Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Heřmanická osmička

29.9.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 29.9.2019
  • zobrazeno již 647x
  • místo konání: Horní Heřmanice, hřiště
  • GPS: 49.96212N, 16.71044E
  • pořadatel: Cross Country Team – Horní Heřmanice

Sociální sítě

Místo konání

Horní Heřmanice – hřiště
10:00 - 12:00 hodin

Přihlášky

Online ZDE
nebo na místě od 8:00 hodin

Startovné

Děti a žactvo 20,- Kč pro předem přihlášené přes internet do 27.9.2019 12:00hod, po tomto namístě, při prezentaci 50,- Kč.
Dorost a dospělí 100,- Kč pro předem přihlášené do 27.9.2018 12:00hod, po tomto termínu a při prezentaci 150,- Kč.
Startovné je možné uhradit při prezentaci nebo bankovním převodem na účet 2900339738, kód banky: 2010 (FIO banka). Do poznámky platby uveďte jméno a příjmení závodníka, popř. závodníků.
V ceně startovného je zahrnuto občerstvení v cíli a pro dospělé polévka.

Popis tratě

Tratě pro předškolácké kategorie jsou situovány v prostoru hřiště. Ostatní tratě pro žákovské kategorie a starší vedou převážně po loukách a polních cestách.
Trať pro dorostenecké kategorie a kategorie dospělých - okruh 2 km (převýšení 180 m / 8 km)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Cross Country Team - Horní Heřmanice
tel. 724 058 779

Internetové stránky

http://www.xct.cz

E-mailová adresa

xcthh.xc3@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.9.2021Heřmanická osmička-
27.9.2020Heřmanická osmička-
6.10.2018Heřmanická osmička156
7.10.2017Heřmanická osmička205
1.10.2016Heřmanická Osmička126
10.10.2015Heřmanická Osmička136
14.9.2014Heřmanická osmička104
22.9.2013Heřmanická osmička117
23.9.2012Heřmanická osmička158
25.9.2011Heřmanická osmička146
19.9.2010Heřmanická OSMIČKA10

Statistika závodu Heřmanická osmička

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1158

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Gregora Filip029
Borek Viktor049
Borková Agáta029
Resler Filip098
Borek Petr708
Jirásková Eva648
Serbousková Sára048
Krátký Luboš627
Knápek Šimon077
Knápková Anežka107
Krátká Hana957
Nechvíl Petr916
Nechvílová Miroslava606
Tempír František496
Dušková Lenka806
Költö Matěj036
Gregora Zdenek736
Buriánek Roman656
Borková Adéla756
Stránský Aleš606
Keprtová Miloslava486
Sadílek Ota466
Tempír Tomáš776
Belobrad Ivan665
Dostálek Petr675
Hanáková Klára025
Chládková Nikola075
Stránská Adéla915
Derková Martina015
Kumpoštová Andrea055
Költö Tobias105
Hlaváček Zdeněk545
Hamplová Tereza055
Kačerovský Michal985
Knápková Rozálie135
Reslerová Veronika065
Miřejovský Jiří795
Bílá Ella095
Moravec Jakub995
Hypešová Natálie995
Šimůnková Pavla774
Chládková Karolína004
Gregora Jan004
Sejkorová Lenka634
Koubová Elen094
Brusenbauch Alan114
Brychta Jakub084
Gregorová Eliška124
Vebr Patrik984
Vondra Vojtěch984

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 3 roky a mladší (trať 0,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01130Beranová LucieLanškroun1600:00:13-
2D0297Málková VeronikaSK Žamberk1700:00:18-
3D03121Dreslerová AmálieVýprachtice1600:00:23-
4D0489Svojanovská NikolRudoltice1600:00:24-
5D05125Andrle TomášHorní Heřmanice1700:00:28-
6D06157Klein JakubSK Štíty1700:00:33-
7D07139Brzobohatý LudvíkTJ Šumperk1800:00:33-
8D0823Mareš JakubJablonné nad Orlicí1700:01:55-
Chlapci 4-5 let (trať 0,18 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C12148Klement DanielActivity Lanškroun1500:00:54-
2C13114Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:58-
3C1517Petr RostislavČeská Třebová1400:01:00-
Děvčata 4-5 let (trať 0,18 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11153Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:54-
2D14135Venclová EliškaPřívrat1400:00:59-
3D16118Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:01:01-
4D1784Vinklerová LucieMistrovice1500:01:05-
5D18126Kristejnová Šarlota-1500:01:15-
6D19141Přibylová AgatkaLA Táta TEAM1500:01:25-
Chlapci 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C22152Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:02:20-
2C2383Vinkler OndřejMistrovice1200:02:24-
3C25113Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:02:31-
4C212149Reimer Tobiáš Pavel-1200:02:53-
5C21429Dušek AdamKB Letohrad1200:02:54-
6C21590Klein RadimSK Štíty1300:02:54-
Děvčata 6-7 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D215Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:02:13-
2D24124Bílá EmmaXCT Horní Heřmanice1300:02:31-
3D2616Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:33-
4D2728Kopecká TerezaKB Letohrad1200:02:40-
5D2827Přibylová BeataKB Letohrad1300:02:40-
6D2924Váchová AdélaKB Letohrad1300:02:43-
7D210158Motlová Mia-1300:02:45-
8D21125Koutníková ViktorieKB Letohrad1300:02:47-
9D212145Rousová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:53-
10D216122Knápková RozálieXCT.Cz Horní Heřmanice1300:02:57-
11D21726Šrolerová VeronikaKB Letohrad1300:02:58-
12D218131Beranová TerezaAtletika TJ Lanškroun1300:03:09-
13D21988Dufková MariePardubice1300:03:09-
Nejmladší žáci I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:03:44101,63
2M1248Veselý JanKB Letohrad1000:03:4799,50
3M1447Veselý JakubKB Letohrad1000:03:4798,88
4M158Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:03:4897,99
5M17136Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:5195,15
6M111151Stejskal PetrJablonné nad Orlicí1100:04:0384,51
7M11330Jansa ŠtěpánKB Letohrad1100:04:0682,12
8M114154Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:0979,19
9M11631Vácha JanKB Letohrad1100:04:1772,54
10M124120Dresler LukašVýprachtice1100:04:4349,22
11M12543Klohna RadovanKB Letohrad1000:04:4647,18
12M12985Dostálek Šimon JosefMy Od Kopřivy1000:05:1521,19
Nejmladší žákyně I (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1320Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:03:47102,38
2Z1644Málková LucieKB Letohrad1000:03:5099,51
3Z1815Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:5298,11
4Z196Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:5397,50
5Z1104Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:03:5595,14
6Z11249Jakešová LucieKB Letohrad1000:04:0487,38
7Z11545Stratilová AnnaKB Letohrad1000:04:1479,18
8Z117140Prchalová MagdalenaTJ Spartak1000:04:1974,81
9Z118112Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:04:2073,94
10Z11910Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:2370,89
11Z1207Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:2370,54
12Z12141Knápková AnežkaKB Letohrad1000:04:2568,79
13Z122115Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:3064,61
14Z12346Rybová EllaKB Letohrad1000:04:3659,28
15Z126129Křivohlávková ViktorieHorní Čermná1000:04:4849,51
16Z127144Kreosová EliškaKus Sopotnice1000:05:0633,55
17Z12842Kopecká KláraKB Letohrad1000:05:1426,39
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21117Rašner JiříTJ Šumperk0800:04:27102,05
2M2212Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:3099,90
3M2350Hanuš AdamKB Letohrad0800:04:3298,04
4M24142Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:04:3496,63
5M2681Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:04:4092,62
6M2751Jansa MatějKB Letohrad0800:04:4191,81
7M28108Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:4985,57
8M210127Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:04:5184,61
9M21136Stejskal DanielKB Letohrad0900:04:5283,42
10M213147Fajfr AlešSokol Žamberk0900:04:5978,37
11M21482Vinkler MatoušMistrovice0900:05:0077,78
12M2183Gregora LukášActivity Lanškroun0800:05:1070,50
13M21956Palán ŠimonKB Letohrad0800:05:1367,68
14M221110Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:1863,96
15M222109Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:2360,62
16M22414Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:05:2757,51
17M22696Jirků RadekSK Žamberk0900:05:2956,39
18M22734Nový JakubKB Letohrad0900:05:3154,91
19M228143Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:05:3254,02
20M230150Stejskal PavelJablonné nad Orlicí0900:05:3353,12
21M232105Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:4246,22
22M234128Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:05:4543,99
23M23540Vlašic JakubKB Letohrad0900:05:4643,18
24M23995Zezulka AntonínSK Žamberk0800:06:0132,11
25M24094Faltus TomášSK Žamberk0800:06:0330,92
26M24157Pecháček DominikKB Letohrad0800:06:0429,88
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z25146Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:38107,38
2Z29137Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:5098,84
3Z21253Štruncová EllaKB Letohrad0800:04:5793,77
4Z21552Faltusová EmaKB Letohrad0800:05:0588,43
5Z21654Mikysková DarjaKB Letohrad0800:05:0787,46
6Z21738Svobodová KláraKB Letohrad0900:05:0985,72
7Z220155Brusenbauchová NelaTJ Lokomotiva Česká Třebová0800:05:1680,65
8Z223106Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:2673,78
9Z225107Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:05:2872,25
10Z22939Špinlerová VanesaKB Letohrad0900:05:3269,54
11Z23135Kubová KláraKB Letohrad0900:05:3468,08
12Z23392Jedličková TerezaSK Žamberk0800:05:4461,49
13Z23693Hartmannová BarboraSK Žamberk0900:05:5255,79
14Z237133Stará EmaKB Letohrad0900:05:5951,00
15Z23837Stratilová EliškaKB Letohrad0900:06:0050,10
16Z24232Ferancová VendulaKB Letohrad0900:06:0447,32
17Z243111Zvercová AdélkaSokol Klášterec nad Orlicí0900:06:1043,64
18Z24433Koutníková RozárieKB Letohrad0900:06:1341,35
19Z245123Bílá EllaNEPTUN Praha0900:07:213,00
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3179Fajfr MarekOB Žamberk0600:09:22101,16
2M3261Knápek ŠimonKB Letohrad0700:09:2799,56
3M3367Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:09:2899,28
4M3486Hájek DominikOB Česká Třebová0600:09:3098,54
5M359Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:09:4593,26
6M3663Barvínek DanielKB Letohrad0600:09:5091,53
7M3760Málek MichaelKB Letohrad0700:09:5788,73
8M3880Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:10:0585,90
9M39132Dvoreček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:10:1482,79
10M31162Suchodol OndřejKB Letohrad0700:10:1881,55
11M317102Zicha JakubSokol Klášterec nad Orlicí0600:12:1141,60
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z310159Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:10:17105,41
2Z31266Kubová LucieKB Letohrad0600:10:30101,34
3Z31322Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team Česká Třebová0700:10:5693,26
4Z31465Lánová TerezaKB Letohrad0600:11:0490,74
5Z315103Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:11:0490,55
6Z31611Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:11:3381,40
7Z318104Páchová KarolínaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:13:4440,32
8Z319134Nunová MarkétaHorní Heřamanice0700:17:393,00
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4174Fišer RadekKB Letohrad0500:13:56104,39
2M42119Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:14:08101,54
3M43138Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:14:4094,07
4M4813Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:1871,05
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4419Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:18102,77
2Z4577Hrubá KláraKB Letohrad0400:15:3698,92
3Z4670Moskvová AgátaKB Letohrad0500:15:3998,32
4Z4778Kubíčková AdélaKB Letohrad0500:15:4397,37
5Z4976Holčáková AdélaKB Letohrad0400:16:4783,68
6Z410160Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:17:0180,56
7Z41175Chudějová AndreaKB Letohrad0400:17:2176,43
8Z41271Šrolerová JanaKB Letohrad0500:17:5070,09
9Z41373Marková NikolaKB Letohrad0500:18:0766,38
10Z41472Kubíčková ZuzanaKB Letohrad0500:18:0866,29
11Z41591Málková KarolínaSK Žamberk0400:18:3360,77
12Z416101Bednářová NatálieSokol Klášterec nad Orlicí0500:18:3660,23
13Z41799Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:19:2549,61
14Z418100Zvercová ZdislavaSokol Klášterec nad Orlicí0500:21:0428,35
15Z419156Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:22:525,09
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5131Vondráček JakubKB Letohrad0200:19:56100,77
2M5247Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:20:0599,23
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z539Motlová LucieKB Letohrad0200:23:06141,80
2Z5911Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:30:4689,30
3Z51029Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:33:4568,89
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ510Kovář LukášOB Česká Třebová0100:38:00100,00
Juniorky 18-19 let (trať 4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA414Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:37:32105,04
2MA640Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:4798,49
3MA742Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:39:1196,47
4MA849Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:39:1396,22
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB136Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:34:10108,43
2MB25Hejl RadekLetohrad7200:35:31100,85
3MB326Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:37:1990,72
4MB146Vacek JiříDlouhá Třebová7700:42:1263,38
5MB1638Simon PetrPolička7200:43:0258,67
6MB1816Šimek PetrŘetůvka7700:43:5054,22
7MB2127Němec RadekLitomyšl7700:45:0846,93
8MB2424Bujok TomaszHylváty7000:46:2539,69
9MB2837Hrouza MichalBK Krnov7800:49:0125,14
10MB3328Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:293,00
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC98Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:33102,56
2MC1018Sedláček RomanLanškroun6400:39:54100,85
3MC113Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:40:4596,59
4MC122Dostálek PetrMy Od Kopřivy6700:41:1793,92
5MC1332Strnad Tomáš3D Fitness race team6900:41:4891,29
6MC1525Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:42:4986,24
7MC2050Hruban JanČeská Třebová6600:44:4776,40
Muži D 60-69 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD634Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:40101,31
2MD735Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:29:0398,69
Muži E 70 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME548Krumer MiroslavMK Ostrov4900:28:00127,52
2ME1243Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:5672,48
Ženy A 20-34 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1939Klímová IvanaAtletika Polička8700:44:12127,45
2ZA3145Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:53:2891,20
3ZA3251Hauptová Kristýnaneregistrována9700:56:0081,36
Ženy B 35-44 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1746Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:43:33108,64
2ZB2321Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:45:5598,26
3ZB2541Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:47:0693,10
4ZB261Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:48:1088,42
5ZB2733Sklenářová EvaLetohrad8100:48:2187,57
6ZB2912Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:51:5172,21
7ZB307Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:53:0366,91
8ZB3417Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:57:2447,80
Ženy C 45-54 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2223Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:17100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD444Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:26:26125,64
2ZD830Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:10107,69
3ZD1120Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:2366,66
Trať 0,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01130Beranová LucieLanškroun1600:00:13-
2D0297Málková VeronikaSK Žamberk1700:00:18-
3D03121Dreslerová AmálieVýprachtice1600:00:23-
4D0489Svojanovská NikolRudoltice1600:00:24-
5D05125Andrle TomášHorní Heřmanice1700:00:28-
6D06157Klein JakubSK Štíty1700:00:33-
7D07139Brzobohatý LudvíkTJ Šumperk1800:00:33-
8D0823Mareš JakubJablonné nad Orlicí1700:01:55-
Trať 0,18 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11153Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:54-
1C12148Klement DanielActivity Lanškroun1500:00:54-
2C13114Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:58-
2D14135Venclová EliškaPřívrat1400:00:59-
3C1517Petr RostislavČeská Třebová1400:01:00-
3D16118Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:01:01-
4D1784Vinklerová LucieMistrovice1500:01:05-
5D18126Kristejnová Šarlota-1500:01:15-
6D19141Přibylová AgatkaLA Táta TEAM1500:01:25-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D215Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:02:13-
1C22152Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:02:20-
2C2383Vinkler OndřejMistrovice1200:02:24-
2D24124Bílá EmmaXCT Horní Heřmanice1300:02:31-
3C25113Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:02:31-
3D2616Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:02:33-
4D2728Kopecká TerezaKB Letohrad1200:02:40-
5D2827Přibylová BeataKB Letohrad1300:02:40-
6D2924Váchová AdélaKB Letohrad1300:02:43-
7D210158Motlová Mia-1300:02:45-
8D21125Koutníková ViktorieKB Letohrad1300:02:47-
4C212149Reimer Tobiáš Pavel-1200:02:53-
9D212145Rousová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:53-
5C21429Dušek AdamKB Letohrad1200:02:54-
6C21590Klein RadimSK Štíty1300:02:54-
10D216122Knápková RozálieXCT.Cz Horní Heřmanice1300:02:57-
11D21726Šrolerová VeronikaKB Letohrad1300:02:58-
12D218131Beranová TerezaAtletika TJ Lanškroun1300:03:09-
13D21988Dufková MariePardubice1300:03:09-
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:03:44101,63
2M1248Veselý JanKB Letohrad1000:03:4799,50
1Z1320Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:03:47102,38
3M1447Veselý JakubKB Letohrad1000:03:4798,88
4M158Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:03:4897,99
2Z1644Málková LucieKB Letohrad1000:03:5099,51
5M17136Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:5195,15
3Z1815Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:5298,11
4Z196Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:5397,50
5Z1104Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:03:5595,14
6M111151Stejskal PetrJablonné nad Orlicí1100:04:0384,51
6Z11249Jakešová LucieKB Letohrad1000:04:0487,38
7M11330Jansa ŠtěpánKB Letohrad1100:04:0682,12
8M114154Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:04:0979,19
7Z11545Stratilová AnnaKB Letohrad1000:04:1479,18
9M11631Vácha JanKB Letohrad1100:04:1772,54
8Z117140Prchalová MagdalenaTJ Spartak1000:04:1974,81
9Z118112Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:04:2073,94
10Z11910Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:2370,89
11Z1207Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:04:2370,54
12Z12141Knápková AnežkaKB Letohrad1000:04:2568,79
13Z122115Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:04:3064,61
14Z12346Rybová EllaKB Letohrad1000:04:3659,28
10M124120Dresler LukašVýprachtice1100:04:4349,22
11M12543Klohna RadovanKB Letohrad1000:04:4647,18
15Z126129Křivohlávková ViktorieHorní Čermná1000:04:4849,51
16Z127144Kreosová EliškaKus Sopotnice1000:05:0633,55
17Z12842Kopecká KláraKB Letohrad1000:05:1426,39
12M12985Dostálek Šimon JosefMy Od Kopřivy1000:05:1521,19
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21117Rašner JiříTJ Šumperk0800:04:27102,05
2M2212Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:04:3099,90
3M2350Hanuš AdamKB Letohrad0800:04:3298,04
4M24142Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:04:3496,63
1Z25146Steklá BarboraTJ Svitavy0800:04:38107,38
5M2681Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:04:4092,62
6M2751Jansa MatějKB Letohrad0800:04:4191,81
7M28108Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:04:4985,57
2Z29137Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:04:5098,84
8M210127Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun0800:04:5184,61
9M21136Stejskal DanielKB Letohrad0900:04:5283,42
3Z21253Štruncová EllaKB Letohrad0800:04:5793,77
10M213147Fajfr AlešSokol Žamberk0900:04:5978,37
11M21482Vinkler MatoušMistrovice0900:05:0077,78
4Z21552Faltusová EmaKB Letohrad0800:05:0588,43
5Z21654Mikysková DarjaKB Letohrad0800:05:0787,46
6Z21738Svobodová KláraKB Letohrad0900:05:0985,72
12M2183Gregora LukášActivity Lanškroun0800:05:1070,50
13M21956Palán ŠimonKB Letohrad0800:05:1367,68
7Z220155Brusenbauchová NelaTJ Lokomotiva Česká Třebová0800:05:1680,65
14M221110Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:1863,96
15M222109Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:2360,62
8Z223106Zvercová MarieSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:2673,78
16M22414Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:05:2757,51
9Z225107Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:05:2872,25
17M22696Jirků RadekSK Žamberk0900:05:2956,39
18M22734Nový JakubKB Letohrad0900:05:3154,91
19M228143Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:05:3254,02
10Z22939Špinlerová VanesaKB Letohrad0900:05:3269,54
20M230150Stejskal PavelJablonné nad Orlicí0900:05:3353,12
11Z23135Kubová KláraKB Letohrad0900:05:3468,08
21M232105Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:05:4246,22
12Z23392Jedličková TerezaSK Žamberk0800:05:4461,49
22M234128Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:05:4543,99
23M23540Vlašic JakubKB Letohrad0900:05:4643,18
13Z23693Hartmannová BarboraSK Žamberk0900:05:5255,79
14Z237133Stará EmaKB Letohrad0900:05:5951,00
15Z23837Stratilová EliškaKB Letohrad0900:06:0050,10
24M23995Zezulka AntonínSK Žamberk0800:06:0132,11
25M24094Faltus TomášSK Žamberk0800:06:0330,92
26M24157Pecháček DominikKB Letohrad0800:06:0429,88
16Z24232Ferancová VendulaKB Letohrad0900:06:0447,32
17Z243111Zvercová AdélkaSokol Klášterec nad Orlicí0900:06:1043,64
18Z24433Koutníková RozárieKB Letohrad0900:06:1341,35
19Z245123Bílá EllaNEPTUN Praha0900:07:213,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3179Fajfr MarekOB Žamberk0600:09:22101,16
2M3261Knápek ŠimonKB Letohrad0700:09:2799,56
3M3367Suchodol ŠtěpánKB Letohrad0600:09:2899,28
4M3486Hájek DominikOB Česká Třebová0600:09:3098,54
5M359Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:09:4593,26
6M3663Barvínek DanielKB Letohrad0600:09:5091,53
7M3760Málek MichaelKB Letohrad0700:09:5788,73
8M3880Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:10:0585,90
9M39132Dvoreček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:10:1482,79
1Z310159Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:10:17105,41
10M31162Suchodol OndřejKB Letohrad0700:10:1881,55
2Z31266Kubová LucieKB Letohrad0600:10:30101,34
3Z31322Petrová ŠtěpánkaIscarex Junior Team Česká Třebová0700:10:5693,26
4Z31465Lánová TerezaKB Letohrad0600:11:0490,74
5Z315103Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:11:0490,55
6Z31611Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:11:3381,40
11M317102Zicha JakubSokol Klášterec nad Orlicí0600:12:1141,60
7Z318104Páchová KarolínaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:13:4440,32
8Z319134Nunová MarkétaHorní Heřamanice0700:17:393,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4174Fišer RadekKB Letohrad0500:13:56104,39
2M42119Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:14:08101,54
3M43138Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:14:4094,07
1Z4419Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:18102,77
2Z4577Hrubá KláraKB Letohrad0400:15:3698,92
3Z4670Moskvová AgátaKB Letohrad0500:15:3998,32
4Z4778Kubíčková AdélaKB Letohrad0500:15:4397,37
4M4813Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:16:1871,05
5Z4976Holčáková AdélaKB Letohrad0400:16:4783,68
6Z410160Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:17:0180,56
7Z41175Chudějová AndreaKB Letohrad0400:17:2176,43
8Z41271Šrolerová JanaKB Letohrad0500:17:5070,09
9Z41373Marková NikolaKB Letohrad0500:18:0766,38
10Z41472Kubíčková ZuzanaKB Letohrad0500:18:0866,29
11Z41591Málková KarolínaSK Žamberk0400:18:3360,77
12Z416101Bednářová NatálieSokol Klášterec nad Orlicí0500:18:3660,23
13Z41799Suchodolová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:19:2549,61
14Z418100Zvercová ZdislavaSokol Klášterec nad Orlicí0500:21:0428,35
15Z419156Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:22:525,09
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5131Vondráček JakubKB Letohrad0200:19:56100,77
2M5247Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:20:0599,23
1Z539Motlová LucieKB Letohrad0200:23:06141,80
1ZD444Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:26:26125,64
1ME548Krumer MiroslavMK Ostrov4900:28:00127,52
1MD634Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:28:40101,31
2MD735Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:29:0398,69
2ZD830Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:29:10107,69
2Z5911Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:30:4689,30
3Z51029Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:33:4568,89
3ZD1120Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:2366,66
2ME1243Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:5672,48
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB136Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:34:10108,43
2MB25Hejl RadekLetohrad7200:35:31100,85
3MB326Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:37:1990,72
1MA414Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:37:32105,04
1MJ510Kovář LukášOB Česká Třebová0100:38:00100,00
2MA640Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:4798,49
3MA742Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:39:1196,47
4MA849Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:39:1396,22
1MC98Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:33102,56
2MC1018Sedláček RomanLanškroun6400:39:54100,85
3MC113Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:40:4596,59
4MC122Dostálek PetrMy Od Kopřivy6700:41:1793,92
5MC1332Strnad Tomáš3D Fitness race team6900:41:4891,29
4MB146Vacek JiříDlouhá Třebová7700:42:1263,38
6MC1525Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:42:4986,24
5MB1638Simon PetrPolička7200:43:0258,67
1ZB1746Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:43:33108,64
6MB1816Šimek PetrŘetůvka7700:43:5054,22
1ZA1939Klímová IvanaAtletika Polička8700:44:12127,45
7MC2050Hruban JanČeská Třebová6600:44:4776,40
7MB2127Němec RadekLitomyšl7700:45:0846,93
1ZC2223Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:17100,00
2ZB2321Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:45:5598,26
8MB2424Bujok TomaszHylváty7000:46:2539,69
3ZB2541Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:47:0693,10
4ZB261Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:48:1088,42
5ZB2733Sklenářová EvaLetohrad8100:48:2187,57
9MB2837Hrouza MichalBK Krnov7800:49:0125,14
6ZB2912Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:51:5172,21
7ZB307Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:53:0366,91
2ZA3145Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:53:2891,20
3ZA3251Hauptová Kristýnaneregistrována9700:56:0081,36
10MB3328Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:293,00
8ZB3417Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:57:2447,80
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB136Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:34:10108,43
2MB25Hejl RadekLetohrad7200:35:31100,85
3MB326Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:37:1990,72
4MA414Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:37:3289,58
5MJ510Kovář LukášOB Česká Třebová0100:38:0086,89
6MA640Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:4782,52
7MA742Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:39:1180,33
8MA849Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:39:1380,06
9MC98Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:39:3378,23
10MC1018Sedláček RomanLanškroun6400:39:5476,31
11MC113Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:40:4571,52
12MC122Dostálek PetrMy Od Kopřivy6700:41:1768,52
13MC1332Strnad Tomáš3D Fitness race team6900:41:4865,57
14MB146Vacek JiříDlouhá Třebová7700:42:1263,38
15MC1525Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:42:4959,90
16MB1638Simon PetrPolička7200:43:0258,67
17MB1816Šimek PetrŘetůvka7700:43:5054,22
18MC2050Hruban JanČeská Třebová6600:44:4748,84
19MB2127Němec RadekLitomyšl7700:45:0846,93
20MB2424Bujok TomaszHylváty7000:46:2539,69
21MB2837Hrouza MichalBK Krnov7800:49:0125,14
22MB3328Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:56:293,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1746Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:43:33103,55
2ZA1939Klímová IvanaAtletika Polička8700:44:12100,68
3ZC2223Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:1795,77
4ZB2321Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:45:5592,89
5ZB2541Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná7900:47:0687,58
6ZB261Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:48:1082,78
7ZB2733Sklenářová EvaLetohrad8100:48:2181,92
8ZB2912Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:51:5166,14
9ZB307Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:53:0360,70
10ZA3145Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:53:2858,81
11ZA3251Hauptová Kristýnaneregistrována9700:56:0047,44
12ZB3417Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:57:2441,08

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Není co vytknout.Dobře zorganizovaný závod
anna.bacova
Nová trať se povedla, závody byly moc dobře zorganizované.
ladamec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód