Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2018

Přehled zařazených závodů

Název závodu Účastníků Hodnotilo Organizace
závodu
Trasa
závodu
Značení
závod
Vyhlášení
výsledků
Zpracování
výsledků
Ceny
vítězům
Dojem ze
závodu
Celkem
10 jarních kilometrů 93 - - - - - - - - -
Běh za břehem 150 - - - - - - - - -
Svitavská 10 138 - - - - - - - - -
1. Pekelný kilometr 104 - - - - - - - - -
Jaroměřský kros 408 1 100% 100% 100% 100% 100% - 100% 100%
Jarní hodinovka na dráze 19 1 100% 100% 100% 100% 100% 70% 100% 96%
1. Zemská míle 173 3 - - - - - - - -
Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!! 0 - - - - - - - - -
Běh Javorkou 253 2 - - - - - - - -
Jarní půlmaraton 126 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Pardubická devítka 336 - - - - - - - - -
Běh na Rozálku 197 1 90% 100% 90% 90% 100% 90% 100% 94%
Svitavský stýpl 14 - - - - - - - - -
Memoriál Q. Štěpánka 223 5 100% 100% 100% 70% 60% 100% 90% 89%
Běh kolem poličských hradeb 362 7 100% 100% 100% 100% 95% 100% 100% 99%
2. Pekelný kilometr 136 - - - - - - - - -
Letohradská pětka 305 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození 108 - - - - - - - - -
Běh Choceňskými sady 254 1 70% 100% 100% 100% 100% - - 94%
Malá cena Monaka - Janderovská desítka 129 - - - - - - - - -
Běh do Zámeckého vrchu 292 3 83% 77% 60% 100% 70% 40% 90% 74%
Nekořský kros 161 4 90% 100% 90% 100% 37% 100% 90% 87%
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 141 - - - - - - - - -
3. Pekelný kilometr 93 - - - - - - - - -
Běh Dobroučským krajem 343 3 95% 95% 100% 100% 100% 95% 95% 97%
Běh na Kuňku - 6.6.2018 26 - - - - - - - - -
Knířovský běh 269 4 88% 98% 100% 98% 93% 97% 93% 95%
Memoriál Václava Čevony 44 - - - - - - - - -
2. Zemská míle 128 - - - - - - - - -
Běh přes Červený vrch 276 3 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Mladkov - Suchý vrch 78 5 100% 100% 100% 100% 93% 100% 100% 99%
Běh na Kozlovský kopec 100 1 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100% 100%
Pardubická pětka na dráze 46 - - - - - - - - -
4. Pekelný kilometr 114 - - - - - - - - -
Svinnský ISCAREX kros 0 - - - - - - - - -
Černovírský kros 0 - - - - - - - - -
Běh údolím řeky Bělé 0 - - - - - - - - -
3. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Horský čtvrtmaraton 0 - - - - - - - - -
Výprachtice - Buková hora 0 - - - - - - - - -
5. Pekelný kilometr 0 - - - - - - - - -
Strážný - nahoru a dolů 0 - - - - - - - - -
Sázava - Lázek 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 5.9.2018 0 - - - - - - - - -
Kopaběh 0 - - - - - - - - -
Králický Lískovec 0 - - - - - - - - -
Cross po lyžařských tratích 0 - - - - - - - - -
4. Zemská míle 0 - - - - - - - - -
Heřmanická osmička 0 - - - - - - - - -
Běh na Kuňku - 3.10.2018 0 - - - - - - - - -
Běh údolím Orlice 0 - - - - - - - - -
Pardubická desítka na dráze 0 - - - - - - - - -
Velká Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě 0 - - - - - - - - -
Sokolský půlmaraton 0 - - - - - - - - -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince 0 - - - - - - - - -
Týnišťská desítka 0 - - - - - - - - -
Malá Pardubická cross-country 0 - - - - - - - - -
Perníková devítka 0 - - - - - - - - -
Běh 17. listopadu 0 - - - - - - - - -
Čertovský běh 0 - - - - - - - - -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku 0 - - - - - - - - -

Počty

Nejvíce startů v tomto poháru

JménoTeamStartů
Borek Petr Brzdy Horní Čermná 28
Vacek Jiří Dlouhá Třebová 24
Vacek Michal 22
Borková Agáta Brzdy Horní Čermná 21
Černá Markéta Iscarex Česká Třebová 21
Kubišta Oto ISCAREX Česká Třebová 21
Pecháček Miroslav Orel Dolní Čermná 20
Hruban Jan Česká Třebová 19
Koubová Elen ISCAREX Junior team ČT 19
Radiměřský Karel ISCAREX Česká Třebová 19
Fišerová Beáta TJ Dlouhá Třebová 18
Sejkorová Lenka ISCAREX Česká Třebová 18
Heger Šimon Atletika Jablonné nad Orlicí 18
Keprtová Miloslava Iscarex Junior Team Česká Třebová 18
Dryml Mojmír Hvězda Pardubice 18
Bubeníček Jiří Skuhrov nad Bělou 18
Moravec Jan OB Sokol Žamberk 17
Bureš Josef ISCAREX Junior team Česká Třebová 17
Šilarová Michaela Activity Lanškroun 17
Rybička Dominik ISCAREX Junior team Česká Třebová 17
Matějková Viktoria Ela Lubník 17
Adamec Lukáš HORO Česká Třebová 16
Kouba Radim ISCAREX junior team Česká Třebová 16
Simon Petr Polička 16
Šolc Vítězslav BKL Machov 16
Němec Radek Litomyšl 16
Krátká Anna Hvězda Pardubice z.s. 15
Fliedr Tomáš F-BIKE KLUB Sádek u Poličky 15
Marešová Tereza Atletika TJ Lanškroun 15
Brusenbauch Alan ISCAREX Junior team Česká Třebová 15
Buriánek Roman ISCAREX Česká Třebová 15
Řehák Lubomír Activity Lanškroun 15
Chaloupka Jan Mladkov - Široký důl 15
Borek Viktor Brdy Horní Čermná 15
Mannlová Jana MP Pardubice 15
Boháč Zamoták Městské lesy Vysoké Mýto 14
Bukáček Marek Atletika Polička 14
Matyášová Jana SILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí 14
Preislerová Agáta Nela ISCAREX Junior team Česká Třebová 14
Štantejský Matěj ISCAREX Junior team ČT 14
Petrová Štěpánka Iscarex Junior Team ČT 14
Chaloupek Ondřej Atletika Jablonné nad Orlicí 14
Nechvílová Miroslava AC Choceň 14
Brusenbauchová Nela ISCAREX Junior team Česká Třebová 14
Moravec Jakub Orel Orlice 14
Němec Jakub TJ Jiskra Litomyšl 14
Hejlová Kateřina Iscarex Junior Team ČT 14
Kubešová Klára Activity Lanškroun 14
Steklá Barbora TJ Svitavy 13
Bureš Martin ISCAREX Česká Třebová 13
Němcová Natálie TJ Jiskra Litomyšl 13
Hegerová Tereza Jablonné nad Orlicí 13
Šedová Jana x 13
Kubešová Eliška Activity Lanškroun 13
Kořínková Šárka Atletika Žamberk 13
Serbousková Sára ISCAREX junior team Česká Třebová 13
Vebr Michal Česká Třebová 12
Dvořáková Ema ISCAREX Junior team Česká Třebová 12
Pazderová Alena Vysoké Mýto 12
Brychta Jakub Cerekvice nad Loučnou 12
Mareš Ondřej KCK Jablonné nad Orlicí 12
Vacek Martin ISCAREX Česká Třebová 12
Nováková Barbora Sokol Kunvald 12
Brychtová Romana Cerekvice nad Loučnou 12
Šedová Tereza Cyklo Bendl Vysoké Mýto 12
Topinka Tobiáš Activity Lanškroun 12
Flídrová Lenka ISCAREX Česká Třebová 12
Řehák Marek ISCAREX Junior team ČT 12
Belobrad Ivan Pasivity Žamberk 12


Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů

Počty startujících na jednotlivých závodech

Název závodu Účastníků Graf
10 jarních kilometrů 93/62
Běh za břehem 150/150
Svitavská 10 138/137
1. Pekelný kilometr 104/1
Jaroměřský kros 408/385
Jarní hodinovka na dráze 19/19
1. Zemská míle 173/1
Běh Dolním Újezdem - 1/3marathon - ZRUŠENO!!! -
Běh Javorkou 253/158
Jarní půlmaraton 126/126
Pardubická devítka 336/336
Běh na Rozálku 197/197
Svitavský stýpl 14/14
Memoriál Q. Štěpánka 223/223
Běh kolem poličských hradeb 362/254
2. Pekelný kilometr 136/0
Letohradská pětka 305/226
Desítka Hvězdy Pardubice - Běh osvobození 108/108
Běh Choceňskými sady 254/216
Malá cena Monaka - Janderovská desítka 129/129
Běh do Zámeckého vrchu 292/202
Nekořský kros 161/161
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy 141/141
3. Pekelný kilometr 93/0
Běh Dobroučským krajem 343/267
Běh na Kuňku - 6.6.2018 26/26
Knířovský běh 269/185
Memoriál Václava Čevony 44/44
2. Zemská míle 128/0
Běh přes Červený vrch 276/215
Mladkov - Suchý vrch 78/75
Běh na Kozlovský kopec 100/100
Pardubická pětka na dráze 46/46
4. Pekelný kilometr 114/0
Svinnský ISCAREX kros -
Černovírský kros -
Běh údolím řeky Bělé -
3. Zemská míle -
Horský čtvrtmaraton -
Výprachtice - Buková hora -
5. Pekelný kilometr -
Strážný - nahoru a dolů -
Sázava - Lázek -
Běh na Kuňku - 5.9.2018 -
Kopaběh -
Králický Lískovec -
Cross po lyžařských tratích -
4. Zemská míle -
Heřmanická osmička -
Běh na Kuňku - 3.10.2018 -
Běh údolím Orlice -
Pardubická desítka na dráze -
Velká Pardubická cross-country -
Přespolní běh lyžařů v Letohradě -
Sokolský půlmaraton -
Kros okolo Žampachu a přes Kozince -
Týnišťská desítka -
Malá Pardubická cross-country -
Perníková devítka -
Běh 17. listopadu -
Čertovský běh -
Vánoční běh okolo Zlatého pásku -