Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

19.7.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 19.7.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10:00 hodin

Přihlášky

8:30 - 9:30 hodin v místě startu

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Celá trať vede po asfaltové silnici z České Třebové na vrchol Kozlovského kopce.
délka 5,2 km
převýšení 234 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČTBK ISCAREX Česká Třebová
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec-
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 2454

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Stránský Aleš6019
Keprtová Miloslava4818
Horáček Michal7516
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan4916
Mannlová Jana8016
Jirásková Eva6416
Zajíc Jan5316
Šimůnek Jan8216
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Kalous Petr7715
Javůrek Jiří4814
Krsek Miroslav4914
Tučný Jan4713
Vodička Jan4513
Vraštilová Miloslava5612
Borek Petr7012
Šafář Jaroslav5112
Hofmanová Veronika7812
Červ Miloslav5012
Matyášová Jana6512
Leszkow Petr4412
Šimůnková Pavla7712
Sedlák Jiří5812
Merta Jaroslav3511
Ducháček Bedřich5911
Razým Jan5711
Hanuš Petr6410
Velechovský Jiří5510
Brádle Václav3710
Pečenka Libor6110
Zajíc Jakub8910
Nechvílová Miroslava6010
Kubišta Oto5310
Vacarda Vladimír5910
Bielčik Jindřich4010
Wendlig Miroslav5310
Stránská Adéla9110
Šrutek Stanislav5810
Jelínek Matěj429
Leszkow Josef519
Kolínek František569
Hübl Radek889
Hrdina Pavel889
Kostřicová Blanka619
Krsek Jaroslav519
Marhold Luboš779

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ639Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:19:38108,38
2MJ1798Večeře TomášAtletika Polička9000:20:4797,16
3MJ2341Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:21:0394,47
4MJ27106Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:21:2091,77
5MJ3449Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:3589,29
6MJ3732Živný MarekOrel Orlice9100:22:0983,80
7MJ12166Stříhavka JindřichAC Choceň0000:30:400,72
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:18:50101,10
2MA254Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:53100,58
3MA38Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:0698,32
4MA41Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:19:1297,26
5MA529Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:19:2894,40
6MA744Havelka PetrVS Tábor7200:19:4990,82
7MA835Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:19:5390,13
8MA1476Řemínek MatějAC Choceň8600:20:1586,21
9MA1534Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:20:2285,02
10MA19117Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:20:5079,92
11MA2157Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:21:0177,98
12MA2213Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:21:0277,82
13MA2697Šutera JosefAtletika Polička7900:21:1375,89
14MA3290Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:2973,05
15MA33129Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:3272,52
16MA3588Vlček TomášGumárny Zubří8000:21:5169,31
17MA36115Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:22:0566,79
18MA39105Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:1664,93
19MA4151Nechvíl LukášChoceň8300:22:2163,96
20MA424Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:2263,78
21MA43108Krupčík PavelSkuhrov nad Bělou8500:22:2663,04
22MA4423Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7300:22:2862,77
23MA4789Suchánek LukášKHB Radegast7900:22:4459,96
24MA483Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:22:4859,30
25MA4964Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:5058,95
26MA52109Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:23:0456,41
27MA5378Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:23:1554,39
28MA54130Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:23:2053,52
29MA6218Marhold LubošChoceň7700:24:0944,93
30MA64124Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:1643,79
31MA68116Kalous PetrSK Žamberk7700:24:2741,88
32MA71111Gregora ZdenekLanškroun7300:24:5636,65
33MA7217Marhold PetrChoceň7800:24:5736,51
34MA8082Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:25:4028,92
35MA8111Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:25:4428,18
36MA85120Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:0923,88
37MA108136Lenhart VítSKP Přerov8200:29:060,00
38MA112121Filip LukášKorfbal Kolín7500:29:340,00
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB980Moravčík ZdeněkJiskra Litomyšl6200:19:56100,53
2MB10126Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:19:58100,15
3MB1152Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:0399,32
4MB12123Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:1098,08
5MB1631Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:2495,79
6MB1881Celerin MilanTAT Martin6500:20:4991,68
7MB2565Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:21:0888,46
8MB2883Jokel LubomírPraha Běchovice6400:21:2186,33
9MB3056Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:2685,53
10MB50107Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:5271,04
11MB55132Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:23:2665,47
12MB6755Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:24:2355,87
13MB6947Krátký LubošLanškroun6200:24:3154,62
14MB7045Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:24:3953,23
15MB75122Marhold StanislavChoceň6600:25:1347,50
16MB7792Tomšů PetrMlýn Janderov6400:25:2146,24
17MB9499Pečenka LiborKHB Radegast6100:26:5031,40
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1393Siegel JosefAC Choceň5800:20:12108,94
2MC2422Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:04100,83
3MC3861Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:22:1190,23
4MC40118Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:22:2088,86
5MC4615Gombita JosefLoučná 9565800:22:3885,98
6MC5146Sviták StanislavAK Žilina5000:22:5982,75
7MC5653Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2878,09
8MC6574Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:1970,06
9MC66112Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:2269,67
10MC73104Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:0263,25
11MC8370Sedlák JiříPřelouč5800:25:5754,67
12MC847Eppert RomanCanis Team5900:26:0153,98
13MC87128Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:26:2749,88
14MC89100Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:3448,76
15MC9010Stráník AlešBlansko5000:26:3548,66
16MC9640Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5100:26:5944,83
17MC10191Sadílek VáclavAlbrechtice5000:27:2640,60
18MC103127Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:27:4537,55
19MC10771Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:28:5925,99
20MC11426Krejsa VáclavRentia Praha5200:29:4918,03
21MC12069Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:30:3710,41
22MC13172Velechovský JiříSAZS Králíky5500:35:020,00
-MC-9Wálek BronislavHrádek ve Slezsku57DNF-
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3114Krsek MiroslavMK Luková4900:21:27113,06
2MD5820Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:23:3195,04
3MD6133Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:5291,90
4MD7968Vodička JanMK Radslavice4500:25:3976,47
5MD10487Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:0255,65
6MD1066Tučný JanMK Pardubice4700:28:4349,70
7MD119114Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:3533,35
8MD12725Nypl JaroslavStará Paka4100:32:0220,70
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME74125Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:25:12121,93
2ME10919Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:0993,90
3ME11879Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:30:3284,17
4ME12373Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:31:0780,06
5ME12484Kousal OldřichSK Přerov3800:31:2178,36
6ME1292Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:5067,92
7ME13667Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:470,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5759Vévodová MartinaAK Perná9000:23:30110,66
2ŽJ7636Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:25:2095,87
3ŽJ78113Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:25:3893,47
4ŽJ9743Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:0481,92
5ŽJ111134Průšová RadkaTJ Svitavy9600:29:2463,11
6ŽJ11696Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:1556,28
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2085Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:56113,42
2ZA45137Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:22:3598,77
3ZA6038Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:4887,81
4ZA82103Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:5569,01
5ZA8675Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:1665,84
6ZA88102Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:26:3363,33
7ZA91101Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:3662,92
8ZA9316Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:4861,06
9ZA9586Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:26:5659,86
10ZA9828Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:27:1656,96
11ZA11321Marholdová LucieChoceň8300:29:4634,61
12ZA11777Petrová JarmilaGymnázium Česká Třebová7600:30:2428,96
13ZA12263Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:4026,66
14ZA12550Hlaváčková KateřinaChoceň8200:31:3418,58
15ZA128135Dřímalová MartinaPřerov8900:32:389,16
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2960Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:25114,30
2ZB5962Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:23:3395,79
3ZB6327Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:1389,91
4ZB9924Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:27:2162,77
5ZB102133Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:3361,03
6ZB11094Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:29:1146,81
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC9230Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:26:44105,41
2ŽC10095Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:26100,36
3ŽC10512Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:28:1694,23
4ŽC13048Nechvílová MiroslavaChoceň6000:33:1557,92
5ŽC132131Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:2042,77
6ŽC13337Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:3141,42
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD115119Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:30:03118,91
2ZD12642Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:44108,73
3ZD134110Gruberová VěraHorní Počernice5200:37:4672,35
4ZD1355Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:38:1469,60
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:18:50101,10
2MA254Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:53100,58
3MA38Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:0698,32
4MA41Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:19:1297,26
5MA529Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:19:2894,40
1MJ639Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:19:38108,38
6MA744Havelka PetrVS Tábor7200:19:4990,82
7MA835Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:19:5390,13
1MB980Moravčík ZdeněkJiskra Litomyšl6200:19:56100,53
2MB10126Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:19:58100,15
3MB1152Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:0399,32
4MB12123Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:1098,08
1MC1393Siegel JosefAC Choceň5800:20:12108,94
8MA1476Řemínek MatějAC Choceň8600:20:1586,21
9MA1534Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:20:2285,02
5MB1631Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:2495,79
2MJ1798Večeře TomášAtletika Polička9000:20:4797,16
6MB1881Celerin MilanTAT Martin6500:20:4991,68
10MA19117Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:20:5079,92
1ZA2085Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:56113,42
11MA2157Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:21:0177,98
12MA2213Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:21:0277,82
3MJ2341Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:21:0394,47
2MC2422Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:04100,83
7MB2565Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:21:0888,46
13MA2697Šutera JosefAtletika Polička7900:21:1375,89
4MJ27106Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:21:2091,77
8MB2883Jokel LubomírPraha Běchovice6400:21:2186,33
1ZB2960Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:25114,30
9MB3056Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:2685,53
1MD3114Krsek MiroslavMK Luková4900:21:27113,06
14MA3290Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:2973,05
15MA33129Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:3272,52
5MJ3449Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:3589,29
16MA3588Vlček TomášGumárny Zubří8000:21:5169,31
17MA36115Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:22:0566,79
6MJ3732Živný MarekOrel Orlice9100:22:0983,80
3MC3861Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:22:1190,23
18MA39105Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:1664,93
4MC40118Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:22:2088,86
19MA4151Nechvíl LukášChoceň8300:22:2163,96
20MA424Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:2263,78
21MA43108Krupčík PavelSkuhrov nad Bělou8500:22:2663,04
22MA4423Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7300:22:2862,77
2ZA45137Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:22:3598,77
5MC4615Gombita JosefLoučná 9565800:22:3885,98
23MA4789Suchánek LukášKHB Radegast7900:22:4459,96
24MA483Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:22:4859,30
25MA4964Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:5058,95
10MB50107Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:5271,04
6MC5146Sviták StanislavAK Žilina5000:22:5982,75
26MA52109Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:23:0456,41
27MA5378Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:23:1554,39
28MA54130Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:23:2053,52
11MB55132Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:23:2665,47
7MC5653Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2878,09
1ŽJ5759Vévodová MartinaAK Perná9000:23:30110,66
2MD5820Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:23:3195,04
2ZB5962Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:23:3395,79
3ZA6038Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:4887,81
3MD6133Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:5291,90
29MA6218Marhold LubošChoceň7700:24:0944,93
3ZB6327Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:1389,91
30MA64124Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:1643,79
8MC6574Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:1970,06
9MC66112Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:2269,67
12MB6755Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:24:2355,87
31MA68116Kalous PetrSK Žamberk7700:24:2741,88
13MB6947Krátký LubošLanškroun6200:24:3154,62
14MB7045Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:24:3953,23
32MA71111Gregora ZdenekLanškroun7300:24:5636,65
33MA7217Marhold PetrChoceň7800:24:5736,51
10MC73104Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:0263,25
1ME74125Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:25:12121,93
15MB75122Marhold StanislavChoceň6600:25:1347,50
2ŽJ7636Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:25:2095,87
16MB7792Tomšů PetrMlýn Janderov6400:25:2146,24
3ŽJ78113Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:25:3893,47
4MD7968Vodička JanMK Radslavice4500:25:3976,47
34MA8082Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:25:4028,92
35MA8111Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:25:4428,18
4ZA82103Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:5569,01
11MC8370Sedlák JiříPřelouč5800:25:5754,67
12MC847Eppert RomanCanis Team5900:26:0153,98
36MA85120Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:0923,88
5ZA8675Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:1665,84
13MC87128Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:26:2749,88
6ZA88102Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:26:3363,33
14MC89100Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:3448,76
15MC9010Stráník AlešBlansko5000:26:3548,66
7ZA91101Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:3662,92
1ŽC9230Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:26:44105,41
8ZA9316Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:4861,06
17MB9499Pečenka LiborKHB Radegast6100:26:5031,40
9ZA9586Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:26:5659,86
16MC9640Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5100:26:5944,83
4ŽJ9743Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:0481,92
10ZA9828Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:27:1656,96
4ZB9924Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:27:2162,77
2ŽC10095Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:26100,36
17MC10191Sadílek VáclavAlbrechtice5000:27:2640,60
5ZB102133Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:3361,03
18MC103127Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:27:4537,55
5MD10487Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:0255,65
3ŽC10512Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:28:1694,23
6MD1066Tučný JanMK Pardubice4700:28:4349,70
19MC10771Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:28:5925,99
37MA108136Lenhart VítSKP Přerov8200:29:060,00
2ME10919Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:0993,90
6ZB11094Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:29:1146,81
5ŽJ111134Průšová RadkaTJ Svitavy9600:29:2463,11
38MA112121Filip LukášKorfbal Kolín7500:29:340,00
11ZA11321Marholdová LucieChoceň8300:29:4634,61
20MC11426Krejsa VáclavRentia Praha5200:29:4918,03
1ZD115119Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:30:03118,91
6ŽJ11696Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:1556,28
12ZA11777Petrová JarmilaGymnázium Česká Třebová7600:30:2428,96
3ME11879Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:30:3284,17
7MD119114Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:3533,35
21MC12069Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:30:3710,41
7MJ12166Stříhavka JindřichAC Choceň0000:30:400,72
13ZA12263Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:4026,66
4ME12373Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:31:0780,06
5ME12484Kousal OldřichSK Přerov3800:31:2178,36
14ZA12550Hlaváčková KateřinaChoceň8200:31:3418,58
2ZD12642Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:44108,73
8MD12725Nypl JaroslavStará Paka4100:32:0220,70
15ZA128135Dřímalová MartinaPřerov8900:32:389,16
6ME1292Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:5067,92
4ŽC13048Nechvílová MiroslavaChoceň6000:33:1557,92
22MC13172Velechovský JiříSAZS Králíky5500:35:020,00
5ŽC132131Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:2042,77
6ŽC13337Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:3141,42
3ZD134110Gruberová VěraHorní Počernice5200:37:4672,35
4ZD1355Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:38:1469,60
7ME13667Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:470,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

moc hezký závod, všechno bylo perfektně zajištěné; těším se na příští rok, že budu rychlejší :-) Luboš Jokel
paulstanley

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód