hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Kozlov 98

27.6.1998, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kozlov 98
  • datum konání: 27.6.1998
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK - ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec-
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Kozlov 98

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2579

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6925
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Ducháček Bedřich5918
Šimůnek Jan8218
Zajíc Jan5318
Kalous Petr7716
Keprtová Miloslava4816
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Horáček Michal7515
Jirásková Eva6415
Kebrle Milan7515
Mannlová Jana8014
Dušková Lenka8014
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Razým Jan5713
Tučný Jan4713
Vodička Jan4512
Červ Miloslav5012
Bielčik Jindřich4012
Javůrek Jiří4812
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Vraštilová Miloslava5611
Doleček Josef7911
Merta Jaroslav3511
Wendlig Miroslav5311
Šimůnková Pavla7711
Kostřicová Blanka6110
Král Josef4010
Leszkow Petr4410
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Borek Petr7010
Jelínek Matěj4210
Matyášová Jana6510
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Šrutek Stanislav589
Ouřecká Renáta709
Hrdina Jaroslav479
Vacarda Vladimír599

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:18:020,00
2M22Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:19:010,00
3M33Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:260,00
4M84Procházka TomášJiskra Ústí nad Orlicí6700:21:300,00
5M105Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:22:080,00
6M116Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:22:110,00
7M157Horníček TomášÚstí nad Orlicí6900:22:340,00
8M168Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:22:350,00
9M219Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:030,00
10M2310Ducháček BedřichČeská Třebová5900:23:200,00
11M2411Kalous PetrŽamberk7700:23:230,00
12M2812Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:23:570,00
13M2913Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:24:030,00
14M3214Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:250,00
15M3415Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:24:490,00
16M3516Krátký JosefVysoká nad Labem6500:25:060,00
17M4017Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:25:530,00
18M4118Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:26:040,00
19M4919Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:29:280,00
20M5320Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:38:270,00

Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB421Krsek MiroslavJevisport Česká Třebová4900:19:450,00
2MB622Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:20:260,00
3MB723Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:21:070,00
4MB1224Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:160,00
5MB1325Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:22:310,00
6MB1426Němec JanTJ Sokol Osík5100:22:320,00
7MB1727Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:22:360,00
8MB1828Náprstek JiříJilemnice4900:22:400,00
9MB1929Hejl JanAC Šumperk5300:23:020,00
9MB1930Morkes KarelSKI Česká Třebová5400:23:020,00
11MB2231Zajíc JanKRB Chrudim5300:23:120,00
12MB2532Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:250,00
13MB3733Doleček JosefČeská Třebová5500:25:340,00
14MB4634Kubíček JanLitomyšl5000:28:280,00
15MB4735Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:000,00

Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC536Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:20:040,00
2MC2637Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:310,00
3MC2738Jelínek MatějHradec Králové4200:23:510,00
4MC3039Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:24:070,00
5MC3140Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:24:180,00
6MC3841Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:25:350,00
7MC4242Novotný JiříTJ Spartak OEZ Letohrad4500:26:130,00
8MC4343Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:27:050,00
9MC4444Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:160,00
10MC4845Ráb BořivojISCAREX Česká Třebová3000:29:090,00
11MC5046Kalousek JanŽamberk4100:31:110,00
12MC5147Domanský IvoAVC Praha3800:33:030,00
13MC5448Kalous VladimírŽamberk4300:39:550,00

Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž949Krátká JitkaJiskra Králíky7400:21:530,00
2Ž3350Lukášková ZlataLiga AČR Jince6800:24:260,00
3Ž3651Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:25:100,00
4Ž3952Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:25:470,00
5Ž4553Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:480,00
6Ž5254Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:280,00

Trať 5,2 km, 234 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:18:020,00
2M22Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:19:010,00
3M33Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:260,00
1MB421Krsek MiroslavJevisport Česká Třebová4900:19:450,00
1MC536Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:20:040,00
2MB622Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:20:260,00
3MB723Krsek JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5100:21:070,00
4M84Procházka TomášJiskra Ústí nad Orlicí6700:21:300,00
1Ž949Krátká JitkaJiskra Králíky7400:21:530,00
5M105Brokeš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7100:22:080,00
6M116Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:22:110,00
4MB1224Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:160,00
5MB1325Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:22:310,00
6MB1426Němec JanTJ Sokol Osík5100:22:320,00
7M157Horníček TomášÚstí nad Orlicí6900:22:340,00
8M168Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:22:350,00
7MB1727Ráb PavelCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5200:22:360,00
8MB1828Náprstek JiříJilemnice4900:22:400,00
9MB1930Morkes KarelSKI Česká Třebová5400:23:020,00
9MB1929Hejl JanAC Šumperk5300:23:020,00
9M219Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:23:030,00
11MB2231Zajíc JanKRB Chrudim5300:23:120,00
10M2310Ducháček BedřichČeská Třebová5900:23:200,00
11M2411Kalous PetrŽamberk7700:23:230,00
12MB2532Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:250,00
2MC2637Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:310,00
3MC2738Jelínek MatějHradec Králové4200:23:510,00
12M2812Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:23:570,00
13M2913Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:24:030,00
4MC3039Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:24:070,00
5MC3140Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:24:180,00
14M3214Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:24:250,00
2Ž3350Lukášková ZlataLiga AČR Jince6800:24:260,00
15M3415Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:24:490,00
16M3516Krátký JosefVysoká nad Labem6500:25:060,00
3Ž3651Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:25:100,00
13MB3733Doleček JosefČeská Třebová5500:25:340,00
6MC3841Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:25:350,00
4Ž3952Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:25:470,00
17M4017Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:25:530,00
18M4118Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:26:040,00
7MC4242Novotný JiříTJ Spartak OEZ Letohrad4500:26:130,00
8MC4343Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:27:050,00
9MC4444Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:160,00
5Ž4553Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:480,00
14MB4634Kubíček JanLitomyšl5000:28:280,00
15MB4735Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:000,00
10MC4845Ráb BořivojISCAREX Česká Třebová3000:29:090,00
19M4919Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:29:280,00
11MC5046Kalousek JanŽamberk4100:31:110,00
12MC5147Domanský IvoAVC Praha3800:33:030,00
6Ž5254Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:37:280,00
20M5320Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:38:270,00
13MC5448Kalous VladimírŽamberk4300:39:550,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód