Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kozlov 93

26.6.1993, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kozlov 93
  • datum konání: 26.6.1993
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK - ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec-
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Kozlov 93

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2794

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6024
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Šimůnek Jan8219
Zajíc Jan5319
Keprtová Miloslava4818
Ducháček Bedřich5918
Kalous Petr7717
Mannlová Jana8016
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Dušková Lenka8015
Kebrle Milan7515
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Javůrek Jiří4814
Kalousek Jan4114
Razým Jan5713
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Leszkow Petr4412
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnková Pavla7712
Červ Miloslav5012
Borek Petr7012
Bielčik Jindřich4012
Matyášová Jana6512
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Kostřicová Blanka6111
Doleček Josef7911
Merta Jaroslav3511
Wendlig Miroslav5311
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Stránská Adéla9110
Velechovský Jiří5510
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Šrůtek Stanislav5810
Hanuš Petr6410
Vacarda Vladimír5910
Jelínek Matěj4210
Pečenka Libor6110
Nechvílová Miroslava6010

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zelinger MichalJiskra Ústí nad Orlicí6900:18:09-
2MA22Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:18:11-
3MA33Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:18:25-
4MA45Vašek VladimírBramac Chrudim5600:18:31-
5MA54Stránský AlešSKI Česká Třebová6000:18:35-
6MA66Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:18:59-
7MA88Vacek MartinSKI Klub Česká Třebová6900:19:45-
8MA99Jindra PetrOlymp Praha6900:20:23-
9MA1010Dostálek PetrTěchonín6700:20:34-
10MA1414Ducháček BedřichČeská Třebová5900:22:24-
11MA1717Zezulka PetrTJ Králíky6500:22:59-
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1111Gloser FrantišekTJ Litomyšl4600:21:12-
2MB1212Sadílek VáclavTJ Albrechtice5000:21:47-
3MB1616Ráb PavelSokol Parník5200:22:36-
4MB2021Čepelka OldřichTima Liberec4800:24:44-
5MB2120Havlíček PavelSvitavy - Lačnov5200:25:01-
6MB2323Šimůnek JanČeská Třebová4900:25:44-
7MB2525Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:26:45-
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC77Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:19:25-
2MC1313Vejr KarelSokol Doudleby4300:22:05-
3MC1515Tomíček JosefSokol Říkovice4200:22:29-
4MC1818Bielčik JindřichLichkov4000:23:49-
5MC1919Král JosefStart Č.Třebová4000:23:59-
6MC2626Kalousek JanŽamberk4100:27:07-
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2222Novotná EvaLetohrad4800:25:04-
2Ž2424Stoíinová MarkétaČeská Třebová6800:25:53-
3Ž2727Koukalová DanaProseč5600:30:04-
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zelinger MichalJiskra Ústí nad Orlicí6900:18:09-
2MA22Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:18:11-
3MA33Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:18:25-
4MA45Vašek VladimírBramac Chrudim5600:18:31-
5MA54Stránský AlešSKI Česká Třebová6000:18:35-
6MA66Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:18:59-
1MC77Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:19:25-
7MA88Vacek MartinSKI Klub Česká Třebová6900:19:45-
8MA99Jindra PetrOlymp Praha6900:20:23-
9MA1010Dostálek PetrTěchonín6700:20:34-
1MB1111Gloser FrantišekTJ Litomyšl4600:21:12-
2MB1212Sadílek VáclavTJ Albrechtice5000:21:47-
2MC1313Vejr KarelSokol Doudleby4300:22:05-
10MA1414Ducháček BedřichČeská Třebová5900:22:24-
3MC1515Tomíček JosefSokol Říkovice4200:22:29-
3MB1616Ráb PavelSokol Parník5200:22:36-
11MA1717Zezulka PetrTJ Králíky6500:22:59-
4MC1818Bielčik JindřichLichkov4000:23:49-
5MC1919Král JosefStart Č.Třebová4000:23:59-
4MB2021Čepelka OldřichTima Liberec4800:24:44-
5MB2120Havlíček PavelSvitavy - Lačnov5200:25:01-
1Ž2222Novotná EvaLetohrad4800:25:04-
6MB2323Šimůnek JanČeská Třebová4900:25:44-
2Ž2424Stoíinová MarkétaČeská Třebová6800:25:53-
7MB2525Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:26:45-
6MC2626Kalousek JanŽamberk4100:27:07-
3Ž2727Koukalová DanaProseč5600:30:04-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód