Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá Pardubická cross-country

3.11.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá Pardubická cross-country
  • datum konání: 3.11.2018
  • zobrazeno již 644x
  • místo konání: Pardubice
  • GPS: 50.05107N, 15.78316E
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Loděnice kanoistů TJ Dynamo za koupalištěm Na Cihelně, směr Kunětická hora
9:15 - 11:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 hod na loděnici TJ Dynamo a dále průběžně

Startovné

50 Kč - hlavní kategorie

Popis tratě

Délka: 3,8 km a méně
Jsou vedeny po pravém břehu Labe po pískových, kamenitých a asfaltových cestách. Tratě jsou značeny fáborky.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
tel. 777 571 106

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Strnad VítekAC Pardubice0900:03:27-
2M111146Kouba RadimIscarex Junior team Č.Třebová1100:04:04-
3M116135Ráliš DominikŠAK Pardubice1100:04:24-
4M117134Shejbal MatyᚊAK Pardubice1200:04:30-
5M118131Jarý RadekŠAK Pardubice1200:04:47-
6M120162Andrš MarekŽamberk1200:04:58-
7M121129Elich JakubAC Pardubice1300:05:14-
Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z13145Koubová ElenIscarex junior team ČT0900:03:32-
2Z14144Dařbujánová DorotkaAC Pardubice0900:03:33-
3Z112161Andršová AdélaŽamberk1000:04:07-
4Z114133Kuboušková ValerieŠAKPA0900:04:23-
5Z119130Tomínová VeronikaŠAKPA1000:04:49-
6Z12226Elichová EsterŠAKPA1000:05:25-
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22181Klas ŠtěpánAC Choceň0700:03:30-
2M2533Dvořák TomášAC Choceň0700:03:34-
2M2525Zeman JindřichAC Choceň0700:03:34-
4M27161Klas ŠimonAC Choceň0700:03:37-
5M210152Kohout KarelŠAK Pardubice0800:03:43-
6M213139Tomín AntonínŠAK Pardubice0700:04:13-
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z282Holingrová NatálieAC Choceň0800:03:41-
2Z29156Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:03:42-
3Z214172Kmentová MartinaAC Pardubice0700:04:23-
Mladší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32165Barvínek DanielŽamberk0600:08:55-
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z33167Čejková BarboraAC Choceň0600:09:03-
2Z34174Konstantinovová LenkaAC Pardubice0500:09:24-
3Z350Čáslavková KarolínaAC Pardubice0600:09:32-
4Z36148Kohoutová KamilaŠAKPA0500:09:42-
5Z3715Strnadová ElenaAC Pardubice0500:09:49-
6Z38154Novotná AnetaAC Pardubice0500:10:52-
7Z39163Výborná MichaelaAC Pardubice0600:11:29-
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41187Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:42-
Starší žákyně (trať 2 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 16-19 let (trať 3,8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 16-19 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1171Dušková LindaHVEPA0100:09:09121,75
2ZJ21410Šimková KamilaSDH Bohdašín0000:09:28115,58
3ZJ15185Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:1162,66
Muži A 20-39 let (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA414Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:14:14104,58
2MA541Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:14:3799,31
3MA622Adamec LukášHoro Č.Třebová8700:14:5196,11
4MA821Hering TomášVsetín9100:15:4883,07
5MA1023Vacek MartinPardubice9300:16:1177,80
6MA176Andrš FilipŽamberk8100:16:5168,65
Muži B 40-49 let (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB153Pozler TomášAC Pardubice7600:13:39101,69
2MB245Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:13:4899,52
3MB340Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:13:5198,79
4MB728Malatek AntonínPardubice7700:15:2476,27
5MB1415Froš ŠtěpánLPU Pardubice7300:16:4556,66
6MB1544Pešta MartinBakako Nová Paka7800:16:4756,17
7MB1625Elich TomášAC Pardubice7800:16:5055,45
8MB198Kalousek JanHradec Králové7100:17:0053,03
9MB2213Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:1549,39
10MB313Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6900:23:203,00
11MB354Moník MilanSmiřice6900:26:453,00
-MB-54Štěrba JanMilk Star71DNF-
Muži C 50 let a starší (trať 3,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC939Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:16:06103,66
2MC111Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:3198,58
3MC122Šolc VítězslavBKL Machov5700:16:34113,62
4MC1348Krutílek MarekTT Pardubice6500:16:3597,76
5MC1819Sláma MartinSportvisio Team HK6800:16:5294,31
6MC1951Vacarda VladimírEleven Run Team5900:17:0092,68
7MC2129Vanta JosefTriclub Dobruška6200:17:0292,28
8MC2212Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:15105,94
9MC2426Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:17:34123,15
10MC2532Hruban JanČeská Třebová6600:18:0679,27
11MC2627Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:18:1677,24
12MC2710Bednář JosefPočáply5000:19:3180,44
13MC2835Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:0673,87
14MC2942Leszkow PetrMK Hlinsko4400:20:1096,98
15MC3018Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:21:5279,87
16MC3217Doležal StanislavBK Pardubice3800:24:2853,69
17MC3346Pšenička JiříPardubice4600:24:4351,17
18MC3424Groh StanislavAC Vrchlabí4600:26:2833,56
19MC3620Rubeš MiroslavPardubice4500:28:3412,42
20MC3711Vorel MilanSlatiňany4000:34:063,00
Ženy 20-44 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2195Nováková BarboraSokol Kunvald8300:09:28104,81
2ZA4175Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:09:36102,06
3ZA5190Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:09:40117,03
4ZA7201Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:10:0293,13
5ZA8164Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:10:0791,41
6ZA9198Vebrová MonikaČeská Třebová7900:10:1389,35
7ZA11207Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:11:2365,29
8ZA12177Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:11:2882,97
9ZA16147Koubová MarcelaRybník8000:12:1248,45
10ZA17140Frydrychová RadkaAC Choceň7400:12:2444,33
Ženy 45 let a starší (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6182Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:09:54116,29
2ZD10184Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:10:5497,73
3ZD13155Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:11:3285,98
4ZD14178Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:11:58109,63
5ZD18204Hellerová HanaHradec Králové6100:12:26102,21
6ZD19183Vacková HanaSOKOL Starkoč5600:13:1988,16
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1114Strnad VítekAC Pardubice0900:03:27-
1M22181Klas ŠtěpánAC Choceň0700:03:30-
1Z13145Koubová ElenIscarex junior team ČT0900:03:32-
2Z14144Dařbujánová DorotkaAC Pardubice0900:03:33-
2M2533Dvořák TomášAC Choceň0700:03:34-
2M2525Zeman JindřichAC Choceň0700:03:34-
4M27161Klas ŠimonAC Choceň0700:03:37-
1Z282Holingrová NatálieAC Choceň0800:03:41-
2Z29156Vyňuchalová KarolínaAC Pardubice0700:03:42-
5M210152Kohout KarelŠAK Pardubice0800:03:43-
2M111146Kouba RadimIscarex Junior team Č.Třebová1100:04:04-
3Z112161Andršová AdélaŽamberk1000:04:07-
6M213139Tomín AntonínŠAK Pardubice0700:04:13-
3Z214172Kmentová MartinaAC Pardubice0700:04:23-
4Z114133Kuboušková ValerieŠAKPA0900:04:23-
3M116135Ráliš DominikŠAK Pardubice1100:04:24-
4M117134Shejbal MatyᚊAK Pardubice1200:04:30-
5M118131Jarý RadekŠAK Pardubice1200:04:47-
5Z119130Tomínová VeronikaŠAKPA1000:04:49-
6M120162Andrš MarekŽamberk1200:04:58-
7M121129Elich JakubAC Pardubice1300:05:14-
6Z12226Elichová EsterŠAKPA1000:05:25-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41187Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:08:42-
1M32165Barvínek DanielŽamberk0600:08:55-
1Z33167Čejková BarboraAC Choceň0600:09:03-
2Z34174Konstantinovová LenkaAC Pardubice0500:09:24-
3Z350Čáslavková KarolínaAC Pardubice0600:09:32-
4Z36148Kohoutová KamilaŠAKPA0500:09:42-
5Z3715Strnadová ElenaAC Pardubice0500:09:49-
6Z38154Novotná AnetaAC Pardubice0500:10:52-
7Z39163Výborná MichaelaAC Pardubice0600:11:29-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1171Dušková LindaHVEPA0100:09:09121,75
2ZJ21410Šimková KamilaSDH Bohdašín0000:09:28115,58
1ZA2195Nováková BarboraSokol Kunvald8300:09:28104,81
2ZA4175Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:09:36102,06
3ZA5190Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:09:40117,03
1ZD6182Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:09:54116,29
4ZA7201Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:10:0293,13
5ZA8164Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:10:0791,41
6ZA9198Vebrová MonikaČeská Třebová7900:10:1389,35
2ZD10184Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:10:5497,73
7ZA11207Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:11:2365,29
8ZA12177Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:11:2882,97
3ZD13155Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:11:3285,98
4ZD14178Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:11:58109,63
3ZJ15185Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:1162,66
9ZA16147Koubová MarcelaRybník8000:12:1248,45
10ZA17140Frydrychová RadkaAC Choceň7400:12:2444,33
5ZD18204Hellerová HanaHradec Králové6100:12:26102,21
6ZD19183Vacková HanaSOKOL Starkoč5600:13:1988,16
Trať 3,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB153Pozler TomášAC Pardubice7600:13:39101,69
2MB245Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:13:4899,52
3MB340Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:13:5198,79
1MA414Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:14:14104,58
2MA541Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:14:3799,31
3MA622Adamec LukášHoro Č.Třebová8700:14:5196,11
4MB728Malatek AntonínPardubice7700:15:2476,27
4MA821Hering TomášVsetín9100:15:4883,07
1MC939Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:16:06103,66
5MA1023Vacek MartinPardubice9300:16:1177,80
2MC111Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:3198,58
3MC122Šolc VítězslavBKL Machov5700:16:34113,62
4MC1348Krutílek MarekTT Pardubice6500:16:3597,76
5MB1415Froš ŠtěpánLPU Pardubice7300:16:4556,66
6MB1544Pešta MartinBakako Nová Paka7800:16:4756,17
7MB1625Elich TomášAC Pardubice7800:16:5055,45
6MA176Andrš FilipŽamberk8100:16:5168,65
5MC1819Sláma MartinSportvisio Team HK6800:16:5294,31
6MC1951Vacarda VladimírEleven Run Team5900:17:0092,68
8MB198Kalousek JanHradec Králové7100:17:0053,03
7MC2129Vanta JosefTriclub Dobruška6200:17:0292,28
8MC2212Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:15105,94
9MB2213Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:1549,39
9MC2426Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:17:34123,15
10MC2532Hruban JanČeská Třebová6600:18:0679,27
11MC2627Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:18:1677,24
12MC2710Bednář JosefPočáply5000:19:3180,44
13MC2835Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:0673,87
14MC2942Leszkow PetrMK Hlinsko4400:20:1096,98
15MC3018Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:21:5279,87
10MB313Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6900:23:203,00
16MC3217Doležal StanislavBK Pardubice3800:24:2853,69
17MC3346Pšenička JiříPardubice4600:24:4351,17
18MC3424Groh StanislavAC Vrchlabí4600:26:2833,56
11MB354Moník MilanSmiřice6900:26:453,00
19MC3620Rubeš MiroslavPardubice4500:28:3412,42
20MC3711Vorel MilanSlatiňany4000:34:063,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB153Pozler TomášAC Pardubice7600:13:39101,69
2MB245Vagenknecht FrantišekAster Jičín7700:13:4899,52
3MB340Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:13:5198,79
4MA414Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:14:1493,22
5MA541Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:14:3787,65
6MA622Adamec LukášHoro Č.Třebová8700:14:5184,26
7MB728Malatek AntonínPardubice7700:15:2476,27
8MA821Hering TomášVsetín9100:15:4870,46
9MC939Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:16:0666,10
10MA1023Vacek MartinPardubice9300:16:1164,89
11MC111Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:16:3160,05
12MC122Šolc VítězslavBKL Machov5700:16:3459,32
13MC1348Krutílek MarekTT Pardubice6500:16:3559,08
14MB1415Froš ŠtěpánLPU Pardubice7300:16:4556,66
15MB1544Pešta MartinBakako Nová Paka7800:16:4756,17
16MB1625Elich TomášAC Pardubice7800:16:5055,45
17MA176Andrš FilipŽamberk8100:16:5155,21
18MC1819Sláma MartinSportvisio Team HK6800:16:5254,96
19MB198Kalousek JanHradec Králové7100:17:0053,03
19MC1951Vacarda VladimírEleven Run Team5900:17:0053,03
21MC2129Vanta JosefTriclub Dobruška6200:17:0252,54
22MC2212Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:17:1549,39
22MB2213Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:1549,39
24MC2426Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:17:3444,79
25MC2532Hruban JanČeská Třebová6600:18:0637,05
26MC2627Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:18:1634,62
27MC2710Bednář JosefPočáply5000:19:3116,46
28MC2835Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:20:067,99
29MC2942Leszkow PetrMK Hlinsko4400:20:107,02
30MC3018Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:21:523,00
31MB313Fejfar AlešTJ Spartak Vrchlabí6900:23:203,00
32MC3217Doležal StanislavBK Pardubice3800:24:283,00
33MC3346Pšenička JiříPardubice4600:24:433,00
34MC3424Groh StanislavAC Vrchlabí4600:26:283,00
35MB354Moník MilanSmiřice6900:26:453,00
36MC3620Rubeš MiroslavPardubice4500:28:343,00
37MC3711Vorel MilanSlatiňany4000:34:063,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1171Dušková LindaHVEPA0100:09:09104,51
2ZJ21410Šimková KamilaSDH Bohdašín0000:09:2897,74
2ZA2195Nováková BarboraSokol Kunvald8300:09:2897,74
4ZA4175Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:09:3694,90
5ZA5190Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:09:4093,47
6ZD6182Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:09:5488,49
7ZA7201Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:10:0285,64
8ZA8164Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:10:0783,86
9ZA9198Vebrová MonikaČeská Třebová7900:10:1381,72
10ZD10184Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:10:5467,12
11ZA11207Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:11:2356,80
12ZA12177Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:11:2855,01
13ZD13155Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:11:3253,59
14ZD14178Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:11:5844,33
15ZJ15185Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:12:1139,70
16ZA16147Koubová MarcelaRybník8000:12:1239,35
17ZA17140Frydrychová RadkaAC Choceň7400:12:2435,07
18ZD18204Hellerová HanaHradec Králové6100:12:2634,36
19ZD19183Vacková HanaSOKOL Starkoč5600:13:1915,49

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód