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:22-
4Z21125Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:23-
5Z21227Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:25-
3Z1133Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:25-
4Z11426Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:26-
4M1159Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:27-
5M1164Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:27-
6M11718Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:28-
5Z11828Chasáková NatálieTJ Sokol Ústí nad Orlicí1000:01:29-
6Z11923Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:32-
7M12024Skalický PetrDejvice1000:01:35-
8M12110Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:01:35-
7Z12212Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:35-
9M1232Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:37-
6Z2245Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:39-
8Z12521Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:46-
7Z2261Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:48-
9Z12714Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:48-
8Z22813Kubátová AmálieISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:50-
9Z2298Klossová KristýnaTJ Plzeň Litice0800:01:51-
10Z13019Šimková MarieŘetůvka1100:02:03-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:05:37-
2MA247Turek MartinAC Sparta Praha8000:05:40-
1M5369Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:05:58-
3MA470Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:07-
1MB567Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:17-
2MB632Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:18-
4MA734Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:25-
5MA863Telecký Josef-8200:06:27-
2M5943Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:28-
1MJ1029Kovář LukášCET (OB Česká Třebová)0100:06:29-
3M51115Klosse JanKB Plzeň - Litice0500:06:30-
3MB1235Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:35-
4MB1352Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:47-
5MB1440Dušek Vladimír-7900:06:49-
1ZC1560Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:49-
6MB1642Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:57-
2MJ1756Hájek MartinPasivity Žamberk0100:06:58-
7MB1819Šimek PetrŘetůvka7700:07:02-
1MC1938Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:04-
6MA2039Stránský MilanVMK8300:07:05-
8MB2118Simon PetrPolička7200:07:08-
7MA2246Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:14-
8MA2341Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:07:15-
9MB2413Svoboda LudvíkNUTMI7300:07:17-
9MA2516Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:21-
10MA2664Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:07:21-
4M52737Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:25-
2MC2858Hruban JanČeská Třebová6600:07:28-
10MB2945Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:33-
11MA304Machalík StanislavSKB Česká Třebová8000:07:35-
12MA3161Lampárek JiříSTG Svitavy8400:07:36-
13MA3248Schenk MartinČeská Třebová8500:07:37-
14MA3353Marko Tibor-8900:07:39-
1MD3451Ráb PavelČeská Třebová5200:07:39-
1ZB3533Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:40-
2ZB3672Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:07:42-
5M5379Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:44-
11MB3836Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:49-
3ZB3976Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:07-
4ZB403Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:13-
5ZB4117Sklenářová EvaLetohrad8100:08:14-
1Z54257Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:08:15-
1ZA4354Hauptová Kristýnaneregistrována9700:08:16-
12MB4466Škop Jiří-7400:08:17-
6ZB4526Haiková LidaOB Česká Třebová7500:08:18-
2ZA4650Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:21-
7ZB4727Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:25-
15MA4874Spilko OndřejBJB Vysoké Mýto9800:08:25-
13MB4922Kalous PetrSK Žamberk7700:08:38-
1ZD5073Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:08:48-
14MB5144Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:50-
16MA526Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:08:51-
2ZD532Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:05-
15MB5471Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:09-
2Z5558Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:09:09-
3MC5620Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:13-
8ZB5721Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:13-
6M55810Stanislav JanNUTMI0200:09:18-
3ZA5975Petráž IlonaČeská Třebová8800:09:30-
1ME6059Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:33-
9ZB6131Pilgrová NataliaČeská Třebová8400:09:33-
3Z56228Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:09:39-
2MD6368Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:44-
4Z56449Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:09:46-
5Z56512Svobodová AnnaNUTMI0300:09:58-
3MD6623Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:07-
10ZB6765Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:22-
4MD6830Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:28-
4ZA6925Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:28-
11ZB7011Svobodová RenataNUTMI7600:10:30-
12ZB7114Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:38-
5ZA7262Telecká PetraSRTG Svitavy8800:10:43-
2ME7324Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:10:46-
3ME741Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:57-
3ZD757Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:15-
4ME765Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:19-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Výborná akce !
zofac1
ahoj,znáte někdo Petráž Ilonku? mám její čelovku....
simunkova.pavla
Děkujeme!! :
simunkova.pavla

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód