Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

20.7.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 20.7.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

před budovou VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:30 hodin v budově VDA

Startovné

70 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m
Celá trať vede po asfaltové silnici z České Třebové až na vrchol Kozlovského kopce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČTBK Iscarex
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec-
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 2453

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Stránský Aleš6019
Vacek Martin6919
Keprtová Miloslava4818
Mannlová Jana8016
Jirásková Eva6416
Zajíc Jan5316
Šimůnek Jan8216
Horáček Michal7516
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan4916
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Kalous Petr7715
Javůrek Jiří4814
Krsek Miroslav4914
Tučný Jan4713
Vodička Jan4513
Šafář Jaroslav5112
Hofmanová Veronika7812
Červ Miloslav5012
Matyášová Jana6512
Leszkow Petr4412
Šimůnková Pavla7712
Sedlák Jiří5812
Vraštilová Miloslava5612
Borek Petr7012
Razým Jan5711
Merta Jaroslav3511
Ducháček Bedřich5911
Pečenka Libor6110
Zajíc Jakub8910
Nechvílová Miroslava6010
Kubišta Oto5310
Vacarda Vladimír5910
Bielčik Jindřich4010
Wendlig Miroslav5310
Stránská Adéla9110
Šrutek Stanislav5810
Hanuš Petr6410
Brádle Václav3710
Velechovský Jiří5510
Kostřicová Blanka619
Hrdina Pavel889
Marhold Luboš779
Borek Martin729
Krsek Jaroslav519
Kubíček Jan879
Horák Ondřej759
Živný Marek919

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ10123Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:19:57107,49
2MJ1834Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:20:5997,48
3MJ19122Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:21:1495,03
4MJ32112Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:22:1485,36
5MJ3358Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:1685,13
6MJ3588Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:22:2982,90
7MJ3854Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:22:4181,10
8MJ5295Siegel JakubAC Choceň9200:23:4271,22
9MJ6389Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:24:5858,91
10MJ6563Živný MarekLetohrad9100:25:0358,12
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1135Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:18:04104,84
2MA217Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:3898,70
3MA3107Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:18:5096,46
4MA47Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5695,52
5MA591Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:1791,66
6MA687Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:2989,60
7MA719Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:19:3288,92
8MA977Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:5085,80
9MA12105Řemínek MatějAC Choceň8600:20:0483,20
10MA1370Dobšíček PavelSK Hronov8000:20:1281,85
11MA1643Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:20:4575,83
12MA2171Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:21:2169,27
13MA23119Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:3067,76
14MA2533Bielčik PetrLichkov7100:21:4365,31
15MA2774Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:21:5064,13
16MA28115Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:22:0262,00
17MA29117Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:0561,50
18MA302Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:0960,61
19MA3624Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:22:3256,62
20MA403Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:5552,45
21MA4355Bělovský MarekRockmachine Cyklomax MTB Team8300:22:5951,65
22MA4851Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:23:2047,90
23MA4984Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:23:2447,13
24MA56126Kalous PetrSK Žamberk7700:24:1138,71
25MA6773Marhold LubošChoceň7700:25:1028,14
26MA6879Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:25:1427,31
27MA7238Suchánek LukášKHB Radegast7900:25:2625,19
28MA7575Marhold PetrChoceň7800:25:3024,45
29MA8069Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:4921,05
30MA85130Vrba Tomáš-8600:26:0318,50
31MA10868Borek PetrHorní Čermná7000:28:360,00
32MA111101Andrlík TomášHorní Jelení7900:28:460,00
33MA125116Filip LukášKorfbal Kolín7500:31:360,00
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB816Holický MilanPardubice6500:19:45102,95
2MB11108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:20:00100,59
3MB14113Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:2496,47
4MB2012Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:21:1887,61
5MB4235Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:5771,03
6MB5097Jančařík PetrAAC Brno6800:23:3864,33
7MB51124Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:23:4263,67
8MB5422Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:5561,36
9MB55132Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:24:0360,09
10MB6292Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:24:4553,06
11MB7039Eppert RomanCanis Team5900:25:2147,10
12MB7936Pečenka LiborKHB Radegast6100:25:4643,04
13MB8130Kaňa PetrTJ Kostice6400:25:4942,42
14MB87102Šilar TomášSK Staročernsko6300:26:1837,69
15MB131127Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:33:150,00
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1593Siegel JosefAC Choceň5800:20:29103,99
2MC174Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:47101,07
3MC2278Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:21:2694,94
4MC2427Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:21:4192,46
5MC3415Krupka MilanTJ Rumburk5600:22:2585,48
6MC3746Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:22:3484,04
7MC396Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:22:5281,14
8MC4445Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:23:0179,69
9MC5390Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:4972,10
10MC578Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:24:2166,92
11MC58136Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:2266,79
12MC6164Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:3165,39
13MC6498Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:25:0260,43
14MC6999Sedlák JiříPřelouč5800:25:1857,95
15MC77104Gombita JosefMost5800:25:3655,08
16MC7859Stráník AlešBlansko5000:25:4154,24
17MC8376Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:25:5552,07
18MC8652Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:26:0650,20
19MC91120Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:26:4144,71
20MC9537Leszkow JosefMK Hlinsko5100:27:2038,40
21MC10280Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:28:0331,58
22MC107110Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:28:2428,27
23MC113138Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:5523,22
24MC117118Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:29:3516,86
25MC13050Velechovský JiříSAZS Králíky5500:32:330,00
26MC13383Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:390,00
27MC13531Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:34:100,00
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3114Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:22:13105,47
2MD4528Němec JiříLOCKAR4800:23:0597,81
3MD4741Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:1396,72
4MD7496Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:2876,98
5MD8229Vodička JanMK Radslavice4500:25:5373,34
6MD8867Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:2269,14
7MD9053Václavík JaroslavTT Pardubice4800:26:3766,86
8MD92131Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:4465,97
9MD10547Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:28:1752,36
10MD11032Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:28:4448,46
11MD126133Linhart MilošSK Hronov4400:31:5021,23
12MD127114Novotný JiříKB Letohrad4500:31:5820,02
13MD12923Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:32:3215,15
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME89103Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:26:30112,92
2ME1151Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:1194,08
3ME11613Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:2093,00
4ME120106Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:30:2785,11
5ME12325Zálešák FrantišekKD Havířov3700:30:4582,97
6ME13281Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:33:2364,41
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4186Vévodová MartinaAK Perná9000:22:56113,44
2ŽJ7142Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:25:2293,60
3ŽJ7321Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:25:2792,96
4ŽJ8461Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:26:0288,28
5ŽJ10418Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:28:1170,76
6ŽJ1229Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:30:3451,32
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2666Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:45111,64
2ZA46121Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:23:0899,64
3ZA6082Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:24:2488,72
4ZA66129Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:0682,61
5ZA76100Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:3478,55
6ZA9772Stříhavková PetraAC Choceň7900:27:3061,79
7ZA9926Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:5258,63
8ZA10610Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:28:2054,58
9ZA10985Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:28:3951,86
10ZA1125Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:4950,46
11ZA121125Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8300:30:3235,55
12ZA13457Hlaváčková KateřinaChoceň8200:33:546,38
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB59128Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:23113,87
2ZB93111Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:27:0293,57
3ZB94109Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:27:1092,56
4ZB10060Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:5686,71
5ZB103134Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:28:0885,14
6ZB11449Novotná AlexandraTiS Vilhelm Frýdek Místek6700:29:0078,56
7ZB11994Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:30:2068,43
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC9662Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:27:25102,00
2ŽC9840Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:27:39100,35
3ŽC10120Valentová KvětaAVC Praha5600:28:0297,65
4ŽC11811Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:29:4585,22
5ŽC12856Nechvílová MiroslavaChoceň6000:32:1567,20
6ŽC13665Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:1645,41
7ŽC137137Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:3443,19
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD12444Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:22113,88
2ZD13848Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:36:0286,12
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1135Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:18:04104,84
2MA217Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:18:3898,70
3MA3107Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:18:5096,46
4MA47Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5695,52
5MA591Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:1791,66
6MA687Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:19:2989,60
7MA719Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:19:3288,92
1MB816Holický MilanPardubice6500:19:45102,95
8MA977Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:5085,80
1MJ10123Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:19:57107,49
2MB11108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:20:00100,59
9MA12105Řemínek MatějAC Choceň8600:20:0483,20
10MA1370Dobšíček PavelSK Hronov8000:20:1281,85
3MB14113Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:2496,47
1MC1593Siegel JosefAC Choceň5800:20:29103,99
11MA1643Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:20:4575,83
2MC174Kolínek FrantišekAK Perná5600:20:47101,07
2MJ1834Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:20:5997,48
3MJ19122Exler OndřejKB OEZ Letohrad9000:21:1495,03
4MB2012Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:21:1887,61
12MA2171Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:21:2169,27
3MC2278Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:21:2694,94
13MA23119Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:3067,76
4MC2427Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:21:4192,46
14MA2533Bielčik PetrLichkov7100:21:4365,31
1ZA2666Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:45111,64
15MA2774Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:21:5064,13
16MA28115Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:22:0262,00
17MA29117Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:22:0561,50
18MA302Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:0960,61
1MD3114Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:22:13105,47
4MJ32112Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:22:1485,36
5MJ3358Nechvíl PetrAC Choceň9100:22:1685,13
5MC3415Krupka MilanTJ Rumburk5600:22:2585,48
6MJ3588Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:22:2982,90
19MA3624Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:22:3256,62
6MC3746Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:22:3484,04
7MJ3854Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:22:4181,10
7MC396Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:22:5281,14
20MA403Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:22:5552,45
1ŽJ4186Vévodová MartinaAK Perná9000:22:56113,44
5MB4235Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:5771,03
21MA4355Bělovský MarekRockmachine Cyklomax MTB Team8300:22:5951,65
8MC4445Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:23:0179,69
2MD4528Němec JiříLOCKAR4800:23:0597,81
2ZA46121Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:23:0899,64
3MD4741Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:1396,72
22MA4851Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:23:2047,90
23MA4984Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:23:2447,13
6MB5097Jančařík PetrAAC Brno6800:23:3864,33
7MB51124Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:23:4263,67
8MJ5295Siegel JakubAC Choceň9200:23:4271,22
9MC5390Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:4972,10
8MB5422Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:5561,36
9MB55132Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:24:0360,09
24MA56126Kalous PetrSK Žamberk7700:24:1138,71
10MC578Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:24:2166,92
11MC58136Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:2266,79
1ZB59128Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:23113,87
3ZA6082Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:24:2488,72
12MC6164Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:3165,39
10MB6292Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:24:4553,06
9MJ6389Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:24:5858,91
13MC6498Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:25:0260,43
10MJ6563Živný MarekLetohrad9100:25:0358,12
4ZA66129Schauerová LenkaAtletika Polička8800:25:0682,61
25MA6773Marhold LubošChoceň7700:25:1028,14
26MA6879Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:25:1427,31
14MC6999Sedlák JiříPřelouč5800:25:1857,95
11MB7039Eppert RomanCanis Team5900:25:2147,10
2ŽJ7142Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:25:2293,60
27MA7238Suchánek LukášKHB Radegast7900:25:2625,19
3ŽJ7321Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:25:2792,96
4MD7496Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:25:2876,98
28MA7575Marhold PetrChoceň7800:25:3024,45
5ZA76100Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:3478,55
15MC77104Gombita JosefMost5800:25:3655,08
16MC7859Stráník AlešBlansko5000:25:4154,24
12MB7936Pečenka LiborKHB Radegast6100:25:4643,04
29MA8069Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:4921,05
13MB8130Kaňa PetrTJ Kostice6400:25:4942,42
5MD8229Vodička JanMK Radslavice4500:25:5373,34
17MC8376Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:25:5552,07
4ŽJ8461Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:26:0288,28
30MA85130Vrba Tomáš-8600:26:0318,50
18MC8652Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:26:0650,20
14MB87102Šilar TomášSK Staročernsko6300:26:1837,69
6MD8867Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:2269,14
1ME89103Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:26:30112,92
7MD9053Václavík JaroslavTT Pardubice4800:26:3766,86
19MC91120Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:26:4144,71
8MD92131Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:4465,97
2ZB93111Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:27:0293,57
3ZB94109Pokorová JaroslavaPIM RC Praha7200:27:1092,56
20MC9537Leszkow JosefMK Hlinsko5100:27:2038,40
1ŽC9662Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:27:25102,00
6ZA9772Stříhavková PetraAC Choceň7900:27:3061,79
2ŽC9840Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:27:39100,35
7ZA9926Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:5258,63
4ZB10060Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:5686,71
3ŽC10120Valentová KvětaAVC Praha5600:28:0297,65
21MC10280Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:28:0331,58
5ZB103134Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:28:0885,14
5ŽJ10418Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:28:1170,76
9MD10547Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:28:1752,36
8ZA10610Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:28:2054,58
22MC107110Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:28:2428,27
31MA10868Borek PetrHorní Čermná7000:28:360,00
9ZA10985Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:28:3951,86
10MD11032Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:28:4448,46
32MA111101Andrlík TomášHorní Jelení7900:28:460,00
10ZA1125Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:28:4950,46
23MC113138Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:5523,22
6ZB11449Novotná AlexandraTiS Vilhelm Frýdek Místek6700:29:0078,56
2ME1151Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:1194,08
3ME11613Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:2093,00
24MC117118Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:29:3516,86
4ŽC11811Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:29:4585,22
7ZB11994Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:30:2068,43
4ME120106Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:30:2785,11
11ZA121125Lišková KateřinaÚstí nad Orlicí8300:30:3235,55
6ŽJ1229Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:30:3451,32
5ME12325Zálešák FrantišekKD Havířov3700:30:4582,97
1ZD12444Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:22113,88
33MA125116Filip LukášKorfbal Kolín7500:31:360,00
11MD126133Linhart MilošSK Hronov4400:31:5021,23
12MD127114Novotný JiříKB Letohrad4500:31:5820,02
5ŽC12856Nechvílová MiroslavaChoceň6000:32:1567,20
13MD12923Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:32:3215,15
25MC13050Velechovský JiříSAZS Králíky5500:32:330,00
15MB131127Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:33:150,00
6ME13281Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:33:2364,41
26MC13383Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:390,00
12ZA13457Hlaváčková KateřinaChoceň8200:33:546,38
27MC13531Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:34:100,00
6ŽC13665Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:1645,41
7ŽC137137Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:3443,19
2ZD13848Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:36:0286,12

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód