Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická devítka

25.4.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 25.4.2018
  • zobrazeno již 963x
  • místo konání: Pernštýnské náměstí, Pardubice
  • GPS: 50.0386N, 15.77894E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýnské nám., Pardubice
18:00 hodin

Přihlášky

online: www.sportt.cz

Popis tratě

Délka: 9,6 km (3 okruhy)
městský rovinatý okruh

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Internetové stránky

http://pardubicka9.strnad.info/

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2017Pardubická devítka331
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2015Pardubická devítka401
30.4.2014Pardubická devítka369
24.4.2013Pardubická devítka410
25.4.2012Pardubická devítka354
27.4.2011Pardubická devítka247
28.4.2010Pardubická devítka271
29.4.2009Pardubická devítka218
30.4.2008Pardubická devítka185
2.5.2007Pardubická devítka179
3.5.2006Pardubická devítka153
4.5.2005Pardubická devítka98
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3688

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7115
Kratochvíl Miloš7514
Schaffer Petr6013
Pikal Karel4913
Doležal Stanislav3813
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6912
Vodička Pavel7012
Pitter Vladimír5012
Eder Martin6511
Kozáková Denisa7911
Mannlová Jana8011
Novotný Zdeněk7211
Miturová Radka6511
Hromádko Jaroslav7110
Jirásková Eva6410
Brožek Radmil5410
Pudil Ivo6110
Metelková Táňa7210
Jirák Jiří5510
Kubr Václav5510
Mocek Tomáš7910
Dvořák Miroslav7310
Urbánek Jiří7610
Čejka Bořivoj809
Klapka Miroslav709
Drozd Jiří579
Vorel Milan409
Novák Pavel819
Kafka Miloš869
Pšenička Jiří469
Doktor Ondřej939
Jelínek Jaromír779
Matyášová Jana659
Pechek František539
Tomšů Petr649
Mališová Karla609
Zelený Luděk619
Cupalová Eva479
Fenclová Marta769
Goldbach Václav509
Procházková Irena578
Polívka Vladimír768
Vacarda Vladimír598
Eliáš Petr608
Trejbal Karel518
Nádhera Petr678
Palko Aleš718
Kubišta Oto538
Řehák Pavel848

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1363Janů JanHvězda Pardubice, Mizuno team9300:30:15103,11
2MA2355Kovář JáchymMizuno team9600:30:4999,42
3MA3245Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:0797,47
4MA5356Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:33:0284,99
5MA11307Glier MichalDKV Brno8200:35:0371,87
6MA12384Novák FilipRFOBL Team Rychnov n. Kn.0100:35:08119,62
7MA16163Křivánek JosefVVaÚpVZD Brno7900:35:2669,37
8MA177Doktor OndřejAC Pardubice9300:35:3768,18
9MA19204Strnad DavidPČR České Budějovice9100:35:4067,85
10MA2110Rohlík VáclavAC Pardubice8000:35:4267,64
10MA21182Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:4267,64
12MA2387Pešek PavelSBR TRI-TEAM LITOMYŠL9000:35:5366,44
13MA24231Šmarda Dominik9500:36:2263,30
14MA25374Horčička JiříOstřetín8100:36:2463,08
15MA2923Maloch AlešSK OMT Pardubice7900:36:4860,48
16MA31146Dumek VáclavVS Rýnovice8700:36:5359,93
17MA33140Radiměřský KarelAČR Pardubice8700:36:5859,39
18MA3735Paleček OndřejOK Lokomotiva Pardubice0100:37:15108,76
19MA38190Bedroš RomanRETIA8800:37:1957,11
20MA39152Kohut RadekMP Praha8400:37:2456,57
21MA43354Beneš VáclavFK Chlumec nad Cidlinou8300:37:4654,19
22MA46270Rogovik DimaRoad Cafe8400:38:0552,12
23MA47110Veverka TomášRUNNING LIONS8400:38:1950,61
24MA4863Kadeřábek BronislavVěznice Znojmo8300:38:2450,06
25MA49232Chlup JaroslavHostivice8000:38:3149,30
26MA5037Kubita ViktorSK FUGA, KŘP JMK8100:38:5746,48
27MA51205Kilián PatrikPČR České Budějovice8500:39:0046,16
28MA53267Kocián Pavel9000:39:2343,66
29MA54189Uher TomášRETIA8500:39:2943,01
30MA56197Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:39:4341,49
31MA63333Verner LubošPJ Ústí nad Labem7900:40:1937,59
31MA6327Suchna JiříVězeňská služba ČR8400:40:1937,59
33MA7120Muzička Michal7900:40:3935,42
34MA72166Rejman Jakub8000:40:4934,33
34MA72161Koutný TomášVícebojaři Blansko8600:40:4934,33
36MA7418Příhoda MartinMEDUNA kalírna7900:40:5034,23
37MA7529Švec JakubSBR TRI-TEAM LITOMYŠL8700:40:5433,79
38MA7758Kadlec TomášYRR - Věznice Světlá nad Sázavou8800:41:0532,60
39MA78125Kowalczyk Stanislav8300:41:1431,62
40MA798Šindelář PavelCELNÍ SPRÁVA Pardubice8500:41:1731,30
41MA81281Prchal MartinKřepelky Pardubice8000:41:3229,67
42MA87147Felcman JanDecathlon ČR8900:42:1125,44
42MA87221Huňáček PetrPardubice8000:42:1125,44
44MA97358Létal LubošVěznice Břeclav9000:42:3722,62
45MA9814Houdek JakubNechťák HoroTeam8700:42:4321,97
46MA100191Dvořáček JanRETIA8600:42:4821,42
47MA10276Stehlík LukášSPJ Brno8800:43:0919,15
48MA104268Brettschneider PetrSPJ Brno8800:43:1019,04
49MA105116Šmok DavidPČR OOP Chrudim9300:43:1218,82
50MA108188Žabčík MarekPardubice8000:43:1918,06
51MA109386Pospíšil JaroslavBřehy9300:43:2117,84
52MA11172Koblížek DavidAČR8700:43:2717,19
53MA112248Voženílek Michal8000:43:3316,54
54MA118162Blažka AlešVícebojaři Blansko7900:44:0013,61
55MA120220Burkoň LukášVěznice Pardubice8800:44:0413,18
56MA123388Žíla Radek9100:44:2011,44
57MA124250Drahný Lukášflorbal Sokol Pardubice0400:44:2971,62
58MA125101Laštovička PetrPardubice8700:44:3110,25
59MA12636Pavlů RomanSK Jeseniova Praha7900:44:3310,03
60MA127258Šabatka PetrSK ELDIS Pardubice8100:44:438,95
61MA12859Švajgl Martin9000:44:468,62
62MA131210Kvoch JanSKRIPT s.r.o.0100:44:5069,82
63MA132214Duba PetrRETIA8700:44:567,54
64MA134139Dogaru VasilRungo.cz8100:45:066,45
65MA13746Varga JanVP8700:45:155,48
66MA14138Písařík FilipOHK ÚO Pardubice9000:45:274,18
67MA142272Žídek RadekSYNTHESIA8300:45:284,07
68MA145186Tomáš ZdeněkBHT Advokáti8400:45:333,53
69MA149362Dorazil PetrAŽD Praha8600:45:433,00
70MA154319Nevečeřal LukášRSM Hradec Králové7900:45:503,00
71MA158222Ruth Lukáš8300:46:043,00
72MA160393Nádhera JiříHradec Králové9300:46:193,00
73MA161235Eder JonášROSTETO JH0200:46:2162,04
74MA163331Vala OndřejGŘ SŽDC8600:46:223,00
75MA165100CRHA RadekNON AUTOS7900:46:343,00
76MA170373Hájek MartinSRTG Pardubice8500:46:463,00
77MA173128Švejda Alešbez klubové přslušnosti8100:46:543,00
78MA176282Johanides PetrAČR Pardubice8400:47:003,00
79MA177293Hladík Luboš8000:47:023,00
80MA18094Hostinský LukášMP Pardubice9100:47:073,00
81MA18445Čaněk PetrVP8100:47:133,00
82MA187265Štolba RadekSPJ Brno8600:47:223,00
83MA19613Kubát MichalSKP Pardubice0200:47:4255,11
84MA199216Pokorný JaromírČeský běžecký klub8800:48:013,00
85MA204292Brůj Pavel8200:48:183,00
86MA206389Andrews MaxPardubice8000:48:203,00
86MA206370Drahoš Radek8900:48:203,00
88MA211262Hurt MartinSK ELDIS Pardubice9000:48:283,00
89MA212119Synek MichalSPJ Brno8400:48:313,00
90MA214228Horák Radek8000:49:243,00
90MA214359Farský TomášPČR Liberec8000:49:243,00
92MA219185Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:49:443,00
93MA223291Smutný Jan8500:50:083,00
94MA2249Tichý JanSDH Hlinsko9300:50:123,00
95MA229118Žampach PavelPČR OOP Chrudim8000:50:213,00
96MA2302Málek PetrSan Piego8000:50:243,00
97MA232367Janák Martin8500:50:253,00
98MA234135Macháček JaromírVP8300:50:263,00
99MA240271Drozd JanSkala Team8300:51:103,00
100MA242229Haltuf JiriPardubice8500:51:153,00
101MA245387Krátký MartinBřehy8600:51:243,00
102MA24612Kubát MartinSG Pardubice9800:51:253,00
103MA248264Kališ JosefSPJ Brno8500:51:433,00
104MA251346Rederer JanON THE ROAD AGAIN9000:52:123,00
105MA25368Sedláček OndřejVěznice Znojmo8700:52:223,00
105MA25367Čermák PetrVěznice Znojmo8400:52:223,00
105MA25365Náplava MartinVěznice Znojmo8900:52:223,00
108MA26515Klampfl MilanVrchaři Vrchlabí9100:53:183,00
109MA273122Khol LukášLázně Bohdaneč9900:54:2220,88
110MA275378Janovský JiříRETIA Pardubice8600:55:053,00
111MA279385Gödel JindřichAC Srch8200:55:283,00
112MA296357Hrubý JakubBHT Advokáti8300:57:053,00
113MA30147Tremmel JakubTýnec nad Labem9100:57:413,00
114MA318184Novotný DavidCELNÍ SPRÁVA Pardubice9001:02:173,00
115MA321255Konečný TomášSK ELDIS Pardubice8401:04:023,00
116MA324257Samek MichalSK ELDIS Pardubice8401:05:033,00
117MA325143Jiroušek Jiří8101:05:253,00
118MA336379Kúth Lukáš-1001:56:073,00
Muži B 40-49 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4351Král JindřichIscarex Česká Třebová7300:32:46105,09
2MB6104Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:33:33100,43
3MB783Uchytil MilanKPA Pardubice7400:34:3394,48
4MB9322Palko AlešGŘ ČD7100:34:5292,60
5MB10142Doucha JiříHvězda Pardubice7100:34:5792,10
6MB13314Horáček MichalIscarex Česká Třebová7500:35:1790,12
6MB13103Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:35:1790,12
8MB15330Vacek MartinDKV Česká Třebová6900:35:2289,62
9MB20303Doležal ZdeněkČD Cargo PJ Olomouc7400:35:4187,74
10MB26177Malátek Antonínpardubice7700:36:2783,18
11MB34155Frydrych TomášMP Praha7700:37:0279,71
12MB3562Čermák BedřichVěznice Znojmo7400:37:0779,21
13MB41302Čapek LubošPJ Ústí nad Labem7400:37:3876,14
14MB42392Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:4575,45
15MB44164Flígl AlešVVaÚpVZD Brno7700:37:5374,65
16MB45329Urbánek JiříČD Cargo PJ Česká Třebová7600:37:5574,45
17MB54148Vyšinský MartinMP Praha7600:39:2965,14
18MB57306Cibulka Jiří7500:39:5762,36
19MB59167Heřman Pavel7300:39:5862,26
20MB6041Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL7400:40:1160,97
21MB62217Štys PavelRETIA7800:40:1660,48
22MB65328Šmehlík OndřejSŽDC ředitelství7700:40:3358,79
23MB66136Bartůněk PetrVS Rýnovice7500:40:3458,69
24MB67304Dvořák ČestmírOŘ Ústí nad Labem7700:40:3558,59
25MB80194Gogola Ján7700:41:1854,33
26MB8211Czagan JanSDH Dědek7100:41:5750,46
27MB8469Zduba FrantišekVěznice Znojmo7700:42:0749,47
28MB8651Růžička JanYRR - Věznice Světlá nad Sázavou7800:42:1049,17
29MB891Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:42:1448,78
30MB90169Samšiňák PřemyslPČR Liberec7800:42:1648,58
31MB9339Číhař TomášChvojenec7000:42:2148,08
32MB95105Číž JosefLázně Bohdaneč7100:42:2847,39
33MB96274Dvořák Radek7400:42:2947,29
34MB99247Hrdý JaroslavNezamyslice7200:42:4645,60
35MB101165Moravec Marian7100:42:5444,81
36MB10228Zeman RadekPČR Liberec7700:43:0943,32
37MB106129Karabec MiloslavPolicie SKPV OOK Pardubice7600:43:1342,93
38MB107203Strnad PavelPČR České Budějovice6900:43:1742,53
39MB110334Zelený LuděkDKV Česká Třebová7100:43:2242,04
40MB113350Bureš Ivo7700:43:4040,25
41MB115124Novotný JaroslavVP7600:43:4439,85
42MB116200Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:43:4639,66
43MB117176Elich TomášDrátěnéPloty - Team7800:43:4839,46
44MB128192Pojmon LeošRETIA7600:44:4633,71
45MB133348Vodička PavelRestaurant Evropa&Pub7000:44:5932,42
46MB136251Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:45:1131,23
47MB143254Bělohlávek JiříSK ELDIS Pardubice7100:45:3029,35
48MB144364Pavlík Pavel7700:45:3129,25
49MB146181Kudrnka TomášVP7300:45:3428,95
50MB148249Drahný Roman6900:45:4228,16
51MB15570Hromádko JaroslavAČR-VP Pardubice7100:45:5426,97
52MB161180Votruba TomášVP7500:46:2124,29
53MB16449Molata TomášPČR Liberec7400:46:2723,69
54MB167150Soukal PavelMP Praha7300:46:3822,60
55MB169278Martinec Robert7400:46:4521,91
56MB1714Vítek PavelHasiči Kočí7700:46:4721,71
56MB171121Khol MarianLázně Bohdaneč7500:46:4721,71
58MB174332Vanický PavelSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7100:46:5920,52
59MB177308Grubr DavidOŘ Ústí nad Labem7200:47:0220,22
60MB182390Michal DavidPivovar Pardubice7500:47:1019,43
61MB186294Vacek JiříDlouhá Třebová7700:47:1918,54
62MB188315Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:47:2318,14
63MB19253Klement DušanYRR - Věznice Světlá nad Sázavou7600:47:3217,25
64MB193213Tomšů LadislavSokol Střelice7800:47:3317,15
65MB194326Šabata PetrZC Česká Třebová7400:47:3616,85
66MB197108Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:47:4416,06
67MB202212Kvapil Jaroslav6900:48:1013,48
68MB209156Brandejs MiroslavMP Praha7800:48:2512,00
69MB21824Zavřel JiříPČR Liberec7700:49:265,95
70MB230365Kakrda David7200:50:243,00
71MB232289Kutina Jiří7700:50:253,00
72MB237327Šimek RadimŘízení provozu Česká Třebová7600:50:583,00
73MB238259Vlk MartinSK ELDIS Pardubice7800:51:053,00
74MB242347Mazura TomášRestaurant Evropa&Pub7800:51:153,00
75MB244344Zlámal Tomáš7100:51:173,00
76MB247141Štěrba JanMilk Star7100:51:293,00
77MB26040Knáp LadislavSKK ÚO Praha venkov - JIH7700:52:463,00
78MB26355Nový ZdeněkYRR - Věznice Světlá nad Sázavou - YRR7200:53:013,00
79MB268260Pinkas TomášSK ELDIS Pardubice7700:53:453,00
79MB26890Hrádek Oldřich7200:53:453,00
81MB271202Boháč AntonínAČR6900:54:033,00
82MB288174Víšek Petr7800:56:133,00
83MB29298Hoferek KarelTriatlon Mladá Boleslav7100:56:253,00
84MB29422Smetana PavelOHK ÚO Pardubice7400:56:423,00
85MB297383Popelář MarekRETIA7100:57:103,00
86MB298288Hudský Kamil7300:57:153,00
87MB30225Kraus JaroslavPČR Liberec7600:58:243,00
88MB307284Macháček Karel7700:59:253,00
89MB311280Letáček Radek7401:00:073,00
Muži C 50-59 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8208Fořt MartinELEVENRUNTEAM6800:34:36105,89
2MC18145Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:35:38100,09
3MC275Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:4394,02
4MC30123Buriánek RomanIscarex Česká Třebová6500:36:5293,17
5MC36321Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:37:0891,68
6MC40381Hrubeš JiříSK Srch6800:37:3189,53
7MC52320Novotný PavelOŘ Plzeň6700:39:0281,02
8MC61154Valtr VladimírMP Praha6700:40:1574,19
9MC67117Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:3572,32
10MC69349Prchal PavelGP Kolín5900:40:3772,14
11MC83114Nádhera PetrHradec Králové6700:42:0364,10
12MC14084kratochvíl vladimírdht Lázně Bohdaneč6200:45:2445,30
13MC150368Beneš JiříZAP Ostrava6600:45:4443,43
14MC153295Betlach Aleš6700:45:4843,06
15MC159241Dusík VáclavSK ELDIS Pardubice6000:46:1041,00
16MC166234Žák PetrRETIA6400:46:3638,57
17MC168225Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:46:4238,01
18MC174317Maier StanislavPJ Ostrava6600:46:5936,42
19MC19050Varga MiroslavHIGHLAND Sport6800:47:2533,99
20MC20081Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:48:0230,53
21MC214361Kolář PetrMarkoma6700:49:2422,86
22MC21764Krejčí MiloslavVěznice Znojmo6600:49:2522,77
23MC225109Horný JozefKVV Pardubice6100:50:1418,19
24MC236269Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:50:5414,45
25MC249227Horák LeošCafe Bajer6400:52:008,27
26MC256325Stokláska KarelPJ Ostrava6100:52:255,94
27MC262236Eder MartinROSTETO CZ6500:52:513,51
28MC264316Macura JiříDKV Ostrava6100:53:093,00
29MC266157Sova JanMP Praha6500:53:223,00
30MC27086Pohanka PetrPOHANKA - jídelna pro zdraví6500:54:023,00
31MC280372Houf MartinPardubice6200:55:413,00
32MC28731Němeček Pavel6700:56:113,00
33MC30016Klampfl PavelVrchaři Vrchlabí6400:57:273,00
34MC306336Masařík PetrZAP Ostrava6600:59:203,00
35MC331239Oravec Jan6001:09:543,00
Muži D 60-69 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD32149Šuranský LubošMP Praha5800:36:56111,43
2MD57296Siegel JosefAC Choceň5800:39:5796,03
3MD70310Januška IvanOŘ Brno5800:40:3892,54
4MD94244Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:2283,69
5MD121312Kubišta Otodůchodce SŽDC 20165300:44:0574,93
6MD122273drozd jiriMopos Pardubice5700:44:1574,07
7MD156369Brožek Radmildůchodce SŽDC 20175400:45:5865,31
8MD1856Jirák JiříBK Pardubice5500:47:1558,76
9MD188218Goldbach Václavsk týniště nad orlicí5000:47:2358,08
10MD201253Voženílek BronislavRETIA5400:48:0354,67
11MD204371Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:48:1853,40
12MD220243Bednář JosefPočaply5000:49:4945,65
13MD227366Bečka MiloslavPJ Ústí nad Labem5500:50:1943,10
14MD281246Bajer MilanCafe Bajer5500:55:4215,61
15MD316311Kovář Rostislavdchodce ČD 20135101:01:313,00
16MD317323Pikal Karelčlen OSŽ Olomouc4901:01:503,00
17MD32789Grätz LuděkÚstí nad Orlic5801:06:293,00
Muži E 70 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME25985Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:52:36106,52
2ME27474Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:3899,04
3ME283178Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:55:5394,44
4ME289301Bubeník Jiřídůchodce SŽDC 20054400:56:1493,15
5ME299209Pšenička JiříPardubice4600:57:1789,29
6ME315300Tomíšek Jindřichžst.Otrokovice3901:00:4876,36
7ME33373Pejpal JiříTJ Liga100 Praha3401:13:1230,74
Ženy A 34 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA84377Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:42:07105,32
2ZA114179Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:43:4198,07
3ZA118196Klímová IvanaCelní správa ČR8700:44:0096,61
4ZA139337Glierová RenataOŘ Brno8500:45:1790,68
5ZA14742Kopecká NelaNeurologie Pardubice8700:45:3789,14
6ZA15280Janyšková RadkaŠAK Pardubice8800:45:4588,52
7ZA17975Celbová Petra8800:47:0682,28
8ZA18019Vítková VeronikaMP Nové Město nad Metují8900:47:0782,20
9ZA190198Smetanová KláraCycling team Brandýs nad Orlicí9000:47:2580,82
10ZA209132Vorlová Michaela9000:48:2576,19
11ZA221111Smutná PavlaRUNNING LIONS8600:49:5669,18
12ZA226261Koliášová MichalaTJ Tesla Pardubice8900:50:1767,57
13ZA228360Kolářová Kamila9700:50:2067,33
14ZA234223Labuťová Martina8500:50:2666,87
15ZA241207Škodová Radka8700:51:1463,17
16ZA251290Pavlová Petra8900:52:1258,71
17ZA257201Trojanová Lucie9200:52:2857,47
17ZA257263Suchomelová Kristina9700:52:2857,47
19ZA27221Majorová KateřinaMattoni FreeRun Pardubice8700:54:1749,08
20ZA28230Němečková Tereza9600:55:4442,37
21ZA28660Marešová VěroslavaYRR - Věznice Světlá nad Szazavou9200:56:0340,91
22ZA293175Raichova Sandra8700:56:3638,37
23ZA304127Rathouská IvaMP Velké Pavlovice9200:59:0926,58
24ZA310256Rybková RomanaÚstí nad Orlicí9801:00:0622,19
25ZA318382Hildebrandová AnetaStračovská Lhota8801:02:1712,10
26ZA320137Burešová Andrea9401:02:4310,09
27ZA323276Křivková DenisaSK ELDIS Pardubice9101:05:023,00
28ZA332380Kvochová Ivana8901:10:383,00
29ZA334339Gutová HanaZC Česká Třebová9601:15:403,00
Ženy B 35-44 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB130238Mannlová JanaMP Pardubice8000:44:48105,12
2ZB156369Justová LenkaOŘ Praha7500:45:58100,05
3ZB182168Mikulenková VendulaAČR7900:47:1094,83
4ZB198215Hronová ZuzanaAC Pardubice7900:47:4692,22
5ZB203233Kobrlová Gabriela7600:48:1190,41
6ZB21352Kořánová ZuzanaYRR - Věznice Světlá nad Sázavou7500:48:5387,36
7ZB222375Šmejkalová HanaACES Karlovy Vary7400:49:5982,58
8ZB261341Marková EvaOPT Olomouc7500:52:4770,40
9ZB26779Hrádková Jana7400:53:3966,63
10ZB276170Jonášová IvaStrojon8300:55:1060,03
11ZB277187Kabeláčová Evaxxxx8200:55:1159,96
12ZB290283Kocourková Barbora8200:56:1855,10
13ZB291173Štanglerová Jitka7700:56:2054,95
14ZB303352Skořepová AndreaNeurologie Pardubice7600:58:4444,51
15ZB30556Trávníčková LenkaYRR - Věznice Světlá nad Sázavou8200:59:1941,98
16ZB307285Macháčková ZuzanaMacháčci7700:59:2541,54
17ZB30977Hejkrlíková IvaHejaHejTrail.cz8200:59:4640,02
18ZB311279Pachovská Petra8001:00:0738,50
19ZB313138Jiroušková Jana8001:00:1338,06
20ZB32254Slováková GabrielaYRR - Věznice Světlá nad Sázavou7701:04:0621,17
21ZB326338Šlechtová Lenka7501:05:4214,21
22ZB33092Hudková AlžbětaRUN magazine team7601:07:306,38
Ženy C 45-54 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC28277Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:45116,17
2ZC76353Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:40:5695,25
3ZC90240Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:1688,58
4ZC9217Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:42:2088,25
5ZC135342Miturová Radkačlen OSŽ6500:45:0874,24
6ZC137158Kilarská MarcelaMP Praha7100:45:1573,66
7ZC150368Dušková MonikaOŘ Hradec Králové6500:45:4471,24
8ZC19561Šedová Jana7300:47:4161,48
9ZC20891Zavřelová JanaZavři Němčice6800:48:2457,90
10ZC239237Konečná IvanaROSTETO CZ6700:51:0844,23
11ZC284211Kvochová DanielaSKRIPT s.r.o.7300:55:5620,22
12ZC29557Hodná EvaYRR - Věznice Světlá nad Sázavou6900:56:5815,05
13ZC329115Nádherová HanaHradec Králové6801:07:253,00
14ZC335335Bartošová KvětoslavaRSM Hradec Králové6501:53:123,00
Ženy D 55 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD25071Hellerová HanaHradec Králové6100:52:11108,62
2ZD278106Šternerová HanaHradec Králové6300:55:2696,70
3ZD285345Procházková IrenaTJ Háje5700:55:5994,68
4ZD314102Tamchynová MarcelaMáca Přelouč6201:00:3577,81
5ZD328340Hrozová Milenadůchodce ČD 20115301:07:0354,10
Trať 9,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1363Janů JanHvězda Pardubice, Mizuno team9300:30:15103,11
2MA2355Kovář JáchymMizuno team9600:30:4999,42
3MA3245Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:0797,47
1MB4351Král JindřichIscarex Česká Třebová7300:32:46105,09
4MA5356Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:33:0284,99
2MB6104Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:33:33100,43
3MB783Uchytil MilanKPA Pardubice7400:34:3394,48
1MC8208Fořt MartinELEVENRUNTEAM6800:34:36105,89
4MB9322Palko AlešGŘ ČD7100:34:5292,60
5MB10142Doucha JiříHvězda Pardubice7100:34:5792,10
5MA11307Glier MichalDKV Brno8200:35:0371,87
6MA12384Novák FilipRFOBL Team Rychnov n. Kn.0100:35:08119,62
6MB13103Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:35:1790,12
6MB13314Horáček MichalIscarex Česká Třebová7500:35:1790,12
8MB15330Vacek MartinDKV Česká Třebová6900:35:2289,62
7MA16163Křivánek JosefVVaÚpVZD Brno7900:35:2669,37
8MA177Doktor OndřejAC Pardubice9300:35:3768,18
2MC18145Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:35:38100,09
9MA19204Strnad DavidPČR České Budějovice9100:35:4067,85
9MB20303Doležal ZdeněkČD Cargo PJ Olomouc7400:35:4187,74
10MA21182Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:4267,64
10MA2110Rohlík VáclavAC Pardubice8000:35:4267,64
12MA2387Pešek PavelSBR TRI-TEAM LITOMYŠL9000:35:5366,44
13MA24231Šmarda Dominik9500:36:2263,30
14MA25374Horčička JiříOstřetín8100:36:2463,08
10MB26177Malátek Antonínpardubice7700:36:2783,18
3MC275Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:4394,02
1ZC28277Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:45116,17
15MA2923Maloch AlešSK OMT Pardubice7900:36:4860,48
4MC30123Buriánek RomanIscarex Česká Třebová6500:36:5293,17
16MA31146Dumek VáclavVS Rýnovice8700:36:5359,93
1MD32149Šuranský LubošMP Praha5800:36:56111,43
17MA33140Radiměřský KarelAČR Pardubice8700:36:5859,39
11MB34155Frydrych TomášMP Praha7700:37:0279,71
12MB3562Čermák BedřichVěznice Znojmo7400:37:0779,21
5MC36321Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:37:0891,68
18MA3735Paleček OndřejOK Lokomotiva Pardubice0100:37:15108,76
19MA38190Bedroš RomanRETIA8800:37:1957,11
20MA39152Kohut RadekMP Praha8400:37:2456,57
6MC40381Hrubeš JiříSK Srch6800:37:3189,53
13MB41302Čapek LubošPJ Ústí nad Labem7400:37:3876,14
14MB42392Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:4575,45
21MA43354Beneš VáclavFK Chlumec nad Cidlinou8300:37:4654,19
15MB44164Flígl AlešVVaÚpVZD Brno7700:37:5374,65
16MB45329Urbánek JiříČD Cargo PJ Česká Třebová7600:37:5574,45
22MA46270Rogovik DimaRoad Cafe8400:38:0552,12
23MA47110Veverka TomášRUNNING LIONS8400:38:1950,61
24MA4863Kadeřábek BronislavVěznice Znojmo8300:38:2450,06
25MA49232Chlup JaroslavHostivice8000:38:3149,30
26MA5037Kubita ViktorSK FUGA, KŘP JMK8100:38:5746,48
27MA51205Kilián PatrikPČR České Budějovice8500:39:0046,16
7MC52320Novotný PavelOŘ Plzeň6700:39:0281,02
28MA53267Kocián Pavel9000:39:2343,66
29MA54189Uher TomášRETIA8500:39:2943,01
17MB54148Vyšinský MartinMP Praha7600:39:2965,14
30MA56197Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:39:4341,49
2MD57296Siegel JosefAC Choceň5800:39:5796,03
18MB57306Cibulka Jiří7500:39:5762,36
19MB59167Heřman Pavel7300:39:5862,26
20MB6041Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL7400:40:1160,97
8MC61154Valtr VladimírMP Praha6700:40:1574,19
21MB62217Štys PavelRETIA7800:40:1660,48
31MA6327Suchna JiříVězeňská služba ČR8400:40:1937,59
31MA63333Verner LubošPJ Ústí nad Labem7900:40:1937,59
22MB65328Šmehlík OndřejSŽDC ředitelství7700:40:3358,79
23MB66136Bartůněk PetrVS Rýnovice7500:40:3458,69
9MC67117Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:3572,32
24MB67304Dvořák ČestmírOŘ Ústí nad Labem7700:40:3558,59
10MC69349Prchal PavelGP Kolín5900:40:3772,14
3MD70310Januška IvanOŘ Brno5800:40:3892,54
33MA7120Muzička Michal7900:40:3935,42
34MA72166Rejman Jakub8000:40:4934,33
34MA72161Koutný TomášVícebojaři Blansko8600:40:4934,33
36MA7418Příhoda MartinMEDUNA kalírna7900:40:5034,23
37MA7529Švec JakubSBR TRI-TEAM LITOMYŠL8700:40:5433,79
2ZC76353Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:40:5695,25
38MA7758Kadlec TomášYRR - Věznice Světlá nad Sázavou8800:41:0532,60
39MA78125Kowalczyk Stanislav8300:41:1431,62
40MA798Šindelář PavelCELNÍ SPRÁVA Pardubice8500:41:1731,30
25MB80194Gogola Ján7700:41:1854,33
41MA81281Prchal MartinKřepelky Pardubice8000:41:3229,67
26MB8211Czagan JanSDH Dědek7100:41:5750,46
11MC83114Nádhera PetrHradec Králové6700:42:0364,10
27MB8469Zduba FrantišekVěznice Znojmo7700:42:0749,47
1ZA84377Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:42:07105,32
28MB8651Růžička JanYRR - Věznice Světlá nad Sázavou7800:42:1049,17
42MA87147Felcman JanDecathlon ČR8900:42:1125,44
42MA87221Huňáček PetrPardubice8000:42:1125,44
29MB891Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:42:1448,78
3ZC90240Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:1688,58
30MB90169Samšiňák PřemyslPČR Liberec7800:42:1648,58
4ZC9217Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:42:2088,25
31MB9339Číhař TomášChvojenec7000:42:2148,08
4MD94244Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:2283,69
32MB95105Číž JosefLázně Bohdaneč7100:42:2847,39
33MB96274Dvořák Radek7400:42:2947,29
44MA97358Létal LubošVěznice Břeclav9000:42:3722,62
45MA9814Houdek JakubNechťák HoroTeam8700:42:4321,97
34MB99247Hrdý JaroslavNezamyslice7200:42:4645,60
46MA100191Dvořáček JanRETIA8600:42:4821,42
35MB101165Moravec Marian7100:42:5444,81
47MA10276Stehlík LukášSPJ Brno8800:43:0919,15
36MB10228Zeman RadekPČR Liberec7700:43:0943,32
48MA104268Brettschneider PetrSPJ Brno8800:43:1019,04
49MA105116Šmok DavidPČR OOP Chrudim9300:43:1218,82
37MB106129Karabec MiloslavPolicie SKPV OOK Pardubice7600:43:1342,93
38MB107203Strnad PavelPČR České Budějovice6900:43:1742,53
50MA108188Žabčík MarekPardubice8000:43:1918,06
51MA109386Pospíšil JaroslavBřehy9300:43:2117,84
39MB110334Zelený LuděkDKV Česká Třebová7100:43:2242,04
52MA11172Koblížek DavidAČR8700:43:2717,19
53MA112248Voženílek Michal8000:43:3316,54
40MB113350Bureš Ivo7700:43:4040,25
2ZA114179Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:43:4198,07
41MB115124Novotný JaroslavVP7600:43:4439,85
42MB116200Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:43:4639,66
43MB117176Elich TomášDrátěnéPloty - Team7800:43:4839,46
3ZA118196Klímová IvanaCelní správa ČR8700:44:0096,61
54MA118162Blažka AlešVícebojaři Blansko7900:44:0013,61
55MA120220Burkoň LukášVěznice Pardubice8800:44:0413,18
5MD121312Kubišta Otodůchodce SŽDC 20165300:44:0574,93
6MD122273drozd jiriMopos Pardubice5700:44:1574,07
56MA123388Žíla Radek9100:44:2011,44
57MA124250Drahný Lukášflorbal Sokol Pardubice0400:44:2971,62
58MA125101Laštovička PetrPardubice8700:44:3110,25
59MA12636Pavlů RomanSK Jeseniova Praha7900:44:3310,03
60MA127258Šabatka PetrSK ELDIS Pardubice8100:44:438,95
44MB128192Pojmon LeošRETIA7600:44:4633,71
61MA12859Švajgl Martin9000:44:468,62
1ZB130238Mannlová JanaMP Pardubice8000:44:48105,12
62MA131210Kvoch JanSKRIPT s.r.o.0100:44:5069,82
63MA132214Duba PetrRETIA8700:44:567,54
45MB133348Vodička PavelRestaurant Evropa&Pub7000:44:5932,42
64MA134139Dogaru VasilRungo.cz8100:45:066,45
5ZC135342Miturová Radkačlen OSŽ6500:45:0874,24
46MB136251Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:45:1131,23
6ZC137158Kilarská MarcelaMP Praha7100:45:1573,66
65MA13746Varga JanVP8700:45:155,48
4ZA139337Glierová RenataOŘ Brno8500:45:1790,68
12MC14084kratochvíl vladimírdht Lázně Bohdaneč6200:45:2445,30
66MA14138Písařík FilipOHK ÚO Pardubice9000:45:274,18
67MA142272Žídek RadekSYNTHESIA8300:45:284,07
47MB143254Bělohlávek JiříSK ELDIS Pardubice7100:45:3029,35
48MB144364Pavlík Pavel7700:45:3129,25
68MA145186Tomáš ZdeněkBHT Advokáti8400:45:333,53
49MB146181Kudrnka TomášVP7300:45:3428,95
5ZA14742Kopecká NelaNeurologie Pardubice8700:45:3789,14
50MB148249Drahný Roman6900:45:4228,16
69MA149362Dorazil PetrAŽD Praha8600:45:433,00
7ZC150368Dušková MonikaOŘ Hradec Králové6500:45:4471,24
13MC150368Beneš JiříZAP Ostrava6600:45:4443,43
6ZA15280Janyšková RadkaŠAK Pardubice8800:45:4588,52
14MC153295Betlach Aleš6700:45:4843,06
70MA154319Nevečeřal LukášRSM Hradec Králové7900:45:503,00
51MB15570Hromádko JaroslavAČR-VP Pardubice7100:45:5426,97
2ZB156369Justová LenkaOŘ Praha7500:45:58100,05
7MD156369Brožek Radmildůchodce SŽDC 20175400:45:5865,31
71MA158222Ruth Lukáš8300:46:043,00
15MC159241Dusík VáclavSK ELDIS Pardubice6000:46:1041,00
72MA160393Nádhera JiříHradec Králové9300:46:193,00
52MB161180Votruba TomášVP7500:46:2124,29
73MA161235Eder JonášROSTETO JH0200:46:2162,04
74MA163331Vala OndřejGŘ SŽDC8600:46:223,00
53MB16449Molata TomášPČR Liberec7400:46:2723,69
75MA165100CRHA RadekNON AUTOS7900:46:343,00
16MC166234Žák PetrRETIA6400:46:3638,57
54MB167150Soukal PavelMP Praha7300:46:3822,60
17MC168225Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:46:4238,01
55MB169278Martinec Robert7400:46:4521,91
76MA170373Hájek MartinSRTG Pardubice8500:46:463,00
56MB171121Khol MarianLázně Bohdaneč7500:46:4721,71
56MB1714Vítek PavelHasiči Kočí7700:46:4721,71
77MA173128Švejda Alešbez klubové přslušnosti8100:46:543,00
18MC174317Maier StanislavPJ Ostrava6600:46:5936,42
58MB174332Vanický PavelSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7100:46:5920,52
78MA176282Johanides PetrAČR Pardubice8400:47:003,00
79MA177293Hladík Luboš8000:47:023,00
59MB177308Grubr DavidOŘ Ústí nad Labem7200:47:0220,22
7ZA17975Celbová Petra8800:47:0682,28
8ZA18019Vítková VeronikaMP Nové Město nad Metují8900:47:0782,20
80MA18094Hostinský LukášMP Pardubice9100:47:073,00
3ZB182168Mikulenková VendulaAČR7900:47:1094,83
60MB182390Michal DavidPivovar Pardubice7500:47:1019,43
81MA18445Čaněk PetrVP8100:47:133,00
8MD1856Jirák JiříBK Pardubice5500:47:1558,76
61MB186294Vacek JiříDlouhá Třebová7700:47:1918,54
82MA187265Štolba RadekSPJ Brno8600:47:223,00
9MD188218Goldbach Václavsk týniště nad orlicí5000:47:2358,08
62MB188315Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:47:2318,14
19MC19050Varga MiroslavHIGHLAND Sport6800:47:2533,99
9ZA190198Smetanová KláraCycling team Brandýs nad Orlicí9000:47:2580,82
63MB19253Klement DušanYRR - Věznice Světlá nad Sázavou7600:47:3217,25
64MB193213Tomšů LadislavSokol Střelice7800:47:3317,15
65MB194326Šabata PetrZC Česká Třebová7400:47:3616,85
8ZC19561Šedová Jana7300:47:4161,48
83MA19613Kubát MichalSKP Pardubice0200:47:4255,11
66MB197108Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:47:4416,06
4ZB198215Hronová ZuzanaAC Pardubice7900:47:4692,22
84MA199216Pokorný JaromírČeský běžecký klub8800:48:013,00
20MC20081Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:48:0230,53
10MD201253Voženílek BronislavRETIA5400:48:0354,67
67MB202212Kvapil Jaroslav6900:48:1013,48
5ZB203233Kobrlová Gabriela7600:48:1190,41
85MA204292Brůj Pavel8200:48:183,00
11MD204371Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:48:1853,40
86MA206370Drahoš Radek8900:48:203,00
86MA206389Andrews MaxPardubice8000:48:203,00
9ZC20891Zavřelová JanaZavři Němčice6800:48:2457,90
68MB209156Brandejs MiroslavMP Praha7800:48:2512,00
10ZA209132Vorlová Michaela9000:48:2576,19
88MA211262Hurt MartinSK ELDIS Pardubice9000:48:283,00
89MA212119Synek MichalSPJ Brno8400:48:313,00
6ZB21352Kořánová ZuzanaYRR - Věznice Světlá nad Sázavou7500:48:5387,36
90MA214359Farský TomášPČR Liberec8000:49:243,00
21MC214361Kolář PetrMarkoma6700:49:2422,86
90MA214228Horák Radek8000:49:243,00
22MC21764Krejčí MiloslavVěznice Znojmo6600:49:2522,77
69MB21824Zavřel JiříPČR Liberec7700:49:265,95
92MA219185Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:49:443,00
12MD220243Bednář JosefPočaply5000:49:4945,65
11ZA221111Smutná PavlaRUNNING LIONS8600:49:5669,18
7ZB222375Šmejkalová HanaACES Karlovy Vary7400:49:5982,58
93MA223291Smutný Jan8500:50:083,00
94MA2249Tichý JanSDH Hlinsko9300:50:123,00
23MC225109Horný JozefKVV Pardubice6100:50:1418,19
12ZA226261Koliášová MichalaTJ Tesla Pardubice8900:50:1767,57
13MD227366Bečka MiloslavPJ Ústí nad Labem5500:50:1943,10
13ZA228360Kolářová Kamila9700:50:2067,33
95MA229118Žampach PavelPČR OOP Chrudim8000:50:213,00
70MB230365Kakrda David7200:50:243,00
96MA2302Málek PetrSan Piego8000:50:243,00
97MA232367Janák Martin8500:50:253,00
71MB232289Kutina Jiří7700:50:253,00
14ZA234223Labuťová Martina8500:50:2666,87
98MA234135Macháček JaromírVP8300:50:263,00
24MC236269Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:50:5414,45
72MB237327Šimek RadimŘízení provozu Česká Třebová7600:50:583,00
73MB238259Vlk MartinSK ELDIS Pardubice7800:51:053,00
10ZC239237Konečná IvanaROSTETO CZ6700:51:0844,23
99MA240271Drozd JanSkala Team8300:51:103,00
15ZA241207Škodová Radka8700:51:1463,17
74MB242347Mazura TomášRestaurant Evropa&Pub7800:51:153,00
100MA242229Haltuf JiriPardubice8500:51:153,00
75MB244344Zlámal Tomáš7100:51:173,00
101MA245387Krátký MartinBřehy8600:51:243,00
102MA24612Kubát MartinSG Pardubice9800:51:253,00
76MB247141Štěrba JanMilk Star7100:51:293,00
103MA248264Kališ JosefSPJ Brno8500:51:433,00
25MC249227Horák LeošCafe Bajer6400:52:008,27
1ZD25071Hellerová HanaHradec Králové6100:52:11108,62
16ZA251290Pavlová Petra8900:52:1258,71
104MA251346Rederer JanON THE ROAD AGAIN9000:52:123,00
105MA25368Sedláček OndřejVěznice Znojmo8700:52:223,00
105MA25367Čermák PetrVěznice Znojmo8400:52:223,00
105MA25365Náplava MartinVěznice Znojmo8900:52:223,00
26MC256325Stokláska KarelPJ Ostrava6100:52:255,94
17ZA257201Trojanová Lucie9200:52:2857,47
17ZA257263Suchomelová Kristina9700:52:2857,47
1ME25985Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:52:36106,52
77MB26040Knáp LadislavSKK ÚO Praha venkov - JIH7700:52:463,00
8ZB261341Marková EvaOPT Olomouc7500:52:4770,40
27MC262236Eder MartinROSTETO CZ6500:52:513,51
78MB26355Nový ZdeněkYRR - Věznice Světlá nad Sázavou - YRR7200:53:013,00
28MC264316Macura JiříDKV Ostrava6100:53:093,00
108MA26515Klampfl MilanVrchaři Vrchlabí9100:53:183,00
29MC266157Sova JanMP Praha6500:53:223,00
9ZB26779Hrádková Jana7400:53:3966,63
79MB26890Hrádek Oldřich7200:53:453,00
79MB268260Pinkas TomášSK ELDIS Pardubice7700:53:453,00
30MC27086Pohanka PetrPOHANKA - jídelna pro zdraví6500:54:023,00
81MB271202Boháč AntonínAČR6900:54:033,00
19ZA27221Majorová KateřinaMattoni FreeRun Pardubice8700:54:1749,08
109MA273122Khol LukášLázně Bohdaneč9900:54:2220,88
2ME27474Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:3899,04
110MA275378Janovský JiříRETIA Pardubice8600:55:053,00
10ZB276170Jonášová IvaStrojon8300:55:1060,03
11ZB277187Kabeláčová Evaxxxx8200:55:1159,96
2ZD278106Šternerová HanaHradec Králové6300:55:2696,70
111MA279385Gödel JindřichAC Srch8200:55:283,00
31MC280372Houf MartinPardubice6200:55:413,00
14MD281246Bajer MilanCafe Bajer5500:55:4215,61
20ZA28230Němečková Tereza9600:55:4442,37
3ME283178Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:55:5394,44
11ZC284211Kvochová DanielaSKRIPT s.r.o.7300:55:5620,22
3ZD285345Procházková IrenaTJ Háje5700:55:5994,68
21ZA28660Marešová VěroslavaYRR - Věznice Světlá nad Szazavou9200:56:0340,91
32MC28731Němeček Pavel6700:56:113,00
82MB288174Víšek Petr7800:56:133,00
4ME289301Bubeník Jiřídůchodce SŽDC 20054400:56:1493,15
12ZB290283Kocourková Barbora8200:56:1855,10
13ZB291173Štanglerová Jitka7700:56:2054,95
83MB29298Hoferek KarelTriatlon Mladá Boleslav7100:56:253,00
22ZA293175Raichova Sandra8700:56:3638,37
84MB29422Smetana PavelOHK ÚO Pardubice7400:56:423,00
12ZC29557Hodná EvaYRR - Věznice Světlá nad Sázavou6900:56:5815,05
112MA296357Hrubý JakubBHT Advokáti8300:57:053,00
85MB297383Popelář MarekRETIA7100:57:103,00
86MB298288Hudský Kamil7300:57:153,00
5ME299209Pšenička JiříPardubice4600:57:1789,29
33MC30016Klampfl PavelVrchaři Vrchlabí6400:57:273,00
113MA30147Tremmel JakubTýnec nad Labem9100:57:413,00
87MB30225Kraus JaroslavPČR Liberec7600:58:243,00
14ZB303352Skořepová AndreaNeurologie Pardubice7600:58:4444,51
23ZA304127Rathouská IvaMP Velké Pavlovice9200:59:0926,58
15ZB30556Trávníčková LenkaYRR - Věznice Světlá nad Sázavou8200:59:1941,98
34MC306336Masařík PetrZAP Ostrava6600:59:203,00
16ZB307285Macháčková ZuzanaMacháčci7700:59:2541,54
88MB307284Macháček Karel7700:59:253,00
17ZB30977Hejkrlíková IvaHejaHejTrail.cz8200:59:4640,02
24ZA310256Rybková RomanaÚstí nad Orlicí9801:00:0622,19
18ZB311279Pachovská Petra8001:00:0738,50
89MB311280Letáček Radek7401:00:073,00
19ZB313138Jiroušková Jana8001:00:1338,06
4ZD314102Tamchynová MarcelaMáca Přelouč6201:00:3577,81
6ME315300Tomíšek Jindřichžst.Otrokovice3901:00:4876,36
15MD316311Kovář Rostislavdchodce ČD 20135101:01:313,00
16MD317323Pikal Karelčlen OSŽ Olomouc4901:01:503,00
25ZA318382Hildebrandová AnetaStračovská Lhota8801:02:1712,10
114MA318184Novotný DavidCELNÍ SPRÁVA Pardubice9001:02:173,00
26ZA320137Burešová Andrea9401:02:4310,09
115MA321255Konečný TomášSK ELDIS Pardubice8401:04:023,00
20ZB32254Slováková GabrielaYRR - Věznice Světlá nad Sázavou7701:04:0621,17
27ZA323276Křivková DenisaSK ELDIS Pardubice9101:05:023,00
116MA324257Samek MichalSK ELDIS Pardubice8401:05:033,00
117MA325143Jiroušek Jiří8101:05:253,00
21ZB326338Šlechtová Lenka7501:05:4214,21
17MD32789Grätz LuděkÚstí nad Orlic5801:06:293,00
5ZD328340Hrozová Milenadůchodce ČD 20115301:07:0354,10
13ZC329115Nádherová HanaHradec Králové6801:07:253,00
22ZB33092Hudková AlžbětaRUN magazine team7601:07:306,38
35MC331239Oravec Jan6001:09:543,00
28ZA332380Kvochová Ivana8901:10:383,00
7ME33373Pejpal JiříTJ Liga100 Praha3401:13:1230,74
29ZA334339Gutová HanaZC Česká Třebová9601:15:403,00
14ZC335335Bartošová KvětoslavaRSM Hradec Králové6501:53:123,00
118MA336379Kúth Lukáš-1001:56:073,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1363Janů JanHvězda Pardubice, Mizuno team9300:30:15103,11
2MA2355Kovář JáchymMizuno team9600:30:4999,42
3MA3245Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:0797,47
4MB4351Král JindřichIscarex Česká Třebová7300:32:4686,73
5MA5356Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:33:0284,99
6MB6104Pecina DavidELEVEN RUN TEAM7400:33:3381,63
7MB783Uchytil MilanKPA Pardubice7400:34:3375,12
8MC8208Fořt MartinELEVENRUNTEAM6800:34:3674,80
9MB9322Palko AlešGŘ ČD7100:34:5273,06
10MB10142Doucha JiříHvězda Pardubice7100:34:5772,52
11MA11307Glier MichalDKV Brno8200:35:0371,87
12MA12384Novák FilipRFOBL Team Rychnov n. Kn.0100:35:0871,33
13MB13103Koravský RomanELEVEN RUN TEAM6900:35:1770,35
13MB13314Horáček MichalIscarex Česká Třebová7500:35:1770,35
15MB15330Vacek MartinDKV Česká Třebová6900:35:2269,81
16MA16163Křivánek JosefVVaÚpVZD Brno7900:35:2669,37
17MA177Doktor OndřejAC Pardubice9300:35:3768,18
18MC18145Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:35:3868,07
19MA19204Strnad DavidPČR České Budějovice9100:35:4067,85
20MB20303Doležal ZdeněkČD Cargo PJ Olomouc7400:35:4167,75
21MA2110Rohlík VáclavAC Pardubice8000:35:4267,64
21MA21182Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:35:4267,64
23MA2387Pešek PavelSBR TRI-TEAM LITOMYŠL9000:35:5366,44
24MA24231Šmarda Dominik9500:36:2263,30
25MA25374Horčička JiříOstřetín8100:36:2463,08
26MB26177Malátek Antonínpardubice7700:36:2762,76
27MC275Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:4361,02
28MA2923Maloch AlešSK OMT Pardubice7900:36:4860,48
29MC30123Buriánek RomanIscarex Česká Třebová6500:36:5260,04
30MA31146Dumek VáclavVS Rýnovice8700:36:5359,93
31MD32149Šuranský LubošMP Praha5800:36:5659,61
32MA33140Radiměřský KarelAČR Pardubice8700:36:5859,39
33MB34155Frydrych TomášMP Praha7700:37:0258,96
34MB3562Čermák BedřichVěznice Znojmo7400:37:0758,42
35MC36321Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:37:0858,31
36MA3735Paleček OndřejOK Lokomotiva Pardubice0100:37:1557,55
37MA38190Bedroš RomanRETIA8800:37:1957,11
38MA39152Kohut RadekMP Praha8400:37:2456,57
39MC40381Hrubeš JiříSK Srch6800:37:3155,81
40MB41302Čapek LubošPJ Ústí nad Labem7400:37:3855,05
41MB42392Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:37:4554,29
42MA43354Beneš VáclavFK Chlumec nad Cidlinou8300:37:4654,19
43MB44164Flígl AlešVVaÚpVZD Brno7700:37:5353,43
44MB45329Urbánek JiříČD Cargo PJ Česká Třebová7600:37:5553,21
45MA46270Rogovik DimaRoad Cafe8400:38:0552,12
46MA47110Veverka TomášRUNNING LIONS8400:38:1950,61
47MA4863Kadeřábek BronislavVěznice Znojmo8300:38:2450,06
48MA49232Chlup JaroslavHostivice8000:38:3149,30
49MA5037Kubita ViktorSK FUGA, KŘP JMK8100:38:5746,48
50MA51205Kilián PatrikPČR České Budějovice8500:39:0046,16
51MC52320Novotný PavelOŘ Plzeň6700:39:0245,94
52MA53267Kocián Pavel9000:39:2343,66
53MB54148Vyšinský MartinMP Praha7600:39:2943,01
53MA54189Uher TomášRETIA8500:39:2943,01
55MA56197Růžička MartinCTB Brandýs nad Orlicí8800:39:4341,49
56MD57296Siegel JosefAC Choceň5800:39:5739,97
56MB57306Cibulka Jiří7500:39:5739,97
58MB59167Heřman Pavel7300:39:5839,87
59MB6041Pittner RomanSBR TRI-TEAM LITOMYŠL7400:40:1138,46
60MC61154Valtr VladimírMP Praha6700:40:1538,02
61MB62217Štys PavelRETIA7800:40:1637,91
62MA63333Verner LubošPJ Ústí nad Labem7900:40:1937,59
62MA6327Suchna JiříVězeňská služba ČR8400:40:1937,59
64MB65328Šmehlík OndřejSŽDC ředitelství7700:40:3336,07
65MB66136Bartůněk PetrVS Rýnovice7500:40:3435,96
66MC67117Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:40:3535,85
66MB67304Dvořák ČestmírOŘ Ústí nad Labem7700:40:3535,85
68MC69349Prchal PavelGP Kolín5900:40:3735,64
69MD70310Januška IvanOŘ Brno5800:40:3835,53
70MA7120Muzička Michal7900:40:3935,42
71MA72166Rejman Jakub8000:40:4934,33
71MA72161Koutný TomášVícebojaři Blansko8600:40:4934,33
73MA7418Příhoda MartinMEDUNA kalírna7900:40:5034,23
74MA7529Švec JakubSBR TRI-TEAM LITOMYŠL8700:40:5433,79
75MA7758Kadlec TomášYRR - Věznice Světlá nad Sázavou8800:41:0532,60
76MA78125Kowalczyk Stanislav8300:41:1431,62
77MA798Šindelář PavelCELNÍ SPRÁVA Pardubice8500:41:1731,30
78MB80194Gogola Ján7700:41:1831,19
79MA81281Prchal MartinKřepelky Pardubice8000:41:3229,67
80MB8211Czagan JanSDH Dědek7100:41:5726,96
81MC83114Nádhera PetrHradec Králové6700:42:0326,31
82MB8469Zduba FrantišekVěznice Znojmo7700:42:0725,87
83MB8651Růžička JanYRR - Věznice Světlá nad Sázavou7800:42:1025,55
84MA87147Felcman JanDecathlon ČR8900:42:1125,44
84MA87221Huňáček PetrPardubice8000:42:1125,44
86MB891Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:42:1425,11
87MB90169Samšiňák PřemyslPČR Liberec7800:42:1624,90
88MB9339Číhař TomášChvojenec7000:42:2124,35
89MD94244Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:2224,25
90MB95105Číž JosefLázně Bohdaneč7100:42:2823,59
91MB96274Dvořák Radek7400:42:2923,49
92MA97358Létal LubošVěznice Břeclav9000:42:3722,62
93MA9814Houdek JakubNechťák HoroTeam8700:42:4321,97
94MB99247Hrdý JaroslavNezamyslice7200:42:4621,64
95MA100191Dvořáček JanRETIA8600:42:4821,42
96MB101165Moravec Marian7100:42:5420,77
97MA10276Stehlík LukášSPJ Brno8800:43:0919,15
97MB10228Zeman RadekPČR Liberec7700:43:0919,15
99MA104268Brettschneider PetrSPJ Brno8800:43:1019,04
100MA105116Šmok DavidPČR OOP Chrudim9300:43:1218,82
101MB106129Karabec MiloslavPolicie SKPV OOK Pardubice7600:43:1318,71
102MB107203Strnad PavelPČR České Budějovice6900:43:1718,28
103MA108188Žabčík MarekPardubice8000:43:1918,06
104MA109386Pospíšil JaroslavBřehy9300:43:2117,84
105MB110334Zelený LuděkDKV Česká Třebová7100:43:2217,74
106MA11172Koblížek DavidAČR8700:43:2717,19
107MA112248Voženílek Michal8000:43:3316,54
108MB113350Bureš Ivo7700:43:4015,78
109MB115124Novotný JaroslavVP7600:43:4415,35
110MB116200Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:43:4615,13
111MB117176Elich TomášDrátěnéPloty - Team7800:43:4814,92
112MA118162Blažka AlešVícebojaři Blansko7900:44:0013,61
113MA120220Burkoň LukášVěznice Pardubice8800:44:0413,18
114MD121312Kubišta Otodůchodce SŽDC 20165300:44:0513,07
115MD122273drozd jiriMopos Pardubice5700:44:1511,99
116MA123388Žíla Radek9100:44:2011,44
117MA124250Drahný Lukášflorbal Sokol Pardubice0400:44:2910,47
118MA125101Laštovička PetrPardubice8700:44:3110,25
119MA12636Pavlů RomanSK Jeseniova Praha7900:44:3310,03
120MA127258Šabatka PetrSK ELDIS Pardubice8100:44:438,95
121MB128192Pojmon LeošRETIA7600:44:468,62
121MA12859Švajgl Martin9000:44:468,62
123MA131210Kvoch JanSKRIPT s.r.o.0100:44:508,19
124MA132214Duba PetrRETIA8700:44:567,54
125MB133348Vodička PavelRestaurant Evropa&Pub7000:44:597,21
126MA134139Dogaru VasilRungo.cz8100:45:066,45
127MB136251Klapka MiroslavSK Lvíček Pardubice7000:45:115,91
128MA13746Varga JanVP8700:45:155,48
129MC14084kratochvíl vladimírdht Lázně Bohdaneč6200:45:244,50
130MA14138Písařík FilipOHK ÚO Pardubice9000:45:274,18
131MA142272Žídek RadekSYNTHESIA8300:45:284,07
132MB143254Bělohlávek JiříSK ELDIS Pardubice7100:45:303,85
133MB144364Pavlík Pavel7700:45:313,74
134MA145186Tomáš ZdeněkBHT Advokáti8400:45:333,53
135MB146181Kudrnka TomášVP7300:45:343,42
136MB148249Drahný Roman6900:45:423,00
137MA149362Dorazil PetrAŽD Praha8600:45:433,00
138MC150368Beneš JiříZAP Ostrava6600:45:443,00
139MC153295Betlach Aleš6700:45:483,00
140MA154319Nevečeřal LukášRSM Hradec Králové7900:45:503,00
141MB15570Hromádko JaroslavAČR-VP Pardubice7100:45:543,00
142MD156369Brožek Radmildůchodce SŽDC 20175400:45:583,00
143MA158222Ruth Lukáš8300:46:043,00
144MC159241Dusík VáclavSK ELDIS Pardubice6000:46:103,00
145MA160393Nádhera JiříHradec Králové9300:46:193,00
146MB161180Votruba TomášVP7500:46:213,00
146MA161235Eder JonášROSTETO JH0200:46:213,00
148MA163331Vala OndřejGŘ SŽDC8600:46:223,00
149MB16449Molata TomášPČR Liberec7400:46:273,00
150MA165100CRHA RadekNON AUTOS7900:46:343,00
151MC166234Žák PetrRETIA6400:46:363,00
152MB167150Soukal PavelMP Praha7300:46:383,00
153MC168225Bílý ZdeněkSKP Hvězda Pardubice5900:46:423,00
154MB169278Martinec Robert7400:46:453,00
155MA170373Hájek MartinSRTG Pardubice8500:46:463,00
156MB171121Khol MarianLázně Bohdaneč7500:46:473,00
156MB1714Vítek PavelHasiči Kočí7700:46:473,00
158MA173128Švejda Alešbez klubové přslušnosti8100:46:543,00
159MB174332Vanický PavelSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7100:46:593,00
159MC174317Maier StanislavPJ Ostrava6600:46:593,00
161MA176282Johanides PetrAČR Pardubice8400:47:003,00
162MA177293Hladík Luboš8000:47:023,00
162MB177308Grubr DavidOŘ Ústí nad Labem7200:47:023,00
164MA18094Hostinský LukášMP Pardubice9100:47:073,00
165MB182390Michal DavidPivovar Pardubice7500:47:103,00
166MA18445Čaněk PetrVP8100:47:133,00
167MD1856Jirák JiříBK Pardubice5500:47:153,00
168MB186294Vacek JiříDlouhá Třebová7700:47:193,00
169MA187265Štolba RadekSPJ Brno8600:47:223,00
170MD188218Goldbach Václavsk týniště nad orlicí5000:47:233,00
170MB188315Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:47:233,00
172MC19050Varga MiroslavHIGHLAND Sport6800:47:253,00
173MB19253Klement DušanYRR - Věznice Světlá nad Sázavou7600:47:323,00
174MB193213Tomšů LadislavSokol Střelice7800:47:333,00
175MB194326Šabata PetrZC Česká Třebová7400:47:363,00
176MA19613Kubát MichalSKP Pardubice0200:47:423,00
177MB197108Voženílek MiroslavLinde Material Handling6900:47:443,00
178MA199216Pokorný JaromírČeský běžecký klub8800:48:013,00
179MC20081Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:48:023,00
180MD201253Voženílek BronislavRETIA5400:48:033,00
181MB202212Kvapil Jaroslav6900:48:103,00
182MA204292Brůj Pavel8200:48:183,00
182MD204371Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:48:183,00
184MA206389Andrews MaxPardubice8000:48:203,00
184MA206370Drahoš Radek8900:48:203,00
186MB209156Brandejs MiroslavMP Praha7800:48:253,00
187MA211262Hurt MartinSK ELDIS Pardubice9000:48:283,00
188MA212119Synek MichalSPJ Brno8400:48:313,00
189MA214359Farský TomášPČR Liberec8000:49:243,00
189MC214361Kolář PetrMarkoma6700:49:243,00
189MA214228Horák Radek8000:49:243,00
192MC21764Krejčí MiloslavVěznice Znojmo6600:49:253,00
193MB21824Zavřel JiříPČR Liberec7700:49:263,00
194MA219185Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:49:443,00
195MD220243Bednář JosefPočaply5000:49:493,00
196MA223291Smutný Jan8500:50:083,00
197MA2249Tichý JanSDH Hlinsko9300:50:123,00
198MC225109Horný JozefKVV Pardubice6100:50:143,00
199MD227366Bečka MiloslavPJ Ústí nad Labem5500:50:193,00
200MA229118Žampach PavelPČR OOP Chrudim8000:50:213,00
201MB230365Kakrda David7200:50:243,00
201MA2302Málek PetrSan Piego8000:50:243,00
203MB232289Kutina Jiří7700:50:253,00
203MA232367Janák Martin8500:50:253,00
205MA234135Macháček JaromírVP8300:50:263,00
206MC236269Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:50:543,00
207MB237327Šimek RadimŘízení provozu Česká Třebová7600:50:583,00
208MB238259Vlk MartinSK ELDIS Pardubice7800:51:053,00
209MA240271Drozd JanSkala Team8300:51:103,00
210MA242229Haltuf JiriPardubice8500:51:153,00
210MB242347Mazura TomášRestaurant Evropa&Pub7800:51:153,00
212MB244344Zlámal Tomáš7100:51:173,00
213MA245387Krátký MartinBřehy8600:51:243,00
214MA24612Kubát MartinSG Pardubice9800:51:253,00
215MB247141Štěrba JanMilk Star7100:51:293,00
216MA248264Kališ JosefSPJ Brno8500:51:433,00
217MC249227Horák LeošCafe Bajer6400:52:003,00
218MA251346Rederer JanON THE ROAD AGAIN9000:52:123,00
219MA25365Náplava MartinVěznice Znojmo8900:52:223,00
219MA25367Čermák PetrVěznice Znojmo8400:52:223,00
219MA25368Sedláček OndřejVěznice Znojmo8700:52:223,00
222MC256325Stokláska KarelPJ Ostrava6100:52:253,00
223ME25985Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM3500:52:363,00
224MB26040Knáp LadislavSKK ÚO Praha venkov - JIH7700:52:463,00
225MC262236Eder MartinROSTETO CZ6500:52:513,00
226MB26355Nový ZdeněkYRR - Věznice Světlá nad Sázavou - YRR7200:53:013,00
227MC264316Macura JiříDKV Ostrava6100:53:093,00
228MA26515Klampfl MilanVrchaři Vrchlabí9100:53:183,00
229MC266157Sova JanMP Praha6500:53:223,00
230MB26890Hrádek Oldřich7200:53:453,00
230MB268260Pinkas TomášSK ELDIS Pardubice7700:53:453,00
232MC27086Pohanka PetrPOHANKA - jídelna pro zdraví6500:54:023,00
233MB271202Boháč AntonínAČR6900:54:033,00
234MA273122Khol LukášLázně Bohdaneč9900:54:223,00
235ME27474Doležal StanislavBK Pardubice3800:54:383,00
236MA275378Janovský JiříRETIA Pardubice8600:55:053,00
237MA279385Gödel JindřichAC Srch8200:55:283,00
238MC280372Houf MartinPardubice6200:55:413,00
239MD281246Bajer MilanCafe Bajer5500:55:423,00
240ME283178Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:55:533,00
241MC28731Němeček Pavel6700:56:113,00
242MB288174Víšek Petr7800:56:133,00
243ME289301Bubeník Jiřídůchodce SŽDC 20054400:56:143,00
244MB29298Hoferek KarelTriatlon Mladá Boleslav7100:56:253,00
245MB29422Smetana PavelOHK ÚO Pardubice7400:56:423,00
246MA296357Hrubý JakubBHT Advokáti8300:57:053,00
247MB297383Popelář MarekRETIA7100:57:103,00
248MB298288Hudský Kamil7300:57:153,00
249ME299209Pšenička JiříPardubice4600:57:173,00
250MC30016Klampfl PavelVrchaři Vrchlabí6400:57:273,00
251MA30147Tremmel JakubTýnec nad Labem9100:57:413,00
252MB30225Kraus JaroslavPČR Liberec7600:58:243,00
253MC306336Masařík PetrZAP Ostrava6600:59:203,00
254MB307284Macháček Karel7700:59:253,00
255MB311280Letáček Radek7401:00:073,00
256ME315300Tomíšek Jindřichžst.Otrokovice3901:00:483,00
257MD316311Kovář Rostislavdchodce ČD 20135101:01:313,00
258MD317323Pikal Karelčlen OSŽ Olomouc4901:01:503,00
259MA318184Novotný DavidCELNÍ SPRÁVA Pardubice9001:02:173,00
260MA321255Konečný TomášSK ELDIS Pardubice8401:04:023,00
261MA324257Samek MichalSK ELDIS Pardubice8401:05:033,00
262MA325143Jiroušek Jiří8101:05:253,00
263MD32789Grätz LuděkÚstí nad Orlic5801:06:293,00
264MC331239Oravec Jan6001:09:543,00
265ME33373Pejpal JiříTJ Liga100 Praha3401:13:123,00
266MA336379Kúth Lukáš-1001:56:073,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC28277Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:36:45115,94
2ZC76353Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:40:5694,99
3ZA84377Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:42:0789,07
4ZC90240Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:1688,31
5ZC9217Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:42:2087,98
6ZA114179Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:43:4181,22
7ZA118196Klímová IvanaCelní správa ČR8700:44:0079,63
8ZB130238Mannlová JanaMP Pardubice8000:44:4875,63
9ZC135342Miturová Radkačlen OSŽ6500:45:0873,96
10ZC137158Kilarská MarcelaMP Praha7100:45:1573,37
11ZA139337Glierová RenataOŘ Brno8500:45:1773,21
12ZA14742Kopecká NelaNeurologie Pardubice8700:45:3771,54
13ZC150368Dušková MonikaOŘ Hradec Králové6500:45:4470,95
14ZA15280Janyšková RadkaŠAK Pardubice8800:45:4570,87
15ZB156369Justová LenkaOŘ Praha7500:45:5869,78
16ZA17975Celbová Petra8800:47:0664,11
17ZA18019Vítková VeronikaMP Nové Město nad Metují8900:47:0764,02
18ZB182168Mikulenková VendulaAČR7900:47:1063,77
19ZA190198Smetanová KláraCycling team Brandýs nad Orlicí9000:47:2562,52
20ZC19561Šedová Jana7300:47:4161,19
21ZB198215Hronová ZuzanaAC Pardubice7900:47:4660,77
22ZB203233Kobrlová Gabriela7600:48:1158,68
23ZC20891Zavřelová JanaZavři Němčice6800:48:2457,60
24ZA209132Vorlová Michaela9000:48:2557,51
25ZB21352Kořánová ZuzanaYRR - Věznice Světlá nad Sázavou7500:48:5355,18
26ZA221111Smutná PavlaRUNNING LIONS8600:49:5649,92
27ZB222375Šmejkalová HanaACES Karlovy Vary7400:49:5949,67
28ZA226261Koliášová MichalaTJ Tesla Pardubice8900:50:1748,16
29ZA228360Kolářová Kamila9700:50:2047,91
30ZA234223Labuťová Martina8500:50:2647,41
31ZC239237Konečná IvanaROSTETO CZ6700:51:0843,91
32ZA241207Škodová Radka8700:51:1443,41
33ZD25071Hellerová HanaHradec Králové6100:52:1138,65
34ZA251290Pavlová Petra8900:52:1238,56
35ZA257201Trojanová Lucie9200:52:2837,23
35ZA257263Suchomelová Kristina9700:52:2837,23
37ZB261341Marková EvaOPT Olomouc7500:52:4735,64
38ZB26779Hrádková Jana7400:53:3931,30
39ZA27221Majorová KateřinaMattoni FreeRun Pardubice8700:54:1728,13
40ZB276170Jonášová IvaStrojon8300:55:1023,71
41ZB277187Kabeláčová Evaxxxx8200:55:1123,62
42ZD278106Šternerová HanaHradec Králové6300:55:2622,37
43ZA28230Němečková Tereza9600:55:4420,87
44ZC284211Kvochová DanielaSKRIPT s.r.o.7300:55:5619,87
45ZD285345Procházková IrenaTJ Háje5700:55:5919,62
46ZA28660Marešová VěroslavaYRR - Věznice Světlá nad Szazavou9200:56:0319,28
47ZB290283Kocourková Barbora8200:56:1818,03
48ZB291173Štanglerová Jitka7700:56:2017,86
49ZA293175Raichova Sandra8700:56:3616,53
50ZC29557Hodná EvaYRR - Věznice Světlá nad Sázavou6900:56:5814,69
51ZB303352Skořepová AndreaNeurologie Pardubice7600:58:445,84
52ZA304127Rathouská IvaMP Velké Pavlovice9200:59:093,76
53ZB30556Trávníčková LenkaYRR - Věznice Světlá nad Sázavou8200:59:193,00
54ZB307285Macháčková ZuzanaMacháčci7700:59:253,00
55ZB30977Hejkrlíková IvaHejaHejTrail.cz8200:59:463,00
56ZA310256Rybková RomanaÚstí nad Orlicí9801:00:063,00
57ZB311279Pachovská Petra8001:00:073,00
58ZB313138Jiroušková Jana8001:00:133,00
59ZD314102Tamchynová MarcelaMáca Přelouč6201:00:353,00
60ZA318382Hildebrandová AnetaStračovská Lhota8801:02:173,00
61ZA320137Burešová Andrea9401:02:433,00
62ZB32254Slováková GabrielaYRR - Věznice Světlá nad Sázavou7701:04:063,00
63ZA323276Křivková DenisaSK ELDIS Pardubice9101:05:023,00
64ZB326338Šlechtová Lenka7501:05:423,00
65ZD328340Hrozová Milenadůchodce ČD 20115301:07:033,00
66ZC329115Nádherová HanaHradec Králové6801:07:253,00
67ZB33092Hudková AlžbětaRUN magazine team7601:07:303,00
68ZA332380Kvochová Ivana8901:10:383,00
69ZA334339Gutová HanaZC Česká Třebová9601:15:403,00
70ZC335335Bartošová KvětoslavaRSM Hradec Králové6501:53:123,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód