Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Kozlov 92

27.6.1992, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kozlov 92
  • datum konání: 27.6.1992
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK - ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.6.2024Běh na Kozlovský kopec93
24.6.2023Běh na Kozlovský kopec66
18.6.2022Běh na Kozlovský kopec76
19.6.2021Běh na Kozlovský kopec 67
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec80
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327

Statistika závodu Kozlov 92

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3186

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6931
Stránský Aleš6027
Zajíc Jan5322
Šimůnek Jan8220
Jirásková Eva6420
Mannlová Jana8020
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4818
Kalous Petr7717
Borek Petr7017
Vodička Jan4517
Kebrle Milan7516
Horáček Michal7516
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Krupička Miroslav5316
Leszkow Petr4416
Dušková Lenka8015
Javůrek Jiří4815
Kostřicová Blanka6115
Vacarda Vladimír5915
Matyášová Jana6515
Kubišta Oto5315
Sedlák Jiří5815
Kalousek Jan4114
Šimůnková Pavla7714
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Červ Miloslav5013
Šrutek Stanislav5813
Tučný Jan4713
Bielčik Jindřich4013
Razým Jan5713
Šebek Michal8413
Vraštilová Miloslava5612
Merta Jaroslav3512
Nechvílová Miroslava6012
Zajíc Jakub8912
Kubíček Jan8712
Pilgr Luděk7612
Hübl Radek8811
Stránská Adéla9111
Ráb Pavel5211
Borek Viktor0411
Kalousek Jan7111
Doleček Josef7911
Neruda Miroslav5611
Wendlig Miroslav5311

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Stránský AlešSKI Česká Třebová6000:18:18-
2MA25Hornych JosefSK Nové Město n. Metují6300:18:35-
3MA31Zelinger MichalJiskra Ústí nad Orlicí6900:18:48-
4MA46Vacek MartinSKI Česká Třebová6900:19:52-
5MA52Weiser MilošJiskra Ústí nad Orlicí5800:20:02-
6MA63Dostálek PetrTěchonín6700:20:14-
7MA99Ducháček BedřichČeská Třebová5900:23:46-
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB77Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:46-
2MB1111Šimůnek JanČeská Třebová4900:24:14-
3MB1212Kubíček JanLitomyšl5000:24:16-
4MB1414Ehrig RudolfČeská Třebová4800:25:01-
5MB1515Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:25:14-
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1010Bielčik JindřichLichkov4000:23:55-
2MC1313Král JosefČeská Třebová4000:24:34-
3MC1717Kalousek JanŽamberk4100:27:02-
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž88Bouchalová IrenaSKI Česká Třebová6700:23:20-
2Ž1616Novotná EvaLetohrad4800:25:49-
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Stránský AlešSKI Česká Třebová6000:18:18-
2MA25Hornych JosefSK Nové Město n. Metují6300:18:35-
3MA31Zelinger MichalJiskra Ústí nad Orlicí6900:18:48-
4MA46Vacek MartinSKI Česká Třebová6900:19:52-
5MA52Weiser MilošJiskra Ústí nad Orlicí5800:20:02-
6MA63Dostálek PetrTěchonín6700:20:14-
1MB77Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:46-
1Ž88Bouchalová IrenaSKI Česká Třebová6700:23:20-
7MA99Ducháček BedřichČeská Třebová5900:23:46-
1MC1010Bielčik JindřichLichkov4000:23:55-
2MB1111Šimůnek JanČeská Třebová4900:24:14-
3MB1212Kubíček JanLitomyšl5000:24:16-
2MC1313Král JosefČeská Třebová4000:24:34-
4MB1414Ehrig RudolfČeská Třebová4800:25:01-
5MB1515Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:25:14-
2Ž1616Novotná EvaLetohrad4800:25:49-
3MC1717Kalousek JanŽamberk4100:27:02-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód