Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Půlmaraton údolím Moravské Sázavy

27.5.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
  • datum konání: 27.5.2018
  • zobrazeno již 599x
  • místo konání: Zábřeh, koupaliště
  • GPS: 49.8775928N, 16.8675469E
  • pořadatel: Atletika Zábřeh

Sociální sítě

Místo konání

Zábřeh, ul. Oborník, ul. Havlíčkova, Plavecký areál
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 7:30 hodin

Startovné

200 Kč / 250 Kč / 300 Kč

Popis tratě

Délka: 21,0975 km
rovina, 1 mírný kopec, převážně asfalt, mírný provoz

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Josef Zika
tel. 731 709 288

Internetové stránky

http://www.atletika-zabreh.cz

E-mailová adresa

zika71@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.5.2021Půlmaraton údolím Moravské Sázavy-
24.5.2020Půlmaraton údolím Moravské Sázavy-
26.5.2019Půlmaraton údolím Moravské Sázavy127
28.5.2017Půlmaraton údolím Moravské Sázavy177
29.5.2016Půlmaraton údolím Moravské Sázavy-
31.5.2015Půlmaraton údolím Moravské Sázavy - MČR veteránů226
1.6.2014Půlmaraton údolím Moravské Sázavy120

Statistika závodu Půlmaraton údolím Moravské Sázavy

  • ročníků: 8
  • závodníků na všech ročnících: 650

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sedláček Roman645
Krčová Martina725
Zákravský Michal745
Straka Jiří775
Chytil David874
Frydrych Tomáš774
Hecl Miloš764
Knápek Lubomír594
Kobek Josef774
Trojáková Martina904
Engliš Jiří384
Pumprla Rostislav854
Černá Markéta704
Křivohlávek Pavel704
Frank Milan674
Filipiová Eva864
Janů Libor784
Giesel Libor733
Neumann Jiří743
Scheuer Jan663
Křivohlávek Tomáš953
Stankuš Alexandr783
Berková Katarína813
Lounová Markéta763
Helleší Jiří793
Sléžka Michal833
Holec Radek993
Král Libor683
Rašner Tomáš793
Masničáková Blanka743
Stryková Vlasta763
Batěk Miroslav543
Dryml Mojmír863
Smolicha Tomáš953
Žouželka Libor783
Kovařík František463
Hašpl Marcel773
Beneš Martin763
Sporek Miroslav543
Vašíček Jiří733
Květoň Vladimír683
Kliment Pavel663
Vašica Josef703
Fojtík Zdeněk803
Žouželka Tomáš763
Hauška Jan713
Doležal Jaromír743
Bartoňková Nina903
Šafářová Tereza813
Kaplan Ondřej823

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ25151Hobler JanLeština0001:35:50102,74
2MJ352Holec RadekKN Project9901:38:3097,26
3MJ8473Hošek Ondřej-0201:51:36134,42
4MJ137129Šíp DominikZábřeh0102:38:0065,58
Muži A 20-39 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3142Jílek DavidBikeSport Mohelnice8701:22:59104,82
2MA450Hýbl JaroslavImpex Kosov9301:25:3498,75
3MA5132Planička JiříLitovel8801:26:3396,43
4MA10155Smolicha TomášNový Malín9501:29:5188,67
5MA1542Chytil DavidVSK UNI Brno8701:32:3682,20
6MA17145Buchtík AlešABND Racing Team8201:33:2880,16
7MA19108Král VáclavSeverka Šumperk8201:34:2378,01
8MA2261Sléžka MichalAtletika Zábřeh8301:34:4677,11
9MA2717Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8001:36:4172,60
10MA366Benda OndřejÚsov8301:38:3168,29
11MA4488Látal Václavneregistrován8501:40:1264,33
12MA46137Pustina Pavel-8501:40:4762,96
13MA51135Křenek TomášLanškroun8001:41:4460,72
14MA5476Kříž Tomᚊumperk8301:43:2256,88
15MA5986Helleší JiříAtletika Zábřeh7901:44:2654,37
16MA6726Hlavinka ZdeněkZábřeh8201:46:3449,35
17MA71116Mazák LukášSokol Hrabenov8601:48:0045,98
18MA7578Kamlar MarekSRTG Šumperk7901:48:3344,69
19MA8022Unzeitig Lubomír-8401:50:0940,93
20MA82136Přibyl LiborSquash Club Koruna8301:50:4339,59
21MA8338Dohnal Jan-8301:51:3237,67
22MA85141Neoral Ondřej-9501:51:3737,48
23MA9341Šoukal Daniel-9601:53:2733,16
24MA95115Bláha LubošZábřeh8701:54:4030,30
25MA9727Pernica Josef-7901:55:3628,11
26MA107111Hýbl Zdeněk-8002:00:0517,56
27MA108150Poláček Kamil-8102:00:1517,17
28MA112131Chládek Martin-9302:02:1012,66
29MA11484Chamlar Lukáš-8802:03:0810,39
30MA11595Kremeň MartinSvitavy9402:04:078,08
31MA11855Čížek karel-7902:04:536,27
32MA11956Majstršín JiříZábřeh8702:05:504,04
33MA1275Kaplan OndřejŠumperk8202:13:103,00
34MA134140Mládek JosefZábřeh9102:32:253,00
Muži B 40-49 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB168Procházka MarekOknoPlast Šumperk7401:21:28105,66
2MB2130Sikora OndřejAtletika Zábřeh7701:22:27103,31
3MB629Fanfrdla CtiradSilůvky7401:27:3691,03
4MB840Frydrych TomášZábřeh7701:28:5288,01
5MB99Hašpl MarcelOddíl 20157701:29:3786,22
6MB1270Janů LiborŠumperk7801:31:5180,89
7MB13139Kazda PetrBrno7001:32:0580,33
8MB16126Doubrava MarekKolšov7401:32:4178,90
9MB18118Kamlar PavelPro radost Zábřeh7801:34:1075,36
10MB2065Fanfrdla DalimilBrno7301:34:2474,81
11MB2119Zákravský MichalŠumperk7401:34:3374,45
12MB24102Borovec AlexandrChoceň7601:35:1572,78
13MB2987Jecu Mikulášneregistrován7301:37:1767,93
14MB3044Hejda LadislavHlubočky7201:37:2767,53
15MB31110Hecl MilošKVS Šumperk OB7601:37:3667,17
16MB3481Hauška JanMolicezei Vikantive7101:38:1165,78
17MB3967Beneš MartinBašta team7601:39:0663,59
18MB4093Forst AlexandrBrno7701:39:2662,80
19MB4353Doležal JaromírPřeklady Brníčko7401:40:0161,41
20MB45133Planička RobertBikesport Mohelnice7601:40:3560,06
21MB4824Giebl Radek-7501:41:0159,02
22MB50148Možný StanislavŠumperk7701:41:2458,11
23MB5294Žouželka TomášAtletika Zábřeh7601:42:0556,48
24MB5383Cigánek MichalRapotín7801:42:1056,28
25MB55154Křivohlávek PavelNový Malín7001:43:4052,70
26MB5939Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:44:2650,87
27MB6164Nevěřil Petr-7601:44:3150,67
28MB6296Dostál Pavel-7401:45:1648,88
29MB6358Kobek JosefČelákovice7701:45:3348,21
30MB6482Horníček Mojmír-7601:46:0646,90
31MB66147Hálek JanUP Olomouc7001:46:3145,90
32MB72144Vašíček JiříDubicko7301:48:0342,24
33MB7874Kabourek TomášSKP Šumperk7701:49:5737,71
34MB7971Jedziniak MichalKorta7401:50:0137,55
35MB8813Janů MarekRovensko7501:52:1032,42
36MB9032Straka JiříZvole7701:53:1130,00
37MB9197Armstein PetrChomoutov7201:53:1429,88
38MB944Zbořil Vlastimil-7801:53:4228,77
39MB98143Giesel LiborSKP Šumperk7301:55:5223,60
40MB9947Stankuš AlexandrŠumperk7801:56:4821,37
41MB100104Šupa JiříBrno7801:57:0420,73
42MB103134Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:58:2517,51
43MB104107Zápařila Radek-7001:58:4516,72
44MB106121Hynek Lubomír-7601:59:3414,77
45MB10980Trunečka Zbyněk-7502:00:2112,90
46MB122124Penka TomášFotbal Zábřeh7302:06:433,00
47MB124127Zapletal Josef7502:10:033,00
48MB126152Hobler Miloš-7102:12:223,00
49MB13063Chrudina RobertOstrava7302:19:073,00
50MB131113Dostál Pavel-6902:23:023,00
51MB132119Konrád JosefŠumperk7802:26:003,00
Muži C 50-59 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1116Scheuer JanActivity Lanškroun6601:30:29104,49
2MC14109Hanuš PetrCHT Pardubice6401:32:22100,42
3MC2345Knápek LubomírLK Šumperk5901:34:5095,09
4MC267Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:36:0992,25
5MC3859Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:38:4486,66
6MC4789Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka6701:41:0081,77
7MC4999Šmíd FrantišekSTF Šumperk6001:41:1981,08
8MC5772Frank MilanSTS Chvojkovice6701:44:0475,14
9MC6591Hruban JanČeská Třebová6601:46:2370,13
10MC6937Vodička JanTTC Olomouc6801:46:5069,16
11MC7390Provazník MilanPolička6601:48:1066,28
12MC8679Fellner MartinFenix SKI team Jeseník6301:52:0058,00
13MC104105Lorenc FrantišekOn road6801:58:4543,41
14MC117149Květoň VladimírŠumperští veteráni6802:04:4930,30
15MC125106Novotný PetrPro radost Zábřeh6702:10:5117,27
16MC13660ORSÁG JOSEF-6402:37:553,00
Muži D 60-69 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3798Bláha MilanAF Křovice5701:38:38104,02
2MD4185Pur VáclavŠumperk5501:39:28102,36
3MD56100Svak VáclavTJ Spartak Dvorce5401:43:5293,62
4MD77112Sporek MiroslavŠumperští veteráni5401:49:4681,90
5MD8754Jirásko ZdeněkGO HBJM5501:52:0877,19
6MD89117Smolicha JosefNový Malín5601:52:1976,83
7MD111125Maršálek JiříBrno5802:01:0159,54
8MD12057Medlík CtiradASPV OA Šumperk5802:05:5549,81
9MD123138Koribský Jaroslav-5702:07:3646,46
10MD128103Zejda IvoMoravská Slávia Brno5602:13:3034,74
Muži E 70-79 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7446Novak Viliam-4201:48:19157,24
2ME139128Šíp Jiří-4802:49:3776,44
Muži F 80 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF14028Engliš JiříCVK Opava3802:57:1866,32
2MF14135Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3403:14:2743,71
Juniorky 19 let a mladší (trať 21,096 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA752Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:29112,47
2ZA2830Bartoňková NinaFan Brno9001:36:5094,77
3ZA3210Hénková AlenaAK Drnovice8601:37:4792,76
4ZA4236Trojáková MartinaDrakobijci Zábřeh9001:39:5288,34
5ZA5866Jašková RomanaAtletika Zábřeh9001:44:2478,74
6ZA7077Křížová TerezaŠumperk8701:47:1872,59
7ZA81153Valentová Petra-9101:50:2466,02
8ZA91146Keszelá Zuzana-9001:53:1460,01
9ZA12192Ženčáková Barbora-8802:06:0432,82
10ZA13833Benediktova Alena-9302:42:393,00
Ženy B 35-44 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7634Masničáková BlankaOlomouc7401:48:34109,07
2ZB9649Šafářová TerezaZábřeh8101:55:0597,61
3ZB10262Lounová Markéta-7601:57:3193,33
4ZB11051Daňková VladěnaŠumperk8102:00:4287,73
5ZB11669Tichá JanaOlomouc7702:04:2381,25
6ZB129122Malá Kateřina-7802:14:3863,22
7ZB132120Ficnarová Markéta-7402:26:0043,23
8ZB13525Ryšavá PetraŠumperk7602:35:3626,35
Ženy C 45-54 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC33123Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:37:50117,47
2ZC68101Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:46:40100,98
3ZC10131Krčová MartinaŠumperští veteráni7201:57:0581,55
4ZC113114Ruprechtova Iveta-6902:02:2271,69
Ženy D 55 let a starší (trať 21,096 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 21,096 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB168Procházka MarekOknoPlast Šumperk7401:21:28105,66
2MB2130Sikora OndřejAtletika Zábřeh7701:22:27103,31
1MA3142Jílek DavidBikeSport Mohelnice8701:22:59104,82
2MA450Hýbl JaroslavImpex Kosov9301:25:3498,75
3MA5132Planička JiříLitovel8801:26:3396,43
3MB629Fanfrdla CtiradSilůvky7401:27:3691,03
1ZA752Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:29112,47
4MB840Frydrych TomášZábřeh7701:28:5288,01
5MB99Hašpl MarcelOddíl 20157701:29:3786,22
4MA10155Smolicha TomášNový Malín9501:29:5188,67
1MC1116Scheuer JanActivity Lanškroun6601:30:29104,49
6MB1270Janů LiborŠumperk7801:31:5180,89
7MB13139Kazda PetrBrno7001:32:0580,33
2MC14109Hanuš PetrCHT Pardubice6401:32:22100,42
5MA1542Chytil DavidVSK UNI Brno8701:32:3682,20
8MB16126Doubrava MarekKolšov7401:32:4178,90
6MA17145Buchtík AlešABND Racing Team8201:33:2880,16
9MB18118Kamlar PavelPro radost Zábřeh7801:34:1075,36
7MA19108Král VáclavSeverka Šumperk8201:34:2378,01
10MB2065Fanfrdla DalimilBrno7301:34:2474,81
11MB2119Zákravský MichalŠumperk7401:34:3374,45
8MA2261Sléžka MichalAtletika Zábřeh8301:34:4677,11
3MC2345Knápek LubomírLK Šumperk5901:34:5095,09
12MB24102Borovec AlexandrChoceň7601:35:1572,78
1MJ25151Hobler JanLeština0001:35:50102,74
4MC267Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:36:0992,25
9MA2717Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8001:36:4172,60
2ZA2830Bartoňková NinaFan Brno9001:36:5094,77
13MB2987Jecu Mikulášneregistrován7301:37:1767,93
14MB3044Hejda LadislavHlubočky7201:37:2767,53
15MB31110Hecl MilošKVS Šumperk OB7601:37:3667,17
3ZA3210Hénková AlenaAK Drnovice8601:37:4792,76
1ZC33123Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:37:50117,47
16MB3481Hauška JanMolicezei Vikantive7101:38:1165,78
2MJ352Holec RadekKN Project9901:38:3097,26
10MA366Benda OndřejÚsov8301:38:3168,29
1MD3798Bláha MilanAF Křovice5701:38:38104,02
5MC3859Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:38:4486,66
17MB3967Beneš MartinBašta team7601:39:0663,59
18MB4093Forst AlexandrBrno7701:39:2662,80
2MD4185Pur VáclavŠumperk5501:39:28102,36
4ZA4236Trojáková MartinaDrakobijci Zábřeh9001:39:5288,34
19MB4353Doležal JaromírPřeklady Brníčko7401:40:0161,41
11MA4488Látal Václavneregistrován8501:40:1264,33
20MB45133Planička RobertBikesport Mohelnice7601:40:3560,06
12MA46137Pustina Pavel-8501:40:4762,96
6MC4789Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka6701:41:0081,77
21MB4824Giebl Radek-7501:41:0159,02
7MC4999Šmíd FrantišekSTF Šumperk6001:41:1981,08
22MB50148Možný StanislavŠumperk7701:41:2458,11
13MA51135Křenek TomášLanškroun8001:41:4460,72
23MB5294Žouželka TomášAtletika Zábřeh7601:42:0556,48
24MB5383Cigánek MichalRapotín7801:42:1056,28
14MA5476Kříž Tomᚊumperk8301:43:2256,88
25MB55154Křivohlávek PavelNový Malín7001:43:4052,70
3MD56100Svak VáclavTJ Spartak Dvorce5401:43:5293,62
8MC5772Frank MilanSTS Chvojkovice6701:44:0475,14
5ZA5866Jašková RomanaAtletika Zábřeh9001:44:2478,74
15MA5986Helleší JiříAtletika Zábřeh7901:44:2654,37
26MB5939Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:44:2650,87
27MB6164Nevěřil Petr-7601:44:3150,67
28MB6296Dostál Pavel-7401:45:1648,88
29MB6358Kobek JosefČelákovice7701:45:3348,21
30MB6482Horníček Mojmír-7601:46:0646,90
9MC6591Hruban JanČeská Třebová6601:46:2370,13
31MB66147Hálek JanUP Olomouc7001:46:3145,90
16MA6726Hlavinka ZdeněkZábřeh8201:46:3449,35
2ZC68101Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:46:40100,98
10MC6937Vodička JanTTC Olomouc6801:46:5069,16
6ZA7077Křížová TerezaŠumperk8701:47:1872,59
17MA71116Mazák LukášSokol Hrabenov8601:48:0045,98
32MB72144Vašíček JiříDubicko7301:48:0342,24
11MC7390Provazník MilanPolička6601:48:1066,28
1ME7446Novak Viliam-4201:48:19157,24
18MA7578Kamlar MarekSRTG Šumperk7901:48:3344,69
1ZB7634Masničáková BlankaOlomouc7401:48:34109,07
4MD77112Sporek MiroslavŠumperští veteráni5401:49:4681,90
33MB7874Kabourek TomášSKP Šumperk7701:49:5737,71
34MB7971Jedziniak MichalKorta7401:50:0137,55
19MA8022Unzeitig Lubomír-8401:50:0940,93
7ZA81153Valentová Petra-9101:50:2466,02
20MA82136Přibyl LiborSquash Club Koruna8301:50:4339,59
21MA8338Dohnal Jan-8301:51:3237,67
3MJ8473Hošek Ondřej-0201:51:36134,42
22MA85141Neoral Ondřej-9501:51:3737,48
12MC8679Fellner MartinFenix SKI team Jeseník6301:52:0058,00
5MD8754Jirásko ZdeněkGO HBJM5501:52:0877,19
35MB8813Janů MarekRovensko7501:52:1032,42
6MD89117Smolicha JosefNový Malín5601:52:1976,83
36MB9032Straka JiříZvole7701:53:1130,00
8ZA91146Keszelá Zuzana-9001:53:1460,01
37MB9197Armstein PetrChomoutov7201:53:1429,88
23MA9341Šoukal Daniel-9601:53:2733,16
38MB944Zbořil Vlastimil-7801:53:4228,77
24MA95115Bláha LubošZábřeh8701:54:4030,30
2ZB9649Šafářová TerezaZábřeh8101:55:0597,61
25MA9727Pernica Josef-7901:55:3628,11
39MB98143Giesel LiborSKP Šumperk7301:55:5223,60
40MB9947Stankuš AlexandrŠumperk7801:56:4821,37
41MB100104Šupa JiříBrno7801:57:0420,73
3ZC10131Krčová MartinaŠumperští veteráni7201:57:0581,55
3ZB10262Lounová Markéta-7601:57:3193,33
42MB103134Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:58:2517,51
13MC104105Lorenc FrantišekOn road6801:58:4543,41
43MB104107Zápařila Radek-7001:58:4516,72
44MB106121Hynek Lubomír-7601:59:3414,77
26MA107111Hýbl Zdeněk-8002:00:0517,56
27MA108150Poláček Kamil-8102:00:1517,17
45MB10980Trunečka Zbyněk-7502:00:2112,90
4ZB11051Daňková VladěnaŠumperk8102:00:4287,73
7MD111125Maršálek JiříBrno5802:01:0159,54
28MA112131Chládek Martin-9302:02:1012,66
4ZC113114Ruprechtova Iveta-6902:02:2271,69
29MA11484Chamlar Lukáš-8802:03:0810,39
30MA11595Kremeň MartinSvitavy9402:04:078,08
5ZB11669Tichá JanaOlomouc7702:04:2381,25
14MC117149Květoň VladimírŠumperští veteráni6802:04:4930,30
31MA11855Čížek karel-7902:04:536,27
32MA11956Majstršín JiříZábřeh8702:05:504,04
8MD12057Medlík CtiradASPV OA Šumperk5802:05:5549,81
9ZA12192Ženčáková Barbora-8802:06:0432,82
46MB122124Penka TomášFotbal Zábřeh7302:06:433,00
9MD123138Koribský Jaroslav-5702:07:3646,46
47MB124127Zapletal Josef7502:10:033,00
15MC125106Novotný PetrPro radost Zábřeh6702:10:5117,27
48MB126152Hobler Miloš-7102:12:223,00
33MA1275Kaplan OndřejŠumperk8202:13:103,00
10MD128103Zejda IvoMoravská Slávia Brno5602:13:3034,74
6ZB129122Malá Kateřina-7802:14:3863,22
49MB13063Chrudina RobertOstrava7302:19:073,00
50MB131113Dostál Pavel-6902:23:023,00
7ZB132120Ficnarová Markéta-7402:26:0043,23
51MB132119Konrád JosefŠumperk7802:26:003,00
34MA134140Mládek JosefZábřeh9102:32:253,00
8ZB13525Ryšavá PetraŠumperk7602:35:3626,35
16MC13660ORSÁG JOSEF-6402:37:553,00
4MJ137129Šíp DominikZábřeh0102:38:0065,58
10ZA13833Benediktova Alena-9302:42:393,00
2ME139128Šíp Jiří-4802:49:3776,44
1MF14028Engliš JiříCVK Opava3802:57:1866,32
2MF14135Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3403:14:2743,71
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB168Procházka MarekOknoPlast Šumperk7401:21:28102,03
2MB2130Sikora OndřejAtletika Zábřeh7701:22:2799,64
3MA3142Jílek DavidBikeSport Mohelnice8701:22:5998,34
4MA450Hýbl JaroslavImpex Kosov9301:25:3492,06
5MA5132Planička JiříLitovel8801:26:3389,67
6MB629Fanfrdla CtiradSilůvky7401:27:3687,12
7MB840Frydrych TomášZábřeh7701:28:5284,04
8MB99Hašpl MarcelOddíl 20157701:29:3782,22
9MA10155Smolicha TomášNový Malín9501:29:5181,65
10MC1116Scheuer JanActivity Lanškroun6601:30:2980,11
11MB1270Janů LiborŠumperk7801:31:5176,79
12MB13139Kazda PetrBrno7001:32:0576,23
13MC14109Hanuš PetrCHT Pardubice6401:32:2275,54
14MA1542Chytil DavidVSK UNI Brno8701:32:3674,97
15MB16126Doubrava MarekKolšov7401:32:4174,77
16MA17145Buchtík AlešABND Racing Team8201:33:2872,86
17MB18118Kamlar PavelPro radost Zábřeh7801:34:1071,16
18MA19108Král VáclavSeverka Šumperk8201:34:2370,64
19MB2065Fanfrdla DalimilBrno7301:34:2470,60
20MB2119Zákravský MichalŠumperk7401:34:3370,23
21MA2261Sléžka MichalAtletika Zábřeh8301:34:4669,70
22MC2345Knápek LubomírLK Šumperk5901:34:5069,54
23MB24102Borovec AlexandrChoceň7601:35:1568,53
24MJ25151Hobler JanLeština0001:35:5067,11
25MC267Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:36:0966,34
26MA2717Fojtík ZdeněkBrodek u Přerova8001:36:4165,05
27MB2987Jecu Mikulášneregistrován7301:37:1763,59
28MB3044Hejda LadislavHlubočky7201:37:2763,18
29MB31110Hecl MilošKVS Šumperk OB7601:37:3662,82
30MB3481Hauška JanMolicezei Vikantive7101:38:1161,40
31MJ352Holec RadekKN Project9901:38:3060,63
32MA366Benda OndřejÚsov8301:38:3160,59
33MD3798Bláha MilanAF Křovice5701:38:3860,31
34MC3859Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6501:38:4460,06
35MB3967Beneš MartinBašta team7601:39:0659,17
36MB4093Forst AlexandrBrno7701:39:2658,36
37MD4185Pur VáclavŠumperk5501:39:2858,28
38MB4353Doležal JaromírPřeklady Brníčko7401:40:0156,95
39MA4488Látal Václavneregistrován8501:40:1256,50
40MB45133Planička RobertBikesport Mohelnice7601:40:3555,57
41MA46137Pustina Pavel-8501:40:4755,08
42MC4789Bubla DanielPIM BK Divoká Šárka6701:41:0054,56
43MB4824Giebl Radek-7501:41:0154,52
44MC4999Šmíd FrantišekSTF Šumperk6001:41:1953,79
45MB50148Možný StanislavŠumperk7701:41:2453,58
46MA51135Křenek TomášLanškroun8001:41:4452,77
47MB5294Žouželka TomášAtletika Zábřeh7601:42:0551,92
48MB5383Cigánek MichalRapotín7801:42:1051,72
49MA5476Kříž Tomᚊumperk8301:43:2248,81
50MB55154Křivohlávek PavelNový Malín7001:43:4048,08
51MD56100Svak VáclavTJ Spartak Dvorce5401:43:5247,59
52MC5772Frank MilanSTS Chvojkovice6701:44:0447,10
53MA5986Helleší JiříAtletika Zábřeh7901:44:2646,21
53MB5939Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7601:44:2646,21
55MB6164Nevěřil Petr-7601:44:3146,01
56MB6296Dostál Pavel-7401:45:1644,19
57MB6358Kobek JosefČelákovice7701:45:3343,50
58MB6482Horníček Mojmír-7601:46:0642,16
59MC6591Hruban JanČeská Třebová6601:46:2341,47
60MB66147Hálek JanUP Olomouc7001:46:3141,15
61MA6726Hlavinka ZdeněkZábřeh8201:46:3441,03
62MC6937Vodička JanTTC Olomouc6801:46:5040,38
63MA71116Mazák LukášSokol Hrabenov8601:48:0037,55
64MB72144Vašíček JiříDubicko7301:48:0337,42
65MC7390Provazník MilanPolička6601:48:1037,14
66ME7446Novak Viliam-4201:48:1936,78
67MA7578Kamlar MarekSRTG Šumperk7901:48:3336,21
68MD77112Sporek MiroslavŠumperští veteráni5401:49:4633,25
69MB7874Kabourek TomášSKP Šumperk7701:49:5732,81
70MB7971Jedziniak MichalKorta7401:50:0132,64
71MA8022Unzeitig Lubomír-8401:50:0932,32
72MA82136Přibyl LiborSquash Club Koruna8301:50:4330,94
73MA8338Dohnal Jan-8301:51:3228,96
74MJ8473Hošek Ondřej-0201:51:3628,79
75MA85141Neoral Ondřej-9501:51:3728,76
76MC8679Fellner MartinFenix SKI team Jeseník6301:52:0027,83
77MD8754Jirásko ZdeněkGO HBJM5501:52:0827,50
78MB8813Janů MarekRovensko7501:52:1027,42
79MD89117Smolicha JosefNový Malín5601:52:1927,06
80MB9032Straka JiříZvole7701:53:1124,95
81MB9197Armstein PetrChomoutov7201:53:1424,83
82MA9341Šoukal Daniel-9601:53:2724,30
83MB944Zbořil Vlastimil-7801:53:4223,69
84MA95115Bláha LubošZábřeh8701:54:4021,34
85MA9727Pernica Josef-7901:55:3619,08
86MB98143Giesel LiborSKP Šumperk7301:55:5218,43
87MB9947Stankuš AlexandrŠumperk7801:56:4816,16
88MB100104Šupa JiříBrno7801:57:0415,51
89MB103134Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:58:2512,23
90MC104105Lorenc FrantišekOn road6801:58:4511,42
90MB104107Zápařila Radek-7001:58:4511,42
92MB106121Hynek Lubomír-7601:59:349,44
93MA107111Hýbl Zdeněk-8002:00:058,18
94MA108150Poláček Kamil-8102:00:157,78
95MB10980Trunečka Zbyněk-7502:00:217,53
96MD111125Maršálek JiříBrno5802:01:015,91
97MA112131Chládek Martin-9302:02:103,12
98MA11484Chamlar Lukáš-8802:03:083,00
99MA11595Kremeň MartinSvitavy9402:04:073,00
100MC117149Květoň VladimírŠumperští veteráni6802:04:493,00
101MA11855Čížek karel-7902:04:533,00
102MA11956Majstršín JiříZábřeh8702:05:503,00
103MD12057Medlík CtiradASPV OA Šumperk5802:05:553,00
104MB122124Penka TomášFotbal Zábřeh7302:06:433,00
105MD123138Koribský Jaroslav-5702:07:363,00
106MB124127Zapletal Josef7502:10:033,00
107MC125106Novotný PetrPro radost Zábřeh6702:10:513,00
108MB126152Hobler Miloš-7102:12:223,00
109MA1275Kaplan OndřejŠumperk8202:13:103,00
110MD128103Zejda IvoMoravská Slávia Brno5602:13:303,00
111MB13063Chrudina RobertOstrava7302:19:073,00
112MB131113Dostál Pavel-6902:23:023,00
113MB132119Konrád JosefŠumperk7802:26:003,00
114MA134140Mládek JosefZábřeh9102:32:253,00
115MC13660ORSÁG JOSEF-6402:37:553,00
116MJ137129Šíp DominikZábřeh0102:38:003,00
117ME139128Šíp Jiří-4802:49:373,00
118MF14028Engliš JiříCVK Opava3802:57:183,00
119MF14135Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3403:14:273,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA752Filipiová EvaTJ Šumperk8601:28:29112,47
2ZA2830Bartoňková NinaFan Brno9001:36:5094,77
3ZA3210Hénková AlenaAK Drnovice8601:37:4792,76
4ZC33123Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:37:5092,65
5ZA4236Trojáková MartinaDrakobijci Zábřeh9001:39:5288,34
6ZA5866Jašková RomanaAtletika Zábřeh9001:44:2478,74
7ZC68101Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6901:46:4073,93
8ZA7077Křížová TerezaŠumperk8701:47:1872,59
9ZB7634Masničáková BlankaOlomouc7401:48:3469,90
10ZA81153Valentová Petra-9101:50:2466,02
11ZA91146Keszelá Zuzana-9001:53:1460,01
12ZB9649Šafářová TerezaZábřeh8101:55:0556,09
13ZC10131Krčová MartinaŠumperští veteráni7201:57:0551,85
14ZB10262Lounová Markéta-7601:57:3150,94
15ZB11051Daňková VladěnaŠumperk8102:00:4244,19
16ZC113114Ruprechtova Iveta-6902:02:2240,66
17ZB11669Tichá JanaOlomouc7702:04:2336,38
18ZA12192Ženčáková Barbora-8802:06:0432,82
19ZB129122Malá Kateřina-7802:14:3814,66
20ZB132120Ficnarová Markéta-7402:26:003,00
21ZB13525Ryšavá PetraŠumperk7602:35:363,00
22ZA13833Benediktova Alena-9302:42:393,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód