Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2019

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
10 jarních kilometrů 185 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 100%
Běh za břehem 158 - - - - - - - - -
Svitavská 10 172 10 75% 95% 78% 64% 65% 87% 68% 76%
1. Pekelný kilometr 137 - - - - - - - - -
Jaroměřský kros 367 2 100% 100% 100% 100% 30% - 80% 85%
Jarní hodinovka na dráze 15 - - - - - - - - -
1. Zemská míle 128 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 201 - - - - - - - - -
2. Pekelný kilometr 159 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku 181 - - - - - - - - -
Svitavský stýpl 10 2 - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 177 2 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Běh kolem poličských hradeb 321 4 - - - - - - - -
Letohradská pětka 316 1 100% 100% 100% 90% 100% - 100% 98%
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození 87 2 - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 151 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Malá cena Monaka - Janderovská desítka 76 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 275 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Nekořský kros 128 1 90% 100% 100% 90% 90% 100% 90% 94%
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 127 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 433 3 100% 95% 100% 100% 100% 100% 100% 99%
3. Pekelný kilometr 133 - - - - - - - - -
Běh alejí 83 3 70% 95% 100% 100% 75% 100% 80% 89%
Memoriál Václava Čevony 46 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 93 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 245 1 100% 80% 80% - 100% - 90% 90%
Mladkov - Suchý vrch 84 3 97% 97% 93% 100% 100% 100% 97% 98%
Běh na Kozlovský kopec 88 - - - - - - - - -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince 86 9 80% 100% 95% 40% 55% - 70% 73%
Pardubická pětka na dráze 34 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 124 - - - - - - - - -
Jeřáb 1003 105 1 100% 100% 100% - - - 100% 100%
Králický Sněžník - potichu 101 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 159 - - - - - - - - -
Běh údolím řeky Bělé 141 2 100% 85% 90% 85% 100% 100% 95% 94%
Černovírský kros 123 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 149 2 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Pekelný kilometr 2019 106 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 101 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 192 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 60 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku 29 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 75 4 90% 93% 87% 100% 100% 100% 93% 95%
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch 64 1 100% 100% 100% 100% 100% 80% 100% 97%
Kopaběh 40 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 106 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 239 1 80% 100% 100% 90% 100% - 90% 93%
4. Zemská míle 116 - - - - - - - - -
Zemská míle 2019 123 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 194 2 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Lubenská 10 cross 29 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 237 4 - - - - - - - -
Pardubická desítka na dráze 23 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 266 1 - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 30 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 203 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 103 - - - - - - - - -
Perníková devítka 116 2 - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 51 1 100% 100% 100% - 100% - 100% 100%
Čertovský běh 96 1 80% 100% 100% 100% 90% 90% 90% 93%
Vánoční běh okolo Zlatého pásku 100 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 54
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 53
Jirásková Eva TJ Maratonstav Úpice 39
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 37
Krumer Miroslav MK Ostrov 36
Hruban Jan Česká Třebová 35
Vacek Michal Vencl tým Ústí nad Orlicí 35
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 34
Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun 34
Skalická Nikol Atletika TJ Lanškroun 34
Koubová Elen ISCAREX Junior team Česká Třebová 34
Grätz Luděk Ústí nad Orlicí 34
Heger Šimon Atletika TJ Lanškroun 33
Fabová Sylva Spinning Eva Lanškroun 33
Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 33
Kouba Radim ISCAREX Junior team ČT 32
Mannlová Jana ISCAREX Česká Třebová 31
Němec Radek Litomyšl 31
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 31
Rašner Jiří TJ Šumperk 30
Tlapák Jaroslav Česká Třebová 29
Chaloupka Jan Mladkov Šir.Důl 29
Gregorová Anna Activity Lanškroun 29
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 28
Preislerová Agáta Nela ISCAREX Junior team Česká Třebová 28
Hejl Radek Letohrad 28
Krátká Anna Hvězda Pardubice 27
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 27
Sedláček Roman SBR Tri- team Litomyšl 27
Šolc Vítězslav BKL Machov 26
Václavíková Dita AK Moravská Třebová 25
Kouba Tomáš TJ Sokol Česká Třebová 25
Marešová Tereza Atletika TJ Lanškroun 25
Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 25
Dejdarová Tereza ISCAREX junior team Česká Třebová 25
Sontáková Lenka Activity Lanškroun 24
Vacarda Vladimír Eleven Run Team 24
Mareš Ondřej TJ Atletika Jablonné nad Orlicí 24
Krejčí Magdalena AK Slovan Moravská Třebová 24
Borek Viktor Brzdy Horní Čermná 24
Nechvílová Miroslava Choceň 23
Hájek Martin Pasivity Žamberk 23
Brzobohatá Johanna Zábřeh 23
Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 23
Pešlová Ivana TJ Svitavy 23


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
10 jarních kilometrů185/104
Běh za břehem158/158
Svitavská 10172/169
1. Pekelný kilometr137
Jaroměřský kros367/331
Jarní hodinovka na dráze15/15
1. Zemská míle128
Běh Javorkou201/156
2. Pekelný kilometr159
Běh na Rozálku181/180
Svitavský stýpl10/10
Memoriál Q. Štěpánka177/177
Běh kolem poličských hradeb321/225
Letohradská pětka316/218
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození87/85
Běh Choceňskými sady151/125
Malá cena Monaka - Janderovská desítka76/75
Běh do Zámeckého vrchu275/178
Nekořský kros128/128
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy127/127
Běh Dobroučským krajem433/262
3. Pekelný kilometr133/132
Běh alejí83/65
Memoriál Václava Čevony46/45
2. Zemská míle93
Běh přes Červený vrch245/170
Mladkov - Suchý vrch84/79
Běh na Kozlovský kopec88/88
Kros okolo Žampachu a přes Kozince86/85
Pardubická pětka na dráze34/34
4. Pekelný kilometr124
Jeřáb 1003105/105
Králický Sněžník - potichu101/101
Svinnský ISCAREX kros159/116
Běh údolím řeky Bělé141/137
Černovírský kros123/106
5. Pekelný kilometr149
Pekelný kilometr 2019106/106
3. Zemská míle101
Výprachtice - Buková hora192/161
Sázava - Lázek60/60
Běh na Kuňku29/29
Strážný - nahoru a dolů75/63
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch64/64
Kopaběh40/40
Králický Lískovec106/95
Cross po lyžařských tratích239/149
4. Zemská míle116
Zemská míle 2019123/106
Heřmanická osmička194/158
Lubenská 10 cross29/29
Běh údolím Orlice237/187
Pardubická desítka na dráze23/23
Přespolní běh lyžařů v Letohradě266/242
Sokolský půlmaraton30/29
Týnišťská desítka203/201
Malá Pardubická cross-country103/56
Perníková devítka116/67
Běh 17. listopadu51/49
Čertovský běh96/96
Vánoční běh okolo Zlatého pásku100