Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Zemská míle

12.4.2019, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Zemská míle
  • datum konání: 12.4.2019
  • zobrazeno již 206x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion R. Šebrleho, Lanškroun
17:00 - 19:00 hodin

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

30 Kč - dospělí

Popis tratě

Délka: 1 míle a méně
Povrch: tartan

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice soutěže ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.activityla.cz/

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C222Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:35-
2C2933Horáček FilipČeská Třebová1300:00:45-
3C21281Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:50-
4C213146Novák Eliáš-1300:00:51-
5C216206Král DavidMalé Svatoňovice1600:01:09-
6C21839Plch Tadeáš-1800:02:15-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21108Skalická Anežka-1200:00:33-
2D23204Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:36-
3D24191Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:36-
4D25142Špatenková LindaLanškroun1200:00:37-
5D26110Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:40-
6D2764Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:42-
7D2837Knápková RozálieXCT Horní Heřmanice1300:00:44-
8D210175Mannelová AlžbětaLanškroun1300:00:48-
9D21182Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:50-
10D21423Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:51-
11D21570Dufková MarieAC Pardubice1300:00:54-
12D21790Nováková Emily-1600:01:21-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11112Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:21-
2M1158Veselý JanKB Letohrad1000:01:22-
3M118201Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:23-
4M1205Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:23-
5M12631Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:27-
6M12919Veselý JakubKB Letohrad1000:01:28-
7M131135Miškolci TadeášAtletika TJ Lanškroun1000:01:30-
8M13321Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:01:32-
9M13566Kolomý VáclavActivity Lanškroun1000:01:35-
10M13895Dušek PetrHorní Třešňovec1100:01:37-
11M141109Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:40-
12M14340Resler MikulášLanškroun1100:01:41-
13M146107Petruň Dominik-1100:01:44-
14M14834Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:01:49-
15M149143Ficner Tomáš-1100:01:52-
16M15077Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:13-
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1996Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:01:20-
2Z11759Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:23-
3Z11926Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:23-
4Z125180Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:25-
5Z12725Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:27-
6Z13013Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:30-
7Z1329Polášková LauraAK Moravská Třebová1000:01:32-
8Z13424Skalická NelaTJ Lanškroun1100:01:34-
9Z13728Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:37-
10Z139121Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:38-
11Z140118Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:01:39-
12Z14294Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:40-
13Z144145Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:42-
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21116Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:11-
2M22179Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:12-
3M2427Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:14-
4M2568Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:15-
5M2662Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:16-
6M28198Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:19-
7M21661Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:22-
8M22278Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:24-
9M22492Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:25-
10M236111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:35-
11M247210Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:45-
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2386Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:14-
2Z2729Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:19-
3Z21038Šnýdrová SabinaTJ Lanškroun0900:01:20-
4Z21211Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:21-
5Z213178Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová0900:01:21-
6Z21453Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:22-
7Z22130Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:24-
8Z22363Hrušková AnnaISCAREX Junior team ČT0800:01:24-
9Z228144Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:27-
10Z24580Fišarová KateřinaTJ Dlouhá Třebová0900:01:43-
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3410Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:32-
2M3584Preclík PavelTJ Sokol Lično0600:02:34-
3M311207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:52-
4M3167Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:03:06-
5M31891Valenta LukášTJ Lanškroun0700:03:13-
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z381Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:45-
2Z314119Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team ČT0600:03:01-
3Z315208Matějková Viktoria ElaTJ Svitavy0700:03:02-
4Z317106Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:12-
5Z31967Skalická NikolTJ Lanškroun0700:03:16-
6Z320141Skalická Eliška-0700:03:28-
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4165Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:19-
2M4218Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:20-
3M436Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:23-
4M4948Koblovský JakubAK Moravská Třebová0500:02:45-
5M41273Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:53-
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z46131Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:41-
2Z4714Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:43-
3Z41088Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:02:47-
4Z413199Koblovská VeronikaAK Moravská Třebová0500:03:01-
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M531097Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:45-
2M571022Kapoun JanVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:18-
3M581024Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:26-
4M5131002Skalický Vojtěch-0300:05:42-
5M5171111Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:57-
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5191009Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:06:03-
2Z5211014Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:06:06-
3Z5231020Hamplová Tereza-0300:06:21-
4Z5351089Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:47-
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ41039Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:04:49-
2MJ121025Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:05:36-
3MJ141028Hájek MartinŽamberk0100:05:43-
-MJ-1042Kolomý AdamLanškroun00DNF-
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ241012Poláková EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí0000:06:26-
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11046Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:35-
2MA21031Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:41-
3MA51019Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:58-
4MA61037Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:13-
5MA101018Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:32-
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB151016Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:44-
2MB201011Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:05-
3MB251061Němec RadekLitomyšl7700:06:33-
4MB311036Dařílek MichalLanškroun7800:07:18-
5MB361099Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:54-
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC91030Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:29-
2MC111059Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:35-
3MC161004Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:53-
4MC181033Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:00-
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD331008Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:42-
2MD371015Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:40-
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME341026Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:44-
2ME391043Bielčik JindřichLichkov4000:09:12-
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA271032Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:39-
2ZA291096Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:07:05-
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB221003Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:06:08-
2ZB281013Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:47-
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC261029Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:37-
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD301034Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:09-
2ZD321045Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:38-
3ZD381134Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:47-
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21108Skalická Anežka-1200:00:33-
1C222Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:35-
2D23204Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:36-
3D24191Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:36-
4D25142Špatenková LindaLanškroun1200:00:37-
5D26110Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:40-
6D2764Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:42-
7D2837Knápková RozálieXCT Horní Heřmanice1300:00:44-
2C2933Horáček FilipČeská Třebová1300:00:45-
8D210175Mannelová AlžbětaLanškroun1300:00:48-
9D21182Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:50-
3C21281Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:50-
4C213146Novák Eliáš-1300:00:51-
10D21423Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:51-
11D21570Dufková MarieAC Pardubice1300:00:54-
5C216206Král DavidMalé Svatoňovice1600:01:09-
12D21790Nováková Emily-1600:01:21-
6C21839Plch Tadeáš-1800:02:15-
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21116Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:11-
2M22179Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:12-
1Z2386Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:14-
3M2427Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:14-
4M2568Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:15-
5M2662Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:16-
2Z2729Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:19-
6M28198Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:19-
1Z1996Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:01:20-
3Z21038Šnýdrová SabinaTJ Lanškroun0900:01:20-
1M11112Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:01:21-
4Z21211Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:21-
5Z213178Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová0900:01:21-
6Z21453Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:22-
2M1158Veselý JanKB Letohrad1000:01:22-
7M21661Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:22-
2Z11759Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:23-
3M118201Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:23-
3Z11926Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:23-
4M1205Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:23-
7Z22130Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:24-
8M22278Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:24-
8Z22363Hrušková AnnaISCAREX Junior team ČT0800:01:24-
9M22492Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:25-
4Z125180Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:25-
5M12631Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:01:27-
5Z12725Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:27-
9Z228144Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:27-
6M12919Veselý JakubKB Letohrad1000:01:28-
6Z13013Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:30-
7M131135Miškolci TadeášAtletika TJ Lanškroun1000:01:30-
7Z1329Polášková LauraAK Moravská Třebová1000:01:32-
8M13321Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:01:32-
8Z13424Skalická NelaTJ Lanškroun1100:01:34-
9M13566Kolomý VáclavActivity Lanškroun1000:01:35-
10M236111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:35-
9Z13728Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:37-
10M13895Dušek PetrHorní Třešňovec1100:01:37-
10Z139121Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:38-
11Z140118Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:01:39-
11M141109Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:40-
12Z14294Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:40-
12M14340Resler MikulášLanškroun1100:01:41-
13Z144145Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:42-
10Z24580Fišarová KateřinaTJ Dlouhá Třebová0900:01:43-
13M146107Petruň Dominik-1100:01:44-
11M247210Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:45-
14M14834Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:01:49-
15M149143Ficner Tomáš-1100:01:52-
16M15077Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:13-
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11046Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:35-
2MA21031Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:41-
1M531097Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:45-
1MJ41039Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:04:49-
3MA51019Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:58-
4MA61037Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:13-
2M571022Kapoun JanVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:18-
3M581024Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:26-
1MC91030Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:29-
5MA101018Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:32-
2MC111059Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:35-
2MJ121025Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí0000:05:36-
4M5131002Skalický Vojtěch-0300:05:42-
3MJ141028Hájek MartinŽamberk0100:05:43-
1MB151016Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:44-
3MC161004Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:53-
5M5171111Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:57-
4MC181033Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:00-
1Z5191009Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:06:03-
2MB201011Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:05-
2Z5211014Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:06:06-
1ZB221003Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:06:08-
3Z5231020Hamplová Tereza-0300:06:21-
1ZJ241012Poláková EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí0000:06:26-
3MB251061Němec RadekLitomyšl7700:06:33-
1ZC261029Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:37-
1ZA271032Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:39-
2ZB281013Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:47-
2ZA291096Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:07:05-
1ZD301034Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:09-
4MB311036Dařílek MichalLanškroun7800:07:18-
2ZD321045Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:38-
1MD331008Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:42-
1ME341026Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:44-
4Z5351089Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:47-
5MB361099Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:07:54-
2MD371015Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:40-
3ZD381134Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:47-
2ME391043Bielčik JindřichLichkov4000:09:12-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód