Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kopaběh

14.9.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kopaběh
  • datum konání: 14.9.2019
  • zobrazeno již 513x
  • místo konání: Lanškroun, náměstí J. M. Marků
  • GPS: 49.9120097N, 16.6115542E
  • pořadatel: KČT Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Jana Marka, Lanškroun
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:30 do 10:30 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 14,5 km
Převážná část trati povede zvlněným terénem po loukách, polních a lesních cestách, po startu se běží po asfaltu s částečným omezením provozu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Klub českých turistů Lanškroun
Eva Vetchá
tel. 776 175 993

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.lanskrounskakopa.cz

E-mailová adresa

e.vetcha@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:56:54102,43
2MA238Marcinčín JakubTRIAL LOSERS8600:57:4799,36
3MA35Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:58:0798,21
4MA511Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:00:2590,22
5MA612Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:00:2690,16
6MA1030Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:04:2776,22
7MA1143Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8601:04:5774,48
8MA13160Toman LubošŽichlínek9601:06:2769,27
9MA1633Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0401:07:39143,94
10MA3455Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:30:0292,31
11MA371Kubelka MartinLanškroun0101:42:2563,74
12MA3918Kout Tomáš-8701:44:373,00
Muži B 40-49 let (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB428Malátek AntonínPardubice7700:58:46112,58
2MB913Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7401:02:21101,15
3MB1519Vacek JiříDlouhá Třebová7701:07:0186,27
4MB1834Simon PetrPolička7201:08:1682,28
5MB198Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:08:3081,54
6MB22101Parák DavidSvitavy - Lačnov7901:15:2759,37
7MB2339Minarský MartinOlšany7001:17:5151,72
8MB2424Rosinski MariuszSerock7101:18:0251,13
9MB2935Skalický MartinLanškroun7501:21:0541,41
10MB3337Ptáček JiříBrzdy Horní Čermná7001:23:4333,01
11MB3454Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:30:0212,86
12MB382Kubelka Martin-7001:42:263,00
Muži C 50-59 let (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC721Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:01:17113,81
2MC1429Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6201:06:2998,01
3MC2023Hruban JanČeská Třebová6601:09:4388,18
Muži D 60-69 let (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD129Bláha MilanAF Křovice5701:05:25124,37
2MD3226Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:23:3475,63
Muži E 70 let a starší (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME307Krumer MiroslavMK Ostrov4901:22:05128,42
2ME3644Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:37:3995,88
3ME4053Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:47:1875,71
Ženy A 34 let a mladší (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA26259Smejkalová PetraSport Races - Isaac Team8901:18:15106,19
2ZA3131Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9501:23:1593,81
Ženy B 35-44 let (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1779Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:08:07112,47
2ZB2127Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:11:39102,74
3ZB2540Farkašová MarkétaOlšany8301:18:1084,80
4ZB2710Paráková JitkaSvitavy-Lačnov8101:19:5180,16
Ženy C 45-54 let (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC86Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:02:20100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2877Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:19:52100,00
Trať 14,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:56:54102,43
2MA238Marcinčín JakubTRIAL LOSERS8600:57:4799,36
3MA35Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:58:0798,21
1MB428Malátek AntonínPardubice7700:58:46112,58
4MA511Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:00:2590,22
5MA612Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:00:2690,16
1MC721Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:01:17113,81
1ZC86Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:02:20100,00
2MB913Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7401:02:21101,15
6MA1030Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:04:2776,22
7MA1143Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8601:04:5774,48
1MD129Bláha MilanAF Křovice5701:05:25124,37
8MA13160Toman LubošŽichlínek9601:06:2769,27
2MC1429Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6201:06:2998,01
3MB1519Vacek JiříDlouhá Třebová7701:07:0186,27
9MA1633Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0401:07:39143,94
1ZB1779Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:08:07112,47
4MB1834Simon PetrPolička7201:08:1682,28
5MB198Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:08:3081,54
3MC2023Hruban JanČeská Třebová6601:09:4388,18
2ZB2127Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:11:39102,74
6MB22101Parák DavidSvitavy - Lačnov7901:15:2759,37
7MB2339Minarský MartinOlšany7001:17:5151,72
8MB2424Rosinski MariuszSerock7101:18:0251,13
3ZB2540Farkašová MarkétaOlšany8301:18:1084,80
1ZA26259Smejkalová PetraSport Races - Isaac Team8901:18:15106,19
4ZB2710Paráková JitkaSvitavy-Lačnov8101:19:5180,16
1ZD2877Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:19:52100,00
9MB2935Skalický MartinLanškroun7501:21:0541,41
1ME307Krumer MiroslavMK Ostrov4901:22:05128,42
2ZA3131Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9501:23:1593,81
2MD3226Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:23:3475,63
10MB3337Ptáček JiříBrzdy Horní Čermná7001:23:4333,01
10MA3455Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:30:0292,31
11MB3454Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:30:0212,86
2ME3644Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:37:3995,88
11MA371Kubelka MartinLanškroun0101:42:2563,74
12MB382Kubelka Martin-7001:42:263,00
12MA3918Kout Tomáš-8701:44:373,00
3ME4053Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:47:1875,71
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA125Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:56:54102,43
2MA238Marcinčín JakubTRIAL LOSERS8600:57:4799,36
3MA35Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:58:0798,21
4MB428Malátek AntonínPardubice7700:58:4695,95
5MA511Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8701:00:2590,22
6MA612Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8501:00:2690,16
7MC721Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:01:1787,21
8MB913Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7401:02:2183,51
9MA1030Chaloupka JanMladkov - Široký důl9001:04:2776,22
10MA1143Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8601:04:5774,48
11MD129Bláha MilanAF Křovice5701:05:2572,86
12MA13160Toman LubošŽichlínek9601:06:2769,27
13MC1429Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6201:06:2969,16
14MB1519Vacek JiříDlouhá Třebová7701:07:0167,30
15MA1633Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0401:07:3965,10
16MB1834Simon PetrPolička7201:08:1662,96
17MB198Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7101:08:3062,15
18MC2023Hruban JanČeská Třebová6601:09:4357,93
19MB22101Parák DavidSvitavy - Lačnov7901:15:2738,02
20MB2339Minarský MartinOlšany7001:17:5129,69
21MB2424Rosinski MariuszSerock7101:18:0229,05
22MB2935Skalický MartinLanškroun7501:21:0518,46
23ME307Krumer MiroslavMK Ostrov4901:22:0514,99
24MD3226Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:23:349,84
25MB3337Ptáček JiříBrzdy Horní Čermná7001:23:439,32
26MA3455Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0401:30:023,00
26MB3454Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:30:023,00
28ME3644Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:37:393,00
29MA371Kubelka MartinLanškroun0101:42:253,00
30MB382Kubelka Martin-7001:42:263,00
31MA3918Kout Tomáš-8701:44:373,00
32ME4053Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3901:47:183,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC86Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:02:20114,94
2ZB1779Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:08:0797,77
3ZB2127Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:11:3987,28
4ZB2540Farkašová MarkétaOlšany8301:18:1067,94
5ZA26259Smejkalová PetraSport Races - Isaac Team8901:18:1567,68
6ZB2710Paráková JitkaSvitavy-Lačnov8101:19:5162,94
7ZD2877Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:19:5262,89
8ZA3131Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9501:23:1552,85

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód