Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

2.5.2018, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 2.5.2018
  • zobrazeno již 332x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
od 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.20202. Pekelný kilometr-
24.4.20192. Pekelný kilometr159
3.5.20172. Pekelný kilometr139
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.5.20152. Pekelný kilometr99
14.5.20142. Pekelný kilometr137
15.5.20132. Pekelný kilometr112
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.5.20112. Pekelný kilometr122
5.5.20102. Pekelný kilometr117
27.5.20092. Pekelný kilometr88
4.6.20082. Pekelný kilometr45

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1270

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borková Agáta0212
Sejkorová Lenka6311
Matyášová Jana6511
Sadílek Ota4611
Bureš Josef0610
Borek Petr7010
Vacek Martin6910
Keprtová Miloslava4810
Stránský Aleš6010
Buriánek Roman6510
Šimůnek Jan8210
Borek Viktor049
Šimůnková Pavla779
Šimůnek Jan038
Serbousková Sára048
Preislerová Agáta Nela097
Kostřicová Blanka617
Šimůnková Zdena587
Šimůnek Jan497
Kačerovský Michal987
Burešová Markéta047
Černá Markéta707
Pávek Jiří697
Pilgr Luděk767
Gregora Filip027
Turek Martin807
Radiměřský Karel876
Vondra Vojtěch986
Dejdarová Tereza106
Stránská Adéla916
Červ Miloslav506
Lánová Aneta076
Doucha Jiří716
Gregora Jan006
Pirkl Vít106
Gregorová Michaela046
Ducháček Bedřich595
Rossi Lenka545
Krátká Hana955
Gregora Lukáš085
Gregorová Monika005
Borková Johanka075
Pirklová Markéta795
Kochánek Petr875
Pazderová Alena755
Čejková Klára085
Adamec Lukáš875
Záveský Filip935
Kolářová Adéla035
Gregora Zdenek735

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2110Ducháček MatějSokol Řetová1100:00:27-
2C226Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:29-
3C232Kouba RadimIscarex Junior Team ČT1100:00:30-
4C243Hruška JakubTJ Dlouhá Třebová1100:00:31-
5C278Fišer VáclavOrlické Podhůří1200:00:38-
6C21012Jadrný VojtěchÚstí nad Orlicí1200:00:47-
7C2131Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:52-
8C21819Machalík JaroslavSKB Česká Třebová1300:01:10-
9C21923Bečička JindřichČeská Třebová1400:01:14-
10C22015Flídr NikolasČeská Třebová1400:01:16-
11C22214Petráž JiříČeská Třebová1400:01:27-
Děvčata 7 let mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D259Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:00:31-
2D2617Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:00:34-
3D2813Jadrná ValentýnaÚstí nad Orlicí1200:00:42-
4D2922Bečičková HelenaČeská Třebová1200:00:44-
5D2115Broulíková Amálie-1200:00:48-
6D2124Broulíková Alžběta-1200:00:50-
7D21416Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:57-
8D21521Valíková KláraČeská Třebová1300:01:04-
9D21618Machalíková ViktorieSKB Česká Třebová1300:01:06-
10D2177Dosedělová Nikol-1400:01:09-
11D22120Dufková MarieAC Pardubice1300:01:24-
12D22311Fišerová AnežkaOrlické Podhůří1500:01:30-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11331Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:26-
2Z1142Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:26-
3Z12132Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:30-
4Z1221Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:30-
5Z13421Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:38-
6Z13910Rybičková DenisaČeská Třebová0900:01:59-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2123Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:07-
2M2233Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:09-
3M2811Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:16-
4M2125Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
5M21728Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:01:29-
6M21826Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:29-
7M22325Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:32-
8M23040Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:35-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31222Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:44-
2Z3138Zahálková LucieISCAREX Junior team ČT0500:03:55-
3Z31612Preislerová Elena MarieISCAREX Česká Třebová0600:03:58-
4Z31720Moskvová AgátaKB Letohrad0500:04:00-
5Z3185Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:04:05-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M429Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:11-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4319Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:14-
2Z41311Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:55-
3Z41510Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:03:56-
4Z4197Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:04:07-
5Z4226Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:04:46-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51732Moravec JanJM TEAM LETOHRAD0200:06:51-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5208Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:12-
2Z54636Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:52-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ733Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:52-
2MJ107Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:01-
3MJ1228Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:18-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4513Vrátná VeronikaJudo Česká Třebová0000:09:39-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:26-
2MA235Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:30-
3MA312Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:36-
4MA420Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:38-
5MA924Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:06:00-
6MA1410Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:23-
7MA1625Bilek LubošMandl7900:06:27-
8MA2122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:18-
9MA2440Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:26-
10MA256Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:29-
11MA3851Klusoň OldřichOpatovec8000:08:28-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB546Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:39-
2MB1330Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:23-
3MB2641Simon PetrPolička7200:07:31-
4MB2727Steklý PetrJavorník7400:07:32-
5MB329Němec RadekLitomyšl7700:07:51-
6MB3621Vebr MichalČeská Třebová7800:08:12-
7MB3911Vacek JiříDlouhá Třebová7700:08:37-
8MB4437Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:23-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC823Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:59-
2MC1143Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:05-
3MC1534Spáčil LeopoldNovatop Lapierre / Letovice5900:06:23-
4MC1931Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:11-
5MC2349Hruban JanČeská Třebová6600:07:22-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2839Ráb PavelČeská Třebová5200:07:40-
2MD3016Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:45-
3MD3517Pokorný VlastislavŽampach5600:08:11-
4MD4118Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:57-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME475Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:39-
2ME4850Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:01-
3ME511Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:20:59-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA626Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:50-
2ZA2914Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:44-
3ZA3338Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:04-
4ZA404Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:45-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB313Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:46-
2ZB3748Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:21-
3ZB4315Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:14-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1847Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:54-
2ZC2242Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:20-
3ZC3444Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:08-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD422Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:08-
2ZD4929Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:26-
3ZD5045Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:42-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2123Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:01:07-
2M2233Heger ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí0800:01:09-
1Z2338Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:11-
2Z248Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:01:12-
1M1529Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:13-
3Z2634Matějková Viktoria ElaLubník0700:01:14-
4Z2719Matějková AnnaActivity Lanškroun0700:01:16-
3M2811Chaloupek OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0700:01:16-
5Z2937Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:01:19-
6Z21016Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:21-
7Z21135Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:01:22-
4M2125Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:01:23-
1Z11331Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:26-
2Z1142Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:26-
8Z2156Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:01:27-
9Z21620Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:29-
5M21728Černý AdamISCAREX junior team Česká Třebová0800:01:29-
2M1189Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:29-
6M21826Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:01:29-
3M12013Bezděk VojtěchISCAREX Česká Třebová0900:01:30-
3Z12132Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:30-
4Z1221Zelinková VeronikaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:30-
7M22325Marek PatrikISCAREX Junior team ČT0800:01:32-
4M1243Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:33-
5M1257Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:33-
5M12518Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:33-
10Z22724Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:33-
7M12822Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:34-
8M12914Vágner ŠimonISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:34-
8M23040Topinka AdamActivity Lanškroun0700:01:35-
9M13127Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:36-
11Z23215Hrušková AnnaTJ Dlouhá Třebová0800:01:36-
10M13336Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:37-
5Z13421Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:01:38-
12Z23512Lánová AnetaISCAREX Junior team Česká Třebová0700:01:44-
11M13639Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:01:45-
13Z23717Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:47-
14Z2384Cvrčková RosarieAtletika Polička0800:01:51-
6Z13910Rybičková DenisaČeská Třebová0900:01:59-
15Z24030Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:02:04-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:26-
2MA235Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:30-
3MA312Turek Martinwww.zakisova-skolabehu.com8000:05:36-
4MA420Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:05:38-
1MB546Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:39-
1ZA626Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:50-
1MJ733Moravec JakubJM Team Letohrad9900:05:52-
1MC823Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:59-
5MA924Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:06:00-
2MJ107Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:01-
2MC1143Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:05-
3MJ1228Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:06:18-
2MB1330Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:23-
6MA1410Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:23-
3MC1534Spáčil LeopoldNovatop Lapierre / Letovice5900:06:23-
7MA1625Bilek LubošMandl7900:06:27-
1M51732Moravec JanJM TEAM LETOHRAD0200:06:51-
1ZC1847Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:54-
4MC1931Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:11-
1Z5208Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:07:12-
8MA2122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:18-
2ZC2242Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:07:20-
5MC2349Hruban JanČeská Třebová6600:07:22-
9MA2440Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:07:26-
10MA256Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:29-
3MB2641Simon PetrPolička7200:07:31-
4MB2727Steklý PetrJavorník7400:07:32-
1MD2839Ráb PavelČeská Třebová5200:07:40-
2ZA2914Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:44-
2MD3016Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:07:45-
1ZB313Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:46-
5MB329Němec RadekLitomyšl7700:07:51-
3ZA3338Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:04-
3ZC3444Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:08:08-
3MD3517Pokorný VlastislavŽampach5600:08:11-
6MB3621Vebr MichalČeská Třebová7800:08:12-
2ZB3748Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:21-
11MA3851Klusoň OldřichOpatovec8000:08:28-
7MB3911Vacek JiříDlouhá Třebová7700:08:37-
4ZA404Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:08:45-
4MD4118Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:57-
1ZD422Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:08-
3ZB4315Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:09:14-
8MB4437Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:23-
1ZJ4513Vrátná VeronikaJudo Česká Třebová0000:09:39-
2Z54636Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:09:52-
1ME475Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:39-
2ME4850Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:01-
2ZD4929Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:26-
3ZD5045Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:42-
3ME511Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:20:59-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód