Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh alejí

9.6.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh alejí
  • datum konání: 9.6.2019
  • zobrazeno již 491x
  • pořadatel: TJ Jiskra Králiky

Sociální sítě

Místo konání

vstupní brána u aleje ke klášteru, Králíky
od 10:00 hodin

Přihlášky

parkoviště za č.p. 316 (ulice Sadová, Králíky)
od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

viz propozice níže

Popis tratě

Délka: 1,25 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.6.2020Běh alejí-
17.6.2018Běh alejí38

Statistika závodu Běh alejí

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 38

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Švéda Roman992
Berková Nikola102
Priesol Matěj002
Pospíšil Jan912
Habas Tobiáš122
Kysilko Filip852
Válková Simona022
Hejl Radek722
Berková Karolína132
Habasová Romana082

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km, 5 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2239Habas TobiášFC Jiskra 20081200:00:01-
2C2412Nuen JanFC Jiskra 20081200:00:01-
3C2624Hanuš JeronýmOlomouc1200:00:01-
4C2811Palán MatoušFC Jiskra 20081200:00:01-
5C2106Berka JosefFC Jiskra 20081200:00:01-
6C2124Hadač PavelFC Jiskra 20081200:00:01-
7C21313Nágl DominikFC Jiskra 20081200:00:01-
8C2149Štěpánek VojtěchFC Jiskra 20081200:00:01-
9C2155Hlava AdamFC Jiskra 20081300:00:01-
10C21610Šiko RadekFC Jiskra 20081200:00:01-
11C2178Feranec KarelFC Jiskra 20081200:00:01-
12C21814Mucha TadeášFC Jiskra 20081200:00:01-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km, 5 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2150Švédová ElliKrálíky1300:00:01-
2D221Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:01-
3D2428Berková KarolínaTJ Jiskra Králíky1300:00:01-
4D2655Kropáčková AnežkaKrálíky1300:00:01-
5D2825Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:01-
6D21027Berková BarboraTJ Jiskra Králíky1700:00:01-
Nejmladší žáci I (trať 0,21 km, 12 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1330Černý FrantišekTJ Jiskra Králíky1000:00:41126,20
2M1716Mucha ZdeněkFC Jiskra 20081100:00:4896,61
3M11351Poláček RichardFC Jiskra 20081100:00:5377,18
Nejmladší žákyně I (trať 0,21 km, 12 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z112Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:00:38109,65
2Z1247Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:4198,33
3Z1464Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:00:4292,02
4Z1521Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:00:4290,07
5Z1663Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:00:4863,47
6Z1829Berková NikolaTJ Jiskra Králíky1000:00:4958,36
7Z1920Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:00:4956,30
8Z11036Pravcová Anna VanesaTJ Jiskra Králíky1100:00:5148,79
9Z11117Švandová JohankaFC Jiskra 20081100:00:5243,63
9Z11161Koubová TerezaKrálíky1000:00:5243,63
11Z11432Šaríková DanielaTJ Jiskra Králíky1100:00:5430,71
12Z11523Berková MagdalénaKrálíky1100:00:5526,10
Nejmladší žáci II (trať 0,36 km, 22 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2119Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:24104,30
2M2258Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:2698,20
3M2326Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:2797,50
4M21038Vaníček OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0900:01:4846,74
5M2143Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:5726,04
Nejmladší žákyně II (trať 0,36 km, 22 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2449Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:28124,89
2Z2856Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:38105,13
3Z21340Habasová RomanaKrálíky0800:01:5669,98
4Z21548Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:02:0159,40
5Z21652Stará EmmaKrálíky0900:02:0944,02
6Z21735Záleská SofieTJ Jiskra Králíky0900:02:2021,16
7Z21833Šaríková KarlaTJ Jiskra Králíky0900:02:2120,42
Mladší žáci (trať 0,6 km, 44 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3559Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:46100,00
Mladší žákyně (trať 0,36 km, 22 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3554Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:01:33105,05
2Z3657Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:34101,41
3Z3744Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:3893,53
4Z3942Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:01:4285,68
5Z31122Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:01:5068,12
6Z31237Röllová TerezaTJ Jiskra Králíky0700:01:5361,18
Starší žáci (trať 0,6 km, 44 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4118Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:06124,14
2M4265Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:21103,52
3M4460Akak OndřejAtletika Žamberk0500:02:4372,35
Starší žákyně (trať 0,6 km, 44 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4341Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:02:32151,90
2Z4645Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:04:1848,10
Dorostenci (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51862Válková SimonaDolní Morava0200:11:20113,84
2Z52053Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:11:30111,08
3Z5243Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:4275,08
Junioři 18-19 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ313Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:08:06120,26
2MJ1222Priesol MatějKrálíky0000:09:5579,74
Juniorky 18-19 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:07:11121,93
2MA47Kubálek LukášRun magazine team9200:08:2691,15
3MA56Pospíšil JanRUN magazine team9100:08:3686,91
4MA816Ježek MartinKrálíky9600:09:1670,25
5MA923Švestka DavidAK Račí údolí8300:09:3861,30
6MA1011Švéda RomanKrálíky9900:09:4458,76
7MA1427Kysilko FilipŠanov8500:09:5852,88
Muži B 40-49 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB224Hejl RadekLetohrad7200:07:13138,04
2MB72Vacek JiříDlouhá Třebová7700:09:1492,65
3MB1525Švanda JiříHeřmanice7700:10:1669,31
4MB164Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:5156,28
Muži C 50-59 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1120Hruban JanČeská Třebová6600:09:50100,00
Muži D 60-69 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD138Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:09:55100,00
Muži E 70 let a starší (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1921Krumer MiroslavMK - Ostrov4900:11:27122,22
2ME251Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:14:1977,78
Ženy A 20-34 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA219Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:11:52103,59
2ZA2226Ferancová KamilaKrálíky8600:12:1896,41
Ženy B 35-44 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB619Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:09:13118,69
2ZB1718Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:11:0781,31
Ženy C 45-54 let (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2312Wawrzyczková ZuzanaŠanov7400:13:16100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 1,25 km, 168 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2628Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:15:23100,00
Trať 0,1 km, 5 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2150Švédová ElliKrálíky1300:00:01-
2D221Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:01-
1C2239Habas TobiášFC Jiskra 20081200:00:01-
3D2428Berková KarolínaTJ Jiskra Králíky1300:00:01-
2C2412Nuen JanFC Jiskra 20081200:00:01-
4D2655Kropáčková AnežkaKrálíky1300:00:01-
3C2624Hanuš JeronýmOlomouc1200:00:01-
4C2811Palán MatoušFC Jiskra 20081200:00:01-
5D2825Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:01-
5C2106Berka JosefFC Jiskra 20081200:00:01-
6D21027Berková BarboraTJ Jiskra Králíky1700:00:01-
6C2124Hadač PavelFC Jiskra 20081200:00:01-
7C21313Nágl DominikFC Jiskra 20081200:00:01-
8C2149Štěpánek VojtěchFC Jiskra 20081200:00:01-
9C2155Hlava AdamFC Jiskra 20081300:00:01-
10C21610Šiko RadekFC Jiskra 20081200:00:01-
11C2178Feranec KarelFC Jiskra 20081200:00:01-
12C21814Mucha TadeášFC Jiskra 20081200:00:01-
Trať 0,21 km, 12 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z112Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:00:38109,65
2Z1247Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:00:4198,33
1M1330Černý FrantišekTJ Jiskra Králíky1000:00:41126,20
3Z1464Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:00:4292,02
4Z1521Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:00:4290,07
5Z1663Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:00:4863,47
2M1716Mucha ZdeněkFC Jiskra 20081100:00:4896,61
6Z1829Berková NikolaTJ Jiskra Králíky1000:00:4958,36
7Z1920Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:00:4956,30
8Z11036Pravcová Anna VanesaTJ Jiskra Králíky1100:00:5148,79
9Z11117Švandová JohankaFC Jiskra 20081100:00:5243,63
9Z11161Koubová TerezaKrálíky1000:00:5243,63
3M11351Poláček RichardFC Jiskra 20081100:00:5377,18
11Z11432Šaríková DanielaTJ Jiskra Králíky1100:00:5430,71
12Z11523Berková MagdalénaKrálíky1100:00:5526,10
Trať 0,36 km, 22 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2119Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:24104,30
2M2258Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:2698,20
3M2326Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:2797,50
1Z2449Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:28124,89
1Z3554Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:01:33105,05
2Z3657Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:01:34101,41
3Z3744Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:3893,53
2Z2856Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:38105,13
4Z3942Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:01:4285,68
4M21038Vaníček OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0900:01:4846,74
5Z31122Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:01:5068,12
6Z31237Röllová TerezaTJ Jiskra Králíky0700:01:5361,18
3Z21340Habasová RomanaKrálíky0800:01:5669,98
5M2143Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:5726,04
4Z21548Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:02:0159,40
5Z21652Stará EmmaKrálíky0900:02:0944,02
6Z21735Záleská SofieTJ Jiskra Králíky0900:02:2021,16
7Z21833Šaríková KarlaTJ Jiskra Králíky0900:02:2120,42
Trať 0,6 km, 44 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4118Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:06124,14
2M4265Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:21103,52
1Z4341Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:02:32151,90
3M4460Akak OndřejAtletika Žamberk0500:02:4372,35
1M3559Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:46100,00
2Z4645Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:04:1848,10
Trať 1,25 km, 168 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:07:11121,93
1MB224Hejl RadekLetohrad7200:07:13138,04
1MJ313Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:08:06120,26
2MA47Kubálek LukášRun magazine team9200:08:2691,15
3MA56Pospíšil JanRUN magazine team9100:08:3686,91
1ZB619Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:09:13118,69
2MB72Vacek JiříDlouhá Třebová7700:09:1492,65
4MA816Ježek MartinKrálíky9600:09:1670,25
5MA923Švestka DavidAK Račí údolí8300:09:3861,30
6MA1011Švéda RomanKrálíky9900:09:4458,76
1MC1120Hruban JanČeská Třebová6600:09:50100,00
2MJ1222Priesol MatějKrálíky0000:09:5579,74
1MD138Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:09:55100,00
7MA1427Kysilko FilipŠanov8500:09:5852,88
3MB1525Švanda JiříHeřmanice7700:10:1669,31
4MB164Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:5156,28
2ZB1718Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:11:0781,31
1Z51862Válková SimonaDolní Morava0200:11:20113,84
1ME1921Krumer MiroslavMK - Ostrov4900:11:27122,22
2Z52053Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:11:30111,08
1ZA219Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:11:52103,59
2ZA2226Ferancová KamilaKrálíky8600:12:1896,41
1ZC2312Wawrzyczková ZuzanaŠanov7400:13:16100,00
3Z5243Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:4275,08
2ME251Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:14:1977,78
1ZD2628Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:15:23100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:07:11108,33
2MB224Hejl RadekLetohrad7200:07:13107,58
3MJ313Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:08:0684,09
4MA47Kubálek LukášRun magazine team9200:08:2675,20
5MA56Pospíšil JanRUN magazine team9100:08:3670,63
6MB72Vacek JiříDlouhá Třebová7700:09:1453,65
7MA816Ježek MartinKrálíky9600:09:1652,70
8MA923Švestka DavidAK Račí údolí8300:09:3843,07
9MA1011Švéda RomanKrálíky9900:09:4440,33
10MC1120Hruban JanČeská Třebová6600:09:5037,57
11MJ1222Priesol MatějKrálíky0000:09:5535,41
12MD138Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:09:5535,29
13MA1427Kysilko FilipŠanov8500:09:5834,00
14MB1525Švanda JiříHeřmanice7700:10:1625,93
15MB164Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:10:5110,45
16ME1921Krumer MiroslavMK - Ostrov4900:11:273,00
17ME251Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:14:193,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB619Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:09:13125,40
2ZB1718Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:11:0789,41
3Z51862Válková SimonaDolní Morava0200:11:2085,19
4Z52053Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:11:3082,02
5ZA219Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:11:5275,20
6ZA2226Ferancová KamilaKrálíky8600:12:1866,98
7ZC2312Wawrzyczková ZuzanaŠanov7400:13:1648,66
8Z5243Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:4240,48
9ZD2628Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:15:238,57

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 70%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Mám pocit, že v kat. Děvčata 7 let a mladší trať 0,1 km, 5 m převýšení je u závodnice roč. 2017 opačné pořadí. Místo poslední je na první pozici. Hromadný start chlapců a děvčat bohužel také nepovažuji za příliš šťastný...
Kategorie Devcat 7 let a mladsi opravena, diky za upozorneni...
team
Krásně připravený závod, pohodové počasí, rychlé zpracování výsledků
korunovany

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód