Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Zemská míle

13.4.2018, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Zemská míle
  • datum konání: 13.4.2018
  • zobrazeno již 340x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion R. Šebrleho, Lanškroun
17:00 - 18:30 hodin

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 míle a méně
Povrch: tartan

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 1. Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3237

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Kumpoštová Andrea0522
Kumpošt Radovan0822
Bielčik Jindřich4022
Keprtová Miloslava4821
Černá Markéta7021
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Krátký Luboš6221
Borková Agáta0221
Pirklová Markéta7920
Sejkorová Lenka6320
Radiměřský Karel8720
Kačerovský Michal6920
Serbousková Sára0420
Vebr Dominik0319
Pirkl Vít1019
Dušková Žaneta0918
Gregora Lukáš0818
Gregora Filip0217
Hanáková Klára0217
Krátká Hana9516
Topinka Tobiáš1016
Hájková Zuzana0816
Gregorová Jana1116
Slánská Daniela0516
Sadílek Jakub0516
Gregorová Anna1016
Sedláček Roman6416
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Skalický Vojtěch0315
Dušek Petr1115
Mannlová Jana8015
Jadrný Tomáš0415
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Šilarová Michaela0214
Dufková Marie1314
Kubešová Klára0614
Sedláčková Hedvika6614
Kubišta Oto5314
Scheuer Jan6614
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2177Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:00:30-
2C2224Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:00:31-
3C24139Resler Mikuláš-1100:00:35-
4C25159Dušek Petr-1100:00:35-
5C21049Ficner Tomáš-1100:00:37-
6C214103Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:00:39-
7C2167Hanus KarelRC Dětský svět1100:00:39-
8C217142Netušil Tomáš-1200:00:39-
9C21833Kolbábek Kryštof-1200:00:40-
10C22059Mareš FrantišekMŠ Vančurova1100:00:42-
11C22364Teichmann MartinHK Lanškroun1200:00:44-
12C22528Kaplan JanPřívrat1400:00:44-
13C229141Picek VáclavLanškroun1300:00:48-
14C23231Šafář JakubRC Dětský svět1200:00:52-
15C23540Hrubčík David-1300:00:55-
-C2-101Formánek MartinFormat Verměřovice15DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2378Němcová NatálieLitomyšl1100:00:32-
2D2691Skalická Anežka-1200:00:36-
3D2715Skalická NelaLanškroun1100:00:36-
4D285Hánová KarolínaRC Dětský svět1100:00:36-
5D2952Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:37-
6D21196Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:37-
7D212121Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:37-
8D21314Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:00:38-
9D215119Nováková Matylda1200:00:39-
10D21944Špatenková LindaLanškroun1200:00:41-
11D22174Špirková DanielaRC Dětský svět1100:00:42-
12D22282Formánková AnežkaFORMAT Verměřovice1200:00:43-
13D224158Klusoňová Vendulaatletika TJ Svitavy1100:00:44-
14D226110Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:45-
15D22781Formánková LolaFormat Verměřovice1200:00:47-
16D22869Broulíková Alžbětaneregistrována1200:00:48-
17D23070Broulíková Amálieneregistrována1200:00:50-
18D23173Špirková Ema-1300:00:51-
19D233106Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:53-
20D23486Přibylová BeátaLanškroun1300:00:54-
21D236145Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:57-
22D237104Klusoňová Jolana-1300:01:24-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1380Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:15-
2M11563Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:20-
3M11819Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:22-
4M130127Veselý DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0900:01:27-
5M13298Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:28-
6M13518Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:29-
7M13756Zářecký MarekISCAREX Junior team ČT0900:01:30-
8M140111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:31-
9M143143Netušil TobiášRC Dětský svět1000:01:33-
10M14455Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:33-
11M14550Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:34-
12M14726Pražan MilošRC Dětský svět1000:01:36-
13M15339Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:39-
14M15447Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:39-
15M15548Oliva PavelRodinné centrum Lanškroun1000:01:39-
16M16227Šafář FilipRC Dětský svět1000:01:57-
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z122156Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:24-
2Z12523Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:25-
3Z12635Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:27-
4Z128122Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:01:27-
5Z13489Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:28-
6Z14634Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:34-
7Z14894Polášková Laura-1000:01:37-
8Z150153Nováková ŠarlotaRudoltice1000:01:38-
9Z15299Hepnarová StelaLanškroun0900:01:39-
10Z15672Kodytková NelaFK Řetůvka1000:01:44-
11Z15729Konosová BarboraAtletika TJ Lanškroun0900:01:45-
12Z15884Formánková JohankaFORMAT Verměřovice1000:01:48-
13Z15979Přichystalová Lucie-0900:01:50-
14Z16085Formánková NelaFormat Verměřovice1000:01:52-
15Z161137Smejkalová LilianaDDM Lanškroun1000:01:54-
16Z16311Langrová KarolínaLanškroun1000:01:59-
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2183Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:12-
2M2695Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:17-
3M2730Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:17-
4M2957Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:18-
5M210116Černý AdamISCAREX Junior team ČT0800:01:18-
6M21210Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:18-
7M213125Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:19-
8M21654Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:20-
9M21965Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:22-
10M22060Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
11M22458Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:25-
12M2296Lána VincentActivity Lanškroun0800:01:27-
13M231123Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:28-
14M23368Michal ŠimonDDM Lanškroun0800:01:28-
15M23953Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:01:31-
16M249112Mačuda SamuelAtletika TJ Lanškroun0800:01:37-
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z22118Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:14-
2Z249Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:16-
3Z2567Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:16-
4Z2875Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:17-
5Z2118Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:18-
6Z21351Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:01:19-
7Z21737Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:20-
8Z22112Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:23-
9Z22388Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:25-
10Z22792Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:27-
11Z23646Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:29-
12Z238105Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:30-
13Z241155Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:31-
14Z2422Lánová ApolenaActivity Lanškroun0800:01:31-
15Z25162Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:38-
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31025Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:37-
2M31142Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:38-
3M3121Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:02:39-
4M31793Mareš LukášTJ Lanškroun0500:02:47-
5M31943Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:50-
6M320120Brýdl JáchymTJ Svitavy0600:02:55-
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z315140Čejková LucieTJ Svitavy0500:02:46-
2Z31813Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:47-
3Z32445Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:03:04-
4Z32538Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:03:04-
5Z32676Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:03:06-
6Z327115Komůrková MagdalenaTJ Svitavy0600:03:10-
7Z329135Motlová KateřinaTJ Svitavy0500:03:15-
8Z330102Havířová NicolTJ Svitavy0600:03:16-
9Z331100Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:23-
10Z33221Janischová NikolActivity Lanškroun0600:03:43-
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41126Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:13-
2M42107Kapoun JanAtletika Polička0300:02:22-
3M4366Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:25-
4M44109Zoicas DanielTJ Svitavy0400:02:25-
5M45113Stodola Vojtěchatletika TJ Svitavy0300:02:26-
6M46108Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:28-
7M47124Janů RadimAtketika Svitavy0300:02:29-
8M4990Skalický Vojtěch-0300:02:36-
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4871Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:31-
2Z413144Navrátilová MarikaTJ Atletika Svitavy0400:02:39-
3Z4144Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:43-
4Z416157Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:47-
5Z42197Juránová EliškaTJ Svitavy0300:02:58-
6Z422117Renzová KristinaTJ Svitavy0400:02:59-
7Z423131Elčknerová AnetaTJ Svitavy0400:03:01-
8Z42861Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:12-
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M531002Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:05:02-
2M561004Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:23-
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5131003Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:06:03-
2Z5311099Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:23-
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11098Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:26-
2MA21012Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:51-
3MA71019Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:25-
4MA81030Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:27-
5MA101047Novák JosefTJ Svitavy8500:05:42-
6MA121016Novák MartinRudoltice8300:05:52-
7MA161040Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:07-
8MA221066Křivohlávek DavidGhost team8900:06:30-
9MA231032Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:06:31-
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB41033Hejl RadekLetohrad7200:05:06-
2MB111036Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:48-
3MB141037Poscai SándorČerti Kunčina7000:06:05-
4MB151014Kapoun PetrAtletika Polička7500:06:06-
5MB171026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:06:09-
6MB181009Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:22-
7MB191134Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:24-
8MB211008Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:28-
9MB251077Němec RadekLitomyšl7700:06:42-
10MB301015Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:21-
11MB321039Teichmann FrantišekHK Lanškroun7400:07:26-
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC91034Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:30-
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD201020Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:27-
2MD291028Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:07:09-
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME381074Bielčik JindřichELMA Tým4000:09:02-
2ME401025Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:09:27-
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA51018Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:14-
2ZA271024Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:06:54-
3ZA341029Báčová Magdaléna-9100:07:58-
4ZA351031Venclová BohumíraOrel Dolní Čermná9800:08:01-
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB261011Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:45-
2ZB281061Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:54-
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC241022Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:32-
2ZC331046Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:43-
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD361013Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:08-
2ZD371045Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:44-
3ZD391010Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:21-
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2177Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:00:30-
2C2224Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:00:31-
1D2378Němcová NatálieLitomyšl1100:00:32-
3C24139Resler Mikuláš-1100:00:35-
4C25159Dušek Petr-1100:00:35-
2D2691Skalická Anežka-1200:00:36-
3D2715Skalická NelaLanškroun1100:00:36-
4D285Hánová KarolínaRC Dětský svět1100:00:36-
5D2952Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:37-
5C21049Ficner Tomáš-1100:00:37-
6D21196Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:37-
7D212121Gregorová EliškaZŠ Žichlínek1200:00:37-
8D21314Dehnerová VeronikaRC Dětský svět1100:00:38-
6C214103Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:00:39-
9D215119Nováková Matylda1200:00:39-
7C2167Hanus KarelRC Dětský svět1100:00:39-
8C217142Netušil Tomáš-1200:00:39-
9C21833Kolbábek Kryštof-1200:00:40-
10D21944Špatenková LindaLanškroun1200:00:41-
10C22059Mareš FrantišekMŠ Vančurova1100:00:42-
11D22174Špirková DanielaRC Dětský svět1100:00:42-
12D22282Formánková AnežkaFORMAT Verměřovice1200:00:43-
11C22364Teichmann MartinHK Lanškroun1200:00:44-
13D224158Klusoňová Vendulaatletika TJ Svitavy1100:00:44-
12C22528Kaplan JanPřívrat1400:00:44-
14D226110Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:45-
15D22781Formánková LolaFormat Verměřovice1200:00:47-
16D22869Broulíková Alžbětaneregistrována1200:00:48-
13C229141Picek VáclavLanškroun1300:00:48-
17D23070Broulíková Amálieneregistrována1200:00:50-
18D23173Špirková Ema-1300:00:51-
14C23231Šafář JakubRC Dětský svět1200:00:52-
19D233106Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:53-
20D23486Přibylová BeátaLanškroun1300:00:54-
15C23540Hrubčík David-1300:00:55-
21D236145Dufková MarieISCAREX Junior team ČT1300:00:57-
22D237104Klusoňová Jolana-1300:01:24-
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2183Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:12-
1Z22118Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:14-
1M1380Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:01:15-
2Z249Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:16-
3Z2567Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:01:16-
2M2695Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:17-
3M2730Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:17-
4Z2875Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:17-
4M2957Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:18-
5M210116Černý AdamISCAREX Junior team ČT0800:01:18-
5Z2118Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:01:18-
6M21210Kumpošt RadovanISCAREX Junior team ČT0800:01:18-
6Z21351Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:01:19-
7M213125Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:01:19-
2M11563Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:20-
8M21654Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:20-
7Z21737Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:20-
3M11819Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:22-
9M21965Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:22-
10M22060Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
8Z22112Skalická NikolActivity Lanškroun0700:01:23-
1Z122156Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:01:24-
9Z22388Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:25-
11M22458Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:25-
2Z12523Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:25-
3Z12635Václavíková DitaAK Mor.Třebová1000:01:27-
10Z22792Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:27-
4Z128122Gregorová AnnaZŠ Žichlínek1000:01:27-
12M2296Lána VincentActivity Lanškroun0800:01:27-
4M130127Veselý DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0900:01:27-
13M231123Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:28-
5M13298Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:28-
14M23368Michal ŠimonDDM Lanškroun0800:01:28-
5Z13489Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:28-
6M13518Pirkl VítISCAREX Junior team ČT1000:01:29-
11Z23646Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT0700:01:29-
7M13756Zářecký MarekISCAREX Junior team ČT0900:01:30-
12Z238105Hájková ZuzanaActivity Lanškroun0800:01:30-
15M23953Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:01:31-
8M140111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:31-
13Z241155Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:01:31-
14Z2422Lánová ApolenaActivity Lanškroun0800:01:31-
9M143143Netušil TobiášRC Dětský svět1000:01:33-
10M14455Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:33-
11M14550Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:34-
6Z14634Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:34-
12M14726Pražan MilošRC Dětský svět1000:01:36-
7Z14894Polášková Laura-1000:01:37-
16M249112Mačuda SamuelAtletika TJ Lanškroun0800:01:37-
8Z150153Nováková ŠarlotaRudoltice1000:01:38-
15Z25162Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:38-
9Z15299Hepnarová StelaLanškroun0900:01:39-
13M15339Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:01:39-
14M15447Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:39-
15M15548Oliva PavelRodinné centrum Lanškroun1000:01:39-
10Z15672Kodytková NelaFK Řetůvka1000:01:44-
11Z15729Konosová BarboraAtletika TJ Lanškroun0900:01:45-
12Z15884Formánková JohankaFORMAT Verměřovice1000:01:48-
13Z15979Přichystalová Lucie-0900:01:50-
14Z16085Formánková NelaFormat Verměřovice1000:01:52-
15Z161137Smejkalová LilianaDDM Lanškroun1000:01:54-
16M16227Šafář FilipRC Dětský svět1000:01:57-
16Z16311Langrová KarolínaLanškroun1000:01:59-
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41126Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:02:13-
2M42107Kapoun JanAtletika Polička0300:02:22-
3M4366Vacek MichalISCAREX Junior team ČT0400:02:25-
4M44109Zoicas DanielTJ Svitavy0400:02:25-
5M45113Stodola Vojtěchatletika TJ Svitavy0300:02:26-
6M46108Bukáček MarekAtletika Polička0400:02:28-
7M47124Janů RadimAtketika Svitavy0300:02:29-
1Z4871Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:31-
8M4990Skalický Vojtěch-0300:02:36-
1M31025Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:37-
2M31142Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:38-
3M3121Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí0600:02:39-
2Z413144Navrátilová MarikaTJ Atletika Svitavy0400:02:39-
3Z4144Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:43-
1Z315140Čejková LucieTJ Svitavy0500:02:46-
4Z416157Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:02:47-
4M31793Mareš LukášTJ Lanškroun0500:02:47-
2Z31813Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT0500:02:47-
5M31943Topinka JonášActivity Lanškroun0500:02:50-
6M320120Brýdl JáchymTJ Svitavy0600:02:55-
5Z42197Juránová EliškaTJ Svitavy0300:02:58-
6Z422117Renzová KristinaTJ Svitavy0400:02:59-
7Z423131Elčknerová AnetaTJ Svitavy0400:03:01-
3Z32445Šilarová LucieActivity Lanškroun0500:03:04-
4Z32538Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:03:04-
5Z32676Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:03:06-
6Z327115Komůrková MagdalenaTJ Svitavy0600:03:10-
8Z42861Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:03:12-
7Z329135Motlová KateřinaTJ Svitavy0500:03:15-
8Z330102Havířová NicolTJ Svitavy0600:03:16-
9Z331100Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:03:23-
10Z33221Janischová NikolActivity Lanškroun0600:03:43-
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11098Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:04:26-
2MA21012Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:51-
1M531002Boháč BonifácVencl tým Ústí nad Orlicí0100:05:02-
1MB41033Hejl RadekLetohrad7200:05:06-
1ZA51018Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:14-
2M561004Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:23-
3MA71019Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:25-
4MA81030Adamec LukášHORO Česká Třebová8700:05:27-
1MC91034Krátký LubošTJ Lanškroun6200:05:30-
5MA101047Novák JosefTJ Svitavy8500:05:42-
2MB111036Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:48-
6MA121016Novák MartinRudoltice8300:05:52-
1Z5131003Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:06:03-
3MB141037Poscai SándorČerti Kunčina7000:06:05-
4MB151014Kapoun PetrAtletika Polička7500:06:06-
7MA161040Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:06:07-
5MB171026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:06:09-
6MB181009Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:06:22-
7MB191134Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:24-
1MD201020Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:06:27-
8MB211008Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:28-
8MA221066Křivohlávek DavidGhost team8900:06:30-
9MA231032Jílek JosefAK Slovan Moravská Třebová8900:06:31-
1ZC241022Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:32-
9MB251077Němec RadekLitomyšl7700:06:42-
1ZB261011Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:45-
2ZA271024Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná9300:06:54-
2ZB281061Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:06:54-
2MD291028Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:07:09-
10MB301015Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:07:21-
2Z5311099Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:23-
11MB321039Teichmann FrantišekHK Lanškroun7400:07:26-
2ZC331046Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:43-
3ZA341029Báčová Magdaléna-9100:07:58-
4ZA351031Venclová BohumíraOrel Dolní Čermná9800:08:01-
1ZD361013Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:08-
2ZD371045Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:08:44-
1ME381074Bielčik JindřichELMA Tým4000:09:02-
3ZD391010Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:21-
2ME401025Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:09:27-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Zdravím. Asi v Lanškrouně řádí nějaký šotek, ale v dorostenkách Agu určitě doběhla... I na fotkách je vidět jak předbíhá ve finiši Fandu T. Čas v cíli měla 7:24,1 ;-) Petr B.
jampb
Dorbý den, Karel Radiměřský doběhl přede mnou (Lukáš Adamec). Jeho čas nebude 7:23 ale 5:23 tipuji.
ladamec
7:23 - to bude čas Agi B. ...Petr B.
brzdy
A co na to pořadatel, že mlčí...?
jampba
Dobrý den Opravu jsme odeslali na Iscarex Milanovi. Někde se nám popletla čísla 99 a 19. Omlouváme se . J Sadílek
sadilek
OK. Díky. Petr
adelas284
opraveno...
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód