Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Zemská míle 2018

29.9.2018, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Zemská míle 2018
  • datum konání: 29.9.2018
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Zemská míle 2018

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:00:57-
2C222Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:01-
3C233Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:01-
4C264Dušek PetrHorní Třešňovec1100:01:04-
5C295Resler MikulášLanškroun1100:01:06-
6C2106Ficner Tomáš-1100:01:08-
7C2167Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:01:12-
8C2178Svoboda JiříAZAS Dolní Čermná1100:01:15-
9C2189Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:20-
10C22010Fliedr TomášF-BIKE klub Sádek1300:01:28-
11C22111Hrubčík David-1300:01:29-
12C22412Horáček FilipČeská Třebová1300:01:45-
13C22513Šnýdr NikolasTJ Atletika Lanškroun1600:02:14-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D241Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:01-
2D252Kalábová NatálieAK Moravská Třebová1100:01:03-
3D273Skalická NelaActivity Lanškroun1100:01:04-
4D284Jirásková ApolenaMaratonstav Úpice1100:01:06-
5D2115Gregorová JanaActivity Lanškroun1100:01:08-
6D2126Skalická Anežka-1200:01:08-
7D2137Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:01:08-
8D2148Hegerová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:08-
9D2159Špatenková LindaLanškroun1200:01:10-
10D21910Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:21-
11D22211Horáčková KláraČeská Třebová1300:01:36-
12D22312Dufková MarieAC Pardubice1300:01:41-
13D22613Jirásková Kateřina-1600:02:49-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1101Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:02:29103,70
2M1132Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:31100,63
3M1153Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:02:3595,68
4M1214Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:4188,09
5M1265Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:02:4681,58
6M1296Veselý JanKB Letohrad1000:02:4977,33
7M1327Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:02:5076,14
8M1358Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:5273,27
9M1379Veselý JakubKB Letohrad1000:02:5470,03
10M13910Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:02:5767,13
11M14311Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:03:0062,38
12M14512Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:03:0654,63
13M14713Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:03:1148,07
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1181Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:02:38103,29
2Z1222Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:4199,90
3Z1233Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:02:4496,82
4Z1254Šnýdrová SabinaAtletika TJ Lanškroun0900:02:4495,86
5Z1315Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:5089,29
6Z1366Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:02:5384,52
7Z1387Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:02:5680,69
8Z1418Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:02:5977,19
9Z1429Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:5977,00
10Z14610Kriklová LenkaAK Moravská Třebová1000:03:0668,32
11Z14811Hepnarová StelaLanškroun0900:03:1458,96
12Z14912Kodytková NelaZŠ Dobrovského1000:03:1854,49
13Z15013Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:2150,19
14Z15114Přichystalová LucieActivity Lanškroun0900:03:2545,69
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:20104,70
2M232Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:2498,20
3M253Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:2597,10
4M264Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:2696,49
5M285Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:02:2893,01
6M2126Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:02:3189,11
7M2167Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:3582,79
8M2178Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:3681,82
9M2249Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:02:4470,53
10M23310Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:5061,64
11M23411Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:02:5259,99
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z221Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:21104,32
2Z242Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:02:2598,84
3Z273Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:02:2696,85
4Z294Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:02:2993,43
5Z2115Matějková Viktoria ElaLubník0700:02:3092,27
6Z2146Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:02:3585,19
7Z2197Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:4078,31
8Z2208Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Oricí0700:02:4077,01
9Z2279Skalická NikolActivity Lanškroun0700:02:4669,69
10Z22810Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:02:4669,44
11Z22911Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:4965,36
12Z24012Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:02:5852,55
13Z24413Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:03:0148,22
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M371Seidl LukášAtletika Dobruška0500:05:01102,95
2M382Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:05:0699,29
3M393Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:0997,76
4M3164Topinka JonášActivity Lanškroun0500:05:3778,88
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3121Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:05:29101,23
2Z3142Dolečková LucieAK Moravská Třebová0500:05:31100,09
3Z3153Hamplová TerezaActivity Lanškroun0500:05:3398,67
4Z3194Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:05:5883,32
5Z3205Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:06:0181,72
6Z3216Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:06:0480,07
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Vebr DominikVencl tým Ústí nad Orlicí0300:04:25109,03
2M422Kapoun JanAtletika Polička0300:04:4197,60
3M433Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:04:4793,38
4M444Bukáček MarekAtletika Polička0400:04:4892,56
5M455Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:04:4992,07
6M4106Skalický Vojtěch-0300:05:1176,12
7M4177Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:05:4054,95
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z461Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:04:58112,83
2Z4112Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:05:2794,45
3Z4133Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:05:3092,72
4Z4184Lerchová KateřinaActivity Lanškroun0300:05:5378,49
5Z4225Kubešová EliškaActivity Lanškroun0300:06:2955,46
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M541Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:09:53115,31
2M5102Gregora FilipActivity Lanškroun0200:10:4698,71
3M5153Moravec JanJM Team Letohrad0200:11:2785,98
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5211Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:11:51115,75
2Z5442Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:5384,25
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ111Kolomý AdamLanškroun0000:11:05103,31
2MJ122Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:11:15100,14
3MJ163Simon JakubPolička0000:11:2896,55
4MJ184Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:11:3693,95
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:13112,83
2MA22Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:47101,03
3MA63Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:10:3186,14
4MA74Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:3983,55
5MA85Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:10:4182,76
6MA146Novák MartinRudoltice8300:11:2169,23
7MA197Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:11:4561,30
8MA238Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:11:5557,72
9MA349Křivohlávek DavidGhost Team8900:12:3743,39
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:09:49111,81
2MB52Hejl RadekLetohrad7200:10:08105,66
3MB133Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:11:2082,53
4MB174Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:3179,06
5MB205Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:4674,32
6MB226Kapoun PetrAtletika Polička7500:11:5172,59
7MB257Simon PetrPolička7200:12:0966,86
8MB298Hampl AloisOstrov7000:12:2462,22
9MB309Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:2462,13
10MB3210Vacek JiříDlouhá Třebová7700:12:2561,66
11MB3311Vebr MichalČeská Třebová7800:12:3060,06
12MB4112Němec RadekLitomyšl7700:13:0748,29
13MB4713Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:15:138,09
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC91Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:10:46116,66
2MC242Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:12:0693,73
3MC273Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:12:2189,61
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD351Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:12:41101,55
2MD372Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:5398,45
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME501Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:17:25101,31
2ME522Bielčik JindřichElma Tým4000:17:3998,69
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA391Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:12:59115,29
2ZA422Spilková KláraBJB Vysoké Mýto9600:13:30108,02
3ZA483Báčová Magdaléna-9100:15:4276,69
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB261Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:12:10105,32
2ZB312Vebrová MonikaČeská Třebová7900:12:25101,13
3ZB383Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:12:5493,55
4ZB404Honsová HanaActivity Lanškroun7900:12:5992,10
5ZB435Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:13:3781,86
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC281Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:12:22112,37
2ZC362Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:47106,17
3ZC463Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:14:2581,47
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD451Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:14:20119,37
2ZD492Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:46101,22
3ZD513Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:17:3079,41
4ZD534Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:18:1570,10
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:20104,70
1Z221Steklá BarboraTJ Svitavy0800:02:21104,32
2M232Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:2498,20
2Z242Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:02:2598,84
3M253Kumpošt RadovanISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:2597,10
4M264Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:2696,49
3Z273Borková JohankaISCAREX Junior team ČT0700:02:2696,85
5M285Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:02:2893,01
4Z294Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:02:2993,43
1M1101Špatenka MatějActivity Lanškroun0900:02:29103,70
5Z2115Matějková Viktoria ElaLubník0700:02:3092,27
6M2126Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:02:3189,11
2M1132Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:31100,63
6Z2146Knápková TerezaAtletika TJ Lanškroun0800:02:3585,19
3M1153Marek JakubBrzdy Horní Čermná1000:02:3595,68
7M2167Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:3582,79
8M2178Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:3681,82
1Z1181Dušková ŽanetaHorní Třešňovec0900:02:38103,29
7Z2197Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:4078,31
8Z2208Lehká LucieTJ Jiskra Ústí nad Oricí0700:02:4077,01
4M1214Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:02:4188,09
2Z1222Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:4199,90
3Z1233Václavíková DitaAK Moravská Třebová1000:02:4496,82
9M2249Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:02:4470,53
4Z1254Šnýdrová SabinaAtletika TJ Lanškroun0900:02:4495,86
5M1265Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:02:4681,58
9Z2279Skalická NikolActivity Lanškroun0700:02:4669,69
10Z22810Hubálková KristýnaAtletika TJ Lanškroun0700:02:4669,44
6M1296Veselý JanKB Letohrad1000:02:4977,33
11Z22911Brusenbauchová NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0800:02:4965,36
5Z1315Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:5089,29
7M1327Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:02:5076,14
10M23310Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:5061,64
11M23411Valenta LukášAtletika TJ Lanškroun0700:02:5259,99
8M1358Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:5273,27
6Z1366Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:02:5384,52
9M1379Veselý JakubKB Letohrad1000:02:5470,03
7Z1387Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:02:5680,69
10M13910Topinka TobiášActivity Lanškroun1000:02:5767,13
12Z24012Dušková TerezaHorní Třešňovec0700:02:5852,55
8Z1418Fišerová BeátaAtletika Dlouhá Třebová1000:02:5977,19
9Z1429Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:5977,00
11M14311Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:03:0062,38
13Z24413Lerchová ŠtěpánkaActivity Lanškroun0800:03:0148,22
12M14512Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:03:0654,63
10Z14610Kriklová LenkaAK Moravská Třebová1000:03:0668,32
13M14713Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:03:1148,07
11Z14811Hepnarová StelaLanškroun0900:03:1458,96
12Z14912Kodytková NelaZŠ Dobrovského1000:03:1854,49
13Z15013Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:03:2150,19
14Z15114Přichystalová LucieActivity Lanškroun0900:03:2545,69
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:13112,83
2MA22Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:47101,03
1MB31Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:09:49111,81
1M541Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:09:53115,31
2MB52Hejl RadekLetohrad7200:10:08105,66
3MA63Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:10:3186,14
4MA74Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:3983,55
5MA85Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:10:4182,76
1MC91Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:10:46116,66
2M5102Gregora FilipActivity Lanškroun0200:10:4698,71
1MJ111Kolomý AdamLanškroun0000:11:05103,31
2MJ122Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:11:15100,14
3MB133Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:11:2082,53
6MA146Novák MartinRudoltice8300:11:2169,23
3M5153Moravec JanJM Team Letohrad0200:11:2785,98
3MJ163Simon JakubPolička0000:11:2896,55
4MB174Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:3179,06
4MJ184Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:11:3693,95
7MA197Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:11:4561,30
5MB205Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:4674,32
1Z5211Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:11:51115,75
6MB226Kapoun PetrAtletika Polička7500:11:5172,59
8MA238Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:11:5557,72
2MC242Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:12:0693,73
7MB257Simon PetrPolička7200:12:0966,86
1ZB261Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:12:10105,32
3MC273Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:12:2189,61
1ZC281Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:12:22112,37
8MB298Hampl AloisOstrov7000:12:2462,22
9MB309Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:2462,13
2ZB312Vebrová MonikaČeská Třebová7900:12:25101,13
10MB3210Vacek JiříDlouhá Třebová7700:12:2561,66
11MB3311Vebr MichalČeská Třebová7800:12:3060,06
9MA349Křivohlávek DavidGhost Team8900:12:3743,39
1MD351Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:12:41101,55
2ZC362Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:47106,17
2MD372Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:5398,45
3ZB383Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:12:5493,55
1ZA391Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:12:59115,29
4ZB404Honsová HanaActivity Lanškroun7900:12:5992,10
12MB4112Němec RadekLitomyšl7700:13:0748,29
2ZA422Spilková KláraBJB Vysoké Mýto9600:13:30108,02
5ZB435Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:13:3781,86
2Z5442Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:5384,25
1ZD451Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:14:20119,37
3ZC463Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:14:2581,47
13MB4713Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:15:138,09
3ZA483Báčová Magdaléna-9100:15:4276,69
2ZD492Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:46101,22
1ME501Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:17:25101,31
3ZD513Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:17:3079,41
2ME522Bielčik JindřichElma Tým4000:17:3998,69
4ZD534Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:18:1570,10
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:13108,22
2MA22Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:4796,12
3MB31Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:09:4995,66
4M541Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:09:5394,17
5MB52Hejl RadekLetohrad7200:10:0888,98
6MA63Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:10:3180,87
7MA74Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:10:3978,21
8MA85Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:10:4177,40
9MC91Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:10:4675,88
10M5102Gregora FilipActivity Lanškroun0200:10:4675,66
11MJ111Kolomý AdamLanškroun0000:11:0569,26
12MJ122Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:11:1565,54
13MB133Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:11:2063,87
14MA146Novák MartinRudoltice8300:11:2163,54
15M5153Moravec JanJM Team Letohrad0200:11:2761,48
16MJ163Simon JakubPolička0000:11:2861,32
17MB174Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:11:3160,10
18MJ184Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:11:3658,28
19MA197Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:11:4555,41
20MB205Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:11:4654,96
21MB226Kapoun PetrAtletika Polička7500:11:5153,08
22MA238Marek TomášBrzdy Horní Čermná8500:11:5551,75
23MC242Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:12:0647,86
24MB257Simon PetrPolička7200:12:0946,85
25MC273Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:12:2142,82
26MB298Hampl AloisOstrov7000:12:2441,81
27MB309Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:2441,72
28MB3210Vacek JiříDlouhá Třebová7700:12:2541,20
29MB3311Vebr MichalČeská Třebová7800:12:3039,46
30MA349Křivohlávek DavidGhost Team8900:12:3737,07
31MD351Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:12:4135,85
32MD372Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:12:5331,71
33MB4112Němec RadekLitomyšl7700:13:0726,68
34MB4713Pirkl JaroslavČeská Třebová7600:15:133,00
35ME501Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:17:253,00
36ME522Bielčik JindřichElma Tým4000:17:393,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5211Šilarová MichaelaActivity Lanškroun0200:11:51104,54
2ZB261Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:12:1099,49
3ZC281Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:12:2295,97
4ZB312Vebrová MonikaČeská Třebová7900:12:2595,17
5ZC362Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:12:4789,23
6ZB383Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:12:5487,37
7ZA391Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:12:5985,88
8ZB404Honsová HanaActivity Lanškroun7900:12:5985,88
9ZA422Spilková KláraBJB Vysoké Mýto9600:13:3077,45
10ZB435Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:13:3775,33
11Z5442Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:13:5371,14
12ZD451Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:14:2063,61
13ZC463Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:14:2562,37
14ZA483Báčová Magdaléna-9100:15:4241,13
15ZD492Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:15:4639,85
16ZD513Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:17:3011,31
17ZD534Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:18:153,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Pěkné závody prima atmosférka,akorát hledám svoji dceru ve výsledcích nejmladší žákyně 2 Urbánková Eva a asi jí vyloučily ještě před dvěma dny byla desátá. Jinak za mě pěkný
urbanekantonin8
Tohle jsou vysledky celeho serialu Zemska mile, pro zarazeni do celkoveho hodnoceni by Vase dcera musela absolvovat alespon 2 zavody.
team
A bude absolutní pořadí ???
bezec
Absolutni poradi doplneno.
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód