Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Perníková devítka

10.11.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Perníková devítka
  • datum konání: 10.11.2018
  • zobrazeno již 643x
  • místo konání: Ráby u Pardubic
  • GPS: 50.07825N, 15.80632E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

v areálu Perníkové chaloupky pod Kunětickou horou
10 - 11 hodin

Přihlášky

od 9:30 hodin u Perníkové chaloupky

Startovné

100 Kč - hlavní závod

Popis tratě

je vedena kolem Kunětícké hory po silnici a lesem (3 okruhy)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 5-7 let (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:57-
2C2212Vondroušová KarolínaCykli Profi1100:02:03-
3C2327Hudský JonášPředměřice1100:02:16-
4C2430Hruška DominikPředměřice1100:02:17-
5C253Ledvina RichardKolín1100:02:22-
6C2624Stodolová EliškaPardubice1200:02:23-
7C2717Majerníková VěrkaAC Pardubice1100:02:29-
8C2821Bělina MarekAC Pardubice1300:02:59-
9C296Kajzlík DanielChoceň1300:03:39-
Děti 8-10 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M119Strnad VítekAC Pardubice0900:03:47-
2M121Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:53-
3M1334Raim LadislavHradec Králové0900:04:04-
4M1418Kúth LukášSAC Pardubice1000:04:06-
5M1531Fenclová HanaPardubice1000:04:07-
6M1628Hudský KryštofPředměřice0900:04:16-
7M1729Smotlachová EsterPředměřice0900:04:17-
Děti 11-14 let (trať 1,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M318Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:04-
2M3236Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:43-
3M3313Strnadová ElenaAC Pardubice0500:06:10-
4M3419Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:06:28-
Muži A 20-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Dvořák PavelAC Prostějov8200:32:02108,91
2MA415Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:0396,88
3MA518Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:3094,20
4MA916Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:2588,73
5MA1735Štěpánek MartinPodhořany9300:37:5473,92
6MA2449Veverka TomášOOB Vamberk8400:38:4868,55
7MA2848Novák PavelKRB Chrudim8100:40:3657,81
8MA3347Dubrovský LukášHradec Králové8400:41:5250,26
9MA3810Uher TomášRetia8500:43:0243,30
10MA4242Zadrobílek MartinKapříci7900:45:0630,97
11MA452Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:45:2529,08
12MA5437Meduna JosefKRB Chrudim8300:47:0319,34
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB227Hejl RadekLetohrad7200:32:44105,00
2MB311Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:33:21101,32
3MB740Malátek AntonínPardubice7700:34:3893,68
4MB1945Štys PavelRETIA7800:38:1372,33
5MB2617Kalousek JanHradec Králové7100:39:4663,10
6MB2733Hubálek MilošJablonné nad Orlicí7200:40:1460,32
7MB2943Smeták StanislavVladimiros team7800:40:4257,54
8MB305Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:4557,24
9MB3650Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:42:1947,91
10MB4126Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:1935,99
11MB4438Hromádko JaroslavAČR7100:45:2429,54
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1020Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:35106,67
2MC1428Semrád LadislavČáslav6700:37:1597,62
3MC1524Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:37:3695,71
4MC1814Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:38:0593,09
5MC2112Sláma MartinSportvisio Team HK6800:38:1891,91
6MC2239Prchal PavelGp Kolín5900:38:2591,28
7MC2321Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:3490,46
8MC3546Hruban JanČeská Třebová6600:42:0271,63
9MC3741Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:2569,54
10MC4531Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:45:2553,24
Muži D 60-69 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1222Siegel JosefAC Choceň5800:36:48116,92
2MD3229Tarant JiříMasty5800:41:5091,87
3MD341Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:5891,21
4MD4334Kobliha MilanLRS Vyškov5700:45:0775,54
5MD487Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:4772,22
6MD5236Bednář JosefPočáply5000:46:3368,41
7MD536Pavlas AntonínPřibyslav5600:46:3468,33
8MD583Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:47:4362,60
9MD6244Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:50:0151,16
Muži E 70 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5619Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:28111,06
2ME649Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:50:3598,65
3ME674Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:52:4190,29
4ME6825Jelínek MatějČernilov4200:55:5177,69
5ME7032Bielčik JindřichLichkov4000:58:4965,88
6ME718Pšenička JiříPardubice4600:59:5861,30
7ME7213Tučný JanPardubice4701:02:2851,35
Ženy A 20-34 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1115Tillmann IngridAC Čáslav0000:36:17119,41
2ZA4043Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:44:0580,59
3ZA5742Ďurovcová SoňaPardubice9200:47:34103,22
4ZA5937Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:48:4298,53
5ZA603Smutná PavlaOOB Vamberk8600:48:4698,25
Ženy B 35-44 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB85Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:11108,15
2ZB1313Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:0098,24
3ZB1640Nováková BarboraSokol Kunvald8300:37:5193,61
4ZB2519Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:0387,06
5ZB3945Abrahámová VladimíraAtletika Jablonné nad Orlicí7600:43:3062,80
6ZB4747Mannlová JanaAC Pardubice8000:45:3951,08
7ZB662Koubová MarcelaRybník8000:52:2514,18
Ženy C 45-54 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC614Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:34118,79
2ZC201Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:38:1499,56
3ZC3139Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:3981,65
4ZC508Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:45:5459,37
5ZC5136Zavřelová JanaNěmčice6800:46:0758,24
6ZC5544Šedová JanaSruby7300:47:2651,33
Ženy D 55 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4946Dvořáková EvaProstějov5500:45:48111,37
2ZD6138Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:49:1996,89
3ZD6317Hellerová HanaHradec Králové6100:50:3491,74
4ZD654Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:2788,10
5ZD6911Šternerová HanaHradec Králové6300:58:4657,97
6ZD7330Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:08:2418,29
Lidový běh (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1171Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:41-
2LB2153Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:11:42-
3LB3168Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:13:16-
4LB4147Fencl PetrOK Loko Pardubice6900:13:18-
5LB5123Eliášová ŠárkaSPV Sezemice7700:13:28-
6LB6159Strnad VítekAC Pardubice0900:14:36-
7LB7160Kuth LukášAC Pardubice1000:15:02-
8LB8142Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:16:45-
8LB8141Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:16:45-
10LB10144Hudský KryštofKajman run0900:17:48-
11LB11177Hudský KamilKajman run7300:17:49-
12LB12149Kajzrlíková LucieChoceň8300:19:00-
13LB13167Klenovský TomášPardubice8000:20:56-
14LB14178Jelínková MagdalenaČernilov4500:21:55-
15LB15156Smotlachová EsterPředměřice0900:22:00-
16LB16175Smotlachová PetraPředměřice8300:22:06-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:57-
2C2212Vondroušová KarolínaCykli Profi1100:02:03-
3C2327Hudský JonášPředměřice1100:02:16-
4C2430Hruška DominikPředměřice1100:02:17-
5C253Ledvina RichardKolín1100:02:22-
6C2624Stodolová EliškaPardubice1200:02:23-
7C2717Majerníková VěrkaAC Pardubice1100:02:29-
8C2821Bělina MarekAC Pardubice1300:02:59-
9C296Kajzlík DanielChoceň1300:03:39-
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M119Strnad VítekAC Pardubice0900:03:47-
2M121Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:53-
3M1334Raim LadislavHradec Králové0900:04:04-
4M1418Kúth LukášSAC Pardubice1000:04:06-
5M1531Fenclová HanaPardubice1000:04:07-
6M1628Hudský KryštofPředměřice0900:04:16-
7M1729Smotlachová EsterPředměřice0900:04:17-
Trať 1,35 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M318Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:04-
2M3236Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:43-
3M3313Strnadová ElenaAC Pardubice0500:06:10-
4M3419Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:06:28-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1171Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:41-
2LB2153Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:11:42-
3LB3168Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:13:16-
4LB4147Fencl PetrOK Loko Pardubice6900:13:18-
5LB5123Eliášová ŠárkaSPV Sezemice7700:13:28-
6LB6159Strnad VítekAC Pardubice0900:14:36-
7LB7160Kuth LukášAC Pardubice1000:15:02-
8LB8142Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:16:45-
8LB8141Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:16:45-
10LB10144Hudský KryštofKajman run0900:17:48-
11LB11177Hudský KamilKajman run7300:17:49-
12LB12149Kajzrlíková LucieChoceň8300:19:00-
13LB13167Klenovský TomášPardubice8000:20:56-
14LB14178Jelínková MagdalenaČernilov4500:21:55-
15LB15156Smotlachová EsterPředměřice0900:22:00-
16LB16175Smotlachová PetraPředměřice8300:22:06-
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Dvořák PavelAC Prostějov8200:32:02108,91
1MB227Hejl RadekLetohrad7200:32:44105,00
2MB311Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:33:21101,32
2MA415Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:0396,88
3MA518Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:3094,20
1ZC614Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:34118,79
3MB740Malátek AntonínPardubice7700:34:3893,68
1ZB85Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:11108,15
4MA916Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:2588,73
1MC1020Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:35106,67
1ZA1115Tillmann IngridAC Čáslav0000:36:17119,41
1MD1222Siegel JosefAC Choceň5800:36:48116,92
2ZB1313Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:0098,24
2MC1428Semrád LadislavČáslav6700:37:1597,62
3MC1524Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:37:3695,71
3ZB1640Nováková BarboraSokol Kunvald8300:37:5193,61
5MA1735Štěpánek MartinPodhořany9300:37:5473,92
4MC1814Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:38:0593,09
4MB1945Štys PavelRETIA7800:38:1372,33
2ZC201Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:38:1499,56
5MC2112Sláma MartinSportvisio Team HK6800:38:1891,91
6MC2239Prchal PavelGp Kolín5900:38:2591,28
7MC2321Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:3490,46
6MA2449Veverka TomášOOB Vamberk8400:38:4868,55
4ZB2519Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:0387,06
5MB2617Kalousek JanHradec Králové7100:39:4663,10
6MB2733Hubálek MilošJablonné nad Orlicí7200:40:1460,32
7MA2848Novák PavelKRB Chrudim8100:40:3657,81
7MB2943Smeták StanislavVladimiros team7800:40:4257,54
8MB305Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:4557,24
3ZC3139Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:3981,65
2MD3229Tarant JiříMasty5800:41:5091,87
8MA3347Dubrovský LukášHradec Králové8400:41:5250,26
3MD341Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:5891,21
8MC3546Hruban JanČeská Třebová6600:42:0271,63
9MB3650Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:42:1947,91
9MC3741Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:2569,54
9MA3810Uher TomášRetia8500:43:0243,30
5ZB3945Abrahámová VladimíraAtletika Jablonné nad Orlicí7600:43:3062,80
2ZA4043Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:44:0580,59
10MB4126Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:1935,99
10MA4242Zadrobílek MartinKapříci7900:45:0630,97
4MD4334Kobliha MilanLRS Vyškov5700:45:0775,54
11MB4438Hromádko JaroslavAČR7100:45:2429,54
11MA452Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:45:2529,08
10MC4531Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:45:2553,24
6ZB4747Mannlová JanaAC Pardubice8000:45:3951,08
5MD487Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:4772,22
1ZD4946Dvořáková EvaProstějov5500:45:48111,37
4ZC508Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:45:5459,37
5ZC5136Zavřelová JanaNěmčice6800:46:0758,24
6MD5236Bednář JosefPočáply5000:46:3368,41
7MD536Pavlas AntonínPřibyslav5600:46:3468,33
12MA5437Meduna JosefKRB Chrudim8300:47:0319,34
6ZC5544Šedová JanaSruby7300:47:2651,33
1ME5619Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:28111,06
3ZA5742Ďurovcová SoňaPardubice9200:47:34103,22
8MD583Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:47:4362,60
4ZA5937Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:48:4298,53
5ZA603Smutná PavlaOOB Vamberk8600:48:4698,25
2ZD6138Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:49:1996,89
9MD6244Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:50:0151,16
3ZD6317Hellerová HanaHradec Králové6100:50:3491,74
2ME649Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:50:3598,65
4ZD654Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:2788,10
7ZB662Koubová MarcelaRybník8000:52:2514,18
3ME674Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:52:4190,29
4ME6825Jelínek MatějČernilov4200:55:5177,69
5ZD6911Šternerová HanaHradec Králové6300:58:4657,97
5ME7032Bielčik JindřichLichkov4000:58:4965,88
6ME718Pšenička JiříPardubice4600:59:5861,30
7ME7213Tučný JanPardubice4701:02:2851,35
6ZD7330Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:08:2418,29
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Dvořák PavelAC Prostějov8200:32:02104,11
2MB227Hejl RadekLetohrad7200:32:4499,83
3MB311Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:33:2196,06
4MA415Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:34:0391,78
5MA518Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:34:3089,03
6MB740Malátek AntonínPardubice7700:34:3888,21
7MA916Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:35:2583,42
8MC1020Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:35:3582,40
9MD1222Siegel JosefAC Choceň5800:36:4874,96
10MC1428Semrád LadislavČáslav6700:37:1572,21
11MC1524Eliáš PetrHvězda Pardubice6000:37:3670,07
12MA1735Štěpánek MartinPodhořany9300:37:5468,24
13MC1814Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:38:0567,11
14MB1945Štys PavelRETIA7800:38:1366,30
15MC2112Sláma MartinSportvisio Team HK6800:38:1865,79
16MC2239Prchal PavelGp Kolín5900:38:2565,08
17MC2321Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:3464,16
18MA2449Veverka TomášOOB Vamberk8400:38:4862,73
19MB2617Kalousek JanHradec Králové7100:39:4656,82
20MB2733Hubálek MilošJablonné nad Orlicí7200:40:1453,97
21MA2848Novák PavelKRB Chrudim8100:40:3651,72
22MB2943Smeták StanislavVladimiros team7800:40:4251,11
23MB305Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:4550,81
24MD3229Tarant JiříMasty5800:41:5044,18
25MA3347Dubrovský LukášHradec Králové8400:41:5243,98
26MD341Bříza VladimírKRB Chrudim5100:41:5843,37
27MC3546Hruban JanČeská Třebová6600:42:0242,96
28MB3650Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:42:1941,23
29MC3741Schaffer PetrMlýn Janderov6000:42:2540,61
30MA3810Uher TomášRetia8500:43:0236,84
31MB4126Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:1929,00
32MA4242Zadrobílek MartinKapříci7900:45:0624,21
33MD4334Kobliha MilanLRS Vyškov5700:45:0724,10
34MB4438Hromádko JaroslavAČR7100:45:2422,37
35MA452Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:45:2522,27
35MC4531Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:45:2522,27
37MD487Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:45:4720,03
38MD5236Bednář JosefPočáply5000:46:3315,34
39MD536Pavlas AntonínPřibyslav5600:46:3415,24
40MA5437Meduna JosefKRB Chrudim8300:47:0312,28
41ME5619Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:289,73
42MD583Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:47:438,20
43MD6244Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:50:013,00
44ME649Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:50:353,00
45ME674Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:52:413,00
46ME6825Jelínek MatějČernilov4200:55:513,00
47ME7032Bielčik JindřichLichkov4000:58:493,00
48ME718Pšenička JiříPardubice4600:59:583,00
49ME7213Tučný JanPardubice4701:02:283,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC614Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:34:34104,40
2ZB85Fenclová MartaAC Pardubice7600:35:11100,91
3ZA1115Tillmann IngridAC Čáslav0000:36:1794,69
4ZB1313Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:0090,63
5ZB1640Nováková BarboraSokol Kunvald8300:37:5185,82
6ZC201Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:38:1483,65
7ZB2519Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:0379,03
8ZC3139Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:41:3964,32
9ZB3945Abrahámová VladimíraAtletika Jablonné nad Orlicí7600:43:3053,85
10ZA4043Šedová TerezaCykloklub Bendl Vysoké Mýto0300:44:0550,55
11ZB4747Mannlová JanaAC Pardubice8000:45:3941,69
12ZD4946Dvořáková EvaProstějov5500:45:4840,84
13ZC508Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:45:5440,27
14ZC5136Zavřelová JanaNěmčice6800:46:0739,04
15ZC5544Šedová JanaSruby7300:47:2631,59
16ZA5742Ďurovcová SoňaPardubice9200:47:3430,84
17ZA5937Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:48:4224,43
18ZA603Smutná PavlaOOB Vamberk8600:48:4624,05
19ZD6138Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:49:1920,94
20ZD6317Hellerová HanaHradec Králové6100:50:3413,86
21ZD654Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:278,87
22ZB662Koubová MarcelaRybník8000:52:253,40
23ZD6911Šternerová HanaHradec Králové6300:58:463,00
24ZD7330Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:08:243,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
84%

Názory na závod

Prosím o správné pořadí žen - podle fotek je pořadí startovních čísel v cíli: ..., 47, 46, 8, 36, 37 Veronika Peterková , 44, 42, 3, 8. Současné pořadí je přehozené. Děkuji, Veronika
veruska.peterkova
no jo, "amatéři" dělali závod ... měli si mrknout jak se to má dělat vedle :
kybyc
Dobrý den, chci se vyjádřit k hodnocení závodu. Hlavně k DNF p. Houdkové. Jako její trenér žádám o oficiální vyjádřaní co za DNF stálo. Vaše vysvětlení neberu. Nevidím nikoho s kým by došlo k udajné záměně čísel.Jak to tedy bylo? Slo o body do poháru Iscarex? Cekali jste že se nikdo neozve.A kdyby jo tak máte připravenou výmluvu. Pokud šlo o záměnu čísel chci vědět s kým... Věc předám na prošetření atletickému svazu. Nechci aby se tyto praktiky dále opakovaly.. Cekal jsem jak se situace vysvětlí. Zatím vysvětlení nevidím jen strčenou hlavu v písku. Proč jste vyvěsili oficiální výsledky a poškodili na cti mojí svěřenkyni a to i po opakované výzvě, že je to chyba!Paní Houdková není žádný podvodník!!Vidím tu spíš pokus o podvod u vás... Napiste mi oficiální vaše stanovisko na přiložený email. Budete-li trvat na záměně čísel chci důkazy s kým to bylo.Mate možnost se i ferově přiznat...že jste zkusili malou domů pro svou svěřenkyni...
carlos.de.la.bocca

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód