hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Kozlov 94

27.6.1994, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Kozlov 94
  • datum konání: 27.6.1994
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK - ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec-
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Kozlov 94

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2606

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6925
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5318
Ducháček Bedřich5918
Šimůnek Jan8218
Keprtová Miloslava4816
Svatoš Otakar3416
Kalous Petr7716
Krsek Miroslav4916
Kebrle Milan7515
Horáček Michal7515
Jirásková Eva6415
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Mannlová Jana8014
Dušková Lenka8014
Tučný Jan4713
Razým Jan5713
Javůrek Jiří4812
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Vodička Jan4512
Červ Miloslav5012
Bielčik Jindřich4012
Merta Jaroslav3511
Wendlig Miroslav5311
Šimůnková Pavla7711
Doleček Josef7911
Vraštilová Miloslava5611
Jelínek Matěj4210
Matyášová Jana6510
Velechovský Jiří5510
Borek Petr7010
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Krsek Jaroslav5110
Brádle Václav3710
Král Josef4010
Kostřicová Blanka6110
Novotný Jiří4510
Leszkow Petr4410
Kubíček Jan8710
Heger Vojtěch749
Dostálek Petr679
Kolář Radim699
Hrdina Pavel889

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M15Karlík FrantišekSKP Most6500:18:07-
2M24Stránský AlešSKI Česká Třebová6000:18:45-
3M32Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:18:560,00
4M46Stránský TomášLanškroun6500:19:050,00
5M51Zelinger MichalJiskra Ústí nad Orlicí6900:19:170,00
6M67Vacek MartinSKI Česká Třebová6900:19:180,00
7M78Dostál JiříZábřeh n. M.6400:20:520,00
8M89Martínek FilipDukla Praha6900:21:120,00
9M1415Ducháček BedřichČeská Třebová5900:22:440,00
10M1516Štusák MichalAC Turnov5500:23:180,00
11M1920Krumpar VladimírČeská Třebová5800:24:360,00
12M2526Kubíček LukášLitomyšl7700:28:020,00
13M2627Šimůnek JanSKI Česká Třebová8200:28:340,00

Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB910Sadílek VáclavAlbrechtice5000:21:220,00
2MB1011Hejl JanAC Šumperk5300:21:480,00
3MB1112Lapáček KarelZdobnice4800:21:540,00
4MB1617Kubíček JanLitomyšl5000:24:160,00
5MB2122Šimůnek JanČeská Třebová4900:25:250,00
6MB2223Novotný JiříLetohrad4500:25:390,00
7MB2324Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:26:040,00

Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1314Havran MiroslavLitomyšl3700:22:080,00
2MC1718Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:24:180,00
3MC1819Král JosefStart Č.Třebová4000:24:190,00
4MC2425Bezecný MilanOstrava Poruba3200:26:410,00

Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1213Fořtová IvetaSokol Kolín7200:21:570,00
2Ž2021Novotná EvaLetohrad4800:24:400,00
3Ž2728Krejsová RenataPardubice7000:29:190,00

Trať 5,2 km, 234 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M15Karlík FrantišekSKP Most6500:18:07-
2M24Stránský AlešSKI Česká Třebová6000:18:45-
3M32Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:18:560,00
4M46Stránský TomášLanškroun6500:19:050,00
5M51Zelinger MichalJiskra Ústí nad Orlicí6900:19:170,00
6M67Vacek MartinSKI Česká Třebová6900:19:180,00
7M78Dostál JiříZábřeh n. M.6400:20:520,00
8M89Martínek FilipDukla Praha6900:21:120,00
1MB910Sadílek VáclavAlbrechtice5000:21:220,00
2MB1011Hejl JanAC Šumperk5300:21:480,00
3MB1112Lapáček KarelZdobnice4800:21:540,00
1Ž1213Fořtová IvetaSokol Kolín7200:21:570,00
1MC1314Havran MiroslavLitomyšl3700:22:080,00
9M1415Ducháček BedřichČeská Třebová5900:22:440,00
10M1516Štusák MichalAC Turnov5500:23:180,00
4MB1617Kubíček JanLitomyšl5000:24:160,00
2MC1718Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:24:180,00
3MC1819Král JosefStart Č.Třebová4000:24:190,00
11M1920Krumpar VladimírČeská Třebová5800:24:360,00
2Ž2021Novotná EvaLetohrad4800:24:400,00
5MB2122Šimůnek JanČeská Třebová4900:25:250,00
6MB2223Novotný JiříLetohrad4500:25:390,00
7MB2324Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:26:040,00
4MC2425Bezecný MilanOstrava Poruba3200:26:410,00
12M2526Kubíček LukášLitomyšl7700:28:020,00
13M2627Šimůnek JanSKI Česká Třebová8200:28:340,00
3Ž2728Krejsová RenataPardubice7000:29:190,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód