Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

23.6.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 23.6.2018
  • zobrazeno již 686x
  • místo konání: Mladkov, náměstí
  • GPS: 50.09685N, 16.62708E
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov - náměstí u tělocvičny
10:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 10:15 hodin v kulturním domě v Mladkově - tělocvična

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m
lesní terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Renata Vágnerová
tel. 737 929 824

Propozice závodu ve formátu V PDF

E-mailová adresa

renca.vagner@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3140

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Pechek František5320
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šrutek Stanislav5813
Vodička Jan4513
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Dobšíček Pavel8012
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zdeněk Bílý5911
Krunčík Pavel8511
Horáček Michal7511
Tichý Pavel6311
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Gombita Josef5811
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Jandejsek Zdeněk6110
Vítek Miroslav7210
Mertová Michaela7610
Krupička Miroslav5310
Vacarda Vladimír5910
Hejl Jan5310
Krejčí Stanislav6310
Kalousek Jan4110
Mannlová Jana809
Křenek Miroslav509

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ835Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:44:24102,84
2MJ1038Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:44:52100,76
3MJ1371Bednarský VáclavTJ Šumperk, z.s.0100:45:5196,40
4MJ2215Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:48:4283,74
5MJ6244Moravec JanJM Team Letohrad0201:03:4716,76
Muži A 20-39 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:40:11107,45
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:2197,07
3MA321Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:42:4195,47
4MA423Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:42:5794,20
5MA627Honzíček MichalKRB Chrudim8800:44:0189,09
6MA92Turek MartinZvláštní škola8000:44:4085,97
7MA1453Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:46:1378,54
8MA1519Kalousek Jiří-9500:46:4176,31
9MA1652Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:47:0574,39
10MA1731Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:1873,35
11MA1942Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0169,92
12MA2317Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:49:0564,81
13MA2839Závodní Lukáš-7900:51:0255,46
14MA3154Clemenz SilvioPSV Zittau7900:51:2453,71
15MA3249Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:51:3053,23
16MA3966Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:53:5641,57
17MA501Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:57:3723,92
Muži B 40-49 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB561Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:52107,67
2MB1116Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:45:23101,02
3MB1874Záruba JanSix Monkeys7700:47:3691,30
4MB216Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:48:4086,63
5MB2434Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:49:5781,00
6MB2647Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:50:3878,01
7MB2722Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:50:4577,49
8MB3340Roleček MilanPěčín7600:51:5672,31
9MB3651Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:53:1266,75
10MB3712Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:53:2965,51
11MB5370Polák TomášSK Tatenice7200:59:3538,77
12MB6173Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:3421,30
Muži C 50-59 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC74Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:06118,54
2MC2043Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:48:34100,16
3MC3577Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:53:0981,30
4MC3846Krátký IvoLSR Vyškov6800:53:4279,04
5MC4756Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:56:2867,65
6MC4972Tichý PavelAC Náchod6300:57:2064,09
7MC5245Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:59:1056,54
8MC5867Nádhera Petr-6701:02:1244,06
9MC5955Clemenz HeimoPSV Zittau5901:02:4441,87
10MC6059Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:03:1439,81
11MC7310Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:20:073,00
Muži D 60-69 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3418Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:46103,90
2MD409Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:0698,95
3MD415Šolc VítězslavBKL Machov5700:54:3597,15
4MD4424Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:1494,74
5MD453Gombita JosefMost5800:55:2693,99
6MD5533Kobliha MilanLRS Vyškov5700:59:4278,14
7MD6832Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:08:0147,23
8MD7075Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:18:089,63
Muži E 70 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3013Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:51:22135,08
2ME467Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:56:22119,03
3ME7178Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:19:0945,88
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5611Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0201:00:15100,00
Ženy A 20-34 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4225Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:54:44116,47
2ZA5330Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:59:35100,20
3ZA6450Leszczynska-Bogdał DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:04:3783,33
Ženy B 35-44 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2537Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:37124,52
2ZB5126Myslivcová Denisa-7700:58:3496,96
3ZB6360Jarešová RadmilaJablonné7601:03:5378,52
Ženy C 45-54 let (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1248Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:45:39119,74
2ZC2936Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:51:2197,24
3ZC4357Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:54:5783,02
4ZC4841Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:5075,58
5ZC5762Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:01:1957,88
6ZC6629Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:06:1438,47
7ZC6765Šedová Jana-7301:06:5835,57
8ZC7568Nádherová HanaHradec Králové6801:41:383,00
Ženy D 55 let a starší (trať 9,5 km, 522 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6528Dvořáková EvaProstějov5501:05:19117,79
2ZD6958Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:03104,59
3ZD728Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:4377,62
4ZD7464Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:23:0668,18
Lidový běh (trať 4 km, 350 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB121Metelková MichaelaTJ Sokol Hradec Králové0500:25:13-
2LB223Clemenz LilliPSV Zittau1000:29:13-
3LB322Severýnová Anna MarieMladkov0300:37:19-
Trať 4 km, 350 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB121Metelková MichaelaTJ Sokol Hradec Králové0500:25:13-
2LB223Clemenz LilliPSV Zittau1000:29:13-
3LB322Severýnová Anna MarieMladkov0300:37:19-
Trať 9,5 km, 522 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:40:11107,45
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:2197,07
3MA321Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:42:4195,47
4MA423Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:42:5794,20
1MB561Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:52107,67
5MA627Honzíček MichalKRB Chrudim8800:44:0189,09
1MC74Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:06118,54
1MJ835Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:44:24102,84
6MA92Turek MartinZvláštní škola8000:44:4085,97
2MJ1038Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:44:52100,76
2MB1116Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:45:23101,02
1ZC1248Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:45:39119,74
3MJ1371Bednarský VáclavTJ Šumperk, z.s.0100:45:5196,40
7MA1453Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:46:1378,54
8MA1519Kalousek Jiří-9500:46:4176,31
9MA1652Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:47:0574,39
10MA1731Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:1873,35
3MB1874Záruba JanSix Monkeys7700:47:3691,30
11MA1942Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0169,92
2MC2043Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:48:34100,16
4MB216Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:48:4086,63
4MJ2215Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:48:4283,74
12MA2317Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:49:0564,81
5MB2434Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:49:5781,00
1ZB2537Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:37124,52
6MB2647Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:50:3878,01
7MB2722Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:50:4577,49
13MA2839Závodní Lukáš-7900:51:0255,46
2ZC2936Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:51:2197,24
1ME3013Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:51:22135,08
14MA3154Clemenz SilvioPSV Zittau7900:51:2453,71
15MA3249Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:51:3053,23
8MB3340Roleček MilanPěčín7600:51:5672,31
1MD3418Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:46103,90
3MC3577Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:53:0981,30
9MB3651Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:53:1266,75
10MB3712Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:53:2965,51
4MC3846Krátký IvoLSR Vyškov6800:53:4279,04
16MA3966Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:53:5641,57
2MD409Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:0698,95
3MD415Šolc VítězslavBKL Machov5700:54:3597,15
1ZA4225Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:54:44116,47
3ZC4357Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:54:5783,02
4MD4424Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:1494,74
5MD453Gombita JosefMost5800:55:2693,99
2ME467Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:56:22119,03
5MC4756Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:56:2867,65
4ZC4841Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:5075,58
6MC4972Tichý PavelAC Náchod6300:57:2064,09
17MA501Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:57:3723,92
2ZB5126Myslivcová Denisa-7700:58:3496,96
7MC5245Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:59:1056,54
2ZA5330Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:59:35100,20
11MB5370Polák TomášSK Tatenice7200:59:3538,77
6MD5533Kobliha MilanLRS Vyškov5700:59:4278,14
1ZJ5611Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0201:00:15100,00
5ZC5762Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:01:1957,88
8MC5867Nádhera Petr-6701:02:1244,06
9MC5955Clemenz HeimoPSV Zittau5901:02:4441,87
10MC6059Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:03:1439,81
12MB6173Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:3421,30
5MJ6244Moravec JanJM Team Letohrad0201:03:4716,76
3ZB6360Jarešová RadmilaJablonné7601:03:5378,52
3ZA6450Leszczynska-Bogdał DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:04:3783,33
1ZD6528Dvořáková EvaProstějov5501:05:19117,79
6ZC6629Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:06:1438,47
7ZC6765Šedová Jana-7301:06:5835,57
7MD6832Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:08:0147,23
2ZD6958Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:03104,59
8MD7075Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:18:089,63
3ME7178Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:19:0945,88
3ZD728Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:4377,62
11MC7310Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:20:073,00
4ZD7464Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:23:0668,18
8ZC7568Nádherová HanaHradec Králové6801:41:383,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:40:11107,45
2MA220Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:42:2197,07
3MA321Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:42:4195,47
4MA423Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:42:5794,20
5MB561Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:43:5289,80
6MA627Honzíček MichalKRB Chrudim8800:44:0189,09
7MC74Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:0688,69
8MJ835Urban MatyášVencl tým Ústí nad Orlicí0000:44:2487,25
9MA92Turek MartinZvláštní škola8000:44:4085,97
10MJ1038Kaplan VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:44:5285,01
11MB1116Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:45:2382,54
12MJ1371Bednarský VáclavTJ Šumperk, z.s.0100:45:5180,30
13MA1453Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:46:1378,54
14MA1519Kalousek Jiří-9500:46:4176,31
15MA1652Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:47:0574,39
16MA1731Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:47:1873,35
17MB1874Záruba JanSix Monkeys7700:47:3671,92
18MA1942Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:48:0169,92
19MC2043Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:48:3467,28
20MB216Jadrný LubomírISCAREX Česká Třebová7300:48:4066,80
21MJ2215Swieliulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka0100:48:4266,64
22MA2317Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:49:0564,81
23MB2434Mrklovský MiroslavSokol Kameničná7200:49:5760,65
24MB2647Mařík Jiří3D Fitness Raceteam7200:50:3857,38
25MB2722Krejsa TomášKUS Sopotnice7700:50:4556,82
26MA2839Závodní Lukáš-7900:51:0255,46
27ME3013Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:51:2253,87
28MA3154Clemenz SilvioPSV Zittau7900:51:2453,71
29MA3249Jureček MichalISCAREX Česká Třebová9600:51:3053,23
30MB3340Roleček MilanPěčín7600:51:5651,15
31MD3418Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:52:4647,16
32MC3577Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:53:0945,32
33MB3651Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:53:1245,08
34MB3712Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7100:53:2943,72
35MC3846Krátký IvoLSR Vyškov6800:53:4242,69
36MA3966Dvořáček JanTrailrun.cz/Runsport.cz7900:53:5641,57
37MD409Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:0640,77
38MD415Šolc VítězslavBKL Machov5700:54:3538,45
39MD4424Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:55:1435,34
40MD453Gombita JosefMost5800:55:2634,38
41ME467Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:56:2229,91
42MC4756Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:56:2829,43
43MC4972Tichý PavelAC Náchod6300:57:2025,28
44MA501Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:57:3723,92
45MC5245Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:59:1016,49
46MB5370Polák TomášSK Tatenice7200:59:3514,49
47MD5533Kobliha MilanLRS Vyškov5700:59:4213,94
48MC5867Nádhera Petr-6701:02:123,00
49MC5955Clemenz HeimoPSV Zittau5901:02:443,00
50MC6059Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5901:03:143,00
51MB6173Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:03:343,00
52MJ6244Moravec JanJM Team Letohrad0201:03:473,00
53MD6832Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:08:013,00
54MD7075Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:18:083,00
55ME7178Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:19:093,00
56MC7310Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5901:20:073,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1248Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:45:39114,45
2ZB2537Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:3794,26
3ZC2936Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:51:2191,28
4ZA4225Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:54:4477,53
5ZC4357Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:54:5776,65
6ZC4841Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:56:5069,00
7ZB5126Myslivcová Denisa-7700:58:3461,95
8ZA5330Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:59:3557,82
9ZJ5611Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0201:00:1555,11
10ZC5762Jetmarová EsterSokol Hylváty7001:01:1950,77
11ZB6360Jarešová RadmilaJablonné7601:03:5340,34
12ZA6450Leszczynska-Bogdał DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8401:04:3737,36
13ZD6528Dvořáková EvaProstějov5501:05:1934,52
14ZC6629Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:06:1430,79
15ZC6765Šedová Jana-7301:06:5827,81
16ZD6958Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:0315,28
17ZD728Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:19:433,00
18ZD7464Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:23:063,00
19ZC7568Nádherová HanaHradec Králové6801:41:383,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 96%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

prosím o vymazání z databáze nadobro u mého jména tým "Cyklo Statílek Litomyšl" Moc děkuji. Lukáš Závodní
lukas.zavodni
Super
Honza
Jedna z nejkrásnějších tratí, na které jsem kdy závodil!
Ladamec
Vymazan tym u Lukase Zavodniho.
team
Dobře zorganizovaný závod. Nádherná trasa po lesních cestách. Díky za zajištění dopravy zpět do Mladkova.
Skvělý závod. Oproti minulým ročníkům vyzdvihuji značení sprejem, už každý ví kudy běžet. Super trasa...
styrbjorn

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód