Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Týnišťská desítka

28.10.2019, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Týnišťská desítka
  • datum konání: 28.10.2019
  • zobrazeno již 871x
  • místo konání: Tělocvična U dubu, Týniště nad Orlicí
  • GPS: 50.15699N, 16.08167E
  • pořadatel: SK Týniště nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Tělocvična sídliště U dubu, Týniště nad Orlicí
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Povrch: převážně asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Václav Goldbach
tel. 721 002 692

Propozice závodu ve formátu PDF

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.10.2020Týnišťská desítka-
28.10.2018Týnišťská desítka141
28.10.2017Týnišťská desítka184
28.10.2016Týnišťská desítka301
28.10.2015Týnišťská desítka217
28.10.2013Týnišťská desítka253
28.10.2011Týnišťská desítka191
28.10.2010Týnišťská desítka141
28.10.2009Týnišťská desítka140
28.10.2008Týnišťská desítka148
28.10.2007Týnišťská desítka141
28.10.2006Týnišťská desítka116
28.10.2005Týnišťská desítka111
28.10.2004Týnišťská desítka108
28.10.2003Týnišťská desítka90
28.10.2002Týnišťská desítka104

Statistika závodu Týnišťská desítka

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2386

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalousek Jan7116
Vacková Hana5615
Metelková Táňa7214
Javůrek Jiří4814
Brožek Radmil5413
Vanta Josef6213
Zeman Vladimír5112
Urbánek Jiří7612
Vorel Milan4012
Bříza Vladimír5112
Šebek Michal8412
Bubeníček Jiří5112
Petržílek Zdeněk5512
Jelínek Matěj4211
Krátká Anna6911
Sedlák Jiří5811
Mocek Tomáš7911
Jirásko Lubomír7111
Gdula Petr6111
Hofman Oldřich6311
Krejčí Jaromír6610
Jakeš Josef6510
Švec Miroslav5210
Kubr Václav5510
Šubert Petr6210
Gdula Lukáš9110
Kozáková Denisa7910
Nečas Josef5810
Hejkrlík Filip799
Kratochvíl Miloš759
Fenclová Marta769
Ožana Václav649
Kubrová Dagmar639
Tarant Ladislav609
Klimeš Jiří619
David Václav749
Jirásko Dušan739
Linhart Milan648
Zajíc Jan538
Paulů Blanka548
Dvořáček Jaroslav528
Hynek Petr638
Pechek František538
Závodní Lukáš798
Siegel Josef588
Mazač Jaroslav688
Chlubna Jan848
Sedláček Petr828
Krátký Josef658
Linhart Miloš448

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:32:27101,83
2MA2113Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:32:30101,53
3MA366Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:1896,64
4MA793Majoroš MichalMM Lanžov8600:33:5293,18
5MA8183Bílek DavidPenzion Pod rozhlednou0300:34:14117,75
6MA976Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:1384,94
7MA10156Poledník MichalOtice8900:35:3882,39
8MA11103Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:36:0779,44
9MA12139Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:36:44104,44
10MA23191Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:38:3764,17
11MA25114Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3963,97
12MA3058Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:0960,92
13MA45173Hanousek JakubPolice nad Metují9100:40:3152,57
14MA46144Šlaichrt MatějTriathlon Team Chrudim8800:40:3552,16
15MA64140Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:41:4477,82
16MA74184Mokrejš LeošVysoké Mýto9300:42:2241,27
17MA9120Bohatý KarelVodáci Třebechovice0100:43:3567,97
18MA98160Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:43:5431,91
19MA126200Dus OndřejSendražice8500:47:577,18
20MA129189Fišar RadimČerníkovice9400:48:115,75
21MA13221Bohatý OtoVodáci Třebechovice0700:48:5939,22
22MA135194Vaněček PavelLukavice9000:49:493,00
23MA136105Fišer PetrKvasiny9500:49:503,00
24MA16225Jakeš VojtěchTýniště n.O.9300:54:043,00
25MA164154Smrček MartinLedce9600:54:073,00
26MA17059Sekyra MichalBěžíme.cz9200:54:423,00
27MA175137Pešek VladimírKostelec n.O.0300:55:463,11
28MA185204Diviš PetrDivous team8700:58:113,00
29MA19896Kvasnička MichalHradec Králové8701:10:153,00
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB479Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:33:37107,39
2MB5188Šilar ZdeněkRunsport Team8100:33:4294,20
3MB644Pelouch LeošSK Chotěboř7500:33:45106,62
4MB15175Malátek AntonínPardubice7700:37:2185,99
5MB16125Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:2271,81
6MB1957Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:38:0467,53
7MB22115Borovec AlexanderChoceň7600:38:3678,83
8MB31202Simon MartinDZS Náchod8000:39:1560,31
9MB33161Bradáč JiříAC Sparta Praha8200:39:3058,78
10MB3741Friede JanWikov Hronov7700:39:4772,05
11MB38199Haas JanKasper Swix team Trutnov8400:39:4956,84
12MB39123Dostál VáclavRychnov n.K.8200:39:5855,93
13MB40126Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:39:5970,91
14MB50146Dvořák PavelČeská Třebová7500:40:4666,42
15MB5243Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:40:5165,94
16MB5380Hák MichalSokol Studenec7500:41:0764,41
17MB5697Kliment MichalBorohrádek7800:41:2163,07
18MB622Modrý VáclavHasiči Račice n.T.8100:41:4145,45
19MB6387Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:41:4345,24
20MB68133Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:42:0758,68
21MB69128Hejkrlík FilipSAZBO7900:42:1358,11
22MB7178Kosuciński SlawomirLoko Trutnov8100:42:1641,88
23MB7346Vacek JiříDlouhá Třebová7700:42:1857,63
24MB8299Horák MichalColas cz7500:43:0153,53
25MB8477Němec RadekLitomyšl7700:43:0553,14
26MB8534Lhota AlešA&A7800:43:0653,05
27MB9926Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:44:0930,38
28MB1024Bartoš JanBeast Shapes8400:44:2828,45
29MB103100Smola JosefNáchod8000:44:2928,35
30MB115138Matuška MartinOhnišov8000:45:3621,53
31MB122117Novák PetrTeplice7700:46:3632,99
32MB171185Chaloupka JanTýniště n.O.7900:55:283,00
33MB172195Matys VladimírHradec Králové8400:55:303,00
34MB181164Šafr JiříVysoké Mýto7700:56:523,00
35MB183151Kouštejn PavelChoceň7700:57:523,00
36MB19722Trávníček RobertVodáci Třebechovice7501:07:013,00
-MB-3Cibula VítAccu Team Praha77DNF-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14112Krejčí JaromírSKI klub Pastviny6600:37:19101,27
2MC1792Buřil FrantišekVidochov6600:37:3999,50
3MC217Duchoň DavidPraha-Újezd7100:38:3079,40
4MC26172Kyncl TomášHolice7400:38:4078,45
5MC28143Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:38:5177,40
6MC2939Krtička MichalWikov Hronov7300:39:0675,97
7MC3269Vejběra JanCyklo Pokr6600:39:1890,71
8MC35104Slavík RadekCB Vysoké Mýto6600:39:4188,67
9MC4237Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:40:0486,63
10MC47153Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:40:3667,37
11MC51152Moravec MarianSchiller Choceň TT7100:40:4966,13
12MC58132Sláma MartinVýchodočeská televize V16800:41:2879,17
13MC59124Bergmann DavidTriexpert Hradec Králové7400:41:2962,31
14MC61192Štembera PetrPardubice6900:41:3678,46
15MC65136Lounek JaroslavČastolovice6900:41:4977,31
16MC6624Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:41:5277,04
17MC7532Mazač JaroslavWikov Hronov6800:42:2374,29
18MC77127Číhař TomášChvojenec7000:42:3056,49
19MC80162Nádhera PetrHradec Králové6700:42:5071,89
20MC81187Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:42:5671,36
21MC89116Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:3350,47
22MC9070Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:43:3450,37
23MC9212Stříhavka JindřichAC Choceň7100:43:3849,99
24MC9513Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:43:4549,32
25MC107203Hruban JanČeská Třebová6600:44:4761,51
26MC112131Hrazdira JanStaněk sport Turnov6900:45:1758,85
27MC11782David VáclavSmiřice7400:45:4238,15
28MC119134Kalousek JanMalšovice7100:46:0236,24
29MC120168Hartman KarelTýniště n.O.7200:46:0436,05
30MC123166Petráň MichalCafe Bajer6600:46:5849,88
31MC13111Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:48:5719,53
32MC13383Pečenka FrantišekLibotov7200:49:0119,15
33MC139181Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:0413,13
34MC140119Jirásko DušanSK Srch7300:50:1312,27
35MC141179Machút MichalBěleč n.O.6700:50:1932,04
36MC142120Poláček JanNáchod6800:50:2231,78
37MC14318Bohatý KarelVodáci Třebechovice7400:50:2710,93
38MC151155Smrček PavelOblící7300:51:374,25
39MC158193Svěbiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:53:3714,47
40MC15945Nečas JiříVodáci Třebechovice6900:53:4114,11
41MC174118Jirásko LubomírSK Srch7100:55:423,00
-MC-5Kašpárek MartinVelichovky67DNF-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD18106Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:4299,23
2MD2451Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:38109,77
3MD2738Růžička VladimírÚstí nad Labem6200:38:4193,99
4MD36186Hanuš Petr3D Fittness RT6400:39:4688,22
5MD4135Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:40:0286,80
6MD43121Louda PetrAC Česká Lípa6400:40:0786,36
7MD48135Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:40:4183,34
8MD49111Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:40:4283,25
9MD5456Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:1180,68
10MD558Bláha MilanKřovice5700:41:1696,80
11MD67197Prohnal PavelGP Kolín5900:41:5793,43
12MD87101Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:1487,12
13MD9333Leplt JiříPivovar Miletín6100:43:4167,37
14MD10031Vanta JosefTriclub Dobruška6200:44:1764,17
15MD10567Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:44:4062,13
16MD10690Zelený LuděkDOMA Žďár6100:44:4461,78
17MD113176Kalous Tomáš3D Fittnes Žamberk6400:45:2258,40
18MD11489Tarant LadislavTraged team Letohrad6000:45:2857,87
19MD148198Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:51:1747,48
20MD15095Králík MichalHradec Králové6200:51:3125,65
21MD152130Matějka MilanStaněk Sport Turnov5600:52:0043,95
22MD155169Horák LeošCafe Bajer Pardubice6400:52:3519,97
23MD156142Navrátil VlastimilHradec Králové5500:52:5339,60
24MD16094Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:53:4513,76
25MD16523Pavlík JiříVodáci Třebechovice6400:54:1810,83
26MD16962Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:4030,82
27MD180167Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:56:4220,80
28MD184182Švorc JanHradec Králové6300:58:023,00
29MD194196Pokorný JanRychnov n.K.6401:04:063,00
Muži E 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7665Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:42:2790,97
2ME7916Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:47114,68
3ME8354Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:0388,02
4ME11014Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:08104,50
5ME11163Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:1677,10
6ME116145Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:4075,13
7ME121159Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:46:2771,28
8ME13074Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:48:4559,95
9ME13881Bednář JosefPočáply5000:50:0253,63
10ME14486Hák JaroslavSokol Studenec4600:50:3680,82
11ME14991Bříza VladimírKRB Chrudim5100:51:2846,57
12ME15472Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:52:2042,31
13ME15761Kunrt MiroslavTJ Liga100 Olomouc4900:53:0769,92
14ME16760Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:2432,13
15ME168122Zeman VladimírTýniště n.O.5100:54:3731,06
16ME17364Balla ZikmundLEGAL Sport Pardubice5400:55:4025,89
17ME17685Kuřík JiříOrel Studenec5000:55:5624,58
18ME17952Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:56:3155,19
19ME19142Tučný JanMK Pardubice4701:01:1035,05
20ME192174Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:01:2234,18
21ME19928Culka VáclavNové Město nad Metují3501:18:253,00
22ME20155Vorel MilanSlatiňany4001:33:113,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4488Haramulová LenkaMusher klub JCC8700:40:11104,25
2ZA57157Zoubková BarboraSKP Hvězda Pardubice9300:41:2498,32
3ZA60171Janáčková NinaCafe Bajer Pardubice8800:41:3597,43
4ZA70109Klímová IvanaAtletika Polička8700:42:1594,18
5ZA78147Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:42:31104,42
6ZA8650Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:43:07101,66
7ZA88102Vítková VeronikaNahořany8900:43:1689,23
8ZA9436Sabovová MichaelaPardubice8600:43:4287,12
9ZA10849Stránská VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:44:4893,92
10ZA137148Janíčková PatricieVýprachtice0200:49:5170,69
11ZA1476Kacálková VendulaSKP Duha Lanškroun0200:50:5465,86
12ZA186141Danielová EvaOpočno9500:58:1915,91
13ZA195180Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:04:293,37
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13129Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:17112,36
2ZB34201Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:39100,45
3ZB7248Vebrová MonikaČeská Třebová7900:42:1787,19
4ZB9675Myslivcová DenisaLípa n.O.7700:43:4679,73
5ZB10498Rýdlová DenisaRun sport team8200:44:3875,37
6ZB10968Vejběrová EvaColas.cz7600:44:5673,86
7ZB118178Krejčí KláraBěleč n.O.7900:45:4569,75
8ZB125177Kalousová Alena3D Fittnes8000:47:3560,52
9ZB128110Tomanová MonikaŽďár n.S.7700:48:0757,84
10ZB1341Hamplová ŠárkaChlumec n.C.8400:49:0253,22
11ZB14573Herčíková MarkétaChlumec n.C.7800:50:3945,09
12ZB153190Šejvlová VlastaTřebechovice p.O.8000:52:1237,29
13ZB16153Jahnová PetraTřebechovice7600:54:0327,97
14ZB163150Štanglerová JitkaChoceň7700:54:0627,72
15ZB16627Koubová MarcelaRybník8000:54:2326,30
16ZB177108Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:56:1017,32
17ZB181165Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:56:5213,80
18ZB19071Burdová EvaTýniště n.O.7900:59:193,00
19ZB19384Brossmannová ŽanetaJaroměř8301:01:463,00
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC209Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:38:12118,86
2ZC9730Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:43:5391,91
3ZC101170Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:44:2789,23
4ZC127149Ondrová LadaChoceň7300:48:0671,92
5ZC18819Kumprechtová JanaVodáci Třebechovice7400:59:0220,07
6ZC18910Kašparková EvaOOB Týniště n.O.7400:59:1119,36
7ZC200163Nádherová HanaHradec Králové6801:22:003,00
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD124158Jonášová ZdeňkaSKP Hvězda Pardubice6400:47:14116,23
2ZD14615Šefcová EvaSKI Police n.M.6400:50:42102,75
3ZD17829Vacková HanaSokol Starkoč5600:56:1781,02
4ZD18717Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:58:3072,40
5ZD196107Nechvílová MiroslavaChoceň6001:04:4947,82
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:32:27101,83
2MA2113Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:32:30101,53
3MA366Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:1896,64
1MB479Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:33:37107,39
2MB5188Šilar ZdeněkRunsport Team8100:33:4294,20
3MB644Pelouch LeošSK Chotěboř7500:33:45106,62
4MA793Majoroš MichalMM Lanžov8600:33:5293,18
5MA8183Bílek DavidPenzion Pod rozhlednou0300:34:14117,75
6MA976Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:1384,94
7MA10156Poledník MichalOtice8900:35:3882,39
8MA11103Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:36:0779,44
9MA12139Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:36:44104,44
1ZB13129Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:17112,36
1MC14112Krejčí JaromírSKI klub Pastviny6600:37:19101,27
4MB15175Malátek AntonínPardubice7700:37:2185,99
5MB16125Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:2271,81
2MC1792Buřil FrantišekVidochov6600:37:3999,50
1MD18106Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:4299,23
6MB1957Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:38:0467,53
1ZC209Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:38:12118,86
3MC217Duchoň DavidPraha-Újezd7100:38:3079,40
7MB22115Borovec AlexanderChoceň7600:38:3678,83
10MA23191Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:38:3764,17
2MD2451Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:38109,77
11MA25114Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3963,97
4MC26172Kyncl TomášHolice7400:38:4078,45
3MD2738Růžička VladimírÚstí nad Labem6200:38:4193,99
5MC28143Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:38:5177,40
6MC2939Krtička MichalWikov Hronov7300:39:0675,97
12MA3058Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:0960,92
8MB31202Simon MartinDZS Náchod8000:39:1560,31
7MC3269Vejběra JanCyklo Pokr6600:39:1890,71
9MB33161Bradáč JiříAC Sparta Praha8200:39:3058,78
2ZB34201Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:39100,45
8MC35104Slavík RadekCB Vysoké Mýto6600:39:4188,67
4MD36186Hanuš Petr3D Fittness RT6400:39:4688,22
10MB3741Friede JanWikov Hronov7700:39:4772,05
11MB38199Haas JanKasper Swix team Trutnov8400:39:4956,84
12MB39123Dostál VáclavRychnov n.K.8200:39:5855,93
13MB40126Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:39:5970,91
5MD4135Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:40:0286,80
9MC4237Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:40:0486,63
6MD43121Louda PetrAC Česká Lípa6400:40:0786,36
1ZA4488Haramulová LenkaMusher klub JCC8700:40:11104,25
13MA45173Hanousek JakubPolice nad Metují9100:40:3152,57
14MA46144Šlaichrt MatějTriathlon Team Chrudim8800:40:3552,16
10MC47153Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:40:3667,37
7MD48135Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:40:4183,34
8MD49111Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:40:4283,25
14MB50146Dvořák PavelČeská Třebová7500:40:4666,42
11MC51152Moravec MarianSchiller Choceň TT7100:40:4966,13
15MB5243Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:40:5165,94
16MB5380Hák MichalSokol Studenec7500:41:0764,41
9MD5456Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:1180,68
10MD558Bláha MilanKřovice5700:41:1696,80
17MB5697Kliment MichalBorohrádek7800:41:2163,07
2ZA57157Zoubková BarboraSKP Hvězda Pardubice9300:41:2498,32
12MC58132Sláma MartinVýchodočeská televize V16800:41:2879,17
13MC59124Bergmann DavidTriexpert Hradec Králové7400:41:2962,31
3ZA60171Janáčková NinaCafe Bajer Pardubice8800:41:3597,43
14MC61192Štembera PetrPardubice6900:41:3678,46
18MB622Modrý VáclavHasiči Račice n.T.8100:41:4145,45
19MB6387Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:41:4345,24
15MA64140Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:41:4477,82
15MC65136Lounek JaroslavČastolovice6900:41:4977,31
16MC6624Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:41:5277,04
11MD67197Prohnal PavelGP Kolín5900:41:5793,43
20MB68133Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:42:0758,68
21MB69128Hejkrlík FilipSAZBO7900:42:1358,11
4ZA70109Klímová IvanaAtletika Polička8700:42:1594,18
22MB7178Kosuciński SlawomirLoko Trutnov8100:42:1641,88
3ZB7248Vebrová MonikaČeská Třebová7900:42:1787,19
23MB7346Vacek JiříDlouhá Třebová7700:42:1857,63
16MA74184Mokrejš LeošVysoké Mýto9300:42:2241,27
17MC7532Mazač JaroslavWikov Hronov6800:42:2374,29
1ME7665Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:42:2790,97
18MC77127Číhař TomášChvojenec7000:42:3056,49
5ZA78147Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:42:31104,42
2ME7916Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:47114,68
19MC80162Nádhera PetrHradec Králové6700:42:5071,89
20MC81187Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:42:5671,36
24MB8299Horák MichalColas cz7500:43:0153,53
3ME8354Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:0388,02
25MB8477Němec RadekLitomyšl7700:43:0553,14
26MB8534Lhota AlešA&A7800:43:0653,05
6ZA8650Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:43:07101,66
12MD87101Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:1487,12
7ZA88102Vítková VeronikaNahořany8900:43:1689,23
21MC89116Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:3350,47
22MC9070Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:43:3450,37
17MA9120Bohatý KarelVodáci Třebechovice0100:43:3567,97
23MC9212Stříhavka JindřichAC Choceň7100:43:3849,99
13MD9333Leplt JiříPivovar Miletín6100:43:4167,37
8ZA9436Sabovová MichaelaPardubice8600:43:4287,12
24MC9513Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:43:4549,32
4ZB9675Myslivcová DenisaLípa n.O.7700:43:4679,73
2ZC9730Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:43:5391,91
18MA98160Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:43:5431,91
27MB9926Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:44:0930,38
14MD10031Vanta JosefTriclub Dobruška6200:44:1764,17
3ZC101170Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:44:2789,23
28MB1024Bartoš JanBeast Shapes8400:44:2828,45
29MB103100Smola JosefNáchod8000:44:2928,35
5ZB10498Rýdlová DenisaRun sport team8200:44:3875,37
15MD10567Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:44:4062,13
16MD10690Zelený LuděkDOMA Žďár6100:44:4461,78
25MC107203Hruban JanČeská Třebová6600:44:4761,51
9ZA10849Stránská VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:44:4893,92
6ZB10968Vejběrová EvaColas.cz7600:44:5673,86
4ME11014Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:08104,50
5ME11163Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:1677,10
26MC112131Hrazdira JanStaněk sport Turnov6900:45:1758,85
17MD113176Kalous Tomáš3D Fittnes Žamberk6400:45:2258,40
18MD11489Tarant LadislavTraged team Letohrad6000:45:2857,87
30MB115138Matuška MartinOhnišov8000:45:3621,53
6ME116145Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:4075,13
27MC11782David VáclavSmiřice7400:45:4238,15
7ZB118178Krejčí KláraBěleč n.O.7900:45:4569,75
28MC119134Kalousek JanMalšovice7100:46:0236,24
29MC120168Hartman KarelTýniště n.O.7200:46:0436,05
7ME121159Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:46:2771,28
31MB122117Novák PetrTeplice7700:46:3632,99
30MC123166Petráň MichalCafe Bajer6600:46:5849,88
1ZD124158Jonášová ZdeňkaSKP Hvězda Pardubice6400:47:14116,23
8ZB125177Kalousová Alena3D Fittnes8000:47:3560,52
19MA126200Dus OndřejSendražice8500:47:577,18
4ZC127149Ondrová LadaChoceň7300:48:0671,92
9ZB128110Tomanová MonikaŽďár n.S.7700:48:0757,84
20MA129189Fišar RadimČerníkovice9400:48:115,75
8ME13074Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:48:4559,95
31MC13111Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:48:5719,53
21MA13221Bohatý OtoVodáci Třebechovice0700:48:5939,22
32MC13383Pečenka FrantišekLibotov7200:49:0119,15
10ZB1341Hamplová ŠárkaChlumec n.C.8400:49:0253,22
22MA135194Vaněček PavelLukavice9000:49:493,00
23MA136105Fišer PetrKvasiny9500:49:503,00
10ZA137148Janíčková PatricieVýprachtice0200:49:5170,69
9ME13881Bednář JosefPočáply5000:50:0253,63
33MC139181Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:0413,13
34MC140119Jirásko DušanSK Srch7300:50:1312,27
35MC141179Machút MichalBěleč n.O.6700:50:1932,04
36MC142120Poláček JanNáchod6800:50:2231,78
37MC14318Bohatý KarelVodáci Třebechovice7400:50:2710,93
10ME14486Hák JaroslavSokol Studenec4600:50:3680,82
11ZB14573Herčíková MarkétaChlumec n.C.7800:50:3945,09
2ZD14615Šefcová EvaSKI Police n.M.6400:50:42102,75
11ZA1476Kacálková VendulaSKP Duha Lanškroun0200:50:5465,86
19MD148198Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:51:1747,48
11ME14991Bříza VladimírKRB Chrudim5100:51:2846,57
20MD15095Králík MichalHradec Králové6200:51:3125,65
38MC151155Smrček PavelOblící7300:51:374,25
21MD152130Matějka MilanStaněk Sport Turnov5600:52:0043,95
12ZB153190Šejvlová VlastaTřebechovice p.O.8000:52:1237,29
12ME15472Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:52:2042,31
22MD155169Horák LeošCafe Bajer Pardubice6400:52:3519,97
23MD156142Navrátil VlastimilHradec Králové5500:52:5339,60
13ME15761Kunrt MiroslavTJ Liga100 Olomouc4900:53:0769,92
39MC158193Svěbiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:53:3714,47
40MC15945Nečas JiříVodáci Třebechovice6900:53:4114,11
24MD16094Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:53:4513,76
13ZB16153Jahnová PetraTřebechovice7600:54:0327,97
24MA16225Jakeš VojtěchTýniště n.O.9300:54:043,00
14ZB163150Štanglerová JitkaChoceň7700:54:0627,72
25MA164154Smrček MartinLedce9600:54:073,00
25MD16523Pavlík JiříVodáci Třebechovice6400:54:1810,83
15ZB16627Koubová MarcelaRybník8000:54:2326,30
14ME16760Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:2432,13
15ME168122Zeman VladimírTýniště n.O.5100:54:3731,06
26MD16962Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:4030,82
26MA17059Sekyra MichalBěžíme.cz9200:54:423,00
32MB171185Chaloupka JanTýniště n.O.7900:55:283,00
33MB172195Matys VladimírHradec Králové8400:55:303,00
16ME17364Balla ZikmundLEGAL Sport Pardubice5400:55:4025,89
41MC174118Jirásko LubomírSK Srch7100:55:423,00
27MA175137Pešek VladimírKostelec n.O.0300:55:463,11
17ME17685Kuřík JiříOrel Studenec5000:55:5624,58
16ZB177108Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:56:1017,32
3ZD17829Vacková HanaSokol Starkoč5600:56:1781,02
18ME17952Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:56:3155,19
27MD180167Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:56:4220,80
17ZB181165Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:56:5213,80
34MB181164Šafr JiříVysoké Mýto7700:56:523,00
35MB183151Kouštejn PavelChoceň7700:57:523,00
28MD184182Švorc JanHradec Králové6300:58:023,00
28MA185204Diviš PetrDivous team8700:58:113,00
12ZA186141Danielová EvaOpočno9500:58:1915,91
4ZD18717Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:58:3072,40
5ZC18819Kumprechtová JanaVodáci Třebechovice7400:59:0220,07
6ZC18910Kašparková EvaOOB Týniště n.O.7400:59:1119,36
18ZB19071Burdová EvaTýniště n.O.7900:59:193,00
19ME19142Tučný JanMK Pardubice4701:01:1035,05
20ME192174Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:01:2234,18
19ZB19384Brossmannová ŽanetaJaroměř8301:01:463,00
29MD194196Pokorný JanRychnov n.K.6401:04:063,00
13ZA195180Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:04:293,37
5ZD196107Nechvílová MiroslavaChoceň6001:04:4947,82
36MB19722Trávníček RobertVodáci Třebechovice7501:07:013,00
29MA19896Kvasnička MichalHradec Králové8701:10:153,00
21ME19928Culka VáclavNové Město nad Metují3501:18:253,00
7ZC200163Nádherová HanaHradec Králové6801:22:003,00
22ME20155Vorel MilanSlatiňany4001:33:113,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA147Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:32:27101,83
2MA2113Hübl RadekRunsport team / Salomon team8800:32:30101,53
3MA366Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:33:1896,64
4MB479Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:33:3794,71
5MB5188Šilar ZdeněkRunsport Team8100:33:4294,20
6MB644Pelouch LeošSK Chotěboř7500:33:4593,89
7MA793Majoroš MichalMM Lanžov8600:33:5293,18
8MA8183Bílek DavidPenzion Pod rozhlednou0300:34:1490,94
9MA976Honzíček MichalKRB Chrudim8800:35:1384,94
10MA10156Poledník MichalOtice8900:35:3882,39
11MA11103Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:36:0779,44
12MA12139Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:36:4475,67
13MC14112Krejčí JaromírSKI klub Pastviny6600:37:1972,11
14MB15175Malátek AntonínPardubice7700:37:2171,91
15MB16125Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:37:2271,81
16MC1792Buřil FrantišekVidochov6600:37:3970,08
17MD18106Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:4269,77
18MB1957Krmaš VáclavSOOB Rychnov nad Kněžnou8000:38:0467,53
19MC217Duchoň DavidPraha-Újezd7100:38:3064,89
20MB22115Borovec AlexanderChoceň7600:38:3664,27
21MA23191Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:38:3764,17
22MD2451Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:3864,07
23MA25114Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:38:3963,97
24MC26172Kyncl TomášHolice7400:38:4063,87
25MD2738Růžička VladimírÚstí nad Labem6200:38:4163,77
26MC28143Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:38:5162,75
27MC2939Krtička MichalWikov Hronov7300:39:0661,22
28MA3058Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:39:0960,92
29MB31202Simon MartinDZS Náchod8000:39:1560,31
30MC3269Vejběra JanCyklo Pokr6600:39:1860,00
31MB33161Bradáč JiříAC Sparta Praha8200:39:3058,78
32MC35104Slavík RadekCB Vysoké Mýto6600:39:4157,66
33MD36186Hanuš Petr3D Fittness RT6400:39:4657,15
34MB3741Friede JanWikov Hronov7700:39:4757,05
35MB38199Haas JanKasper Swix team Trutnov8400:39:4956,84
36MB39123Dostál VáclavRychnov n.K.8200:39:5855,93
37MB40126Urbánek JiříSplašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou7600:39:5955,83
38MD4135Lederer VladimírCyklo RD Pardubice6200:40:0255,52
39MC4237Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:40:0455,32
40MD43121Louda PetrAC Česká Lípa6400:40:0755,01
41MA45173Hanousek JakubPolice nad Metují9100:40:3152,57
42MA46144Šlaichrt MatějTriathlon Team Chrudim8800:40:3552,16
43MC47153Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:40:3652,06
44MD48135Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:40:4151,55
45MD49111Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:40:4251,45
46MB50146Dvořák PavelČeská Třebová7500:40:4651,04
47MC51152Moravec MarianSchiller Choceň TT7100:40:4950,74
48MB5243Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:40:5150,53
49MB5380Hák MichalSokol Studenec7500:41:0748,91
50MD5456Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:41:1148,50
51MD558Bláha MilanKřovice5700:41:1647,99
52MB5697Kliment MichalBorohrádek7800:41:2147,48
53MC58132Sláma MartinVýchodočeská televize V16800:41:2846,77
54MC59124Bergmann DavidTriexpert Hradec Králové7400:41:2946,67
55MC61192Štembera PetrPardubice6900:41:3645,95
56MB622Modrý VáclavHasiči Račice n.T.8100:41:4145,45
57MB6387Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:41:4345,24
58MA64140Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:41:4445,14
59MC65136Lounek JaroslavČastolovice6900:41:4944,63
60MC6624Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:41:5244,33
61MD67197Prohnal PavelGP Kolín5900:41:5743,82
62MB68133Koreček RichardNepasický Cykloteam7600:42:0742,80
63MB69128Hejkrlík FilipSAZBO7900:42:1342,19
64MB7178Kosuciński SlawomirLoko Trutnov8100:42:1641,88
65MB7346Vacek JiříDlouhá Třebová7700:42:1841,68
66MA74184Mokrejš LeošVysoké Mýto9300:42:2241,27
67MC7532Mazač JaroslavWikov Hronov6800:42:2341,17
68ME7665Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:42:2740,76
69MC77127Číhař TomášChvojenec7000:42:3040,46
70ME7916Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:42:4738,73
71MC80162Nádhera PetrHradec Králové6700:42:5038,42
72MC81187Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:42:5637,81
73MB8299Horák MichalColas cz7500:43:0137,30
74ME8354Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:0337,10
75MB8477Němec RadekLitomyšl7700:43:0536,90
76MB8534Lhota AlešA&A7800:43:0636,79
77MD87101Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:1435,98
78MC89116Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:3334,05
79MC9070Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:43:3433,94
80MA9120Bohatý KarelVodáci Třebechovice0100:43:3533,84
81MC9212Stříhavka JindřichAC Choceň7100:43:3833,54
82MD9333Leplt JiříPivovar Miletín6100:43:4133,23
83MC9513Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:43:4532,82
84MA98160Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:43:5431,91
85MB9926Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:44:0930,38
86MD10031Vanta JosefTriclub Dobruška6200:44:1729,57
87MB1024Bartoš JanBeast Shapes8400:44:2828,45
88MB103100Smola JosefNáchod8000:44:2928,35
89MD10567Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:44:4027,23
90MD10690Zelený LuděkDOMA Žďár6100:44:4426,82
91MC107203Hruban JanČeská Třebová6600:44:4726,51
92ME11014Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:0824,38
93ME11163Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:1623,56
94MC112131Hrazdira JanStaněk sport Turnov6900:45:1723,46
95MD113176Kalous Tomáš3D Fittnes Žamberk6400:45:2222,95
96MD11489Tarant LadislavTraged team Letohrad6000:45:2822,34
97MB115138Matuška MartinOhnišov8000:45:3621,53
98ME116145Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:4021,12
99MC11782David VáclavSmiřice7400:45:4220,92
100MC119134Kalousek JanMalšovice7100:46:0218,88
101MC120168Hartman KarelTýniště n.O.7200:46:0418,68
102ME121159Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:46:2716,34
103MB122117Novák PetrTeplice7700:46:3615,42
104MC123166Petráň MichalCafe Bajer6600:46:5813,18
105MA126200Dus OndřejSendražice8500:47:577,18
106MA129189Fišar RadimČerníkovice9400:48:115,75
107ME13074Švec MiroslavDědkostav Potštejn5200:48:453,00
108MC13111Kašpar VáclavOOB Týniště nad Orlicí7000:48:573,00
109MA13221Bohatý OtoVodáci Třebechovice0700:48:593,00
110MC13383Pečenka FrantišekLibotov7200:49:013,00
111MA135194Vaněček PavelLukavice9000:49:493,00
112MA136105Fišer PetrKvasiny9500:49:503,00
113ME13881Bednář JosefPočáply5000:50:023,00
114MC139181Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:043,00
115MC140119Jirásko DušanSK Srch7300:50:133,00
116MC141179Machút MichalBěleč n.O.6700:50:193,00
117MC142120Poláček JanNáchod6800:50:223,00
118MC14318Bohatý KarelVodáci Třebechovice7400:50:273,00
119ME14486Hák JaroslavSokol Studenec4600:50:363,00
120MD148198Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:51:173,00
121ME14991Bříza VladimírKRB Chrudim5100:51:283,00
122MD15095Králík MichalHradec Králové6200:51:313,00
123MC151155Smrček PavelOblící7300:51:373,00
124MD152130Matějka MilanStaněk Sport Turnov5600:52:003,00
125ME15472Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:52:203,00
126MD155169Horák LeošCafe Bajer Pardubice6400:52:353,00
127MD156142Navrátil VlastimilHradec Králové5500:52:533,00
128ME15761Kunrt MiroslavTJ Liga100 Olomouc4900:53:073,00
129MC158193Svěbiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:53:373,00
130MC15945Nečas JiříVodáci Třebechovice6900:53:413,00
131MD16094Linhart MilanKBA Grafitec Dobruška6400:53:453,00
132MA16225Jakeš VojtěchTýniště n.O.9300:54:043,00
133MA164154Smrček MartinLedce9600:54:073,00
134MD16523Pavlík JiříVodáci Třebechovice6400:54:183,00
135ME16760Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:243,00
136ME168122Zeman VladimírTýniště n.O.5100:54:373,00
137MD16962Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:54:403,00
138MA17059Sekyra MichalBěžíme.cz9200:54:423,00
139MB171185Chaloupka JanTýniště n.O.7900:55:283,00
140MB172195Matys VladimírHradec Králové8400:55:303,00
141ME17364Balla ZikmundLEGAL Sport Pardubice5400:55:403,00
142MC174118Jirásko LubomírSK Srch7100:55:423,00
143MA175137Pešek VladimírKostelec n.O.0300:55:463,00
144ME17685Kuřík JiříOrel Studenec5000:55:563,00
145ME17952Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:56:313,00
146MD180167Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:56:423,00
147MB181164Šafr JiříVysoké Mýto7700:56:523,00
148MB183151Kouštejn PavelChoceň7700:57:523,00
149MD184182Švorc JanHradec Králové6300:58:023,00
150MA185204Diviš PetrDivous team8700:58:113,00
151ME19142Tučný JanMK Pardubice4701:01:103,00
152ME192174Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:01:223,00
153MD194196Pokorný JanRychnov n.K.6401:04:063,00
154MB19722Trávníček RobertVodáci Třebechovice7501:07:013,00
155MA19896Kvasnička MichalHradec Králové8701:10:153,00
156ME19928Culka VáclavNové Město nad Metují3501:18:253,00
157ME20155Vorel MilanSlatiňany4001:33:113,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13129Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:17105,70
2ZC209Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:38:12100,93
3ZB34201Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:3993,37
4ZA4488Haramulová LenkaMusher klub JCC8700:40:1190,59
5ZA57157Zoubková BarboraSKP Hvězda Pardubice9300:41:2484,25
6ZA60171Janáčková NinaCafe Bajer Pardubice8800:41:3583,29
7ZA70109Klímová IvanaAtletika Polička8700:42:1579,82
8ZB7248Vebrová MonikaČeská Třebová7900:42:1779,65
9ZA78147Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:42:3178,43
10ZA8650Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:43:0775,30
11ZA88102Vítková VeronikaNahořany8900:43:1674,52
12ZA9436Sabovová MichaelaPardubice8600:43:4272,26
13ZB9675Myslivcová DenisaLípa n.O.7700:43:4671,92
14ZC9730Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:43:5371,31
15ZC101170Horáková JanaCafé Bajer Pardubice7100:44:2768,36
16ZB10498Rýdlová DenisaRun sport team8200:44:3867,40
17ZA10849Stránská VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:44:4866,53
18ZB10968Vejběrová EvaColas.cz7600:44:5665,84
19ZB118178Krejčí KláraBěleč n.O.7900:45:4561,58
20ZD124158Jonášová ZdeňkaSKP Hvězda Pardubice6400:47:1453,85
21ZB125177Kalousová Alena3D Fittnes8000:47:3552,03
22ZC127149Ondrová LadaChoceň7300:48:0649,33
23ZB128110Tomanová MonikaŽďár n.S.7700:48:0749,25
24ZB1341Hamplová ŠárkaChlumec n.C.8400:49:0244,47
25ZA137148Janíčková PatricieVýprachtice0200:49:5140,21
26ZB14573Herčíková MarkétaChlumec n.C.7800:50:3936,05
27ZD14615Šefcová EvaSKI Police n.M.6400:50:4235,78
28ZA1476Kacálková VendulaSKP Duha Lanškroun0200:50:5434,74
29ZB153190Šejvlová VlastaTřebechovice p.O.8000:52:1227,97
30ZB16153Jahnová PetraTřebechovice7600:54:0318,33
31ZB163150Štanglerová JitkaChoceň7700:54:0618,07
32ZB16627Koubová MarcelaRybník8000:54:2316,59
33ZB177108Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:56:107,30
34ZD17829Vacková HanaSokol Starkoč5600:56:176,69
35ZB181165Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:56:523,65
36ZA186141Danielová EvaOpočno9500:58:193,00
37ZD18717Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:58:303,00
38ZC18819Kumprechtová JanaVodáci Třebechovice7400:59:023,00
39ZC18910Kašparková EvaOOB Týniště n.O.7400:59:113,00
40ZB19071Burdová EvaTýniště n.O.7900:59:193,00
41ZB19384Brossmannová ŽanetaJaroměř8301:01:463,00
42ZA195180Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0201:04:293,00
43ZD196107Nechvílová MiroslavaChoceň6001:04:493,00
44ZC200163Nádherová HanaHradec Králové6801:22:003,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód