hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


ISCAREX CUP

ročník 2018

Průběžné pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová09658,1988/8 záv.
2Řehák LubomírActivity Lanškroun09644,3766/6 záv.
3Resler FilipAtletika TJ Lanškroun09561,2266/6 záv.
4Veselý JanBiatlon Letohrad10453,3255/5 záv.
5Veselý JakubLanškroun10425,4866/6 záv.
6Mareš OndřejKCK Jablonné nad Orlicí10415,2855/5 záv.
7Topinka Tobiáš10260,2344/4 záv.
8Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun09256,255/5 záv.
9Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová11255,0933/3 záv.
10Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová10227,1333/3 záv.
11Fajfr AlešOB Žamberk09216,3933/3 záv.
12Brychta DavidCerekvice n. L.09196,6622/2 záv.
13Marek JakubBrzdy Horní Čermná10177,0722/2 záv.
14Váně JakubAtletika TJ Lanškroun10163,5944/4 záv.
15Prokopec MartinAtletika Žamberk10161,433/3 záv.

Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Koubová ElenISCAREX Junior team ČT09897,9799/9 záv.
2Zelinková VeronikaISCAREX Junior team ČT09684,4477/7 záv.
3Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou10639,177/7 záv.
4Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová10552,488/8 záv.
5Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová09483,9855/5 záv.
6Svobodová KláraKlub biatlonu Letohrad09393,9944/4 záv.
7Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT10363,7844/4 záv.
8Fliedrová AdélaF Bike klub Sádek10314,544/4 záv.
9Václavíková DitaAK Mor. Třebová1028133/3 záv.
10Gregorová AnnaActivity Lanškroun10173,0922/2 záv.
11Krejčí MagdalénaAK Mor. Třebová10158,2722/2 záv.
12Dostálová VendulaTJ Sokol Jaroměř10143,9822/2 záv.
13Rybičková DenisaČeská Třebová09127,5955/5 záv.
14Formánková JohankaFORMAT Verměřovice10117,5922/2 záv.
15Kořínková LucieAtletika Žamberk10116,9133/3 záv.

Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl07879,3599/9 záv.
2Heger Šimon08786,4388/8 záv.
3Brychta Jakub08697,9288/8 záv.
4Krištof Jan07680,577/7 záv.
5Chaloupek Ondřej07434,1155/5 záv.
6Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí07383,0655/5 záv.
7Zajíček VojtěchAtletika TJ Lanškroun08338,2644/4 záv.
8Řehák MarekISCAREX Junior team ČT07301,444/4 záv.
9Háp MatoušAtletika Polička08229,3755/5 záv.
10Stránský JakubSokol Řetová07200,822/2 záv.
11Spurný SamuelSK Ante Ždár nad Sázavou08175,422/2 záv.
12Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun08169,4322/2 záv.
13Marek PatrikIscarex JuniorTeam ČT08166,4322/2 záv.
14Moskva VojtěchPasivity Žamberk08154,4322/2 záv.
15Marhold JanChoceň08150,0922/2 záv.

Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matějková Viktoria ElaLubník07745,3588/8 záv.
2Steklá BarboraTJ Svitavy08515,5655/5 záv.
3Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT07508,6266/6 záv.
4Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun07504,4366/6 záv.
5Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team ČT08488,3766/6 záv.
6Chlupáčová AnežkaTJ Hradec Králové07367,644/4 záv.
7Čejková KláraIscarex junior team ČT08320,0444/4 záv.
8Šedová KamilaAC Vysoké Mýto Sruby08312,9655/5 záv.
9Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun07219,1933/3 záv.
10Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad07204,9722/2 záv.
11Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT07195,1222/2 záv.
12Kaplanová KarolínaSruby07178,7155/5 záv.
13Hájková ZuzanaActivity Lanškroun08175,9633/3 záv.
14Lánová AnetaISCAREX Junior team ČT07104,6822/2 záv.
15Borková JohankaISCAREX Junior team ČT07104,1511/1 záv.

Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bureš JosefISCAREX Junior team ČT06696,8277/7 záv.
2Boháč PankrácJiskra Ústí nad Orlicí06696,288/8 záv.
3Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT05611,7166/6 záv.
4Barvínek DanielAtletika Žamberk06331,9744/4 záv.
5Seidl LukášAtletika Dobruška05265,1333/3 záv.
6Fajfr MarekOB Žamberk06264,9733/3 záv.
7Dudycha JakubAC Vysoké Mýto05196,6822/2 záv.
8Suchodol ŠtěpánKB Letohrad06196,0622/2 záv.
9Akak OndřejAtletika Žamberk05185,4622/2 záv.
10Topinka JonášActivity Lanškroun05177,6322/2 záv.
11Hájek DominikCET Česká Třebová06141,6722/2 záv.
12Hovorka JakubAtletika Žamberk06129,2322/2 záv.
13Tomeš TobiasBystřec05103,8711/1 záv.
14Štefan JanSokol Studenec05102,6111/1 záv.
15Svoboda JiříNové M. NM0597,911/1 záv.

Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moskvová AgátaKB Letohrad05551,8355/5 záv.
2Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT06550,3866/6 záv.
3Kubešová KláraActivity Lanškroun06473,4666/6 záv.
4Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT05397,8944/4 záv.
5Hamplová TerezaActivity Lanškroun05282,7133/3 záv.
6Kořínková PetraAtletika Žamberk06239,3844/4 záv.
7Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná06238,8733/3 záv.
8Šilarová LucieActivity Lanškroun05181,8722/2 záv.
9Klementová LuisaActivity Lanškroun06172,2922/2 záv.
10Čejková LucieTJ Svitavy05112,1311/1 záv.
11Havlíčková AnnaTJ Sokol Hradec Králové05103,111/1 záv.
12Horákovská AdélaAtletika NMNM05101,411/1 záv.
13Ducháčová EmaTJ Sokol Hradec Králové06100,2211/1 záv.
14Pilná EliškaKKL Hlinsko0599,9111/1 záv.
15Marková NikolaKB Letohrad0599,2111/1 záv.

Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bukáček MarekAtletika Polička04954,51010/10 záv.
2Vacek Michal04838,231010/10 záv.
3Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí03733,1377/7 záv.
4Kapoun JanAtletika Polička03538,7577/7 záv.
5Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT03488,1755/5 záv.
6Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04402,1588/8 záv.
7Vondráček JakubKB Letohrad03169,6422/2 záv.
8Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř04161,722/2 záv.
9Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř04147,1922/2 záv.
10Költö Matěj TheoKB Letohrad03111,0411/1 záv.
11Bílek DavidVencl tým Ústí nad Orlicí03104,7411/1 záv.
12Štrégl MatyášAtletický oddíl Spartak Vrchlabí0398,7611/1 záv.
13Vávra JonášAC Vysoké Mýto0498,5411/1 záv.
14Zocias DanielTJ Svitavy0497,1911/1 záv.
15Gregor JanKB Letohrad0490,3711/1 záv.

Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šedová TerezaCyklo Bendl Vysoké Mýto03787,1488/8 záv.
2Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová04764,7877/7 záv.
3Bartoňová AdélaAtletika Polička03644,0277/7 záv.
4Kubešová EliškaActivity Lanškroun03424,9866/6 záv.
5Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk03408,7555/5 záv.
6Stránská VendulaJiskra Ústí nad Orlicí03391,344/4 záv.
7Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT04349,444/4 záv.
8Němcová AdélaAtletika Polička04294,4544/4 záv.
9Hovorková KarolínaAtletika Žamberk03177,3822/2 záv.
10Strešňáková VeronikaSK Nové Město NM04100,5811/1 záv.
11Adamcová VanessaTJ Sokol Kolín0397,3611/1 záv.
12Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0396,8411/1 záv.
13Navrátilová MarikaTJ Svitavy0495,5911/1 záv.
14Červená EliškaTJ Svitavy0491,6322/2 záv.
15Mikysková SvatavaKB Letohrad0389,7111/1 záv.

Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč BonifácVencl Tým Ú.n.Orl.01400,6744/4 záv.
2Moravec JanJM TEAM Letoh.02390,1555/5 záv.
3Gregora FilipActivity Lanškroun02216,7522/2 záv.
4Dostálek VojtaTJ Spartak Letohrad02210,0522/2 záv.
5Kaplan VojtěchŠedivec01135,7511/1 záv.
6Kabrda JiříSokol Kolín01113,3711/1 záv.
7Pazdera RomanTJ Sokol Kolín01107,5911/1 záv.
8Vintr MatyášLokomotiva Trutnov02101,6711/1 záv.
9Steklý František0210011/1 záv.
10Limburský JanOrel Brno Obřany0198,8811/1 záv.
11Vondra JanFbK OT0298,3611/1 záv.
12Koditek JonášKOB Ústí nad Orlicí0197,811/1 záv.
13Valíček RobertKB Letohrad0196,4411/1 záv.
14Pilný MichalKKL Hlinsko0289,8111/1 záv.
15Hejzlar MartinLO Choceň0289,6511/1 záv.

Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Šilarová MichaelaActivity Lanškroun02805,5477/7 záv.
2Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02637,4188/8 záv.
3Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad01200,7722/2 záv.
4Hrdličková Cecílie-02184,5322/2 záv.
5Matyášová JitkaOREL Dolní Dobrouč01167,2522/2 záv.
6Pultarová VeronikaTJ Sokol HK01115,5211/1 záv.
7Mazlová TerezaVyškov02105,7711/1 záv.
8Haufová ZuzanaSDH Lukavice02104,8211/1 záv.
9Nikodýmová DenisaTJ Sokol Skuhrov0294,2511/1 záv.
10Motlová LucieKB Letohrad0293,9611/1 záv.
11Jánešová Michaela0192,3111/1 záv.
12Postupová LucieŠestajovice0190,2211/1 záv.
13Válková SimonaDolní Morava0286,6611/1 záv.
14Štulpová FilipaTJ Svitavy0282,0911/1 záv.
15Hnátnická ZuzanaOB Žamberk0177,2611/1 záv.

Junioři 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JakubJM Team Letohrad99752,7188/8 záv.
2Holubář PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí00509,0966/6 záv.
3Simon JakubPolička00409,7755/5 záv.
4Gregora JanActivity Lanškroun00225,4522/2 záv.
5Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí00200,6822/2 záv.
6Hrůša VojtěchSokol Hradec Králové99196,322/2 záv.
7Moravec JanJM Team Letohrad02143,4222/2 záv.
8Pešava JanAO Jablonné00129,1111/1 záv.
9Křivda TomášKOB Choceň99123,5811/1 záv.
10Novák FilipRFOBL Team Rychnov n. Kn.01119,6211/1 záv.
11Jílek OndřejKVS Šumperk99115,4611/1 záv.
12Marek JakubKonrad Tools Team03113,3811/1 záv.
13Brychta JiříTJ NMNM00112,9311/1 záv.
14Paleček OndřejOK Lokomotiva Pardubice01108,7611/1 záv.
15Hajský VojtěchTJ Svitavy00106,111/1 záv.

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dryml MojmírHvězda Pardubice86709,688/8 záv.
2Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87640,9188/8 záv.
3Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí84462,255/5 záv.
4Adamec LukášHORO Česká Třebová87454,6266/6 záv.
5Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí98336,1544/4 záv.
6Kalousek JiříČervená Voda95333,844/4 záv.
7Nechvíl PetrAC Choceň91320,144/4 záv.
8Řemínek MatějAC Choceň86314,5344/4 záv.
9Kovář JáchymDUKLA Praha96311,8433/3 záv.
10Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93303,7433/3 záv.
11Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí85298,6444/4 záv.
12Kramář MichalTJ Sokol Janov95291,4544/4 záv.
13Hübl RadekRun Sport Team88286,4333/3 záv.
14Hradecký JaromírSkuteč85279,7933/3 záv.
15Heller TomášHradec Králové81237,8833/3 záv.

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-Bike klub Sádek76981,299/9 záv.
2Doucha JiříHvězda Pardubice71677,9377/7 záv.
3Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69659,277/7 záv.
4Hejl RadekLetohrad72499,6855/5 záv.
5Borek PetrBrzdy Horní Čermná70486,981414/14 záv.
6Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74471,2566/6 záv.
7Strnad Tomáš3D Fitness Race Team69337,2155/5 záv.
8Vacek JiříDlouhá Třebová77336,051313/13 záv.
9Stříhavka JindřichAC Choceň71320,3644/4 záv.
10Němec RadekLitomyšl77299,3499/9 záv.
11Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí72294,1533/3 záv.
12Horáček MichalISCAREX Česká Tř.75287,8633/3 záv.
13Mrklovský MiroslavSokol Kameničná72278,0244/4 záv.
14Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk72268,2333/3 záv.
15Dvořák PavelČeská Třebová75263,3244/4 záv.

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto681130,81212/12 záv.
2Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65918,7499/9 záv.
3Belobrad IvanPasivity Žamberk66697,999/9 záv.
4Hanuš PetrCh&T Pardubice64614,6877/7 záv.
5Hruban JanČeská Třebová66511,4877/7 záv.
6Scheuer JanActivity Lanškroun66391,7544/4 záv.
7Vacarda VladimírEleven Run Team59379,1944/4 záv.
8Eliáš PetrHvězda Pardubice60339,6444/4 záv.
9Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60318,0833/3 záv.
10Novotný Luděk3D Fitness Race Team62308,6544/4 záv.
11Svoboda MojmírHvězda Pardubice66305,533/3 záv.
12Ženčák JaroslavTJ Šumperk61296,8333/3 záv.
13Dostálek PetrMy od kopřivy67291,0633/3 záv.
14Rautenkranc MiroslavDONOCYKL Vysoké Mýto64288,4833/3 záv.
15Sedláček RomanActivity Lanškroun64252,2533/3 záv.

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53816,4299/9 záv.
2Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou51797,621111/11 záv.
3Šolc VítězslavBKL Machov57750,7288/8 záv.
4Štyndl MiroslavAtletika Polička57555,2166/6 záv.
5Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí53476,8455/5 záv.
6Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí50435,2866/6 záv.
7Siegel JosefChoceň58420,7944/4 záv.
8Nečas JosefÚpice58285,7633/3 záv.
9Ráb PavelČeská Třebová52275,9433/3 záv.
10Januška IvanTJ Šanov58273,8833/3 záv.
11Hlaváček Zdeněk54265,0855/5 záv.
12Dostál LadislavMoravská Třebová56177,9622/2 záv.
13Bříza VladimírKRB Chrudim51176,2322/2 záv.
14Hájek FrantišekFGT Stolany49169,2122/2 záv.
15Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51163,5133/3 záv.

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná48848,211010/10 záv.
2Jelínek MatějČernilov42648,1777/7 záv.
3Bielčik JindřichLichkov40438,6666/6 záv.
4Leszkow PetrMK Hlinsko44432,0644/4 záv.
5Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou47379,8144/4 záv.
6Šponar JosefTJ Sokol Žamberk47298,9433/3 záv.
7Doležal StanislavBK Pardubice38265,0833/3 záv.
8Pšenička JiříPardubice46221,9733/3 záv.
9Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice39212,4533/3 záv.
10Bubeník Jiřídůchodce SŽDC 200544196,7922/2 záv.
11Jantsch VítězslavEleven Run Team35179,6822/2 záv.
12Dostál VáclavČernožice42166,122/2 záv.
13Šmída OldřichMaratonstav Úpice48140,611/1 záv.
14Krátký FrantišekKrálíky43133,6311/1 záv.
15Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice48111,1411/1 záv.

Juniorky 18-19 let

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Maráková BlankaOrel Židenice00122,8711/1 záv.
2Pulgretová KateřinaTj Nové Město na Mor.99122,2411/1 záv.
3Ottová MichaelaTriatlon Šumperk03113,4311/1 záv.
4Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0110011/1 záv.
4Škrabalová Karolína-0310011/1 záv.
4Kovaříková Lucie-9910011/1 záv.
4Moravcová DenisaLetohrad9910011/1 záv.
8Pazderníková LenkaAtletika Zábřeh0395,511/1 záv.
9Nemeškalová Simona-0191,0711/1 záv.
10Petrásová ŽanetaAtletika Polička0077,7611/1 záv.
11Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč9977,1311/1 záv.
12Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0275,3211/1 záv.

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84653,3777/7 záv.
2Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí98618,8766/6 záv.
3Peterková VeronikaTJ Svitavy84248,7444/4 záv.
4Venclová AlžbětaOrel Dolní Čermná93242,2233/3 záv.
5Smetanová KláraCycling Team Brandýs n. O.90235,0633/3 záv.
6Kalousová EliškaAK Olymp Brno98206,2322/2 záv.
7Kičinová ErikaKPA Pardubice91186,9522/2 záv.
8Klímová IvanaAtletika Polička87186,3122/2 záv.
9Rábová MartinaČeská Třebová92175,5722/2 záv.
10Reslová HanaFenix Team93125,8211/1 záv.
11Jirásková BáraIscarex ČT91124,5933/3 záv.
12Trojáková MartinaExtreme Obstacle Runners90117,8211/1 záv.
13Machačová IvanaDoudleby n.O.89117,6611/1 záv.
14Klementová TerezaPardubice91117,5711/1 záv.
15Homolková HanaNMMOR96116,411/1 záv.

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80890,6488/8 záv.
2Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80548,9366/6 záv.
3Nováková BarboraSokol Kunvald83531,4655/5 záv.
4Barvínková RomanaAtletika Žamberk79369,744/4 záv.
5Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77321,3144/4 záv.
6Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou79300,1988/8 záv.
7Vebrová MonikaČeská Třebová79236,4433/3 záv.
8Barnetová MonikaLetohrad81234,4133/3 záv.
9Svobodová MartinaAZAS Dolní Čermná79234,3833/3 záv.
10Kriklová AlenaJaroměřice79219,4322/2 záv.
11Klinecká JanaMK Hlinsko81195,9622/2 záv.
12Pazderová AlenaVysoké Mýto75195,9444/4 záv.
13Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí74144,8122/2 záv.
14Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno77129,4222/2 záv.
15Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují75126,4411/1 záv.

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70923,7899/9 záv.
2Krátká AnnaHvězda Pardubice69911,3999/9 záv.
3Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí65870,2788/8 záv.
4Šedová Jana73703,5399/9 záv.
5Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64401,655/5 záv.
6Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové72237,3922/2 záv.
7Jetmarová EsterSokol Hylváty70151,5922/2 záv.
8Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť68148,1922/2 záv.
9Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují72125,7211/1 záv.
10Janečková Jana-65113,9311/1 záv.
11Ottová LenkaOTTLENS70103,411/1 záv.
12Hanzlová MarkétaSvaz českých bohémů73102,9911/1 záv.
13Háková MichaelaSokol Valteřice7190,9111/1 záv.
14Bulvová HanaSK OB Chrast6690,0311/1 záv.
15Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6488,2511/1 záv.

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová63804,1177/7 záv.
2Nechvílová MiroslavaAC Choceň60627,1888/8 záv.
3Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48480,3577/7 záv.
4Hellerová HanaHradec Králové61411,2944/4 záv.
5Jelínková MagdalenaČernilov45351,4566/6 záv.
6Pešlová IvanaTJ Svitavy63231,9922/2 záv.
7Vacková HanaSokol Starkoč56228,1333/3 záv.
8Sekyrová JanaSvitavy63215,8822/2 záv.
9Šternerová HanaHradec Králové63158,2822/2 záv.
10Procházková IrenaTJ Háje57154,3522/2 záv.
11Paulů BlankaMaratonstav Úpice54147,7911/1 záv.
12Martincová IvanaAC Moravská Slavia Brno63125,7311/1 záv.
13Málková AnnaOrel Vyškov63112,9111/1 záv.
14Dostálová EvaMoravská Třebová59102,611/1 záv.
15Vojáčková BlankaNový Malín6110011/1 záv.

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Fliedr TomášF-Bike klub Sádek76829,2499/9 záv.
2Dryml MojmírHvězda Pardubice86695,4688/8 záv.
3Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto68690,741212/12 záv.
4Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová65611,1299/9 záv.
5Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87590,0788/8 záv.
6Vacek MartinISCAREX Česká Třebová69571,7577/7 záv.
7Doucha JiříHvězda Pardubice71535,4177/7 záv.
8Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí84449,755/5 záv.
9Adamec LukášHORO Česká Třebová87444,9966/6 záv.
10Hejl RadekLetohrad72430,2155/5 záv.
11Belobrad IvanPasivity Žamberk66356,999/9 záv.
12Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí98331,1144/4 záv.
13Kalousek JiříČervená Voda95329,3744/4 záv.
14Bureš MartinISCAREX Česká Třebová74326,3566/6 záv.
15Hanuš PetrCh&T Pardubice64318,7977/7 záv.

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80803,1388/8 záv.
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová70761,6199/9 záv.
3Krátká AnnaHvězda Pardubice69736,699/9 záv.
4Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí65711,688/8 záv.
5Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84560,0677/7 záv.
6Kalousová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí98559,3166/6 záv.
7Nováková BarboraSokol Kunvald83485,4655/5 záv.
8Šedová Jana73449,7999/9 záv.
9Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80419,3666/6 záv.
10Barvínková RomanaAtletika Žamberk79289,8644/4 záv.
11Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77251,6744/4 záv.
12Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové72234,1322/2 záv.
13Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice64226,6155/5 záv.
14Kriklová AlenaJaroměřice79205,2722/2 záv.
15Kalousová EliškaAK Olymp Brno98203,5622/2 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.3.201810 jarních kilometrů93
18.3.2018Běh za břehem150
31.3.2018Svitavská 10138
4.4.20181. Pekelný kilometr104
8.4.2018Jaroměřský kros408
11.4.2018Jarní hodinovka na dráze19
13.4.20181. Zemská míle173
14.4.2018Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!!0
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2018Jarní půlmaraton126
25.4.2018Pardubická devítka336
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2018Svitavský stýpl14
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
2.5.20182. Pekelný kilometr136
5.5.2018Letohradská pětka305
8.5.2018Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození108
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2018Nekořský kros0

Následují závody

Datum konáníJméno závodu
27.5.2018Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
30.5.20183. Pekelný kilometr
2.6.2018Běh Dobroučským krajem
6.6.2018Běh na Kuňku - 6.6.2018
9.6.2018Knířovský běh
13.6.2018Memoriál Václava Čevony
15.6.20182. Zemská míle
17.6.2018Běh přes Červený vrch
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec
1.7.2018Pardubická pětka na dráze
11.7.20184. Pekelný kilometr
27.7.2018Svinnský ISCAREX kros
5.8.2018Černovírský kros
11.8.2018Běh údolím řeky Bělé
24.8.20183. Zemská míle
25.8.2018Horský čtvrtmaraton
26.8.2018Výprachtice - Buková hora
29.8.20185. Pekelný kilometr
1.9.2018Strážný - nahoru a dolů
2.9.2018Sázava - Lázek
5.9.2018Běh na Kuňku - 5.9.2018
8.9.2018Kopaběh
15.9.2018Králický Lískovec
22.9.2018Cross po lyžařských tratích
29.9.20184. Zemská míle
30.9.2018Heřmanická osmička
3.10.2018Běh na Kuňku - 3.10.2018
7.10.2018Běh údolím Orlice
10.10.2018Pardubická desítka na dráze
13.10.2018Velká Pardubická cross-country
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě
20.10.2018Sokolský půlmaraton
27.10.2018Kros okolo Žampachu a přes Kozince
28.10.2018Týnišťská desítka
3.11.2018Malá Pardubická cross-country
10.11.2018Perníková devítka
17.11.2018Běh 17. listopadu
1.12.2018Čertovský běh
15.12.2018Vánoční běh okolo Zlatého pásku