Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

19.6.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 19.6.2021
  • zobrazeno již 566x
  • místo konání: Česká Třebová
  • GPS: 49.9036878N, 16.4405003E
  • pořadatel: Atleický klub ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, start před budovou VOŠ a SŠT Česká Třebová na ulici Habrmanova
10:00 hodin

Přihlášky

Přihlášky se podávají předem prostřednictvím on-line formuláře ZDE a to se zvýhodněným startovným 100 Kč (platba v den závodu při prezentaci), nebo je možné podat přihlášku v den závodu za zvýšené startovné 150 Kč.

Startovné

100 Kč pro přihlášené předem viz výše (platba v den závodu u prezentace), 150 Kč při přihlášení v den závodu.

Popis tratě

Start závodu je v ulici Habrmanova, cíl na vrcholu Kozlovského kopce u chaty Maxe Švabinského. Celá trasa je značena a vede po asfaltovém povrchu. Délka trati je 5200 m a její převýšení cca 230 m.

Ceny pro vítěze

finanční, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Aleš Stránský
tel. 724 213 134

Internetové stránky

https://akiscarex.cz/zavody/beh-na-kozlov/

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec80
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2901

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6928
Stránský Aleš6025
Zajíc Jan5321
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Šimůnek Jan8220
Ducháček Bedřich5918
Mannlová Jana8018
Keprtová Miloslava4818
Jirásková Eva6418
Kalous Petr7717
Svatoš Otakar3416
Horáček Michal7516
Krsek Miroslav4916
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Vodička Jan4515
Borek Petr7014
Javůrek Jiří4814
Kalousek Jan4114
Šafář Jaroslav5114
Hofmanová Veronika7814
Šimůnková Pavla7714
Leszkow Petr4414
Tučný Jan4713
Krupička Miroslav5313
Razým Jan5713
Červ Miloslav5013
Matyášová Jana6513
Sedlák Jiří5813
Merta Jaroslav3512
Zajíc Jakub8912
Kubišta Oto5312
Kostřicová Blanka6112
Vacarda Vladimír5912
Bielčik Jindřich4012
Vraštilová Miloslava5612
Doleček Josef7911
Šrůtek Stanislav5811
Wendlig Miroslav5311
Nechvílová Miroslava6011
Stránská Adéla9111
Kubíček Jan8711
Jelínek Matěj4210
Hanuš Petr6410
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Krsek Jaroslav5110
Brádle Václav3710

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 18-19 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1129Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:21:54123,44
2MJ2432Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:25:3394,03
3MJ3146Kumpošt RadovanAK Iscarex Česká Třebová0800:26:5982,52
Juniorky 18-19 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2052Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:24:17125,28
2ZJ4511Kumpoštová AndreaAK Iscarex Česká Třebová0500:29:0490,89
3ZJ4739Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:30:0383,83
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kovář JáchymMizuno team9600:17:52116,08
2MA345Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:19:4097,44
3MA55Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:4486,48
4MA643Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:0982,23
5MA820Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:2679,34
6MA963Moravec JiříJM Team Letohrad9600:21:2978,83
7MA2370Řemínek MatějAC Choceň8600:25:2937,57
8MA2612Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:25:4734,47
9MA4242Košnar FilipDRILLO TEAM9100:28:453,89
10MA4962Číž OndřejJen Blbni Team8300:30:273,00
11MA5667Műller TomášJen blbni8300:32:453,00
12MA5933Šilar Jiří-8300:33:443,00
13MA6217Opálka Jaromír-9300:36:053,00
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB23Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:19:38106,37
2MB44Král JindřichAK Iscarex Česká Třebová7300:19:53103,96
3MB748Mazal PetrPolička8000:21:1989,67
4MB1230Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:0981,56
5MB1315Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:22:2678,65
6MB1616Bureš MartinČeská Třebová7400:23:4665,63
7MB1734Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:23:4765,36
8MB1838Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5164,77
9MB2235Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:25:2649,10
10MB2554Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:25:4046,83
11MB2866Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:25:5943,71
12MB3314Němec RadekLitomyšl7700:27:0832,43
13MB3472Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:27:2429,80
14MB3558Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:2729,22
15MB4441Kolda JiříOpatov7300:28:5414,94
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC149Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:22:32114,62
2MC1922Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:24:02102,25
3MC3031Kalousek JanMalšovice7100:26:2183,13
4MC3664Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:27:3772,67
5MC5361Hruban JanČeská Třebová6600:31:2641,35
6MC5836Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:2325,27
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD156Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:23:00118,29
2MD2169Vacarda VladimírElevan Run team5900:25:00102,48
3MD3950Ráb PavelČeská Třebová5200:27:5779,23
4MD4157Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:28:2974,93
5MD6051Sedlák JiříPřelouč5800:35:3718,54
6MD6327Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:38:193,00
7MD6471Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:38:353,00
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6118Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:49108,85
2ME6568Vodička JanMK Radslavice4500:39:0891,15
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA102Stránská AdélaAK Iscarex Česká Třebová9100:21:41144,12
2ZA5060Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:30:4179,43
3ZA5113Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:31:0576,46
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2759Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:25:50107,61
2ZB3265Nimshausová HanaK.O.B. Choceň8100:27:0498,48
3ZB3737Dolečková Iva-8400:27:4093,91
4ZB408Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:28:1589,66
5ZB4310Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:28:4785,61
6ZB487Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7700:30:1574,70
7ZB5555Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:32:3057,92
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3856Šumberová LucieČeská Třebová7200:27:52112,84
2ZC4644Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:29:16103,51
3ZC5453Šedová Jana-7300:32:1383,64
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2947Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:18125,91
2ZD5240Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:31:1793,01
3ZD5749Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:0581,08
4ZD6623Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:44:404,39
5ZD6728Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:46:383,00
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kovář JáchymMizuno team9600:17:52116,08
1MB23Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:19:38106,37
2MA345Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:19:4097,44
2MB44Král JindřichAK Iscarex Česká Třebová7300:19:53103,96
3MA55Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:4486,48
4MA643Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:0982,23
3MB748Mazal PetrPolička8000:21:1989,67
5MA820Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:2679,34
6MA963Moravec JiříJM Team Letohrad9600:21:2978,83
1ZA102Stránská AdélaAK Iscarex Česká Třebová9100:21:41144,12
1MJ1129Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:21:54123,44
4MB1230Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:0981,56
5MB1315Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:22:2678,65
1MC149Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:22:32114,62
1MD156Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:23:00118,29
6MB1616Bureš MartinČeská Třebová7400:23:4665,63
7MB1734Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:23:4765,36
8MB1838Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5164,77
2MC1922Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:24:02102,25
1ZJ2052Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:24:17125,28
2MD2169Vacarda VladimírElevan Run team5900:25:00102,48
9MB2235Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:25:2649,10
7MA2370Řemínek MatějAC Choceň8600:25:2937,57
2MJ2432Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:25:3394,03
10MB2554Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:25:4046,83
8MA2612Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:25:4734,47
1ZB2759Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:25:50107,61
11MB2866Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:25:5943,71
1ZD2947Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:18125,91
3MC3031Kalousek JanMalšovice7100:26:2183,13
3MJ3146Kumpošt RadovanAK Iscarex Česká Třebová0800:26:5982,52
2ZB3265Nimshausová HanaK.O.B. Choceň8100:27:0498,48
12MB3314Němec RadekLitomyšl7700:27:0832,43
13MB3472Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:27:2429,80
14MB3558Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:2729,22
4MC3664Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:27:3772,67
3ZB3737Dolečková Iva-8400:27:4093,91
1ZC3856Šumberová LucieČeská Třebová7200:27:52112,84
3MD3950Ráb PavelČeská Třebová5200:27:5779,23
4ZB408Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:28:1589,66
4MD4157Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:28:2974,93
9MA4242Košnar FilipDRILLO TEAM9100:28:453,89
5ZB4310Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:28:4785,61
15MB4441Kolda JiříOpatov7300:28:5414,94
2ZJ4511Kumpoštová AndreaAK Iscarex Česká Třebová0500:29:0490,89
2ZC4644Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:29:16103,51
3ZJ4739Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:30:0383,83
6ZB487Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7700:30:1574,70
10MA4962Číž OndřejJen Blbni Team8300:30:273,00
2ZA5060Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:30:4179,43
3ZA5113Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:31:0576,46
2ZD5240Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:31:1793,01
5MC5361Hruban JanČeská Třebová6600:31:2641,35
3ZC5453Šedová Jana-7300:32:1383,64
7ZB5555Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:32:3057,92
11MA5667Műller TomášJen blbni8300:32:453,00
3ZD5749Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:0581,08
6MC5836Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:2325,27
12MA5933Šilar Jiří-8300:33:443,00
5MD6051Sedlák JiříPřelouč5800:35:3718,54
1ME6118Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:49108,85
13MA6217Opálka Jaromír-9300:36:053,00
6MD6327Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:38:193,00
7MD6471Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:38:353,00
2ME6568Vodička JanMK Radslavice4500:39:0891,15
4ZD6623Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:44:404,39
5ZD6728Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:46:383,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kovář JáchymMizuno team9600:17:52112,53
2MB23Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:19:3893,95
3MA345Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:19:4093,53
4MB44Král JindřichAK Iscarex Česká Třebová7300:19:5391,39
5MA55Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:20:4482,35
6MA643Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:21:0978,02
7MB748Mazal PetrPolička8000:21:1976,17
8MA820Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:21:2675,08
9MA963Moravec JiříJM Team Letohrad9600:21:2974,55
10MJ1129Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:21:5470,11
11MB1230Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:22:0967,54
12MB1315Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:22:2664,45
13MC149Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:22:3263,56
14MD156Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:23:0058,57
15MB1616Bureš MartinČeská Třebová7400:23:4650,60
16MB1734Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:23:4750,31
17MB1838Dvořák PavelČeská Třebová7500:23:5149,68
18MC1922Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:24:0247,79
19MD2169Vacarda VladimírElevan Run team5900:25:0037,56
20MB2235Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:25:2633,00
21MA2370Řemínek MatějAC Choceň8600:25:2932,50
22MJ2432Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:25:3331,81
23MB2554Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:25:4030,59
24MA2612Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:25:4729,34
25MB2866Vebr MichalDSC Gym Česká Třebová7800:25:5927,26
26MC3031Kalousek JanMalšovice7100:26:2123,40
27MJ3146Kumpošt RadovanAK Iscarex Česká Třebová0800:26:5916,82
28MB3314Němec RadekLitomyšl7700:27:0815,26
29MB3472Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7600:27:2412,46
30MB3558Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:27:2711,85
31MC3664Pražák TomášJiskra Hylváty - Kuželky7100:27:3710,05
32MD3950Ráb PavelČeská Třebová5200:27:576,66
33MD4157Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:28:293,00
34MA4242Košnar FilipDRILLO TEAM9100:28:453,00
35MB4441Kolda JiříOpatov7300:28:543,00
36MA4962Číž OndřejJen Blbni Team8300:30:273,00
37MC5361Hruban JanČeská Třebová6600:31:263,00
38MA5667Műller TomášJen blbni8300:32:453,00
39MC5836Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:33:233,00
40MA5933Šilar Jiří-8300:33:443,00
41MD6051Sedlák JiříPřelouč5800:35:373,00
42ME6118Leszkow PetrMK Hlinsko4400:35:493,00
43MA6217Opálka Jaromír-9300:36:053,00
44MD6327Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:38:193,00
45MD6471Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:38:353,00
46ME6568Vodička JanMK Radslavice4500:39:083,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA102Stránská AdélaAK Iscarex Česká Třebová9100:21:41118,84
2ZJ2052Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:24:1797,06
3ZB2759Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:25:5084,11
4ZD2947Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:26:1880,16
5ZB3265Nimshausová HanaK.O.B. Choceň8100:27:0473,86
6ZB3737Dolečková Iva-8400:27:4068,74
7ZC3856Šumberová LucieČeská Třebová7200:27:5267,08
8ZB408Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:28:1563,96
9ZB4310Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:28:4759,42
10ZJ4511Kumpoštová AndreaAK Iscarex Česká Třebová0500:29:0457,11
11ZC4644Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:29:1655,47
12ZJ4739Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:30:0348,92
13ZB487Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7700:30:1547,18
14ZA5060Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:30:4143,65
15ZA5113Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:31:0540,20
16ZD5240Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:31:1738,62
17ZC5453Šedová Jana-7300:32:1330,74
18ZB5555Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:32:3028,35
19ZD5749Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:33:0523,56
20ZD6623Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:44:403,00
21ZD6728Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:46:383,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód