hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Kuňku - 6.6.2018

6.6.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kuňku - 6.6.2018
  • datum konání: 6.6.2018
  • zobrazeno již 411x
  • místo konání: Pardubice
  • GPS: 50.05107N, 15.78316E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

loděnice u Labe, Pardubice
18 hodin

Přihlášky

na místě od 17 hodin

Startovné

20 Kč

Popis tratě

Délka: 11 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Mapa konání závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2107Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:02104,42
2MA3139Rohlík VáclavAC Pardubice8000:44:0299,87
3MA5152Doktor OndřejAC Pardubice9300:44:5795,71
4MA6149Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:45:0195,40
5MA14155Palíšek TomášKroměříž9400:55:3747,23
6MA15169Kremeň MartinSvitavy9400:56:0545,11
7MA17130Froš RadimPardubice9000:56:1444,43

Muži B 40-49 let (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1137Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:42:04108,76
2MB497Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:44:0699,52
3MB7195Malátek AntonínPardubice7700:45:4991,72
4MB8196Valášek OndřejSokol Pardubice7800:50:0972,02
5MB9194Novotný ZdeněkLOKO OB7200:52:5259,67
6MB1262Kalousek JanMalšovice7100:53:5055,27
7MB13168Číž JosefLázně Bohdaneč7100:54:2752,47
8MB16127Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:56:0844,82
9MB21138Voženílek MiroslavLinde Material Handling6901:00:2925,04

Muži C 50 let a starší (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11132Zeman AntonínDědek6100:53:14115,75
2MC1860Schaffer PetrMlýn Janderov6000:56:29104,50
3MC19148Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:58:46100,00
3MC1956Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:58:46100,00
5MC22150Hron LubomírKomorní filharmonie Pce6301:03:3879,75
6MC25200Jelínek MatějČernilov4201:18:35100,00

Ženy (trať 11 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1063Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:52:54100,00
2ZA22156Novotná MartinaPardubice9101:03:38100,00
3ZA2459Hellerová HanaHradec Králové6101:06:51123,73
4ZA26144Jelínková MagdalenaČernilov4501:24:5176,27

Trať 11 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1137Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:42:04108,76
1MA2107Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:02104,42
2MA3139Rohlík VáclavAC Pardubice8000:44:0299,87
2MB497Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:44:0699,52
3MA5152Doktor OndřejAC Pardubice9300:44:5795,71
4MA6149Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:45:0195,40
3MB7195Malátek AntonínPardubice7700:45:4991,72
4MB8196Valášek OndřejSokol Pardubice7800:50:0972,02
5MB9194Novotný ZdeněkLOKO OB7200:52:5259,67
1ZA1063Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:52:54100,00
1MC11132Zeman AntonínDědek6100:53:14115,75
6MB1262Kalousek JanMalšovice7100:53:5055,27
7MB13168Číž JosefLázně Bohdaneč7100:54:2752,47
5MA14155Palíšek TomášKroměříž9400:55:3747,23
6MA15169Kremeň MartinSvitavy9400:56:0545,11
8MB16127Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:56:0844,82
7MA17130Froš RadimPardubice9000:56:1444,43
2MC1860Schaffer PetrMlýn Janderov6000:56:29104,50
3MC19148Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:58:46100,00
3MC1956Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:58:46100,00
9MB21138Voženílek MiroslavLinde Material Handling6901:00:2925,04
5MC22150Hron LubomírKomorní filharmonie Pce6301:03:3879,75
2ZA22156Novotná MartinaPardubice9101:03:38100,00
3ZA2459Hellerová HanaHradec Králové6101:06:51123,73
6MC25200Jelínek MatějČernilov4201:18:35100,00
4ZA26144Jelínková MagdalenaČernilov4501:24:5176,27

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1137Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:42:04104,54
2MA2107Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:43:02100,05
3MA3139Rohlík VáclavAC Pardubice8000:44:0295,41
4MB497Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:44:0695,10
5MA5152Doktor OndřejAC Pardubice9300:44:5791,15
6MA6149Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:45:0190,84
7MB7195Malátek AntonínPardubice7700:45:4987,12
8MB8196Valášek OndřejSokol Pardubice7800:50:0966,99
9MB9194Novotný ZdeněkLOKO OB7200:52:5254,36
10MC11132Zeman AntonínDědek6100:53:1452,66
11MB1262Kalousek JanMalšovice7100:53:5049,87
12MB13168Číž JosefLázně Bohdaneč7100:54:2747,01
13MA14155Palíšek TomášKroměříž9400:55:3741,58
14MA15169Kremeň MartinSvitavy9400:56:0539,42
15MB16127Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:56:0839,18
16MA17130Froš RadimPardubice9000:56:1438,72
17MC1860Schaffer PetrMlýn Janderov6000:56:2937,56
18MC19148Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:58:4626,95
18MC1956Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:58:4626,95
20MB21138Voženílek MiroslavLinde Material Handling6901:00:2918,97
21MC22150Hron LubomírKomorní filharmonie Pce6301:03:384,34
22MC25200Jelínek MatějČernilov4201:18:353,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1063Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:52:54126,92
2ZA22156Novotná MartinaPardubice9101:03:3891,80
3ZA2459Hellerová HanaHradec Králové6101:06:5181,28
4ZA26144Jelínková MagdalenaČernilov4501:24:5122,38

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód