Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2019

Průběžné pořadí poháru

Junioři 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Holubář PatrikÚstí nad Orlicí00109,5411/1 záv.
2Ristovský JanTJ Šumperk00107,1711/1 záv.
3Bednarský VáclavKolovna01106,2711/1 záv.
4Kaláb PatrikTJ Sokol Kunčina0196,8111/1 záv.
5Hájek MartinŽamberk0193,6511/1 záv.
6Patterman ProkopKVS Šumperk0386,5611/1 záv.
7Langr Adamneregistrován0364,3211/1 záv.
8Hecl FrantišekKVS Šumperk0260,9311/1 záv.
9Pátek VítězslavZábřeh0340,9611/1 záv.
10Jansa FilipBT Junior0235,6811/1 záv.
11Pastýř ŠtěpánStaré Město0335,3311/1 záv.
12Kroul JosefAtletika Zábřeh0028,8511/1 záv.
13Hýbl PavelAtletika Zábřeh0726,5311/1 záv.
14Šíp DominikZábřeh01311/1 záv.
14Šperlich JanKVS Šumperk04311/1 záv.
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Adamec LukášHoro Česká Třebová87162,9222/2 záv.
2Motl LiborHněvkov84138,922/2 záv.
3Janů JanMizuno93103,2811/1 záv.
4Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě90101,8411/1 záv.
5Jor MartinRunsport team87101,1911/1 záv.
6Timko MartinASK Slavia Praha9499,5711/1 záv.
7Jílek OndřejKVS Šumperk9997,1511/1 záv.
8Pešek PavelLitomyšl9096,9711/1 záv.
9Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9595,311/1 záv.
10Dryml MojmírHvězda Pardubice8691,5611/1 záv.
11Bednarský VojtěchTJ Šumperk9789,7411/1 záv.
12Tlapák JaroslavČeská Třebová8784,8911/1 záv.
13Kramář MichalTJ Sokol Janov9584,3211/1 záv.
14Nechvíl PetrAC Choceň9184,0311/1 záv.
15Málek Jiříkosteljinak.cz8282,1811/1 záv.
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75112,6311/1 záv.
2Hejl RadekLetohrad72106,1211/1 záv.
3Benko JanLitomyšl74103,6111/1 záv.
4Žouželka TomášZábřeh7696,4611/1 záv.
5Frydrych TomášZábřeh7790,911/1 záv.
6Nováček PetrKunčina7990,2711/1 záv.
7Zákravský MichalŠumperk748811/1 záv.
8Hecl MilošKVS Šumperk7683,9511/1 záv.
9Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7682,6911/1 záv.
10Brückner MiroslavHoral Šumperk7981,5511/1 záv.
11Doležal MilanHoral Šumperk7281,311/1 záv.
12Doležal JaromírPřeklady Hrochová7480,5411/1 záv.
13Giesel LiborSKP Šumperk7377,7611/1 záv.
14Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL7475,9611/1 záv.
15Sedláček JiříŠumperk7975,8711/1 záv.
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Belobrad IvanPasivity Žamberk66176,2422/2 záv.
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60110,6911/1 záv.
3Holický MilanPardubice65104,0311/1 záv.
4Dostál JiříLiga 100 Olomouc Amgis64103,6811/1 záv.
5Moravčík ZdeněkAC Moravská Slavia62103,2711/1 záv.
6Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6892,2911/1 záv.
7Souček JanKVS Šumperk6588,9211/1 záv.
8Šmíd FrantišekSTF Šumperk6088,2211/1 záv.
9Kačerovský MichalActivity Lanškroun6977,4211/1 záv.
10Onderka AloisLipenští draci6972,8911/1 záv.
11Gronych RadekKomňátka6754,2811/1 záv.
12Květoň VladimírKVS Šumperk6850,9111/1 záv.
13Juda JiříKočičky6444,6611/1 záv.
14Waniek PetrWaniek květiny6241,6111/1 záv.
15Vondruška BohuslavŠumperk6338,7111/1 záv.
Muži D 60-69 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šolc VítězslavBKL Machov57114,0911/1 záv.
2Knápek LubomírLK Šumperk59108,0411/1 záv.
3Pur VáclavŠumperk55104,6411/1 záv.
4Smolicha JosefNový Malín5687,3111/1 záv.
5Ráb PavelČeská Třebová5285,9111/1 záv.
6Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5385,0111/1 záv.
7Batěk MiroslavHrabišín5469,3211/1 záv.
Muži E 70 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krumer MiroslavMK Ostrov49235,4922/2 záv.
2Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48152,7822/2 záv.
3Stejskal AntonínVíno Karabina4996,1411/1 záv.
4Pikal KarelKVS Olomouc4989,7211/1 záv.
5Jelínek MatějČernilov4286,1311/1 záv.
6Šíp JiříZábřeh4831,5211/1 záv.
Juniorky 18-19 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02165,4222/2 záv.
2Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí03117,511/1 záv.
3Kobzová KristýnaOCR Runners Šumperk00101,2411/1 záv.
4Šlížová Barbora-0096,4711/1 záv.
5Slámová DenisaSlávia Praha0081,2611/1 záv.
6Heclová MarieKVS Šumperk0447,9311/1 záv.
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bednarská VeronikaTJ Šumperk97109,2611/1 záv.
2Otevřelová KristýnaColumbia Montrail87104,6111/1 záv.
3Svobodová TerezaSpartak Praha 49999,8411/1 záv.
4Drábková VeronikaOCR Runners Šumperk9699,7911/1 záv.
5Reslová HanaFenix Team9395,5511/1 záv.
6Štýbnarová RadkaZábřeh8690,9511/1 záv.
7Křížová TerezaŠumperk8790,5311/1 záv.
8Kotěrová LucieLuková9085,6111/1 záv.
9Průšová RadkaTJ Svitavy9680,3411/1 záv.
10Rábová MartinaČeská Třebová9275,1511/1 záv.
11Strakošová VendulaZábřeh9072,5311/1 záv.
12Bekeová Veronika-8871,6811/1 záv.
13Ženčáková BarboraŠumperk8868,9311/1 záv.
14Vaňková KarolínaAtletika Svitavy8965,5811/1 záv.
15Hlavatá JanaMladějov9664,6111/1 záv.
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Švestková Stružková HanaRačí Údolí83123,3711/1 záv.
2Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80111,9911/1 záv.
3Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno77105,4722/2 záv.
4Fabová SylvaLanškroun7997,2311/1 záv.
5Kriklová AlenaJaroměřice7995,8711/1 záv.
6Kesslerová SylvaŠtědrý běh7590,7911/1 záv.
7Grozmanová LucieŠumperk8385,7911/1 záv.
8Benková RomanaLitomyšl7880,7611/1 záv.
9Kabourková PetraFortex Ski Mor. Beroun7770,2611/1 záv.
10Daňková VladěnaŠumperk8162,7111/1 záv.
11Lounová Markéta-7662,1511/1 záv.
12Dostálová Evaneregistrována7861,0811/1 záv.
13Oplatková KateřinaVikýřovice7649,2811/1 záv.
14Koubová MarcelaRybník8048,9511/1 záv.
15Peterková VeronikaTJ Svitavy8446,2811/1 záv.
Ženy C 45-54 let
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70206,5422/2 záv.
2Krátká AnnaHvězda Pardubice69196,2422/2 záv.
3Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí65107,3211/1 záv.
4Ottová LenkaOttlens7089,9111/1 záv.
5Dulajová Dagmarneregistrována7489,7311/1 záv.
6Krčová MartinaKVS Šumperk7284,7211/1 záv.
7Smolichová Jana-7154,4611/1 záv.
8Rachidová YvonaMoravská Třebová6649,0811/1 záv.
9Truhlářová KateřinaMoravská Třebová7448,5211/1 záv.
Ženy D 55 let a starší
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Jirásková EvaMaratonstav Úpice64230,2422/2 záv.
2Nechvílová MiroslavaChoceň60120,7322/2 záv.
3Pešlová IvanaTJ Svitavy6396,411/1 záv.
4Vojtková Marieneregistrována6194,611/1 záv.
5Vojáčková BlankaNový Malín6190,6511/1 záv.
6Vymlátilová MarieNová Ves - Kunčina6188,1111/1 záv.
7Vykydalová BlankaRychlé šipky Šumperk5682,2411/1 záv.
8Jelínková MagdalenaČernilov4537,8911/1 záv.
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Adamec LukášHoro Česká Třebová87162,5422/2 záv.
2Motl LiborHněvkov84138,522/2 záv.
3Janů JanMizuno93103,2811/1 záv.
4Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě90101,4911/1 záv.
5Jor MartinRunsport team87100,8311/1 záv.
6Timko MartinASK Slavia Praha9499,5711/1 záv.
7Hejl RadekLetohrad7297,6811/1 záv.
8Jílek OndřejKVS Šumperk9997,1511/1 záv.
9Belobrad IvanPasivity Žamberk6697,0122/2 záv.
10Pešek PavelLitomyšl9096,6111/1 záv.
11Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9595,311/1 záv.
12Benko JanLitomyšl7495,0611/1 záv.
13Dryml MojmírHvězda Pardubice8691,1911/1 záv.
14Bednarský VojtěchTJ Šumperk9789,7411/1 záv.
15Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7588,611/1 záv.
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70171,522/2 záv.
2Krátká AnnaHvězda Pardubice69160,2922/2 záv.
3Jirásková EvaMaratonstav Úpice64119,7222/2 záv.
4Švestková Stružková HanaRačí Údolí83116,1411/1 záv.
5Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80109,6311/1 záv.
6Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0395,6911/1 záv.
7Fabová SylvaLanškroun7994,6811/1 záv.
8Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6592,7411/1 záv.
9Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7792,2222/2 záv.
10Bednarská VeronikaTJ Šumperk9791,6511/1 záv.
11Otevřelová KristýnaColumbia Montrail8791,1211/1 záv.
12Kesslerová SylvaŠtědrý běh7588,1611/1 záv.
13Kriklová AlenaJaroměřice7987,5311/1 záv.
14Svobodová TerezaSpartak Praha 49986,0111/1 záv.
15Grozmanová LucieŠumperk8383,1111/1 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.3.201910 jarních kilometrů185
17.3.2019Běh za břehem158

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
30.3.2019Svitavská 10
3.4.20191. Pekelný kilometr
7.4.2019Jaroměřský kros
10.4.2019Jarní hodinovka na dráze
12.4.20191. Zemská míle
20.4.2019Běh Javorkou
24.4.20192. Pekelný kilometr
26.4.2019Běh na Rozálku
27.4.2019Svitavský stýpl
28.4.2019Memoriál Q. Štěpánka
1.5.2019Běh kolem poličských hradeb
4.5.2019Letohradská pětka
8.5.2019Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození
12.5.2019Běh Choceňskými sady
15.5.2019Malá cena Monaka - Janderovská desítka
18.5.2019Běh do Zámeckého vrchu
19.5.2019Nekořský kros
26.5.2019Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
1.6.2019Běh Dobroučským krajem
5.6.20193. Pekelný kilometr
9.6.2019Běh alejí
12.6.2019Memoriál Václava Čevony
14.6.20192. Zemská míle
15.6.2019Běh přes Červený vrch
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec
29.6.2019Kros okolo Žampachu a přes Kozince
30.6.2019Pardubická pětka na dráze
3.7.20194. Pekelný kilometr
14.7.2019Jeřáb 1003
3.8.2019Králický Sněžník - potichu
9.8.2019Svinnský ISCAREX kros
11.8.2019Běh údolím řeky Bělé
18.8.2019Černovírský kros
28.8.20195. Pekelný kilometr
30.8.20193. Zemská míle
31.8.2019Výprachtice - Buková hora
1.9.2019Sázava - Lázek
4.9.2019Běh na Kuňku
7.9.2019Strážný - nahoru a dolů
8.9.2019Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch
14.9.2019Kopaběh
15.9.2019Králický Lískovec
21.9.2019Cross po lyžařských tratích
28.9.20194. Zemská míle
29.9.2019Heřmanická osmička
5.10.2019Lubenská 10 cross
6.10.2019Běh údolím Orlice
9.10.2019Pardubická desítka na dráze
13.10.2019Přespolní běh lyžařů v Letohradě
19.10.2019Sokolský půlmaraton
28.10.2019Týnišťská desítka
2.11.2019Malá Pardubická cross-country
9.11.2019Perníková devítka
17.11.2019Běh 17. listopadu
7.12.2019Čertovský běh
14.12.2019Vánoční běh okolo Zlatého pásku

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2015
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999