Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2019

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová11789,0188/8 záv.
2Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová11745,2199/9 záv.
3Veselý JanTJ Spartak Letohrad10600,7466/6 záv.
4Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí10583,9366/6 záv.
5Veselý JakubTJ Spartak Letohrad10553,7866/6 záv.
6Pirkl VítISCAREX Junior team ČT10477,8655/5 záv.
7Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT11362,1355/5 záv.
8Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ10289,6333/3 záv.
9Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad11269,2233/3 záv.
10Dušek OndřejKB Letohrad10255,1733/3 záv.
11Stejskal PetrJablonné nad Orlicí11183,5922/2 záv.
12Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí10181,1533/3 záv.
13Váně JakubAtletika TJ Lanškroun10120,1322/2 záv.
14Skalický PetrDejvice10118,5622/2 záv.
15Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun11110,0111/1 záv.
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová10915,2399/9 záv.
2Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová10771,9788/8 záv.
3Gregorová AnnaActivity Lanškroun10696,0377/7 záv.
4Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun11683,5499/9 záv.
5Simonová KristýnaIscarex Junior Team ČT11581,6788/8 záv.
6Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou10545,9366/6 záv.
7Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová10485,3288/8 záv.
8Dejdarová TerezaIscarex Junior Team ČT10474,7955/5 záv.
9Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun11432,2688/8 záv.
10Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl11403,7277/7 záv.
11Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1031055/5 záv.
12Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová10302,9644/4 záv.
13Málková LucieTJ Spartak Letohrad10278,3233/3 záv.
14Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová10175,6633/3 záv.
15Švecová TerezaAC Choceň10157,9322/2 záv.
Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun081020,481010/10 záv.
2Řehák LubomírActivity Lanškroun09949,331010/10 záv.
3Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09694,941010/10 záv.
4Rašner JiříTJ Šumperk08690,3277/7 záv.
5Razým DanielTJ Dlouhá Třebová08592,0188/8 záv.
6Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí09397,4466/6 záv.
7Gregora LukášActivity Lanškroun08388,0377/7 záv.
8Vinkler ŠtěpánMistrovice08336,4644/4 záv.
9Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí09240,0833/3 záv.
10Moskva VojtěchOrel Letohrad08237,5544/4 záv.
11Resler FilipAtletika TJ Lanškroun09233,4244/4 záv.
12Brychta JakubCerekvice nad Loučnou08227,9233/3 záv.
13Ducháček VítSokol Řetová08219,7733/3 záv.
14Vinkler MatoušMistrovice09218,7833/3 záv.
15Hanuš AdamKB Letohrad08188,1122/2 záv.
Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Koubová ElenISCAREX Junior team ČT091016,491010/10 záv.
2Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT09829,0499/9 záv.
3Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí08580,7788/8 záv.
4Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad09438,4655/5 záv.
5Steklá BarboraTJ Svitavy08433,6444/4 záv.
6Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová09276,1733/3 záv.
7Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová08270,9233/3 záv.
8Šedová KamilaAC Vysoké Mýto08257,833/3 záv.
9Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad08183,5822/2 záv.
10Kostelecká JulieJS Ginabela08168,6722/2 záv.
11Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad08162,622/2 záv.
12Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad08161,2322/2 záv.
13Stratilová EliškaTJ Spartak Letohrad09135,5322/2 záv.
14Skálová RenataAtletika Dobruška08102,5111/1 záv.
15Frejvaldová MartinaSK Dobruška0899,5811/1 záv.
Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX Junior team ČT06631,2766/6 záv.
2Hájek DominikCET Česká Třebová06512,1866/6 záv.
3Fajfr MarekOB Žamberk06492,5455/5 záv.
4Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun07457,155/5 záv.
5Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07270,4533/3 záv.
6Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí07270,1233/3 záv.
7Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí07210,1522/2 záv.
8Suchodol ŠtěpánKB Letohrad06193,7922/2 záv.
9Barvínek DanielKB Letohrad06186,5122/2 záv.
10Klas ŠtěpánAC Choceň07179,8222/2 záv.
11Zeman JindřichAC Choceň07175,7822/2 záv.
12Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07172,7233/3 záv.
13Kraus ŠimonTJ Svitavy07109,8511/1 záv.
14Zicha JakubTJ Sokol Klášterec nad Orlicí06108,2622/2 záv.
15Kuhn FrantišekMaratonstav Úpice06101,1211/1 záv.
Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun07754,6399/9 záv.
2Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0774699/9 záv.
3Hejlová KateřinaIscarex Junior Team ČT06702,7477/7 záv.
4Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team ČT06678,6477/7 záv.
5Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT07668,7377/7 záv.
6Kubešová KláraActivity Lanškroun06575,3777/7 záv.
7Vetchá RozálieIscarex junior team07209,2222/2 záv.
8Čejková BarboraAC Choceň06204,322/2 záv.
9Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy07189,322/2 záv.
10Hovadová AnetaTJ Spartak Letohrad06114,0633/3 záv.
11Kreidlová VeronikaOrel Židenice07106,4811/1 záv.
12Benešová AnetaSokol Kolín atletika07101,9311/1 záv.
13Podlešáková MonikaTJ Sokol Hradec Králové0799,1411/1 záv.
14Cilichová AnnaSokol Velké Hamry0798,9411/1 záv.
15Jurgová EmaAC Chcoceň0797,9211/1 záv.
Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí04812,9988/8 záv.
2Bukáček MarekAtletika Polička04712,3177/7 záv.
3Havlík LukášSKI klub Hlinsko04411,8344/4 záv.
4Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř04363,8844/4 záv.
5Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04290,0666/6 záv.
6Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová05278,4333/3 záv.
7Seidl LukášDobruška05235,7244/4 záv.
8Vetchý KryštofIscarex Junior ČT04193,4522/2 záv.
9Koblovský JakubAK Moravská Třebová05180,9422/2 záv.
10Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř04168,3522/2 záv.
11Akak OndřejAtletika Žamberk05164,1222/2 záv.
12Zoicas DanielTJ Svitavy04106,7811/1 záv.
13Pavlík MojmírTJ Sokol Kolín - atletika04103,1311/1 záv.
14Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0497,411/1 záv.
15Štefan JanTJ Sokol Studenec0596,8911/1 záv.
Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT04585,6166/6 záv.
2Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová04427,9244/4 záv.
3Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad05396,7144/4 záv.
4Kumpoštová AndreaISCAREX Junior Team ČT05277,5833/3 záv.
5Hamplová TerezaActivity Lanškroun05200,1522/2 záv.
6Dolečková LucieAK Slovan Moravská Třebová05191,922/2 záv.
7Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová05185,2422/2 záv.
8Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad05152,1722/2 záv.
9Vlková AndreaSokol Kolín atletika04104,8711/1 záv.
10Navrátilová MarikaTJ Svitavy05104,3111/1 záv.
11Šípková KarolínaNMMOR04102,411/1 záv.
12Strešňáková VeronikaSK Nové Město NM04100,1911/1 záv.
13Kubasová LeonaTJ Maratonstav Úpice0498,1111/1 záv.
14Frejvaldová BarboraSK Dobruška0597,0211/1 záv.
15Horákovská AdélaAtletika NMNM0593,211/1 záv.
Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JanJM Team Letohrad02494,0366/6 záv.
2Gregora FilipVencl Tým Ústí nad Orlicí02479,7455/5 záv.
3Šimůnek JanIscarex Junior ČT03429,5944/4 záv.
4Vebr DominikVencl Team ČT03326,9333/3 záv.
5Kapoun JanVencl Team UO03261,2933/3 záv.
6Abrahám LuděkJablonné n. O.02109,0911/1 záv.
7Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0310011/1 záv.
7Marek JakubKonrad Tools Team0310011/1 záv.
7Hejzlar MartinLO Choceň0210011/1 záv.
10Preissler TomášSokol Skuhrov0396,7311/1 záv.
11Vondráček JakubJablonné n. O.0388,2411/1 záv.
12Fiala MartinTJ Sokol Jaroměř0387,8711/1 záv.
13Vacek PetrMistrovice0284,3711/1 záv.
14Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad0378,5411/1 záv.
15Pilný MichalKKL Hlinsko0277,6211/1 záv.
Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02617,488/8 záv.
2Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí02527,3855/5 záv.
3Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03406,0844/4 záv.
4Stránská VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí03332,9133/3 záv.
5Kubešová EliškaActivity Lanškroun03220,9533/3 záv.
6Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk03152,0922/2 záv.
7Hanáková KláraActivity Lanškroun02116,3311/1 záv.
8Halasová AnnaOrel Vyškov0311511/1 záv.
9Haufová Zuzananeuvedeno02106,7811/1 záv.
10Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín Atletika03105,2611/1 záv.
11Grossmannová TerezaK'B Letohrad0294,6111/1 záv.
12Motlová LucieKB Letohrad0292,6611/1 záv.
13Mertlíková EliškaTJ Sokol Jaroměř0388,6811/1 záv.
14Mikysková SvatavaKB Letohrad0386,8811/1 záv.
15Šustková EliškaSokol Kolín atletika0386,5911/1 záv.
Junioři 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Holubář PatrikÚstí nad Orlicí00607,4666/6 záv.
2Boháč BonifácVencl Tým Ú.n.Orl.01410,4744/4 záv.
3Hájek MartinŽamberk01406,5455/5 záv.
4Urban Matyáš00286,7733/3 záv.
5Kovář LukášCET (OB Česká Třebová)01215,9822/2 záv.
6Kolář JakubTJ Svitavy01123,311/1 záv.
7Pazdera RomanTJ Sokol Kolín atletika01110,9911/1 záv.
8Ristovský JanTJ Šumperk00107,1711/1 záv.
9Kolomý AdamLanškroun00106,6211/1 záv.
10Bednarský VáclavKolovna01106,2711/1 záv.
11Brychta JiříTJ NMNM00102,0911/1 záv.
12Janů PetrHvězda Pardubice0310011/1 záv.
13Kabrda JiříNMMOR0199,7511/1 záv.
14Kaláb PatrikTJ Sokol Kunčina0196,8111/1 záv.
15Kánský PetrKB Letohrad0095,0711/1 záv.
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Adamec LukášHoro Česká Třebová87701,2488/8 záv.
2Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová87634,8977/7 záv.
3Novák JosefBrzdy Horní Čermná97453,3755/5 záv.
4Hübl RadekRun Sport Team88312,8933/3 záv.
5Jor MartinRunSport team87308,0533/3 záv.
6Krunka KamilSK Nové Město nad Metují86306,5533/3 záv.
7Radiměřský KarelAtletika Polička87283,2244/4 záv.
8Dryml MojmírHvězda Pardubice86269,6933/3 záv.
9Nechvíl PetrAC Choceň91268,733/3 záv.
10Chaloupka JanMladkov - Široký Důl90256,9144/4 záv.
11Kapalčík ŠimonMistrovice95241,3633/3 záv.
12Janů JanHvězda Pardubice Salomon93207,822/2 záv.
13Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí84207,444/4 záv.
14Klička OndřejTJ Svitavy88207,0833/3 záv.
15Chlubna JanNové M. n. Mor84204,4733/3 záv.
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek JiříDlouhá Třebová77773,561212/12 záv.
2Hejl RadekLetohrad72762,9777/7 záv.
3Borek PetrBrzdy Horní Čermná70519,991515/15 záv.
4Doucha JiříHvězda Pardubice71428,1944/4 záv.
5Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74427,2755/5 záv.
6Němec RadekLitomyšl77414,1688/8 záv.
7Dvořák PavelČeská Třebová75394,2855/5 záv.
8Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75309,3933/3 záv.
9Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí72295,733/3 záv.
10Šutera JosefAtletika Polička79285,9233/3 záv.
11Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk72274,6633/3 záv.
12Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová76211,633/3 záv.
13Nováček PetrLinhartice79188,5722/2 záv.
14Teplý JaroslavHorse club Mário Bučina78180,5822/2 záv.
15Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí79175,4522/2 záv.
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Belobrad IvanPasivity Žamberk66482,2977/7 záv.
2Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69434,544/4 záv.
3Stránský AlešISCAREX Česká Třeb.60425,5144/4 záv.
4Hruban JanČeská Třebová66413,7866/6 záv.
5Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6540544/4 záv.
6Dostálek PetrMy od kopřivy67364,2144/4 záv.
7Rautenkranc MiroslavDONOCYKL Vysoké Mýto64359,4244/4 záv.
8Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun62322,8544/4 záv.
9Svoboda MojmírHvězda Pardubice66299,6433/3 záv.
10Hanuš PetrChládek a Tiňtěra64291,733/3 záv.
11Nemšák MiroslavRUNSPORT TEAM69257,8622/2 záv.
12Kačerovský MichalActivity Lanškroun69257,7233/3 záv.
13Moravčík ZdeněkTrisport Shop62207,0122/2 záv.
14Holický MilanPardubice65190,5622/2 záv.
15Sedláček RomanActivity Lanškroun64188,7122/2 záv.
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šolc VítězslavBKL Machov571285,631313/13 záv.
2Vacarda VladimírELEVEN-Run Team59696,9766/6 záv.
3Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí53474,4755/5 záv.
4Grätz LuděkÚstí nad Orlicí58373,1877/7 záv.
5Dostál LadislavMoravská Třebová56295,4533/3 záv.
6Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53262,8133/3 záv.
7Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice59222,3933/3 záv.
8Švec MiroslavPotštejn52204,3533/3 záv.
9Bláha MilanAF Křovice57204,3322/2 záv.
10Ráb PavelČeská Třebová52198,3722/2 záv.
11Štyndl MiroslavAtletika Polička57191,7422/2 záv.
12Pullman MiroslavJablonec nad Nisou50186,4422/2 záv.
13Brožek RadmilKRB Chrudim54177,7122/2 záv.
14Bříza VladimírKRB Chrudim51167,5722/2 záv.
15Moravec JaroslavSK Tesutti sport Žamberk58132,5311/1 záv.
Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Leszkow PetrMK Hlinsko44940,8888/8 záv.
2Krumer MiroslavMK Ostrov49896,5488/8 záv.
3Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48679,7999/9 záv.
4Šponar JosefSokol Žamberk OB47344,7333/3 záv.
5Bielčik JindřichElma Tým40202,1333/3 záv.
6Šmída OldřichMaratonstav Úpice48150,5111/1 záv.
7Doležal StanislavBK Pardubice38142,2622/2 záv.
8Divácký PřemyslOrel Židenice49134,5111/1 záv.
9Hájek FrantišekFGT Stolany49132,0611/1 záv.
10Krátký FrantišekJiskra Králíky43127,1711/1 záv.
11Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice48124,5911/1 záv.
12Stejskal AntonínVíno Karabina4996,1411/1 záv.
13Pikal KarelKVS Olomouc4989,7211/1 záv.
14Jelínek MatějČernilov4286,1311/1 záv.
15Dostál VáclavČernožice4282,5711/1 záv.
Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02424,7455/5 záv.
2Šilarová MichaelaOrel Letohrad01208,7322/2 záv.
3Dušková LindaHvězda Pardubice01140,6811/1 záv.
4Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03117,511/1 záv.
5Poživilová BarboraRun4Fun Hradec Králové00106,511/1 záv.
6Kliková EliškaKolín01105,911/1 záv.
7Jánešová MichaelaLanškroun01102,2211/1 záv.
8Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk00101,2411/1 záv.
9Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad0110011/1 záv.
9Šaclová PatricieTJ Nové Město0110011/1 záv.
11Neradová SylvaMozarťák0099,7611/1 záv.
12Šilarová KarolínaAC Pardubice0097,7811/1 záv.
13Šlížová Barbora-0096,4711/1 záv.
14Pultarová VeronikaHradec Králové0194,3411/1 záv.
15Maráková BlankaOrel Židenice0093,6911/1 záv.
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sontáková LenkaActivity Lanškroun91438,4355/5 záv.
2Rábová MartinaČeská Třebová92334,7644/4 záv.
3Hronová MarkétaCzech Tri K. Team90239,6722/2 záv.
4Průšová RadkaSvitavy96166,7922/2 záv.
5Hlavatá JanaMladějov na Mor.96150,5622/2 záv.
6Stránská AdélaISCAREX / INOV-8 Czech republic91144,2611/1 záv.
7Klimešová PavlínaČelákovice94128,8311/1 záv.
8Hauptová AliceHasiči Kunčice97127,4122/2 záv.
9Vévodová MartinaTJ Lokomotiva Břeclav90125,5411/1 záv.
10Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun95122,7822/2 záv.
11Kozlová LadaOstrava Zábřeh91117,3711/1 záv.
12Pechová HelenaNMNM93113,5511/1 záv.
13Kalousová TerezaVencl Tým Ústí nad Orlicí98113,5111/1 záv.
14Bednarská VeronikaTJ Šumperk97109,2611/1 záv.
15Barvínková JanaLetohrad86107,3511/1 záv.
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fabová SylvaSPINNING EVA Lanškroun79728,7977/7 záv.
2Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80504,0666/6 záv.
3Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84479,2655/5 záv.
4Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80338,4433/3 záv.
5Šimůnková PavlaIscarex ČT77281,8354/4 záv.
6Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová78269,6544/4 záv.
7Koubová MarcelaRybník80265,3666/6 záv.
8Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná79258,1633/3 záv.
9Peterková VeronikaTJ Svitavy84235,7244/4 záv.
10Kozáková DenisaHvězda Pardubice79203,7522/2 záv.
11Vebrová MonikaČeská Třebová79189,6722/2 záv.
12Pazderová AlenaVysoké Mýto75186,0244/4 záv.
13Barvínková RomanaAtletika Žamberk79173,6822/2 záv.
14Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno77172,1533/3 záv.
15Hájková LudmilaOB Česká Třebová75155,5322/2 záv.
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaHvězda Pardubice691190,041212/12 záv.
2Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65864,288/8 záv.
3Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70680,8577/7 záv.
4Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí72600,8166/6 záv.
5Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť68179,1622/2 záv.
6Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují72122,0711/1 záv.
7Klimešová JanaUSK Praha70116,5811/1 záv.
8Cinková JitkaAC Pardubice68106,4222/2 záv.
9Bulvová HanaSK OB Chrast66100,1811/1 záv.
10Háková MichaelaSokol Valteřice7194,2611/1 záv.
11Ottová LenkaOttlens7089,9111/1 záv.
12Dulajová Dagmarneregistrována7489,7311/1 záv.
13Šiklová DagmarCR 107488,8911/1 záv.
14Nakládalová RadkaVoleyball Svitavy7186,811/1 záv.
15Krčová MartinaKVS Šumperk7284,7211/1 záv.
Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice641162,931010/10 záv.
2Pešlová IvanaTJ Svitavy63983,899/9 záv.
3Nechvílová MiroslavaAC Choceň60573,9599/9 záv.
4Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63445,8655/5 záv.
5Jonášová ZdeňkaHradecký Spinnig Klub64322,0233/3 záv.
6Šternerová HanaHradec Králové63175,622/2 záv.
7Sekyrová JanaSvitavy63126,822/2 záv.
8Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54119,4711/1 záv.
9Chlubnová ZdeňkaPardubice62103,5211/1 záv.
10Šefcová EvaSKI Police nad Metují6498,8511/1 záv.
11Dvořáková EvaProstějov5596,9811/1 záv.
12Houdková Ludmila-6295,2211/1 záv.
13Vojtková Marieneregistrována6194,611/1 záv.
14Vojáčková BlankaNový Malín6190,6511/1 záv.
15Vymlátilová MarieNová Ves - Kunčina6188,1111/1 záv.
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Adamec LukášHoro Česká Třebová87688,6988/8 záv.
2Hejl RadekLetohrad72623,5977/7 záv.
3Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová87617,5677/7 záv.
4Šolc VítězslavBKL Machov57480,331313/13 záv.
5Vacek JiříDlouhá Třebová77479,181212/12 záv.
6Novák JosefBrzdy Horní Čermná97446,8755/5 záv.
7Vacarda VladimírELEVEN-Run Team59410,5866/6 záv.
8Holubář PatrikÚstí nad Orlicí00340,8166/6 záv.
9Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74320,3355/5 záv.
10Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69318,8144/4 záv.
11Hübl RadekRun Sport Team88310,0533/3 záv.
12Krunka KamilSK Nové Město nad Metují86302,9133/3 záv.
13Stránský AlešISCAREX Česká Třeb.60301,4344/4 záv.
14Jor MartinRunSport team87301,133/3 záv.
15Dvořák PavelČeská Třebová75294,9155/5 záv.
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká AnnaHvězda Pardubice691035,341212/12 záv.
2Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65762,2988/8 záv.
3Fabová SylvaSPINNING EVA Lanškroun79638,4877/7 záv.
4Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70592,4977/7 záv.
5Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí72536,3966/6 záv.
6Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64523,4599/9 záv.
7Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84442,555/5 záv.
8Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80435,1866/6 záv.
9Pešlová IvanaTJ Svitavy63355,9588/8 záv.
10Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80311,9433/3 záv.
11Rábová MartinaČeská Třebová92252,6944/4 záv.
12Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02241,488/8 záv.
13Kozáková DenisaHvězda Pardubice79231,522/2 záv.
14Šimůnková PavlaIscarex ČT77225,844/4 záv.
15Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná79219,6833/3 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.3.201910 jarních kilometrů185
17.3.2019Běh za břehem158
30.3.2019Svitavská 10172
3.4.20191. Pekelný kilometr137
7.4.2019Jaroměřský kros366
10.4.2019Jarní hodinovka na dráze15
12.4.20191. Zemská míle128
20.4.2019Běh Javorkou201
24.4.20192. Pekelný kilometr159
26.4.2019Běh na Rozálku181
27.4.2019Svitavský stýpl10
28.4.2019Memoriál Q. Štěpánka177
1.5.2019Běh kolem poličských hradeb321
4.5.2019Letohradská pětka316
8.5.2019Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození87
12.5.2019Běh Choceňskými sady151
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka76
18.5.2019Běh do Zámeckého vrchu275
19.5.2019Nekořský kros128
26.5.2019Půlmaraton údolím Moravské Sázavy0

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
1.6.2019Běh Dobroučským krajem
5.6.20193. Pekelný kilometr
9.6.2019Běh alejí
12.6.2019Memoriál Václava Čevony
14.6.20192. Zemská míle
15.6.2019Běh přes Červený vrch
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec
29.6.2019Kros okolo Žampachu a přes Kozince
30.6.2019Pardubická pětka na dráze
3.7.20194. Pekelný kilometr
14.7.2019Jeřáb 1003
3.8.2019Králický Sněžník - potichu
9.8.2019Svinnský ISCAREX kros
11.8.2019Běh údolím řeky Bělé
18.8.2019Černovírský kros
28.8.20195. Pekelný kilometr
30.8.20193. Zemská míle
31.8.2019Výprachtice - Buková hora
1.9.2019Sázava - Lázek
4.9.2019Běh na Kuňku
7.9.2019Strážný - nahoru a dolů
8.9.2019Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch
14.9.2019Kopaběh
15.9.2019Králický Lískovec
21.9.2019Cross po lyžařských tratích
28.9.20194. Zemská míle
29.9.2019Heřmanická osmička
5.10.2019Lubenská 10 cross
6.10.2019Běh údolím Orlice
9.10.2019Pardubická desítka na dráze
13.10.2019Přespolní běh lyžařů v Letohradě
19.10.2019Sokolský půlmaraton
28.10.2019Týnišťská desítka
2.11.2019Malá Pardubická cross-country
9.11.2019Perníková devítka
17.11.2019Běh 17. listopadu
7.12.2019Čertovský běh
14.12.2019Vánoční běh okolo Zlatého pásku

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999