Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2019

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
10 jarních kilometrů 185 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 100%
Běh za břehem 158 - - - - - - - - -
Svitavská 10 172 10 75% 95% 78% 64% 65% 87% 68% 76%
1. Pekelný kilometr 137 - - - - - - - - -
Jaroměřský kros 366 - - - - - - - - -
Jarní hodinovka na dráze 15 - - - - - - - - -
1. Zemská míle 128 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 201 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 159 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku 181 - - - - - - - - -
Svitavský stýpl 10 2 - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 177 2 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Běh kolem poličských hradeb 321 4 - - - - - - - -
Letohradská pětka 316 1 100% 100% 100% 90% 100% - 100% 98%
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození 87 2 - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 151 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Malá cena Monaka - Janderovská desítka 76 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 275 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Nekořský kros 128 - - - - - - - - -
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 0 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 0 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Běh alejí 0 - - - - - - - - -
Memoriál Václava Čevony 0 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 0 - - - - - - - - -
Mladkov - Suchý vrch 0 - - - - - - - - -
Běh na Kozlovský kopec 0 - - - - - - - - -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince 0 - - - - - - - - -
Pardubická pětka na dráze 0 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Jeřáb 1003 0 - - - - - - - - -
Králický Sněžník - potichu 0 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 0 - - - - - - - - -
Běh údolím řeky Bělé 0 - - - - - - - - -
Černovírský kros 0 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 0 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku 0 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 0 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch 0 - - - - - - - - -
Kopaběh 0 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 0 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 0 - - - - - - - - -
Lubenská 10 cross 0 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 0 - - - - - - - - -
Pardubická desítka na dráze 0 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 0 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 0 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Perníková devítka 0 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 18
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 15
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 15
Koubová Elen ISCAREX Junior team Česká Třebová 14
Skalická Nikol Atletika Lanškroun 13
Krátká Anna Hvězda Pardubice 13
Václavíková Dita AK Moravská Třebová 13
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 13
Šolc Vítězslav BKL Machov 13
Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun 13
Rybička Dominik ISCAREX Junior team Česká Třebová 13
Kouba Radim Iscarex Junior Team ČT 12
Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 12
Vacek Michal Vencl Tým UO 12
Krejčí Magdalena AK Slovan Moravská Třebová 12
Preislerová Agáta Nela ISCAREX Junior team Česká Třebová 12
Heger Šimon Atletika TJ Lanškroun 12
Marešová Tereza Atletika Lanškroun 11
Simonová Kristýna ISCAREX Junior team ČT 11
Krejčí Jolana AK Slovan Moravská Třebová 10
Gregora Lukáš Activiti Lanškroun 10
Adamec Lukáš HORO Česká Třebová 10
Hegerová Tereza Atletika TJ Lanškroun 10
Pešlová Ivana TJ Svitavy 10
Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 10
Grätz Luděk Ústí nad Orlicí 10
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 10
Bureš Josef ISCAREX Junior team Česká Třebová 10
Nechvílová Miroslava Choceň 10
Gregorová Anna Activity Lanškroun 10
Preislerová Elena Marie ISCAREX Junior Team ČT 10
Němec Radek Litomyšl 10
Razým Daniel TJ Dlouhá Třebová 9
Krumer Miroslav MK Ostrov 9
Razým Matyáš TJ Dlouhá Třebová 9
Hejlová Kateřina ISCAREX Junior team Česká Třebová 9
Dvořáková Ema Iscarex junior team 9
Němcová Natálie TJ Jiskra Litomyšl 9
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 9
Kouba Tomáš Sokol Česká Třebová 9
Rašner Jiří TJ Šumperk 9
Moravec Jan Orientační běh Žamberk 9
Kubešová Klára Activity Lanškroun 9
Dejdarová Tereza Iscarex junior team 8
Hájek Martin Žamberk 8
Flídrová Lenka ISCAREX Česká Třebová 8
Hruban Jan Česká Třebová 8
Leszkow Petr MK Hlinsko 8
Tlapák Jaroslav Česká Třebová 8
Černá Markéta ISCAREX Česká Třebová 8
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 8
Kvačková Viktorie TJ Sokol Klášterec nad Orlicí 8
Mareš Ondřej TJ Atletika Jablonné nad Orlicí 8
Petrová Štěpánka ISCAREX junior team Česká Třebová 8


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
10 jarních kilometrů185/104
Běh za břehem158/158
Svitavská 10172/169
1. Pekelný kilometr137
Jaroměřský kros366/331
Jarní hodinovka na dráze15/15
1. Zemská míle128
Běh Javorkou201/156
2. Pekelný kilometr159
Běh na Rozálku181/180
Svitavský stýpl10/10
Memoriál Q. Štěpánka177/177
Běh kolem poličských hradeb321/225
Letohradská pětka316/218
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození87/85
Běh Choceňskými sady151/125
Malá cena Monaka - Janderovská desítka76/75
Běh do Zámeckého vrchu275/178
Nekořský kros128/128
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy-
Běh Dobroučským krajem-
3. Pekelný kilometr-
Běh alejí-
Memoriál Václava Čevony-
2. Zemská míle-
Běh přes Červený vrch-
Mladkov - Suchý vrch-
Běh na Kozlovský kopec-
Kros okolo Žampachu a přes Kozince-
Pardubická pětka na dráze-
4. Pekelný kilometr-
Jeřáb 1003-
Králický Sněžník - potichu-
Svinnský ISCAREX kros-
Běh údolím řeky Bělé-
Černovírský kros-
5. Pekelný kilometr-
3. Zemská míle-
Výprachtice - Buková hora-
Sázava - Lázek-
Běh na Kuňku-
Strážný - nahoru a dolů-
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch-
Kopaběh-
Králický Lískovec-
Cross po lyžařských tratích-
4. Zemská míle-
Heřmanická osmička-
Lubenská 10 cross-
Běh údolím Orlice-
Pardubická desítka na dráze-
Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
Sokolský půlmaraton-
Týnišťská desítka-
Malá Pardubická cross-country-
Perníková devítka-
Běh 17. listopadu-
Čertovský běh-
Vánoční běh okolo Zlatého pásku-