Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2019
  • zobrazeno již 587x
  • místo konání: Městský park, Polička
  • GPS: 49.714N, 16.26733E
  • pořadatel: Atletika Polička

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce
od 10:00 hodin (hlavní závod v 12:00 a 12:30 hodin)

Přihlášky

pouze na místě startu, nejpozději 20 minut před startem kategorie

Startovné

pouze dospělí - 50,- Kč při prezenci

Popis tratě

Délka: 4,4 km a méně
převážně asfaltové, profil rovinatý

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miloslav Červ TB - 461 725 382

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

miloslav.cerv@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb, 39. ročník250
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 5367

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9019
Štyndl Miroslav5719
Schauerová Lenka8817
Nechvíl Petr9117
Sejkora Karel8817
Šimůnek Jan8216
Gdula Petr6116
Červ Jakub8914
Smolák Petr9414
Ožana Václav6414
Frydrychová Eliška0113
Pešlová Ivana6313
Šutera Josef7913
Šimůnková Pavla7713
Šimůnek Jan0313
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5013
Jelínek Matěj4213
Jirásková Eva6413
Smoláková Valérie9312
Krátká Anna6912
Borek Viktor0412
Stránský Aleš6012
Nechvílová Miroslava6012
Cvrček Martin7912
Boháč Bonifác0112
Hubáček Petr7812
Borková Agáta0212
Stránská Adéla9112
Smoláková Alexandra9812
Klepárník Otakar5712
Lorenc Tomáš8612
Stránská Michaela9711
Klímová Ivana8711
Chlubna Jan8411
Dušková Lenka8011
Fiedler Jan5611
Keprtová Miloslava4811
Vondra Vojtěch9811
Řemínek Matěj8611
Boháč Pankrác0611
Sontáková Lenka9111
Razým Jan5710
Boháč Servác0210
Peterková Veronika8410
Marek Jiří4310
Vlčková Zuzana9110
Pulgretová Kateřina9910
Šafář Jaroslav5110
Horáček Michal7510

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 4 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C02650Chmel PetrHr. Králové1500:00:21-
2C03346Suchý JakubAK Herálec1500:00:23-
3C03832Stejskal AdamJedlová1500:00:24-
4C0418Votava MatyášPolička1500:00:24-
5C04442Vacek MartinDlouhá Třeb.1500:00:25-
6C05564Popelka DavidPolička1500:00:32-
7C05739Junek TomášNové M.n Mor.1500:00:33-
8C05965Šutera MatějAtlet.Polička1500:00:34-
9C06037Hanák VojtěchSvitavy1500:00:34-
10C06152Jiroušek MatiasLitomyšl1600:00:38-
11C06247Břeň AntonínPolička1700:00:42-
12C06380Andrlík SamuelPolička1700:00:42-
13C06430Harašta LukášPolička1600:00:43-
14C06518Vomela JakubMaršovice NmnM1700:00:43-
15C06655Kulíšek TeodorPolička1700:00:45-
16C06817Švec TomášPomezí1700:00:54-
17C06948Hanák VítekBrno1700:00:58-
18C07145Cacek RichardKamenec u Poličky1700:01:02-
19C07269Koráb FilipPolička1700:01:08-
Děvčata 4 let a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01427Haraštová AmáliePolička1600:00:19-
2D01718Teplá JustýnaAC Vysoké Mýto1500:00:19-
3D03450Andrlíková IzabelPolička1500:00:23-
4D04062Leederová YasminePolička1500:00:24-
5D04526Vinklerová LucieMistrovice1500:00:25-
6D04748Cislerová AnnaChrudim1500:00:26-
7D04824Justová BarboraPolička1500:00:27-
8D05279Klímová SaňaLišná1600:00:28-
9D05423Trávníčková LucieSKI Team Herálec1600:00:30-
10D05681Benešová AnnaPolička1600:00:33-
11D05817Jílková KarolínaPolička1600:00:34-
12D06742Garabíková AnnaKorouhev1500:00:54-
13D07074Zavřelová LillyPomezí1700:00:59-
14D07325Veličková ElenPolička1700:01:24-
Chlapci 5-6 let (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1123Trávníček AntonínSKI Team Herálec1300:00:14-
2C1257Šeda AntonínSokol Sruby1300:00:15-
3C1322Macků DavidČerná u Bohdan.1300:00:16-
4C1588Pilný TomášHlinsko1300:00:16-
5C1956Kaplan MaxSokol Sruby1400:00:18-
6C11044Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:00:18-
7C11354Šafář MartinKamenec1300:00:18-
8C11633Gracias KryštofPolička1300:00:19-
9C12081Cvček KristiánPraha planeta Země1400:00:20-
10C12289Král TomášPolička1400:00:20-
11C12413Grubhoffer DanielPomezí1400:00:21-
12C12583Flidr NikolasČeská Třeb.1400:00:21-
13C1271Kvapil JakubPraha 51400:00:21-
14C1295Šiler MatějBřeziny1400:00:22-
15C13051Jiroušek NikolasLitomyšl1300:00:23-
16C13158Ohlídal VáclavPomezí1300:00:23-
17C13573Dobiáš VojtěchPolička1400:00:23-
18C13763Šutera JosefAtletika Polička1300:00:24-
19C13972Zavřel MatějPomezí1400:00:24-
20C1424Horáček FilipČeská Třebová1300:00:24-
21C15020Orálek AdamPolička1400:00:27-
22C15184Koreček OndřejPolička1400:00:27-
Děvčata 5-6 let (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1451Havlíková TerezaHlinsko1300:00:16-
2D1647Sedláčková ZuzanaPolička1300:00:17-
3D1768Groulíková ZuzanaPolička1300:00:17-
4D1876Brychtová LucieHavlíčkův Brod1300:00:17-
5D11146Šimková AdélaVendolí1300:00:18-
6D11210Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:18-
7D11515Jandejsková EliškaEtletika TJ Lanškroun1400:00:19-
8D1177Preislerová Viola ŽofieIscarex Česká Třebová1400:00:19-
9D11952Chmelová AnnaHradec Králové1300:00:20-
10D12112Zemanová MajdaChleny1400:00:20-
11D12331Hubáčková VioletaNMN1300:00:20-
12D12819Klusoňová LadaPolička1300:00:21-
13D13271Chmelová KláraPolička1400:00:23-
14D13658Šudomová ŠarlotaPolička1300:00:24-
15D14340Boháčová NelaLezník1400:00:25-
16D1463Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:25-
17D14961Tobiáš Sofie KarolínaPolička1400:00:27-
18D15337Faltová NikolaPolička1400:00:28-
Chlapci 7 let (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C218Svoboda FilipTJ Sebranice1200:01:36-
2C2241Soukal ZdeněkKorouhev1200:01:43-
3C2394Kryštof VojtěchAtletika Polička1200:01:43-
4C2468Koráb LiborPolička1200:01:44-
5C2515Doubrava TomášTJ Dlouhá Třeb.1200:01:46-
6C2724Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:01:48-
7C2927Vinkler Ondřej1200:01:50-
8C21119Teplý TobiášAC Vysoké Mýto1200:01:52-
9C2146Rokos KryštofPolička1200:02:01-
10C21670Kysilka TomášSebranice1200:02:06-
11C21735Falt PavelPolička1200:02:11-
12C21992Schwach DamiánPolička1200:02:11-
13C22340Junek MartinNové M.n.M1200:02:19-
Děvčata 7 let (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2659Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:01:47-
2D2839Boháčová AdélaLezník1200:01:48-
3D21021Jílková NelaSádek1200:01:50-
4D21299Machová RozálieJimramov1200:01:53-
5D21349Císlerová VeronikaChrudim1200:01:58-
6D21586Chalupníková DorotaPolička1200:02:03-
7D21817Tauerová MagdalénaPolička1200:02:11-
8D22070Nedělová NelaBorovnice1200:02:12-
9D22166Ohlídalová IvaPomezí1200:02:16-
10D22287Kozlová KarolínaPolička1200:02:16-
Nejmladší žáci I (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1362Suchý AdamAK Herálec1000:03:23102,52
2M1482Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:03:25100,46
3M169Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:03:2897,01
4M1814Grubhoffer NicolasPolička1100:03:2996,68
5M1934Kabrda PavelTJ Nové Město na Mor.1000:03:2996,39
6M11079Razým MatyášDlouhá Třeb1100:03:2996,12
7M11125Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:03:3590,19
8M1127Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:03:3986,45
9M11497Dittrich OndřejBorová1100:03:4580,97
10M11510Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:03:4679,96
11M11660Groulík FrantišekPolička1000:03:4976,63
12M11861Chalupník MartinPolička1000:03:5966,79
13M12095Vojtíšek PavelPolička1100:04:0561,39
14M12275Šafář AdamPolička1100:04:1452,51
15M12367Chmel FilipPolička1100:04:1947,45
16M12538Hanák TondaSvitavy1100:05:007,93
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1153Václavíková DitaAK M.Třebová1000:01:46104,44
2Z129Dejdarová TerezaIscarex junior team1000:01:4998,10
3Z1360Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:4997,47
4Z1454Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:5095,96
5Z1520Jílková LucieSádek1000:01:5292,45
6Z1669Soukalová LeonaKorouhev1000:01:5881,13
7Z1744Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:01:5980,39
8Z1882Benešová BarboraPolička1000:02:0175,40
9Z1930Hubáčková MarietaNMN1000:02:0274,46
10Z11011Brychtová VeronikaCerekvice nad L.1000:02:0273,64
11Z11116Švecová TerezaAC Choceň1000:02:0372,90
12Z11297Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třeb.1000:02:0371,54
13Z11355Krejčí JolanaAK M.Třebová1000:02:0569,51
14Z11445Šimková TerezaVendolí1100:02:0569,01
15Z11533Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:0568,62
16Z11690Králová Lucieneregistrována1100:02:0765,59
17Z11713Simonová KristýnaIscarex junior team1100:02:0961,61
18Z11875Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:1059,36
19Z11935Graciasová BarboraPolička1100:02:1158,32
20Z12096Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:02:1255,91
21Z12177Bandyová DominikaPolička1000:02:1255,44
22Z12243Graciasová AnnaPolička1100:02:1254,83
23Z12314Hegerová TerezaVýprachtice1100:02:1549,64
24Z12473Kysilková AdélaSebranice1000:02:1647,71
25Z1258Kubátová AnnaIscarex Junior Team1100:02:1746,82
26Z12680Pavlišová AnnaAtletika Polička1000:02:2138,64
27Z12732Mičková ViktoriePolička1100:02:2923,85
28Z12836Jahodová KarolínaPolička1100:02:433,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2712Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:22101,22
2M2831Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:22100,89
3M21055Šlosr AdamPolička TGM0800:03:2597,89
4M21228Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:03:2895,48
5M21898Král VojtěchAtletika Polička0800:03:2994,17
6M22730Švejda JáchymAtlet.Polička0900:03:3588,45
7M23278Razým DanielDlouhá Třeb.0800:03:4083,23
8M23491Rybička DominikIscarex Team ČT0900:03:4677,25
9M24029Vinkler MatoušMistrovice0900:03:5172,80
10M24221Schwach PetrHC Polička0800:03:5271,62
11M24366Chmel MatějPolička0900:03:5370,32
12M24593Moučka OndřejPolička0900:03:5667,30
13M24653Gregora LukášActiviti Lanškroun0800:03:5766,48
14M24837Háp MatoušAtlet.Polička0800:04:0756,66
15M24936Klimeš \JakubPolička0900:04:0855,54
16M25026Stejskal PavelAtletika Jablonné0900:04:1053,94
17M25176Šafář TomášPolička0900:04:1350,75
Nejmladší žákyně II (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2185Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:09109,55
2Z224Koubová ElenIscarex junior team ČT0900:03:2198,11
3Z256Preislerová Agáta NelaIscarex junior team ČT0900:03:2692,35
4Z2765Šedová KamilaAC V.Mýto0800:03:2890,23
5Z21384Kvačková ViktorieTj Sokol Klášterec nad0800:03:4474,93
6Z21768Biberlová AdélaAtletika Polička0800:03:5464,27
7Z21995Hejtmánková AdélaPolička0800:04:0256,47
8Z22122Honzálková AdélaSádek0800:04:0750,88
9Z22483Cvrčková RosárieAtletika Polička0800:04:2038,18
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M313Bureš JosefIscarex Junior Team ČT0600:03:10104,26
2M322Boháč PankrácJiskra UNO Choceň0600:03:1599,36
3M3580Šafář SamuelAtlet.Polička0700:03:1896,38
4M31177Šafář VáclavAtletika Polička0600:03:2786,24
5M31369Klas ŠtěpánAC Choceň0700:03:2885,92
6M31596Řehák MarekIscarex ČT Junior Team0700:03:2885,48
7M31616Horníček OndraDolní Libchavy0700:03:2985,04
8M31939Krištof JanAtletika Polička0700:03:2984,47
9M32085Král JanAtletika Polička0600:03:3083,67
10M32318Jandečka TomášAC Choceň0600:03:3083,28
11M32490Mach TomášAtletika Polička0700:03:3082,99
12M32511Zeman JindřichAC Choceň0700:03:3182,69
13M32972Šafář ŠtěpánAtlet.Polička0700:03:3677,42
14M33674Kubový KryštofAC Choceň0700:03:4765,87
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31467Vetchá RozálieIscarex junior team0700:03:28101,07
2Z31740Hejlová KateřinaIscarex Česká Třebová0600:03:29100,11
3Z32224Čejková BarboraAC Choceň0600:03:3098,82
4Z32838Petrová ŠtěpánkaIscarex junior team0700:03:3594,19
5Z33063Szkanterová NikolaAtletika NMNM0600:03:3891,43
6Z3315Preislerová Elena MarieIscarex ČT0600:03:3990,26
7Z33392Trnková EmaAtletika Polička0600:03:4584,64
8Z33534Skalická NikolAtletika Tj Lanškroun0700:03:4683,17
9Z33856Melezínková SáraAtletika Polička0700:03:5080,11
10Z33941Soukalová DanielaKorouhev0600:03:5079,80
11Z3412Marešová TerezaAtletika Lanškroun0700:03:5179,18
12Z34493Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:5476,39
13Z34789Jílková NaombiAtletika Svitavy0700:03:5872,55
14Z35272Hoplíčková AnnaPolička0600:04:2149,54
15Z3531Votavová KristýnaPolička0600:04:2249,31
16Z35474Jelínková JuliePolička0600:04:3734,72
17Z35564Kaplanová KarolínaSruby0700:04:5814,55
18Z35678Bandyová MargitaPolička0700:05:066,51
Starší žáci (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4143Vacek MichalVencl Tým UO0400:03:41101,45
2M4286Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:4399,41
3M4349Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:03:4399,14
4M4459Vetchý KryštofIscarex Junior ČT0400:03:4993,94
5M4587Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:5192,27
6M4620Svoboda JiříNové M. NM0500:03:5390,46
7M41065Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3254,89
Starší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4358Šípková KarolínaNMMOR0400:03:15102,40
2Z4494Strešňáková VeronikaSK Nové Město NM0400:03:17100,19
3Z4623Dvořáková EmaIscarex junior team0400:03:2097,42
4Z4988Horákovská AdélaAtletika NMNM0500:03:2493,20
5Z42128Černá HanaAtletika NMNM0500:03:3087,42
6Z42691Pilná EliškaKKL Hlinsko0500:03:3284,91
7Z43725Soukalová KláraKorouhev0500:03:4769,76
Dorostenci (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5411Vebr DominikVencl Team ČT0300:07:23107,15
2M566Šimůnek JanIscarex Junior ČT0300:07:30104,20
3M583Gregora FilipVencl Team UO0200:08:0688,65
4M5916Kapoun JanVencl Team UO0300:08:1484,98
5M5119Pilný MichalKKL Hlinsko0200:08:3177,62
6M5121Boháč Servác0200:08:4571,34
7M5138Tengler JáchymPolička0300:09:3350,76
Dorostenky (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z574Šilarová MichaelaVencl tým ÚO0200:04:04116,53
2Z585Šedová TerezaVencl tým ÚO0300:04:07114,14
3Z51110Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:05:0769,32
4Z51218Borková AgátaBRZDY Horní Čermná0200:05:2059,30
Junioři 18-19 let (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ17Brychta JiříTJ NMNM0000:07:10102,09
2MJ217Kabrda JiříNMMOR0100:07:1599,75
3MJ32Boháč BonifácVencl Tým Ú.n.Orl.0100:07:1898,17
4MJ514Gregor TomášTJ NMNM0000:07:2993,09
5MJ719Urban Matyáš0000:07:4984,11
6MJ1013Coural LukášAtletika Bystř.n P0100:08:1770,81
Juniorky 18-19 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ915Šaclová PatricieTJ Nové Město0100:04:11100,00
Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Vebr PatrikVencl Tým Ústí n.Orl.9800:14:18106,35
2MA276Záveský FilipISCAREX Česká Tř.9300:14:4999,40
3MA361Vondra VojtěchVencl Tým Ústí n.Orl.9800:15:1294,25
4MA491Pešek PavelSBR TRI Team Lit.9000:15:3189,95
5MA565Havran JanISCAREX Česká Tř.9300:15:3588,99
6MA775Tlapák JaroslavČ.Třeb.8700:15:5285,11
7MA830Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:0282,92
8MA986Petr JiříLezník8000:16:2777,35
9MA1370Mužík JiříPolička9100:16:5271,65
10MA1448Chlubna JanNové M. n. Mor8400:17:0768,29
11MA1547Křepela VojtěchNové M. n. Mor9700:17:1366,96
12MA1669Radiměřský KarelAtletika Polička8700:17:1466,73
13MA2060Klička OndřejTJ Svitavy8800:17:2663,90
14MA2323Schaffer MartinKLUK Z trpaslíka8100:17:4759,27
15MA2578Slabý JanTvoje máma Č.Libchavy9000:17:5956,50
16MA2868Chaloupka JanMladkov Šir.Důl9000:18:1852,21
17MA29111Večeře TomášAtletika Polička9000:18:2251,42
18MA3180Doubek TomášCyklo Ski Polička8700:18:2949,69
19MA3298Tomšů JanAtletika Polička9800:18:3947,57
20MA339Garabík TomášPolička8200:18:4945,16
21MA3789Červ JakubAtletika Polička8900:19:3135,67
22MA4028Šimůnek JanISCAREX Česká Tř.8200:19:3435,16
23MA443Kouba TomášSokol Č.Třeb.8000:19:4831,90
24MA4779Šimko DanielCyklo Ski Polička8300:20:0029,19
25MA7057Čech MartinJiskra Humpolec8300:22:583,00
26MA7382Schaffer DavidPolička8800:23:243,00
27MA8090Macků OndřejPolička9800:24:463,00
Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB614Brychta JiříTJ NMNM7400:15:47106,86
2MB1011Fliedr TomášF-Bike Club Sádek7600:16:3098,15
3MB1125Šutera JosefAtletika Polička7900:16:4594,99
4MB177Teplý JaroslavSBR TRI Team Litom.7800:17:1588,88
5MB1958Kotlík KamilPraha HEGESH7700:17:1788,53
6MB2492Pittner RomanSBR TRI Team Litom.7400:17:5081,83
7MB3610Vacek JiříDlouhá Třeb.7700:19:2362,95
8MB4685Kalousek Jan7100:19:5057,38
9MB492Rokos DavidPolička7900:20:1652,11
10MB5032Kapoun PetrAtletika Polička7500:20:1651,95
11MB5136Procházka JiříSebranice7700:20:2749,74
12MB5327Pilgr LuděkOB ĆT7600:20:3348,59
13MB5543Borek PetrBrzdy Hor.Čermná7000:20:5444,19
14MB5687Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:21:0142,86
15MB5864Dušek PavelDolní Dobrouč7000:21:0442,16
16MB5913Němec RadekLitomyšl7700:21:0741,70
17MB6150Vojtíšek PavelPolička7800:21:3336,38
18MB7452Pirkl JaroslavČeská Třeb.7600:23:4110,25
Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1244Stránský AlešISCAREX Česká Třeb.6000:16:47108,52
2MC2171Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:17:3898,75
3MC2683Hanuš PetrChládek a Tiňtěra6400:18:1092,73
4MC2766Louda PetrAC Česká Lípa6400:18:1691,57
5MC5245Gdula PetrHvězda Pardubice6100:20:3265,60
6MC6084Hruban JanČT6600:21:2755,18
Muži D 60-69 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2218Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:17:39113,95
2MD4124Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:3593,52
3MD4216Šolc VítězslavBKL MACHOV5700:19:4192,53
4MD5442Fiedler JanBrno AC Mor.Slávia5600:20:4281,90
5MD71109Klepárník OtakarMedesa Polička5700:22:5857,95
6MD9140Hanák KarelTerice, Jerka5600:30:443,00
Muži E 70 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7262Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:00123,33
2ME9063Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:29:0576,67
Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3046Pechová HelenaNMNM9300:18:23113,55
2ZA4388Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:43100,00
3ZA5759Průšová RadkaSvitavy9600:21:0486,45
4ZA626Laštovicová VeronikaAtletika Polička8800:21:3880,55
5ZA7856Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:1753,67
6ZA8149Hauptová KristýnaHnátnice9700:24:5247,89
7ZA8312Houdková AnetaPolička9500:25:1643,70
8ZA8477Slabá VeronikaTvoje máma9200:26:1334,16
9ZA8739Císlerová MartinaChrudim8500:28:0415,30
10ZA8872Jiráňová PetraJedlová9000:28:2711,47
11ZA8941Hanáková EvaBrno8500:28:3610,00
Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1851Kotlíková PetraTJ Banes Pacov8200:17:16115,19
2ZB3517Flídrová LenkaIscarex ČT8400:19:1693,83
3ZB3855Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:19:3290,98
4ZB3922Vebrová MonikaČeská Třebová7900:19:3390,90
5ZB6329Šimůnková PavlaIscarex ČT7700:21:4667,10
6ZB6415Brychtová ZuzanaTJ Jihlava8000:22:0463,88
7ZB651Rokosová IvanaPolička8200:22:1362,22
8ZB6726Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:22:5155,48
9ZB6935Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:5654,71
10ZB7520Čejková PetraAC Choceň7500:23:4246,45
11ZB774Koubová MarcelaRybník8000:23:5244,66
12ZB7953Pirklová MarkétaIscarex ČT7900:24:4135,82
13ZB825Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:25:0731,31
Ženy C 45-54 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3438Matyášová JanaSilvita ÚO6500:18:56107,35
2ZC458Faltusová RadkaAtletika Jablonné7200:19:4998,46
3ZC4834Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:20:1494,18
4ZC7619Frydrychová RadkaAC Choceň7400:23:4957,65
Ženy D 55 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6654Jirásková EvaTH Maratonstav Úpice6400:22:24114,78
2ZD6833Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:22:52110,92
3ZD8531Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:1874,30
4ZD8667Sekyrová JanaSvitavy6300:27:4270,95
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1123Trávníček AntonínSKI Team Herálec1300:00:14-
2C1257Šeda AntonínSokol Sruby1300:00:15-
3C1322Macků DavidČerná u Bohdan.1300:00:16-
1D1451Havlíková TerezaHlinsko1300:00:16-
4C1588Pilný TomášHlinsko1300:00:16-
2D1647Sedláčková ZuzanaPolička1300:00:17-
3D1768Groulíková ZuzanaPolička1300:00:17-
4D1876Brychtová LucieHavlíčkův Brod1300:00:17-
5C1956Kaplan MaxSokol Sruby1400:00:18-
6C11044Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:00:18-
5D11146Šimková AdélaVendolí1300:00:18-
6D11210Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:18-
7C11354Šafář MartinKamenec1300:00:18-
1D01427Haraštová AmáliePolička1600:00:19-
7D11515Jandejsková EliškaEtletika TJ Lanškroun1400:00:19-
8C11633Gracias KryštofPolička1300:00:19-
2D01718Teplá JustýnaAC Vysoké Mýto1500:00:19-
8D1177Preislerová Viola ŽofieIscarex Česká Třebová1400:00:19-
9D11952Chmelová AnnaHradec Králové1300:00:20-
9C12081Cvček KristiánPraha planeta Země1400:00:20-
10D12112Zemanová MajdaChleny1400:00:20-
10C12289Král TomášPolička1400:00:20-
11D12331Hubáčková VioletaNMN1300:00:20-
11C12413Grubhoffer DanielPomezí1400:00:21-
12C12583Flidr NikolasČeská Třeb.1400:00:21-
1C02650Chmel PetrHr. Králové1500:00:21-
13C1271Kvapil JakubPraha 51400:00:21-
12D12819Klusoňová LadaPolička1300:00:21-
14C1295Šiler MatějBřeziny1400:00:22-
15C13051Jiroušek NikolasLitomyšl1300:00:23-
16C13158Ohlídal VáclavPomezí1300:00:23-
13D13271Chmelová KláraPolička1400:00:23-
2C03346Suchý JakubAK Herálec1500:00:23-
3D03450Andrlíková IzabelPolička1500:00:23-
17C13573Dobiáš VojtěchPolička1400:00:23-
14D13658Šudomová ŠarlotaPolička1300:00:24-
18C13763Šutera JosefAtletika Polička1300:00:24-
3C03832Stejskal AdamJedlová1500:00:24-
19C13972Zavřel MatějPomezí1400:00:24-
4D04062Leederová YasminePolička1500:00:24-
4C0418Votava MatyášPolička1500:00:24-
20C1424Horáček FilipČeská Třebová1300:00:24-
15D14340Boháčová NelaLezník1400:00:25-
5C04442Vacek MartinDlouhá Třeb.1500:00:25-
5D04526Vinklerová LucieMistrovice1500:00:25-
16D1463Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:25-
6D04748Cislerová AnnaChrudim1500:00:26-
7D04824Justová BarboraPolička1500:00:27-
17D14961Tobiáš Sofie KarolínaPolička1400:00:27-
21C15020Orálek AdamPolička1400:00:27-
22C15184Koreček OndřejPolička1400:00:27-
8D05279Klímová SaňaLišná1600:00:28-
18D15337Faltová NikolaPolička1400:00:28-
9D05423Trávníčková LucieSKI Team Herálec1600:00:30-
6C05564Popelka DavidPolička1500:00:32-
10D05681Benešová AnnaPolička1600:00:33-
7C05739Junek TomášNové M.n Mor.1500:00:33-
11D05817Jílková KarolínaPolička1600:00:34-
8C05965Šutera MatějAtlet.Polička1500:00:34-
9C06037Hanák VojtěchSvitavy1500:00:34-
10C06152Jiroušek MatiasLitomyšl1600:00:38-
11C06247Břeň AntonínPolička1700:00:42-
12C06380Andrlík SamuelPolička1700:00:42-
13C06430Harašta LukášPolička1600:00:43-
14C06518Vomela JakubMaršovice NmnM1700:00:43-
15C06655Kulíšek TeodorPolička1700:00:45-
12D06742Garabíková AnnaKorouhev1500:00:54-
16C06817Švec TomášPomezí1700:00:54-
17C06948Hanák VítekBrno1700:00:58-
13D07074Zavřelová LillyPomezí1700:00:59-
18C07145Cacek RichardKamenec u Poličky1700:01:02-
19C07269Koráb FilipPolička1700:01:08-
14D07325Veličková ElenPolička1700:01:24-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C218Svoboda FilipTJ Sebranice1200:01:36-
2C2241Soukal ZdeněkKorouhev1200:01:43-
3C2394Kryštof VojtěchAtletika Polička1200:01:43-
4C2468Koráb LiborPolička1200:01:44-
5C2515Doubrava TomášTJ Dlouhá Třeb.1200:01:46-
1D2659Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:01:47-
6C2724Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:01:48-
2D2839Boháčová AdélaLezník1200:01:48-
7C2927Vinkler Ondřej1200:01:50-
3D21021Jílková NelaSádek1200:01:50-
8C21119Teplý TobiášAC Vysoké Mýto1200:01:52-
4D21299Machová RozálieJimramov1200:01:53-
5D21349Císlerová VeronikaChrudim1200:01:58-
9C2146Rokos KryštofPolička1200:02:01-
6D21586Chalupníková DorotaPolička1200:02:03-
10C21670Kysilka TomášSebranice1200:02:06-
11C21735Falt PavelPolička1200:02:11-
7D21817Tauerová MagdalénaPolička1200:02:11-
12C21992Schwach DamiánPolička1200:02:11-
8D22070Nedělová NelaBorovnice1200:02:12-
9D22166Ohlídalová IvaPomezí1200:02:16-
10D22287Kozlová KarolínaPolička1200:02:16-
13C22340Junek MartinNové M.n.M1200:02:19-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1153Václavíková DitaAK M.Třebová1000:01:46104,44
2Z129Dejdarová TerezaIscarex junior team1000:01:4998,10
3Z1360Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:4997,47
4Z1454Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:5095,96
5Z1520Jílková LucieSádek1000:01:5292,45
6Z1669Soukalová LeonaKorouhev1000:01:5881,13
7Z1744Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek1000:01:5980,39
8Z1882Benešová BarboraPolička1000:02:0175,40
9Z1930Hubáčková MarietaNMN1000:02:0274,46
10Z11011Brychtová VeronikaCerekvice nad L.1000:02:0273,64
11Z11116Švecová TerezaAC Choceň1000:02:0372,90
12Z11297Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třeb.1000:02:0371,54
13Z11355Krejčí JolanaAK M.Třebová1000:02:0569,51
14Z11445Šimková TerezaVendolí1100:02:0569,01
15Z11533Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:0568,62
16Z11690Králová Lucieneregistrována1100:02:0765,59
17Z11713Simonová KristýnaIscarex junior team1100:02:0961,61
18Z11875Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:1059,36
19Z11935Graciasová BarboraPolička1100:02:1158,32
20Z12096Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:02:1255,91
21Z12177Bandyová DominikaPolička1000:02:1255,44
22Z12243Graciasová AnnaPolička1100:02:1254,83
23Z12314Hegerová TerezaVýprachtice1100:02:1549,64
24Z12473Kysilková AdélaSebranice1000:02:1647,71
25Z1258Kubátová AnnaIscarex Junior Team1100:02:1746,82
26Z12680Pavlišová AnnaAtletika Polička1000:02:2138,64
27Z12732Mičková ViktoriePolička1100:02:2923,85
28Z12836Jahodová KarolínaPolička1100:02:433,00
Trať 0,84 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2185Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:09109,55
2Z224Koubová ElenIscarex junior team ČT0900:03:2198,11
1M1362Suchý AdamAK Herálec1000:03:23102,52
2M1482Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:03:25100,46
3Z256Preislerová Agáta NelaIscarex junior team ČT0900:03:2692,35
3M169Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:03:2897,01
4Z2765Šedová KamilaAC V.Mýto0800:03:2890,23
4M1814Grubhoffer NicolasPolička1100:03:2996,68
5M1934Kabrda PavelTJ Nové Město na Mor.1000:03:2996,39
6M11079Razým MatyášDlouhá Třeb1100:03:2996,12
7M11125Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:03:3590,19
8M1127Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:03:3986,45
5Z21384Kvačková ViktorieTj Sokol Klášterec nad0800:03:4474,93
9M11497Dittrich OndřejBorová1100:03:4580,97
10M11510Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:03:4679,96
11M11660Groulík FrantišekPolička1000:03:4976,63
6Z21768Biberlová AdélaAtletika Polička0800:03:5464,27
12M11861Chalupník MartinPolička1000:03:5966,79
7Z21995Hejtmánková AdélaPolička0800:04:0256,47
13M12095Vojtíšek PavelPolička1100:04:0561,39
8Z22122Honzálková AdélaSádek0800:04:0750,88
14M12275Šafář AdamPolička1100:04:1452,51
15M12367Chmel FilipPolička1100:04:1947,45
9Z22483Cvrčková RosárieAtletika Polička0800:04:2038,18
16M12538Hanák TondaSvitavy1100:05:007,93
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M313Bureš JosefIscarex Junior Team ČT0600:03:10104,26
2M322Boháč PankrácJiskra UNO Choceň0600:03:1599,36
1Z4358Šípková KarolínaNMMOR0400:03:15102,40
2Z4494Strešňáková VeronikaSK Nové Město NM0400:03:17100,19
3M3580Šafář SamuelAtlet.Polička0700:03:1896,38
3Z4623Dvořáková EmaIscarex junior team0400:03:2097,42
1M2712Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:22101,22
2M2831Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:22100,89
4Z4988Horákovská AdélaAtletika NMNM0500:03:2493,20
3M21055Šlosr AdamPolička TGM0800:03:2597,89
4M31177Šafář VáclavAtletika Polička0600:03:2786,24
4M21228Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:03:2895,48
5M31369Klas ŠtěpánAC Choceň0700:03:2885,92
1Z31467Vetchá RozálieIscarex junior team0700:03:28101,07
6M31596Řehák MarekIscarex ČT Junior Team0700:03:2885,48
7M31616Horníček OndraDolní Libchavy0700:03:2985,04
2Z31740Hejlová KateřinaIscarex Česká Třebová0600:03:29100,11
5M21898Král VojtěchAtletika Polička0800:03:2994,17
8M31939Krištof JanAtletika Polička0700:03:2984,47
9M32085Král JanAtletika Polička0600:03:3083,67
5Z42128Černá HanaAtletika NMNM0500:03:3087,42
3Z32224Čejková BarboraAC Choceň0600:03:3098,82
10M32318Jandečka TomášAC Choceň0600:03:3083,28
11M32490Mach TomášAtletika Polička0700:03:3082,99
12M32511Zeman JindřichAC Choceň0700:03:3182,69
6Z42691Pilná EliškaKKL Hlinsko0500:03:3284,91
6M22730Švejda JáchymAtlet.Polička0900:03:3588,45
4Z32838Petrová ŠtěpánkaIscarex junior team0700:03:3594,19
13M32972Šafář ŠtěpánAtlet.Polička0700:03:3677,42
5Z33063Szkanterová NikolaAtletika NMNM0600:03:3891,43
6Z3315Preislerová Elena MarieIscarex ČT0600:03:3990,26
7M23278Razým DanielDlouhá Třeb.0800:03:4083,23
7Z33392Trnková EmaAtletika Polička0600:03:4584,64
8M23491Rybička DominikIscarex Team ČT0900:03:4677,25
8Z33534Skalická NikolAtletika Tj Lanškroun0700:03:4683,17
14M33674Kubový KryštofAC Choceň0700:03:4765,87
7Z43725Soukalová KláraKorouhev0500:03:4769,76
9Z33856Melezínková SáraAtletika Polička0700:03:5080,11
10Z33941Soukalová DanielaKorouhev0600:03:5079,80
9M24029Vinkler MatoušMistrovice0900:03:5172,80
11Z3412Marešová TerezaAtletika Lanškroun0700:03:5179,18
10M24221Schwach PetrHC Polička0800:03:5271,62
11M24366Chmel MatějPolička0900:03:5370,32
12Z34493Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:5476,39
12M24593Moučka OndřejPolička0900:03:5667,30
13M24653Gregora LukášActiviti Lanškroun0800:03:5766,48
13Z34789Jílková NaombiAtletika Svitavy0700:03:5872,55
14M24837Háp MatoušAtlet.Polička0800:04:0756,66
15M24936Klimeš \JakubPolička0900:04:0855,54
16M25026Stejskal PavelAtletika Jablonné0900:04:1053,94
17M25176Šafář TomášPolička0900:04:1350,75
14Z35272Hoplíčková AnnaPolička0600:04:2149,54
15Z3531Votavová KristýnaPolička0600:04:2249,31
16Z35474Jelínková JuliePolička0600:04:3734,72
17Z35564Kaplanová KarolínaSruby0700:04:5814,55
18Z35678Bandyová MargitaPolička0700:05:066,51
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4143Vacek MichalVencl Tým UO0400:03:41101,45
2M4286Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:4399,41
3M4349Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:03:4399,14
4M4459Vetchý KryštofIscarex Junior ČT0400:03:4993,94
5M4587Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:03:5192,27
6M4620Svoboda JiříNové M. NM0500:03:5390,46
1Z574Šilarová MichaelaVencl tým ÚO0200:04:04116,53
2Z585Šedová TerezaVencl tým ÚO0300:04:07114,14
1ZJ915Šaclová PatricieTJ Nové Město0100:04:11100,00
7M41065Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:3254,89
3Z51110Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:05:0769,32
4Z51218Borková AgátaBRZDY Horní Čermná0200:05:2059,30
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ17Brychta JiříTJ NMNM0000:07:10102,09
2MJ217Kabrda JiříNMMOR0100:07:1599,75
3MJ32Boháč BonifácVencl Tým Ú.n.Orl.0100:07:1898,17
1M5411Vebr DominikVencl Team ČT0300:07:23107,15
4MJ514Gregor TomášTJ NMNM0000:07:2993,09
2M566Šimůnek JanIscarex Junior ČT0300:07:30104,20
5MJ719Urban Matyáš0000:07:4984,11
3M583Gregora FilipVencl Team UO0200:08:0688,65
4M5916Kapoun JanVencl Team UO0300:08:1484,98
6MJ1013Coural LukášAtletika Bystř.n P0100:08:1770,81
5M5119Pilný MichalKKL Hlinsko0200:08:3177,62
6M5121Boháč Servác0200:08:4571,34
7M5138Tengler JáchymPolička0300:09:3350,76
Trať 4,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Vebr PatrikVencl Tým Ústí n.Orl.9800:14:18106,35
2MA276Záveský FilipISCAREX Česká Tř.9300:14:4999,40
3MA361Vondra VojtěchVencl Tým Ústí n.Orl.9800:15:1294,25
4MA491Pešek PavelSBR TRI Team Lit.9000:15:3189,95
5MA565Havran JanISCAREX Česká Tř.9300:15:3588,99
1MB614Brychta JiříTJ NMNM7400:15:47106,86
6MA775Tlapák JaroslavČ.Třeb.8700:15:5285,11
7MA830Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:0282,92
8MA986Petr JiříLezník8000:16:2777,35
2MB1011Fliedr TomášF-Bike Club Sádek7600:16:3098,15
3MB1125Šutera JosefAtletika Polička7900:16:4594,99
1MC1244Stránský AlešISCAREX Česká Třeb.6000:16:47108,52
9MA1370Mužík JiříPolička9100:16:5271,65
10MA1448Chlubna JanNové M. n. Mor8400:17:0768,29
11MA1547Křepela VojtěchNové M. n. Mor9700:17:1366,96
12MA1669Radiměřský KarelAtletika Polička8700:17:1466,73
4MB177Teplý JaroslavSBR TRI Team Litom.7800:17:1588,88
1ZB1851Kotlíková PetraTJ Banes Pacov8200:17:16115,19
5MB1958Kotlík KamilPraha HEGESH7700:17:1788,53
13MA2060Klička OndřejTJ Svitavy8800:17:2663,90
2MC2171Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:17:3898,75
1MD2218Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:17:39113,95
14MA2323Schaffer MartinKLUK Z trpaslíka8100:17:4759,27
6MB2492Pittner RomanSBR TRI Team Litom.7400:17:5081,83
15MA2578Slabý JanTvoje máma Č.Libchavy9000:17:5956,50
3MC2683Hanuš PetrChládek a Tiňtěra6400:18:1092,73
4MC2766Louda PetrAC Česká Lípa6400:18:1691,57
16MA2868Chaloupka JanMladkov Šir.Důl9000:18:1852,21
17MA29111Večeře TomášAtletika Polička9000:18:2251,42
1ZA3046Pechová HelenaNMNM9300:18:23113,55
18MA3180Doubek TomášCyklo Ski Polička8700:18:2949,69
19MA3298Tomšů JanAtletika Polička9800:18:3947,57
20MA339Garabík TomášPolička8200:18:4945,16
1ZC3438Matyášová JanaSilvita ÚO6500:18:56107,35
2ZB3517Flídrová LenkaIscarex ČT8400:19:1693,83
7MB3610Vacek JiříDlouhá Třeb.7700:19:2362,95
21MA3789Červ JakubAtletika Polička8900:19:3135,67
3ZB3855Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:19:3290,98
4ZB3922Vebrová MonikaČeská Třebová7900:19:3390,90
22MA4028Šimůnek JanISCAREX Česká Tř.8200:19:3435,16
2MD4124Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:3593,52
3MD4216Šolc VítězslavBKL MACHOV5700:19:4192,53
2ZA4388Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:43100,00
23MA443Kouba TomášSokol Č.Třeb.8000:19:4831,90
2ZC458Faltusová RadkaAtletika Jablonné7200:19:4998,46
8MB4685Kalousek Jan7100:19:5057,38
24MA4779Šimko DanielCyklo Ski Polička8300:20:0029,19
3ZC4834Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:20:1494,18
9MB492Rokos DavidPolička7900:20:1652,11
10MB5032Kapoun PetrAtletika Polička7500:20:1651,95
11MB5136Procházka JiříSebranice7700:20:2749,74
5MC5245Gdula PetrHvězda Pardubice6100:20:3265,60
12MB5327Pilgr LuděkOB ĆT7600:20:3348,59
4MD5442Fiedler JanBrno AC Mor.Slávia5600:20:4281,90
13MB5543Borek PetrBrzdy Hor.Čermná7000:20:5444,19
14MB5687Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:21:0142,86
3ZA5759Průšová RadkaSvitavy9600:21:0486,45
15MB5864Dušek PavelDolní Dobrouč7000:21:0442,16
16MB5913Němec RadekLitomyšl7700:21:0741,70
6MC6084Hruban JanČT6600:21:2755,18
17MB6150Vojtíšek PavelPolička7800:21:3336,38
4ZA626Laštovicová VeronikaAtletika Polička8800:21:3880,55
5ZB6329Šimůnková PavlaIscarex ČT7700:21:4667,10
6ZB6415Brychtová ZuzanaTJ Jihlava8000:22:0463,88
7ZB651Rokosová IvanaPolička8200:22:1362,22
1ZD6654Jirásková EvaTH Maratonstav Úpice6400:22:24114,78
8ZB6726Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:22:5155,48
2ZD6833Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:22:52110,92
9ZB6935Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:5654,71
25MA7057Čech MartinJiskra Humpolec8300:22:583,00
5MD71109Klepárník OtakarMedesa Polička5700:22:5857,95
1ME7262Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:00123,33
26MA7382Schaffer DavidPolička8800:23:243,00
18MB7452Pirkl JaroslavČeská Třeb.7600:23:4110,25
10ZB7520Čejková PetraAC Choceň7500:23:4246,45
4ZC7619Frydrychová RadkaAC Choceň7400:23:4957,65
11ZB774Koubová MarcelaRybník8000:23:5244,66
5ZA7856Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:1753,67
12ZB7953Pirklová MarkétaIscarex ČT7900:24:4135,82
27MA8090Macků OndřejPolička9800:24:463,00
6ZA8149Hauptová KristýnaHnátnice9700:24:5247,89
13ZB825Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:25:0731,31
7ZA8312Houdková AnetaPolička9500:25:1643,70
8ZA8477Slabá VeronikaTvoje máma9200:26:1334,16
3ZD8531Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:1874,30
4ZD8667Sekyrová JanaSvitavy6300:27:4270,95
9ZA8739Císlerová MartinaChrudim8500:28:0415,30
10ZA8872Jiráňová PetraJedlová9000:28:2711,47
11ZA8941Hanáková EvaBrno8500:28:3610,00
2ME9063Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:29:0576,67
6MD9140Hanák KarelTerice, Jerka5600:30:443,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Vebr PatrikVencl Tým Ústí n.Orl.9800:14:18106,35
2MA276Záveský FilipISCAREX Česká Tř.9300:14:4999,40
3MA361Vondra VojtěchVencl Tým Ústí n.Orl.9800:15:1294,25
4MA491Pešek PavelSBR TRI Team Lit.9000:15:3189,95
5MA565Havran JanISCAREX Česká Tř.9300:15:3588,99
6MB614Brychta JiříTJ NMNM7400:15:4786,30
7MA775Tlapák JaroslavČ.Třeb.8700:15:5285,11
8MA830Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:0282,92
9MA986Petr JiříLezník8000:16:2777,35
10MB1011Fliedr TomášF-Bike Club Sádek7600:16:3076,65
11MB1125Šutera JosefAtletika Polička7900:16:4573,16
12MC1244Stránský AlešISCAREX Česká Třeb.6000:16:4772,82
13MA1370Mužík JiříPolička9100:16:5271,65
14MA1448Chlubna JanNové M. n. Mor8400:17:0768,29
15MA1547Křepela VojtěchNové M. n. Mor9700:17:1366,96
16MA1669Radiměřský KarelAtletika Polička8700:17:1466,73
17MB177Teplý JaroslavSBR TRI Team Litom.7800:17:1566,39
18MB1958Kotlík KamilPraha HEGESH7700:17:1766,01
19MA2060Klička OndřejTJ Svitavy8800:17:2663,90
20MC2171Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:17:3861,23
21MD2218Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:17:3961,02
22MA2323Schaffer MartinKLUK Z trpaslíka8100:17:4759,27
23MB2492Pittner RomanSBR TRI Team Litom.7400:17:5058,60
24MA2578Slabý JanTvoje máma Č.Libchavy9000:17:5956,50
25MC2683Hanuš PetrChládek a Tiňtěra6400:18:1054,09
26MC2766Louda PetrAC Česká Lípa6400:18:1652,71
27MA2868Chaloupka JanMladkov Šir.Důl9000:18:1852,21
28MA29111Večeře TomášAtletika Polička9000:18:2251,42
29MA3180Doubek TomášCyklo Ski Polička8700:18:2949,69
30MA3298Tomšů JanAtletika Polička9800:18:3947,57
31MA339Garabík TomášPolička8200:18:4945,16
32MB3610Vacek JiříDlouhá Třeb.7700:19:2337,70
33MA3789Červ JakubAtletika Polička8900:19:3135,67
34MA4028Šimůnek JanISCAREX Česká Tř.8200:19:3435,16
35MD4124Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:3534,79
36MD4216Šolc VítězslavBKL MACHOV5700:19:4133,51
37MA443Kouba TomášSokol Č.Třeb.8000:19:4831,90
38MB4685Kalousek Jan7100:19:5031,54
39MA4779Šimko DanielCyklo Ski Polička8300:20:0029,19
40MB492Rokos DavidPolička7900:20:1625,71
41MB5032Kapoun PetrAtletika Polička7500:20:1625,53
42MB5136Procházka JiříSebranice7700:20:2723,09
43MC5245Gdula PetrHvězda Pardubice6100:20:3221,90
44MB5327Pilgr LuděkOB ĆT7600:20:3321,82
45MD5442Fiedler JanBrno AC Mor.Slávia5600:20:4219,86
46MB5543Borek PetrBrzdy Hor.Čermná7000:20:5416,95
47MB5687Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:21:0115,47
48MB5864Dušek PavelDolní Dobrouč7000:21:0414,70
49MB5913Němec RadekLitomyšl7700:21:0714,19
50MC6084Hruban JanČT6600:21:279,54
51MB6150Vojtíšek PavelPolička7800:21:338,31
52MA7057Čech MartinJiskra Humpolec8300:22:583,00
53MD71109Klepárník OtakarMedesa Polička5700:22:583,00
54ME7262Krumer MiroslavMK Ostrov4900:23:003,00
55MA7382Schaffer DavidPolička8800:23:243,00
56MB7452Pirkl JaroslavČeská Třeb.7600:23:413,00
57MA8090Macků OndřejPolička9800:24:463,00
58ME9063Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:29:053,00
59MD9140Hanák KarelTerice, Jerka5600:30:443,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1851Kotlíková PetraTJ Banes Pacov8200:17:16110,18
2ZA3046Pechová HelenaNMNM9300:18:2397,94
3ZC3438Matyášová JanaSilvita ÚO6500:18:5691,88
4ZB3517Flídrová LenkaIscarex ČT8400:19:1688,24
5ZB3855Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:19:3285,32
6ZB3922Vebrová MonikaČeská Třebová7900:19:3385,23
7ZA4388Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:4383,25
8ZC458Faltusová RadkaAtletika Jablonné7200:19:4982,27
9ZC4834Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:20:1477,65
10ZA5759Průšová RadkaSvitavy9600:21:0468,57
11ZA626Laštovicová VeronikaAtletika Polička8800:21:3862,18
12ZB6329Šimůnková PavlaIscarex ČT7700:21:4660,78
13ZB6415Brychtová ZuzanaTJ Jihlava8000:22:0457,48
14ZB651Rokosová IvanaPolička8200:22:1355,78
15ZD6654Jirásková EvaTH Maratonstav Úpice6400:22:2453,83
16ZB6726Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:22:5148,85
17ZD6833Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:22:5248,70
18ZB6935Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:5648,06
19ZB7520Čejková PetraAC Choceň7500:23:4239,58
20ZC7619Frydrychová RadkaAC Choceň7400:23:4938,18
21ZB774Koubová MarcelaRybník8000:23:5237,73
22ZA7856Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:1733,05
23ZB7953Pirklová MarkétaIscarex ČT7900:24:4128,66
24ZA8149Hauptová KristýnaHnátnice9700:24:5226,78
25ZB825Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:25:0724,02
26ZA8312Houdková AnetaPolička9500:25:1622,25
27ZA8477Slabá VeronikaTvoje máma9200:26:1311,90
28ZD8531Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:27:183,00
29ZD8667Sekyrová JanaSvitavy6300:27:423,00
30ZA8739Císlerová MartinaChrudim8500:28:043,00
31ZA8872Jiráňová PetraJedlová9000:28:273,00
32ZA8941Hanáková EvaBrno8500:28:363,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, prosím o opravu jména v kategorii nejlmladší žáci II. Šimon Hegr 1.místo.....syn je Šimon Heger.Děkuji Hegerová
marketa.kolenyakova
Dekujeme za upozorneni, Heger opraven...
team
Dobrý den, prosím o pravu jména v kategorii nejmladší žákyně I. Na 16. místě se umístila Lucie Králová nikoliv Kozáková . Děkuji. Král
ladislavkral1
Kralova opravena...
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód