Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2019

Zařazené závody

Březen 2019
 
16.03.
Sobota
10 jarních kilometrů
hřiště, Kunčina u Moravské Třebové 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
17.03.
Neděle
Běh za břehem
Zábřeh, Gymnázium 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
30.03.
Sobota
Svitavská 10
Atletický stadion Svitavy 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
Duben 2019
 
03.04.
Středa
1. Pekelný kilometr
Česká Třebová, sjezdovka Peklák 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
07.04.
Neděle
Jaroměřský kros
Jaroměř-Josefov areál pevnosti-dolík 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
10.04.
Středa
Jarní hodinovka na dráze
Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
12.04.
Pátek
1. Zemská míle
Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
20.04.
Sobota
Běh Javorkou
Česká Třebová, park Javorka 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
24.04.
Středa
2. Pekelný kilometr
Česká Třebová, sjezdovka Peklák 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
26.04.
Pátek
Běh na Rozálku
Žamberk 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
27.04.
Sobota
Svitavský stýpl
Atletický stadion Svitavy 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
28.04.
Neděle
Memoriál Q. Štěpánka
Lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
Květen 2019
 
01.05.
Středa
Běh kolem poličských hradeb
Městský park, Polička 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
04.05.
Sobota
Letohradská pětka
Orlovna na Orlici, Letohrad 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
08.05.
Středa
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození
Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
12.05.
Neděle
Běh Choceňskými sady
Choceň 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
15.05.
Středa
Malá cena Monaka - Janderovská desítka
Restaurace MONACO, Slatiňany 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
18.05.
Sobota
Běh do Zámeckého vrchu
Zámeček v Rudolticích u Lanškrouna 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
19.05.
Neděle
Nekořský kros
Nekořský stadion 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
26.05.
Neděle
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Zábřeh, koupaliště 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
Červen 2019
 
01.06.
Sobota
Běh Dobroučským krajem
Sportovní areál Dolní Dobrouč 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
05.06.
Středa
3. Pekelný kilometr
Česká Třebová, sjezdovka Peklák 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
09.06.
Neděle
Běh alejí
 
Propozice
Výsledky
 
 
12.06.
Středa
Memoriál Václava Čevony
Ústí nad Orlicí, atletický stadion 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
14.06.
Pátek
2. Zemská míle
Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
15.06.
Sobota
Běh přes Červený vrch
Dolní Čermná 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
22.06.
Sobota
Mladkov - Suchý vrch
Mladkov, náměstí 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
23.06.
Neděle
Běh na Kozlovský kopec
Česká Třebová 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
29.06.
Sobota
Kros okolo Žampachu a přes Kozince
Žampach 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
30.06.
Neděle
Pardubická pětka na dráze
Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
Červenec 2019
 
03.07.
Středa
4. Pekelný kilometr
Česká Třebová, sjezdovka Peklák 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
14.07.
Neděle
Jeřáb 1003
 
Propozice
Výsledky
 
Srpen 2019
 
03.08.
Sobota
Králický Sněžník - potichu
 
Propozice
Výsledky
 
 
09.08.
Pátek
Svinnský ISCAREX kros
Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
11.08.
Neděle
Běh údolím řeky Bělé
Podbřezí u motelu Skalka 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
18.08.
Neděle
Černovírský kros
Černovír 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
28.08.
Středa
5. Pekelný kilometr
Česká Třebová, sjezdovka Peklák 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
28.08.
Středa
Pekelný kilometr 2019
 
Výsledky
 
 
30.08.
Pátek
3. Zemská míle
 
Propozice
Výsledky
 
 
31.08.
Sobota
Výprachtice - Buková hora
Výprachtice 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
Září 2019
 
01.09.
Neděle
Sázava - Lázek
Sázava u Lanškrouna 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
04.09.
Středa
Běh na Kuňku
Loděnice Pardubice 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
07.09.
Sobota
Strážný - nahoru a dolů
Dolní Dobrouč u základní školy 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
08.09.
Neděle
Horský čtvrtmaraton - Jablonné - Jamné - Suchý vrch
Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
14.09.
Sobota
Kopaběh
Lanškroun, náměstí J. M. Marků 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
15.09.
Neděle
Králický Lískovec
Králíky 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
21.09.
Sobota
Cross po lyžařských tratích
Areál Hory u České Třebové 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
28.09.
Sobota
4. Zemská míle
Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
28.09.
Sobota
Zemská míle 2019
 
Výsledky
 
 
29.09.
Neděle
Heřmanická osmička
Horní Heřmanice, hřiště 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
Říjen 2019
 
05.10.
Sobota
Lubenská 10 cross
 
Propozice
Výsledky
 
 
06.10.
Neděle
Běh údolím Orlice
Fotbalové hřiště u školy, Klášterec nad Orlicí 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
09.10.
Středa
Pardubická desítka na dráze
Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
13.10.
Neděle
Přespolní běh lyžařů v Letohradě
Letohrad 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
19.10.
Sobota
Sokolský půlmaraton
Kunvald, sokolovna 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
28.10.
Pondělí
Týnišťská desítka
Tělocvična U dubu, Týniště nad Orlicí 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
Listopad 2019
 
02.11.
Sobota
Malá Pardubická cross-country
Pardubice 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
09.11.
Sobota
Perníková devítka
Ráby u Pardubic 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
17.11.
Neděle
Běh 17. listopadu
Polička - Liboháj 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
Prosinec 2019
 
07.12.
Sobota
Čertovský běh
Damníkov 
Propozice
Mapa
Výsledky
 
 
14.12.
Sobota
Vánoční běh okolo Zlatého pásku
Němčice 
Propozice
Mapa
Výsledky
 

Legenda

  • pouze dospělí
  • součástí vrchařského poháru
  • Pekelný kilometr
  • dospělí a mládežnické kategorie
  • Zemská míle

Další ročníky tohoto poháru

Ostatní evidované poháry

Termínovka podle poháru

Další termínovky