Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kuňku - 3.10.2018

3.10.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kuňku - 3.10.2018
  • datum konání: 3.10.2018
  • zobrazeno již 457x
  • místo konání: Loděnice Pardubice
  • GPS: 50.0485647N, 15.7848106E

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2159Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:41:50107,19
2MA3154Rohlík VáclavAC Pardubice8000:42:49102,66
3MA661Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:45:3290,14
4MA13170Pěček MartinSK Kroměříž9300:50:4566,10
5MA2056Palíšek TomášKroměříž9400:54:5047,28
Muži B 40-49 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1195Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:41:37109,44
2MB4144Uchytil MilanKPA Pardubice7400:43:5998,60
3MB5137Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:45:2691,96
4MB7129Malátek AntonínPardubice7700:45:3391,43
5MB1254Štys PavelRETIA Pardubice   7800:49:4971,89
6MB15147Číž JosefLázně Bohdaneč7100:51:2764,41
7MB19162Štembera PetrPardubice6900:54:2850,60
8MB2463Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:58:4630,91
9MB25156Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:1528,69
Muži C 50 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9139Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:47:54103,67
2MC10138Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:49:0598,82
3MC11169Prchal PavelGP Kolín5900:49:2497,52
4MC17131Zeman AntonínDědek6100:52:3484,54
5MC18152Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:53:32113,92
6MC23132Jirák JiříBK Pardubice5500:58:3196,60
7MC26172Bednář JosefPočáply5001:00:3489,48
8MC28171Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:03:3878,82
9MC30148Jelínek MatějČernilov4201:12:20102,62
10MC31155Tučný JanMK Pardubice4701:14:1597,38
Ženy (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA864Nováková BarboraSokol Kunvald8300:47:30115,45
2ZA14200Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:51:16100,00
3ZA16168Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:51:3799,46
4ZA21127Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:55:1985,09
5ZA22150Hronová ZuzanaPardubice7700:57:3376,41
6ZA27160Peterková VeronikaSvitavy8401:00:53100,00
7ZA2959Hellerová HanaHradec Králové6101:04:27100,00
Trať 11 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1195Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:41:37109,44
1MA2159Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:41:50107,19
2MA3154Rohlík VáclavAC Pardubice8000:42:49102,66
2MB4144Uchytil MilanKPA Pardubice7400:43:5998,60
3MB5137Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:45:2691,96
3MA661Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:45:3290,14
4MB7129Malátek AntonínPardubice7700:45:3391,43
1ZA864Nováková BarboraSokol Kunvald8300:47:30115,45
1MC9139Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:47:54103,67
2MC10138Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:49:0598,82
3MC11169Prchal PavelGP Kolín5900:49:2497,52
5MB1254Štys PavelRETIA Pardubice   7800:49:4971,89
4MA13170Pěček MartinSK Kroměříž9300:50:4566,10
2ZA14200Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:51:16100,00
6MB15147Číž JosefLázně Bohdaneč7100:51:2764,41
3ZA16168Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:51:3799,46
4MC17131Zeman AntonínDědek6100:52:3484,54
5MC18152Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:53:32113,92
7MB19162Štembera PetrPardubice6900:54:2850,60
5MA2056Palíšek TomášKroměříž9400:54:5047,28
4ZA21127Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:55:1985,09
5ZA22150Hronová ZuzanaPardubice7700:57:3376,41
6MC23132Jirák JiříBK Pardubice5500:58:3196,60
8MB2463Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:58:4630,91
9MB25156Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:1528,69
7MC26172Bednář JosefPočáply5001:00:3489,48
6ZA27160Peterková VeronikaSvitavy8401:00:53100,00
8MC28171Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:03:3878,82
7ZA2959Hellerová HanaHradec Králové6101:04:27100,00
9MC30148Jelínek MatějČernilov4201:12:20102,62
10MC31155Tučný JanMK Pardubice4701:14:1597,38
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1195Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:41:37102,24
2MA2159Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:41:50101,21
3MA3154Rohlík VáclavAC Pardubice8000:42:4996,54
4MB4144Uchytil MilanKPA Pardubice7400:43:5991,00
5MB5137Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:45:2684,11
6MA661Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:45:3283,63
7MB7129Malátek AntonínPardubice7700:45:3383,55
8MC9139Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:47:5472,39
9MC10138Hanuš PetrCH+T Pardubice6400:49:0566,76
10MC11169Prchal PavelGP Kolín5900:49:2465,26
11MB1254Štys PavelRETIA Pardubice   7800:49:4963,28
12MA13170Pěček MartinSK Kroměříž9300:50:4558,84
13MB15147Číž JosefLázně Bohdaneč7100:51:2755,52
14MC17131Zeman AntonínDědek6100:52:3450,21
15MC18152Fibich ZdeněkBK Pardubice5200:53:3245,62
16MB19162Štembera PetrPardubice6900:54:2841,18
17MA2056Palíšek TomášKroměříž9400:54:5039,44
18MC23132Jirák JiříBK Pardubice5500:58:3121,94
19MB2463Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:58:4620,75
20MB25156Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:1518,45
21MC26172Bednář JosefPočáply5001:00:3412,20
22MC28171Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:03:383,00
23MC30148Jelínek MatějČernilov4201:12:203,00
24MC31155Tučný JanMK Pardubice4701:14:153,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA864Nováková BarboraSokol Kunvald8300:47:30110,48
2ZA14200Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:51:1695,46
3ZA16168Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:51:3794,06
4ZA21127Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:55:1979,30
5ZA22150Hronová ZuzanaPardubice7700:57:3370,39
6ZA27160Peterková VeronikaSvitavy8401:00:5357,09
7ZA2959Hellerová HanaHradec Králové6101:04:2742,86

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód