Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

18.6.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 18.6.2022
  • zobrazeno již 444x
  • místo konání: Česká Třebová
  • GPS: 49.9036878N, 16.4405003E
  • pořadatel: AK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, start před budovou Střední školy technické a dopravní (VDA) na ulici Habrmanova
10:00 hodin

Přihlášky

On-line přihlašování probíhá prostřednictvím formuláře Google, který naleznete na odkazu ZDE

Prezentace a výdej startovních čísel

V budově Střední školy technické a dopravní (tělocvična, vstup z ulice F. V. Krejčího) od 8:30 do 9:45 hod .

Startovné

100 Kč pro přihlášené předem viz výše (platba v den závodu při prezentaci závodníka)
150 Kč při přihlášení v den závodu

Popis tratě

Start závodu je v ulici Habrmanova, cíl na vrcholu Kozlovského kopce u Chaty Maxe Švabinského. Celá trasa vede po kvalitním asfaltovém povrchu. Délka trati je 5200 m a převýšení činí cca 230 m - viz mapa trasy a výškový profil, který najdete na webových stránkách AK ISCAREX.

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v celkové hodnotě 9 600 Kč + případná prémie za traťový rekord. Dále pak věcná tombola losovaná ze všech startovních čísel.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Aleš Stránský - ředitel závodu
Tel.: 724 213 134

Propozice závodu ve formátu PDF

Plakát závodu ve formátu PNG

Internetové stránky

https://akiscarex.cz/

E-mailová adresa

akiscarex@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.6.2021Běh na Kozlovský kopec 67
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec80
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 2968

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6929
Stránský Aleš6026
Zajíc Jan5321
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Šimůnek Jan8220
Mannlová Jana8019
Keprtová Miloslava4818
Ducháček Bedřich5918
Jirásková Eva6418
Kalous Petr7717
Svatoš Otakar3416
Horáček Michal7516
Vodička Jan4516
Krsek Miroslav4916
Kebrle Milan7516
Leszkow Petr4415
Dušková Lenka8015
Borek Petr7015
Kalousek Jan4114
Krupička Miroslav5314
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Šimůnková Pavla7714
Matyášová Jana6514
Javůrek Jiří4814
Kubišta Oto5313
Kostřicová Blanka6113
Razým Jan5713
Vacarda Vladimír5913
Červ Miloslav5013
Sedlák Jiří5813
Tučný Jan4713
Šrůtek Stanislav5812
Kubíček Jan8712
Bielčik Jindřich4012
Vraštilová Miloslava5612
Merta Jaroslav3512
Zajíc Jakub8912
Wendlig Miroslav5311
Nechvílová Miroslava6011
Doleček Josef7911
Stránská Adéla9111
Pilgr Luděk7611
Šebek Michal8411
Borek Martin7210
Vítek Miroslav7210
Velechovský Jiří5510
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ715Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou0500:20:46130,75
2MJ2651Charvát HugoTJ Svitavy0300:25:0995,03
3MJ3966Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:27:4274,22
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3457Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:26:56116,17
2ZJ4256Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:27:55109,51
3ZJ6835Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová0800:33:0474,32
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA218Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:00103,80
2MA476Vacek JiříČumíš na mě?8700:20:2999,00
3MA510Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:20:4097,20
4MA611Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:4596,39
5MA845Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:0393,48
6MA964Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:1891,06
7MA1041Záveský JanOrel Česká Třebová9500:21:3288,76
8MA1221Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:21:3987,50
9MA1922Hájek Martin3D Fitness RT0100:23:5265,75
10MA2234Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:24:3259,30
11MA243Šebek MichalČeská Třebová8400:24:5056,38
12MA4463Košnar FilipDRILLO TEAM9100:28:2920,48
13MA4943Číž OndřejJen Blbni Team8300:28:4917,16
14MA5029Karlík Jaroslav-9800:28:5017,05
15MA5571Műller TomášJen blbni8300:29:3210,12
16MA6253Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8300:31:093,00
17MA6730Kapoun Michal-9800:32:323,00
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB128Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:19:29109,86
2MB370Benko JanEleven Run Team7400:20:23101,00
3MB1169Mazal PetrPolička8000:21:3689,14
4MB1548Vetchý RadimAtletika Lanškroun7500:22:1183,40
5MB1613Šimek PetrŘetůvka7700:22:2281,66
6MB2147Hakkel PavelTechnická VM7900:24:3060,76
7MB239Stýskalík JiříMilan Janata Tým7400:24:3460,17
8MB2762Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:25:1553,53
9MB2950Němec RadekLitomyšl7700:26:0645,17
10MB3719Kubíček LukášTJ Jiskra Litomyšl7700:27:1933,24
11MB5458Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:29:2113,48
12MB6072Pirkl MichalLetohrad8100:30:046,38
13MB6126Kolda JiříOpatov7300:30:373,00
14MB6540Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:043,00
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1323Ulich PetrMT Dobruška6800:21:43102,74
2MC1417Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:21:52101,41
3MC1732Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:2995,85
4MC3154Kalousek JanMalšovice7100:26:2959,46
5MC3255Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:4457,16
6MC3646Tichý PavelAC Náchod6300:27:0254,53
7MC4037Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:27:5346,69
8MC4568Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:28:2941,22
9MC468Hampl AloisOstrov7000:28:3041,17
10MC6367Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:2314,87
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1833Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:55116,21
2MD2524Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:24:5999,56
3MD3360Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:26:5484,22
4MD3544Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:26:5983,54
5MD434Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:28:1872,97
6MD5714Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:29:4261,71
7MD697Švácha LubošSokol Mšeno5900:35:0219,01
8MD7174Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:37:273,00
9MD7439Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:40:103,00
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4716Ráb PavelČeská Třebová5200:28:30103,75
2ME5227Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5000:28:59100,39
3ME565Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:29:3995,86
4ME7025Leszkow PetrMK Hlinsko4400:36:4946,46
5ME7252Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:37:3541,27
6ME7349Vodička JanMK Radslavice4500:38:4732,95
7ME7675Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:0410,38
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA201Stránská MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová9700:23:58125,78
2ZA482Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:28:4291,35
3ZA5838Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:29:5282,86
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3861Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:27:24114,42
2ZB5142Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:28:54104,23
3ZB6612Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:32:1781,35
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3073Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:22110,07
2ZC416Šumberová LucieČeská Třebová7200:27:5498,91
3ZC5336Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:29:0091,02
4ZC5959Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:29:5983,92
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km, 230 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2820Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:35144,06
2ZD6431Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:40106,98
3ZD7565Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:41:1248,96
Trať 5,2 km, 230 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB128Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:19:29109,86
1MA218Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:00103,80
2MB370Benko JanEleven Run Team7400:20:23101,00
2MA476Vacek JiříČumíš na mě?8700:20:2999,00
3MA510Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:20:4097,20
4MA611Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:4596,39
1MJ715Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou0500:20:46130,75
5MA845Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:0393,48
6MA964Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:1891,06
7MA1041Záveský JanOrel Česká Třebová9500:21:3288,76
3MB1169Mazal PetrPolička8000:21:3689,14
8MA1221Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:21:3987,50
1MC1323Ulich PetrMT Dobruška6800:21:43102,74
2MC1417Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:21:52101,41
4MB1548Vetchý RadimAtletika Lanškroun7500:22:1183,40
5MB1613Šimek PetrŘetůvka7700:22:2281,66
3MC1732Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:2995,85
1MD1833Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:55116,21
9MA1922Hájek Martin3D Fitness RT0100:23:5265,75
1ZA201Stránská MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová9700:23:58125,78
6MB2147Hakkel PavelTechnická VM7900:24:3060,76
10MA2234Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:24:3259,30
7MB239Stýskalík JiříMilan Janata Tým7400:24:3460,17
11MA243Šebek MichalČeská Třebová8400:24:5056,38
2MD2524Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:24:5999,56
2MJ2651Charvát HugoTJ Svitavy0300:25:0995,03
8MB2762Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:25:1553,53
1ZD2820Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:35144,06
9MB2950Němec RadekLitomyšl7700:26:0645,17
1ZC3073Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:22110,07
4MC3154Kalousek JanMalšovice7100:26:2959,46
5MC3255Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:4457,16
3MD3360Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:26:5484,22
1ZJ3457Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:26:56116,17
4MD3544Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:26:5983,54
6MC3646Tichý PavelAC Náchod6300:27:0254,53
10MB3719Kubíček LukášTJ Jiskra Litomyšl7700:27:1933,24
1ZB3861Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:27:24114,42
3MJ3966Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:27:4274,22
7MC4037Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:27:5346,69
2ZC416Šumberová LucieČeská Třebová7200:27:5498,91
2ZJ4256Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:27:55109,51
5MD434Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:28:1872,97
12MA4463Košnar FilipDRILLO TEAM9100:28:2920,48
8MC4568Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:28:2941,22
9MC468Hampl AloisOstrov7000:28:3041,17
1ME4716Ráb PavelČeská Třebová5200:28:30103,75
2ZA482Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:28:4291,35
13MA4943Číž OndřejJen Blbni Team8300:28:4917,16
14MA5029Karlík Jaroslav-9800:28:5017,05
2ZB5142Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:28:54104,23
2ME5227Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5000:28:59100,39
3ZC5336Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:29:0091,02
11MB5458Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:29:2113,48
15MA5571Műller TomášJen blbni8300:29:3210,12
3ME565Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:29:3995,86
6MD5714Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:29:4261,71
3ZA5838Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:29:5282,86
4ZC5959Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:29:5983,92
12MB6072Pirkl MichalLetohrad8100:30:046,38
13MB6126Kolda JiříOpatov7300:30:373,00
16MA6253Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8300:31:093,00
10MC6367Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:2314,87
2ZD6431Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:40106,98
14MB6540Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:043,00
3ZB6612Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:32:1781,35
17MA6730Kapoun Michal-9800:32:323,00
3ZJ6835Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová0800:33:0474,32
7MD697Švácha LubošSokol Mšeno5900:35:0219,01
4ME7025Leszkow PetrMK Hlinsko4400:36:4946,46
8MD7174Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:37:273,00
5ME7252Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:37:3541,27
6ME7349Vodička JanMK Radslavice4500:38:4732,95
9MD7439Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:40:103,00
3ZD7565Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:41:1248,96
7ME7675Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:0410,38
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB128Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:19:29104,77
2MA218Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:20:0099,56
3MB370Benko JanEleven Run Team7400:20:2395,67
4MA476Vacek JiříČumíš na mě?8700:20:2994,66
5MA510Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:20:4092,82
6MA611Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:4591,99
7MJ715Křenek AdamSK ANTE Žďár nad Sázavou0500:20:4691,82
8MA845Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:0389,02
9MA964Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:1886,55
10MA1041Záveský JanOrel Česká Třebová9500:21:3284,20
11MB1169Mazal PetrPolička8000:21:3683,50
12MA1221Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:21:3982,91
13MC1323Ulich PetrMT Dobruška6800:21:4382,27
14MC1417Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:21:5280,80
15MB1548Vetchý RadimAtletika Lanškroun7500:22:1177,60
16MB1613Šimek PetrŘetůvka7700:22:2275,81
17MC1732Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:2974,66
18MD1833Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:22:5570,29
19MA1922Hájek Martin3D Fitness RT0100:23:5260,69
20MB2147Hakkel PavelTechnická VM7900:24:3054,36
21MA2234Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:24:3254,10
22MB239Stýskalík JiříMilan Janata Tým7400:24:3453,75
23MA243Šebek MichalČeská Třebová8400:24:5051,12
24MD2524Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:24:5949,48
25MJ2651Charvát HugoTJ Svitavy0300:25:0947,88
26MB2762Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:25:1546,93
27MB2950Němec RadekLitomyšl7700:26:0638,36
28MC3154Kalousek JanMalšovice7100:26:2934,50
29MC3255Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:4431,96
30MD3360Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:26:5430,30
31MD3544Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:26:5929,45
32MC3646Tichý PavelAC Náchod6300:27:0229,05
33MB3719Kubíček LukášTJ Jiskra Litomyšl7700:27:1926,10
34MJ3966Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:27:4222,29
35MC4037Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:27:5320,40
36MD434Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:28:1816,23
37MA4463Košnar FilipDRILLO TEAM9100:28:2914,44
38MC4568Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:28:2914,37
39MC468Hampl AloisOstrov7000:28:3014,31
40ME4716Ráb PavelČeská Třebová5200:28:3014,23
41MA4943Číž OndřejJen Blbni Team8300:28:4911,05
42MA5029Karlík Jaroslav-9800:28:5010,94
43ME5227Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5000:28:599,34
44MB5458Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:29:215,81
45MA5571Műller TomášJen blbni8300:29:323,86
46ME565Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:29:393,00
47MD5714Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:29:423,00
48MB6072Pirkl MichalLetohrad8100:30:043,00
49MB6126Kolda JiříOpatov7300:30:373,00
50MA6253Šilar JiříDobroběh Vysoké Mýto8300:31:093,00
51MC6367Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:233,00
52MB6540Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:043,00
53MA6730Kapoun Michal-9800:32:323,00
54MD697Švácha LubošSokol Mšeno5900:35:023,00
55ME7025Leszkow PetrMK Hlinsko4400:36:493,00
56MD7174Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:37:273,00
57ME7252Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:37:353,00
58ME7349Vodička JanMK Radslavice4500:38:473,00
59MD7439Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5900:40:103,00
60ME7675Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:42:043,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA201Stránská MichaelaAK ISCAREX Česká Třebová9700:23:58110,60
2ZD2820Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:25:3597,73
3ZC3073Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:2291,66
4ZJ3457Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:26:5687,07
5ZB3861Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:27:2483,41
6ZC416Šumberová LucieČeská Třebová7200:27:5479,42
7ZJ4256Borková JohankaAK Iscarex Česká Třebová0700:27:5579,36
8ZA482Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:28:4273,17
9ZB5142Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:28:5471,51
10ZC5336Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:29:0070,77
11ZA5838Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:29:5263,94
12ZC5959Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:29:5962,98
13ZD6431Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:4049,64
14ZB6612Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:32:1744,81
15ZJ6835Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová0800:33:0438,60
16ZD7565Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:41:123,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód