Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

2.7.2006, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 2.7.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

budova VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10.00 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m
Celá trať vede po silnici z města Česká Třebová alejí Maxe Švabinského až na Kozlovský kopec.

Ceny pro vítěze

Finanční ceny pro první 3 v kategoriích (první 4 v kategorii Muži A) v celkové hodnotě 6.500,- Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
ČTBK Iscarex Česká Třebová
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel.: 465 530 214
fax: 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 2462

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Stránský Aleš6019
Vacek Martin6919
Keprtová Miloslava4818
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan4916
Mannlová Jana8016
Jirásková Eva6416
Zajíc Jan5316
Šimůnek Jan8216
Horáček Michal7516
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Kalous Petr7715
Javůrek Jiří4814
Krsek Miroslav4914
Tučný Jan4713
Vodička Jan4513
Borek Petr7012
Šafář Jaroslav5112
Hofmanová Veronika7812
Červ Miloslav5012
Matyášová Jana6512
Leszkow Petr4412
Šimůnková Pavla7712
Sedlák Jiří5812
Vraštilová Miloslava5612
Merta Jaroslav3511
Ducháček Bedřich5911
Razým Jan5711
Velechovský Jiří5510
Brádle Václav3710
Pečenka Libor6110
Zajíc Jakub8910
Nechvílová Miroslava6010
Kubišta Oto5310
Vacarda Vladimír5910
Bielčik Jindřich4010
Wendlig Miroslav5310
Stránská Adéla9110
Šrutek Stanislav5810
Hanuš Petr6410
Leszkow Josef519
Kolínek František569
Hübl Radek889
Hrdina Pavel889
Kostřicová Blanka619
Krsek Jaroslav519
Marhold Luboš779
Borek Martin729

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1565Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:20:13102,61
2MJ2187Krčmář MichalKB OEZ Letohrad9100:20:28100,11
3MJ2388Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:20:4597,28
4MJ2680Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:21:0394,48
5MJ3189Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:21:2690,58
6MJ3390Morkes RadekKB OEZ Letohrad8900:21:4687,38
7MJ5286Morkes MichalKB OEZ Letohrad9100:23:1772,62
8MJ56115Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:23:2970,59
9MJ6422Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:23:5666,22
10MJ88103Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:26:1942,95
11MJ9199Šnýdr PetrAK Šternberk9200:26:4638,57
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:08101,16
2MA23Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:18:11100,69
3MA367Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:18:2598,14
4MA42Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:18:4694,28
5MA569Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:5293,20
6MA614Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5692,42
7MA834Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:19:2487,32
8MA913Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:19:2986,36
9MA1055Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:3086,18
10MA1248Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:19:4483,55
11MA1447Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:19:5881,15
12MA1641Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:1577,99
13MA20100Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:20:2376,47
14MA2277Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:20:4272,96
15MA25122Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:20:5371,07
16MA2797Hudec JiříTraged Team6800:21:0568,91
17MA3053Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:21:2265,68
18MA3250Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:2864,60
19MA34114Rozprým JiříSK Žamberk7700:22:0857,32
20MA3795Cacek TomášTS Jiskra Litomyšl8300:22:1955,38
21MA3929Homola PetrČeská Třebová7800:22:2554,13
22MA41101Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:22:3252,91
23MA4263Žák TomášAC Pardubice8500:22:5448,99
24MA47113Kalous PetrSK Žamberk7700:23:0546,90
25MA5112Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:1545,15
26MA73123Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:4329,05
27MA7725Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:24:5926,06
28MA7826Krejčí LukášFrýdek Místek7600:25:0525,04
29MA10115Kadavý MartinISCAREX Česká Třebová8400:27:470,00
30MA107107Filip LukášKorfbal Kolín7500:28:120,00
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB752Holub MiroslavBukovice6600:19:24102,16
2MB111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:36100,08
3MB1370Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:19:4997,76
4MB17121Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:20:1892,88
5MB1978Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:20:2192,32
6MB2994Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:21:1782,91
7MB3893Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:22:2271,86
8MB40117Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:22:2970,68
9MB4896Sedlák JiříPřelouč5800:23:0963,83
10MB4951Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:23:1163,51
11MB509Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:23:1163,44
12MB5328Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:2361,40
13MB54128Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:23:2660,86
14MB6873Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:24:1752,27
15MB76108Tomšů PetrMlýn Janderov6400:24:5545,72
16MB79119Šilar TomášPardubice6300:25:0943,47
17MB8544Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:5236,03
18MB9698Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:27:2220,70
19MB99120Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:27:4017,67
20MB109110Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:28:338,78
21MB111118Kunovjánek Aleš-6500:29:112,26
22MB12030Mašek RomanSNB Praha6100:31:510,00
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC187Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:20:20108,21
2MC2818Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:05101,06
3MC3549Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:1190,73
4MC3668Tempír FrantišekSokol Štíty4900:22:1490,21
5MC4319Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:5583,75
6MC458Černý VladimírHAC Praha5200:23:0082,96
7MC5592Švec MiroslavSokol Potštejn5200:23:2878,63
8MC5876Šebek JindřichFort SMS Ústí nad Orlicí5600:23:3877,11
9MC6562Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:5873,97
10MC67126Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:1471,34
11MC6933Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:1870,78
12MC7517Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:24:5065,67
13MC81111Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:1861,25
14MC9366Tučný JanMK Pardubice4700:27:0045,29
15MC9716Velechovský JiříSAZS Králíky5500:27:3040,55
16MC10254Leszkow JosefMK Hlinsko5100:27:5436,71
17MC1064Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:1234,02
18MC11058Mifek JiříAZUB Chrudim5400:28:5227,61
19MC11759Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:30:2113,72
20MC119116Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:31:027,18
21MC12927Krejčí JosefFrýdek Místek4900:37:160,00
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5772Groh StanislavAC Vrchlabí4600:23:31101,81
2MD6136Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:23:4999,34
3MD6357Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:5398,85
4MD8075Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:25:1687,15
5MD89102Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:2477,51
6MD9420Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:0771,51
7MD9864Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:27:3168,10
8MD10011Linhart MilošAC Náchod4400:27:4366,43
9MD10410Marek FrantišekČervený Kostelec4100:28:0064,11
10MD12623Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:34:279,67
11MD127124Kalousek JanSK Žamberk4100:35:580,00
12MD128106Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:36:390,00
Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12435Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:33:23100,00
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8283Davidová RomanaKB OEZ Letohrad9000:25:36103,01
2ŽJ8446Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:25:43102,06
3ŽJ90127Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:3994,93
4ŽJ9285Ambrožová HanaKB OEZ Letohrad9000:26:5293,29
5ŽJ10381Havlová MichaelaKB OEZ Letohrad9100:27:5884,78
6ŽJ10884Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:28:2281,67
7ŽJ11482Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:29:2873,17
8ŽJ11843Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:4064,00
9ŽJ12240Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:32:0353,33
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA24112Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:50114,70
2ZA446Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:22:5695,89
3ZA5961Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:4089,41
4ZA6038Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:23:4788,41
5ZA62104Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:23:5287,68
6ZA6691Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:24:0885,21
7ZA7142Čejková VěraKRB Chrudim8100:24:1983,60
8ZA7256Pokorová JaroslavaPim RC Praha7200:24:2383,10
9ZA74105Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:4679,56
10ZA8737Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:1865,98
11ZA9579Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:1557,47
12ZA11232Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:1639,60
13ZA11531Popovová MartinaSNB Praha7400:29:3936,15
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB46109Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:01110,81
2ZB7071Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:24:19100,22
3ZB8339Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:25:4188,97
4ZB8674Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:26:1384,58
5ZB10560Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:0169,73
6ZB113129Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:2458,42
7ZB123125Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:33:2225,74
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC11645Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:53112,26
2ŽC12124Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:31:5999,04
3ŽC12521Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:33:3888,70
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:08101,16
2MA23Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:18:11100,69
3MA367Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:18:2598,14
4MA42Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:18:4694,28
5MA569Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:5293,20
6MA614Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5692,42
1MB752Holub MiroslavBukovice6600:19:24102,16
7MA834Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:19:2487,32
8MA913Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:19:2986,36
9MA1055Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:3086,18
2MB111Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:36100,08
10MA1248Šesták KarelTJ Maratonstav Úpice7100:19:4483,55
3MB1370Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:19:4997,76
11MA1447Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:19:5881,15
1MJ1565Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:20:13102,61
12MA1641Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:1577,99
4MB17121Orlich PetrFort SMC Ústí nad Orlicí6100:20:1892,88
1MC187Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:20:20108,21
5MB1978Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:20:2192,32
13MA20100Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:20:2376,47
2MJ2187Krčmář MichalKB OEZ Letohrad9100:20:28100,11
14MA2277Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:20:4272,96
3MJ2388Vávra VlastimilKB OEZ Letohrad9100:20:4597,28
1ZA24112Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:20:50114,70
15MA25122Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:20:5371,07
4MJ2680Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:21:0394,48
16MA2797Hudec JiříTraged Team6800:21:0568,91
2MC2818Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:21:05101,06
6MB2994Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:21:1782,91
17MA3053Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:21:2265,68
5MJ3189Poláček AntonínKB OEZ Letohrad8900:21:2690,58
18MA3250Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:2864,60
6MJ3390Morkes RadekKB OEZ Letohrad8900:21:4687,38
19MA34114Rozprým JiříSK Žamberk7700:22:0857,32
3MC3549Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:1190,73
4MC3668Tempír FrantišekSokol Štíty4900:22:1490,21
20MA3795Cacek TomášTS Jiskra Litomyšl8300:22:1955,38
7MB3893Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:22:2271,86
21MA3929Homola PetrČeská Třebová7800:22:2554,13
8MB40117Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:22:2970,68
22MA41101Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:22:3252,91
23MA4263Žák TomášAC Pardubice8500:22:5448,99
5MC4319Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:22:5583,75
2ZA446Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:22:5695,89
6MC458Černý VladimírHAC Praha5200:23:0082,96
1ZB46109Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:23:01110,81
24MA47113Kalous PetrSK Žamberk7700:23:0546,90
9MB4896Sedlák JiříPřelouč5800:23:0963,83
10MB4951Kovářík VáclavTJ Spartak Třebíč6300:23:1163,51
11MB509Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:23:1163,44
25MA5112Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:1545,15
7MJ5286Morkes MichalKB OEZ Letohrad9100:23:1772,62
12MB5328Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:2361,40
13MB54128Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:23:2660,86
7MC5592Švec MiroslavSokol Potštejn5200:23:2878,63
8MJ56115Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:23:2970,59
1MD5772Groh StanislavAC Vrchlabí4600:23:31101,81
8MC5876Šebek JindřichFort SMS Ústí nad Orlicí5600:23:3877,11
3ZA5961Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:23:4089,41
4ZA6038Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:23:4788,41
2MD6136Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:23:4999,34
5ZA62104Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:23:5287,68
3MD6357Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:5398,85
9MJ6422Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:23:5666,22
9MC6562Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:5873,97
6ZA6691Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:24:0885,21
10MC67126Červ MiloslavAtletika Polička5000:24:1471,34
14MB6873Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:24:1752,27
11MC6933Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:24:1870,78
2ZB7071Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:24:19100,22
7ZA7142Čejková VěraKRB Chrudim8100:24:1983,60
8ZA7256Pokorová JaroslavaPim RC Praha7200:24:2383,10
26MA73123Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:4329,05
9ZA74105Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:4679,56
12MC7517Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:24:5065,67
15MB76108Tomšů PetrMlýn Janderov6400:24:5545,72
27MA7725Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:24:5926,06
28MA7826Krejčí LukášFrýdek Místek7600:25:0525,04
16MB79119Šilar TomášPardubice6300:25:0943,47
4MD8075Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:25:1687,15
13MC81111Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:1861,25
1ŽJ8283Davidová RomanaKB OEZ Letohrad9000:25:36103,01
3ZB8339Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:25:4188,97
2ŽJ8446Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:25:43102,06
17MB8544Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:25:5236,03
4ZB8674Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:26:1384,58
10ZA8737Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:1865,98
10MJ88103Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:26:1942,95
5MD89102Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:2477,51
3ŽJ90127Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:3994,93
11MJ9199Šnýdr PetrAK Šternberk9200:26:4638,57
4ŽJ9285Ambrožová HanaKB OEZ Letohrad9000:26:5293,29
14MC9366Tučný JanMK Pardubice4700:27:0045,29
6MD9420Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:27:0771,51
11ZA9579Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:1557,47
18MB9698Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:27:2220,70
15MC9716Velechovský JiříSAZS Králíky5500:27:3040,55
7MD9864Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:27:3168,10
19MB99120Wiederman MichalÚstí nad Orlicí6400:27:4017,67
8MD10011Linhart MilošAC Náchod4400:27:4366,43
29MA10115Kadavý MartinISCAREX Česká Třebová8400:27:470,00
16MC10254Leszkow JosefMK Hlinsko5100:27:5436,71
5ŽJ10381Havlová MichaelaKB OEZ Letohrad9100:27:5884,78
9MD10410Marek FrantišekČervený Kostelec4100:28:0064,11
5ZB10560Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:0169,73
17MC1064Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:28:1234,02
30MA107107Filip LukášKorfbal Kolín7500:28:120,00
6ŽJ10884Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:28:2281,67
20MB109110Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:28:338,78
18MC11058Mifek JiříAZUB Chrudim5400:28:5227,61
21MB111118Kunovjánek Aleš-6500:29:112,26
12ZA11232Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:29:1639,60
6ZB113129Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:29:2458,42
7ŽJ11482Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:29:2873,17
13ZA11531Popovová MartinaSNB Praha7400:29:3936,15
1ŽC11645Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:53112,26
19MC11759Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:30:2113,72
8ŽJ11843Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:4064,00
20MC119116Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:31:027,18
22MB12030Mašek RomanSNB Praha6100:31:510,00
2ŽC12124Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5400:31:5999,04
9ŽJ12240Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:32:0353,33
7ZB123125Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:33:2225,74
1ME12435Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:33:23100,00
3ŽC12521Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:33:3888,70
10MD12623Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:34:279,67
11MD127124Kalousek JanSK Žamberk4100:35:580,00
12MD128106Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:36:390,00
21MC12927Krejčí JosefFrýdek Místek4900:37:160,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Dobrý závod. Líbil se mě. Pár fotek jsem nahrál sem http://forum.bryndak.com/album.php
pecap
Jeden z nejlepších závodu jaký znám.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč